Jak zobrazit historii aplikací Android

Jak zobrazím historii aplikací pro Android?

Historii aplikací pro Android si můžete prohlédnout v telefonu nebo na webu obchodu. V telefonu otevřete Obchod Play a stiskněte tlačítko nabídky (tři řádky). V nabídce stiskněte „Moje aplikace a hry“ a zobrazí se seznam aplikací nainstalovaných v zařízení.

 • V nabídce „Nastavení“. „Systém a zařízení“. „Rozšířená nastavení“ na „Tlačítka a gesta“.
 • Na kartě „Easy Touch Button“ vyberte možnost „Menu Button“.
 • Změňte ji na „Zobrazit poslední aplikace“.

Chrome

Chcete-li v prohlížeči Chrome pro Android zobrazit historii nedávného procházení, přejděte na „Poslední karty“. Klikněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu a vyberte stejnojmennou položku. Můžete také vidět stránky, které jste otevřeli na jiných mobilních zařízeních synchronizovaných se stejným účtem Google.

Přejděte na kartu Historie a zobrazte všechny navštívené stránky. Přechody na stránky jsou řazeny podle data zobrazení a pro snadnější použití je k dispozici také funkce vyhledávání.

Chcete-li odstranit podrobnosti o určitém webu, klikněte na křížek vpravo od webu.

V horní části je tlačítko „Vymazat historii„. Kliknutím na něj se dostanete na stránku, kde můžete odstranit weby, soubory cookie, mezipaměť, uložená hesla nebo vymazat historii nedávného procházení, ať už za poslední hodinu, 7 dní, 4 týdny nebo za celou dobu.

Jaká data se ukládají do historie prohlížeče

Příběhy o přínosech a škodách funkce Historie nabádají k tomu, aby lidé zvážili, jaké informace se po návštěvě určitých stránek uchovávají. Nejde jen o odkazy na konkrétní stránky. V historii mohou být i další informace. Výsledný seznam uložených dat je následující

 • Navštívené stránky.
 • Soubory ke stažení.
 • Vyhledávací podmínky.
 • Vyplňování formulářů (přihlašovací jméno, heslo, telefonní číslo nebo číslo bankovní karty).
 • Nastavení navštívených stránek.
 • Stránka cache (obrázky, videa a další soubory).

Ukazuje se, že historie se skládá nejen z odkazů na dříve otevřené zdroje. V cloudu je uloženo velké množství informací a neoprávněné osoby by je mohly využít k tomu, aby vám způsobily vážnou újmu.

Vymazáním historie se odstraní nejen informace o navštívených stránkách, ale také mezipaměť stránek a hesla.

Jak zobrazit historii prohlížeče v telefonu, pokud byla odstraněna?

Současně stiskněte klávesu CtrlH (stejně jako v prohlížeči Chrome). Klepněte na položku Menu v levém horním rohu a vyberte možnost Historie. Dále máte možnost: otevřít protokol (historii návštěv);

 • Otevřete Chrome v počítači.
 • Klikněte na ikonu „Nastavení a správa Google Chrome“ v pravém horním rohu obrazovky.
 • Vybrat historii.

Systém oznámení v systému Android ukládá a zobrazuje důležité informace, takže se k nim můžete vrátit, i když jste něco přehlédli. Co ale dělat, když se vám ve smartphonu nebo tabletu nahromadí spousta oznámení a vy je omylem vymažete?? Existuje několik řešení. historii oznámení můžete zobrazit ve vestavěném protokolu nebo pomocí aplikace třetí strany.

V systému Android není přístup k historii oznámení zdaleka tak samozřejmý. Je skrytá ve widgetu nastavení, ale není k dispozici ve všech verzích firmwaru.

zobrazit, historii, aplikací, android

Otevření seznamu všech dostupných widgetů (prostřednictvím kontextové nabídky, seznamu nainstalovaných aplikací nebo jiným způsobem).

Najděte widget zástupce Nastavení a přetáhněte jej na plochu smartphonu nebo tabletu.

Zobrazí se nabídka s několika možnostmi, mezi nimiž vyberte „Záznam o oznámeních“.

Na ploše se objeví ikona nastavení, po jejímž klepnutí se zobrazí historie oznámení systému, aplikací a her.

Tento časopis má řadu nevýhod. Nejprve se zobrazí pouze seznam aplikací, od kterých jste obdrželi oznámení, bez jakýchkoli podrobností. Zadruhé, neexistuje žádné ustanovení, které by umožňovalo přejít od oznámení ke konkrétní žádosti. Za třetí, neexistuje žádné filtrování, oznámení jsou jednoduše seřazena podle data.

K historii oznámení můžete přistupovat pomocí funkce Minulá oznámení, která ukládá až dva tisíce záznamů se všemi podrobnostmi a umožňuje filtrovat požadovaný obsah.

Spusťte aplikaci a povolte jí přístup k systémovým oznámením.

Aplikace bude na pozadí zaznamenávat všechna oznámení přijatá na vašem zařízení. Můžete ji kdykoli otevřít a najít informace, které vás zajímají.

Minulá oznámení mají tři karty. V prvním se zobrazí všechna příchozí oznámení, ve druhém se zobrazí seřazená podle aplikací a ve třetím můžete vybrat aplikace, které budou minulá oznámení ignorovat.

Jak si mohu zobrazit, jak dlouho jsem navštěvoval stránky v telefonu??

Chcete-li v prohlížeči Chrome v systému Android zobrazit nedávno navštívené weby, přejděte na „Poslední karty“. Klikněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu a vyberte stejnojmennou možnost. Zobrazuje také stránky, které jste navštívili na jiných mobilních zařízeních synchronizovaných se stejným účtem Google.

Historie navštívených stránek přes směrovač však není viditelná. Budete se muset podívat na některé aplikace třetích stran, o kterých vaše děti ani nebudou vědět. Aplikace bude shromažďovat potřebné statistiky a vy budete vědět, které webové stránky vaše děti navštěvují.

Zobrazení historie aplikací v Google Play

První z těchto způsobů. V telefonu se systémem Android otevřete aplikaci Obchod Play. Uvnitř se otevře nabídka vlevo od ní. Z možností, které se objeví na obrazovce, musíme zadat první, nazvanou „Moje aplikace a hry“.

Poté na kartách, které se objeví v horní části obrazovky, musíme kliknout na nainstalované. Zobrazí se aplikace, které máme nebo jsme nainstalovali do telefonu se systémem Android. Obvykle se zobrazují podle toho, jakou aplikaci jste do telefonu nainstalovali naposledy. Pokud však klikneme na tlačítko, které ukazujeme na fotografii, můžete si objednat v závislosti na jeho použití. Tímto způsobem uvidíte, který z nich jste použili jako poslední.

Tímto způsobem můžeme zjistit, kterou aplikaci jsme v telefonu se systémem Android použili naposledy. To už asi víte, ale ukazuje nám to toto pořadí. I když nemáme k dispozici všechny informace, které má Google v této variantě, můžeme je vidět v následující metodě, která existuje pro zobrazení této historie používání aplikací.

Často kladené otázky (FAQ)

Je možné zvětšit protokol hovorů v systému Android??

Standardní historie hovorů systému Android ukládá do databáze přibližně 500 záznamů. Vzhledem k tomuto omezení nebudou uživatelé moci získat údaje o dřívějších voláních, i kdyby si to velmi přáli. Chcete-li tato omezení odstranit, můžete si nainstalovat aplikaci pro ukládání celého protokolu hovorů: např. Call Log Analytics nebo Callyzer.

Kde se zobrazují poslední hovory?

Seznam příchozích a odchozích hovorů si můžete zobrazit v aplikaci Telefon výběrem položky Nejnovější. Můžete použít vyhledávání, filtrování podle příchozích, odchozích, zmeškaných atd.П. Vezměte prosím na vědomí, že protokol obsahuje pouze 500 záznamů, ostatní jsou automaticky smazány.

Jak získat historii hovorů podle telefonního čísla?

Za tímto účelem kontaktujte operátora mobilní sítě, u kterého jste si zakoupili kartu SIM.

zobrazit, historii, aplikací, android

Jak zobrazit historii hovorů v jiném telefonu

Žádné. Pokud nepožádáte majitele telefonu o povolení zobrazit historii. Bude to fungovat pouze v případě, že se jedná o vaši drahou polovičku. Zobrazení historie hovorů v cizím mobilním telefonu znamená získání neoprávněného přístupu k citlivým informacím.

Je historie hovorů uložena v účtu Google??

Ne, tento druh citlivých informací je uložen pouze v telefonu. Pomocí aplikace třetí strany (např. Phone Vili) však můžete zálohovat, t.Е. Zálohování protokolu hovorů z vlastní iniciativy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS