Jak zobrazit celkový čas konverzací na iPhone. Jak zobrazit historii hovorů na iPhone za měsíc?

Jak zjistit, kolik minut iPhone iPhone?

Chcete-li to provést, klepněte na ikonu ve formě převodovky na hlavní obrazovce nebo ve složce „Utilities“. Data stiskněte buňky. Tato volba může být nazývána mobilními daty. Přejděte dolů do sekce „Čas volání“.

V IOS 11, pokud jdete na nastavení. Celulární komunikace, můžete najít velký počet užitečných informací z provozovatele. Zde můžete vidět počet použitých provozních, volání nebo SMS, stejně jako zjistit datum a čas příští platby za komunikaci.

Jak obnovit historii hovorů na iPhone?

Vyberte zálohu vlevo od aplikace a klepněte na tlačítko „Odstranit úložiště hovorů“ a vyberte umístění, do které chcete soubor uložit. Historie volání CSV. Extrakce bude trvat jen několik sekund. Po načtení dat otevřete soubor CSV s příchozím a odchozím výzvami.

Informace o příchozích a odchozích hovorech ze Smartphone Apple se automaticky uloží v ICLAD. Vzhledem k tomu, že odborníci ruské společnosti „Elcomsoft“ zjistili, že časopis hovorů je držen v „mraku“ až čtyři měsíce.

Je možné obnovit historii hovorů?

Krok 1 Umístěte vzdálený nástroj pro obnovu volání ALLroid na PC / Mac a připojte android k němu, můžete kliknout na „Protokoly volání“ pro kontrolu podrobností historie hovorů. Pak vše, co musíte udělat, je vybrat smazané hovory a klepněte na tlačítko „Obnovit“.

Chcete-li zobrazit historii posledních hovorů na vašem iPhone, musíte otevřít aplikaci telefonu Dialer, na obrazovce, na které jsou v dolní části parametry, a to „nedávné“, „Oblíbené“, „Kontakty“, „klávesnice“ a „Hlasová pošta“. Nedávná je možnost, kterou si musí vybrat, která vypadá jako ikona hodin.

Jak vidět celou historii hovorů na iPhone?

Otevřete program „Telefon“ a klepněte na tlačítko „Poslední“ seznam posledních hovorů.

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Klepněte na položku Network a Internet Data Transfer.
 • V sekci „Mobile Internet“ uvidíte celkovou částku provozu provozu.
 • Chcete-li zobrazit grafiku a další data, klepněte na položku Mobilní provoz. Chcete-li vybrat časový interval, klikněte na šipku dolů.

Jak zobrazit Historie volání iPhone na IOS, Mac nebo Computer?

V této části našeho článku vysvětlíme, jak zobrazit záznam hovoru iPhone na různá zařízení, která je v zařízení IOS, Mac nebo Computer. Existuje několik způsobů, a můžete postupovat podle níže uvedených pokynů.

Kromě toho, pokud jste zapomněli Problém pro screening heslo, zde jsou nejlepší řešení pro vás.

Zobrazit iPhone volání protokoly přímo na iPhone?

Jak zobrazit historii hovoru iPhone

Získejte přístup k historii iPhone volání není tak obtížné. Nemusíte být složitější, abyste takový úkol splnil. Vše, co potřebujete, je provést níže uvedené kroky a zobrazit historii volání iPhone.

 • Jako první krok musíte odemknout iPhone a ujistit se, že zařízení je na hlavní obrazovce. Pokud je zařízení na jiné obrazovce, klikněte na tlačítko Domů.
 • Pokud jde o spodní dokovací stanici, uvidíte logo telefonu. Stačí kliknout na tuto ikonu a otevřete aplikaci telefonu.
 • Po zobrazení telefonní žádosti musíte pokračovat kliknutím na kartu „Nejnovější“. Tato karta je umístěna níže.
 • Nyní můžete zobrazit historii hovorů. Tento příběh obsahuje všechny zmeškané hovory a příchozí a odchozí hovory na iPhone.
 • Chcete-li zobrazit další informace o historii hovorů, musíte kliknout na malou ikonu „I“. Zobrazí se číslo, po dobu trvání volání a t. D. Ostatní akce, jako je volání, odesílání zpráv, tvorba kontaktů, facetime a t. D.

Zobrazit časopis iPhone volání na iPad?

Pokud je iPad vaše zařízení iOS, postupujte podle níže uvedených pokynů pro zobrazení historie volání iPhone.

 • Za prvé, měli byste otevřít aplikaci Nastavení pomocí ikony „Nastavení“.
 • Nyní musíte posouvat dolů a vyberte možnost „Facetime“ ze seznamu.
 • V části „Facetime“ je nutné zahrnout „volání“ s iPhone ». Tato volba zobrazí všechny hovory provedené zařízením iPhone.

Všimněte si, že iPhone a iPad musí být spojeni se stejným ID Apple.

Kromě toho, pokud máte zájem, jak zobrazit celou historii transakcí Coinbase, měli byste se seznámit s touto příručkou.

Zobrazit iPhone Historie volání na Mac?

V této sekci naleznete, jak zobrazit volání iPhone pomocí Mac.

 • Jako první krok musíte otevřít aplikaci Mac App Aplikace. Pak musíte najít aplikaci Facetime a otevřít ji.
 • Nyní uvidíte, že inteeis facetime je otevřen, přejděte na nastavení.
 • Když se zobrazí dialogové okno Předvolby, musíte kliknout na možnost „Nastavení“.
 • Po otevření karty Nastavení jednoduše zkontrolujte možnost „Enable with iPhone“. Tento krok zobrazí historii volání zařízení iPhone.

Zobrazit iPhone Historie volání pomocí KidsGuard (Nejlepší univerzální řešení)

Z různých důvodů je Kidsguard Pro považován za nejlepší nástroj pro sledování telefonních hovorů pro vzdálené prohlížení historie volání iPhone. Kromě iPhone může velmi snadno zobrazit historii hovorů jiných zařízení. Ve skutečnosti, s Kidsguard můžete ovládat zařízení Android a IOS.

Tento nástroj je velmi výkonný pro sledování cílového zařízení ve všech aspektech. To znamená, že může sledovat historii hovorů, umístění, historii prohlížení internetu, zprávy atd. D. Ještě důležitější je, že tento nástroj umožňuje sledovat cílový telefon ze vzdáleného umístění. Takže, pokud chcete neustále monitorovat historii hovorů vašeho dítěte, Kidsguard je ideální volbou. Obvykle se děti nelíbí ukázat svou historii hovorů nebo telefonem svým rodičům. Tento problém můžete snadno vyřešit. Jinými slovy, to je perfektní špionážní nástroj pro rodiče, aby sledovali vaše dětské telefony.

Příčiny zvolení KidsGuard

Existuje mnoho zřejmých důvodů pro výběr Kidsuard zobrazení iPhone Call Log. Jedním z nejdůležitějších důvodů je výjimečná pohodlí, která poskytuje. Aplikaci můžete okamžitě instalovat a snadno konfigurovat na cílovém zařízení. Pokud jde o zařízení Android, musíte nainstalovat soubor APK na cílovém zařízení. Nicméně, pokud jde o zařízení iOS, můžete to udělat přes účet Icloud (vzdálená instalace).

Pokud jde o přístup k zařízením pro volání zařízení Android nebo zařízení iOS, jednoduše otevřete Ovládací panely Kidsguard, tento ovládací panel nabídne vzdálený přístup ke všem záznamům hovorů a další cílové funkce.

Kidsguard také sleduje umístění cílového zařízení. To znamená, že tato aplikace může snadno sledovat umístění zařízení v reálném čase. Jedná se o velmi výhodnou funkci, která vám umožní získat představu o přesném umístění majitele. Kidsguard může přistupovat k GPS a Wi-Fi umístěním, aby hledali cíl na mapě.

Jak zobrazit historii hovoru iPhone pomocí programu KidsGuard?

Níže jsou uvedeny kroky ke sledování historie volání iPhone.

1) Za prvé, měli byste navštívit stránku KidsGuard a zaregistrovat účet.

2) Poté musíte zadat platný identifikátor e-mailu a hesla. Kromě toho musíte zadat název teenagera, věku a cíle. Náš záměr. Zobrazit studium volání iPhone. Takže bychom měli pokračovat do iOS.

Jak obnovit vzdálené hovory a SMS na iPhone?

Otevřete extraktor zálohování iPhone a vyberte možnost Zálohovat v levém menu zálohování pro zálohování iPhone. Klikněte na → Náhled → Zprávy. Vzdálené zprávy se zobrazí v neznámé sekci. Stiskněte „Extrahovat v dolní dolní části doleva, abyste extrahovali smazané zprávy.

Podrobný přehled můžete získat v tiskovém formuláři v operačním salonu. Chcete-li to udělat, budete muset kontaktovat s vlastníkem telefonního čísla, nebo mít plnou moc zdobenou ve vašem jménu. Podrobný řád ve formě tisku je poskytována pouze za poplatek.

Jak obnovit historii hovorů na iPhone?

Vyberte zálohu vlevo od aplikace a klepněte na tlačítko „Odstranit úložiště hovorů“ a vyberte umístění, do které chcete soubor uložit. Historie volání CSV. Extrakce bude trvat jen několik sekund. Po načtení dat otevřete soubor CSV s příchozím a odchozím výzvami.

1) „Nastavení“. „Telefon“. „Čekání na volání“. Přesuňte posuvník. 4) Zadejte tuto kombinaci, pokud jsou odchozí hovory zmizely # a klepněte na tlačítko Volám, po kterém restartujte iPhone a opakujte číslo. Pokud příchozí hovory zmizí, zadejte kombinaci # a klepněte na tlačítko Volám.

Jak zjistit, kolik internetu je stráveno měsíc na iPhone?

Chcete-li zkontrolovat tok dopravy za týden / měsíc, budete muset vybrat možnost „Obnovit statistiky“ a zkontrolovat data na konci tohoto období. Zde jsou v sekci „Buněčná data“ k dispozici statistiky provozu na každé jednotlivé aplikaci. Systém iOS poskytuje nejpodrobnější informace v CB / MB.

Současné období: Toto je výše údajů, které jste použili v aktuální platební lhůtě (zpravidla, bude měsíčně, i když používáte účet Pay-and-go). Aktuální období roamingu: Toto je množství dat, které jste použili během roamingu v zahraničí v aktuálním období.

Lokalizace (ruština)

Obecně není problém. Ve výchozím nastavení je vše hotovo, ale někdo nemůže něco jako něco, a pak pokud to není příliš líný, můžete soubor upravit „Lokalizovatelné.Strings »Z / Aplikace / ILog.App / ru.lproj. Hlavní věc je, jako obvykle, pamatujte: Chystám se něco změnit. uložte originál.

Program rozhodně spadá do kategorie „Musí mít“ (nutně), pokud máte zájem o normální, na lidském uspořádaném protokolu hovorů a zpráv. Zabránit (to je určitě) chyby a zřejmě neublížilo tlačítko „All“ v protokolu hovorů. Samozřejmě můžete filtr konfigurovat v obecném protokolu tak, aby se tam zobrazí všechny hovory, ale toto je extrémy a zprávy ze seznamu zmizí. A pravděpodobně, odstranění prstu na prvek by také bylo zbytečné: když si na to zvyknete, protože je to nepohodlné, stává se odebráním jednoho prvku stisknout „Edit“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS