Jak změnit plochu na iPhonu

Vrácení ikony na plochu iPhonu

Safari, Fotoaparát, FaceTime a App Store nelze ve výchozím nastavení z iPhonu nebo iPadu odstranit ani skrýt. Lze je však zablokovat pomocí omezení, což uživatelé někdy dělají zcela náhodně. Jak obnovit přístup do Safari, Fotoaparátu, FaceTime nebo App Storu na iPhonu a iPadu se dozvíte v tomto návodu.

Chybějící Safari, fotoaparát, FaceTime nebo App Store. co dělat

Přejděte do Nastavení → Základní → Omezení.

Zadejte heslo, které jste dříve nastavili pro omezení. Pokud heslo neznáte a nemůžete ho zjistit, podívejte se, jak heslo obnovit.

V nabídce ovládacích prvků omezení můžete zjistit, které aplikace byly v zařízení zakázány. Jednoduchým přepnutím přepínačů do polohy „aktivní“ je vrátíte na domovskou obrazovku.

Všimněte si, že přepínač App Store je zodpovědný za zpřístupnění aplikace App Store.

Ihned po provedení změn se na domovské obrazovce iPhonu a iPadu objeví dříve nedostupné aplikace.

Hodnotit 5 hvězdiček v dolní části tohoto článku, pokud se vám líbí téma. Sledujte nás na u. Instagram. Viber.

Jak vrátit aplikaci z knihovny?

Chcete-li skrytou aplikaci vrátit na domovskou obrazovku, přejděte do knihovny aplikací, stiskněte ikonu a přetáhněte ji na plochu. Pokud hledanou aplikaci nenajdete vizuálně ve složkách knihovny, najděte ji pomocí vyhledávání, stiskněte ikonu a přetáhněte ji na domovskou obrazovku.

Chcete-li vrátit zástupce zařízení se systémem Android, musíte:

  • Otevřete úplný seznam aplikací. klepněte na ikonu čtverečků v dolní části;
  • Klikněte na zástupce aplikace a podržte jej stisknutý;
  • Se zobrazí plocha, na kterou přesunete ikonu programu a uvolníte ji.

Jak provést duální obrazovku na iPhone iOS 14?

Zvolte režim Obraz v obraze (šipka je na pozadí velkého a malého okna vedle tlačítka zavřít) a video se otevře v samostatném miniokně v rohu displeje. Velikost miniatur můžete měnit gestem, můžete s nimi pohybovat po obrazovce.

Otevřete „Nastavení“ „Obrazovka a jas“. Aktivujte možnost „Automaticky“ a klepněte na „Nastavení“. Vyberte možnost „Od soumraku do úsvitu“ nebo „Nastavení plánu“. Pokud je vybrána možnost „Nastavení plánu“, klepnutím na možnosti nastavte čas zapnutí a vypnutí tmavého režimu.

Jak se připojit ke vzdálené ploše se systémem Windows 10 Android?

Použití vzdálené plochy

  • Ujistěte se, že máte nainstalovaný systém Windows 10 Pro
  • Až budete připraveni, vyberte možnost Start Nastavení Systém Vzdálená plocha a povolte možnost Povolit vzdálenou plochu.
  • Zapamatujte si název počítače v části Jak se připojit k tomuto počítači.

Vytvořte si pracovní plochu, která vám bude vyhovovat

Může se to zdát samozřejmé, ale každý používáme iPhone jinak. Někteří lidé spouštějí každý den čtyři stejné aplikace a jen zřídkakdy otevřou nějakou jinou, jiní si stahují deset her týdně a ti, kteří rádi běhají a jezdí na kole, často používají aplikace jako Runtastic a Music.

Domovská obrazovka je určena pro nejužitečnější aplikace, které jsou přístupné jedním klepnutím, a všechny složky je nejlepší umístit na druhou „stránku“. Informace o nejčastěji používaných aplikacích můžete zobrazit v části „Nastavení“ → „Baterie“. Klepnutím na ikonu hodin zobrazíte statistiky doby používání jednotlivých aplikací.

Druhá obrazovka je skvělým místem pro umístění složek, protože pro přístup k nim nemusíte provádět mnoho klepnutí a přejetí prstem. Pokud je aplikací málo, můžete se složkám zcela vyhnout.

Strávíte spoustu času hledáním aplikace, kterou neustále používáte? Přesuňte jeho ikonu blíže k horní části seznamu a méně používané aplikace přesuňte o kousek dál. Uspořádání programů na domovské obrazovce podle jejich užitečnosti a četnosti používání.

Jak stáhnout, nainstalovat obrázek na iPhone

Tento jednoduchý návod, jak stáhnout a jak nastavit tapetu, tapetu na pozadí, vám pomůže snadno nastavit chladnou tapetu na iPhonu. Odeslání fotografie, obrázku e-mailem nebo přiřazení fotografie, obrázku ke kontaktu. Pokud jste na internetu našli fotografii, obrázek nebo tapetu pro iPhone. Nejprve je třeba uložit požadovanou fotografii nebo Obrázek, obrazovou tapetu na Macu nebo PC (osobní počítač) pomocí oblíbeného webového prohlížeče (program pro Internet: Internet Explorer, Camino, Firefox, OmniWeb, Opera, Safari, Shiira nebo jiný).

Klikněte pravým tlačítkem myši nebo podržte klávesu „Ctrl“ a klikněte na obrázek, který chcete použít pro odeslání e-mailem, přiřazení kontaktu nebo nastavení jako tapety.

plochu, iphonu

Vyberte možnost „Uložit jako. “ a uložte obrázek na pevný disk počítače:

Poté je třeba synchronizovat iPhone s fotografiemi v aplikaci iPhoto na Macu nebo Photoshop Album či Photoshop Elements na PC. Nebo synchronizujte s libovolnou složkou v počítači, která obsahuje požadované obrázky, tapety a další informace. Připojte iPhone k počítači a proveďte následující kroky

Spusťte iTunes, přejděte na kartu Fotografie a vyberte možnost „Synchronizovat fotografie z:“

Ve vyskakovacím menu proveďte jednu z následujících akcí

Jakmile vyberete některou ze složek s obrázky v počítači. Vyberte „Všechny fotografie“ nebo „Oblíbené složky“ nebo „Oblíbená alba“ a vyberte složky nebo alba, která chcete synchronizovat.

Přejděte do sekce fotografií ve fotoaparátu. Procházet alba nebo procházet fotoaparátem, dokud nenajdete obrázek, který chcete použít.

Vyberte obrázek, jak jej vidíte na celé obrazovce, takto se zobrazí.

Klepněte na ikonu v levém dolním rohu obrazovky. Pokud ikonu nevidíte, zobrazte nabídku kliknutím na obrázek.

Nyní si můžete vybrat mezi odesláním e-mailem, uložením jako tapety nebo přiřazením ke kontaktu. 5. Pokud chcete obrázek přiřadit ke kontaktu, klikněte na toto tlačítko. Otevře se seznam kontaktů a můžete vybrat kontakt, kterému chcete přiřadit obrázek.

Výběrem možnosti „Hotovo“ proces dokončíte.

Vychutnejte si svůj obrázek nebo tapetu v telefonu!

Pozor: Pokud chcete získat novou sbírku tisíců tapet, tapety pro všechny modely iPhone a čínské klony nežádají o peníze!

Prázdná pole na ploše iPhone. Pokyny bez útěku z vězení

Záložka

Kdysi dávno jsem měl na iPhonu nainstalovanou Cydii a ikony na ploše byly uspořádány nějakým efektním způsobem. V různých dobách se k tomu používaly různé „tweaky“. ale dnes můžete něco podobného udělat bez útěku z vězení. Chci vám říct a ukázat, jak vytvořit prázdná pole na domovské obrazovce systému iOS. Následující návod platí pro všechna zařízení se systémem iOS 6 a byl úspěšně a opakovaně testován na iPhonu 5.

Největší výhodou této metody (kromě toho, že není třeba útěk z vězení) je, že je pro systém zcela neškodná. Vyplývá to z jednoduché skutečnosti: všechny změny jsou po restartu miniaplikace bezpečně resetovány. Upozorňuji, že jsem tuto metodu na iPadu netestoval. Pokud vám to vyhovuje, dejte nám prosím vědět v komentářích.

Potřebujeme tedy iPhone s první stránkou plochy, která je zcela zaplněna ikonami libovolných aplikací. Například takto:

Umístěte složku s libovolnými dvěma aplikacemi v nejnižším řádku na druhou pozici vlevo, jak je znázorněno na obrázku. Do pravého dolního rohu vložte program, který používáte nejméně často. Například Akcie, COMPASS nebo Kalkulačka.

Aniž byste jej uvolnili, přetáhněte druhý program ze složky na program v pravém dolním rohu. Podržte nad ní prst a počkejte, až systém vytvoří další, novou složku. Přesunutím prstu s aplikací kamkoli jinam novou složku zavřete. Nyní můžete vše nechat být.

Pokud jste vše provedli správně, budete mít ve spodním řádku dvě složky. jednu se dvěma aplikacemi a druhou s jednou aplikací. Otevřete složku s jednou aplikací, stiskněte ji a přesuňte kamkoli na domovskou obrazovku.

Voila. ikona tohoto programu je nyní skrytá.

plochu, iphonu

Při této metodě můžete ikony uspořádat podle libosti. Nebo skoro ano: prázdná místa se řídí nějakou zvláštní logikou systému a pravidelně „utíkají“ na další obrazovku.

Pokud to nefunguje, zkuste video zopakovat.

Existují i další nevýhody. Věnujte jim pozornost předem, abyste později nenadávali autorům:

  • Itunes budou vyžadovat restartování zařízení, než jej správně rozpoznají;
  • Takto skryté aplikace se na chvíli objeví, když přejdete na stránku vyhledávání Spotlight;
  • Přechodem na třetí stránku plochy se obnoví první stránka (pomůže návrat na stránku Spotlight a zpět);
  • Ikony aplikací při používání smartphonu odskakují. buď si na to zvyknete, nebo je restartujete a zapomenete na ně.

Záložky

Kdysi dávno jsem měl na iPhonu nainstalovanou Cydii a ikony na ploše se mi zobrazovaly podivným způsobem. V různých dobách se k tomu používaly různé „vychytávky“. dnes však můžete něco podobného provést bez hackování. Chci vám říct a ukázat, jak vytvořit prázdná pole na domovské obrazovce systému iOS. Následující pokyny platí pro všechna zařízení na.

Jak vidíte, iOS 14 téměř revolučně změnil domovskou obrazovku. Doufáme, že jsme vám pomohli vyřešit všechny triky na stolních počítačích.

plochu, iphonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS