Jak změnit adresu MAC na televizoru LG. Jak změnit DNS na LG TV?

Která adresa MAC od Smart TV?

V hlavním menu vyberte „Nastavení“ a potom klepněte na tlačítko „O programu“ nebo „Síť“. Vyhledejte adresu MAC vedle „Ethernetové adresy“ pro kabelovou síť nebo „Wi-Fi-adresu“ pro bezdrátové připojení.

 • В меню телевизора выберите Сеть.
 • Выберите Состояние сети.
 • Перейдите в Support.
 • Выберите «Связаться с Samsung».
 • Удерживайте кнопку «Информация о продукте», чтобы увидеть Mac-адрес Wi-Fi.

Узнаём IP

Адреса IP-камер формируются по одинаковому принципу: четыре цифры от 0 до 255, разделённые точкой. Например, 120.57.117.92. Узнать присвоенный камере адрес помогут несколько способов.

Просмотр инструкции

Адрес, стоящий по умолчанию, указывается в прилагаемой документации. Если бумажные инструкции утеряны, вы найдёте их на официальном сайте компании-производителя. В нижеприведенной таблице содержатся IP-адреса, используемые по умолчанию популярными компаниями.

adresu, televizoru

Таблица: стандартные IP, логины и пароли

Firma IP adresa Přihlásit se Heslo
Beward 192.168.0.99 admin admin
Dahua 192.168.jeden.108 admin admin
MicroDigital deset.20.třicet.40 vykořenit vykořenit
AirCam 192.168.jeden.20 ubnt ubnt
IPeye 192.168.0.123 Admin 123456
Hikvision 192.0.0.64 Admin 12345
Polyvision 192.168.jeden.0 Admin bez hesla
Spacetechnology Použitý DHCP Admin 12345

Použití programu třetích stran

Stáhněte a nainstalujte bezplatný rozzlobený IP scan. Nástroj pomáhá skenovat zařízení připojené k domácí síti a zjistit jejich IP adresy. V rozsahu skenování zadejte hodnotu od 192.168.0.0 do roku 192.168.255.255 a klikněte na tlačítko Start. Po dokončení postupu se zobrazí seznam zařízení spojených s vaší sítí. Najít fotoaparát v něm a podívejte se na odpovídající IP sloupec, abyste zjistili adresu.

Pokud nechápete, které IP je fotoaparát, vypnete jej z sítě, skenování, nezapomeňte na přijaté adresy (nebo provést snímek obrazovky pomocí klávesy PRTSC), připojte fotoaparát k síti a spusťte snímání RE. Porovnejte dva seznamy seznamu a vyloučení najít zařízení, které se zobrazí na re-skenování, které bude fotoaparát.

Spustit skenování a najít IP kamery

Použijte příkazový řádek

Spusťte příkazový řádek jménem správce

Provedeme příkaz arp.A a hledá IP kameru

Jak nakonfigurovat IP adresu na televizoru?

Stiskněte Menu (Menu) na dálkovém ovladači a tlačítko MENU v pouzdrovém pouzdru. Udělej to ve stejnou dobu. Na některých konzolách / televizích namísto tlačítka „MENU“ musíte kliknout na „Nastavení“ (Nastavení) nebo „Domů“. Na některých konzolách musíte kliknout a podržet tlačítko „OK“.

Jak nakonfigurovat IP na Samsung TV?

Otevřete nabídku Nastavení na televizoru klepnutím na tlačítko Menu na konzole. Přejděte do sekce „Síť“. Otevřete sekci „Stav sítě“ a poté „Nastavení IP“. Zde musíte nastavit parametry „Nastavení IP“ a „Nastavení.

Vyberte možnost „Nastavení IP“. Klikněte na „Nastavení DNS“ a vyberte možnost Enter Manual „. Vyberte pole serveru DNS a zadejte 8.osm.osm.8 nebo 208.67.222.222. Klikněte na tlačítko Dokončit, a pak tlačítko „Zpět“.

Jak zjistit adresu MAC routeru?

Všechno je velmi jednoduché. Vezměte si router a podívejte se na nálepku. Bude zadána adresa MAC. Například na směrovačích TP-Link:

To je způsob, jak vypadá na zařízení ZyXEL:

Na směrovačích ASUS MAC adresa je také uvedena na samolepicí:

S tím myslím, že si myslím. Podíváme se na adresu, podpora volání pro poskytovatele (nebo prostřednictvím webu). A poskytovatel předepisuje MAC adresu vašeho routeru.

Co když se IP adresa televizoru nezobrazí během bezdrátového připojení

Zpočátku určete, zda je zařízení přiřazeno IP. Chcete-li to provést, vyberte sekci Síť v nastavení nabídky, přejděte na nastavení a sledujte televizor IP. Skutečnost, že připojení ve dvojici „televizního směrovače“ bude indikovat IP sestávající zcela „0“. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte dvakrát zkontrolovat stav připojení televizoru do sítě. Chcete-li to provést, přejděte do sekce Wireless Settings. V případě, že zařízení není připojeno („není připojeno“), existuje možnost, že televizor je mimo zónu pokrytí směrovače. V tomto případě bude nutné snížit vzdálenost mezi nimi nebo připojit zařízení pomocí kabelu. Pokud se připojení neobjeví, musíte jej otestovat připojením jakéhokoliv jiného zařízení k routeru. Pokud test zobrazí přítomnost internetu, bude nutné kontaktovat zástupce výrobce televizorů. Pokud neexistuje žádný internet, budete muset hledat pomoc z připojení k internetu poskytovatele služeb.

Naučte se dvěma způsoby, jak se naučte MAC-adresa vaší chytré televize. Obě tyto metody hledají informace pomocí uživatele Inteeis vašeho zařízení.

Druhá metoda. Vyhledávání informací ve všeobecných datových zařízeních

 • Dále otevřete okno s informacemi o všech komponentách systému. Pomocí šipky dolů přejděte textem na požadovanou linku, kde je zadána adresa MAC síťové karty televizoru.

Následovat tyto jednoduché kroky, jste bez velkého úsilí a trávení času se můžete naučit MAC-adresu síťové karty Samsung TV, jakož i další užitečné informace o vašem zařízení, jeho vlastnostech a parametrech.

Můžete mistrovat z našeho servisního střediska voláním nebo psaní své otázky o formuláři zpětné vazby.

Možná vás bude také zajímat

adresu, televizoru

Naučíme se a změníme MAC adresu síťové karty v systému Windows 10

Existuje mnoho způsobů, jak můžete zjistit adresu MAC na počítači s Windows 10. Ukážu jeden z nich.

Klikněte na ikonu připojení k Internetu pomocí pravým tlačítkem myši a otevřete centrum pro správu sítě a sdílení.

Dále vlevo klepněte na položku nabídky Změna parametrů adaptéru. Klepněte pravým tlačítkem myši na adaptér Ethernet a vyberte příkaz Vlastnosti. Dále, jen myš nad názvem síťové karty v poli „Připojení přes“ a v rozbalovacím okně se zobrazí adresa MAC vaší síťové karty.

Ve stejném okně klepněte na tlačítko Konfigurovat.

V novém okně přejděte na kartu Upřesnit. Vyberte místo sítě v seznamu, nastavte štítek v blízkosti pole a zadejte požadovanou adresu MAC. Klepnutím na tlačítko OK uložte.

Jak zjistit adresu MAC na iPhone?

Chcete-li zjistit adresu MAC adresy iPhone, iPad nebo jiného zařízení na IOS, měli byste povolit Wi-Fi. Potom přejděte do části „Nastavení“. „Základní“ a vyberte možnost „O zařízení“. Mezi další informace budou určeny adresou MAC (Count „Adresa Wi-Fi“).

 • Přejít na „Nastavení sítě“ → „Kabel“.
 • Vyberte „Nastavení IP“ na obrazovce Síťová kontrola.
 • Nastavte parametr „Režim IP“ na „Manual“.
 • Přesuňte se šipkami pomocí parametrů připojení („IP adresa“, „Maska podsítě“, „Gateway“ a „DNS Server“) a zadejte je ručně.
 • Po dokončení nastavení klepněte na tlačítko OK.

Je možné detekovat substituci adres MAC?

Bohužel je obtížné detekovat adresy MAC. Většina moderních detekčních systémů používá hlavně metodou sledování čísla sekvence (SN), které má nevýhody.

Adresa řízení přístupu přístupu k životnímu prostředí (adresa MAC) je jedinečný identifikátor přiřazený řadiči sítě INTEETS (NIC) pro použití jako síťová adresa při výměně dat v segmentu sítě. Takové použití je distribuováno ve většině technologií sítě IEEE 802, včetně Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS