Jak změnit mapu na iPhone. Jak odstranit data z App Store

Jak svázat bankovní kartu do iPhone (App Store, iTunes Store a Apple Pay)

Většina uživatelů Smartphonů Apple, počínaje instalací bezplatných aplikací, nakonec vyřešen na nákup placených verzí. A pokud ano, otázka vzniká, jak kravatu mapy na iPhone. Tato akce vám umožňuje nákupy v App Store a nejen. Existuje příležitost používat aplikaci Apple Pay zaplatit v online obchodech, stejně jako běžná nákupní centra, kavárny, restaurace, tankování a další místa

Akční algoritmus, který pomáhá připojit kartu pro iPhone se skládá z několika jednoduchých kroků:

Po dokončení registrace, nakupování, vytváření platby pomocí vázané karty. Chcete-li změnit jednu kartu do druhé, musíte nejprve „untie“ staré (v bodě „Platební metoda“, vyberte možnost „NO“) a připojte nový.

Jak změnit bankovní kartu na App Store na iPhone?

Zde musíte provést stejné kroky jako před přidáním platební karty.

 • Přihlaste se do aplikace „Nastavení“ v iPhone.
 • Přejít na sekci „iTunes Store a App Store“.
 • Potom klepněte na položku Zadání položky Apple ID v nabídce, která se zobrazí, vyberte možnost Zobrazit ID Apple „.
 • Dále přejděte do sekce „Platební údaje“.
 • V části „Platební metody“ zadejte data nové platební karty (můžete fotografovat), a klikněte na tlačítko Dokončit „.

Po změně platební karty pro úložiště iTunes a App Store přijdete na e-mail, který vás upozorňuje, že ve vašem Apple ID změnila informace o platbě.

Jak přidat obchody na iPhone?

Použití aplikací podpory peněženky (přejděte na obrazovku Slepte na peněľenku, klepněte na tlačítko „Upravit mapy“ a potom. „Najít na peněženku“). Skenováním čárového kódu nebo QR kódu (přejděte dolů po obrazovce sady peněženky, klepněte na tlačítko „Upravit mapy“, vyberte „Scan Code“ a skenujte kód pomocí fotoaparátu iPhone).

Zjistěte, zda je mzda Apple podporována ve vaší zemi nebo regionu. Zkontrolujte, zda je použito kompatibilní zařízení. Upgrade na nejnovější verzi IOS, Watchos nebo MacOS. Zkontrolujte, zda je z emitenta obsaženého v systému použita podporovaná karta.

Zobrazit předplatné

Pokud máte aktivní předplatné, měli byste mít alespoň jednu uloženou platební metodu, kromě hotovosti na účtu Apple ID. Chcete-li pokračovat v použití předplatného, ​​můžete změnit způsob platby. A odstranit všechny platební metody, můžete zrušit předplatné a (nebo) jít do tarifu s menším objemem iCloudového úložiště. Před tímto může být nutné vytvořit záložní kopii dat uložených na datových zařízeních bez použití ICLAD.

Po předplatném období zkuste znovu smazat způsob platby.

Jak odstranit kreditní kartu s iPhone? A znovu kravatu

iPhone rád požádá o své uživatele, aby vázali bankovní kartu. To se používá k platbě za různé služby třetích stran a služeb služby samotného Apple, zaplatit v iTunes, App Store, stejně jako v nové službě Apple Pay Service, která se nedávno objevila v Rusku.

Někdy je nutné omezit schopnost provádět platby z vašeho smartphonu, a jedním z nejjednodušších metod, které je třeba udělat. odstranit mapu. Jak odstranit kreditní kartu s iPhone v tomto přehledu. Bonus. metoda přidání nové karty.

Připojená karta je uložena v Apple ID, Změnit nebo mazat Je možné prostřednictvím nabídky „Nastavení“. Chcete-li začít, zvažte, jak se rozvíjet bankovní kartu z účtu Apple ID.

Jak odstranit mapu z Apple ID?

Doporučeno Mapu se doporučuje na následujícím algoritmu:

 • Přejít na „Nastavení“, sekce „iTunes Store a Apple Store“.
 • Klikněte na řádek svého identifikátoru, vyberte možnost Zobrazit Apple ID. Systém může podnítit s vámi hesla.
 • Vyberte možnost „Platební údaje“, přejděte na nastavení karet vázaných na Apple ID. V seznamu vyberte položku „Ne“. Tato akce dabruje mapu z Apple ID. V anglické verzi. „Žádný“. T.E. Vypnutí karty zde se platí stanou nemožnými.

Pokud je nemožné zvolit nebo chybí, t.E. Karta nechce odstranit:

 • Zkontrolujte platby dluhu nebo zpoždění.
 • Zrušit aktivní předplatné.
 • První přístup k obchodu. v další mapě můžete odstranit.
 • Změna nebo změna regionu. požadavek na kartu je možný opět v budoucnu můžete odstranit.
 • Nastavení skupiny pro přístup k rodině. zeptejte se, zda někdo z rodiny neomezoval.

Po kliknutí na tlačítko „Dokončit“ budou platební údaje smazány.

Použití jednoduchého algoritmu výše, v případě potřeby lze platební údaje jednoduše změnit.

Jak navázat mapu na Apple ID?

Jen v případě, že aplikujeme reverzní algoritmus. V případě náhodné akce můžete vždy vrátit vzdálenou mapu na místo.

 • Přejít na „Nastavení“, sekce „iTunes Store a Apple Store“.
 • Vyberte novou platební kartu VISA, MASTERCARD nebo AMEX a pak zadáme všechny platební údaje z IT. číslo, doba platnosti, bezpečnostní kód z opačné strany.
 • V případě správně zadaných dat je mapová potvrzena. Zakázaná karta pokračuje v práci.

Apple ID podporuje debetní a kreditní karty, fyzické plastové a virtuální, například z Yandexu.Peníze nebo qiwi. Když vyplníte data, nezapomeňte určit a vaši platební adresu. několik řádků adresy lze kombinovat do jednoho, v naší zemi není kritická.

Udržujte své karty v bezpečí! Nebojte se, že iTunes nebo App Store chce odepsat své peníze. Pokud je to nutné, můžete ji rychle vázat a rozdrtit. Úspěšné použití a dobrý den!

„Delayy“ mapa z App Store a Itunes Store

Můžete změnit způsob platby v iPhone, pomocí nastavení gadget přímo. Pro tohle:

Další zajímavý článek pro vás: Jak uvázat bankovní kartu do iPhone (App Store, iTunes Store a Apple Pay)

Poté budou odstraněny předchozí platební údaje pro placení nákupů v obchodě iTunes a App Store. Zde můžete aktualizovat informace o platbě v iPhone výběrem příslušné volby.

Vymazání dat přes iTunes

Stává se, že není možné vypnout bankovní kartu přímo na zařízení. Pak používáme iTunes program, pro který je vyžadován:

Použití těchto akcí, bude to „untie“ karta z iTunes. Poté, co je možné odstranit zastaralé data, aktuální nebo graf zůstane prázdný.

Apple iPad a Apple iPhone

Chcete-li vybrat výchozí kartu, postupujte podle pokynů.

 • Na hlavní obrazovce otevřete „Nastavení“.
 • Vyberte položku menu „Peněženka a Apple Pay“ a přejděte dolů na nápis „Výchozí nastavení platby“.
 • Dotkněte se Active „Plastic“ a vyberte ze seznamu dostupného v seznamu.

Výchozí karta na iPhone

Pokud je použitý telefon pro telefon iPhone, můžete spustit aplikaci peněženky. Poté klepněte na řádek pomocí požadované karty a přidržte jej dolů, přetáhněte se na začátek seznamu.

Chcete-li změnit údaje o platbě, budete potřebovat ve stejné části nastavení, zadat požadovanou kartu a zadat informace, které chcete změnit. Zde můžete změnit adresu doručení „plastu“, e-mail a telefonní číslo plátce.

Stejné menu je určeno k odstranění informací o platbě. Je třeba kliknout na podrobnosti a poté v parametrech stisknutím tlačítka „Smazat mapu“. Jiná metoda: Otevřete peněženku, vyberte podrobnosti, pak ikona tečky, odstranit položku.

Jak navždy odmítne bankovní kartu v App Store

Chcete-li navždy vůči bankovní kartě v App Store, musíte ji začít rozepnout z Apple ID, protože tyto dva systémy jsou v nepřetržitém propojení. Pokud si uživatel chce undent pouze jeden z karet v jednom ze systémů, prostě nebude vydán, protože App Store přímo závisí na Apple ID.

To je důvod, proč odraz není možný v jednom ze systémů. Odstranění v jednom se 100% pravděpodobností bude mít za následek eliminování v jiném systému. Musíte tedy strávit následující algoritmus, pokud uživatel chce odmítnout svou bankovní kartu navždy:

 • Nejprve musíte jít na nastavení, která se nacházejí na hlavní obrazovce a podobají se převodovky na šedém pozadí;
 • Jít k nim, hledáte sekci „iTunes Store a Apple Store“. Jít do této sekce;
 • Zobrazí se indikátor AIDI uživatele. Klikněte na „Zobrazit“ a zadejte heslo požadované systémem;
 • Dále je třeba vybrat část o platebních údajích. Překročení do něj, osoba automaticky spadá do nastavení vlastních karet. V seznamu vyberte položku „Ne“.

V mnoha verzích iPhone je tato sekce zdobena v angličtině. Tato položka v něm vypadá jako „žádný“.

Poté, co tyto manipulace prováděly platby, bude to nemožné. Pokud uživatel nemá takové negativní tlačítko, pak má problémy, o kterých budeme mluvit.

Problémy a řešení

Skóre karty z iPhone nevypadá náročný postup. Kromě toho existuje několik způsobů provádění operace. Není však nutné vyloučit možnost vzniku jakýchkoliv problémů v jednom z fází odstraňování. Zveme vás, abyste se seznámili s nejčastějšími chybami a metodami eliminace.

Expert v oblasti digitálních technologií a mobilních operátorů. Neustálé sledování změn v průmyslu v Rusku i v zahraničí.

Je pravděpodobné, že jste jednoduše neprošli autorizačním a primárním nastavením na tomto zařízení. V tomto případě se název účtu nezobrazí na iPhone a nemáte možnost odstranit nebo zaklapnout novou mapu na ID Apple.

Podobný problém není vzácný. Hlavní příčinou výskytu. dluh v jedné ze služeb společnosti Apple. Jakmile zaplatíte dluh, zobrazí se tlačítko „Smazat“ znovu.

Pod dluhem, včetně předplatného jedné nebo jiné služby s možností služby. Chcete-li spustit, odpojte jej a odstraňte bankovní kartu s iPhone.

Možná jste již provedli bankovní kartu, nebo byla automaticky vypnuta kvůli vypršení platnosti. Na iPhone, tato situace nastane poměrně často, takže nemůže být v žádném případě vyloučena. Všechno by se mohlo stát.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS