Jak změnit ID Apple na iPhone. Jak změnit heslo na Apple ID

Co když nemůžete vytvořit Apple ID na iPhone / iPad

„Mám nový telefon, souhlasím s podmínkami a snažím se kliknout na“ Souhlasím „, ale i nadále tlačí“ Nelze vytvořit účet „a v souladu s touto IP není součástí podsítě Co to znamená? „

Apple produkuje mnoho prémiových produktů, jako je iPhone a iPad. Ale tyto produkty mají více či méně problémů, které Apple nemůže vyřešit. Jedním z takového problému je neschopnost vytvořit nové ID Apple na iPadu. To se může zdát malý problém, ale pokud nelze vytvořit Apple ID, uživatelé nebudou moci přistupovat k iPadu nebo iPhone.

Možná jste hledali na internetu, abyste našli nejlepší způsob, jak tento problém vyřešit, ale nenalezli žádné vhodné řešení. Abyste tento problém vyřešili, napsali jsme tento článek. Než vysvětlete, jak vytvořit nové ID Apple na iPhone nebo iPadu, musíme nejprve diskutovat o možná příčina problému.

Metody nahrazení Apple ID

Začátečník Uživatelé pochybují, zda lze změnit ID Apple, takže se vyhnete nákupům na populárních prodejních webových stránkách zařízení, navzdory zjevné ziskovosti návrhů. Získávání zařízení, které bylo dříve používáno někým jiným, jednoznačně znamená změnu účtu pro bezpečnost osobních údajů. Taková operace musí být také prováděna při prodeji gadgetu tak, aby nový vlastník nevyužil důvěrných informací pro podvodné účely. Apple ID Clear je možné několika metodami.

Řešení problému změna Apple ID na zařízení iPhone nebo jiné zařízení Apple Giant pouze v případě, že uživatel zná heslo nebo má schopnost jej objasnit s bývalým vlastníkem.

Jak změnit ID Apple přes iTunes

Edit Apple ID v iTunes je také poměrně jednoduché. Spusťte program na počítači a přejděte do sekce iTunes Store. Zde se nachází na pravé straně navigačního panelu, klikněte na odkaz „Účet“.

Chcete-li zobrazit informace o účtu, program bude vyžadovat zadání hesla z Apple ID. Vedle „Apple ID Přehled“ Apple ID „kliknutím na tlačítko“ Upravit „můžete snadno změnit oba Apple ID sám a heslo.

změnit, apple, iphone, heslo

Jak změnit hlavní adresu Apple ID na iPhone

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 1623.

V tomto článku vám řekneme, jak změnit hlavní adresu ve vašem účtu Apple ID. Hlavní adresa je také platební adresa, která se používá k nákupům v Apple Stores, jako je iTunes Store (iTunes Store), Apple Store (Apple Internet Store).

 • Upozorňujeme, že pokud váš účet Apple ID zobrazuje samostatnou lodní adresu, otevřete stránku AppleID.Jablko.A přihlaste se ke svému účtu. Nyní stiskněte platbu změnit adresu pro přepravu. Na stránku, která se otevře, upravte adresu pro odeslání.
 • Chcete-li změnit informace v řádku „Země“, otevřete nabídku. mělo by ukázat zemi, ve které jste žili. Nyní v menu vyberte zemi, ve které žijete. Ujistěte se, že nová země se zobrazí v řadě země.

Dotkněte se dokončení. Tato volba je v pravém horním rohu. Takže uložit novou hlavní adresu. V některých případech je hlavní adresa platební adresa a dodací adresu a v jiných, jednoduše platební adresou. Dopis obdržíte svůj e-mail s potvrzením změně adresy.

Kroky pro změnu Apple Icloud ID účtu bez ztráty dat

3-krokový nástroj

změnit, apple, iphone, heslo
 • Vyberte model mobilního zařízení
 • Zadejte číslo IMEI (můžete ho najít zadáním # v telefonu)
 • Klikněte na „Otevřít nyní“ a Připraveno!

Pokud chcete změnit Apple ID ICLID účet, aniž byste ztratili informace, které tam ukládáte. Sledování akcí závisí na zařízení, kde to děláte. Proto sdílíme krok za krokem průvodce pro uživatele pro iPhone, iPad a iPod Touch a na druhé straně, specifikujeme proces, který musí být proveden v počítači Mac. Pokud chcete odemknout svůj účet ComploMement svůj Icloudový účet, klikněte zde.

Na telefonu iPhone, iPad nebo iPod

Chcete-li změnit účet Apple ID ICloud na kterékoli z těchto tří iOS zařízení, proces je stejný.

Zde jsou kroky, které mají být provedeny:

 • Chcete-li spustit jít na „parametry v zařízení. Kdo je identifikován ikona zařízení. Ensuite, vyberte Apple ID v horní části obrazovky (musí existovat vaše jméno a obrázek). V případě, že se jedná o starou verzi IOS. Klikněte na možnost »ICLAD».
 • Pak přejděte na spodní straně nového okna a klepněte na tlačítko „Konec“, poslední možnost v tomto menu.
 • Po provedení výše uvedeného zadejte heslo ID Apple ID Apple v dialogovém okně.
 • Nyní klikněte na »Deaktivovat“; Toto je volba v dolní části dialogového okna. Když provedete tuto deaktivaci, také deaktivujete možnost „Najděte svůj iPhone“ pro účet Icloud, který je aktuálně synchronizován váš iPhone, iPad nebo iPod.
 • Poté vyberte informace, které chcete uložit na přístroji. Chcete-li to provést, stačí přetáhnout tlačítka každou z aplikací. Na pozici. To je ten, který zobrazuje zelenou barvu. Od té doby můžete uložit kopie starých icloudových informací tímto způsobem. Ale pokud dáváte přednost ztrátu dat, musíte opustit tlačítka v poloze STOP.
 • Když je vše připraveno, klepněte na tlačítko »Konec.“ Umístěný v horním rohu zařízení. A znovu potvrdit kliknutím na „Exit“, abyste zcela zavřili iCloud přidružený účet.
 • Nyní otevřete aplikaci „Parametry“ a klepněte na tlačítko „Enter [název zařízení], který je v horní části všech menu.
 • Pokud chcete vytvořit nové Apple ID. Musíte se přihlásit „Nemáte nebo jste zapomněli své Apple ID?“. který je v dolní části pole zkopírovat heslo. Chcete-li to provést, vytvořte Apple ID s Icloudovým účtem.
 • Pokud je váš jiný Apple Icloud účet již aktivován a ten, který chcete přepnout. Stačí zadat své Apple ID a zadané heslo.
 • Po dokončení klikněte na možnost „Přihlásit se v pravém horním rohu. Zobrazí se následující zpráva: „Vstup v Icloudu periodicky, když zařízení odkazuje na všechny informace o účtu, které chcete otevřít relaci.
 • Aktuálně zkopírujte heslo zařízení. Jinými slovy, ten, který jste naprogramovali, abyste jej mohli zablokovat.
 • Později Stiskněte tlačítko „Sloučit, abyste mohli kombinovat vaše informace, pokud chcete povolit všechny záznamy uložené v zařízení na účet iCloud. Ale pokud se rozhodnete, že to neuděláte, stačí kliknout na tlačítko „NEPOUŽÍVEJTE“.
 • Poté klikněte na možnost „ICLOUD“ Toto je ve druhé části menu, které vám ukáže.
 • Nakonec vyberte typ informací, které dáváte přednost ukládání v profilu iCloud. Chcete-li to provést, přejděte do „Aplikace pomocí ICLAD“ a proveďte posuvné tlačítko pro povolení (zelené) těm, které potřebujete. V opačném případě opusťte tlačítko nebo bílou.

Po dokončení tohoto postupu můžete přistupovat k ICLAD, všechny informace, které jste kdysi vybrali, a dokonce i prostřednictvím jiného zařízení, kde zadáte systém se stejným účtem.

Z počítače Mac

Pro ty, kteří používají počítač Mac ve známém způsobu a upřednostňují, že mají své Apple Icloud ID účty samostatně nebo pro ty, kteří používají několik takových účtů a dává přednost tomu, aby je spravoval prostřednictvím MAC, kroky, které musí být provedeny pro změnu svého Apple ID následujícího:. Dolní spodní prádlo:

 • Nejprve klikněte na nabídku Apple. Obvykle se nachází v levém horním rohu hlavní obrazovky a je označena ikonou černé jablko.
 • Ensuite, vyberte možnost „Systémová nastavení“. Který je ve druhé části rozevírací nabídky, které vám ukáže a tam, stiskněte „iCloud“ (tlačítko je umístěno na levé straně okna).
 • Nyní vyberte možnost „Exit“, která se nachází v dolním rohu obrazovky na levé straně. S tímto odstraníte všechny informace uložené na vašem počítači Mac, v ICLAD. Dokonce i fotografie tam uloženy.
 • Pokud při provádění výše uvedených kroků se během procesu zobrazí chybová zpráva. To může být spojeno s rozporem mezi Mac a dalším zařízením iOS. Chcete-li tento problém vyřešit, přejděte na stránku »Parametry» iPhone, iPad nebo iPad; Dotkněte se ID Apple ID a potom klepněte na tlačítko Icloud Key Big Key Key Icloud a nakonec posuňte tlačítko na zelenou pozici.
 • Pokud jste neobdrželi chybovou zprávu nebo ji již opravte, klepněte na nabídku Apple. Chcete-li to provést, přihlaste se k novým „System Preferences“.
 • Jakmile bude hotovo, přejděte na možnost „Icloud“ a klikněte na tlačítko „Start relace“; umístěné v horní části dialogového okna, které vám ukáže. Pokud chcete vytvořit nové Apple ID, klepněte na položku »Vytvořit Apple ID. A s tím také vytvoří Icloudový účet zdarma podle pokynů, které označují.
 • Později zadejte Apple ID a heslo (nebo ten, který byl aktivován dříve, nebo ten, který jste právě vytvořili). Takže potřebujete zkopírovat e-mailovou adresu přidruženou k vašemu Apple ID. stejně jako jeho heslo.
 • Nyní klikněte »Přihlášení se nachází v dolním rohu dialogu na pravé straně.
 • Je čas dovolit nastavení ICloud, aby bylo možné provést nezbytné změny, jednoduše poskytovat jméno správce a heslo počítače Mac. Pokud jste povolili dvoukrokovou kontrolu, budete také muset zadat heslo pro odemknutí jiných zařízení Apple.
 • Nyní nakonfigurujte nastavení synchronizace na všechny informace v zařízení, které mají být kombinovány s vaším účtem ICLAD. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko v horní části dialogového okna. Pokud chcete najít svůj Mac v případě krádeže nebo ztráty, měli byste také kliknout níže.
 • Nyní klikněte na »Další“ a pokud se rozhodnete aktivovat lokalizaci počítače, klepněte na tlačítko »Rozlišení“ na aplikaci „Najít My Mac lze provést.
 • Poté klepněte na pole vedle položky „ICLOUD DRIVE“. To vám umožní uložit dokumenty a soubory do služby ICloud. Vyberte aplikace, jejichž chcete povolit přístup k jednotce ICLAD; Stačí kliknout na »Dostupné možnosti a udělat to.
 • Konečně zkontrolujte zaškrtávací políčko v dolní části stránky „ICLOUD DRIVE. V Vyberte typ dat, který chcete synchronizovat s iCloudem tímto způsobem, můžete přistupovat z libovolného zařízení, ve kterém zadáte svůj účet Apple ID Apple. To je vše.

Pomocí ICLAD.com Odstranit ID Apple ID předchozího vlastníka (heslo, které potřebujete)

Můžete snadno odebrat Apple ID předchozího vlastníka, jen navštívit oficiální webové stránky ICLAD. Ale musíte mít ID Apple, stejně jako heslo pro zadání účtu a poté odebrat Apple ID související s přístrojem. Můžete se zeptat předchozího majitele, jak bylo heslo, kdyby souhlasí, že vám to dá, nebo ho požádá, aby následoval tyto kroky, aby mohl odstranit účet iCloud s přístrojem.

Kroky nezbytné k odstranění předchozího ID Apple s iPhone:

 • jeden. Nejprve navštivte WWW webové stránky.iCloud.com z počítače.
 • 2. Poté zadejte ID Apple a heslo pro vstup do ICLAD.
 • 3. Poté klikněte na ikonu „Najít iPhone“ a klikněte na možnost „Všechna zařízení“ (která bude v horní části obrazovky).

Jaká data lze změnit v ID Apple

Během změny přímo identifikátor může každý uživatel změnit několik dalších dat. Chcete-li to udělat, musíte se dostat na oficiální webové stránky společnosti Apple a najít hlavní stránku řízení značkového identifikátoru. Jaká data se mohou změnit:

 • Heslo k identifikačnímu číslu.
 • Zálohování e-mailových adres. Toto pole nedoporučuje zadání alternativního identifikátoru.
 • Příjmení a iniciály.
 • Aktuální e-mailová adresa, stejně jako poštovní adresa.
 • Konkrétní telefonní čísla. Můžete určit několik v závislosti na denní době.
 • Přihlásit se k odběru novinek výstrahy, zpravodajství a t.D.
 • Inteeis Language.
 • Datum narození, Zkontrolujte otázky a heslo.

Pokud jde o změnu více tajných informací, například hesel z bankovních karet, adresa ubytování, povolení pro automatické nákupy z oficiálního úložiště App Store a zapalování identifikačního čísla ze všech zařízení výrobce, je možné pouze prostřednictvím základních nastavení služby iTunes.

IOS je jediný operační systém na mobilních gadgetech, který umožňuje popsané postupy. Zařízení pod vedením oken a Androidu jsou omezena na podobnou příležitost.

Jak změnit heslo Apple ID přes Tenorshare 4ukey

4ukey Utility od Tenorshare usnadňuje a rychle odstraní Apple ID s iPhone bez hesla pomocí. Plus Program je schopnost uložit data zařízení. Nové požadované heslo, které můžete nastavit při registraci nového účtu po odstranění předchozího.

Stáhněte si 4ukey do počítače nebo Mac, a pak jej spusťte. Zobrazí se následující Inteeis a klikněte na „Odstranit Apple ID“ na pravé straně.

Připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB a odemkněte svůj iPhone. Poté klikněte na „Důvěra“ v vyskakovacím okně na vašem iPhone.

V novém okně Utilities klepněte na tlačítko „Start“.

Pokud je zařízení vypnuto funkce „Najít iPhone“

Po několika sekundách bude ID Apple úspěšně odstraněno z vašeho zařízení. V tomto případě budou všechna data uložena. Tento výsledek lze dosáhnout na jakémkoli zařízení iOS.

Pokud je povolena funkce „Najít iPhone“ v zařízení

Pro vaše zařízení musíte resetovat všechna nastavení. Po resetování všech nastavení postupujte podle pokynů, po kterém se přístroj automaticky restartuje, po kterém 4UKEY začne mazat ID Apple.

Je-li dokončen proces odstranění ID Apple, se můžete přihlásit k jinému ID Apple nebo vytvořit nový účet.

Při registraci na zařízení nepoužívejte originální ID Apple ID.

Data mohou být uložena pouze na zařízení verze nad IOS 10.2.

Odstranění nebude možné provádět na zařízení verze IOS 11.4 a vyšší, stejně jako v neaktivních zařízeních.

Tyto metody vám pomohou změnit heslo Apple ID na vašem iPhone, i když jste zapomněli staré heslo. Doporučujeme používat profesionální nástroje, jako je Tenorshare 4ukey, což vám umožní rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém. Bez ohledu na to, jak si nevyberete, zkuste vždy zapamatovat důležitá hesla nebo je uložit na bezpečných místech. Podíl na komentářech, které metody vycházejí !

| Denial of responsibility | Contacts |RSS