Jak změnit své Apple ID na iPhone. Apple Create Apple ID

Jak vytvořit nové Apple ID na vašem iPhone?

Pokud jste nedávno přepnuli na Apple nebo jste si koupili nové zařízení Apple, je pravděpodobné, že pojem Apple ID hodně uslyšíte! Pokud hledáte pomoc při pokusu o nastavení nového Apple ID na vašem iPhone nebo Mac, přišli jste na správný blogový příspěvek!

Než vám řeknu, jak nastavit nebo vytvořit nové ID Apple, pojďme si rychle přečíst, co je Apple ID, pro ty čtenáře, kteří jsou v Apple Universe noví!

Představte si, že musíte ručně zaznamenávat každou ze svých schůzek, kontaktů, poznámky pro sebe atd. Na každém z vašich zařízení, ať už je to váš telefon nebo notebook nebo tablet. S Apple ID dal Apple svým uživatelům bezproblémový způsob, jak takové problémy odstranit.

Apple ID je v podstatě jediný identifikační nástroj nebo účet, který vám pomůže synchronizovat všechny vaše informace na libovolném počtu zařízení Apple. Apple ID vám umožňuje synchronizovat funkce, jako jsou kontakty, připomenutí, poznámky, jmenování kalendáře atd., Přes váš iPhone, Mac, iPad atd.

Vaše Apple ID funguje také jako brána pro snadný přístup k obsahu v obchodě s aplikacemi a v obchodě iTunes, jako jsou hry, hudba, filmy a další média.

Přihlášení a vytvoření Apple ID je snadné a je zdarma. Samotné ID se skládá z e.mailové adresy a hesla, které si vyberete během procesu registrace. Toto ID umožňuje přístup k vašim platebním údajům, které budete používat v obchodě s aplikacemi nebo v obchodě iTunes.

Vytvoření nového Apple ID na vašem iPhone

Nastavení Apple ID je vánek. Postupujte podle těchto kroků a nastavte nové Apple ID pro sebe.

 • Přejděte na možnost Nastavení na domovské obrazovce iPhone a klepněte na něj. Toto je šedá ikona s malým ozubením a vypadá to jako snímek obrazovky níže.
 • Klepněte na banner „Přihlaste se do vašeho iPhone“ na horní části obrazovky. Toto je vedle šedé siluety nebo na prázdném obrázku. Jakmile nastavíte Apple ID, máte možnost to upravit a nahrát obrázek podle vašeho výběru.
 • Dále chcete klepnout na „Nemáte Apple ID“, protože zde nastavujeme nové ID. Tím se zahájí proces registrace.
 • Abyste se zaregistrovali na Apple ID, budete muset mít platnou e.mailovou adresu.

Pokud však nemáte existující aktivní e.mailovou adresu, můžete se vždy rozhodnout získat bezplatnou e.mailovou adresu iCloud, která bude obvykle vypadat jako vaše jméno@iCloud.com

Budete také požádáni, abyste zadali své první a příjmení a vaše narozeniny.

 • Další krok budete požádáni o zadání hesla podle vašeho výběru. Abyste to ověřili, budete muset znovu zadat stejné heslo.
 • Pokračujte na obrazovku, kde budete požádáni, abyste odpověděli na tři bezpečnostní otázky. Mohou to být libovolná tři z vašeho výběru.
 • Konečně přijdete na obrazovku podmínek. Klepněte na ‘Ang. Jak již bylo zmíněno dříve, můžete použít toto Apple ID na kterékoli z vašich dalších zařízení Apple k synchronizaci vašich dat na více zařízeních.

Vytvoření nového Apple ID na webu Apple

Dalším způsobem, jak vytvořit Apple ID, je to udělat prostřednictvím webových stránek Apple. Chcete.li to provést, přejděte na web Apple vaší země nebo Apple.com. Pokud jste mimo Spojené státy americké, web vás obvykle vyzývá k automatickému návštěvě webové stránky Apple vaší země.

Jakmile jste na webových stránkách Apple, přejděte na absolutní dno, dokud neuvidíte tuto obrazovku.

Ve sloupci „Účet“ klikněte na „Správa ID Apple“.

Jakmile kliknete na tuto možnost, uvidíte následující obrazovku.

Klikněte na „Vytvořit svůj Apple ID“.

Tím se dostanete do online formuláře, který vás požádá o vaše jméno, umístění, e.mail atd.

Po dokončení vyplnění těchto podrobností klikněte na modrou kartu Pokračovat ve spodní části.

Proces registrace je poměrně jednoduchý a pokud vám něco chybí, web vás automaticky vyzve k opravě chyby.

Něco, co si pamatovat

Pokud jste nikdy nepoužili zařízení Apple nebo žádnou ze služeb společnosti Apple, zřízení nového Apple ID je samozřejmě způsob, jak jít. Pokud jste však již dříve použili zařízení Apple, pravděpodobně máte staré ID Apple, i když si nepamatujete, co by to mohlo být.

V tomto případě by mohlo být snazší obnovit své staré Apple ID místo toho, aby se nastavilo úplně nové. Je velmi snadné resetovat vaše Apple ID a heslo. To lze provést na webu Apple nebo na vašem iPhone nebo na jiném zařízení Apple.

Pokud se vaše e.mailová adresa nedávno změnila nebo pokud chcete změnit e.mailovou adresu spojenou s vaším e.mailem, lze to snadno provést prostřednictvím webu Apple přihlášením s vaším Apple ID na webu a poté úpravou aktuální e.mailové adresy do nový.

Vytvoření Apple ID pro vaše dítě

Ve většině zemí Apple neumožňuje dětem mladším 13 let vytvořit Apple ID pro sebe. V takových případech můžete pro své dítě vytvořit Apple ID, pokud jste organizátorem skupiny pro sdílení rodiny.

Chcete.li to provést, jakmile se přihlásíte se svým Apple ID, klepněte na nastavení na domovské obrazovce zařízení Apple, jako je váš iPhone nebo iPad.

Dále klepněte na své jméno, přejděte do svých podrobností Apple ID. Přejděte na možnost „Sdílení rodiny“. Pokud jste organizátorem, měli byste být schopni vidět možnost s názvem „Přidat člen“.

Vyberte „Vytvořte si účet pro dítě“ a poklepejte na pokračování. Sledujte pokyny a vytvořte si účet pro své dítě a všichni jste hotovi!

Takže to máte! Doufejme, že vám tento příspěvek pomohl nastavit vaše Apple ID, bez velkých potíží. Až příště!

Jak změnit své Apple ID na iPhone

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona flipboard písmeno f.

How to Create Apple id in Apple iPhone 13

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

 • Chcete.li změnit Apple ID na iPhone, přejděte na stránku Apple ID v nastavení a upravte své kontaktní informace.
 • Pokud přestanete používat e.mailový účet s ním spojený, měli byste vždy změnit své Apple ID.
 • Nezapomeňte se odhlásit ze všech ostatních služeb a zařízení Apple, která používají staré ID.
změnit, apple, iphone, create

Pokud přestanete používat e.mailový účet, který je také vaším ID Apple, měli byste změnit Apple ID.

Jinak byste mohli chybět požadavky na ověření účtu nebo jiné důležité informace od Apple. Je také nezbytné pro udržení vašeho účtu v bezpečí.

Můžete změnit své Apple ID na zařízeních Apple nebo na počítači. Zde je návod, jak změnit Apple ID na vašem iPhone.

Co je to Apple ID?

Apple ID je účet, který vám poskytuje přístup k různým službám Apple, včetně iCloud, Apple Music, App Store, Apple Pay a FaceTime.

A protože obsahuje vaše osobní údaje a nastavení, můžete je také použít k ověření na zařízeních Apple, jako jsou váš iPhone, iPad a MacBook.

Poznámka: Když poprvé nastavíte svůj iPhone (nebo jakékoli zařízení Apple), budete muset zadat své Apple ID. Pokud jej nemáte, můžete kdykoli vytvořit Apple ID.

Vaše Apple ID je vázáno na e.mailovou adresu. Může to být e.mailová adresa Apple: @icloud.com, @me.com, nebo @mac.com. Nebo vaše Apple ID může být e.mailová adresa, jako je vaše jméno@gmail.com nebo jakákoli e-mailová adresa třetí strany.

Důležité kroky před změnou ID Apple

Před změnou ID Apple na svém iPhone se musíte odhlásit z všude, kde jste se přihlásili pomocí tohoto Apple ID. To zahrnuje mimo jiné váš iPad, iPod, Apple TV a Apple HomePod. Zůstaňte přihlášeni na svém iPhone.

Jakmile změníte své ID Apple, budete se muset přihlásit zpět na všech svých zařízeních pomocí nového ID.

Pokud je vaše Apple ID e.mailovou adresou Apple (@icloud.com, @me.com, nebo @mac.com), budete muset změnit své Apple ID online na AppleId.Jablko.com. Můžete se změnit pouze na jiné e.maily, které jsou na svém účtu aliasy vaší e.mailové adresy Apple ID.

Jak změnit své Apple ID na iPhone

Zde jsou kroky, které budete muset změnit ID Apple prostřednictvím nastavení vašeho iPhone.

Otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhone.

Klepnutím na své jméno, které se objeví v horní části vaší obrazovky (mělo by se říci, že Apple ID, iCloud, Media nákupy pod vaším jménem), získáte přístup na stránku Apple ID.

Rychlý tip: Můžete se také odhlásit z iCloud na stránce Apple ID iPhone klepnutím na odhlášení dole a dodržováním pokynů.

Vyberte jméno, telefonní čísla, e.mail. Možná budete muset zadat svůj přístupový kód, abyste získali přístup.

Kde se říká, že klikněte na tlačítko Modré úpravy vpravo.

Klepněte na červenou mínus. Znamení, které se objeví na levé straně vašeho Apple ID.

Na pravé straně e ​​-mailové adresy se zobrazí tlačítko smazat červené. Klepněte na Odstranit.

Klepněte na Pokračovat v rozbalovacím rozsahu a požádáte vás, abyste přidali další e-mailovou adresu, kterou chcete použít jako ID Apple. Možná budete muset znovu zadat svůj přístupový kód.

Zadejte svou novou e.mailovou adresu Apple ID a klepněte na další v pravém horním rohu.

Na zadaný e.mail bude odeslán ověřovací kód. Načíst jej z doručené pošty a zadejte do vyskakovacího okna s žádostí o ověřovací kód na vašem iPhone. Vaše Apple ID bude aktualizováno ve chvíli, kdy dokončíte vstup do kódu.

Pokud změníte své Apple ID na e.mailovou adresu Apple (@icloud.com, @me.com, nebo @mac.com), podle Apple to nebudete moci změnit zpět na e-mailovou adresu třetí strany, podle Apple. E-mailová adresa třetích stran, kterou jste dříve použili, se na vašem účtu Apple ID objeví jako další e-mail.

Rychlý tip: Zatímco upravujete své Apple ID, můžete také přidat nebo odebrat telefonní čísla nebo e.mailové adresy ze svého účtu.

Jak vytvořit nové Apple ID pro iPhone nebo iPad

Každý uživatel zařízení Apple je obeznámen s potřebou mít Apple ID pro přístup k funkcím Apple. Vytvoření nového Apple ID je Thanos ekosystému Apple. je to nevyhnutelné. Stále však existují otázky o potřebě ID Apple. Takže, ať už jste nedávno přecházeli na Apple nebo máte nový iPhone nebo iPad, můžete se zeptat, proč je třeba vytvořit nový Apple ID?

V tomto článku se pokusíme projít procesy zapojené do vytváření nového Apple ID. Kromě toho se také pokusíme odpovědět na některé z často kladených otázek jak starých, tak nových uživatelů Apple tam venku. Pokud jsou tyto náhledy důvodem, proč jste tady, určitě jste přišli na správné místo. Přečtěte si tedy!

Jak vytvořit nové Apple ID na iPhone

V následujících částech se pokusíme být komplexní. Nastínili jsme procesy při vytváření Apple ID, když (1) jste v Apple noví a nemáte žádný existující účet Apple a (2) staří uživatelé, kteří si přejí vytvořit nový účet Apple ID.

A. Vytvořte své první Apple ID

Po zakoupení nového zařízení Apple budete požádáni, abyste se přihlásili ke svému účtu nebo vytvořili nový. Pokud jste se nedávno rozhodli přesunout se do ekosystému Apple poprvé, vytvoření prvního účtu Apple ID je první řadou podnikání. Zde je návod, jak to udělat:

 • Klepněte na „Zapomenuté heslo nebo nemáte Apple ID?“.
 • Vyberte Vytvořit zdarma Apple ID.
 • Dále zadejte své narozeniny a zadejte své jméno. Klepněte na další.
 • Na výzvě na obrazovce vyberte, zda „použít svou aktuální e.mailovou adresu“, nebo klepněte na „Získejte bezplatnou e.mailovou adresu iCloud.“
 • Po výzvě postupujte podle kroků na obrazovce a ověřte svou e-mailovou adresu a nastavte dvoufaktorové ověření.

Můžete se také rozhodnout přeskočit tento krok a nastavit svůj účet později v nastavení.

Krok 4 označuje buď použití vaší další e.mailové adresy (Gmail, Yahoo nebo Outlook) jako vaší e.mailové adresy pro účet Apple ID, nebo vytvoříte ID, který má Apple.prodloužení com.

B. Vytvoření Apple ID na nastavení

Zde je další způsob, jak vytvořit nový účet Apple ID. To platí pro (1) ty, kteří přeskočili vytvořením, jak je uvedeno výše, a (2) ty staré uživatele zařízení Apple, kteří jednoduše potřebují vytvořit nové ID.

 • Přejděte do App Store a klepněte na tlačítko přihlášení.
 • Klepněte na možnost Vytvořit novou možnost Apple ID. Ujistěte se, že jste odhlášeni z iCloud.
 • Sledujte kroky na obrazovce. Pamatujte, že e.mailová adresa, kterou poskytnete, bude vaším novým ID Apple.
 • Zadejte svou kreditní kartu a informace o fakturaci a poté klepněte na další. Můžete si také vybrat.
 • Dále zadejte a potvrďte své telefonní číslo. To může pomoci ověřit vaši identitu a v případě potřeby obnovit váš účet. Klepněte na další.
 • Ověřte svou e-mailovou adresu.

Po ověření své e.mailové adresy můžete použít Apple ID k přihlášení do obchodu iTunes, App Store a dalších služeb Apple, jako je iCloud.

Jak nastavit metody platební plateb Apple ID

Vaše ID Apple potřebuje vaše informace o kreditu nebo debetní kartě, aby bylo online nákupy mnohem snazší usnadnit online nákupy. Toto je samozřejmě bezpečný a neevazivní mechanismus. To znamená, že Apple se nezabývá krádeží informací o kartě. Zde je návod, jak na svůj účet přidat platební údaje:

 • Přejděte na Nastavení a klepnutím na své jméno otevřete informace o účtu Apple ID.
 • Vyberte doručení platby a poté zařízení zajistěte připojení.
 • Dále zadejte své heslo Apple ID do pole.
 • Chcete.li přidat kartu do souboru, vyberte „Přidat metodu platby“ pod platbou a přepravou.
 • Jednoduše vyplňte požadované údaje a klikněte na Dokon.

Časté dotazy o vytvoření nového Apple ID

Zkompilovali jsme některé z často kladených otázek souvisejících s vytvořením nového účtu Apple ID a níže jsme odpověděli.

Můžete vytvořit nové ID Apple, pokud již máte ho?

Ano. Je to proto, že Apple nemusí nutně omezit, kolik účtů Apple ID může uživatel vytvořit. Je však důležité pochopit, že zařízení Apple se může přihlásit pouze k jednomu účtu Apple ID. Není to jako účet sociálních médií, že můžete volně přepnout. Než se budete moci přihlásit k jinému Apple ID, musíte se odhlásit.

Co se stane, když na svém iPhonu vytvořím nové ID Apple?

Po vytvoření nového Apple ID by se nestalo nic škodlivého. Je však důležité pochopit, že jakékoli zařízení Apple by muselo odhlásit již existující účet Apple ID, než si člověk může vytvořit nebo se přihlásit k jinému účtu. Jakmile na iPhone vytvoříte nový účet Apple ID, vaše zařízení by propojilo každou transakci Apple s tímto účtem.

Mohu vytvořit dvě Apple ID se stejným telefonním číslem?

Apple omezuje použití stejného telefonního čísla při vytváření dvou Apple IDS. Když se pokusíte vytvořit ID pomocí telefonního čísla, které se již používá, obdržíte chybovou zprávu s uvedením, že telefonní číslo se již používá. Apple pak navrhne, abyste použili jiné telefonní číslo. Stejné telefonní číslo však můžete přiřadit pouze ve dvou účtech Apple ID pouze pro účely obnovy účtu.

Mohu vytvořit nové ID Apple se stejným e.mailem?

Odpověď je ano. Je však třeba smazat Apple ID spojené s e.mailovou adresou, než může být stejná e.mailová adresa použita pro nový Apple ID. Pamatujte, že odstranění Apple ID by mělo za následek ztrátu dat včetně nákupů provedených pomocí tohoto účtu. Chcete.li se dozvědět více o tom, jak smazat Apple ID, přečtěte si náš článek o tom, jak trvale smazat účet iCloud.

S sebou

Ekosystém Apple má svůj vlastní způsob provozu a vytváření soudržného prostředí pro své uživatele. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je požádat uživatele, aby vytvořili nové účty Apple ID, než získají plný přístup k funkcím společnosti Apple. Jen málo lidí si však je vědomo nezbytné potřeby účtu Apple ID. Uvidíte, že se Apple ID přihlásí do vašeho iPhone a další zařízení Apple vám umožňuje přístup k vašim datům kdykoli a kdekoli. To je zvláště užitečné, zejména pokud máte iPhone/iPad a Mac, který používáte pro svou práci nebo studium.

Pokud narazíte na problémy, které nejsou v tomto článku nastíněny, podejte lístek kontaktováním podpory Apple.

Proces vytváření účtu Apple se může zdát známý, ale jemnější detaily se v průběhu času změnily. Doufáme proto, že vás tento článek obnovil o procesu vytváření Apple ID.

Jak vytvořit Apple ID

Apple ID je identifikační systém uživatele, který používá produkty Apple, jako jsou iPhone, iPad, Mac a iCloud. Používá se k ověření uživatelů, uděluje jim přístup k informacím o jejich účtu a nákupu hudby, filmů, her, aplikací a knih z obchodu iTunes, App Store a Apple Books.

Vytvoření jednoho je relativně jednoduchý úkol a lze jej provést s platnou e.mailovou adresou a heslem. Po vytvoření lze ID použít k přihlášení do všech služeb Apple. Tento článek povede uživatele procesem vytváření Apple ID.

Apple ID je jádrem každého produktu Apple

Při vytváření Apple ID jsou uživatelé požádáni, aby poskytli e.mailovou adresu, heslo, bezpečnostní otázky a další osobní údaje. Toto bude použito k ověření identity uživatele a pro ochranu jejich soukromí.

V současné době existují dva způsoby, jak vytvořit Apple ID, buď prostřednictvím webu Apple nebo v obchodě s aplikacemi.

Vytváření webových stránek Apple

 • Navštivte AppleId.Jablko.com a klikněte na vytvoření Apple ID vpravo nahoře.
 • Zadejte své informace do poskytnutých polí.
 • V požadovaném poli musíte zadat svou e.mailovou adresu.
 • Zadejte požadované heslo a potvrďte jej.
 • Po výběru kódu země musíte zadat své telefonní číslo a zvolit svou preferovanou metodu ověření.
 • Zaškrtněte políčka, o kterých byste chtěli dostávat aktualizace.
 • Zadejte otázku zabezpečení a klikněte na ‚Pokračovat.‘
 • Na váš e.mail bude zaslán e.mail s kódem. Zadejte tento kód na ověřovací stránce na webu a klikněte na „Pokračovat“ a ověřte svůj e.mail.
 • Nakonec bude na vaše telefonní číslo odesláno SMS s kódem. Stejně jako dříve musí být tento kód zadán na ověřovací stránce webu, než kliknete na „Pokračovat“.„Tím se ověří vaše telefonní číslo a dokončí proces vytváření účtu.

Vytváření pomocí iPhone/MacBook

 • Otevřete App Store a klikněte na ikonu přihlášení.
 • Klikněte na vytvoření nového Apple ID.
 • Zadejte své telefonní číslo, e.mailovou adresu a heslo do poskytnutých polí.
 • Vyberte zemi a klikněte na „Souhlasím s podmínkami“ a poté klikněte na „Další.‘
 • Zadejte své informace a zaškrtněte možnost „Apple aktualizace“ podle svých preferencí před kliknutím na ‚Další.‘
 • Nyní budete muset zadat informace o své kartě. Pokud žádné nepřidáváte, můžete tento krok přeskočit kliknutím na „Žádné“ a pokračovat v zadávání potřebných informací.
 • Nakonec musíte zadat ověřovací kódy, abyste potvrdili telefonní číslo a e.mailovou adresu, která dokončí proces vytváření vašeho ID.

Kromě toho, že se používá k nákupu produktů z internetového obchodu Apple, může Apple ID také ukládat informace o připojených zařízeních, jako je sériové číslo a informace o záruce. ID lze použít k zálohování dat a jejich uložení na Apple Cloud Drive, iCloud. Rovněž synchronizuje zakoupené služby a data uložená mezi různými připojenými zařízeními.

Kromě toho může být použit k přístupu k různým službám, jako je iMessage, FaceTime, iCloud, Find My iPhone, Find My Friends, Apple Pay a mnoho dalších aplikací. Nakonec jej lze použít k nastavení a správě více zařízení Apple, jako jsou MacBooks a iPhone, a pro synchronizaci dat.

Zde je návod, jak vytvořit účet iCloud, e.mailovou adresu a Apple ID pro dítě. Můžete nastavit iPad a iPhone rodičovské kontroly s Apple ID pro děti!

Co vědět

 • Zjistěte, k čemu mají přístup Apple, funkce a služby, které mají vaše děti, když pro ně vytvoříte Apple ID.
 • Naučte se, jak vytvořit nové Apple ID pro dítě, a vytvořit si iCloud Child Account a iCloud e.mailovou adresu pro své děti současně!
 • Nastavte iPad a iPhone rodičovské kontroly s časem na obrazovce po vytvoření Apple ID dítěte.

Tento příspěvek je součástí Život iPhoneTip denního zpravodaje. Přihlásit se.

Zde je způsob, jak mohou rodiče vytvořit Apple ID pro dítě mladší 13 let. Je snadné nastavit nové Apple ID pro dítě a můžete si vytvořit jejich e.mailovou adresu iCloud a iCloud současně! Zde je návod, jak vytvořit nové Apple ID pro vaše děti.

změnit, apple, iphone, create

Jak vytvořit Apple ID pro dítě do 13 let

Pokud pro své dítě získáváte iPhone nebo iPad, nebo je necháte používat vaše, je pro ně dobrý nápad vytvořit Apple ID. Zde je návod, jak nastavit nové Apple ID pro dítě, aby mohly být součástí plánu sdílení rodiny Apple. I když můžete použít e-mailovou adresu mimo ICloud k vytvoření nového Apple ID, je to ten pravý čas k vytvoření e-mailové adresy iCloud a iCloud pro vaše dítě, to vše současně!

Pojďme na to, co to znamená vytvořit nové Apple ID pro dítě, včetně toho, k jakým službám budou mít přístup, a jak můžete použít iPad a iPhone rodičovské kontroly, abyste se ujistili, že vaše děti vidí pouze obsah vhodný věk. Dále půjdeme, jak vytvořit nové Apple ID pro vaše dítě, krok za krokem. Pro více skvělých výukových programů pro iPhone naleznete v našem tipu dne zdarma.

Apple ID pro děti: Co to zahrnuje?

Apple ID, který vytvoříte pro své dítě, bude jejich účtem pro veškerý svůj obsah Apple, včetně Apple Music, Apple podcasty, Apple Books a Apple TV, stejně jako jejich účet iCloud. V minulosti navrhl Apple uživatelé sdílet své Apple ID s dětmi do 18 let. Když se iPhone a iPady pro děti staly běžnějšími, Apple představil sdílení rodiny, aby rodičům usnadnil ovládání účtu Apple Family po nastavení Apple ID pro své děti.

K dispozici je přidaný bonus aplikací pro sdílení rodiny, funkce, která umožňuje rodinným skupinám sdílet některé aplikace, hudbu a knihy s dětmi a zároveň skrývat ostatní. Řekněme například, že si koupíte herní aplikaci pro svůj iPhone z obchodu s aplikacemi. Se sdílením rodiny může vaše dítě také, aniž by za hru zaplatilo podruhé. Pokud máte obavy o skrytí určitých nákupů před sdílením rodiny, náš článek o tom, jak skrýt obsah. Pokud jde o vaše obavy spíše o sdílení metody platby obecně, existují způsoby, jak umožnit uživatelům přidat také prostředky na své vlastní účty.

Důležitá poznámka: K vytvoření Apple ID pro dítě do 13 let bude rodinný organizátor (dospělý) vyzván k použití kódu CVV z kreditní karty. Vstup do vašeho kódu CVV je považován za souhlas rodičů s Apple ID dítěte. I když musíte zadat informace o své kartě, abyste zaregistrovali své dítě s Apple ID, můžete změnit způsob platby, jakmile je vytvořen nový účet Apple ID. Alternativně můžete povolit požádat o nákup, což umožňuje dětem provádět nákupy Apple pouze po získání povolení od rodiče.

Chcete.li se ujistit, že máte svou kreditní kartu nastavenou pro platbu před vytvořením Apple ID pro své dítě, otevřete aplikaci Nastavení na vašem zařízení. Klepněte na banner nahoře s vaším jménem a poté klepněte na Plays Shipping. Tato obrazovka vám ukáže vaše platební metody; Klepnutím na uvedené kreditní karty zobrazíte informace o vaší kreditní kartě.

Jak vytvořit nové ID Apple pro dítě

Apple ID pro dítě je opravdu šikovná věc! Nejprve se ujistěte, že jste nastavili sdílení rodiny, pak se dostaneme do toho, jak vytvořit Apple ID pro dítě mladší třináct let.

Gratulujeme! Nastavili jste Apple ID pro dítě. Vezměte prosím na vědomí, že když vytvoříte Apple ID pro dítě, budou automaticky přidány do vaší rodinné skupiny pro účely sdílení.

Je dobré vědět, že jakmile vytvoříte Apple ID pro vaše dítě, nelze je odstranit z rodinného účtu, dokud nebude 13. Mohou však být převedeny do jiné skupiny pro sdílení rodiny Apple. Jinak bude dítě muset být starší než 13, aby opustilo účet sdílení rodiny. ID Apple můžete také smazat, pokud máte účet, který se již nepoužívá.

změnit, apple, iphone, create

Jak na iZařízení : Vytvoření Apple ID

Zvládněte svůj iPhone za jednu minutu denně: Zaregistrujte se sem a získejte náš bezplatný tip dne doručený přímo do vaší doručené pošty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS