Jak změnit výchozí prohlížeč na iPad. Jak nakonfigurovat výchozí prohlížeč v Linuxu

Jak nakonfigurovat výchozí prohlížeč v počítači a smartphonu

Standardní prohlížeče ne vždy uspokojí požadavky uživatele a nejsou tak pohodlné jako programy třetích stran. Chcete-li zcela opustit prohlížeč na plný úvazek a použijte pouze možnost SET, musíte vybrat poslední jako výchozí prohlížeč. To je způsob, jak se provádí v různých operačních systémech.

Na počítači se systémem Windows přejděte do nabídky „Start“ → „Parametry“ (Ikona zařízení). Poté otevřete „Aplikace“ → „Výchozí aplikace“. V části „Webový prohlížeč“ klikněte na název aktuálního prohlížeče a vyberte možnost Nový.

Jak změnit výchozí prohlížeč na iPhone

Dosud funguje funkce pouze s prohlížečem chromu, ale cesta bude stejná pro jiné aplikace. Podporovat další prohlížeče na podporu, nejprve je třeba aktualizovat.

Otevřete aplikaci nastavení iPhone.

Posouvejte dolů a vyberte možnost Chrome Výchozí aplikace prohlížeče.

Na další obrazovce vyberte Chrome.

jeden

Je to vše, nyní bude váš výchozí prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč otevře odkazy, pro které jdete. Při použití výsledků hledání reflektorů lze otevřít také v Google Chrome.

Schopnost změnit výchozí prohlížeč není jedinou funkcí IOS 14. Doporučujeme vám číst o všech nových funkcích aktualizace.

V tuto chvíli jsou podporovány Firefox, Microsoft Edge a DuckDuckgo prohlížeče.

V IOS 14 můžete ve výchozím nastavení umístit prohlížeč Chrome

V beta verzi IOS 14 (IOS 14 Beta 8) existuje příležitost změnit výchozí prohlížeč. V současné době je uživatel povolen instalovat místo Safari nejnovější verzi Chrome. Chcete-li změnit výchozí prohlížeč v IOS 14, musíte:

  • Stáhnout Chrome v aplikaci Store nebo aktualizovat dříve nainstalovanou verzi tohoto prohlížeče na verzi 85.0.4183.109;
  • Otevřete „Nastavení“ a vyberte aplikaci Chrome nebo Safari;
  • Vyberte výchozí kartu aplikace prohlížeče a změňte tam prohlížeč.

Podle Dokumentace Apple, aplikace třetí strany může být použita jako prohlížeč nebo poštovní klient v iOS 14 ve výchozím nastavení, pokud splňuje určité kritéria pro ochranu osobních údajů a poskytuje řádný přístup k prostředkům na internetu a přenos dat, aniž by je změnila.

Prohlížeč třetích stran musí také obsahovat textové pole pro zadání adresy URL, mají nástroje pro vyhledávání odkazů na internetu a seznamy oblíbených záložek. Když otevřete uživatele, odkaz je aplikace třetí část, která by se měla okamžitě přesunout přímo na adresu zadanou a zobrazit očekávaný webový obsah. Není dovoleno přesměrovat prostředky třetích stran a zobrazit obsah, který se nevztahuje na adresu otevřenou uživatelem.

Programy třetích stran musí být podepsány Apple k vyřešení výchozí instalace, by měly být schopny odesílat zprávy na libovolný platný příjemce a přijímat zprávy z libovolného odesílatele. Změny uživatelských dat je zakázáno. Poštovní aplikace třetích stran jsou povoleny, ve kterých je zahrnuta funkce filtrování vstupních pošty, prvky rodičovské kontroly, stejně jako řízené a konfigurované funkce pro kontrolu příchozí pošty, například na phishingových zprávách.

Vývojáři by měli získat povolení k Apple, aby používali uživatele svých výchozích aplikací namísto odesílání aplikace pro e-mail „Výchozí prohlížeč-požadavky @ Apple.com „nebo“ výchozí-mail-app-žádosti @ apple.COM “ Musí také aktualizovat své žádosti, aby splňovaly všechny požadavky společnosti. Nyní provedl pouze Google v aktualizovaném Chrome pro IOS.

Jak překládat stránky stránky v safari na iPhone a iPad s rychlým týmy

Vytvoření příkazu „překlad“

Otevřete aplikaci „Příkazy“ na iPhone nebo iPad. Poté postupujte podle následujících kroků a vytvořte prvek potřebný pro naše úkoly.

Klikněte na tlačítko „Galerie“ a zadejte přeložit do vyhledávacího pole.

Vyberte Přeložit článek (Přeložit článek do jiného jazyka).

Klikněte na tlačítko Přidat „. Příkaz se zobrazí v knihovně na kartě „Moje příkazy“.

Klikněte na tříbodovou ikonu umístěnou v pravém horním rohu týmu.

Pokud chcete, přejmenujte příkaz, například v překladu. Klepnutím na tlačítko Dokončit se vrátíte na předchozí obrazovku.

Klikněte na tříbodovou ikonu umístěnou v pravém horním rohu týmu.

Položte řádek s podmínkami: “ uznávaný jazyk do angličtiny“ a klikněte na „English“, pokud chcete změnit překlad jazyk do jiného.

Jak používat příkaz „překlad“ v safari

Teď, když se dostanete na stránku s jazykem nepochopitelným pro vás, můžete jej přeložit do safari s pomocí celého páru kliknutí.

Klepněte na tlačítko Sdílet v dolní části obrazovky prohlížeče Safari.

Uvidíte, jak začíná tým. Počkejte několik sekund a přeložená stránka se zobrazí jako textový soubor.

V nabídce „Sdílení“ nevidíte příkaz „překlad“?

Pokud nevidíte příkaz „překlad“ v menu sdílení v safari, může být rychle opraveno. Otevřete aplikaci „Příkazy“ a postupujte takto:

Otevřete kartu „Moje příkazy“ a stiskněte tlačítko se třemi body v pravém horním rohu příkazu „překlad“.

Na příkazu otevřeného příkazu klepněte na tlačítko s třemi tečkami, které je naproti názvu týmu.

Zkontrolujte, zda je přepínač na stránce Export nastaven na pozici povoleno.

Klikněte na „Dokončit“ a znovu zavřete informace zástupce.

Nyní se vrátíte do Safari a klepněte na tlačítko Sdílet, zobrazí se v seznamu „Překlad“ a můžete jej použít!

Výhody prohlížeče Yandex

Chcete-li spustit, zkontrolujte, zda jste nainstalováni na YOS 14 Gadget. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“, vyberte možnost „Základní“ a přejděte na „Aktualizovat podle“. Pokud není aktualizovaná verze softwaru nainstalována, stáhněte ji.

Instalace jiného prohlížeče otevřete „Nastavení“. Spustit v dolní části seznamu a vyberte aplikaci Yandex. Pokud není na vložení na přístroji, stáhněte jej z AppStore. Pokud je aplikace nainstalována, klepněte na něj a klikněte na výchozí tlačítko aplikace prohlížeče. Kromě klíště naproti prohlížeči Yandex.

Takže můžete otevřít odkazy z jiných aplikací nejen prostřednictvím Safari, ale přes další pohodlný prohlížeč.

Jak změnit výchozí prohlížeč v IOS

Pokud se používáte k používání Android, víte, že při instalaci nového prohlížeče se systém zeptá, který prohlížeč je preferován, a pro odkazy různých typů, výběr uživatelů se může lišit (například značkové aplikace mohou být použity pro online obchody). Ios neuvádí tyto otázky, takže majitel technologie Applek bude muset být zahájen.I když uživatelé iPhone a iPad nejčastěji používají Safari jako hlavní prohlížeč, to je spíše jako zvyk než z reálné potřeby. Před vzhledem IOS 14, uživatel nemohl změnit výchozí prohlížeč, ale nyní je to možné a nezpůsobuje zvláštní potíže. Podívejme se podrobně postup.

Předpokládejme, že jste již nainstalovali požadovaný prohlížeč, protože jinak všechno ostatní popisuje, ztrácí význam. Přejděte na nastavení a v seznamu aplikací najdeme prohlížeč, který vás zajímá. V našem příkladu bude chrom, ale na jeho místě může být jakýkoli jiný, postup se nezmění. Jediný stav. IOS 14 a výše by měly být použity na vašem i-gadgetu.Krátkodobé klepněte na položku Nastavení aplikace. Kromě nastavení máte zájem, zde můžete také nakonfigurovat rozlišení Chcete-li sledovat geozzy, vyberte požadované parametry provozu hlasového asistenta a zakažte cross-sledování (to sníží počet cílených reklamy).Sekce zájmu. výchozí aplikace prohlížeče. Opětovné klepnutím na něj uvidíte seznam prohlížečů nainstalovaných na vašem iPhone. Dále je dostatečná k označení požadované volby, nebude vyžadováno potvrzení nebo zachování změn.

Jak můžete vidět, změnit výchozí prohlížeč na iPhone není tak obtížný, protože se může zdát zpočátku, a pokud používáte jiný prohlížeč na počítači nebo notebooku, takové řešení umožní plně využívat možností synchronizace. Chcete-li získat další zajímavé materiály, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu v telegramu.

Metoda s schránky

První cesta je spojena s vyrovnávací paměť výměny zařízení a příkazové ikony na domovské obrazovce. Současně nebudete muset otevřít aplikační tým použít rychlý tým.

1) Otevřete příkazovou aplikaci, vyhledejte požadovaný rychlý příkaz a stiskněte v pravém horním rohu jeho buňky.

2) Klikněte na ikonu Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

3) Vyberte možnost Přidat do domů ».

4) Podle pokynů na obrazovce přidejte ikonu příkazu na domovské obrazovce.

Nyní můžete kopírovat nějaký odkaz do schránky, a pak kliknout na ikonu příkazu otevřete tento odkaz na Chrome.

Například jsme zkopírovali odkaz z. týmová ikona byla stisknuta a odkaz okamžitě otevřen v Chrome.

Proces se otevře v procesu, ale bude to trvat po celou dobu několika sekund, a nemusíte nic dělat. Když přidáte ikonu příkazu na domovskou obrazovku, bude pro něj zapotřebí pouze jeden dotek.

Jak otevřít webové odkazy na Google Chrome na iPhone nebo iPad bez vězení na staré verze iOS?

Otevřete tuto stránku v prohlížeči Safari na iPhone nebo iPad.

Klepněte na tlačítko Sdílení a vyberte možnost Přidat záložku „v menu.

Zadejte vhodné místo pro uložení záložky a přejmenovat jej, například „Otevřít v Chrome“, klepněte na tlačítko Uložit.

Klepněte na tlačítko Záložky a klepněte na tlačítko Upravit.

Vyberte si vytvořen v p. 4 záložka „Otevřít v Chrome“. Otevře se v režimu úprav.

V poli URL smažte odkaz a vložte text, který jste zkopírovali. 2.

Nyní, abyste mohli otevřít libovolnou stránku v prohlížeči Google Chrome, klikněte na tlačítko Záložky a vyberte záložku „Otevřít v Chrome“, po které odkaz bude otevřen v Chrome.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS