Jak změnit nastavení synchronizace pro iPhone. Přeinstalace aplikací

Jak změnit nastavení synchronizace souborů pro synchronizaci souborů zdarma?

V panelu „Device“ lze nastavení iTunes prohlížet a odstranit záložní kopie zařízení, nastavit nastavení synchronizace a další parametry. Chcete-li tyto nastavení změnit, vyberte položku Upravit menu „Nastavení“ a stiskněte tlačítko „Zařízení“.

Použití Apple Music pomocí Chromecast

 • Udělejte si zařízení Android a Chromecast zařízení připojena k jedné síti Wi-Fi.
 • Otevřete Apple Music App a spusťte přehrávání.
 • Stiskněte skladbu přehrávání v dolní části obrazovky a otevřete okno „Executables“.
 • Stiskněte tlačítko vysílání.
 • Klepněte na položku Chromecast.

Synchronizace MAC a iPhone zařízení pomocí iTunes

ITunes nainstalován na MacBooku pomáhá synchronizovat iPad, iPhone a iPod Smartphone, stejně jako přenosová hudba, soubory, fotografie na Mac. Kromě toho můžete použít osobní počítač s systémem Windows System.

Před použitím iTunes Chcete-li synchronizovat, musíte uložit všechny důležité informace pomocí ICLAD. Takže soubory budou k dispozici, i když je iPhone daleko.

S aplikací iTunes můžete synchronizovat takové soubory, dokumenty a programy jako:

 • Foto a video soubory.
 • Hudební soubory, alba, playlisty, knihy, audioknihy, filmy a televizní pořady, stejně jako podcasty.
 • Kalendáře a kontakty.
 • Zálohování kopií zařízení, které jsou vytvořeny pomocí iTunes.

Postup synchronizace pomocí PC a USB kabelu.

 • iPhone nebo Mac jsou připojeny k počítači pomocí speciálního kabelu USB-blesku a program iTunes se otevře.
 • V levém horním rohu okna programu se zobrazí speciální ikona, musíte na něj kliknout.
 • Vlevo bude seznam možností, vyberte možnost „Nastavení“ a poté typ obsahu pro synchronizaci, pak musíte kliknout na „Synchronizovat“.

Synchronizační postup pomocí Wi-Fi

V procesu nastavení programu PC a iTunes přes USB můžete konfigurovat synchronizaci pomocí Wi-Fi. To vám pomůže v budoucnu, aby se zabránilo připojení zařízení k iTunes přes kabel, budete potřebovat pouze připojení k Internetu. Před synchronizací můžete připojit připojení a data instalací VPN na MAC, protože musíte přenášet data přes internet. Proces synchronizace v tomto případě vypadá takto:

 • Mac nebo iPhone se připojí k počítači pomocí kabelu USB. Pak musíte otevřít program iTunes, vyberte připojené zařízení v něm.
 • V levé části programu vyberte možnost „Přehled“.
 • Pak musíte vybrat „Synchronizovat s tímto iPhone nebo Mac přes Wi-Fi“.
 • Poté musíte kliknout na „Použít“.

Postup Synchronizace Wi-Fi vyžaduje připojení zařízení a počítače k ​​jednomu síti. Pak se zařízení iOS zobrazí v programu. Poté se gadget na IOS bude vždy provádět automatickou synchronizaci, když je telefon nebo Macbook připojen k síti a program iTunes je otevřen na PC.

Vymazání cache prostřednictvím funkce čištění v aplikacích

Ano, v aplikacích bona fide vývojářů je k dispozici taková funkce. Jako příklad můžete přinést TweetBot.

Den ve vaší stuze bliká obrovské množství mediálních souborů, které se usadí v mezipaměti. Pro pohodlí mají vývojáři možnost snadno vyčistit. Můžete také odstranit mezipaměť v klienta VK a další aplikace, které aktivně stahují soubory z Internetu.

Vypnutí knihovny Liboud

Deaktivace funkce je také snadná, aby zahrnovala. Chcete-li to udělat, v nastavení ICLAD musíte posunout posuvník v opačném směru, v blízkosti fotografie. Obecně je aplikace užitečná a umožňuje ukládat spoustu informací. Pokud nevíte, jak používat, nespěchejte, abyste tuto možnost vypnuly ​​a začněte se učit všechny požadavky.

Mnoho uživatelů se diví, jak zakázat Icloud média v iTunes. Není smysl synchronizovat sbírku hudby s cloudovým úložištěm. V apple hudbě obrovská hudební knihovna, která vám umožní najít hudební trať.

Problémy s využitím

Ne vždy aktivace úložiště cloudu jde hladce. Někdy může uživatel setkat se skutečností, že vypne chybu a není možné zadat aplikaci.

Problém může být, že nejste zařazeni do účtu Apple. Ale horší, pokud nemůžete dostat původní při nákupu zařízení

Vzhledem k tomu, že technika společnosti Apple je drahá, útočníci se snaží oklamat důvěřičné uživatele. Na nelicencovaném smartphonu nebude možné použít funkci.

Vzhledem k nedostatku internetu, nebo pokud mrak skončil místo, synchronizace s aplikací bude také nemožná. Pokud nevíte, jak vidět, kolik paměti zbývá, přejděte na úložiště, budou tyto informace označeny tam.

Ve výchozím nastavení v operačním systému Windows nejsou žádné úložiště cloudu. Proto knihovna bude muset stáhnout na internetu a pak nainstalovat do počítače

Někteří uživatelé jsou znepokojeni, jak odstranit ICLAD. V podstatě je potřeba při prodeji smartphonu. Musíte provést následující:

ICloud Service používá téměř všechny chytré telefony Apple. Oblíbené fotografie a důležité dokumenty budou vždy k dispozici pro vás kdekoli. Knihovna médií se neustále zlepšuje a je ještě výhodnější použití s ​​každou aktualizací.

Jak připojit 12 iPhone do počítače?

Pro připojení iPhone k počítači, vezměte kabel USB a připojte jeden konec do smartphonu v konektoru blesku a druhý v USB výstupech v počítači. Pokud iTunes není nainstalován v počítači, pak se návrh automaticky zobrazí úvodní zařízení, v případě, že je povolen autorun zařízení na počítači.

V aplikaci iTunes na PC s Windows: Stiskněte tlačítko iPhone v horní části okna iTunes, klepněte na tlačítko „Přehled“, poté vyberte „Synchronizovat [zařízení] pomocí Wi-Fi“ (v části „Parametry“).

Ruční čištění imovie

Pokud potřebujete více ovládání přes smazané soubory, můžete použít metodu ruční čištění. Chcete-li to provést, musíte použít aplikaci Finder:

 • Otevřete složku filmů v něm.
 • Vyberte knihovnu Imovie, zavolejte nabídku a vyhledejte položku „Zobrazit obsah balení“.
 • Přejděte do složky Render Files a vymažte všechno příliš mnoho. Můžete také zcela odstranit. Pak bude příští čas imovie vytvořit novou složku.

Po těchto akcích si všimnete, že máte mnohem více než místo na disku.

Pokud použijete zařízení s „terminálem“, je nutné zadat cestu: „Najít ~ / filmy / iovie knihovna.imovielibrary.Cesta „/ render soubory“.Type d.Exec rm.R ‚na konci, dosáhnete stejné čištění složky.

Zakázat video video

Existuje však další velmi užitečná nástavba. To vám umožní zakázat video video ve vybraných aplikacích. Co se týče mě, může přijít hodně v Instagramu a. které video reprodukují sami, jakmile se k nim dostanete na pásku. Není to moc pohodlné, protože často nechceme sledovat videa, nemluvě o tom, že čas od času jsou neúspěchy a aplikace reprodukují video v pozadí, když je nepoužíváte vůbec. To vede k vypouštění baterie a přepravy dopravy.

 • Přejít na „Nastavení„. „Univerzální přístup“;
 • Procházejte a vyberte možnost „Nastavení aplikace“;
 • V okně, které se otevře, vyberte možnost Přidat přílohu „;

Avtov POS rozpoznává je někdy opravdu lepší vypnout

Jak to funguje?

Apple Watch může uložit až 500 fotografií z vašeho iPhone (za předpokladu, že tato funkce je povolena, aplikace aplikace v telefonu a aplikaci fotografií na vašich hodinách práce bez poruch). Kvalita displeje je překvapivě dobrá a fotky vypadají jako stejné jasné (i když menší), jako na iPhone.

Velikost jednotlivých fotografií se změní, synchronizuje a zobrazí nezávisle na připojení hodin pomocí iPhone (i když nejste připojeni k telefonu, můžete přesto zobrazit fotografie).

Ve výchozím nastavení jsou synchronizovány společně přímo z krabice (pokud máte fotky označené jako „Oblíbené“ v aplikaci iPhone Photo). Pokud jste nepoužívali funkci oblíbené nebo chcete použít jiné album, musíte provést několik malých nastavení. Podívejme se, jak nakonfigurovat funkce Apple Watch Foto Synchronization.

Synchronizace pouze osvědčených písní

Chcete-li synchronizovat pouze označené skladby v aplikaci iTunes Zprostředkování v počítači, musíte nejprve změnit nastavení:

Otevřete iTunes v počítači a připojte zařízení iOS.

Vyberte ikonu zařízení. Nachází se v horní části postranního panelu.

V části „Parametry“ vyberte zaškrtávací políčko „Synchronizace pouze označených skladeb a videa“.

Vyberte Hotovo pro uložení nastavení.

V části „Knihovna“ bočního panelu vyberte „Songs“ pro zobrazení seznamu všech skladeb v iTunes Zprostředkuje v počítači.

Pokud nevidíte sekci „Knihovna“, použijte šipku zpět v horní části postranního panelu, abyste jej našli.

Vložte zaškrtnutí vedle jména libovolné skladby, kterou chcete přenést iOS mobilní zařízení. Zrušte zaškrtnutí políčka vedle názvů skladeb, které nechcete synchronizovat se svým zařízením iOS.

Chcete-li vybrat sousední položky, klepněte na prvek na začátku skupiny, kterou chcete odstranit, přidržte Shift. a klepněte na prvek na konci. Všechny písně mezi nimi získávají klíšťata. Chcete-li vybrat, pokud položky, podržte „příkaz“ na počítači Mac nebo „Control“ a klepněte na položku Každá položka, kterou chcete zmínit nebo odebrat.

Návrat na stránku souhrn pro zařízení a vyberte možnost Synchronizovat „pro aktualizaci hudby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS