Jak změnit IMEI v zařízení Samsung Galaxy

Návod krok za krokem, jak změnit IMEI na smartphonu se systémem Android. 2 způsoby

IMEI je zkratka pro mezinárodní identifikátor mobilního zařízení. Je jedinečný soubor čísel, který jednoznačně identifikuje konkrétní mobilní telefon nebo tablet. V následujícím článku se pokusíme zjistit, jak změnit IMEI v systému Android a proč je to vůbec potřeba.

IMEI je číslo složené z patnácti číslic. Každému mobilnímu telefonu nebo tabletu je z výroby přiděleno jedinečné uživatelské ID, podle něhož se pak dá identifikovat. Toto číslo je obvykle uvedeno na krabici, ve které je zařízení dodáváno. Zjistěme, proč mobilní gadget potřebuje takový jedinečný kód.

IMEI lze použít k následujícím účelům:

 • Zablokování mobilního zařízení poskytovatelem služeb pro případ krádeže telefonu;
 • Připojení k určitému zařízení pro odposlech policií nebo různými speciálními službami; v případě ztráty nebo krádeže.

Někteří uživatelé mobilních zařízení se domnívají, že SIM karta je nějakým způsobem spojena s identifikačním číslem IMEI. Není tomu tak. Když majitel smartphonu změní majitele a SIM karta je nahrazena novou, Imei zůstává stejná. Nevymaže se ani po obnovení továrního nastavení zařízení.

Jak můžete změnit kód

První způsob zahrnuje použití tzv. Inženýrského menu a druhý instalaci speciálního softwaru, který umožňuje přístup k pokročilým funkcím. Podívejme se na ně podrobněji.

Mnozí odborníci tento způsob označují za nejjednodušší, protože není třeba nic stahovat ani instalovat. Chcete-li pochopit, jak přistupovat k tomuto technickému menu konkrétně pro váš model (např. S4, S5, S6 atd.), můžete si vybrat.Д.), můžete zjistit buď v návodu k použití telefonu, nebo na internetu. Jedná se o jednoduchou zkratku, která umožňuje přístup k pokročilejším nastavením telefonu.

Po vyvolání výše uvedené nabídky byste tedy měli provést následující akce:

 • Přejděte na kartu Připojení a poté na položku Informace o CDS. Informace o rádiu;
 • V poslední z položek najdete jednu nebo dvě sekce (podle počtu karet SIM);
 • Zadejte záložku Telefon 1 a za písmeny AT zadejte příkaz EGMR=1,7 „nový kód“;
 • Po zadání těchto údajů je třeba stisknout tlačítko Odeslat při příkazu
 • Stejný postup je nutný i pro druhou kartu, pokud ji máte.

Zde jsou uvedeny všechny kroky, které tato metoda zahrnuje. Nejtěžší je, že musíte znát kombinaci kláves pro vyvolání technické nabídky.

Jak definovat ID zařízení v systému Android

S právy ROOT

Tento způsob vyžaduje získání práv roota. Dalším krokem je stažení aplikace Mobile Uncle. Dalším krokem je instalace a spuštění.

V hlavní nabídce najděte záložku „Engineering mode“, aktivujte ji a přejděte do inženýrského režimu pro konkrétní procesor.

Následný algoritmus je stejný jako v prvním případě: „Connectivity“. „CDS information“. „Phone information“. „Phone 1, 2“. V následující nabídce zadejte stejné příkazy jako v metodě 1.

Chci vám dát několik tipů, abyste nemuseli neustále měnit identifikátory:

 • Nestahujte různé neověřené nástroje z neoficiálních zdrojů.
 • Umožnit zařízení průběžně stahovat nejnovější aktualizace platformy od výrobce.

Jak zjistit druhý IMEI Xiaomi?

Chcete-li zjistit IMEI svého zařízení, vyhledejte na krabici nálepku s čárovým kódem, na které je uveden IMEI a S/N (sériové číslo) zařízení. Pokud nemáte přístup ke schránce, zadejte do číselníku #06# a ihned se zobrazí IMEI.

Jak zjistit IMEI Xiaomi? Nejjednodušší je použít speciální kód v číselníku smartphonu. Za tímto účelem otevřete aplikaci Telefon a zadejte kód #06#, načež se ihned zobrazí okno s informacemi o IMEI1 a IMEI2.

Jak změnit časový limit obrazovky v zařízení Samsung Galaxy A10 ?, jak na to

Kdykoli vás rozčiluje, že displej každou minutu zčerná, plynule změňte časový limit obrazovky. Postupujte podle níže uvedených kroků a snadno zvyšujte nebo snižujte dobu zobrazení. Pokud chcete šetřit energii baterie, zvolte nejkratší možnou dobu, ale pokud si na Samsungu něco čtete, je nejlepším řešením nastavit co nejdelší dobu.

Jak změnit časový limit obrazovky v zařízení Samsung Galaxy A10?

 • Nejprve otevřete seznam všech aplikací.
 • Poté otevřete Nastavení.
 • Najděte a vyberte možnost Zobrazit.
 • Posuňte se o něco níže a klepněte na položku Časový limit obrazovky.
 • Stisknutím tlačítka změníte čas podle svých potřeb.
 • To je pro vás dobré! Časový limit obrazovky aktualizován.

Pokud vám popis není zcela jasný, podívejte se na níže uvedený videonávod.

Pokud se vám to zdálo užitečné, stiskněte hvězdičku Google, líbí se vám to nebo se přihlaste k odběru na a Instagramu

Co je IMEI a musím ho změnit??

Kód IMEI je identifikátor chytrého telefonu ve velké síti GSM. Většina uživatelů se s problémy s nesprávným IMEI nesetkala, takže ani neví, že ho musí změnit, ale někdy mohou levné modely čínské výroby zcela postrádat kód IMEI a běžnou komunikaci.

Pokud máte problémy s kvalitou hovoru nebo s příjmem sítě, je pravděpodobné, že problémy se sítí způsobuje absence tohoto kódu. Nyní se dozvíte, jak můžete změnit svůj identifikační kód, aniž byste museli zapojit odborníky třetích stran.

Způsoby rychlého přenosu dat ze Samsungu do Samsungu S20. Dr.Telefon

Přepnutí všeho ze starého Samsungu na Samsung S20 jedním kliknutím

Pokud si děláte starosti s tím, jak přenést data ze zařízení Samsung do zařízení Samsung S20. Poté přeneste data pomocí Dr.Fone. Phone Transfer je vaše definitivní odpověď. Tento úžasný software umožňuje přenášet data mezi zařízeními se systémem iOS a Android. Software je kompatibilní s nejnovějšími verzemi systémů iOS a Android. Můžete přenášet širokou škálu souborů, jako jsou fotografie, kontakty, hudba, textové zprávy, videa atd. Д.Můžete přepínat data mezi 6000 modely chytrých telefonů, včetně Apple, Samsung, Sony, Huawei, Google atd. Д., Pokud vás zajímá, jak přenést všechna data ze zařízení Samsung do zařízení Samsung. Dr.Fone. Telefonní překlad. nejlepší volba.

Dr.Telefon. Přenos telefonu

Přenos jednoho nebo všech typů dat ze Samsungu do Samsungu S20 přímo na 1 kliknutí!

změnit, imei, zařízení, samsung, galaxy
 • Snadno přenášejte různé typy dat ze systému Android do systému Android, včetně aplikací, hudby, videí, fotografií, kontaktů, zpráv, dat aplikací, protokolů hovorů atd. Д.
 • Pracuje přímo a přenáší data mezi dvěma vzájemně propojenými zařízeními v reálném čase.
 • Funguje perfektně s chytrými telefony a tablety Apple, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, ZTE, Nokia a dalšími.
 • Plně kompatibilní s hlavními poskytovateli, jako jsou ATT, Verizon, Sprint a T-Mobile.
 • Plně kompatibilní s nejnovější verzí iOS a Android 10.0

3981454 lidí si stáhlo

změnit, imei, zařízení, samsung, galaxy

Zde je podrobný průvodce přenosem souborů ze zařízení Samsung do zařízení Samsung S20-

Nainstalujte dr.Fone. Software pro přenos telefonu v počítači. Spusťte software a připojte oba mobilní telefony Samsung pomocí kabelů USB.

Nyní klikněte na kartu „Přenos telefonu“ v okně Dr.Fone a zadejte mezi nimi zdrojové a cílové zařízení. Pokud je výběr špatný, můžete kliknout na tlačítko „Obrátit“.

Poznámka. Zaškrtnutím políčka „Vymazat data před kopírováním“ se data v cílovém zařízení před přenosem vymažou.

Zde je třeba vybrat typy souborů, které chcete přenést, a kliknout na tlačítko „Spustit přenos“. Na průběh přenosu vás upozorní okno s ukazatelem průběhu. Po dokončení stiskněte tlačítko „OK“.

změnit, imei, zařízení, samsung, galaxy

Inženýrské menu

V tomto případě se obejdete bez instalace softwaru třetích stran. mnozí výrobci nechávají na vývojářích, aby se dostali do inženýrského menu pro jemné doladění.

Stejně jako v režimu 1 „nový IMEI“ znamená zadání nového čísla mezi uvozovky.

Změna IMEI je vzhledem ke své povaze poměrně komplikovaný a nejistý proces, takže manipulaci s ID raději nezneužívejte.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 dalších užitečných pokynů. Přidat webové stránky Lumpics.Záložka zařízení (CTRLD) a určitě nás budete potřebovat.

Popište, co u vás nefunguje. Náš tým vám odpoví co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS