Jak zobrazit tlačítko Domů na obrazovce iPhone. Tlačítko isopropanol otřete

Jak zobrazit tlačítko iPhoneDomů“ nebo jej odstranit

Moderní uživatelé smartphonů Apple se často zajímají, jak převést ovládací prvek domovských klíčů na obrazovku. Obvykle je nárokován v důsledku poruch uvedeného prvku. Na všech modelech iPad a iPhone z dřívějších edic (na poslední generaci chybí domácí klíč) Problém selhání nebo mechanického poškození dílu je distribuován. V důsledku toho, když uzel selže, funkce iPhone je silně omezená. V podobném případě nebude trite používat zařízení v normálním režimu, zavřít aplikace, přepínat mezi pracovními systémy Windows, asistenta volání nebo vytvoření obrazovky obrazovky.

S popsaným problémem bude nejjednodušší způsob, jak řešit, bude vyřešen v servisním středisku. Průvodce rychle nahradí opotřebovaný prvek a iPhone znovu plně funguje. Současně, čas nebo prostředky pro rychlé upevnění není vždy dost, ale telefon je zapotřebí právě tady a teď.

V popsaném případě pomůže dočasné řešení pro přenos tlačítka na zobrazení gadgetu s uchováváním jeho funkčnosti.

Proč nosit tlačítko Domů na obrazovce, co je Assastivetouch?

„Domácí“ virtuální tlačítko jako pomocná část operačního systému iOS, provádí několik úkolů najednou:

 • Zjednodušuje život uživatelům se zdravotním postižením;
 • Umožňuje alespoň chvíli, ale opustit fyzické tlačítko umístěné na případu iPhone nebo iPad, v případech, kdy se nezdaří, lezení nebo selhání, musí být opraveno nebo neovlivňuje systém při použití;
 • Otevře přístup k SIRI, Apple Pay a volitelné menu bez použití tlačítka napájení umístěné nahoře nebo vpravo;
 • Pomáhá udržovat zařízení v původním formuláři, doslova odmítá komunikovat s případem. Překvapivě, ale vytvořit interakci přes obrazovku snadno. A jako praxe ukazuje, v asijských zemích, jsou uloženy z trvalého oblečení „moc“ nebo „domov“. Je to opravdu můžete ušetřit z potřeby zaplatit za opravu. že jiná otázka. Je nepravděpodobné, že by tato technika Apple je nepravděpodobná, že by byla nepravděpodobná, aby provozovala 3-4 roky stabilní kliknutí na tlačítkách umístěných na bydlení;
 • Assastivetouch je k dispozici na všech smartphonech Apple počínaje iPhone 3GS.

Pokročilá nastavení pro virtuální tlačítko

Assisitivetouch nejen vykonává úkoly, které jsou zvláštní pro fyzické tlačítko „Home“. Uživatel může pro něj nastavit jakoukoliv jinou funkci v závislosti na vlastních preferencích. V tomto případě se významně rozšiřuje scénář používání at. Koneckonců, tato komponenta se stává užitečnou i v případě, že tlačítko „Domů“ na smartphonu je naprosto dobré.

Mezi alternativní příležitosti se zdůrazňují následující:

 • Siri;
 • Velitelské centrum;
 • Zámek obrazovky;
 • Zvyšování nebo snížení hlasitosti;
 • Rychlý tým;
 • Spínací programy.

Používají se namísto tlačítka „Domů„. Kromě toho můžete nastavit nabídku nejvyšší úrovně pro Assisitivetouch. Toto je speciální dialogové okno, které se otevírá po kliknutí a umožňuje přístup okamžitě na několik funkcí.

Obvykle lidé hledají předběžné funkce. Ale zároveň je dovoleno vytvořit si vlastní gesta. To je, někdo bude moci ukázat své tvůrce, přidávat nové příležitosti na.

Všechny parametry jsou nastaveny pomocí sekce Nastavení pro aktivaci virtuálního tlačítka. Vlastník iPhone tak nemusí používat další software pro získání přístupu k pokročilému ovládání funkčnosti. Více informací o této složce systému je uveden ve videu.

Pokročilá nastavení pro virtuální tlačítko

Virtuální asistenční dotykové tlačítko umožňuje při stisknutí přístup k pokročilým funkcím. Když uživatel klikne na plovoucí ikonu, zobrazí se pomocné menu, které se skládá z několika parametrů:

 • Oznámení (zobrazuje seznam oznámení z různých aplikací a služeb);
 • uživatel;
 • gesta (použití třepání a jiných manipulací gesta);
 • zařízení;
 • Položka Management (Multitasking Management);
 • Zámek obrazovky (automatické vypnutí nebo zařazení);
 • Domov;
 • Kontrola hlasitosti zvuku;
 • Změna orientace a otočení otáčení;
 • Záběr screenshot;
 • Překlad fotoaparátu do režimu Lupa.

Sada dostupných akcí lze konfigurovat prostřednictvím nastavení univerzálního přístupu. Chcete-li to provést v sekci „Assastivetouch“, která je předem aktivována, budete muset jít do menu „Nejvyšší úrovně“.

Zde můžete doplnit nebo odstraňovat zbytečné možnosti tak, aby nepořádek dotykové obrazovky s nadbytečnými prvky. Skladem více než 10 možností pro různé události. Nicméně, bohatší sortiment se objeví na obrazovce, tím obtížnější je najít nezbytnou akci v tuto chvíli. Jednou z hlavních možností. prodej duplicitního tlačítka „Domovská stránka“ na iPhone.

Konfigurace menu Assastivetouch

Chcete-li změnit pořadí, množství a tlačítka v tomto menu, postupujte takto.

 • Vyberte „Nastavení“ „Univerzální přístup“ „Dotkněte se“ a zaškrtněte políčko Assastivetouch.
 • Zaškrtněte políčko Nahoru Nejvyšší úrovně a klepněte na ikonu, jejíž funkce je nutná k přiřazení funkce.
 • Pomocí tlačítek „“ a „-“ můžete změnit počet tlačítek v menu.

Chcete-li vrátit zpět a obnovte výchozí nastavení nabídky, klepněte na tlačítko Reset.

Tlačítko Domů na obrazovce iPhone

Pokud jste viděli průsvitnou políčko s bílým bodem ve středu, pak se jedná o výměnu požadovaného tlačítka na vašem zařízení.

Tato technologie se nazývá Assastivetouch a používá se ve dvou případech: není způsob, jak se dotknout obrazovky nebo potřebovat adaptivní zařízení. Pokud jsou jednoduchá slova, pak zapnete tuto funkci, pokud je poškozena obrazovkou a jednoduše nemáte možnost používat hlavní funkce telefonu.

Kromě domovského tlačítka v této technologii existuje oznamovací středisko, funkce zařízení (zvuk, blokování, rotace), řídicí bod, SIRI a uživatel (jiný tisk na obrazovce). Jak vidíte, zda máte pouze malou část obrazovky, ale vidíte vše, budete stále moci bezpečně používat telefon před opravou rozbití.

Vytváření nových gest

Můžete napsat libovolný dotek a pohyb prstu pomocí dotykové obrazovky a uložte je v nabídce AssastiveTouch.

Chcete-li vytvořit gesto, postupujte takto.

 • Vyberte „Nastavení“ Universal Access „a zaškrtněte políčko“ Touch „.
 • Vyberte Assastivetouch, pak. „Vytvořit nové gesto“.
 • Záznam se spustí automaticky, když se obrazovka dotkne, klepněte na tlačítko nebo podívejte se, když jste připraveni.
 • Po dokončení klikněte na tlačítko Stop „.

Chcete-li zobrazit zaznamenané gesto, klepněte na tlačítko „Play“. Přepsat gesto, klikněte na „Write“. Klikněte na „Uložit“ a určete název gesto.

Pokud je obtížné provést gesto pomocí několika prstů najednou, můžete vypálit jednotlivé pohyby a budou seskupeny. Například, nakreslete dva vodorovné body v horní polovině obrazovky a půlkruhu v dolní části obrazovky, klepněte na tlačítko „Stop“. Po klepnutí na tlačítko „Play“ se všechny body a řádky zobrazí současně.

Jak nakonfigurovat virtuální tlačítko v iOS

Alternativní způsob, jak vyřešit problém tuto nabídku AssistIntouch. Můžete přidat samostatná tlačítka na požadované akce s gadgetem.

Přejít na Nastavení. Univerzální přístup. Touch. AssistIdTouch.

Aktivujte hlavní vypínač.

V sekci nabídky Nejvyšší úrovně můžete konfigurovat tlačítka pro vypnutí obrazovky, restartujte volání Smartphone nebo Voice Assistant.

Pokud je z virtuálního tlačítka zapotřebí pouze jedna akce. upravte jej na jeden dotek, dvojitým stisknutím tlačítka nebo menu 3D (na podporovaných smartphonech).

Takže virtuální tlačítko na obrazovce iPhone, která okamžitě provede potřebnou akci nebo volání nabídky s různými gesty, aby nahradila boční tlačítko.

Proces aktivace iPhone

Před zapnutím iPhone zkontrolujte, zda máte vhodnou SIM kartu (mikro pro staré modely a nano pro novější). Bez SIM, aktivace nebude úspěšná. Také potřebujete bezdrátové připojení k internetu (nebo buněčnou komunikaci) nebo dostupnost počítače s programem iTunes (jako možnost obnovení zálohování). A teprve poté, co se ujistíte ve všech uvedených krocích, můžete bezpečně upnout napájecí tlačítko (nebo upínání spodního tlačítka a tlačítko zámku na iPhone 10 a výše).

Neexistují žádné právní aktivační metody bez SIM! Ve verzích IOS 7 a vyšší / pod / dole, taková zranitelnost skutečně existovala, ale již počínaje iOS 7.jeden.2 to bylo opraveno.

Aktivace na iPhone

Pro aktivaci bude vyžadováno pouze iPhone, žádná další zařízení. Vše, co potřebujete, je splnit následující akce:

  Vložte kartu do speciálního zásobníku. Slot je na straně zařízení, a to. na pravé straně (na zcela starých zařízeních, počínaje prvním iPhone podle typu 2G, 3G, 3G, je slot nahoře). Otvor může být otevřen nástrojem, který je dodáván se samotným zařízením na zařízení. Pokud není toto zařízení po ruce, můžete použít klip (neotevírejte zásobník pomocí ostrých položek, jako je jehly, protože může vést k rozbití). Vložte klip nebo nástroj do tenkého otvoru a vyjměte štěrbinu a vložte vhodnou SIM kartu (připomenout, to jsou rozměry mikro nebo nano);

| Denial of responsibility | Contacts |RSS