Jak změnit název iPhone v nastavení

Jak změnit název iPhonu

Říkal jsem ti, že je to snadné, že?! Od začátku do konce doslova za 20 sekund A když teď máte pro svůj iPhone jedinečný název, značně to zjednodušuje hledání iPhonu při připojování periferních zařízení.

Jak změnit název iPhonu nebo iPadu

Otevřete Nastavení, vyberte Základní. 2. Klepněte na položku O tomto zařízení a potom klepněte na položku Název. 3. Zadejte na klávesnici nový „název“ zařízení. Ve výchozím nastavení je to iPhone nebo iPad. Změňte ji na libovolnou. 4. Stisknutím tlačítka Zpět uložte a ukončete Nastavení.

změnit, název, iphone, nastavení

Změna vstoupí v platnost okamžitě. Po určité době se informace aktualizují v cloudových službách společnosti Apple. například v aplikaci Find My iPhone. a v iTunes.

Jak změnit název Bluetooth v iPhonu. Název zařízení iPhone a iPad

Název iPhonu a iPadu je jedinečný identifikátor, který pomáhá sdílet zařízení s mnoha dalšími zařízeními. Budete ho potřebovat ke sdílení dat pomocí AirDrop (podrobný návod ke sdílení pomocí AirDrop najdete na adrese ), k vytváření hotspotů v zařízení iOS (podrobný návod najdete na adrese ) a k dalším činnostem.

Jak změníte název iPhonu a iPadu v systému iOS 7??

Jak změnit název iPhonu. Název iPhonu a iPadu

Kvůli bezprecedentní popularitě nejnovější vlajkové lodi společnosti Apple si mnoho lidí poprvé koupilo „šestý“ iPhone a podlehlo všeobecné hysterii a euforii. Protože výrobky této značky dříve neznali, mají určité potíže s jejich ovládáním. Pokud jde například o triviální změnu názvu smartphonu. Mnoho uživatelů si iPhone přejmenuje ihned po zakoupení. A nevědí, jak to udělat.

Pojďme to vyřešit společně. Tím spíše, že jedinečný název vám pomůže rychle identifikovat vaše zařízení. To se hodí pro navazování kontaktů s přáteli nebo rychlé nastavení interakce mezi všemi gadgety Apple v jedné rodině. V případě ztráty iPhonu ho mnohem snáze najdete a můžete snáze používat iCloud a další služby.

Dva způsoby

Název miniaplikace můžete změnit dvěma způsoby: prostřednictvím nabídky telefonu a aplikace iTunes v počítači. Obě možnosti nevyžadují mnoho času ani rozboru. Vše je k dispozici i pro začátečníky a velmi jednoduché.

V prvním případě vstupte do nastavení z domovské nabídky smartphonu. Odtud přejděte na hlavní kartu a z ní na dílčí položku s údaji o zařízení. Poté klepněte na ikonu „“ napravo od parametru „Název“ a přejmenujte výchozí název iPhonu přednastavený výrobcem.

změnit, název, iphone, nastavení

Pokud vyberete tuto možnost, zobrazí se ve spodní části smartphonu virtuální klávesnice a můžete zadat požadovanou přezdívku. Je žádoucí vytvořit nějakou netriviální přezdívku, aby byla chytlavá, stručná a rychle indexovaná servery.

Uložte změny kliknutím na tlačítko Hotovo. To je vše, nyní má váš iPhone vlastní jméno.

Zkusme nyní totéž provést s počítačem pomocí proprietárního programu. Stáhněte si z důvěryhodného serveru a nainstalujte aplikaci iTunes, bez které se při používání jakéhokoli produktu Apple neobejdete.

Připojte dodaný kabel Lightning k počítači a poté k němu připojte iPhone. Můžete se také obejít bez kabelu pomocí bezdrátového připojení. K tomu však potřebujete další zařízení Wi-Fi. Důležité je, aby počítač i telefon byly připojeny ke stejné síti. Aktivujte funkci Wi-Fi a zkontrolujte, zda se obě zařízení navzájem „vidí“ a zda úspěšně „chytají“ síť ze směrovače.

Připojeno? Nyní spusťte iTunes. V zobrazené nabídce najděte své zařízení (je vhodné svůj iPhone přejmenovat, abyste ho okamžitě poznali mezi zařízeními svých příbuzných, přátel nebo spolupracovníků). Vyberte si ji. Poté dvakrát klikněte na položku „iPhone“ vpravo vedle ikony smartphonu

Příslušný řádek se stane dynamickým a odemkne se pro provádění změn. Zbývá jen přiřadit zařízení nový a jedinečný název a zapamatovat si provedená nastavení. Zařízení se automaticky synchronizuje, uloží vaše změny a zohlední vaše nové jméno.

To je vše. Jak bylo slíbeno. naprosto nic složitého. Zvládne to i předškolák. Dare!

Každý fanoušek společnosti Apple při nákupu dlouho očekávaného zařízení netuší, jaká tajemství se v jeho gadgetu Apple skrývají. Jedním z nich je možnost změnit název iPhonu nebo iPadu pro jiná zařízení.

Proč si změnit jméno?

Uživatelé se rozhodnou změnit název svého iPhonu nebo iPadu v několika případech: mohli si koupit smartphone z druhé ruky nebo chtějí být originální. Ať už vás k tomu vede jakýkoli důvod, můžete to snadno udělat sami.

Čas potřebný pro tento postup

Celý proces je ve skutečnosti snadný a nezabere více než minutu. Stačí jasně postupovat podle uvedených pokynů.

Na kterých verzích systému iOS funkce funguje?

Tuto funkci podporují všechny známé verze operačního systému. Neměl by být žádný problém, i když je vaše pracovní verze iOS nižší než 7.

Změna názvu iPhonu nebo iPadu

Chcete-li změnit název, můžete provést následující kroky

Jak změnit název pro iPhone (iPad) při připojení k počítači

Mnoho uživatelů dělá častou chybu, když se snaží změnit název svého miniaplikačního zařízení pomocí této metody. Připojí zařízení k osobnímu počítači (nebo notebooku) a pokusí se jej přejmenovat bez připojení, ale při dalším zapnutí bude gadget opět rozpoznán jako „iPhone“. Proč k tomu dojde?

změnit, název, iphone, nastavení

Celý důvod spočívá v tom, že takovou činnost stačí provést pouze prostřednictvím iTunes. Tuto posloupnost je třeba dodržovat při práci:

 • Připojení miniaplikace k počítači.
 • Spuštění iTunes.
 • Klikněte na název „iPhone“ v postranním panelu iTunes, dokud se neobjeví značka. zde můžete zařízení přejmenovat.
 • Napište nové jméno.
 • Stiskněte klávesu enter.

Po provedení podobné operace se nový název iPhonu zobrazí nejen v Průzkumníku Windows, ale také u uživatelů systému Mac OS. Kromě toho bude gadget rozpoznán pod novým názvem ve všech zařízeních iOS. Stejným způsobem lze přejmenovat všechny zařízení, která se synchronizují s iTunes (iPod, iPod touch, iPad, Apple TV a další).

Jak změnit název bez připojení k počítači

Používání funkcí zařízení Apple lze provádět v režimu bez počítače (bez připojení k počítači). Použijte jej ke změně názvu svého miniaplikace podle následujícího algoritmu.

Každý fanoušek Apple při nákupu dlouho očekávaného zařízení netuší, jaké tajemství skrývá jeho „jablečný gadget“. Jedním z nich je možnost změnit název iPhonu nebo iPadu pro detekci na jiných zařízeních.

Kliknutím na název zařízení se otevře seznam skladeb k úpravám, kliknutím na libovolné prázdné místo v aplikaci se akce potvrdí:

Po změně názvu iPhonu nebo iPadu jej tak všechna zařízení, která s ním budou jakkoli komunikovat, rozpoznají podle nového identifikátoru.

Změna názvu iPhonu nebo iPadu

Název lze změnit následujícími způsoby:

Mnoho uživatelů při pokusu o změnu názvu své miniaplikace pomocí této metody dělá častou chybu. Připojí zařízení k počítači (nebo notebooku) a zkusí ho přejmenovat bez připojení, ale při dalším zapnutí ho opět vidí jako „iPhone“. Proč by se to mělo stát?

Celý důvod spočívá v tom, že takovou činnost stačí provést pouze prostřednictvím iTunes. Je třeba dodržet následující postup operací:

 • Připojení miniaplikace k počítači.
 • Spuštění iTunes.
 • Klikněte na název „iPhone“ v postranním panelu iTunes, dokud se neobjeví značka. zde můžete zařízení přejmenovat.
 • Záznam nového názvu.
 • Stiskněte klávesu enter.

Po provedení podobné operace se nový název iPhonu objeví nejen v Průzkumníku Windows, ale také u uživatelů systému Mac OS. Kromě toho bude zařízení rozpoznáno pod novým názvem ve všech zařízeních iOS. Stejným způsobem lze přejmenovat všechna zařízení, která se synchronizují s iTunes (iPod, iPod touch, iPad, Apple TV a další).

Změna názvu prostřednictvím iTunes

Trochu složitější způsob, jak změnit název telefonu, je provést úpravy prostřednictvím softwaru „iPhones“. Budeme potřebovat kabel ze stavebnice. Lightning. Nejprve připojte smartphone k systémové jednotce a stáhněte si iTunes na adrese https://www.Apple.com/en/iTunes/download/, pokud ještě není načtený. Nainstalujte jej do počítače nebo notebooku podle pokynů „Průvodce instalací“. Dále postupujte takto:

 • Spusťte iTunes, přejděte do hlavního okna. Přejděte na své zařízení, kde musíte dvakrát kliknout na název telefonu u ikony iPhone.
 • Zadejte požadovaný název a potvrďte zadání klávesou Enter.

Tím změníte název smartphonu v interním nastavení. Stroj bude možné odpojit od počítače. Pokud máte problémy s rozpoznáním iPhonu, měli byste zkontrolovat verzi softwaru a aktualizovat ji na nejnovější.

Proč byste měli změnit název iPhonu

Hlavním důvodem, proč byste měli změnit název iPhonu na jedinečný, je snazší nalezení v případě ztráty.

Pokud ho máte někde doma nebo u kamaráda a každý má iPhone, bude nalezení iPhonu pomocí funkce Najít můj iPhone mnohem snazší, protože jméno bude vyčnívat. I když je na stejném místě pět nebo šest dalších iPhonů.

Nemusíte ani používat své jméno. Pokud chcete udržet své jméno v tajnosti, můžete použít něco hloupého jako „kapitán“ nebo „Mike Hunt“. Vlastně, jak chcete.

Klíčové je, že iPhone snadno najdete, když ho hledáte v aplikaci Find My iPhone nebo když se na cestách snažíte připojit zařízení Bluetooth, jako jsou Airpody nebo mechanické klávesnice.

Proč byste měli změnit název iPhonu

Hlavním důvodem, proč byste měli změnit název iPhonu na jedinečný, je, že pokud ho ztratíte, bude snazší ho najít.

Pokud se nachází někde u vás doma nebo u přátel a každý má iPhone, bude nalezení iPhonu pomocí funkce Najít můj iPhone mnohem snazší, protože jméno bude vyčnívat. I když je na stejném místě pět nebo šest dalších iPhonů.

Nemusíte ani používat své vlastní jméno. Pokud chcete udržet své jméno v tajnosti, můžete použít něco hloupého jako „kapitán“ nebo „Mike Hunt“. Je to opravdu tak, jak si přejete.

změnit, název, iphone, nastavení

Klíčové je, že iPhone snadno najdete, když ho hledáte v aplikaci Find My iPhone nebo když se na cestách snažíte připojit zařízení Bluetooth, jako jsou Airpody nebo mechanické klávesnice.

Změna názvu hotspotu na iPhonu v režimu modemu

Otevřete aplikaci Nastavení.

Vyberte možnost „Základní“.

V horní části stránky „Základní“ klikněte na položku „O tomto zařízení“.

V horní části další karty vyberte možnost „Název„.

Výchozí nastavení je iPhone. Možná jste také zvolili název navržený při nastavování telefonu, tedy [Vaše jméno] iPhone.

Zadejte požadovaný nový název a stiskněte tlačítko „Hotovo“.

Hotovo. změnili jste název iPhonu a tím i název přístupového bodu. Nyní ji můžete aktivovat a snadno ji najít v seznamu dostupných sítí Wi-Fi.

Hotspot bude veřejně přístupný z jiných zařízení, ale budete se k němu moci připojit pouze s heslem, které zadáte v jeho nastavení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS