Jak zkrátit zvukový záznam na iPhone. Služby pro oříznutí audio ve formátu M4R

Vytváření vyzvánění pro iPhone

Pouze jedno tlačítko a aplikace provede vyzvánění pro váš iPhone, ukládat stopu ve formátu M4R a řezání až 40 sekund, po kterém si můžete stáhnout do telefonu pomocí iTunes.

S tímto programem můžete odstranit zvuk z videa. To je užitečné, pokud potřebujete uložit soundtrack výňatku z filmu nebo klipu.

Vyberte hudební soubor, který chcete upravit: přetáhněte soubor do aplikace, otevřete jej z počítače nebo ukládání cloudu.

Nastavte start a konec stopy, přetažením ovládacích prvků intervalu nebo pomocí šipky na klávesnici.

V případě potřeby použijte několik funkcí najednou. Změňte výšku zvuku, objem nebo rychlost. Udržujte soubor v jednom z dostupných formátů v závislosti na vašich potřebách nebo předvolbách.

Audio Cutter. online aplikace pro oříznutí zvukových záznamů přímo v prohlížeči. Rychlá a bezpečná práce, více než 300 podporovaných formátů, hladká startovní trať, úspora jako vyzvánění. to vše je zcela zdarma.

Audiomaster

Audio engine je jednoduchý a srozumitelný v managementu, takže vhodný pro uživatele jakékoli úrovně. Editor umožňuje snížit stopu od začátku a konce, odebrat části z poloviny skladby, vyříznout a uložit konkrétní kusy zvukových záznamů. Existuje extrémně nezbytná funkce skalování skalování. to umožní identifikovat výňatky s maximální přesností. Kromě ručního výběru může uživatel samostatně specifikovat dočasné segmenty. Pokud hledáte program, se kterým můžete oříznout písně pro vyzvánění, také doporučujeme, abyste věnovali pozornost zvukovému systému. editor obsahuje speciální nástroj pro přípravu vyzvánění na volání.

Příležitosti pro řezání hudby v programu Audio

zvukový, záznam, iphone, oříznutí, audio

Můžete si zdarma stáhnout tento program ořezávání zvuku v ruštině kliknutím na tlačítko níže. Všimněte si, že audio engine je jediný originální rusko-mluvící zvukový editor, který lze použít pro kompletní cyklus hudebního zpracování. od řezání na zvládnutí. Kromě toho editor umožňuje extrahovat zvuk ze video souborů, psát z mikrofonu a uvalit hudbu na hlas a to vše pro pár tlačítek.

 • Velký výběr profesionálních nástrojů;
 • Rozumné uživatelské pokyny a lekce pro začátečníky;
 • Minimální zatížení systému;
 • Podporuje všechny verze a poplatky systému Windows.

Použijte iTunes pro Windows

Další možností. Udělejte vyzvánění na iPhone přes iTunes pro Windows. Plus způsob, jak přes aplikaci stolní počítače můžete rychle synchronizovat mediální soubory s mobilním zařízením. Nicméně neukládá soubor do požadovaného formátu, takže musíte rozšířit ručně.

 • Spusťte itunes na svém počítači.
 • Otevřete „soubor“ a „Vytvořit seznam stop“. Zadejte název seznamu.

Vytvořte seznam skladeb v Aytyuns pro počítač

Určete segment skladby, kterou chcete volat

Uložte výňatek v navrhovaném formátu

Najděte melodii a převést jej do formátu vyzvánění

Nejlepší alternativa k oříznutí zvuku na Windows / Mac

Přiznej to nebo ne, jako uživatelé, ale zvolíme si nástroj, který zjednoduší náš život. To je důvod, proč jiní najít cestu nebo žádost, pro kterou mohou snadno navigovat. A dobré, že video konvertor Vidmore to dokáže udělat. Tato aplikace může snadno snížit audio a video soubory s jedním kliknutím. Nemáte mnoho znalostí o používání aplikace, protože Vidmore přichází s pohodlnou funkcí.

Prostřednictvím této aplikace nezáleží na tom, zda používáte zařízení Windows nebo Mac, protože oba byly naprogramovány pro tato zařízení. Proto, pokud hledáte způsob, jak snížit zvukové stopy, zde je seznam informací, které můžete spolehnout.

Nákup Video Converter Vidmore.

Přejděte do svého prohlížeče a vyhledejte video konvertor Vid, nebo můžete kliknout na níže uvedené tlačítka Download. Poté nainstalujte aplikaci a spusťte jej do systému.

Po spuštění programu klepněte na tlačítko Přidat ikonu souborů umístěnou na pravé straně obrazovky nebo jednoduše klikněte na tlačítko Plus na centrální obrazovce a vyberte zvuk, který chcete snížit.

Po přidání cílového souboru klepněte na ikonu Upravit vedle zvukového souboru, abyste mohli jít na úpravy funkcí. Chcete-li soubor snížit, přesuňte kurzor podle části, kterou chcete uložit. Po klepnutí na tlačítko Uložit tabulku.

Když jste spokojeni se změnami ve vašem souboru, klepněte na tlačítko Konfigurovat všechny úspěšně snížit a převést soubor. To je vše!

Používáme Itools

Itools je alternativní verze iTunes, ale to není vytvořeno vývojáři Apple, ale odborníky třetích stran. V nějakém smyslu program vytváří vyzvánění podle rychlejšího díky skutečnosti, že nemusíte oklamat hlavu formátem souboru. Použití softwaru, které není určeno pro operační systém pro iPhone, může však způsobit konflikt s „nativní“ telefonními aplikacemi, takže byste měli být opatrní.

Chcete-li nastavit vyzvánění k volání pomocí aplikace ITOOL, postupujte takto:

 • Vyhledejte vytvořený vyzvánění a jednoduše přetáhněte ze složky v okně Program. bude přidána automaticky.
 • Připojte zařízení k počítači a vyberte možnost Importovat do zařízení „pro přenos hudby do iPhone.

Program není Russified, takže uživatel je k dispozici pouze anglicky mluvící Inteeis.

Jak vytvořit vyzvánění na iPhone

Najít a stáhnout libovolnou skladbu nebo připravený vyzvánění ve formátu mp3.

Nyní si můžete stáhnout téměř jakoukoliv skladbu v síti bez problémů a nové funkce Safari v IOS 13 vám umožní stahovat všechny typy souborů.

zvukový, záznam, iphone, oříznutí, audio

Líbí se vám melody ukládat soubory v aplikaci. Další užitečná IOS 13 je zde užitečná.

Stáhněte si fotografii garageband aplikace na iPhone. Volný program pro vytváření hudby z Apple pomůže ve dvou účtů otočit píseň v vyzvánění.

Spusťte garáž a vyberte šablonu cesty. Audio Adder.

Přepněte na režim úpravy stopy.

Otevřete Správce objektů.

Vyberte si staženou melodii z aplikačních souborů.

Přetažením na volnou cestu.

Melodii si můžete vyčistit podle vlastního uvážení, přidat filtry, ukládat efekty a dokonce snižovat s jinou melodií.

Jděte do menu s vytvořenými melodie.

V kontextovém menu melodií zvolte Sdílet.

V okně Export vyberte vyzvánění.

V posledním kroku specifikujeme, jakmile melodie chceme používat stopu.

Všechno! Můžete nastavit melodii pro všechny příchozí hovory nebo volání z vybraných předplatitelů.

Pokud projdete cestovacími cestami. zvuky, hmatové signály. vyzvánění, viz všechny melodie vytvořené.

S pomocí bočního posunu můžete odstranit zbytečné.

Do záložek

Audio Evolution Mobile Studio

Podle vývojářů Audio Evolution Mobile Studio je ideální audio editační aplikace, která pokrývá jak základní funkce záznamu, informace a zpracování a další funkce pro psaní hudby. Audio Evolution Mobile Studio je kompatibilní s většinou USB a MIDI inertes a schopnost pracovat s VTS plugins činí plnohodnotnou kapesní sekvencer z mobilního programu (digitální audio pracovní stanice).

Inteeis Jazyk: angličtina, Ruská podpora operačních systémů: IOS, Android System Požadavky (minimum):

 • IOS zařízení. iOS 9.0 nebo novější verze, aplikace kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch.
 • Android zařízení. Android 7.1 nebo novější verzi.
 • Podpora pro více audio stop s možností míchání;
 • Podpora více než 250 USB a MIDI inertidů;
 • Velký počet úprav a následných nástrojů;
 • Podpora pluginů VST;
 • Samostatné části hudebních nástrojů.
 • Docela komplexní a přeplněný Inteeis;
 • Inteeis programy částečně přeloženy do ruštiny;
 • Nejvíce funkční je k dispozici v placené verzi (cena zlepšení je 750);
 • Součástí funkčnosti a zásuvných modulů VTS jsou prezentovány ve formě dalších možností, pro které budou muset platit odděleně;
 • Schopnost pracovat ve volné verzi programu je omezena na 20 minut, což je poměrně malá, aby pochopila, zda potřebujete plnou verzi.

Jak oříznout zvuk pomocí imovie

Pokud hledáte aplikaci určenou pro zařízení Apple, můžete jednoduše spolehnout na imovie. Funguje dobře s Mac, iPhone a iPad, což vám umožní snížit video / audio soubory s jedním kliknutím. To také umožňuje nastavit rychlost nebo tempo zvukových a zvukových efektů z vestavěné hudební knihovny. A nyní pokyny pro řezání zvuku v imovie.

Ve složce „Aplikace“ nebo na startovacím panelu Mac, otevřete imovie. Aplikace vypadá jako purpurová ikona s nápisem IMOVIE.

Klepněte na ikonu Import. To je jeden z ikon v levém horním rohu okna. Najděte zvukový soubor v složce souborů, vyberte a klepněte na import vše v nejnižší straně údů.

Klepněte na ikonu plus ikonu spojenou s mediálním souborem, který chcete přidat v časovém měřítku. Můžete také přetáhnout v časovém měřítku a upravit soubor.

Pro demonstraci skutečného režimu oříznutí zvuku v imovie přetáhněte ukazatel přehrávání imovie na požadovanou pozici, klepněte pravým tlačítkem myši na multimediální soubory a vyberte oříznutí pro přehrávání.

Jak používat hlasový záznamník na iPhone

Nemohu říci o jiných chladných čipech, které používám na konstantu. Najdete je najít na konkrétní záznam kliknutím na tři body shora, jak je popsáno v pokynech pro ořezávání videa.

 • Duplikace záznamu. Pokud potřebujete vytvořit kopii hlasového rekordéru.
 • Sdílejte záznamy. Můžete poslat vlastní vstup do oblíbených aplikací. Ze zkušenosti mohu říci, že je lepší sdílet hlasové rekordéry v telegramech.
 • Skrýt hlasový záznamník. Klepněte na tlačítko Uložit do souborů a odstraňte záznam z aplikace.
 • Přidat do složky. Takže můžete zefektivnit všechny položky pro budoucí práci s nimi.

No, a pokud ano a to nestačí, milost žádám o přehled aplikace třetí strany, která nabízí trochu více funkcí, ale stále mám ráda další nativní. A vy? Použijte diktaphon? Všichni věděli? Sdílejte své zkušenosti v našem telegramovém chatu nebo v níže uvedených komentářech, bude zajímavé číst.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS