Jak změnit téma na černou v iPhone. Jak povolit / vypnout barvu „inteligentní inverze“ na iPhone?

Tmavý režim na iPhone a iPadu v iOS 13 a vyšší: Jak povolit a konfigurovat

Tmavý režim (tmavý režim) je jedním z nejoblíbenějších a požadovaných funkcí na iPhone. Po zapnutí této funkční, který je k dispozici v IOS verze 13 a vyšší, položky vašeho iPhone se mění s jasně bílou na tmavě šedé a černé, což zajišťuje zcela jiný vizuální efekt. V tomto průvodci krok za krokem prokázal, jak povolit téma „Dark Mode“ na iPhone. Také mezi uživateli dostali název „Noční režim“.

„Správa položky“ na iPhone je velmi pohodlný program, který poskytuje rychlý přístup k často používaným funkcím iOS. Zároveň má uživatel schopnost nakonfigurovat vše podle svých požadavků. Můžete přidat nebo změnit ovládací prvky.

  • Chcete-li otevřít „položku správy“ v IOS 13 a novějších verzích, potřebujete od spodního okraje obrazovky iPhone, strávit prst nahoru.
  • Dále, v seznamu dostupných možností, musíte kliknout na několik sekund na indikátor jasu obrazovky.
  • Objeví se okno, ve kterém bude možné zapnout temné téma.

Kromě toho můžete také jít do „Nastavení“ „Control Center“ „Konfigurovat ovládací prvky“ a přidat tlačítko Zapnuto / Vypnuto tmavému tématu, které se zobrazí v „Management Center“.

Auto přepínání iPhone s jasným na tmavém tématu

Nejvýraznější nová funkce IOS 13 se stala jeho temným tématem, které skvrny tmavší stín v přímích a v mnoha aplikacích. To je ostrý rozdíl od jasných bílých obrazovek, které dominují iOS po mnoho let, a to je to, co lidé dlouho chtěli.

Můžete přepínat mezi tématy ručně prostřednictvím ovládacího centra nebo podívat se do aplikace „Nastavení“ pokaždé, když ji chcete změnit, ale naštěstí společnost Apple poskytla způsob, jak telefon automaticky přepínat mezi světlem a tmavou v závislosti na čase nebo Čas západu slunce a vzestupné cykly. Takže můžete mít lehčí téma během dne, kdy jste v jasně osvětlených místech, a pak lehčí tmavé téma pro večerní a noční použití.

Konfigurace automatického přepínání je velmi jednoduchý, i když vás Apple nezvoupí, abyste to udělali při prvním instalaci iOS 13 nebo nastavení nového telefonu. Zde je, jak vytvořit váš iPhone automaticky změnit témata:

Ujistěte se, že jste nainstalováni iOS 13 nebo novější („Nastavení“ „Hlavní“ „aktualizace softwaru“ na iPhone 6S, iPad Air 2 nebo novější).

Otevřete aplikaci „Nastavení“ a vyberte možnost „Jas obrazovky“. Přepněte přepínač do automatické konfigurace v sekci „Design“.

Stiskněte tlačítko „Parametry“ pro nastavení plánu pro automatický posun. Vyberte „od západu slunce do Dawn“, který používá umístění telefonu pro přepínání mezi tmavým a světlem při západu slunce, nebo nastavit svůj vlastní plán.

změnit, téma, černou, iphone, povolit

To je vše, nyní telefon automaticky změní váš vzhled v závislosti na vašem plánu nebo solárních cyklech.

Support Dark Design

Aplikace vytvořená v XCode 11 ve výchozím nastavení udržuje tmavý design v IOS 13. Pro plnou implementaci temného režimu však musí být provedeny další úpravy:

V IOS 13 byl prezentován nový inicializátor Uicolor:

Přidejte statickou funkci pro vytvoření barvy s přepínáním pro přepínání mezi světlem a tmavým designem:

CGColor nepodporuje automatické přepínání mezi světlem a tmavý design. Po změně návrhu musíte ručně změnit CGColor.

Je také možné přidat barvu pro tmavý design ve zdrojích.

Ale raději přidám barvy v kódu.

Pro obrázky stačí přidat volbu obrázku pro tmavý design přímo ve zdrojích.

Například malá aplikace.

Aplikace bude obsahovat dvě okna a tři obrazovky.

Druhé okno: Obrazovka obrazovka a profil uživatele.

Jak povolit tmavý režim na knihy Apple na iPhone, iPad a Mac

Úplný systém široký tmavý režim se zdá automatický volba, pokud chcete změnit celý odstín uživatele Inteeis na černém pro více pohodlnější zobrazení. Ale existuje několik problémů, s nimiž jsem si jistý, mnozí z vás se setkali. Za prvé, ne všechny aplikace a stránky podporují tmavé téma. A nějakým způsobem do všech klade klíč. Zadruhé, změna databáze pro temné a světelné režimy je stále ve vývoji. Mnoho populárních aplikací ještě není zahrnuto. Naštěstí to není tak jablko takové knihy, jako aplikace, vzala tuto funkci ve všech jeho slávě. Pokud ho chcete dát příležitost zvýšit čtení, dovolte mi ukázat, jak se můžete zapnout tmavý režim v knihách Apple na vašem iPhone / iPad a Mac.

Apple kniha přichází s několika tématy, jako je tmavý, jasný, šedý a žlutý, aby čtení příjemného. Proto můžete přepínat mezi světelnými a tmavými režimy v aplikaci pro čtení knih na zařízení iOS nebo MacOS. Uložte jej na chvíli, kdy chcete použít černou téma selektivně, nezahrnuje režim Dark System.

Přepínání mezi světlem a tmavým režimem v Apple knihách na iPhone a iPad

Nyní klepněte na kartu Knihovna v dolní části.

Dále otevřete knihu, co chcete číst

Poté klepnutím na obrazovku zobrazíte textové tlačítko nahoru. Klikněte na to.

Do příště vyberte temné téma v menu. Změna se projeví okamžitě, takže všechny inteeis černé. Nyní pokračujte ve čtení svých oblíbených příběhů s požadovaným klidem. A ano, zůstane v celém použití nezměněna.

Pokud se chcete vrátit k tématu světla, vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko TEXT výše a vyberte téma volby světla v menu.

Pokud nechcete, aby celý proces ručně provedl, a pak se ujistěte, že je aktivována možnost „Automatické noční téma„, jakmile je povolena, knihy Apple bude odpovídat globálním preferencím tmavého režimu, které jste nakonfigurovali na vašem iPhone.

Přepínání mezi světlem a tmavým režimem v knihách Apple na MacOS

Nyní otevřete knihu, kterou chcete číst

Nyní přejděte myší přes horní pravé roh pro zobrazení textového tlačítka a klikněte na něj

Dále vyberte tmavé téma v menu, abyste okamžitě převedli všechny inteeis do černé.

Teď, když celá Inteeis se stala zcela černou, strávte dlouhou čtení, s vědomím, že vaše oči se budou cítit pohodlně po celou cestu. Je samozřejmé, že vstoupí v platnost po celou dobu. Pokud se někdy chcete vrátit do jednoduchého režimu, klepněte na tlačítko Text a vyberte položku Cleaner téma.

Jak povolit tmavý režim na iPhone nebo iPad

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 17 864.

Chtěli jste někdy přepnout zařízení běží iOS (iPhone, iPad nebo iPod touch) na tmavém tématu? Částečný tmavý režim, Darling Daccing Panel a hlavní menu, byl k dispozici na Mac, počínaje OS X Yosemite, [1] x zdroj informací [2] x zdroj informací, ale na jeho mobilní IOS OS, Apple ještě nepřiděl oficiální temný režim. / Témata. Vzhledem k tomu, tmavý režim je bílý text na černém pozadí, vytváří pohodlnější podmínky pro oči (zejména v noci).

  • Před aktualizací IOS vytvořte zálohu dat. Přečtěte si jednu z následujících článků na WikiHow, abyste se naučili, jak aktualizovat zařízení: Jak zálohovat data pro iPhone (a iPod Touch) nebo Jak zálohovat data na iPad.
  • Chcete-li se dostat na plochu, klepněte na tlačítko „Home“ (kulaté tlačítko v dolní části zařízení). Zlažte prsty prstu a / nebo doprava přepínat mezi desktopy, dokud nenajdete požadovanou aplikaci.

Hlavní. Zpravidla se tato sekce otevře ve výchozím nastavení a můžete ji najít na levém podokně, ale pokud aplikace „Nastavení“ již byla otevřená, existuje šance, že se ocitnete v jiné části aplikace.

Přejít na sekci „Universal Access“. Vyberte možnost Univerzální přístup ze seznamu nastavení. Zde jsou parametry a funkce, které mohou zjednodušit provoz zařízení. [3] x zdroj informací

Přejít na sekci „Adaptace zobrazení“. Zvolte Adaptace zobrazení ze seznamu nastavení. Oddíl „Display Adaptace“ obsahuje speciální nastavení pro uživatele s porušováním. [4] x zdroj informací

změnit, téma, černou, iphone, povolit

Dotkněte se inverze barev. Tato sekce obsahuje jak klasické nastavení inverze barev a nová funkce „Smart-inverze“.

„Inteligentní inverze“. Následuje formální popis funkce: Smart-inverzní barva provádí obrácení barev zobrazení, s výjimkou obrázků, videa a některých programů, které používají styly v tmavých barvách. [5] x zdroj informací

Metoda 2. Použijte „Správní bod

Zapněte tmavý režim na iPhone je poměrně jednoduchý, je obtížnější vypořádat se mimo něj iOS a standardní aplikace. nebo tato funkce funguje automaticky, nebo musí být aktivována ručně, nebo neexistuje žádná podpora. A ještě, dříve nebo později, většina vývojářů ji musí představit.

Jsme rádi, že vám může pomoci vyřešit problém.

FICH pracoval první 24 hodin, pak jsem se musel vypnout. Milovníci tlačit na témata přepínače ručně nastavují systém v slepé konci, po kterém odmítá pracovat, dokud prohlížeč není plně restartován.

Domnívám se, že není možné provést plně automatické přepínání motivu a odstranit spínač. Čtenář rozhodne, jak je vhodnější sledovat naše stránky.

Takže budeme dělat automatickou změnu registrace, když najdeme pracovní řešení.

Nikita Goryhinov

Editor-in-hlavní Iphone.Ru. Děkuji za čtení. Je tu otázka, nabídka nebo něco zajímavého? Napište na [chráněný emailem]

Moskevský soud zváží nárok proti jablku. Společnost chce učinit dovoz a prodej zařízení v Rusku

Recenze pobuřujících dobrých sluchátek Sony WH-XB910N s extra basovou funkcí

Komentáře 66

Dal jsem galaxii S10E a nemůžu se radovat, určitě 100% potřebné !

@ Aleksandr10rus. Porovnávané oled displej se samoledem

@axinfernis. Super Setina používá patenty Samsung na amoled.

@Iwolf. Super sítnice a amoled, ale s mírně modifikovaným popisem potřeb Apple

@Ooidboy. Jaký je rozdíl mezi tím, co jsem řekl a co jste řekl? Patenty pro amoled patří do Samsongu. Rostliny taky a všechno ostatní patří Apple.

@Iwolf. Co patří Apple. Kromě kalibrace není nic víc.

@Ooidboy. Velmi odvážné prohlášení, omlouvám se, že nepodporuje fakta. Pokusím se vám přinést do myšlenky: proč neexistují bradu a konkurenty s podobnou strukturou disku na bradě? Dokonce i u výrobce displejů pro . Samson.

@Iwolf. Zde je ventilátor, jste a tady zobrazení a výrobní manipulace s ním? Vystřižení, ohýbání a tak?

@Iwolf, Samsung speciálně dělá bradu, tak levnější a bezpečnější. Můžete Google. Tady mimochodem výňatek z jednoho renomovaného místa. Iphone X, Apple je první OLED telefon, používá technologii Samsung. Telefon výrobci Tweak obrazovky do jejich specifikací a Apple má po celá léta kalibrovaná iPhone obrazovky pro přesnost barev.

@Iwolf. Ne, Super Retina je vyrobena na univerzálních displejních korporačních patentech, které vlastní základní olovné patenty

@olepir. To je jen kromě OLED patentů, byly použity hbité patenty. Které patří k rybám. A skutečnost, že amoled je modifikace oled. to je samostatná konverzace.

Přinejmenším pro uložení poplatku v iPhonech s potřebou větrů!

@Hotarm. Kdyby bylo amolováno, můžete stále pochopit, a na kecy oledu, že neexistuje ne.

@axinfernis. A když se OLED stala na mobilních zařízeních s pasivním matricí? Nikdy. Na mobilních zařízeních OLED a AMOLED. totéž

@zikasakis. Nejsou stejné. Obraz je téměř totéž, ale v ostláně.

@axinfernis. stejný. Lepší ticho, pokud nevíte. AMOLED. OLED s aktivním matricí. Zobrazit na mobilních zařízeních není aktivní matice

@zikasakis. To je lepší být tichý, když nevíte. OLED má méně životnosti, amoled má méně energie a amoled mnohem dražší.

@axinfernis. No, ticho. Zobrazit pasivní matrici. Není to v mobilních zařízeních

@axinfernis. Vole, nejste v předmětu. To je stejné.

@Fimoz. Jazyk vaše sousto. Znáte význam „vole“ ?

@Fimoz. No, pro začátek, Khmitt, nezačal jsem. A s Kusi Jazykem není hrubost.

@axinfernis. Pokud jste uraženi odvoláním „vole“, pak máte problémy s hlavou. Apelovat taky „vy“ urážky?

@axinfernis. Od nynějška, u vás vole, Chuvaaaak!

@axinfernis. Pak bylo nutné určit můj věk s přezdívkou. Vole stále zavolá, ale už na „vy“. Pevný)))))

@Disney. Dobře, dudes, relax =)

@axinfernis. Kámo, doufáme, že jste si uvědomili, že OLED a AMOLED. stejně v podstatě a liší se od IPS

@axinfernis. Snaya. ne radost, ale nestarám se o váš věk, vole.

@axinfernis Nejsem kámo, kamaráda!. Není to přítel, přítele!. Nejsem přítel z vás, Koref!. Nejsem Koreh, vole!.

@axinfernis. Vole, ne-li jít do jména, a to v prvních písmenech (AM), pak je to jeden typ matric. AM je aktivní matrice (aktivní matrice), pak oled-organická světla vyzařující dioda (organická LED), vše je jednoduché. Většina glamů má aktivní matici jako amoled, to prostě není napsáno kdekoli. V plánu černých květin (pro uložení náboje) a ODED a AMOLED a SUPER AMOLED. V tomto ohledu všechny matrice pracují naprosto totéž.

@Hotarm. Ve vás hloupý, tam je hubená úspora.

Nepotřebuji. Sedím v aplikacích 95% času a ne v dialeru nebo v nastavení. Aplikace téměř všechny s černým tématem a tak.

Pak se ukáže, že toto tmavé téma není potřeba v Samsungu.

Ahoj všichni, omlouvám se, že není nikdo, kdo jiný z TV2 koupil a nepotřebovala to. Kupoval bych za dobrou cenu, je velmi nutné. Psaní amumphlé (at) iCloud.com. dík!

Vzhledem k tomu, že tam bude tmavé téma v iOS. mělo by to být na iphone.Ru)) je zde bílá, světlo. A z praktické aplikace tmavého režimu, který vidím, takže se jedná o černé téma v budíku, takže není na slepé v noci (již tam) a tmavě Inteeis v režimu úspory energie na modelech s OLED. Noční noc. Jinak se nestarejte, spíše o celkovou denní osvětlení nebo alespoň 100 suite ve vesmíru jsou mé oči obtížnější vnímat bílou na černém, než černá na bílém. Všechny stejné bílé knihy, ale píšeme s kontrastní temnotou staletí.

Temné téma je potřeba ten, kdo nemá iPhone, je zřejmé

„A pak nemůže být příchozí hovor spolupracovat bez pádu trubky“

@@ lexandr. ne vždy a nedostatek takové příležitosti naštvaný. Nicméně nemůžu říct, že 10-20 sekund, které se někdo snaží zavolat, a nechcete odpovědět, tak kritické. Například, jdu do Samsung několik měsíců po dlouhém roce s iPhone a nemohu říci, že je to správně tak často používám příležitost pracovat bez odpovědi na volání. I když někdo pravděpodobně bude velmi užitečný, nevím ?♂️

@VientoScuro. To nebude navigátor a před vámi

@Softpick. souhlasím. Jsem obzvláště rozzuřený, když jsem četl například. Zavolejte všechny druhy A někdy také přebývá v řadě. A počkejte, až se nudí. A nemůžete dělat nic. Velmi nedostatek opravdu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS