Jak zobrazit historii hovorů iPhone

Kolik historie hovorů je uloženo v iPhonu?

Informace o příchozích a odchozích hovorech majitelů chytrých telefonů Apple se automaticky ukládají do iCloudu. Odborníci z ruské společnosti Elcomsoft zjistili, že historie hovorů je v cloudu uložena až čtyři měsíce.

zobrazit, historii, hovorů, iphone

Zobrazení a odstranění historie hovorů v iPhonu

 • Otevřete aplikaci Telefon a klepnutím na „poslední hovory“ zobrazte seznam posledních hovorů.
 • Stiskněte tlačítko „Změnit“.
 • Odstranění celé historie hovorů nebo konkrétního hovoru. Chcete-li vymazat celou historii hovorů, klepněte na možnost „Vymazat“ a poté klepněte na možnost „Vymazat všechny nedávné hovory“.

Jak obnovit historii hovorů iPhonu bez zálohování

Je to zkratka pro obnovení smazané historie hovorů iPhonu bez zálohování souborů z iTunes nebo iCloudu. Pomocí softwaru pro obnovu dat z iPhonu si můžete na počítači se systémem Windows nebo Mac zobrazit celou historii telefonních hovorů. Najít a načíst protokoly hovorů v iPhonu je hračka.

 • Obnovení ztracených / smazaných dat ze zařízení iOS bez přímého zálohování.
 • Obnovení dat ze zálohy iTunes bez vymazání dat.
 • Stažení a obnovení dat 19 ze záložních souborů iCloud.
 • Náhled ztracených dat iOS před obnovením.
 • Plně podporováno v systému iOS 10.3, iOS 11 a dalších zařízení se systémem iOS.

Poznámka: iPhone 4 / 3GS, iPod touch 4 a iPad 1 jsou podporovány pro obnovu textového obsahu typu 10 a multimediálního obsahu typu 10. Iphone 7 / 7 Plus / SE / 6s / 6s Plus / 5s / 5 / 4S, nový iPad, iPod 2 / 4 a další zařízení iOS však mohou obnovit pouze textový obsah 9 a multimediální obsah 4. Ale nebojte se, obnovení historie hovorů je podporováno pro všechna zařízení se systémem iOS.

Step aerobik 1. Skenování iPhonu.

Spusťte program iPhone Data Recovery a pomocí jednoho kabelu USB připojte iPhone k počítači. Stiskněte tlačítko „Spustit skenování“ v pravém dolním rohu. Počkejte několik minut a důkladně analyzujte svůj iPhone.

Step aerobik 2. Selektivní obnovení protokolů hovorů iPhone ze zařízení iOS.

Klepněte na položku „Historie hovorů“ v nabídce „Zprávy a kontakty“. Zobrazí se podrobně celá historie hovorů, smazané protokoly hovorů budou zvýrazněny červeně a zbývající hovory budou označeny červeně. Zelená. Pokud nemůžete rychle najít smazané protokoly hovorů, povolte v horní části možnost „Zobrazit pouze smazané položky“ a zobrazte pouze smazané protokoly hovorů. Náhled před obnovením dat iOS a poté klikněte na tlačítko „Obnovit“, pokud bylo vše provedeno. Nezapomeňte zadat výstupní složku.

Ve skutečnosti je důležité naučit se zálohovat iPhone do notebooku s iTunes i bez něj.

Proč iPhone neukládá poslední hovory?

Důvodem, proč iPhone 5 nefunguje protokol hovorů, může být přetečení paměti RAM v zařízení. Přejděte do nastavení a vymažte protokol hovorů. Poté je třeba mobilní telefon restartovat a znovu zkontrolovat protokol hovorů.

Chcete-li to provést, klepněte na ikonu ozubeného kola na domovské obrazovce nebo ve složce Nástroje. Stiskněte tlačítko Mobilní data. Tato možnost se může nazývat Mobilní data. Přejděte dolů do sekce „Časy volání“.

Odkud pocházejí údaje o historii volání?

V závislosti na záloze máte k dispozici dva způsoby, jak získat historii hovorů: iCloud a iTunes.

Pokud ještě nemáte zálohu iTunes, můžete si ji během několika minut vytvořit pomocí počítače a aplikace iTunes, která je zdarma k dispozici od společnosti Apple. Po spuštění našeho softwaru se okamžitě zobrazí, zda máte zálohu iTunes.

Zálohovat iCloud můžete také poměrně snadno. Přejděte do Nastavení → iCloud → Zálohování. Pokud je povolena funkce „iCloud Backup“, zobrazí se níže datum poslední zálohy. Pokud nechcete přepsat zálohu, neklikejte na „Zálohovat nyní“.

Pokud máte zálohu iCloudu, můžete historii hovorů získat zpět pomocí aplikace iPhone Backup Extractor. Než to uděláte, ujistěte se, že iPhone nepřepsal poslední zálohu. Ujistěte se, že se telefon nenabíjí ani není připojen přes USB. Zálohy iCloudu se obvykle vytvářejí automaticky, když je iPhone připojen k internetu přes Wi-Fi, uzamčen nebo připojen ke zdroji napájení.

Jakmile se rozhodnete, zda chcete získat veškerou historii hovorů (včetně smazaných) z iTunes nebo iCloudu, můžete podle následujících kroků získat historii hovorů zpět:

Pokud obnovujete z iCloudu, klikněte na tlačítko (nebo „Klikněte sem pro přidání účtu iCloud“) na levé straně aplikace a poté zadejte přihlašovací údaje k iCloudu pro přidání účtu iCloud.

Pokud obnovujete ze zálohy iTunes, uvidíte, že iPhone Backup Extractor je automaticky uloží do výchozí složky zálohy iTunes.

Pokud záloha není ve výchozí složce (měla by tam být, dokud ji nepřesunete)!), je třeba přidat kliknutím na tlačítko nebo „Klikněte zde pro více informací“. To vám pomůže v tomto procesu.

Přidání iCloudu nebo dalších záloh iTunes

Vyberte zálohu na levé straně aplikace a stiskněte tlačítko „Retrieve call history“, poté vyberte umístění, kam chcete soubor uložit.Csv obsahující historii volání. Extrakce během několika sekund.

Po extrakci dat otevřete soubor CSV s příchozími a odchozími hovory.

Jak zobrazit historii hovorů na iPhonu po aktualizaci iOS 15

Doporučujeme použít jednoduchý nástroj UltData. Funguje intuitivně a velmi rychle obnovuje data.

Stáhněte si UltData z oficiálních stránek. Nainstalujte software do počítače.

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Poté spusťte předinstalovaný software UltData a počkejte, až identifikuje vaše zařízení.

Zvolte vhodnou metodu obnovení historie hovorů. Obnovení můžete provést ze samotného zařízení nebo ze zálohy vytvořené prostřednictvím iTunes nebo iCloudu. To se hodí, pokud chcete obnovit protokoly hovorů z dřívějšího okamžiku.

Dále je třeba zaškrtnout políčko u typu souborů, které chcete obnovit. Historie hovorů. Poté klikněte na tlačítko „Scan“. Nástroj začne skenovat vaše data. budete muset několik minut počkat.

Po dokončení skenování se zobrazí podrobná historie hovorů rozdělená na odchozí, příchozí a zmeškané. Zaškrtněte, co chcete obnovit, a klikněte na tlačítko obnovit.

zobrazit, historii, hovorů, iphone

Všimněte si, že historii hovorů můžete obnovit v iPhonu nebo ji exportovat do počítače jako samostatný soubor. Počkejte na dokončení!

Použití UltData v systémech Windows a MacOS. Můžete si stáhnout zkušební verzi a seznámit se s nástrojem. Má některá omezení. Pro plnou funkčnost doporučujeme používat profesionální verzi UltData. Dokáže obnovit smazané video. Fotografie, poznámky. A další soubory v iPhonu/iPadu.

Je možné získat výpis telefonních hovorů??

Bez přístupu k telefonu není možné volat na cizí číslo. Jediný způsob, jak získat bezplatný výpis SMS a hovorů, je vzít si cizí telefon a prolistovat nabídku. Je možné, že informace nejsou smazány a můžete si přečíst zprávy SMS jiných osob.

Přejděte na stránku „Přehled“ v sekci „Výdaje“, klikněte na odkaz „Úplná zpráva“ a vyberte požadované období. Zprávu lze odeslat e-mailem nebo zobrazit v aplikaci. Jedná se o kompletní detail volání s telefonními čísly, poplatky, připisováním a rušením bonusů.

Jak zobrazit historii hovorů iPhonu v zařízení iOS, Macu nebo počítači?

V této části našeho článku vysvětlíme, jak zobrazit protokol hovorů iPhonu na různých zařízeních, tj. Na zařízení iOS, Macu nebo počítači. Existuje několik způsobů, jak to provést, a můžete postupovat podle následujících pokynů.

Pokud jste zapomněli heslo pro čas na obrazovce, zde jsou nejlepší řešení.

Zobrazení historie hovorů iPhonu přímo na iPhonu?

Přístup k historii hovorů iPhonu není tak složitý. K takovému úkolu nemusíte být zběhlí. Stačí postupovat podle níže uvedených kroků a zobrazit historii hovorů iPhonu.

 • Nejprve musíte odemknout iPhone a ujistit se, že je zařízení na domovské obrazovce. Pokud je zařízení na jiné obrazovce, stačí stisknout tlačítko Domů.
 • Když se objeví spodní dokovací stanice, zobrazí se logo aplikace Telefon. Kliknutím na tuto ikonu otevřete aplikaci Telefon.
 • Když se zobrazí aplikace telefonu, musíte kliknout na kartu „Nedávné“, abyste mohli pokračovat. Tato karta se nachází v dolní části.
 • Nyní si můžete zobrazit historii hovorů. Tato historie zahrnuje všechny zmeškané hovory a příchozí a odchozí hovory na iPhonu.
 • Chcete-li zobrazit další informace o historii hovorů, klikněte na malou ikonu „i“. Zde se zobrazí číslo, délka hovoru atd. Д. Provádějte další činnosti, jako je volání, zasílání zpráv, vytváření kontaktů, FaceTime atd. Д

Zobrazení historie hovorů z iPhonu na iPadu?

Pokud je vaším zařízením se systémem iOS iPad, zobrazte historii hovorů iPhonu podle následujících kroků.

 • Nejprve otevřete aplikaci Nastavení pomocí ikony Nastavení.
 • Nyní musíte sjet dolů a vybrat ze seznamu možnost „FaceTime“.
 • V možnosti „FaceTime“ byste měli povolit „Hovory“ z iPhonu „. Tato možnost zobrazí všechny hovory uskutečněné zařízením iPhone.

Všimněte si, že iPhone a iPad by měly být přiřazeny ke stejnému Apple ID.

Pokud vás zajímá, jak zobrazit celou historii transakcí na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Zobrazení historie hovorů iPhonu v Macu?

V této části se podíváme, jak zobrazit hovory z iPhonu pomocí Macu.

 • V prvním kroku byste měli otevřít zásuvku Mac App Drawer. Pak byste měli najít aplikaci FaceTime a otevřít ji.
 • Nyní byste měli vidět, že je FaceTime otevřený, přejděte do možnosti „Nastavení“.
 • Když se zobrazí dialogové okno „Předvolby“, klikněte na možnost „Nastavení“.
 • Když se otevře karta nastavení, jednoduše zaškrtněte možnost „Povolit s iPhonem“. Tímto krokem zobrazíte historii hovorů zařízení iPhone.

Zobrazení historie hovorů na iPhonu pomocí KidsGuard (nejlepší komplexní řešení)

Kidsguard Pro je z různých důvodů považován za nejlepší nástroj pro sledování telefonních hovorů, který umožňuje vzdáleně zobrazit historii hovorů na iPhonu. Kromě iPhonu lze velmi snadno zobrazit historii hovorů jiných zařízení. Pomocí KidsGuard můžete sledovat svá zařízení se systémem Android a iOS.

Tento nástroj je dostatečně výkonný na to, aby sledoval cílové zařízení ve všech aspektech. To znamená, že může sledovat historii hovorů, polohu, historii procházení, zprávy atd. Д.

Tento nástroj umožňuje sledovat cílový telefon ze vzdáleného místa. Pokud tedy chcete mít neustálý přehled o historii hovorů svého dítěte, KidsGuard je ideální volbou.

Děti obvykle nerady ukazují rodičům historii hovorů nebo telefon. S KidsGuard můžete tento problém snadno vyřešit.

Jinými slovy, je to dokonalý špionážní nástroj pro rodiče, kteří mohou sledovat telefony svých dětí.

Důvody, proč si vybrat KidsGuard

Existuje mnoho zřejmých důvodů, proč si pro zobrazení protokolu hovorů iPhonu vybrat KidsGuard. Jedním z nejdůležitějších důvodů je výjimečné pohodlí, které poskytuje.

Aplikaci můžete ihned nainstalovat a snadno nakonfigurovat v cílovém zařízení. Pokud jde o zařízení se systémem Android, je třeba do cílového zařízení nainstalovat soubor APK. Pokud však jde o zařízení se systémem iOS, můžete tak učinit prostřednictvím účtu iCloud (vzdálená instalace).

Pokud jde o přístup k protokolům hovorů vašeho zařízení se systémem Android nebo iOS, stačí otevřít ovládací panel KidsGuard, který nabízí vzdálený přístup ke všem protokolům hovorů a dalším funkcím cílového zařízení.

Kidsguard může také sledovat polohu cílového zařízení. To znamená, že aplikace může snadno sledovat polohu vašeho zařízení v reálném čase.

Jedná se o velmi praktickou funkci, která umožňuje zjistit přesnou polohu majitele. Kidsguard má přístup k GPS a Wi-Fi lokacím, aby lokalizoval cílové zařízení na mapě.

Jak zobrazit historii hovorů iPhonu pomocí KidsGuard?

Zde jsou kroky pro sledování historie hovorů na iPhone.

1) Nejprve musíte navštívit webové stránky KidsGuard a zaregistrovat si účet.

2) Pak byste měli zadat platné e-mailové ID a heslo. Dále je třeba zadat jméno a věk dospívajícího a operační systém cílového zařízení. Náš záměr. Zobrazení historie hovorů iPhone. Měli bychom tedy přejít na systém iOS.

Často kladené otázky týkající se obnovy smazané historie hovorů z iPhonu

Ano. Historii hovorů si můžete prohlédnout na webu služby Google Fi. Můžete však zobrazit pouze historii hovorů za posledních 6 měsíců. Také obsah zprávy nebo vyzváněcí tón nelze uložit ani zobrazit.

Jak přenést historii hovorů do nového iPhonu?

Pomocí aplikace Aiseesoft FoneTrans můžete snadno přenést historii hovorů z jednoho iPhonu do druhého. Nainstalujte a spusťte program FoneTrans v počítači a připojte dvě zařízení iOS k počítači pomocí kabelů USB. Poté stiskněte tlačítko „Ostatní“ a výběrem položky „Hovor“ zkontrolujte veškerou historii hovorů na iPhonu. Vyberte historii hovorů a kliknutím na „Exportovat do zařízení“ přeneste historii hovorů do nového iPhonu.

Jak zastavit sdílení historie hovorů na iPhonu?

Chcete-li zakázat sdílení historie hovorů, jednoduše přejděte do „Nastavení“ a vyberte telefon. Poté klikněte na možnost „Hovory na jiných zařízeních“ a zrušte zaškrtnutí možnosti „Povolit hovory na jiných zařízeních“.

Podívejte se na kroky k obnovení smazané historie hovorů / zadejte tuto videoukázku:

Funkce iPhone Data Recovery je dostatečně výkonná na to, aby dokázala zobrazit a obnovit historii smazaných hovorů třemi způsoby. Pokud nemáte zálohu pro přímé obnovení historie hovorů z iPhonu nebo je váš iPhone poškozen, abyste mohli obnovit historii hovorů ze zálohy, můžete se podívat na tento článek. Pomocí tohoto nástroje pro obnovení historie hovorů v systému iOS můžete také zobrazit a obnovit historii hovorů na iPadu nebo iPodu.

Pokud si pořídíte také Samsung Galaxy Note 7, můžete samozřejmě obnovit protokol hovorů ze systému Android.

Hodnocení: 4.5 / 5 (založeno na 225 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Stále vám volá váš bývalý, který nebere ne jako odpověď? Nebojte se, přečtěte si tento článek a zjistěte, jak uzamknout telefonní číslo v systému Android nebo iPhone.

Pokud jste ztratili / smazali kalendář na iPhonu / iPadu / iPodu, měli byste si přečíst tento příspěvek pro obnovení / obnovení kalendáře ze zálohy nebo přímo ze zařízení iOS.

zobrazit, historii, hovorů, iphone

V tomto příspěvku se dozvíte o nejjednodušším způsobu obnovení ztracených kontaktů ze zálohy iPhonu prostřednictvím iTunes

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

Obnovení dat iPhone

Nejlepší software pro obnovu dat z iPhonu, který uživatelům umožňuje bezpečně obnovit ztracená data z iPhonu / iPadu / iPodu ze zařízení iOS, iTunes / zálohy iCloud.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS