Jak změnit heslo iPhone ID

Jak změnit heslo v iPhonu

Všichni uživatelé mají zájem na zabezpečení svých dat v chytrém telefonu. Za tímto účelem existuje několik způsobů, jak omezit přístup k zařízením Apple:

Při pokusu o odemknutí smartphonu platí všechny možnosti zabezpečení. Osoba, která drží iPhone a nezná heslo nebo nebyla biometricky ověřena, nebude mít k mobilnímu zařízení přístup. Skutečný majitel si tak může být jistý, že jeho data jsou v bezpečí.

První způsob zabezpečení (heslo) se používá pro všechny iPhony bez ohledu na rok výroby. Představuje posloupnost znaků, které je třeba zadat pro přihlášení. Touch ID je modernější technologie. Je to otisk prstu, který se při prvním zapnutí smartphonu zapíše do databáze.

Touch ID se používalo v chytrých telefonech Apple od iPhonu 5S po iPhone 8. Od iPhonu X je k dispozici alternativní metoda Face ID. Odemknutí zařízení přiblížením obrazovky k obličeji. Speciální senzor zjistí majitele zařízení během zlomku sekundy.

změnit, heslo, iphone

Zabezpečení pomocí přístupového kódu, dotyku nebo Face ID se používá nejen na zamykací obrazovce, ale také v jednotlivých aplikacích a při otevírání složek.

Zámek smartphonu se nastaví při prvním zapnutí smartphonu. Uživatel pak může kdykoli změnit heslo, přidat další prst pro Touch ID nebo obličej pro Face ID. Dále se podíváme, jak můžete rychle změnit vstupy na iPhonu.

Jak změnit přístupový kód smartphonu

Jedná se o nejjednodušší typ zabezpečení, který zahrnuje sekvenci šesti znaků. K jeho výměně budete potřebovat:

 • Otevřete aplikaci Nastavení.
 • V závislosti na modelu zařízení přejděte na „Touch ID a přístupový kód“ nebo „Face ID a přístupový kód“.
 • Zadejte platný kód.
 • Klikněte na „Změnit přístupový kód“.
 • Zadejte své staré heslo.
 • Potvrzení nového.

Nové heslo se zobrazí, jakmile uživatel dokončí všechny výše uvedené kroky. Abyste si přístupový kód zapamatovali, je dobré si ho zapsat na kus papíru nebo uložit do samostatného souboru v počítači.

Změna Touch ID v iPhonu

Otisk prstu lze také změnit, pokud je iPhone vybaven snímačem otisků prstů. Nachází se v tlačítku „Domů“, které je pod obrazovkou. Chcete-li nahradit Touch ID, je stejně jako v předchozím případě nutné otevřít aplikaci „Nastavení“. Další plán činnosti je následující

 • Přejděte na „Touch ID a přístupový kód.
 • Stisknutím tlačítka „Přidat otisk prstu“ přidáte další prst nebo vyberete některý z přednastavených prstů a změníte jeho nastavení.
 • Několikrát klepněte na skener, dokud systém nepotvrdí dokončení registrace nového otisku prstu.

V nastavení „Touch ID a přístupový kód“. Použití otisku prstu k potvrzení nákupu přes Apple Pay můžete potvrdit aktivací funkce.

Nahrazení ID obličeje v iPhonu

Tato funkce funguje na novějších zařízeních Apple. Odemykání obličejem se používá pouze u smartphonů bez Touch ID. Nahrazení dříve zaregistrované tváře se provádí podobným způsobem, jaký byl popsán dříve.

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Přejděte na „Face ID a přístupový kód“.
 • Klikněte na „Resetovat Face ID“.
 • Klikněte na „Start“ a opakovaně otáčejte hlavou v kruhu na obrazovce, dokud systém nepotvrdí, že jste zaregistrovali nový obličej.

Stejně jako otisk prstu lze Face ID použít jako potvrzovací nástroj při placení nákupů a jako další bezpečnostní bariéru při otevírání některých aplikací nebo složek.

Jak změnit heslo Apple ID

Apple ID je identifikační číslo, které je přiděleno každé osobě, která si zakoupila iPhone. Jedná se v podstatě o sériové číslo vašeho iPhonu, přesněji řečeno o účet, který je k němu registrován.

Apple ID slouží k přístupu k vlastním službám americké společnosti. Se znalostí tohoto parametru může člověk telefon na dálku uzamknout nebo přesunout soubory z interní paměti do cloudového úložiště iCloud.

Apple ID je chráněno heslem, jak by mělo být. Pokud znáte pouze identifikační číslo, ale heslo si nepamatujete, nebudete mít přístup ke službám.

Změna hesla Apple ID se provádí v běžném režimu. Nepotřebujete k tomu žádné speciální dovednosti, stačí vám chytrý telefon, počítač nebo jiné zařízení s přístupem na internet.

Změna hesla přímo z iPhonu

Pokud k ovládání iPhonu používáte Apple ID, můžete heslo obnovit bez nutnosti použití jiných zařízení

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Klikněte na název svého účtu.
 • Vyberte možnost „Heslo a zabezpečení“.
 • Klikněte na „Změnit heslo“.
 • Zadejte heslo iPhonu, které používáte na zamykací obrazovce.
 • Nastavení nového hesla Apple ID.

Nenastavujte stejné heslo pro uzamčenou obrazovku a Apple ID. To vážně ohrožuje váš smartphone a umožňuje útočníkům získat přístup k vašim osobním údajům během okamžiku.

Změna hesla na webu společnosti Apple

V případě, že předchozí způsob změny nastavení přihlášení nefunguje nebo nemáte iPhone po ruce, můžete operaci provést na jakémkoli jiném smartphonu nebo počítači.

 • Přejděte na stránku appleid.Apple.com.
 • Zadejte svůj osobní identifikátor a staré heslo.
 • Klikněte na část Zabezpečení.
 • Vyberte možnost „Změnit heslo“.
 • Odpovědět na bezpečnostní otázku.
 • Zadejte své staré heslo a poté dvakrát zadejte nové heslo.

Jak změnit heslo Apple ID přímo v iPhonu nebo iPadu

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na část Apple ID (úplně nahoře, kde je uvedeno vaše jméno a příjmení).

Přejít do nabídky Heslo a zabezpečení.

Klikněte na nabídku Změnit heslo a zadejte přístupový kód.

Zadejte dvakrát nové heslo do příslušných polí.

změnit, heslo, iphone

Jak změnit heslo Apple ID v iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 11 622.

Apple ID zahrnuje e-mailovou adresu a heslo společnosti Apple. Tento identifikátor je nutný pro příjem služeb současně z více zařízení (telefonu, tabletu a počítače). Při používání nové služby Apple nebo nákupu aplikace v App Storu musíte zadat heslo Apple ID. Heslo Apple ID lze změnit přímo v iPhonu; heslo Apple ID můžete také obnovit, pokud ho zapomenete. Všimněte si, že změna hesla Apple ID se liší od změny hesla telefonu.

Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu. Klepněte na šedou ikonu ozubeného kola na domovské obrazovce.

Přejděte dolů, najděte možnost „iTunes a App Store“ a klepněte na ni. Nachází se v části „iCloud“.

Zadejte heslo Apple ID. Zadejte heslo, které používáte pro přihlášení ke službám Apple, jako jsou iTunes a App Store.

Do řádků zadejte odpovědi na bezpečnostní otázky. Tím získáte přístup na kartu Zabezpečení, kde můžete změnit heslo.

Zadejte své stávající heslo a poté zadejte nové heslo. Proveďte to na příslušných řádcích. Nové heslo je třeba zadat dvakrát.

Aktualizace pověření Apple ID ve všech zařízeních a službách, které používáte. To zahrnuje telefony, tablety, počítače, iTunes a App Store. [1] X Zdroj informací

Přejděte na stránku účtu Apple ID. Tento způsob použijte, pokud jste zapomněli heslo. musíte ho obnovit na webu Apple ID.

Jak změnit heslo Apple ID v libovolném prohlížeči v počítači

Přejděte na stránku správy účtu Apple ID, zadejte své uživatelské jméno a heslo;

V části Zabezpečení vyberte možnost Změnit heslo;

změnit, heslo, iphone

Odpovězte správně na dvě ze tří bezpečnostních otázek (pokud není povoleno dvoufázové ověření);

Zadejte staré a nové heslo s potvrzením.

Jak změnit Apple ID v iPhonu

Před zahájením změny je třeba si uvědomit, že ID bylo v minulosti spojeno s e-mailovými adresami, jako je Yandex nebo Rambler. Pouze za této podmínky můžete ověřit, zda je změna obecně možná.

Pokud naopak ID končí na PSČ, které brání změně uživatelského zápisu, nelze postup v žádném případě provést. Je třeba poznamenat, že lze použít různé metody, které jsou podrobněji popsány níže.

Z počítače

Identifikační číslo lze změnit pomocí počítače i telefonu. Uživatel bude potřebovat obecně stejné číslo údajů a také vědět, kam kliknout, aby se aktivovala správná stránka.

Nejprve je třeba otevřít oficiální webovou stránku, zdroj od společnosti Apple, a poté se přihlásit. K tomu musíte zadat své uživatelské jméno a heslo a poté provést několik kroků:

 • Prvním krokem je vyhledání speciální části na pracovní ploše, která je určena pro správu jmen, identifikátorů a adres;
 • Nyní je třeba otevřít pomocnou kartu, na které je třeba zadat identifikátor od společnosti Apple a e-mailovou adresu;
 • Pak už zbývá jen kliknout na speciální tlačítko „Změnit„;
 • Zadání hodnot, které uživatel potřebuje, do řádku e-mailu. Automaticky obdrží instrukce s postupem; Otevřete tento e-mail, klikněte na aktivní odkaz.

Pak je zřejmé, že ID bylo obecně změněno. Dále je třeba použít telefon k aktivaci v zařízení iPhone.

Z telefonu

Dalším krokem je použití telefonu. Nejčastěji je číslo získáno přesně v okamžiku, kdy si osoba pořizuje přístroj pro sebe, a ke změně dochází, když je přístroj z druhé ruky. V iPhonu zůstaly určité informace, kterých se chcete zcela zbavit. To lze provést jednoduchým způsobem.

Aby se předešlo nepříjemné situaci, kdy uživatel nemůže zařízení plně ovládat, je třeba provést následující manipulace:

 • Odemkněte telefon pomocí hesla a na ploše najděte oficiální obchod s aplikacemi. Je nutné z něj najít speciální zkratku;
 • Poté vyhledejte autorizovaný účet na domovské obrazovce obchodu App Store;
 • Zobrazí se přihlašovací obrazovka;
 • Přihlaste se ke svému účtu pomocí hesla zadaného jiným uživatelem;
 • Klikněte na tlačítko, které je zodpovědné za změnu identifikačního čísla. Najdete ji v části „nastavení“;
 • Zadejte všechny údaje, které chcete změnit, a stiskněte tlačítko „Uložit“.

Může se také stát, že potvrzovací kód bude zaslán přímo do chytrého telefonu. To je nezbytné k obecnému zabezpečení údajů uživatele, aby se zabránilo přístupu k osobním údajům. Pokud bylo vše provedeno správně, systém rychle aktualizuje číslo, všechna data a údaje.

Používání iTunes

Další jedinečná služba, která umožňuje rychle změnit ID v iPhonu. Jde o změnu dat zakódovaných v softwaru. V podstatě se jedná o stejný postup jako u předchozí metody.

Hlavně se ujistěte, že je iTunes nainstalován a aktualizován na nejnovější verzi. Pokud není produkt aktualizován, mohou se při jeho používání vyskytnout problémy. Pokud vše splňuje požadavky, všechny informace jsou připraveny a uživatel může pokračovat:

 • Nejprve se musíte přihlásit do samotného obchodu. To lze provést kliknutím na ikonu v horním rohu obrazovky;
 • Přihlášení k účtu. K tomu je třeba zadat uživatelské jméno a heslo, abyste mohli pokračovat v dalších změnách;
 • Je třeba zadat možnost, kterou bude na svém účtu používat;
 • Nyní je vhodné vybrat informace o účtu jako celku;
 • Klikněte na tlačítko „Upravit“;
 • Zadejte e-mailovou adresu, která patří k novému účtu;
 • Vyčkejte, až informace o zařízení dorazí poštou;
 • Uživatel by neměl na e-mail odpovídat. Stačí, když klikne na odkaz, který je k němu připojen.

Vyplatí se také uložit všechna zadaná data, která jsou v systému služby. Tato akce pomůže zajistit, aby byl uživatel automaticky přihlášen k záznamu při jeho spuštění.

Pokud jste zapomněli své Apple ID

Někdy se může stát, že si uživatel své ID vůbec nepamatuje. Měla by být přijata opatření, která zajistí snadné obnovení přístupu v budoucnu. Opatření jsou následující:

 • Na začátku je třeba otevřít webový prohlížeč v notebooku nebo počítači. Akci lze provést také na mobilním zařízení;
 • Záložní linka se rozloží. Je nutné zadat hodnoty jako. iforgor.Apple.Např. Akci potvrďte kliknutím na ni;
 • Uživateli se zobrazí nabídka, která slouží k obnovení všech údajů. Do pole zadejte své ID nebo e-mailovou adresu;
 • Nyní je čas provést speciální kontrolu. To lze provést pomocí jedné ze čtyř variant systému.

Tento systém umožňuje obnovit ID. V tomto případě se účet zařízení neztratí. Účet bude nadále fungovat správně.

Změna hesla přímo z iPhonu

Přejděte na oficiální web pro správu účtů Apple (můžete k němu přistupovat z iPhonu přes Safari nebo z počítače).

Projděme si posloupnost operací v počítači se systémem Windows:

 • Spusťte „svůj“ prohlížeč (Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome atd.). Д.).
 • Přejít na https://appleid.Apple.com.
 • Při přihlašování zadejte údaje Apple ID.
 • V části Zabezpečení je odkaz „Změnit heslo„, vyberte jej.
 • Poté čelíme kontrolním otázkám a odpovídáme na ně. Pokud účet používá dvoufaktorové ověřování 2FA, které Apple ID dále chrání, musíte mít telefon po ruce. Na tento telefon bude odeslán kód pro ověření totožnosti majitele zařízení Apple. Vyplňte toto pole získanými údaji.
 • Znovu zadejte starý a nový kód a dvakrát jej zopakujte. Vezměte prosím na vědomí, že resetování „účtu“ proběhne na všech miniaplikacích.

Nastavení hesla Apple ID

Apple ID slouží k přihlášení do AppStore, iCloudu a Apple Music. Spolu s názvem účtu zadá uživatel heslo, které je bezpečnostním kódem účtu zákazníka v obchodě nebo v úložišti společnosti Apple.

Může se stát, že uživatel zapomene své heslo nebo se ho někdo pokusí hacknout. V obou případech je třeba změnit tento kód. To se provádí následujícími způsoby, které budou popsány níže.

Jak změnit Apple ID na iPhonu

Před změnou Apple ID byste se měli ujistit, že je propojeno s e-mailovými službami Google, Yandex, Rambler nebo V takovém případě budete moci změnit údaje. Pokud je ID-číslo spojeno s e-mailovou adresou, která končí @mac.com, @iCloud.com nebo @me.com, nebudete moci postupovat podle postupu. Stojí za zmínku, že tento prvek lze změnit několika způsoby. Více informací níže.

Z počítače

Pokud se uživatel rozhodne změnit identifikační číslo pomocí počítače, je nutné otevřít příslušnou stránku. Nejprve otevřete oficiální webové stránky společnosti Apple, přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla a proveďte následující akce:

 • V pracovním okně vyhledejte část spravující jméno, ID a e-mailovou adresu.
 • Na sekundární kartě otevřete řádek pro zadání Apple ID a hlavní e-mailové adresy.
 • Stiskněte softwarové tlačítko „Change“.
 • Zadejte příslušné hodnoty do pole s vaším e-mailem, poté vám do schránky přijde zvláštní pokyn.
 • Otevřete e-mail s pokyny, který vás vyzve ke kliknutí na aktivní odkaz.

Po provedení tohoto postupu systém automaticky změní Apple ID. Dalším krokem je aktivace tohoto režimu přímo prostřednictvím mobilního zařízení.

Z telefonu

Při koupi použitého telefonu se ID nejčastěji změní. Za těchto okolností zůstává v miniaplikaci řada specifických informací, které zadal předchozí majitel. Abyste se vyhnuli nechtěným důsledkům a plně privatizovali své nové zařízení, je třeba provést následující kroky

 • Odemkněte telefon a na ploše klikněte na zástupce oficiálního obchodu App Store.
 • Na domovské stránce vyhledejte pole autorizovaného Apple ID.
 • V zobrazeném okně klikněte na tlačítko Přihlásit se.
 • Poté se musíte přihlásit ke svému účtu, proto klikněte na tlačítko Přihlásit se.
 • Dalším krokem je kliknutí na tlačítko pro změnu identifikačního čísla.
 • Zadejte požadované údaje a váš účet je připraven.

Používání iTunes

Apple ID můžete změnit také pomocí iTunes. Tento postup je téměř totožný s předchozí metodou, ale aby se změna zdařila, je nutné zajistit, aby byla aplikace iTunes aktualizována na nejnovější verzi. Pokud vše splňuje požadavky, musí uživatel otevřít popsaný prostředek a provést následující kroky:

Pokud jste zapomněli své Apple ID

Nezřídka se stává, že si uživatel nepamatuje ID svého zařízení. Jaké kroky byste měli podniknout, abyste znovu získali přístup ke svému Apple ID:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS