Jak změnit zvuk spuštění Windows 10. Zvuk pro startup Windows 10

Как поменять звуки Windows 10 на свои. Свой звук при подключении USB флешки.

Jak změnit zvuk spuštění Windows 10?

Jste nemocní z monotónního hluku, který váš počítač Windows vydává, když se poprvé spustí? Máte dvě možnosti pro upgrade zvuku spuštění systému Windows 10. Můžete se rozhodnout buď zakázat spouštěcí zvuk, nebo jej nahradit jinou růžnicí. Ještě lepší je, že věci můžete vylepšit personalizací zvuku Windows 10 Startup. Poslouchejte svou oblíbenou skladbu nebo melodii tématu vaší preferované televizní show.

Je poměrně jednoduché změnit zvuk spuštění na počítači se systémem Windows 10. Můžete však narazit na určité problémy kvůli způsobu, jakým je nastaven váš gadget.

Zvuk spuštění systému Windows 10 můžete upravit pomocí tohoto výuky krok za krokem. Proces je snadný a jen si vezme krátký čas.

Přestože je Windows 10 fantastický operační systém, spouštěcí zvuk může být ve výchozím nastavení trochu drsný. Tento příspěvek vysvětlí, jak tak učinit, pokud jej chcete přepnout na příjemnější zvuk nebo jednoduše zakázat zvuk.

Jedním z nejznámějších zvuků v počítači je spouštěcí zvuk Windows 10. Je to zvuk, který je snadno rozpoznatelný, a mnoho lidí to přišlo zbožňovat. Někteří jednotlivci však nelíbí spouštěcí zvuk nebo ho chtějí jen vyladit, aby přidali svůj jedinečný dotek.

změnit, zvuk, spuštění, windows, startup

Pokud vás to popisuje, měli byste si přečíst tuto příručku. V několika jednoduchých krocích vás naučíme, jak upravit zvuk spuštění Windows 10.

Jaký je zvuk startupu Windows 10 podle návrhu?

První zvuk, který uslyšíte při spuštění Windows 10, je veselá melodie. Představa byla po léta součástí operačního systému společnosti Microsoft, ačkoli zvuk se mění s (téměř) každé hlavní vydání. Podobně jako začínající chirp na počítačích Apple získalo mnoho zvuků Windows Startup Notoriety.

Jeden z nejznámějších pípnutí ve světě počítače, zvuk zažil několik změn v průběhu let.

Přestože Microsoft přemýšlel o vzniklých spouštěcích zvucích, udělali se v novějších iteracích Windows comeback.

Proto uznáte melodii jako pocházející z Windows 10, až ji příště uslyšíte, a můžete být hrdí na to, že můžete použít jeden z nejpoužívanějších operačních systémů na světě. Ale co když si přejete přepnout tuto píseň na jinou? Zjistěte to čtením!

Jak změnit zvuk spuštění Windows 10 z výchozího?

Každý chce, aby jejich technologie byla personalizována a vhodná pro jejich potřeby. To zahrnuje malé údaje, jako je spouštěcí zvuk vašeho systému. Na Windows 10 můžete použít téma z předchozí verze Windows, jako je téma Windows Vista nebo Windows 7, na Windows 10. Jako alternativu můžete dokonce zahrnout jedinečný zvuk!

Zde je krok za krokem, jak změnit zvuk, pokud si přejete.

Krok 1: Nejprve vypněte rychlý startup

Postupní zvuk Windows 10 je umlčen, když je zapnutý rychlý startup. Proto musíte zakázat rychlé startup, pokud si přejete poslouchat hudbu, zatímco váš systém zavádí. Takto to děláte:

Chcete.li najít ovládací panel, nejprve klikněte na ikonu Windows na hlavním panelu. Z výsledků vyhledávání spusťte program.

Klikněte na Možnosti napájení ve druhém kroku. Pokud to nevidíte, změňte režim pohledu na velké nebo malé ikony.

V podokně na levé straně vyberte odkaz označený „Vyberte, co tlačítko napájení dělá“.

Před provedením jakýchkoli změn musíte vybrat odkaz „Nastavení změny, která jsou dočasně nedostupná“. V důsledku toho budou vaše možnosti otevřeny.

Ujistěte se, že možnost označená zapínání rychlého spuštění (doporučené) není zaškrtnuto. Aby byly změny efektivní, ujistěte se, že klikněte na možnost Uložit změny.

Krok 2: Zapněte zvuk spuštění systému Windows

Po úspěšné deaktivaci rychlého spuštění musíte zapnout spouštěcí zvuk Windows 10 ve svém systému. Takto to děláte:

Z kontextové nabídky, která se objeví, když klepnete pravým tlačítkem myši na ikonu zvuku v zásobníku systému (umístěné na hlavním panelu), vyberte Sounds.

Přepněte na kartu Sounds a potvrďte, že je vybrána možnost přehrávání spuštění systému Windows.

Nezapomeňte zkontrolovat své skryté objekty kliknutím na šipku nahoru v zásobníku, pokud nevidíte ikonu zvuku.

Vyberte Použít a poté kliknutím na OK ukončete okno.

Krok 3: Stáhněte si spuštění zvukového měniče

Použití programu třetích stran s názvem Startup Sound Changer je nejjednodušší způsob, jak změnit váš spuštěný zvuk. Stahování do počítače je jednoduché, bezpečné a zdarma. Následující postupy by měly být provedeny poté, co byl povolen spouštěcí zvuk systému Windows 10:

Spusťte libovolný webový prohlížeč a přejděte na stránku stahování pro startup Sound Changer.

Chcete.li zahájit proces stahování, klikněte na ikonu ke stažení zdarma a dodržujte všechny pokyny na obrazovce. V závislosti na rychlosti připojení k internetu to může chvíli trvat.

Chcete-li spustit program po dokončení stahování, poklepejte na startupsoundchanger.soubor exe, který jste stahovali do počítače.

Po zahájení softwaru klikněte na možnost vyměnit a přejděte do správné oblasti v počítači a najděte zvukový soubor. Mějte na paměti, že tento program podporuje pouze.Zvukové soubory WAV! Použijte CloudConvert k přeměně vašeho zvuku do jiného formátu (jako mp3).

Kliknutím na PLOME Slyšíte náhled zvukové skladby, kterou se rozhodnete použít jako spuštění. Jednoduše zavřete okno, kdykoli jste s písní spokojeni s dokončením změn.

Personalizovaný spouštěcí zvuk se bude hrát, jakmile restartujete počítač!

Jak vypnout spouštěcí zvuk Windows 10?

Někteří uživatelé by mohli chtít úplně vypnout spouštěcí zvuk svého systému. To lze provést z několika důvodů, jako je touha využít další software, který začíná zvukem nebo jen proto, že se vám nelíbí spouštěcí zvuk Windows 10.

Zde je jednoduchý tutoriál o tom, jak vypnout zvuk spuštění systému, pokud potřebujete.

Vyberte Nastavení z nabídky Start. Klávesová zkratka Windows I lze také použít k rychlému otevření rozhraní.

Z nabídky možností vyberte tlačítko systému. Mnoho z vašich zvukových nastavení najdete zde.

Z nabídky vlevo vyberte kartu Zvuk a z nabídky vpravo vyberte odkaz na ovládací panel zvuku.

Klikněte na kartu Sounds a poté zkontrolujte, že zaškrtávací políčko pro spuštění systému Windows není zaškrtnuto. Jednoduše kliknutím na zaškrtávací znak jej odstraňte, pokud ano.

Po stisknutí tlačítek Applic a OK stiskněte OK. Když restartujete svůj systém, již nebudete slyšet žádné počáteční zvuky.

změnit, zvuk, spuštění, windows, startup

ОШИБКА ВИНДОВС (мем)

Další možnosti přizpůsobení pro Windows 10

Kromě zvuku můžete upravit další aspekty počítače se systémem Windows 10. Microsoft nabízí spotřebitelům řadu možností pro personalizaci jejich zkušeností. Zde je několik dalších způsobů, jak personalizovat Windows 10:

 • Změňte obrázek na pozadí spuštěním aplikace Nastavení a výběrem pozadí personalizace.
 • Změňte své barevné schéma: Přejděte na nastavení Personalizace barev a změňte barevné schéma rozhraní Windows 10.
 • Upravte nastavení hlavního panelu: Hlavník v systému Windows 10 lze rozsáhle přizpůsobit. Přejděte na pracovní panel nastavení Personalizace a upravte jeho nastavení.
 • Změňte své ikony navigováním na nastavení Nastavení Personalizace Témata Nastavení ikon na plochu, pokud chcete pro své zkratky a soubory použít různé ikony.
 • Upravte obrazovku zámku: Když zapnete počítač, obrazovka zámku je první věc, kterou vidíte. Přejděte na obrazovku Personalization Lock na nastavení a upravte ji.
 • Pravděpodobně existuje způsob, jak vyladit cokoli, co chcete na vašem počítači se systémem Windows 10. Microsoft nabízí uživatelům neomezené možnosti přizpůsobení, takže můžete upravit své zkušenosti tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Nedokáže změnit zvuk spuštění systému Windows 10? Udělej to

Délka zvukového souboru je pravděpodobně na vině, pokud jste změnili spouštěcí zvuk počítače, ale stále hraje předinstalovanou melodii. Maximální trvání zvuku spuštění pro Windows 10 je 4 až 6 sekund.

Ořízněte zvukový soubor na 6 sekund ve formátu WAV, aby se problém vyřešil. Snižte soubor na 4 sekundy, pokud se zvuk spouštění nezmění. Chcete.li zkrátit délku zvuku.com).

Zvuk uzavření na Windows 10 je podobně omezen na stejnou maximální délku. Ořízněte zvukový soubor na maximálně 4–6 sekundy, pokud váš počítač stále přehrává výchozí zvuk po změně vypínacího zvuku.

Závěr

Počítač můžete rychle a snadno přizpůsobit a způsobit, že se budete cítit jako váš změnou zvuku spuštění systému Windows 10. Změna počátečního zvuku je nádherné místo, kde můžete začít, ať už hledáte metodu, která otravuje vaše kamarády, nebo chcete do svého PC přidat osobní dotek.

Oceňuji vaše čtení. Doufáme také, že tato informace byla užitečná.

Jak zakázat spouštěcí zvuk v systému Windows 11/10

Zatímco ikonický startup Windows je pro uši příjemný a uživatelé milují, někdy můžete najít potřebu deaktivovat spouštěcí zvuk na počítači Windows 11/10.

Zakázat spouštěcí zvuk v systému Windows 10/11

Jak je uvedeno výše, jediným důvodem k deaktivaci zvuku spouštění v počítači by bylo zabránit možnosti, že budou narušeni ostatní lidé kolem vás.

Takové příležitosti se mohou pohybovat od spuštění počítače na schůzce až po spuštění počítače pozdě v noci nebo velmi brzy ráno.

Proto Windows 10/11 poskytuje možnost deaktivace zvuku spuštění a znovu jej povolit zpět kdykoli jindy v počítači.

Kroky k vypnutí spouštěcího zvuku v systému Windows 11

Klikněte na Ikonu nastavení tlačítka Start Vyberte Personalizaci v levém panelu a klikněte na kartu témat v pravé straně.

Na další obrazovce klikněte na kartu Sounds v pravém panelu.

Na zvukové obrazovce zrušte zaškrtnutí zaškrtnutí možnosti spuštění systému Windows a kliknutím na aplikaci/OK uložte tuto změnu v počítači.

Od nynějška již nenajdete počítač se systémem Windows 11, který přehrává spouštěcí zvuk, když zapnete počítač.

Jak je uvedeno výše, můžete si vždy vytvořit počítač, aby přehrál obvyklý spouštěcí zvuk kontrolou možnosti spuštění zvuku.

Kroky k vypnutí spouštěcího zvuku v systému Windows 10

Přejděte na personalizaci nastavení Vyberte témata v levém panelu a klikněte na zvuky v pravém panelu.

Na zvukové obrazovce zrušte zaškrtnutí zaškrtnutí možnosti spuštění systému Windows.

Nezapomeňte kliknout na Použít a OK, abyste tuto změnu uložili v počítači.

Od nynějška již nenajdete počítač se systémem Windows 10, který přehrává spouštěcí zvuk, když zapnete počítač.

Jak povolit nebo zakázat spouštěcí zvuk v systému Windows 10

Pro mnohé, Windows Startup Chime přináší zpět spoustu vzpomínek z jejich dětství, když jejich stroje Windows XP nebo Windows 7 používaly výrazný zvuk pokaždé, když byl stroj zapnutý. Ve výchozím nastavení však ve Windows 10 již nehraje spouštěcí zvuk, i když jej stále můžete povolit několika jednoduchými kliknutími. Takže dnes vám ukážeme, jak můžete povolit/zakázat spouštěcí zvuk Windows 10 třemi jednoduchými způsoby.

Entable/deaktivační spouštěcí zvuk ve Windows 10

V tomto tutoriálu vám ukážeme tři odlišné způsoby, jak povolit spouštěcí zvuk v Windows 10. Zatímco první metoda je nejjednodušší (prostřednictvím nastavení zvuku) a lze ji provést několika jednoduchými kliknutími, druhá je prostřednictvím editoru politiky místní skupiny. Třetí bude mezitím vyžadovat úpravu registru Windows (Regedit). Bez dalšího zpoždění se tedy podívejme na tři způsoby, jak povolit nebo deaktivovat spuštění systému Windows v systému Windows 10.

Poznámka: Pro toto demo používám Windows 10, ale níže uvedené metody budou fungovat v systému Windows 7 a Windows 8/8.1.

Metoda 1: Použití nastavení zvuku

 • Klepněte pravým tlačítkem myši nebo stiskněte a podržte ikonu „hlasitosti“ v dolním rohu vašeho hlavního panelu systému Windows. Nyní klikněte nebo klepněte na „Zvuky“.
 • V nabídce Nastavení zvuku vyberte zaškrtávací políčko vedle „přehrávání systému Windows Startup Sound“. Nyní klikněte na „Použít“ nebo „OK“, abyste se změnili, abyste se projevili.

Při příštím zapnutí počítače se systémem Windows 10 bude přehrávat váš známý spouštěcí zvuk.

Metoda 2: Použití editoru politik místní skupiny

Poznámka: Editor politik místní skupiny je k dispozici pouze ve vydáních Pro, Enterprise and Education v systému Windows 10.

 • V rámci běhu zadejte Gpedit.MSC a stiskněte klávesu Enter nebo kliknutím na „OK“ otevřete editor politiky místní skupiny.
 • V okně editoru zásad skupiny přejděte na konfiguraci počítače \ Administrativní šablony \ System \ Logon pomocí levého podokna. Na pravém podokně poklepejte na možnost, která říká „vypnout spuštění systému Windows“.
 • Ve výsledném okně vyskakovací okno vyberte „Povoleno“ nebo „Zakázáno“ na základě vašeho výběru. Nezapomeňte kliknout na „Použít“ nebo „OK“ a uložit změnu.

A je to. Nyní jste úspěšně zapnuli spouštěcí zvuk v počítači se systémem Windows 10.

Metoda 3: Použití editoru registru (Regedit)

 • Otevřete editor registru na vašem PC vyhledáváním „Regedit“ ve vyhledávacím panelu Windows a výběrem zřejmé možnosti.
 • V levém podokně okna editoru registru přejděte na hkey_local_machine \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Logonui \ Bootanimatizace.
 • V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na položku, která říká „DisableStartupsound“ a z vyskakovací nabídky, vyberte „Modify“.
 • Hexadecimální hodnota by měla být „0“ pro povolení a „1“ pro deaktivované. Ve výchozím nastavení by to mělo být druhé v systému Windows 10. Proveďte změnu podle vašeho výběru. Nakonec klikněte na „OK“ a zavřete okno Regedit.

A je to. Nyní znáte tři různé způsoby, jak povolit nebo zakázat spouštěcí zvuk v systému Windows 10. Váš stroj nyní bude hrát zvuk nebo melodii podle vašeho výběru pokaždé, když jej vystřelíte. Můžete si také stáhnout sbírku spouštěcích zvuků ze všech verzí Windows z Microsoft Store (zdarma).

Povolte/deaktivujte spuštění systému Windows ve Windows 10

Windows 10 ve výchozím nastavení nehraje spouštěcí zvuk, ale to neznamená, že jej na počítači nemůžete povolit. Samozřejmě to můžete také zakázat tím, že projdete stejným procesem, pokud nechcete slyšet zvonění pokaždé, když zapnete. Mezitím, protože Windows 10 je vaší platformou volby, měli byste si také prohlédnout některé tipy a triky Windows 10, jak používat režim GOD v systému Windows 10 a jak používat Powertoys na Windows 10, abyste získali to nejlepší z vašeho počítače.

Dvacet tisíc Hertz prozkoumá oživení smrti zvuků startupu Windows

Slyšte část 2 z hlubokého ponoru oceněného podcastu do zvukové historie Microsoftu a odhalte dva tajné zvuky, které se téměř ztratily:

„Jděte poslouchat tento podcast je to jak dobrý poslech, tak i legrační časová kapsle.“. Jakmile začnete používat počítače, budete okamžitě vědět, jakmile uslyšíte správný zvuk spouštění “

Dnes dvacet tisíc Hertz. přední podcast o zvuku. vydává „Windows_logon.WAV, “druhá epizoda ve dvoudílné sérii odhalující epická, složitá historie zvuků spuštění systému Windows. V první epizodě „Ta-da! Je to Windows “-což říká, že se k poslechu, pokud ne-hostitel Dallas Taylor přerušil zvuková loga, která představila miliony uživatelů počítače do světa možností: z triumfálního„ ta-da “v Začátkem 90. let, do okolních složení od Briana Ena a britské rockové hvězdy, až do doby, než Microsoft učinil radikální rozhodnutí zabít spouštěcí zvuk dohromady v roce 2012 Windows 8.

V „Windows_logon.WAV, “Taylor zkoumá síly, které vedly k této volbě, a rozbalila to, jak Microsoft nasměroval hudbu jazyka do jejich nových zvuků UI, zatímco odhalil dva tajné zvuky startupu, které byly téměř ztraceny do času. Představení konverzací s bývalým návrhářem UI Microsoft Lead Jensen Harris a zvukový designér Matthew Bennett, epizoda bere posluchače skrze smrt a znovuzrození zvuku s startu Windows Windows.

Windows 8 byla obrovská revamp, s celým novým operačním systémem. takže přirozeným sklonem bylo vytvořit novou, vzrušující hudbu, která by zahájila uživatelský zážitek. Ale poté, co návrháři prošli nespočet iterací mikro-hudby a rozhodli se pro vítěze, si uvědomili něco: za 20 let od Windows 3.1, kdy, kde a jak lidé používali počítače, se trochu změnilo. Zpátky v 90. letech by se lidé posadili u stolu, stiskli tlačítko napájení a čekali, až se jejich stroj spustí. takže součástí úkolu spouštěcího zvuku bylo oznámit: „Hej, jsem připraven jít!“

Ale v roce 2005, notebooky přesunové stolní počítače poprvé. Použití počítače bylo nyní příležitostné, každodenní výskyt. spuštění nepotřebovalo velké fanfáry, bylo to jen dané. S nějakým smutkem se tedy bývalý návrhář UI Microsoft Lead UI Jensen Harris rozhodl ve výchozím nastavení vypnout nový spouštěcí zvuk. Ale nový zvuk tam byl stále, pohřben hluboko ve složce médií a pojmenován „Přihlaste se Windows.„Samozřejmě, že málo lidí, kteří narazili na tento soubor WAV, netušili, kolik času na to strávil.

Odstranění zvuku spuštění způsobilo, že zvuky uživatelského rozhraní ještě důležitější. Mezi vlastním uživatelským rozhraním společnosti Microsoft a nesčetnými online zážitky, které lidé měli každý den-iming, googling, vysílání a další-se scházely platformy, aby vytvořily plnou zvukovou řadu technologií, vybudovaly uživatelům zvuky ze všech úhlů. S Windows 8 chtěl zvukový designér Matthew Bennett vytvořit klidnější a intuitivnější zážitek pro lidi. Navrhl tedy sadu měkkých, jemných tónů, které zněly pozoruhodně podobně. probýt s tradičním přístupem, že zvuky uživatelského rozhraní by měly mít hodně kontrastu, aby bylo možné pochopit uživatelé.

S Windows 10 tlačili tento koncept ještě dále. Přijímající myšlenku, že hudba je univerzální jazyk, začal tým Microsoft zkoumat inherentní melodii jazyka a usiloval o vytváření zvuků, které dávaly smysl bez ohledu na pozadí nebo kulturu. Nakonec byl každý zvuk ve Windows 10 vyvinut kolem lingvistického smyslového modelu a kombinoval fráze v nespočetných jazycích, aby se skládal zvuky na základě obrysů mluveného jazyka.

Microsoft odstranil spouštěcí zvuk z Windows 8 a Windows 10. Ale v průběhu let začal tým slyšet od lidí, kteří to zmeškali, nostalgičtí pro staré modely. a pak si návrháři uvědomili, že někteří lidé si to skutečně nechybí, ale potřebovali to. Například ti, kteří byli vizuálně postiženi. Takže s Windows 11 se Microsoft rozhodl přivést spouštěcí zvuk zpět. Vytvořil skladatel Phi Bui, s pomocí Josha Caina a Savoy Schuler, The Windows 11 Startup Sound byl pojmenován okvětní lístky, jako u okvětních lístků. Měl to představovat malou myšlenku kvetoucí na něco většího a znělo to jemné, elegantní a jednoduše.

V prvních dnech začínajících zvuků se to snažilo oznámit, oslavovat příchod technologie, přitahování pozornosti k velkému jevu kopujícího věku počítačů. V následujících desetiletích se primární účel zvuků uživatelského rozhraní změnil: nyní byli soustředěni kolem funkčnosti, aby podporovali lidi, kteří jsou produktivní a byli kreativní.

„Myslím, že budoucnost zvukového designu je méně o zvuku a sluchu a více o zvuku a pocitu,“ sdílel Bennett. „Je to všechno o vytvoření pohlcujícího zážitku, který podporuje pozornost a zaměření, a dává lidem to, co potřebují, když to potřebují, a pak se dostat z cesty.“.“

Dvacet tisíc Hertz je Ambie a Webby oceněná show o nejznámějších a nejzajímavějších zvucích na světě. Podcast, který byl vyroben z zvukového designu Defacto Sound, dříve odhalil původ Netflixova „Ta-Dum“ poprvé vůbec, kromě pitvy HBO motivu statického anděla, McDonald’s „I Lovin ‚It“ Jingle a mnohem více dostupných zde: https: // www.20k.org/archiv

Asi dvacet tisíc hertz

Dvacet tisíc Hertz je láskyplně vytvořený podcast, který odhaluje příběhy za nejznámějším a nejzajímavějším zvukem na světě. S 20 miliony celoživotních stahování, 125 000 posluchačů na epizodu a 3 ceny Webby k jeho názvu, je dvacet tisíc Hertz přední světový podcast o zvuku. Epizody dvaceti tisíc hertz byly uvedeny na Planet Money, 99% Invisible, nekonečné vlákno a každá maličkost. Přehlídka byla také pokryta New York Times, Marketplace, Entertainment Weekly, Salon, Populární věda a mnoho dalších.

O Dallasu Taylorovi

Dallas Taylor je hostitelem a tvůrcem dvaceti tisíc Hertz, láskyplně vytvořeného podcastu, který odhaluje příběhy za nejznámějšími a nejzajímavějšími zvuky na světě. Dallas je také kreativním ředitelem Defacto Sound, kde vedl tisíce významných projektů zvukového designu. Od přívěsů a reklamních kampaní Blockbuster, po hlavní televizní seriál a filmy z ceny Sundance. Kromě toho je Dallas řečníkem TED Mainstage, pravidelným přispěvatelem do hlavních publikací a respektovaným vůdcem myšlenky na narativní sílu zvuku.

Sledujte dvacet tisíc hertz

| Denial of responsibility | Contacts |RSS