Jak znáte přístupový kód iPhonu?

Jaký je kód hesla pro omezení pro iPhone. Zjištění hesla pro omezení iPhonu v aplikaci Pinfinder

Funkce Omezení, známá také jako „Rodičovská kontrola“, je možnost omezit přístup uživatelů iPhonu, iPadu k určitým funkcím nebo programům v zařízení iOS.

Funkci lze snadno aktivovat. Chcete-li ji aktivovat, přejděte do Nastavení. Obecné. Omezení a před aktivací nastavte heslo.

Pomocí funkce Omezení můžete dítěti nebo dospívajícímu, který je hlavním uživatelem zařízení, zakázat přístup k webovým stránkám pro dospělé, případně můžete povolit přístup pouze k určitým webovým stránkám a zakázat všechny ostatní.

Můžete také omezit rozpoznávání vulgárních výrazů v hudbě, filmech, televizních pořadech, knihách, programech a dokonce i v Siri.

Funkce Omezení navíc dokáže zabránit změnám nastavení soukromí u řady služeb a programů, včetně geolokačních služeb, kontaktů, kalendářů, fotografií, přístupu přes Bluetooth a dalších.

iphonu

Problém nastane, když se zapomene nastavené heslo omezení.

Připojení zařízení iOS k počítači PC/Mac

Stáhněte a nainstalujte 4uKey. Správce hesel v počítači nebo Macu, spusťte program a začněte. Poté připojte iPhone/iPad k počítači pomocí standardního kabelu USB.

Poté zařízení odemkněte a důvěřujte připojenému počítači. Software vám připomene následující:

Zobrazení hesla Wi-Fi pro iPhone / iPad prostřednictvím nastavení směrovače

Hesla Wi-Fi pro většinu sítí se obvykle nastavují na panelu nastavení směrovače. Pokud máte přístup k panelu na iPhonu nebo iPadu, můžete zobrazit heslo Wi-Fi pro danou síť. Budete potřebovat přístup k prohlížeči Safari ve svém zařízení a přístup k panelu nastavení routeru.

Poté klikněte na položku Nastavení bezdrátové sítě a následně na položku Zabezpečení bezdrátové sítě. Na této obrazovce se zobrazí heslo sítě Wi-Fi.

Na této obrazovce můžete heslo zkopírovat i změnit. Takto se dozvíte, jak zobrazit heslo k wi-fi ve vašem iPhonu a iPadu jen pomocí webového prohlížeče.

Kolikrát můžete zadat nesprávné heslo pro iPhone?

Iphone se nezamkne, pokud pětkrát za sebou zadáte nesprávné heslo. Iphone se po šestinásobném nesprávném zadání hesla na minutu zamkne.

Pokud postupně zadáte nesprávné heslo, pak: 6x zadáte heslo špatně, objeví se zpráva. „iPhone disabled, try again in 1 minute“; počkáte 1 minutu, zadáte znovu, objeví se zpráva. „iPhone disabled, try again in 5 minutes“ (7. Pokus po sobě);

Mohu odemknout iPhone, když si nepamatuji iCloud?

Pokud byl telefon uzamčen, protože jste zapomněli heslo ke službě iCloud, můžete heslo obnovit zasláním e-mailu na adresu podpory Apple. Chcete-li to provést, přejděte na stránku Apple ID.

Pokud byly vašemu Apple ID přiřazeny bezpečnostní otázky nebo nemáte přístup k důvěryhodnému zařízení či telefonnímu číslu, přejděte na stránku iforgot.Apple.com. Poté můžete svůj účet odemknout pomocí stávajícího hesla nebo heslo obnovit.

Co je aktivační zámek iPhone

Existuje však také něco jako aktivační zámek. Jedná se o speciální systémový mechanismus, který brání neoprávněné osobě v použití ztraceného nebo odcizeného zařízení. Jejím účelem je zabránit opětovné aktivaci iPhonu bez souhlasu skutečného vlastníka.

Zámek aktivace je nutný, aby neoprávněná osoba nemohla aktivovat cizí iPhone

Aktivační zámek se automaticky aktivuje při nastavení aplikace lokátoru. To znamená, že i když jeho majitel nenahlásil jeho ztrátu, po obnovení hesla jej nelze znovu nastavit bez zadání hesla Apple ID. Má chránit zařízení před použitím neoprávněnými osobami.

Ale ne vždy jsou v takové situaci zloději. Občas se stává, že lidé s dobrými úmysly, kteří jednoduše zapomenou své heslo k Apple ID, narazí na aktivační zámky. Proto přichází na řadu software Tenorshare 4MeKey, který umožňuje odstranit zámek, který brání opětovné aktivaci hledaného iPhonu.

Zapomněli jste heslo k iPhonu nebo iPadu. jak ho obnovit?

Jediný způsob, jak obnovit heslo zamčené obrazovky na iPhonu nebo iPadu, je obnovit zařízení iOS v režimu DFU. podrobné pokyny.

Dnešní uživatelé chytrých telefonů si často nastavují heslo na svých chytrých telefonech kvůli vlastní bezpečnosti a aby zabránili přístupu ke svým osobním údajům. Takový dobře míněný cíl se však může změnit v problém. kód se snadno zapomene. Proto je důležité vědět, jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo, abyste mohli být vždy v kontaktu se svými přáteli.

iphonu

Jak obnovit výchozí tovární nastavení iPhonu pomocí tlačítek?

Tvrdý reset je stejný pro všechny modely iPhone od prvního až po vydání na jaře 2016 (iPhone SE). Chcete-li resetovat, stiskněte klávesu Domů a klávesu Napájení, dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak obnovit výchozí nastavení iPhone bez hesla

iphonu
  • Stáhněte si aplikaci PassFab iPhone Unlocker a nainstalujte ji do počítače.
  • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu.
  • Spuštění softwaru.
  • Na domovské obrazovce stiskněte tlačítko „Odemknout“.
  • Vstup do režimu DFU. „Enter DFU mode“.
  • Potvrďte odemknutí a počkejte.
  • Všechny.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS