Jak zobrazit obrázek z telefonu na monitor. Připojení Smartphone k televizoru

Jak vysílat obraz obrazovky z telefonu (tablet) na počítači / notebooku (bez vodičů, Wi-Fi)

Dobrý den!

Myslím, že nikdo nebude argumentovat, že můžete zobrazit (zobrazit) fotky a videa jsou mnohem pohodlnější není na malé obrazovce smartphonu, ale na velkém, na počítači nebo notebooku.

A teď, relativně nedávno, má pro to zajímavou příležitost: V systému Windows 10 (verze 1809) je funkce, která umožňuje vzít vysílání ze smartphonu (t.E. Co se zobrazuje na obrazovce telefonu. zobrazí se na velké obrazovce počítače!).

Kromě toho není nutné nic navíc nainstalovat, není nutné také žádné ultrazvukové nastavení nebo parametry.

zobrazit, obrázek, telefonu, monitor, připojení

V tomto článku představím malý krok za krokem instrukce, jak nastavit podobné vysílání. Předpokládám, že to bude užitečné pro mnoho (například můžete zobrazit všechny své fotografie, přišli na návštěvu).

Poznámka!

Přeneste obrazovku telefonu do počítače přes USB (nebo jak spravovat Android z počítače). viz. Krok za krokem návod

Příklad přenosu obrazu na obrazovku přenosného počítače

Závěr prostřednictvím prohlížeče

Chcete-li ovládat telefon Android z počítače, když je obrazovka přerušena, je často používán prohlížeč. Nahrazuje potřebu načíst aplikace třetích stran a umožňuje pouze spustit vysílání videa.

  V Chrome přejděte do obchodu Application Store → Najít Chrome Vysor Utility.

Poté bude program schopen nezávisle přenášet obrazovku Gadget na monitoru a dát do něj přístup. Je pozoruhodné, že můžete zobrazit obraz, ovládat displej a cvičit další funkce.

Poznámka!Při spuštění nástroje bude pozván, aby podstoupil školení a seznámit se s nastavením. Můžete ho odmítnout, jen tím, že projde krok.

SLITCL

Allcast je další způsob, jakým vám umožní vysílat obraz z obrazovky přístroje gadget na obrazovku počítače. Tento nástroj je univerzální, protože je k dispozici na zařízeních se systémem Android a IOS. S proslulostí můžete zobrazit nejen požadované video na obrazovce počítače, ale také herní proces jakékoli mobilní hry. Někteří uživatelé bohužel tvrdí, že tento program někdy nefunguje, a když se používá, hra je někdy zpomalena, ale stává se to zřídka.

zobrazit, obrázek, telefonu, monitor, připojení

Chcete-li odeslat obrázek z obrazovky zařízení Android Device do počítače pomocí této metody, musíte nejprve nainstalovat Allcast ze služby Google Play, stejně jako nainstalovat rozšíření přijímače ALLCAST pro prohlížeč Chrome. Poté můžete snadno připojit telefon k počítači prostřednictvím funkce duplikace a sledovat všechny filmy a televizní pořady, jak chcete.

Jak vysílat obrazovku Android na PC

Chcete-li začít, zvažte, že budete potřebovat uživatele pro úspěšné vysílání. První a povinný požadavek. Wi-Fi pracovní síť nebo USB Wire. Bluetooth je také vhodný, ale ne všechny telefony podporují takový typ připojení pro řezání.

Přes Wi-Fi

Zde je vhodná aplikace s názvem Obrazovka. Může být snadno stažen ze služby Google Play a nastavit standardní způsob.

 • Dále otevřete program a podívejte se na pozadí v bílé modré tóny. Souhlasíte s předloženými podmínkami používání a přímo přes stránku. Nyní klikněte na „Wi-Fi Síť“.
 • Program nás zve k zahájení procedury. Seznámit se s krátkým instrukcí v angličtině a klikněte na velké červené tlačítko „Start vysílání“. Nyní aplikace projeví speciální odkaz, který chcete řídit do libovolného prohlížeče v počítači. Poznámka: S pomocí levého postranního panelu můžete provádět podrobné nastavení vysílání.

Začneme sezení, které vidíme nastavení kódu URL

 • Zadejte adresu přijatou v vyhledávači a klepněte na tlačítko Enter. To je vše, na počítači se zobrazí obrazovka Smartphone. Jděte do galerie a vyberte všechny video nebo spusťte hru.
zobrazit, obrázek, telefonu, monitor, připojení

Zobrazit video na PC Zobrazit hru na PC

přes USB

Také velmi jednoduchý způsob, vhodný, pokud jste například porušili zařízení zařízení. Na smartphonu nebudete muset nainstalovat další nástroje, všechny hlavní podvody se konají v počítači.

Chcete-li začít, zapněte ladění USB. Více o tomto postupu jsme napsali v článku „Jak používat Android ve formě webové kamery“. Řekněme předem, že ladění nebude schopno aktivovat, pokud je režim vývojáře vypnutý.

Dále otevřete prohlížeč a přejděte do online obchodu Chrome. Drive v expanzi vyhledávače s názvem Vyšor.

Přejděte na stránku Utility a klepněte na tlačítko „Instalovat“.

Vezmeme si smartphone a připojujeme jej přes kabel k PC. Vrátíme se do rozšíření: V seznamu dostupných připojení musí být název zařízení. Souhlasíme s konjugací kliknutím na „OK“. Vyrobeno, nyní bude obrazovka Smartphone vysílat na monitoru.

Prostřednictvím operačního systému

Výše uvedené metody vám nepomohlo? Zvážit je příliš komplikované? Nebojte se, protože systém Windows má vestavěnou funkci, která umožňuje připojení zařízení a provádět podvody s nimi bez problémů.

Váš operační systém v počítači musí být aktualizován na výročí Windows 10. S dřívějšími verzemi je tato operace nemožná.

 • Jsme přesvědčeni, že telefon a počítač jsou připojeny k jedné síti Wi-Fi.
 • V pravém dolním rohu najdeme internetový obrázek, klikněte tam. Rozšířená nastavení se otevírá, kde klepnete na tlačítko „Connect“.
 • Nové okno se zobrazí s názvem „Projekce tohoto počítače“. Exponát „k dispozici všem“.
 • Vrátit se do telefonu. Přejít na „Nastavení“. „Screen“. „Bezdrátový displej“. Na některých modelech není taková možnost! Aktivujte klíštět. Níže upozorňujeme na seznam zařízení pro připojení. Vyberte si náš počítač.
 • Na PC přichází upozornění na připojený. Souhlasit. To je vše, začíná vysílání.

Google Remote Desktop. elegantní řešení od společnosti Google

Google Remote Desktop umožňuje navázat spojení mezi systémy Android a PC. Ostatní operační systémy nejsou podporovány. Běda. Ve stejné době, Google Remote Desktop nemá jen možné vytvořit „druhou obrazovku“ z gadgetu, ale také umožňuje spravovat PC Desktop z smartphonu. Chcete-li pracovat, musíte mít pouze účet Gmail. A nemusíte platit za program vůbec.

Jak připojit telefon s TV

Uživatelé mají v podstatě dvě kritéria pro připojení smartphonu k televizoru. Nejprve. žádné vodiče, druhá. telefon by měl být v aktivním stavu, aby mohla být bez problémů kontrolovat. V zásadě dotaz plně splňuje přímou funkci Wi-Fi, kterou autor Androidinsider dříve řekl.Ru artem Sutyagin.

Připojení smartphonu k televizi bez vodičů.

Wi-Fi Direct. Jedná se o bezdrátový přenos dat protokol, který umožňuje výměnu souborů bez ohledu na připojení k Internetu.

Chcete-li telefon připojit k televizoru, potřebujete:

 • Otevřete nastavení na televizoru.
 • Přejděte do sekce síťového připojení (ikona zeměkoule).
 • Dále přejděte do přímé pododdíly Wi-Fi a zapněte funkci.
 • Pak na smartphonu přejděte na nastavení, Wi-Fi.
 • Poté přejděte na Wi-Fi Direct a vyberte televizor.

Řeknu hned, je to nejjednodušší způsob, jak připojit telefon na televizi. Jediná věc, která nejsou všechny televizory, mají podporu této technologie. Naštěstí existuje více dalších způsobů, jak to ještě neštěstí.

Připojení smartphonu na monitor

Je to o přímém připojení s obrazovkou. Pokud používáte PC a chcete-li zobrazit obrázek z telefonu, můžete použít speciální aplikace. Mezi oblíbené řešeními jsme si všimli reflektoru 4. Je kompatibilní nejen s databázovými zařízeními iOS a Android, ale také s počítači a notebooky s Windows, MacOS a Chrome OS.

MHL adaptér

Jeden z nejčastějších způsobů přenosu obrázků. Přístroj byl vyvinut společností Toshiba a Sony. Adaptér spojuje principy provozu konektoru HDMI a USB portu. Adaptér reprodukuje filmy v režimu Ultra HD (30 Hz) a podporuje zvuk Dolby TrueHD.

Připojuje zařízení následujícím způsobem:

 • Jeden konec kabelu HDMI Připojte k televizoru / monitoru.
 • Připojte druhý konec adaptéru MHL.
 • Adaptér Připojte se k smartphonu odpovídající konektor.
 • Pokud je adaptér aktivní, připojte jej k ní další napájení.

V závislosti na modelu telefonu budete potřebovat adaptér s USB-C nebo Micro-USB konektorem. V nepřítomnosti vhodné volby můžete použít adaptér z jednoho konektoru na jiný.

Slimport

Adaptér je analog MHL. Přístroj byl vyvinut analogií na základě standardního standardu VESA DisplayPort. Technologie Unitres HDMI a USB. Slimport lze použít jako alternativu k MHL nebo v nepřítomnosti podpory pro druhý na smartphonu.

Adaptér vysílá video v rozlišení 4K s osmi-kanálovým zvukem. Externě se neliší od MHL. Konektor Micro-USB nebo USB typu-C se používá pro připojení ke smartphonu. Pro připojení k monitoru potřebujete standardní kabel HDMI.

K dispozici je štíhlý s adaptérem na VGA. Setkat se však v roce 2021. vzácné.

Navzdory vizuální podobnosti má adaptér Slimport funkce:

 • Není nutná žádná další výživa;
 • Spotřeba energie je nižší než v MHL;
 • Existuje funkce USB hostitele (synchronizace gadgetů přes Slimport-HDMI adaptér).

Adaptér nekompatibilní s MHL. Adaptér Zvolte model Smartphone.

Dokovací stanice

Zařízení je zařízení, které je připojeno k gadgetu pomocí konektorů nebo Wi-Fi. Stanice ve skutečnosti rozšiřuje schopnosti zařízení. Každý model má své vlastní vlastnosti.

Dokovací stanice provádí následující funkce:

 • Poplatky telefon (tablet, notebook);
 • Spojuje se s klávesnicí a myší;
 • Hraje zvuk přes sloupce;
 • Podporuje externí pohony;
 • Zobrazí obrázek na externí obrazovku;
 • Umožňuje výměnu dat v interní síti.

Připojuje zařízení se standardním způsobem: do doku je vložen jeden konec kabelu, druhý je připojen k televizoru. Telefon se připojuje k dokovací stanici. Nejúspěšnější implementace takového spojení byla navržena Samsung v jeho vlajkových lodě (DEX režim).

Adaptéry zařízení Apple

Pokud máte iPhone nebo iPad, pak je velmi pohodlný způsob připojení mobilního zařízení k monitoru, vynalezen výrobcem gadgetu. Chcete-li to udělat, musíte si koupit adaptér v obchodním obchodě nebo od partnerů americké společnosti. Najděte popis adaptérů, pokyny krok za krokem pro připojení a doporučení týkající se řešení běžných problémů, které můžete na oficiálních stránkách Apple.

Mohu připojit smartphone na monitoru počítače?

Připojení smartphonu na monitor přes HDMI. Chcete-li vytvořit toto připojení, budete potřebovat speciální adaptér nebo adaptér. Stojí za zmínku, že adaptér je poněkud dražší, ale má speciální konektor pro nabíjení. To znamená, že v době připojení k monitoru bude smartphone účtovat.

Aby bylo možné připojit smartphone k televizoru pomocí technologie HDMI, musíte připojit adaptér MHL do smartphonu. Potom je běžný kabel HDMI připojen k adaptéru. Druhá strana kabelu HDMI se připojuje k televizoru. na zadní nebo boční stěně můžete najít port nebo porty pro připojení.

Pros a nevýhody připojení telefonu pro monitorování

V každém zařízení existují výhody a nevýhody. Proces přenosu „obrázky“ z mobilního telefonu na monitoru není výjimkou. Níže jsou uvedeny nevýhody této operace a její důstojnost. Nevýhody:

 • Hlavní nevýhodou je riziko ztráty času na vyřešení problému (poskytování telefonního připojení s širokoúhlým obrazovkou). Ti, kteří nejsou daleko od výpočetní techniky, mají dlouho a ženěně hledají pokyny v rodném jazyce. A pak porozumět popisu sekvence připojení a nastavení mobilního telefonu a monitoru. Ano, stále potřebujete vhodný drát (nováčci se často mýlí a snaží se připojit nesprávný kabel). Mnozí postrádají trpělivost, aby zjistil nastavení programu, přenášet na displeji obrazu (zejména pokud jsou všechny možnosti napsány v angličtině). V tomto případě existují dva výstupy: buď pro vyhledávání v možnostech možnost změny jazyka Inteeisu, nebo dát na aplikaci Crack, nebo využít profesionálního překladatele z Google, který může správně překládat jakýkoli cizí výraz. Není třeba zoufat. Problém můžete vždy vyřešit, aniž byste se uchýlili k placené pomoci.
 • Další nevýhodou procesu se pravidelně objevuje na obrazovce různých artefaktů, s nimiž se film změní na hell. A nejhorší je, že je téměř nemožné najít příčinu tohoto fenoménu. Dokonce i zkušení řemeslníci se nemohou s úkolem vyrovnat. Z tohoto důvodu lidé nechtějí kontaktovat mistry za pomoc, s vědomím, že je téměř nemožné vyřešit problém (můžete jen utratit peníze za volání mistra, který nemůže dělat nic).
 • Často se stává, že proces přenosu „obrázků“ je úspěšný, ale na obrázku na obrazovce je špatná kvalita. Důvodem je psát na nízkou kvalitu video souborový mobilní telefon, který vypadá dobře na malém smartphonu zobrazení a na širokoúhlém „canvase“. ne příliš krásná. Výsledkem tohoto pohledu je úplný odmítnutí některých uživatelů od vysílání videa na velkou obrazovku.
 • Další nevýhodou je náklady na nákup vodičů, které mohou stát tolik, že bude levnější strávit na sledování svého oblíbeného filmu v kině.
 • Nevýhodou je ztráta kontaktů v důsledku například uzavření konektoru. V tomto případě bude uživatel musí být spokojen s prohlížením filmu na obrazovce vlastního smartphonu. Musíme přenášet zařízení do workshopu pro čištění.

Navzdory výše uvedeným nedostatkům, tato operace má své výhody:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS