Jak změnit emotikonu na iPhone. Jak poslat Mimoji

Co je to samolepky memoji a jak je používat v libovolné aplikaci

Spolu s iPhone X Apple představil Animoji. vtipná zvířata a další animované postavy, které opakují výraz tváře uživatelů. S vydáním IOS 12 Addueded Memoji. 3D avatary, které mohou být podobné sobě podobné a používat k přenosu nálady v imessage.

Memoji-samolepky se objevily v IOS 13. Sady statických snímků generovaných EMOJI vzorem, ale s uživatelskými digitálními avatarem namísto standardní obličeje.

Animoji a Memoji jsou k dispozici pouze majitelům iPhone a iPadu s truonepthovými kamerami. Na rozdíl od nich, memoji samolepky pracují na všech zařízeních běží iOS 13, iPados 13 a novější verze.

Jak vytvořit memoji na iPhone x

Klikněte na tlačítko Animoji (Mordo opice);

Jak vytvořit memoji na iPhone x

„Zprávy“ vám pomohou přizpůsobit své memoji;

Klikněte na „Dokončit“ v pravém horním rohu, abyste dokončili a použili své memoji.

Jak používat memoji samolepky v iOS 13

Nyní nepotřebujete systém obličeje ID pro použití memoji, mohou být vytvořeny a použity jako běžné samolepky.

Memoji samolepky vypadá jako samolepky bitmoji. Apple automaticky vytvoří sadu samolepek s vaší postavou. Jsou samolepky s různými emocemi a situacemi. Naleznete samolepky se smíchem, smutkem, zklamáním, lásky pocity a t.D. Chcete-li začít používat samolepky, musíte vytvořit znak memoji.

Chcete-li vytvořit memoji, otevřete libovolný chat v aplikaci zprávy nebo vytvořte nový.

Na panelu klávesnice vyberte Animoji. Přejděte na levé tlačítko a klepněte na tlačítko „Nová memoji“. Nyní nakonfigurujte svou postavu podle chuti. Existuje mnoho možností tónu pleti, příslušenství, účesy, vousy a t.P. Když jste spokojeni s tvorbou, klepněte na tlačítko „Dokončit“. Pokud chcete vytvořit více znaků.

Nyní můžete začít používat své memoji. Při vytváření znaku se automaticky zobrazí sada samolepek.

Chcete-li použít nálepku v aplikaci zprávy, na panelu aplikace vyberte samolepky Memoji. Zde budou samolepky se všemi postavami memoji a Animoji. Chcete-li poslat nálepku, vyberte jej.

Nyní o jiných aplikacích. Samolepky memoji jsou postaveny přímo na klávesnici iOS v sekci s emodezi.

Přejděte na libovolný posel, stiskněte tlačítko Emozi na klávesnici a uvidíte sekci s nálepkami vlevo. Vyberte si nějakou nálepku, kterou chcete poslat jako obrázek.

Zatím, samolepky jsou posílány jako obrázky, ale s vydáním veřejné verze IOS 13, mohou být zaslány ve formě plnohodnotných nálepek.

Jak používat memoji samolepky v iOS 13

Když otevřete zprávy a klikněte na textové pole, otevřete klávesnici EMMZI pomocí této ikony v rohu klávesnice:

Když otevřete klávesnici s EMOJI v IOS 13 poprvé, budou zvýrazněny samolepky Memoji. Klikněte na ně.

Můžete si vybrat z osmi možností mezi často používané emoji nebo klikněte na ikonu a zobrazte všechny dostupné samolepky. Memoji samolepky lze také otevřít prostřednictvím menu s dostupnými aplikacemi ve zprávách.

Můžete použít samolepky s již připravenou memoji, včetně zvířat a bytostí, nebo vytvořit nový znak.

Klávesnice s emoji jako iphone

Jen Apple Designéři jsou zodpovědnější za práci, a neprodleně nakreslit malý obraz emocí, a nejprve vytvoří velkou verzi, kreslení všech jeho prvků na nejmenší detaily a teprve pak snížit. Výsledkem je, že snížená verze Emodei z Apple, jak je volat správně, to se ukáže lépe než Google.

Uživatelé Androidu však mají možnost převést Emoji od iOS na sebe. TRUE, pro to musíte změnit standardní klávesnici:

Kika Emoji klávesnice musí vybrat výchozí klávesnici

Vyberte si libovolný emotikon, který má rád

Je důležité pochopit, že Emmzi je pouze externí design znaků Unicode, které IOS a Android i když interpretují stejné, ale vizualizovat jinak. Proto, pokud posíláte ty EMOJI, přístup, ke kterému jste obdrželi s pomocí klávesnice Kika Emoji, uživatel s Androidem, uvidí je ve verzi, ve které jsou zabaveni ve firmware svého smartphonu. To znamená, že vysoká pravděpodobnost, že ani neví, že jste mu poslali emotikony z iOS.

Jak používat Mimoji samolepky na iPhone nebo iPad

Otevřete aplikaci Zprávy a vyberte existující zprávu nebo spusťte nový.

V levém dolním rohu klikněte na Smiley (počínaje IOS 13 na klávesnici IOS, se objevilo samostatné tlačítko pro emotikony).

Udělejte si přejeďte zleva doprava podle „Smiley klávesnice“ nebo okamžitě klikněte na štítek Memoji Stickers a vyberte jednu z dostupných možností.

Když otevřete klávesnici s emotikony poprvé, uvidíte ikonu Mimoji Sticker. Klikněte na to.

Tyto samolepky můžete přistupovat z zprávy „Zprávy“ a od nejčastěji používaných emotikonů.

Uživatel bude nabídnut, aby vybral jeden z dostupných možností zobrazených v panelu nejčastěji používaných emotikonů. Ale stojí za to se dotknout ikony s trojcestným způsobem, jak se okno otevře se všemi samolepkami MIMOJI.

Samolepky MIMOJI je možné použít s některou z dříve vytvořených možností, včetně zvířat, tvorů a znaků. Ale nikdo nesvítí vytvořit nový prvek.

Jak nainstalovat emotikony Emoji (Emoji) na klávesnici pro iPhone

Po přečtení tohoto článku na konec se naučíte instalovat, používat a rozpoznat hodnotu emojiků Emoji (Emoji). Koneckonců, mnoho iPhone a iPad majitelé ještě neví, že klávesnice na obrazovce těchto zařízení umožňuje vstoupit do emotikony a různé ikony.

Chcete-li to provést, nebudete muset navázat žádné další aplikace z AppStore. Vše, co bude potřebovat, je volba v nastavení telefonu / tabletu dodatečného rozložení klávesnice, která se nazývá Emoji (Emozi).

Chcete-li nainstalovat emoji emoce na iPhone, proveďte následující kroky:

Krok 1. Přejděte na hlavní nastavení (ENG.: Obecné nastavení).

Krok 2. Vyberte klávesnici (klávesnice).

Krok 3. Vyberte International. Klávesnice.

Krok 4. Klikněte na novou klávesnici.

Krok 5. Vyberte si ze seznamu a klikněte na Emoji (Emoji).

Krok 6. V seznamu klávesnice se objevilo nové rozložení.

Krok 7. Nyní, pokud potřebujete vstoupit do emotikony a t.P. Klikněte na malý glóbus v dolní části obrazovky klávesnice. Emodeji někde tady.

Krok 8. Kromě úsměvu zde je vše plné živého Mimochodem, pokud si nejste jisti naléhavostí aplikace konkrétního symbolu Emodi, nezapomeňte si přečíst článek „Jak zjistit Hodnoty všech znaků Emodi „.

Krok 10. Upozorňujeme, že každá kategorie se skládá z několika stránek. Přesunout na ně Swipes doprava / vlevo. Užívat si.

Jak upravit nebo odstranit vytvořené MIMOJI?

Možná budete muset změnit vytvořený obraz MIMOJI. Můžete znovu vybrat jeho položky, duplikát nebo dokonce odstranit. Zde je způsob, jak jej implementovat:

Otevřete aplikaci „Zprávy“, vyberte požadovaný chat a přejděte do pole vstupu zpráv.

Nyní klepněte na tlačítko MIMOJI nebo MIMOJI Stickers tlačítko. Vyberte obrázek, který potřebujete.

Nyní klikněte na další tlačítko menu se třemi tečkami. Tam si můžete vybrat, která akce s vaší MIMOJI: Úpravy, duplikace nebo odstranění.

Pokud potřebujete současně používat MIMOJI na všech kompatibilních zařízeních, budete muset aktivovat dva-faktor autorizace pro váš Apple ID účtu. Přihlaste se s ním v ICloud na všech vašich zařízeních. Musíte také povolit ICloud Drive. Chcete-li to provést, přejděte na cestu konfigurace → své jméno → Icloud → Icloud Drive.

Co se očekává později v memoji?

Podle vývojářů se v blízké budoucnosti očekávají nové emotikony IOS, které budou moci potěšit každého, kdo tuto aplikaci používá.

  • Za prvé, Inteeis a vše, co je s ním spojeno.
  • Provozní verze mimo jiné přidá dodatečně dvacet nových a neobvyklých Emodi, která bude zajímavá téměř každého uživatele.
  • Aplikace bude aktualizována v automatickém režimu, která vám umožní použít nejaktuálnější verzi aplikace bez problémů.

Nainstalujte aplikaci Memoji na iPhone je všichni, kteří chtějí používat neobvyklé a světlé emoce. Které vám umožní vychutnat komunikaci s vaším partnerem.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS