Jak změnit sedadla kanály na televizoru Samsung. Ruční nastavení

Samsung Smart TV TV Setup Setup 5 Series 5

Vybrali jste s neuvěřitelnou prací, koupil jste a sotva tečkováni do domu Nový Samsung TV. Nyní zůstane nastavit kanály, připojit jej k internetu a konečně flop na pohovce sledovat film na velké obrazovce. V tomto článku se dotkneme téma vyhledávání a distribuce televizních programů na svém místě. Jak připojit Smart TV k routeru (Wi-Fi sítě) a další body, rozebrat v tomto článku.

Existují 4 hlavní zdroje získávání obsahu médií:

Jak přejmenovat kanál na televizoru?

To se provádí v menu. Pokročilé nastavení. Kanály. Vyhledávání kanálů. Ruční vyhledávání. Kab. TV (analog): Vyberte poslední položku „Jméno“ a změňte název.

Chcete-li zahájit ladění, stiskněte tlačítko „MENU“ na konzole, vyberte kartu „Broadcast“ (může být „kanál“). V zobrazené nabídce vyberte „Parametry vyhledávání kabelů“. Vraťte se do nabídky Auto-Tunka a vyberte položku Auto-ladění.

Nastavení kanálu na televizoru Samsung

Existují pouze 2 programovací metody Samsung TV. S jejich pomocí může majitel zařízení vyhledávat kanály ručně nebo provádět auto-ladění. První volba detekuje i nejslabší signál a druhá zjednodušuje celý proces co nejvíce.

Automatické vyhledávání

Automaticky překonfigurovat televizní kanály mohou dokonce začít. K tomu budete muset provádět několik standardních akcí popsaných podrobně v návodu k použití. Pokud děláte vše správně, můžete sledovat kanály na Smart TV a řadit je podle vašich preferencí.

Před provedením Auto-melodie Samsung TV, musíte zkontrolovat správnost jeho připojení ke zdroji signálu.

Poté by měly být tyto akce provedeny: \ t

 • Zadejte nabídku kliknutím na příslušné tlačítko konzoly.
 • Přejděte do sekce „Broadcast“ a hledáte zde položku antény.

Manuál

Automatické skenování ne vždy vidí slabý signál, takže jej ignorujte a přejde do nové frekvence. Chcete-li tuto chybu odstranit, musíte provést ruční nastavení.

 • Tlačítko „Menu“ je stisknuto na konzole.
 • V okně, které se zobrazí, hledáte položku antény.
 • Po přepnutí vyberte možnost „Ruční nastavení„.

Jak nakonfigurovat kanály na televizoru LG UHD TV alinq?

Kliknutím na tlačítko Nastavení zadejte nabídku Nastavení. Přejděte do sekce „Kanály“, klepněte na tlačítko „OK“, pak „Autopoysk“ a znovu „OK“. V nabídce „Auto-Search“ při výběru vstupního zdroje označte anténu a kabelové televize. Vyberte operátora ze seznamu nebo klepněte na tlačítko „Ostatní operátory“.

 • Ujistěte se, že anténní kabel je vložen do televizoru nebo konzoly.
 • Na dálkovém ovladači klepněte na tlačítko Asterisk „Nastavení“ Asterisk „.
 • Přejděte do sekce „kanály„.
 • V okně „Vyhledávání kanálů“, které se otevře, vyberte možnost „Receive Mode“. „Satelit“.

Jak konfigurovat ručně analogové kanály na Samsung TV?

Chcete-li zahájit ladění, stiskněte tlačítko „MENU“ na konzole, vyberte kartu „Broadcast“ (může být „kanál“). V zobrazené nabídce vyberte „Parametry vyhledávání kabelů“. Vraťte se do nabídky Auto-Tunka a vyberte položku Auto-ladění.

Jak otevřít SCM Seznam souborů Samsung?

Soubor obsahuje seznam televizních kanálů Samsung TV. Soubor lze získat prostřednictvím funkce exportu seznamu kanálů pomocí připojení USB. Speciální nástroj SMYGO Chanedit bude muset zobrazit soubor SCM.

 • Chcete-li konfigurovat digitální televizní kanály z ohromujícího počtu modelů Samsung, stiskněte tlačítko MENU na dálkovém ovladači, otevřete menu televizoru, ve které budete muset vybrat sekci kanálu (ikona satelitní antény)
 • Zkontrolujte, zda je parametr kabelu vybrán v nabídce kanálu. antény.

Jak nastavit?

Moderní chytré televizory SMART TV jsou v nastavení velmi zřejmé. Ale třídění kanálů na televizoru Samsung není zřejmé, protože to, co mají uživatelé potíže. Vypořádejte s tímto problémem, můžete jednoduše jednoznačně dodržovat pokyny. Analogicky můžete konfigurovat libovolný Samsung TV.

  Zadáváme menu televizoru. Připojení tlačítka.

Není tedy obtížné pochopit, že změna pořadí kanálů na televizoru Samsung není náročným úkolem. Jen párkrát ukázat tento postup osobě, a on může snadno opakovat.

kanály, televizoru, samsung, ruční, nastavení

Myslíš, že to nefunguje s prarodiči a babičky? HA, pro mé zkušenosti v Poskytovatele, je to kategorie, která zaznamenává postup pro kus papíru, nejméně opakované odvolání. Ale mladší lidé zaplatili dvakrát a někdy třikrát. A s pokyny v rukou, mnoho se zabývalo nezávisle. Zvláštní poznání zde není nutné, stačí vědět, že to vše lze nalézt a dělat.

Jak vstoupit do služby Samsung TV Servis?

První písmeno označuje, že tato produktová značka je TV (v okamžiku televizoru, ne restalit, tento dopis „U“, dříve, až do roku 2012 byly „H“, „L“). Dále je dopis, který označuje prodejní oblast regionu (E „- Evropa,“ n „- USA, Korea).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS