Jak zrušit propojení účtu Samsung s telefonem

Jak zrušit propojení telefonu Samsung s účtem?

Co se týče účtu Samsung. jedná se o jedinečný profil určený pro majitele chytrých telefonů jihokorejského výrobce. Před přihlášením k účtu Samsung z telefonu se musíte zaregistrovat. Cílem tohoto procesu je rezervace speciálního názvu pro budoucí použití ve službách společnosti Samsung.

Jak zcela odebrat účet Google z telefonu

 • Přejděte do Nastavení. Google.
 • Klepněte na položku „Účet Google“
 • Přejděte dolů na stránku a najděte položku „Odstranit službu nebo účet“.
 • Na další obrazovce klepněte v části „Odstranit účet Google“ na možnost „Odstranit účet“.

Jak změnit účet WhatsApp?

Pokud nevíte, jak změnit svůj účet Whatsapp, jsme tu, abychom vám pomohli zjistit, jak na to, abyste měli svou oblíbenou mobilní službu vždy po ruce.

Svůj účet Whatsapp můžete změnit pomocí funkce „Změnit číslo“. To je třeba provést před potvrzením nového čísla.

Někteří lidé se také často ptají na dvě čísla na jednom WhatsAppu a možnost jejich optimálního využití. o tom hovoříme samostatně na stránkách našeho portálu.

Co je to za proces? Co to znamená?

Použití této možnosti znamená, že:

 • Všechny informace z vašeho účtu se přenesou ze starého čísla na nové bez ztráty jakýchkoli dat (včetně historie chatu) a různá nastavení zůstanou také nezměněna;
 • Váš starý účet bude smazán a vaši přátelé ve službě WhatsApp jej již neuvidí.

Na našich webových stránkách můžete také zjistit, zda máte přístup k cizí aplikaci WhatsApp ze svého telefonu?

Důležité! Ujistěte se, že celý váš seznam přátel je informován o tom, že máte nové číslo, a že si ho uložili do svých telefonů, aby nedošlo k nedorozumění. Koneckonců, Votsap nebude nikoho informovat o všech změnách ve vašem životě, natož automaticky.

Před změnou účtu WhatsApp zkontrolujte následující:

 • SMS a hovory lze přijímat, máte dobré připojení k internetu
 • Vaše staré číslo musí být ověřeno v aplikaci Messenger (pro ověření přejděte do nabídky aplikace. Nastavení a klikněte na svůj profilový obrázek a podívejte se, jaká čísla tam máte)

Jak změnit účet WhatsApp?

 • Vložení nové karty SIM do zařízení
 • Přejít na aplikaci WhatsApp
 • Zkontrolujte, jaké číslo máte aktuálně ve svém profilu v Messengeru (najdete ho u svého avatara)
 • Dále přejděte do nabídky Menu.Nastavení. Číslo účtu. změna
 • Do horního pole zadejte staré informace
 • Nové informace. ve spodním poli
 • Stiskněte tlačítko „Hotovo“
 • Potvrďte nové číslice obvyklým způsobem

Nyní máte k dispozici všechny funkce a možnosti aplikace pro rychlou výměnu zpráv, ať jste kdekoli. zůstaňte v kontaktu s rodinou a přáteli, ať jste kdekoli!

Máme pro vás připraveno mnoho dalších zajímavých triků a užitečných materiálů o aplikaci nové generace, takže pokud se chcete dozvědět například to, zda můžete na jednom zařízení nastavit dva účty Whatsapp, zůstaňte s námi.

Co se stane, když odstraníte účet Google?

Co se stane, když v telefonu se systémem Android odstraníte účet Google. Když nyní z telefonu odstraníte účet Google, všechny připojené aplikace ztratí přístup k vašemu účtu Google a nebudou moci zobrazit synchronizovaná data.

Chcete-li svůj účet odebrat, postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte na stránku účtu Google.
 • Na navigačním panelu se dotkněte možnosti Data a personalizace vlevo.
 • V části Stahování, odinstalování a plánování vyberte možnost Odstranit službu nebo účet.
 • V části Odebrat účet Google se dotkněte možnosti Odebrat účet.

Jak odebrat účet Google z telefonu, když je zablokovaný?

Musíte vyvolat klávesnici, pak stiskněte tlačítko @ a podržte jej, dokud se neobjeví ozubené kolo, pak stiskněte klávesnici Android a stiskněte tlačítko zpět, pak stiskněte správce úloh a objeví se okno vyhledávání Google, kde je třeba vybrat nastavení v nabídce, kterou je třeba stisknout obnovit a obnovit nastavení a pak zapněte telefon.

Jak zruším propojení svého účtu s telefonem se systémem Android??

V nabídce Zabezpečení a přihlášení vyberte možnost „Akce na zařízeních a zabezpečení účtu“. Klepněte na možnost „Zobrazit připojená zařízení“. Vyberte zařízení, které chcete odhlásit. Klepněte na možnost „Zavřít přístup“ a potvrďte zákaz.

Způsoby obnovení ochrany

U moderních tabletů a chytrých telefonů existují způsoby, jak obejít FRP pro účet Google po resetování, ale ne všechny fungují na všech zařízeních. Pro různé telefony existují jedinečné techniky. Všechny metody obcházení účtu Google se zhruba dělí na 2 velké skupiny:

Zásady zabezpečení společnosti Google uvádějí, že FRP je platná pouze 3 dny. Pokud je čas počkat, ochrana přestane blokovat zapnutí a odpojení od účtu Google nebude nutné.

Nechci se přihlásit ke svému účtu Samsung ve smartphonu

Zde najdete několik často kladených otázek o účtech Samsung, které vám poskytnou informace o tom, co je účet Samsung a k čemu slouží, ale ve zkratce jde o to, že účet Samsung vám umožňuje používat různé služby Samsung v telefonu (jejich úplný seznam najdete zde).)

Příslušné části z těchto často kladených otázek o registraci a přidávání; ukončení a odstranění:

“ Registrace: Jak přidat účet Samsung do mobilních zařízení?

Účet Samsung můžete přidat do svých mobilních zařízení, jako jsou smartphony a tablety, podle následujících kroků.

[přejděte do „Nastavení“, vyberte „Účty“, vyberte „Přidat účet“, vyberte „Účet Samsung„]

Přejděte na „Nastavení“, vyberte „Účty“, vyberte „Přidat účet“, vyberte „Účet Samsung“, vyberte „Vytvořit nový účet“, „Dokončit registraci“.

zrušit, propojení, účtu, samsung, telefonem

2) Pokud máte účet Samsung:

Přejděte na „Nastavení“, vyberte „Účty“, vyberte „Přidat účet“, vyberte „Účet Samsung“, vyberte „Přihlášení“ „

„Odhlášení: Jak se odhlásit z účtu Samsung ve smartphonu/tabletu??

Pokud se chcete odhlásit z účtu Samsung, ke kterému jste přihlášeni na svém mobilním zařízení (např. Smartphonu nebo tabletu), můžete se odhlásit níže uvedeným způsobem:

Přejděte do Nastavení“ „Cloud a účty“ „Účty“ „Účet Samsung“, vyberte nabídku v pravém horním rohu a vyberte „Odstranit účet“.

Upozorňujeme, že pokud se odhlásíte z účtu Samsung, budete odhlášeni ze všech služeb Samsung, ke kterým jste přihlášeni na svém mobilním zařízení pomocí účtu Samsung. „.

„Stažení: Jak odstranit účet Samsung?

Účet Samsung můžete odstranit prostřednictvím webové stránky (https://account).Samsung.com/).

Přihlaste se na webové stránky účtu Samsung pomocí svého účtu Samsung a klikněte na nabídku „Profil“.Tam se může zobrazit tlačítko „Odstranit účet“.

Když odstraníte svůj účet Samsung, vaše údaje se odstraní také ze všech připojených služeb Samsung. Kromě toho jsou všechny informace související s vaším účtem, jako jsou stažené položky, historie nákupů atd. Д., Bude také smazán. Pokud chcete zjistit, které služby používáte s účtem Samsung, můžete si je ověřit na webových stránkách účtu Samsung (https://account).Samsung.com/).

Pokud se vám nepodaří účet odstranit výše uvedeným postupem, obraťte se na zákaznickou podporu (https: // account.Samsung.com Kontaktujte nás) „

Problémy při odstraňování účtu

Nezřídka se stává, že při odstraňování účtu Google v systému Android se vás systém zeptá na heslo k účtu, které jste zapomněli. Poté klikněte na tlačítko „Zapomenuté heslo“, které speciálně poskytl vývojář?“. Před dokončením procesu odinstalace budete provedeni procesem obnovení hesla a dokončením procesu odinstalace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS