Jak změnit kurzor/ukazatel myši na Windows 11/10. Vlastní kurzor Windows 10

změnit, kurzor, ukazatel, myši

Top 10 nejlepších kurzorů a ukazatelů myši zdarma pro Windows 11/10

Nudíte se s výchozím kurzorem Windows? Chcete udělat nějaké změny v kurzoru? Tento příspěvek z průvodce Minitool oddíl představí 10 bezplatných kurzorových programů, které vám pomohou přizpůsobit kurzor.

Výchozí kurzor Windows používá jednoduchý design a brzy se s ním můžete nudit. Chcete.li změnit kurzor, můžete vyzkoušet následující dva způsoby:

 • Používejte vestavěné nástroje Windows. Stisknutím systému Windows I otevřete nastavení a přejděte na myši zařízení. Na pravém panelu klikněte na Upravit velikost kurzoru myši. To vám umožní změnit velikost a barvu kurzoru. Klikněte na další možnosti myši. V okně Vlastnosti myši přeskočte na ukazatele, který vám umožní změnit schéma ukazatele.
 • Použijte software kurzoru třetích stran.

Metoda 1 nenabízí příliš mnoho možností přizpůsobení kurzoru. Nemůže příliš změnit tvar kurzoru. Pokud chcete získat skvělý nebo krásný kurzor, měli byste použít software třetích stran. Zde je 10 nejlepších nejlepších kurzorů a ukazatelů myši zdarma.

Kyslík

Důvodem, proč nejprve doporučuji kyslík, je jeho čistý, jasný a krásný design. Má pro myší kurzory 37 různých barevných schémat. Můžete si vybrat barvu a typ, který se vám líbí.

Numix

Pokud máte rádi minimalistický styl, můžete zvážit numix, který má pěkný, svěží a čistý design. Kromě toho má až 30 různých animovaných kurzorů. S nimi můžete pokračovat v přechodu na požadované kurzory myši a dát si osvěžující vzhled do vaší plochy.

Gaia10

GAIA10 je bezplatná sada motivu na bázi kurzorů myši. Pokud jste environmentalistou, tento kurzor je pro vás vhodný. S celkem 10 kurzorů myši včetně 6 statických a 4 animovaných kurzorů může do plochy přidat trochu zeleně.

Vnější limity

Tato bezplatná sada kurzorů používá různé verze rakety k označení každé fáze kurzoru. Pokud jste fanouškem prostoru a klasické estetiky kosmického závodu, je tento kurzor perfektní.

Evoluce

Máte rádi styl MacOS? Pokud se vám líbí vzhled MacOS, ale přizpůsobení Windows, Evolutions může vyhovět vašim potřebám.

Kursory materiálu pro Android

Líbí se vám styl Android? Pokud ano, můžete vyzkoušet kurzory materiálu Android, což je sada volných kurzorů založených na tématu Android, obsahující 15 kurzorů myši.

Tento příspěvek vám nabízí 8 způsobů, jak odblokovat webové stránky ve škole, doma nebo práci. Můžete je vyzkoušet jeden po druhém.

How To Get A CUSTOM CURSOR In Windows! (UPDATED 2022)

Wow kurzory

Milujete hraní hry World of Warcraft? Pokud ano, můžete mít rádi WOW kurzory, soubor kurzorů založených na tématu World of Warcraft. Použití sady kurzorů je velmi jednoduché. Stačí si stáhnout soubor kurzoru, extrahovat složku, otevřít okno vlastností myši a poté procházet umístění kurzorů WOW.

Star Wars se znovu načtělo

Pokud jste fanouškem Star Wars, budete milovat Star Wars Reloaded, který má několik praktických myších kurzorů v různých barevných kódech představujících téma Star Wars. Kromě toho se jedná o animovanou sadu kurzorů myší s zářícím světelným mránem.

Kurzory StarCraft 2

Kurzory StarCraft 2 je také sadou volných kurzorů založených na hře. Pokud jste fanouškem her RTS a někdy jste hráli StarCraft 2, tento kurzor je pro vás vhodný.

Mario Gant

Jste fanoušek Nintendo? Pokud ano, možná se vám bude líbit Mario Gant, což je sada volných kurzorů napodobujících Mario’s Gruved Hand.

O autorovi

Autor Linda pracuje jako editor v Minitoolu po dobu 1 roku. Jako čerstvý muž v poli je zvědavá na počítačové znalosti a dozví se to šíleně. Možná z tohoto bodu jsou její články jednoduché a snadno pochopitelné. Dokonce i lidé, kteří nerozumí počítači, mohou něco získat.

Mimochodem, její zvláštní zaměření jsou obnovení dat, správa oddílů, klon disku a migrace OS.

Copyright © 2023 Minitool Software Limited, všechna práva vyhrazena.

Jak změnit kurzor/ukazatel myši na Windows 11/10

Při personalizaci PC musí být kurzor myši jednou z nejvíce zanedbaných částí v oknech. Společnost Microsoft přidává různé možnosti přizpůsobit váš ukazatel tak, aby byl vizuálně přitažlivý, ale také viditelnější a prominentnější. Dnes vám ukážeme, jak.

Při personalizaci PC musí být kurzor myši jednou z nejvíce zanedbaných částí v oknech. Společnost Microsoft přidává různé možnosti přizpůsobit váš ukazatel tak, aby byl vizuálně přitažlivý, ale také viditelnější a prominentnější.

Dnes vám ukážeme, jak přizpůsobit ukazatel myši podle vašich potřeb a preferencí, takže je to přitažlivější a zábavnější!

Co je to kurzor/ukazatel myši

Kurzor myši, známý také jako ukazatel nebo šipka, je grafická reprezentace toho, kde bude váš počítač jednat na vaší obrazovce. Ukazatel může ovládat několik funkcí, v závislosti na tom, jaké akce provádíte pomocí myši.

Například kliknutí na soubor nebo složku jej otevře. Kliknutím a podržením primárního tlačítka však umožní přetáhnout jej na jiné místo.

Ukazatel je tedy v podstatě obrázek, který ukazuje, kde se na obrazovce uskuteční akce, pokud se rozhodnete stisknout několik tlačítek nebo klíčů.

Každý stav kurzoru může mít jiný obrázek. Například, když je nečinný, bude to jednoduchý ukazatel, jako na obrázku výše. Ale když se něco může načíst, může to změnit obraz na něco dynamického, jako je tečky pohybující se v kruhu, když se něco vyrovnává atd.

Ve výchozím nastavení jsou Windows 10 a Windows 11 nastaveny tak, aby zobrazovaly ukazatel jako ten na obrázku výše. To však lze přizpůsobit několika způsoby. Například můžete ovládat jeho velikost, dát mu stín, změnit jeho barvu atd. Můžete dokonce přidat kurzory třetích stran, aby byl ukazatel ještě více přizpůsoben, aby odpovídal atmosféře vašeho operačního systému.

Ukážeme vám několik vestavěných možností, které můžete spravovat týkající se ukazatele myši v Windows, a poté se přesuňte, abyste vám ukázali, jak k němu můžete přidat vlastní balíčky motivů.

Jak změnit kurzor myši ve Windows

Microsoft vám poskytne několik možností, z nichž si můžete vybrat, pokud jde o ukazatel myši. Můžete změnit její barvu, velikost a kurzor, aniž byste museli používat témata nebo aplikace třetích stran. Ukážeme vám, jak změnit kurzor na jeden z předem nakonfigurovaných obrázků v systému Windows:

 • Přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Přepněte na kartu Pointers.
 • Nyní poklepejte na stav kurzoru, který chcete změnit v rámci sekce přizpůsobení.
 • Ze seznamu v vyskakovacím okně vyberte ten, který chcete ponechat, a poté klikněte na Open.
 • Zpátky v okně Vlastnosti myši si všimnete, že se kurzor myši pro tento konkrétní stav změnil. Nyní můžete opakovat proces pro jiné státy. Po dokončení klikněte na Použít a OK.

Váš kurzor myši se nyní změní pro státy, které jste přizpůsobili. Pokud se vám však váš nový kurzor nelíbí, můžete jej jednoduše znovu změnit pomocí výše uvedených kroků nebo pomocí výchozího tlačítka pro jeho obnovení na výchozí nastavení systému Windows.

Jak změnit velikost ukazatele myši ve Windows

Podle vašich preferencí můžete také změnit velikost kurzoru. Můžete zmenšit minimalizaci povrchové plochy nebo větší, aby byla viditelná. Ve výchozím nastavení je velikost nastavena na minimum, které Windows umožňuje.

změnit, kurzor, ukazatel, myši

Zde je způsob, jak můžete změnit jeho velikost:

 • Přejděte na následující: Nastavení App Accoption Accountality Mouse Pointer and Touch
 • Nyní upravte posuvník před velikostí a upravte velikost kurzoru, s malými vlevo a objemný vpravo.

Jak změnit barvu kurzoru myši ve Windows

Můžete také upravit barvu kurzoru. Nejen to, ale Windows má také možnost povolit „obrácený“ kurzor.

Invertovaný kurzor automaticky přepíná své barvy mezi černobílou podle pozadí, aby byl viditelný. Na tmavém pozadí se změní na bílou a naopak.

 • Chcete.li změnit barvu kurzoru, přejděte na následující: Nastavení App Account Accountality Mouse Pointer and Touch
 • Nyní klikněte na buď bílou (výchozí), černou nebo obrácenou a vyberte si svůj výběr barvy ukazatele. Pokud dáváte přednost jiné barvě, klikněte na žlutý kurzor a poté si vyberte barvu podle vašeho výběru z daných barev nebo klikněte na jinou barvu a poté vyberte vlastní barvu z barevného gradientu.

Vaše barva ukazatele se nyní okamžitě změní. Samozřejmě, pokud to chcete změnit na něco jiného, ​​jednoduše opakujte výše uvedený proces, dokud nemáte požadovanou barvu.

Jak změnit schéma kurzoru myši ve Windows

Zatím jsme diskutovali o tom, jak změnit obraz kurzoru, velikost a barvu. Microsoft také nabízí změnu schématu ukazatelů. Schéma je sada různých obrázků pro všechny různé stavy kurzoru. Přes některé z nich jsou předem nakonfigurovány s různými nastaveními. Například schéma může mít zvětšené obrázky pro všechny stavy ukazatele.

Změna celého schématu nebudete muset ručně konfigurovat stav ukazatele jednotlivě.

Zde je návod, jak si vybrat ze seznamu schémat Windows poskytuje:

 • Přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Nyní přepněte na kartu Ukazatele.
 • Nyní klikněte na rozbalovací nabídku v rámci schématu a vyberte tu, která vyhovuje vašim preferencím.
 • Po výběru klikněte na Použít a OK.

Jak změnit rychlost pohybu ukazatele v systému Windows

Další věcí, kterou můžete ovládat, je rychlost ukazatele. Můžete si vybrat, jak pohyb myši změní rychlost kurzoru na obrazovce. V zásadě to upravuje citlivost ukazatele na změnu posunu myši.

Chcete.li upravit rychlost kurzoru, postupujte podle kroků níže:

 • Přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Přepněte na kartu Možnosti ukazatele.
 • Nyní upravte posuvník pod sekcí pohybu a upravte rychlost ukazatele. Změňte svou polohu a poté zkontrolujte, zda je pro vás nová rychlost správná.
 • Když jsou s nastavením spokojeni, klikněte na Použít a OK.

Jak zviditelnit ukazatel myši

Možná jste občas strávili několik sekund jednoduše lokalizováním kurzoru myši na obrazovce a nevěděli jste, kde to je.

Ukazatel můžete zviditelnit v takových scénářích, takže jej můžete najít na obrazovce téměř okamžitě. Existují tři způsoby, jak toho dosáhnout, z nichž jeden jsme již diskutovali výše: výběr možnosti „Inverted“ z barevných možností. Ostatní dva jsou diskutovány níže.

Zvýrazněte kurzor myši

Jedním ze způsobů je zvýraznit ukazatel myši na obrazovce, takže víte, kde dojde k dalšímu kliknutí (nebo jakékoli akci). Touto metodou můžete svůj kurzor zvýraznit stisknutím tlačítka CTRL.

 • Přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Nyní přepněte na kartu Možnosti ukazatele.
 • Pod sekcí viditelnosti zaškrtněte políčko vedle „Zobrazit umístění ukazatele, když stisknu klávesu Ctrl.“
 • Nyní klikněte na Použít a OK.

Jakmile je nové nastavení použito, stisknutím tlačítka doleva nebo pravého Ctrl z klávesnice zvýrazní kurzor myši jeho uzavřením v kruhu.

změnit, kurzor, ukazatel, myši

Zobrazit stezky ukazatele

Další metodou pro zvýraznění kurzoru myši je povolením stezek. Stezka je jako série vybledlých kurzorů myši, které sledují původní kurzor, a vytváří efekt stezky. Zde je způsob, jak můžete tuto funkci povolit v systému Windows:

 • Přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Nyní přepněte na kartu Možnosti ukazatele.
 • Pod sekcí viditelnosti zaškrtněte políčko vedle „Zobrazit ukazatelské stezky.“
 • Nyní použijte posuvník pod ním k upravení délky stezky. Když jsou s nastavením spokojeni, klikněte na Použít a OK.

S těmito nastaveními byste měli být schopni spatřit kurzor téměř okamžitě po jeho přesunu.

Jedná se o většinu přizpůsobení, které můžete vytvořit v oknech, které Microsoft nabízí jako vestavěné možnosti. To znamená, že můžete také přidat vlastní balíčky motivů pro kurzor myši, abyste je upravili. To je obvykle nabízeno prodejci třetích stran, které si můžete stáhnout a nainstalovat.

Stáhněte si a nainstalujte vlastní balíčky kurzoru v systému Windows

Testovali jsme několik různých kurzorových balíčků od různých dodavatelů. Níže je uveden seznam těch, které jsme považovali za nejzábavnější používat:

Někteří dodavatelé poskytují soubory pro kurzor, které je třeba ručně nakonfigurovat ve Windows, aby nastavilo vlastní téma pro kurzor, jako je navrženo RealWorld, zatímco jiní nabízejí kompletní aplikaci, která pro vás implementuje nové téma kurzoru, jako je vlastní kurzor a správce kurzoru.

Pokud jste již stáhli soubory pro vlastní balíček motivů, nainstalujte níže uvedené kroky:

 • Začněte tím, že získáte obsah z balíčku motivu, pokud jsou staženi v komprimovaném formátu, kliknutím pravým tlačítkem myši na soubor a poté kliknutím na extrakt vše.
 • Po extrahování, přejděte na následující: Nastavení App Bluetooth a zařízení Mouse další nastavení myši
 • Nyní přepněte na kartu Ukazatele.
 • Nyní vyberte stav ukazatele kliknutím na něj a poté klikněte na Procházet.
 • Z okna procházení přejděte do extrahované složky a poté vyberte vlastní kurzor, který chcete nastavit pro daný stav ukazatele. Názvy vlastních kurzorů obvykle jsou stejná jako ve stavu, pro který je navržen.
 • Opakujte kroky 4 a 5 pro každý stav kurzoru.
 • Jakmile jsou použity vlastní kurzory, klikněte na Použít a ok v okně vlastnosti myši.

Nyní si všimnete, že se kurzor změnil pro státy, které jste nakonfigurovali. Pomocí této metody si můžete přizpůsobit ukazatel myši podle svých preferencí a dokonce použít různé styly kurzoru z různých balíčků témat.

Pokud používáte aplikaci vlastního kurzoru, měli byste být schopni nakonfigurovat nová témata přímo z této aplikace. Pro více informací o tom, jak nastavit vlastní tematické balení prostřednictvím aplikace, navštivte webové stránky dodavatele.

Poslední myšlenky

Windows dává svým uživatelům spoustu příležitostí přizpůsobit své prostředí, protože považují za vhodné. Pokud Microsoft nenabízí řešení, je svět plný kvalifikovaných vývojářů, kteří pro vás mohou přijít s řešením.

Pokud denně trávíte hodiny na počítači, přizpůsobení různých aspektů bude váš čas příjemnější, jako je konfigurace kurzorů vlastních myší nebo použití živých tapet.

Věříme, že použití vlastních balíčků vlastních kurzorů třetích stran je pro váš počítač bezpečné, pokud je publikován důvěryhodným dodavatelem. Navrhujeme, abyste používali pochybné balíčky, protože by to mohlo ohrozit váš počítač.

Jak změnit rychlost kurzoru myši na Windows 10

Je myš příliš pomalá nebo příliš rychlá? Pravděpodobně nepoužíváte správnou rychlost. Pomocí této příručky upravte nastavení, která splňují vaše požadavky na Windows 10.

Na Windows 10 je myš nezbytnou součástí, která vám umožňuje navigovat a dokončit akce na ploše a aplikacích rychle a efektivněji.

Myš však může být efektivní, pouze pokud nakonfigurujete jeho nastavení tak, aby splňovala vaše požadavky. Protože je to periferní, která přijímá analogové vstupy, a preference se budou vždy lišit na jednotlivce. Například někteří lidé mohou raději pohybovat kurzorem rychle (zejména v nastavení více monitorů) a jiní upřednostňují pomalejší rychlost, aby usnadnily provádění akcí a snadněji sledovaly ukazatel na obrazovce.

Ať už je vaše preference bez ohledu na to, Windows 10 obsahuje alespoň dva snadné způsoby, jak upravit citlivost na rychlost myši pomocí aplikace Nastavení a ovládacího panelu, aby bylo zařízení přesněji používat zařízení.

V tomto průvodci Windows 10 vás projdeme kroky a upravíme rychlost myši na počítači.

Jak změnit rychlost myši pomocí nastavení

Chcete.li upravit rychlost myši na Windows 10, použijte tyto kroky:

 • Otevřené nastavení.
 • Klikněte na zařízení.
 • Klikněte na myš.
 • Použijte posuvník rychlosti kurzoru a změňte nastavení na požadovanou rychlost (pomalé nebo rychlé).

Po dokončení kroků se rychlost myši změní na zadanou úroveň.

Pokud jste na trhu s novou myš, doporučujeme Logitech MX Master 2S, protože se jedná o bezdrátovou myš, kterou můžete použít prakticky na jakýkoli počítač běžící Windows 10. Má výjimečnou výdrž baterie, skvělé funkce, které usnadňují navigaci na ploše a je to cenově dostupné.

Nejlepší bezdrátová myš pro Windows 10

Logitech MX Master 2s má nový senzor a výrazně zlepšenou výdrž baterie v předchozí verzi. Má také další užitečné funkce, díky nimž je směřování kdekoli na obrazovce. Pokud byste měli potřebovat myš, která není přišroubována na zařízení, MX Master 2 je pro vás.

Jak změnit rychlost myši pomocí ovládacího panelu

Chcete.li změnit rychlost myši pomocí ovládacího panelu, použijte tyto kroky:

 • Otevřený ovládací panel.
 • Klikněte na hardware a zvuk.
 • Klikněte na zařízení a tiskárny.
 • Klikněte na možnost myši.
 • Klikněte na kartu Možnosti ukazatele.
 • V části „Motion“ použijte posuvník k úpravě citlivosti na rychlost.
 • Klikněte na tlačítko Použít.
 • Klikněte na tlačítko OK.

Po dokončení kroků můžete začít používat ukazatel myši s zadanou rychlostí.

Jak změnit rychlost myši pomocí registru

Alternativně můžete také upravit citlivost myši úpravou registru.

Chcete.li změnit rychlost myši úpravy registru, použijte tyto kroky:

změnit, kurzor, ukazatel, myši
 • Otevřený start.
 • Hledejte regedit a kliknutím na nejvyšší výsledek otevřete registr.
 • Procházejte následující cestu: HKEY_CURRENT_USER \ Ovládací panel \ Mouse

Rychlý tip: Na Windows 10 můžete nyní zkopírovat a vložit cestu do adresního řádku registru, abyste rychle přeskočili do klíčového cíle.

 • Poklepejte na klíč Mousesensitivity a nastavte hodnotu na libovolné číslo od 1 do 20, abyste nastavili rychlost touhy.Rychlý tip: Obvykle je výchozí hodnota 10. Cokoli pod tímto číslem způsobí, že ukazatel myši pomaleji a vše vyšší zrychlí.
 • Klikněte na tlačítko OK.
 • Restartovat váš počítač.

Po dokončení kroků by se rychlost myši měla po restartu zařízení odrazit.

Změny můžete vždy vrátit pomocí stejných pokynů, ale na kroku č. 4, nezapomeňte nastavit hodnotu na 10 nebo dříve nakonfigurovanou hodnotu.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Jak přizpůsobit kurzor myši na Windows 11

Windows 11 je již nějakou dobu venku, a pokud jste na to ještě neaktualizovali, můžete se podívat na to, jak nainstalovat Windows 11 do svého počítače správným způsobem. Windows 11 přináší vizuální přepracování a některé nové funkce, které vám mohou pomoci přizpůsobit jej.

How To CHANGE Your MOUSE CURSOR On Windows 10 & 11! [WORKING 2023]

Když už mluvíme o přizpůsobení, Microsoft vám dává možnost změnit vzhled kurzoru myši na Windows 11. Ať už se jen nudíte obecný kurzor nebo chcete, aby byl výraznější a snadno viditelný, můžete změnit vzhled kurzoru pouhými několika kliknutími. Zde je návod, jak si můžete přizpůsobit kurzor myši na počítači se systémem Windows 11.

Jak změnit barvu a velikost kurzoru myši

V systému Windows 11 existuje několik výchozích možností kurzoru, pokud chcete změnit způsob, jakým vypadá ukazatel myši. Z těchto výchozích možností si můžete vybrat a změnit barvu a velikost kurzoru. Zde je návod, jak to udělat.

Krok 1: Klikněte na tlačítko Start na hlavním panelu a spusťte aplikaci Nastavení.

Alternativně můžete použít vyhledávací lištu k hledání nastavení.

Krok 2: Přejděte na možnost přístupnosti pomocí podokna vlevo.

Krok 3: Přejděte dolů do sekce „Ukazatel myši“ a klikněte na ni.

Krok 4: Můžete si vybrat ze 4 typů ukazatelů myši. Klikněte na ten, který to chcete vidět ve skutečnosti.

Krok 5: Pomocí posuvníku pod možnostem stylu kurzoru upravte velikost ukazatele myši.

Krok 6: Pravá nejmodernější styl ukazatele myši podporuje různé barvy. Pokud je k dispozici možnost, uvidíte si barevnou paletu.

Krok 7: Přejděte dolů a kliknutím na textový kurzor jej upravte.

Krok 8: Můžete povolit nebo deaktivovat indikátor kurzoru textu a změnit barvu a velikost.

Krok 9: Ve spodní části je také posuvník pro upravení tloušťky textového kurzoru.

Windows 11 nabízí výše uvedené možnosti jako výchozí styl a změny. Můžete však jít o krok dále a změnit kurzor myši na vlastní ikonu nebo obrázek podle vašeho výběru. Nemusíte se omezovat na čtyři dostupné možnosti. Zde je návod, jak to udělat.

Jak změnit kurzor myši na vlastní ikonu

Pokud máte rádi přizpůsobení rozhraní podle vašich možností, Windows 11 vám také zcela změní vzhled a tvar ukazatele myši. Zde je návod, jak přidat vlastní ikonu jako ukazatel myši v Windows 11.

Krok 1: Stáhněte si vlastní kurzorový balíček nebo ikonu, kterou chcete použít jako kurzor. Existuje spousta, které můžete najít na internetu z různých zdrojů. Pokud si nechcete stahovat možnosti třetích stran, ve výchozím nastavení existují některé ikony, které můžete použít ve Windows 11.

Krok 2: Klikněte na tlačítko Start na hlavním panelu a spusťte aplikaci Nastavení.

Krok 3: Přejděte na zařízení Bluetooth v levém podokně.

Krok 4: Přejděte dolů a vyberte možnost myši vpravo.

Krok 5: Klikněte na další nastavení myši.

Krok 6: Toto vyvolá dialogové okno s vlastnostmi myši. Z okna můžete změnit pokročilá nastavení související s kurzorem myši.

Krok 7: Klikněte na kartu Ukazatele nahoře.

Krok 8: V části Přizpůsobení klikněte na typ kurzoru, který chcete změnit. Zde můžete změnit všechny typy kurzoru.

Krok 9: Jakmile vyberete ukazatel, který chcete změnit, klikněte na Procházejte.

Nyní by se mělo objevit okno Průzkumníka souborů. Pokud jste si stáhli balíček kurzoru třetích stran, můžete přejít do složky, ve které je uložena. Jinak můžete použít možnosti kurzoru uvedené ve výchozím nastavení.

Krok 10: Vyberte ukazatel myši, který chcete použít, a poté klikněte na Open.

Windows změní ukazatel myši na váš výběr. Můžete i nadále vybírat další možnosti. Nechte je tak, jak jsou, pokud jste udělali změny.

Krok 11: Po změně všech požadovaných kurzorů klikněte na Použít a poté na OK.

Windows aplikuje všechny vybrané změny v ukazateli myši. Pokud si myslíte později, můžete vždy postupovat podle výše uvedených kroků a přizpůsobit ji něčemu jinému. Také si můžete stáhnout několik ikon třetích stran a procházet je, abyste zjistili, který z nich pro vás vypadá nejlépe.

Chcete.li odpovídat přizpůsobení kurzoru, zkontrolujte naše průvodce o tom, jak změnit ikony v systému Windows 11 a přizpůsobit nabídku Start pro ještě přizpůsobený zážitek.

Použijte jedinečný kurzor myši

Nejlepší část možností přizpůsobení je vytváření aspektů vašeho počítače tak, jak chcete. Stačí si stáhnout funky ikonu podle vašeho výběru a předvést svůj zbrusu nový jedinečný ukazatel myši!

Poslední aktualizace 6. května 2022

Výše uvedený článek může obsahovat přidružené odkazy, které pomáhají podporovat hlavní techniku. Neovlivňuje to však naši redakční integritu. Obsah zůstává nezaujatý a autentický.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS