Jak zobrazit aplikace na iPhone. Jak vrátit ikonu na obrazovce?

Jak odstranit pomocí aplikace pro iPhone, která není na domovské obrazovce

Chcete odstranit aplikaci z iPhone, ale na domovské obrazovce se nezobrazí? Existuje řešení, a ne jeden. Řekneme vám o čtyřech způsobech, jak odstranit neviditelné aplikace s iPhone a iPad.

Proč se aplikace nezobrazuje na domovské obrazovce?

  • Aplikační knihovna se objevila v iOS 14, díky které aplikace mohou být skryté z domovské obrazovky bez odstranění. Když se pokusíte odstranit aplikaci, můžete ji omylem skrýt.
  • Pokud zvolíte „Aplikační knihovna pouze“ přes „Nastavení“, pak se na domovské obrazovce neobjeví všechny další stažené aplikace. Budou k dispozici pouze v knihovně aplikací.
  • IOS 14 a novější skrývající stránky domovské obrazovky schovává všechny aplikace z těchto stránek.
  • Aplikace může být uvnitř nějakého druhu složky.

Promluvme si o tom, jak odstranit skryté aplikace.

Jak vrátit instagram ikonu na iPhone?

Otevřete svůj profil. přejděte na Nastavení. Vytáhněte menu Nastavení tak silnější, podle značek EMOJI. Budete mít přístup k tajnému menu, kde můžete vybrat jinou ikonu aplikace Instagram.

Ikony aplikace se pohybovat a skupinové aplikace na iPhone

  • Dotkněte se libovolné aplikace na domovské obrazovce a podržte jej a potom klepněte na „Změnit obrazovku“ Home „». Ikony aplikace začnou Sigher.
  • Vezměte ikonu aplikace:.
  • Po dokončení klepněte na tlačítko „Home“ (na iPhone s tlačítkem Home) nebo klepněte na tlačítko „Dokončit“ (na jiných modelech iPhone).

Jak nakonfigurovat „obrázek obrázek

To je způsob, jak se okno přehrávání podívá na režim „Obrázek v režimu obrázku nahoře na jiných aplikacích

Pokud máte vše, co se ukázalo, a video začalo v samostatném okně na ploše nebo na jiné procesy a úkoly, které provádíte, znamená to, že všechno bylo provedeno správně. Okno, které vidíte, lze konfigurovat změnou jeho velikosti. Chcete-li to provést, jednoduše použijte gesto pinch-to-zoomu, snižování nebo šíření prstů v údajích o přehrávání. Chcete-li změnit umístění okna jednoduše přetáhněte prstem nahoru, dolů nebo strany. A vrátit se do formátu přehrávání celé obrazovky, klepněte na speciální ikonu v pravém horním rohu okna videa.

Bohužel, rozsah aplikace „obrázek na obrázku“ na IOS již než v Androidu. Navzdory skutečnosti, že Apple nabídl příležitost skrýt okno přehrávání, jen přejděte na něj doprava nebo vlevo, Google umožňuje spustit v samostatném okně nejen video a videohovory. Například v Androidu v tomto režimu můžete otevřít karty pro sledování trasy a současně i nadále zapojit do jiných případů nebo kalkulačku. Na iOS, bohužel, žádná taková věc z nějakého důvodu.

Jak vytvořit neviditelné ikony pro iPhone

Chcete-li začít, musíte nainstalovat tapetu jedné fotografie, z nichž barva bude odpovídat barvě ikon.

Chcete-li to provést, přejděte na Nastavení tapety Vyberte nové obrázky tapety. Zde si vyberte obyčejnou černou tapetu.

1) Klikněte na nový tým.

2) Nelze vázat žádné akce příkazu a nechat je prázdný. Ale pokud chcete, aby neviditelná ikona udělala něco, můžete příkaz přizpůsobit. Můžete například otevřít nějaké stránky prostřednictvím ikony a t.P.

3) Klikněte na ikonu nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

4) Vložte neviditelné znaky, které lze kopírovat níže. Nezapomeňte odstranit závorky.

5) Klikněte na ikonu. Zde si můžete vybrat barvu a glyf týmu, ale potřebujeme možnost „Domovská stránka“. Zde můžete fotografii odebrat nebo vybrat připravené. Jako tapetu potřebujete prázdný obraz stejné barvy.

Můžete jen udělat screenshot tapety a vybrat si ho. Poté klepněte na tlačítko Dokončit.

6) Nyní klikněte na tlačítko Přidat do domova a postupujte podle pokynů.

Na domovské obrazovce se zobrazí neviditelná ikona, kterou lze přesunout na diskreční pravomoc.

Můžete přidat další neviditelné ikony tím, že děláte stejné kroky znovu. Nejlepší není vázat týmům akce a nechat je prázdné.

Pokud se aplikace oddělíte od sebe s prázdným prostorem, bude pro ně snazší navigovat. Kromě toho můžete vytvořit zajímavé vzory z ikon.

Jak přidat aplikace do Apple Sledujte prostřednictvím App Store

Nejprve je třeba najít požadovanou aplikaci, pak jej vyberte a konečně potvrďte, že chcete stáhnout.

L-R: Vyberte App Store, zvolte Vyhledávání, pak diktovat název aplikace a jeho vyhledávání

Jak najít Apple Watch Apps v App Store

Stiskněte digitální korunou, abyste ukončili volič kliknutím na App Store, pokud použijete obvyklou domovskou obrazovku, abyste sledovali voštiny nebo jděte do App Store, pokud prohlížíte aplikace v seznamu. Procházejte seznamem doporučených a doporučených aplikací nebo klepněte na tlačítko Hledat nahoře. Nebo stiskněte a podržte stisknutím tlačítka Hledat stisknutím kliknutí Diktovat nebo doodle řekněte mi nebo napište název aplikace klepněte na tlačítko Dokončit

Když vidíte seznam aplikací, každý z nich je reprezentován malým obrazem, stejně jako jeho jméno, stručný popis, žebříček ve formě hvězdy a pak jeden ze čtyř možných tlačítek. Tlačítko je vždy příbuzné, jak jste začali používat aplikaci, ale mění se v závislosti na tom, zda máte tuto aplikaci nebo předtím.

Pokud je již na vašich hodinách, a prostě to nevidíte v tomto medu, pak tlačítko bude jednoduše říct „Open“. Pokud jste někdy měli dříve, pokud jste dříve stáhli aplikaci, a pak jej odstranil, tlačítko bude mít ikonu stahování iCloud.

Poslední dvě možnosti souvisí se skutečností, že aplikace není volná. Teoreticky tlačítko zobrazí cenu, kdy je aplikace zaplacena. V praxi, hodně štěstí při hledání některého z nich. Nejčastěji lze aplikaci nyní stáhnout a později budete potřebovat placenou aktualizaci, která má být užitečná.

V tomto případě uvidíte slovo znovu, ale tentokrát bude mít štítek s nápisem „Nakupování v dodatku“. Chcete-li zjistit, co to je, klikněte na popis aplikace. zejména popis nebo obrázek, a nikoli tlačítko „GET“.

Stačí jen dvakrát stisknout tlačítko boční pro instalaci aplikace. Někdy budete vyzváni k zadání hesla. nebo dokonce zadejte své Apple ID na svém iPhone

To není velmi příjemná část celé zkušenosti. V případech, kdy aplikace iOS obvykle mají v části jejich popis, s názvem „Nákup v příloze“, může vývojář jednoduše napsat seznam v souhrnu textu aplikace. A říkáme „Shrnutí“, ale často můžete vidět, že se jedná o velmi dlouhé shrnutí s cenami skrytými na samém konci.

Pokud si přečetete vše a rozhodnete se koupit v každém případě, nebo chcete-li přímo zjistit, pokud používáte žádnou aplikaci, můžete kliknout na tlačítko „Get“.

Váš nákup musí být potvrzen a určitě znamená, že jste byli dotázáni dvakrát, abyste stiskli tlačítko boční tlačítko Apple hodinky v řadě. To se děje, aby se ujistil, že je to pozitivní volba, kterou si nic nestáhnete náhodou.

Někdy budete také požádáni o zadání hesla Apple ID a je to trochu únavné. Apple Watch spustí klávesnici. na vašem iPhone. Pokud máte těžko vykopat svůj iPhone, a pokud se zdá, že snižuje výhodu ze schopnosti provádět nákupy přímo na hodinách, alespoň se to stane pokaždé.

Kromě toho je jednodušší než pokus o zadání hesla Apple ID pomocí funkce Scribble Clock. A bezpečnější než se snaží diktovat své heslo nahlas.

Jak odstranit aplikaci z knihovny

Chcete-li aplikaci odebrat z knihovny, což znamená, že z přístroje stiskněte a podržte ikonu aplikace v knihovně a vyberte možnost Odstranit aplikaci.

Widgets

V nejnovější verzi IOS se objevila nádherná funkce. widgety! Widgety jsou dlaždice, které můžete umístit na hlavní obrazovce, která nabízí trochu rozšířené funkce ve srovnání s něčím jako ikonou.

Například přidání hudebního widgetu vám umožní vidět, co jste naposledy poslouchali, a dovolte vám snadno vrátit se do svých oblíbených seznamů playlistů.

Jak přidat widgety na domovské obrazovce v iOS 14

Stiskněte a podržte na hlavní obrazovce, dokud ikony nezačnou syčí. Klikněte v levém horním rohu. Vyhledejte, chcete-li najít widget, který chcete použít. Klikněte na widget, který chcete přidat. Chcete-li změnit velikost widgetu vlevo nebo vpravo. Ty chceš. Klepněte na tlačítko Přidat widget. Přetáhněte widget na místě.

Represe Apple s ohledem na transparentnost sledování žádosti bude stát dalších 13 miliard dolarů v roce 2022.

Samozřejmě existuje možnost, že nechcete používat Apple oficiální widgety. Aplikovaní vývojáři začnou vytvářet vlastní aplikace, které vám umožní vytvořit vlastní widgety a v blízké budoucnosti je očekáváme hodně.

V současné době je váš oblíbený produkt widgetsmithmith, který můžete snadno stáhnout z App Store zde. Zde je stručný návod k použití widgetsmith k vytvoření základního widgetu uživatele.

Jak vytvořit vlastní widgety s widgetsmith

Stáhnout a otevřený widgetsmith. Klikněte na „Přidat malý widget“. Posouvejte a klikněte na widget, který chcete vytvořit. (Například: fázový měsíc) Stiskněte a podržte na hlavní obrazovce, dokud ikony nezačnou. Klikněte v levém horním rohu. Posouvejte a klikněte na malý widget. Klepněte na tlačítko Přidat widget. Přetáhněte svůj widget na místě. Stiskněte a podržte widgetsmith widget. Klikněte na „Edit Widget“ Vyberte Widget, který jste vytvořili

Jak udělat prázdnou domovskou obrazovku na iPhone s iOS 15

Chcete-li plně vyčistit domovskou obrazovku iPhone, postupujte podle jednoduchého instrukce:

  • Odemkněte svůj iPhone.
  • Stiskněte a podržte ikonu jakékoli aplikace.
  • Poté, co ikony začnou třást, přetáhněte ikonu na samostatné obrazovce.

Vytvořte samostatnou obrazovku s jednou aplikací.

Na tlačítko Odstranit aplikaci neklikejte náhodně.

Chcete-li odstranit ikony v panelu doku a vymazat obrazovku iPhone obecně, lze provést stejným způsobem, jakým jsem popsal výše:

Takto bude váš iPhone vypadat po vyčištění obrazovky z aplikací.

Všechno, nyní je obrazovka zcela vyčištěna ze všech ikon. Zkuste hrát soudruhy nebo milované. Jsem si jistý, že více než polovina uživatelů iPhone bude šokováno tím, co se děje. Pamatujte si jen jednu věc. vzít si někoho jiného smartphonu bez poptávky.

Můžete najít žádnou aplikaci buď milováním ze dna směrem nahoru voláním SPTLIGHT, nebo se třásl vpravo. existuje knihovna aplikací iOS s rozdělením všech programů do různých kategorií. Výhodně? Ano, je to docela. V počítači máte čistou pracovní plochu? Tak proč ne dělat na iPhone?

Proč potřebujete rychlé týmy v iOS

Obecně platí, že zpočátku byla aplikace „příkazy“ určena k vytvoření personalizovaných příkazů pro SIRI. Díky nim v jedné frázi lze konfigurovat několik akcí. Například na „Siri, Go Home“ tým, hlasový asistent bude obsahovat váš oblíbený seznam stop a připravit optimální cestu tím, že prochází dopravní zácpy.

V IOS 14, „Rychlé příkazy“ získané další spouštěče provokující inkluze v závislosti na nástupu určitých událostí, například když baterie dosáhne určité úrovně náboje. To znamená, že pokud byl iPhone vypuštěn pod stanovenými limity, můžete konfigurovat automatickou aktivaci režimu úspory energie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS