Jak zobrazit tlačítko Domů na obrazovce iPhone. Improvement Dotkněte se ID

Jak přidat tlačítko Domů na iPhone

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ho zkontrolovali pro přesnost a úplnost, se podílel na vytvoření tohoto článku.

WikiHow Content Manager manažeři tým pečlivě monitoruje provoz editorů, aby zajistil, že každý článek je dodržování našich vysokých standardů kvality.

Počet názorů tohoto článku: 88 464.

Z tohoto článku se dozvíte, jak používat funkci Assastivetouch v iPhone vytvořit virtuální tlačítko „Domovská stránka“ na obrazovce zařízení (Home).

Posunutím jezdce v blízkosti možnosti „Assastivetouch“ na „Povolit“. Na pravé straně obrazovky se na šedém náměstí objeví ikona bílého kruhu.

Stiskněte ➖. Tato ikona se nachází v pravém dolním rohu obrazovky. Klikněte na něj, dokud se neobjeví možnost „libovolně“.

Klikněte na libovolně. Bude existovat seznam možností, které lze aktivovat pomocí vytvořeného virtuálního tlačítka.

 • Pokud je obrazovka blokována, nelze použít virtuální tlačítko „Home“. Proto musíte nejprve kliknout na tlačítko „Režim spánku / probuzení“ vpravo nebo nahoře iPhone Case Panel.
 • Mnoho uživatelů vytvoří virtuální tlačítkoDomů“ pro snížení opotřebení fyzického tlačítka „Domů„.

Při použití asistentních dotykových technologií?

Tento seznam uvádí hlavní důvody, proč uživatelé zahrnují tuto technologii na jejich smartphonu:

 • Lidé s postižením. Zpočátku je technologie určena;
 • Uživatelé, kteří rozbili tlačítko domů. I když jste se již shromáždili, abyste připisovali zařízení do servisního centra, chci vytvořit zálohu, ušetřit důležité údaje, informovat příbuzné a milované, že po určitou dobu nemůžete s nimi komunikovat. Proto můžete tuto technologii povolit a provést všechny akce i při rozbitém domovském tlačítku;
 • Zájmu. Často se lidé snaží zobrazit tlačítko „Domů„, aby to zkusit v práci, a mnoho z nich se prostě používá, protože je to opravdu vhodné.

Obecně platí, že bez ohledu na to, jak důvody, princip aktivace a práce s touto možností je stejný.

Nejužitečnější příkazy pro domácí tlačítko

Tato technologická technika na zařízení pro iPhone a iPad funguje a funguje. Všichni odborníci však doporučují používat tyto funkce pouze v případě nouze. V případě, že máte nějaké incidenty, které ovlivnily práci zařízení, víte, jak opravit některé problémy bez odeslání smartphonu pro opravu a údržbu.

Použijte tyto tipy, pouze správně podle pokynů uvedených výše. Nezapomeňte, že domov na obrazovce iPhone vám pomůže používat pouze potřebné (standardní) funkce a v případě poruchy je lepší kontaktovat specializované servisní centrum.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

Funkce assastiveTouch

Virtuální tlačítko umístěné na obrazovce je prakticky všestranný. otevírá přístup do SIRI hlasového asistenta, blokuje a otočte obrazovku, změňte hlasitost zvuku, přeložit smartphone nebo tablet do tichého režimu, vezměte si snímek obrazovky a výstup rozsáhlého multitaskingového panelu. Sledujte nedávná oznámení. Každá samostatná akce se nachází v pokročilých tematických sekcích, které mohou být samozřejmě změněny a nakonfigurovány v prvních přání.

Pokud jsou uvedené funkce příliš malé, je nutné okamžitě kontaktovat nastavení a rozšiřovat pravomoci pomocníčka na obrazovce. nebude problém s i imitací některých interakcí s přístrojem. například, Můžete zobrazovat třepání nebo ředění prstů, abyste zmenšili nebo zvětšili obraz.

Jak zobrazit tlačítko Domů na obrazovce iPhone

Chcete-li zobrazit systémový klíč, musíte provést několik jednoduchých akcí:

Po tom, na hlavní obrazovce se zobrazí tlačítko AssisitiveTouch. Zobrazí se v každé položce menu, takže vlastník zařízení se může kdykoliv vrátit do pracovní plochy. Ale ve výchozím nastavení může být Assisitivetouch přidělen další akci. Proto je v nastavení funkce důležité zkontrolovat, zda je za ním opraveno „domácí“ tlačítko. Pokud se vyskytnou problémy při provádění operace. viz instrukce videa. Má podobný proces podrobněji a jasněji.

Po nastavení všech nastavení můžete začít používat funkčnost AssisitiveTouch. Zpočátku je v dolní části obrazovky zobrazen, ale snadno se přenáší do jiné oblasti stisknutím a pohybem s přeješkem. Uživatel tak nastaví ovládací prvek nejvhodnějším místem bez omezení.

Nastavení iPhone vám umožní přizpůsobit transparentnost AssisitiveTouch. Tlačítko lze provést téměř neviditelné nebo naopak, je nejvíce nasyceným.

Proč potřebujete zobrazit tlačítko „Domů“ na obrazovce

Centrální klíč nebo dotykový panel je klíčovým prvkem pro všechny modely od amerického výrobce:

Diskutovaný pomocný prvek je součástí operačního systému IOS a je navržen speciálně pro splnění požadavků uživatele. Interaktivní tlačítko je pohodlný způsob přístupu k mnoha funkcím v lehkém režimu, včetně části „Domů“.

Zde jsou jen některé možnosti, proč to může být vhodné:

 • při používání osob se zdravotním postižením;
 • Pokud existuje fyzický nebo softwarový členění;
 • když je to pohodlnější z hlediska majitele gadgetu;
 • Pro snadné přístup k často používaným funkcím;
 • Za účelem snížení stupně opotřebení hlavního tlačítka.

Při umístění kláves můžete vybrat jakékoliv pohodlné místo na ploše nebo na obrazovce zámku. Díky tomu je snadné najít a zajistit přístup k funkcím telefonu.

Rychlý restart

Pokud se iPhone začal chovat podivně, bez důvodu, je možné brzdit nebo jen zpomalit, můžete přístrojům důvěřovat. Můžete to udělat podobným způsobem.

Místo zámku tlačítka na menu Assastivetouch byste měli přidat možnost Reload.

Nyní restartujte restart, musíte kliknout na virtuální klíč Assastivetouch, vyberte možnost Restartovat a potvrdit akci.

Jak aktivovat režim SOS bez bočního klíče

Jediný alternativní způsob, jak aktivovat režim SOS, je přidat vhodné gesto v AssistIntouch.

Chcete-li to provést, na sledovací cestě. Univerzální přístup. Touch. AssistIdItouch přidat klíč SOS nebo přizpůsobit aktivaci režimu na dvojité dotek nebo dlouhý tisk.

Aktivace režimu bude o něco složitější, ale také nepravdivé odpovědi se stanou mimořádně zřídka.

Proces aktivace iPhone

Před zapnutím iPhone zkontrolujte, zda máte vhodnou SIM kartu (mikro pro staré modely a nano pro novější). Bez SIM, aktivace nebude úspěšná. Také potřebujete bezdrátové připojení k internetu (nebo buněčnou komunikaci) nebo dostupnost počítače s programem iTunes (jako možnost obnovení zálohování). A teprve poté, co se ujistíte ve všech uvedených krocích, můžete bezpečně upnout napájecí tlačítko (nebo upínání spodního tlačítka a tlačítko zámku na iPhone 10 a výše).

Neexistují žádné právní aktivační metody bez SIM! Ve verzích IOS 7 a vyšší / pod / dole, taková zranitelnost skutečně existovala, ale již počínaje iOS 7.jeden.2 to bylo opraveno.

Aktivace na iPhone

Pro aktivaci bude vyžadováno pouze iPhone, žádná další zařízení. Vše, co potřebujete, je splnit následující akce:

  Vložte kartu do speciálního zásobníku. Slot je na straně zařízení, a to. na pravé straně (na zcela starých zařízeních, počínaje prvním iPhone podle typu 2G, 3G, 3G, je slot nahoře). Otvor může být otevřen nástrojem, který je dodáván se samotným zařízením na zařízení. Pokud není toto zařízení po ruce, můžete použít klip (neotevírejte zásobník pomocí ostrých položek, jako je jehly, protože může vést k rozbití). Vložte klip nebo nástroj do tenkého otvoru a vyjměte štěrbinu a vložte vhodnou SIM kartu (připomenout, to jsou rozměry mikro nebo nano);

| Denial of responsibility | Contacts |RSS