Jak zvětšit plochu v systému Android

Jak vytvořit měnitelnou tapetu [Windows a Android]

Aloha!

Dnešní příspěvek je připraven pro ty uživatele, kteří chtějí mít na ploše čerstvý obrázek!

A jak jste uhodli. ručně změnit tapetu nebudeme (a ani hledat a stahovat ze sítě), pro nás všechny bude dělat spets. Program. Pohodlně? Přesně tak!

Mimochodem, ne tak dávno na Rambleru byla zveřejněna studie psychologů, že automatická změna tapety v práci pomáhá zbavit se negativní nálady, rutinních myšlenek a zvednout náladu! Je tedy nejen krásný, ale také užitečný!

Poznámka. Poznámka: ze stejného důvodu jsem se rozhodl zaměřit nejen na počítače se systémem Windows, ale také na zařízení se systémem Android.

Mimochodem!

1) Několik neobvyklých pozadí na plochu (oživte si pracovní plochu a udělejte si pořádek na nový školní rok!)

zvětšit, plochu, systému, android

2) Jak změnit tapety na ploše, jak je oživit. Co dělat, když se tapeta nezmění?

Jak vytvořit 2 pracovní plochy v zařízení Samsung?

Používáte-li například zařízení Samsung, pak chcete-li přidat plochu, musíte klepnout na obrazovku a poté se zobrazí možnost přidání/odebrání plochy. Chcete-li přidat ikonu (plus) a odstranit ji z plochy, přesuňte ji do koše s nápisem „Odstranit“.

Chcete-li odebrat plochu, musíte stisknout obrazovku (ano, ano, přiložíte prsty k obrazovce a stisknete). Uvidíte tento obrázek: Toto jsou pracovní plochy. Chcete-li některou z nich odstranit, jednoduše přetáhněte plochu na ikonu koše v horní části obrazovky.

Přizpůsobení domovské obrazovky

Každý majitel mobilního zařízení se během používání neustále obrací na domovskou obrazovku. Abyste ji mohli maximálně využít, je třeba ji správně nastavit „podle vašich představ“. S tímto úkolem vám mohou pomoci aplikace a loupežníci, kteří vám pomohou uspořádat pracovní prostor. Zde je několik tipů.

 • Chceme-li se zbavit „statické“ domovské obrazovky, můžeme použít funkci „Kontextová složka aplikací“. V závislosti na akci uživatele se zobrazí určité skupiny ikon.

Pro další přizpůsobení domovské obrazovky můžete využít neomezené možnosti obchodu Google Play.

Jak změnit mřížku plochy MIUI bez zakořenění?

Budeme potřebovat nějaký internetový provoz a výchozí aplikaci „Motivy“, kterou najdete v každém MIUI.

Někteří vývojáři do svých témat vkládají možnost měnit mřížku plochy.

Zkontrolujte možnost změny v již nainstalovaném tématu:

 • Odemknutí obrazovky smartphonu.
 • Klepněte prstem na prázdné místo a podržte jej, dokud se v dolní části obrazovky nezobrazí nabídka.
 • V pravém dolním rohu vyberte ikonu „Nastavení“.
 • Pokud se v nabídce objeví řádek „Mřížka plochy“ a varianty volby. pak je problém vyřešen, pokud takový řádek není. čtěte dále.

K přidání takového panelu do nabídky potřebujeme motivy, které podporují změnu stavového řádku. Aplikace Motivy však nemá funkci vyhledávání takových možností, takže se uchýlíme k uživatelským zkušenostem.

Níže je uveden seznam několika osvědčených motivů, které mají potřebné funkce a které lze jednoduše nainstalovat do smartphonu několika klepnutími na obrazovku.

Upozornění ! Pokud se vám vzhled tématu nelíbí, nezoufejte.

Odstranění pracovní plochy

Nyní se dozvíme, jak odstranit plochu z vašeho miniaplikačního zařízení. Odstraněním aplikací a zástupců se uvolní místo na obrazovce. Použití celé stránky plochy pro jednoho zástupce není racionální, takže je logické přesunout ho na jiné místo a prázdnou stránku odstranit. V závislosti na rozhraní smartphonu existuje několik způsobů, jak odebrat plochu. Zvažte odstranění obrazovky plochy pomocí první metody:

 • Přejděte na plochu, kterou chcete odstranit.
 • Klepněte na prázdné místo na obrazovce.
 • Jakmile se stránky zobrazí, klikněte v pravém horním rohu na křížek a odstraňte je.

Na ostatních zařízeních přejděte do nabídky plochy (klepnutím na obrazovku). Poté:

 • Jedním klepnutím vyberte požadované okno.
 • Klepněte na zástupce koše v horní části obrazovky. Pokud to nefunguje, přetáhněte plochu do horní oblasti.
 • Klepnutím na tlačítko zpět ukončíte.
zvětšit, plochu, systému, android

Buďte opatrní! Vzdálená plocha ztratí všechny zástupce, kteří na ní jsou. Pokud chcete stránku obnovit, je třeba změnit uspořádání všech softwarových ikon v obecném seznamu.

Některá zařízení tuto funkci neposkytují, ale nenechte se odradit, protože to lze vyřešit pomocí speciálního softwaru Launcher.

Odpalovací zařízení Trebuchet

Takto vypadá základní plocha systému Android 4.0.4. 4.2.2, dosud nejnovější verze.

Zde je standardní a nejjednodušší plocha založená na Trebuchet Launcheru původně nainstalovaném v Cyanogenmod 10.1 Android 4.2.2. Vypadá úplně stejně jako na Nexusu 4, jen bez spodní lišty s klávesami na obrazovce dole (záleží na tom, zda má váš konkrétní telefon fyzické klávesy, nebo ne). Pro zvídavé: „Pokud chcete, můžete si lištu zapnout sami, ale to je zásah do softwaru zařízení.“.

Android 5.1 přidat pracovní plochu. Jak změnit plochu systému Android

Data-lazy-type=“image“ data-src=“http://androidkak.ru/wp-content/uploads/2015/12/rabochie-stoly.Png 400w, http://androidkak.ru/wp-content/uploads/2015/12/rabochie-stoly-300×178.Png 300w“ sizes=“(max-width: 300px) 100vw, 300px“ Operační systém Android má mnoho výhod, díky kterým je práce s telefonem nebo tabletem mnohem pohodlnější. Jednou z těchto výhod je možnost používat několik pracovních ploch najednou. Je to velmi pohodlné, protože můžete mít všechny widgety, které potřebujete, takže nemusíte dlouho hledat žádné informace. Na obrazovce máte například hodiny a potřebné aplikace. Stačí gesto doprava a počasí je před vámi. Ještě jedno cvaknutí a poslech hudby je možný.

Tato funkce je velmi užitečná pro ty, kteří nechtějí navštěvovat různé webové stránky a aplikace, aby zjistili nějaké informace.

Majitelé androidu mají tuto možnost, protože všechny tyto informace můžete přidat ve formě widgetů a zkratek na obrazovku smartphonu.

Samozřejmě byste však měli mít na paměti, že prostor je omezený a je třeba jej nějakým způsobem rozšířit. Někdy je však prostoru příliš mnoho. Je nutné ji snížit.

Někteří lidé si lámou hlavu nad tím, jak přidat nebo odebrat nové pracovní plochy v telefonu nebo tabletu (mnoho nezkušených uživatelů je má nepozorovaně a majitelé telefonů a tabletů jednoduše nevědí, jak je odebrat)? Podívejme se na to.

Jak odstranit nadbytečnou pracovní plochu

Každý smartphone je jiný, takže se metody budou lišit, ale jedna z nich bude určitě fungovat:

 • Na mnoha zařízeních můžete odstranit nadbytečnou plochu pouhými dvěma přejetími. Umístěte dva prsty na oba konce obrazovky a stiskněte je k sobě (stejné gesto jako při oddálení). Budou vám představeny všechny naše stoly. Chcete-li odstranit nechtěnou položku, dlouze na ni klikněte a přetáhněte ji na ikonu koše s nápisem „odstranit“ (někdy tam tento nápis nemusí být).
 • Druhá metoda se od první liší pouze prvním úkonem. Přejděte na domovskou obrazovku, stiskněte tlačítko „Domů“ a opakujte všechny kroky od kroku 1.
 • Některé smartphony neumožňují přidávat nebo odebírat pracovní plochy. Obvyklá obrazovka spouštěče Go Launcher by neměla odrazovat. v Obchodě Play jich máme spoustu. Nainstalujte je a přidejte libovolný počet pracovních ploch.
zvětšit, plochu, systému, android

Ve standardním firmwaru a standardním Launcheru není možné změnit počet pracovních ploch. Android Launcher je plocha pro smartphone, ale s alternativním vzhledem a dalšími upravenými prvky.

Jedním z nejoblíbenějších je například ADW.Spouštěcí zařízení. Tento spouštěč je skvělý pro tablety. plocha na více obrazovkách, hlavní nabídka aplikace.

Chcete-li ovládat obsah spouštěče, stačí klepnout na oblast na displeji a počkat 1-2 sekundy. Otevře se nové okno, ve kterém si můžete přizpůsobit widgety, aplikace a celou plochu.

Hlavní nevýhodou spouštěče je však to, že neumožňuje odebírat aplikace z panelu aplikací. K tomu je třeba použít standardní spouštěč.

Dalším oblíbeným spouštěčem je Go Launcher. V dolní části pracovní plochy je umístěn dok, do kterého můžete uložit často používané programy.

Spouštěč funguje perfektně i na tabletech.

Dlouhým stisknutím na obrazovce zařízení se otevře nabídka uživatelských nastavení, kde je možné přizpůsobit motivy designu, widgety, aplikace a také přidat nebo odstranit plochy.

Odinstalování plochy se systémem Android

Přidání další plochy do zařízení se systémem Android je velmi jednoduché. Chcete-li to provést, musíte na několik sekund stisknout prst na ploše a poté v zobrazené nabídce vybrat možnost „Stránka“.

Někdy se však stává, že náhodná manipulace vytvoří několik ploch. A je nutné některé z nich smazat. Chcete-li odstranit další plochu, přejeďte dvěma prsty od rohů ke středu (stejný postup jako při zmenšování obrázku).

Pro správu ploch bude k dispozici nová nabídka s náhledy. Pak je třeba klepnout na konkrétní plochu a přesunout ji do koše.

Kliknutím na tlačítko „Home“ v pravém horním rohu vybrané plochy můžete určit, která plocha je hlavní.

Existuje i jiný způsob, jak odebrat další pracovní plochu. Když jste na hlavní ploše, klepněte na ikonu „domeček“, čímž otevřete všechny plochy na jedné obrazovce. Chcete-li odstranit nechtěnou plochu, musíte ji uchopit a přetáhnout do koše.

Moderní počítače umožňují instalovat různý software, hrát hry, vytvářet prezentace a mnoho dalšího. Existují však situace, kdy počítač z nějakého důvodu zamrzne a vy musíte hledat procesy, které spustí celý systém.

Chcete-li se vyhnout zbytečným procesům, můžete použít standardní nástroje operačního systému. Je však třeba upozornit, že nezkušení uživatelé mohou při ukončování takových procesů narušit celý chod počítače. Pokud alespoň trochu rozumíte tomu, jak počítač zpracovává procesy, pravděpodobně víte, že to můžete provést prostřednictvím Správce úloh.

Stisknutím klávesy CTRL ALT DELETE získáte přístup k tomuto nástroji. Zobrazí se malé okno s kartami Aplikace, Výkon, Procesy, Síť, Uživatelé. Nejprve je třeba zjistit, na které kartě jsou procesy deaktivovány

Klikněte na sloupec „Aplikace“. Zobrazí se seznam všech otevřených programů, složek a úkolů, které jsou aktuálně aktivní v systému. Kteroukoli z nich můžete zavřít několika stisknutími kláves. Vyberte aplikaci nebo složku a klikněte na tlačítko „Deaktivovat úlohu“. Proces poté zmizí ze seznamu.

Jak přidat nebo odebrat obrazovku plochy v telefonu se systémem Android

Operační systém Android má mnoho výhod, díky kterým je práce s telefonem nebo tabletem mnohem pohodlnější. Jednou z těchto výhod je možnost používat několik pracovních ploch najednou.

Je to velmi praktické, protože na obrazovce můžete mít všechny widgety, které potřebujete, takže nemusíte dlouho hledat žádné informace. Na obrazovce zařízení máte například hodiny a potřebné aplikace. Stačí správné gesto a počasí je před vámi.

Ještě jedno švihnutí a bude možné poslouchat hudbu.

Tato funkce je velmi užitečná pro ty, kteří nechtějí navštěvovat různé webové stránky a aplikace, aby se dozvěděli nějaké informace.

Majitel systému Android má možnost přidávat na obrazovku svého smartphonu informace ve formě widgetů a zkratek.

Je ovšem třeba mít na paměti, že prostor je omezený a musí se nějakým způsobem zvětšit. Na druhou stranu je někdy prostoru příliš mnoho. Je třeba ji snížit.

Někteří lidé mají otázku: Jak přidat nebo odebrat nové pracovní plochy v telefonu nebo tabletu(Mnoho nezkušených uživatelů je má bez povšimnutí a majitelé telefonů a tabletů jednoduše nevědí, jak je odstranit)? Pojďme se tomu podívat na kloub.

Jak odstranit nepotřebnou plochu

Každý smartphone je jiný, takže se metody budou lišit, ale jedna z nich bude určitě fungovat:

 • Na mnoha zařízeních můžete nežádoucí místo na ploše odstranit dvěma tahy. Položte dva prsty na každou stranu obrazovky a stiskněte je k sobě (stejné gesto jako při zmenšování obrazu). Zobrazí se všechny plochy, které máte. Chcete-li odstranit nechtěnou plochu, dlouze na ni stiskněte a přetáhněte ji na ikonu koše s nápisem „odstranit“ (někdy tam ikona nemusí být).
 • Druhý způsob se od prvního liší pouze prvním úkonem. Přejděte na domovskou obrazovku, stiskněte tlačítko „Home“ a zopakujte všechny kroky od bodu 1.
 • Některé smartphony neumožňují přidávání a odebírání pracovních ploch. Ale nezoufejte, na pomoc nám v tomto případě můžeme přijít lehátko, což je velmi mnoho Play Market. Nainstalujete si je a přidáte si na obrazovku libovolný počet ploch.

Poté však může vyvstat logicky opačná otázka týkající se vylepšení obrazovky.

Jak přidat plochu na obrazovku

Postup je téměř totožný. Proveďte gesto uvedené v prvním bodě (stiskněte prsty na displeji smartphonu). Mezi pracovními plochami můžete vidět novou plochu se znaménkem plus. Klikněte na něj. Připraveno! Druhý způsob se liší pouze stisknutím tlačítka „Home“.

Co nejjednodušší a nejpohodlnější práce s telefony a tablety se systémem Android, například umístěním všech potřebných zástupců, widgetů a aplikací na domovskou stránku. Počet těchto stránek můžete kontrolovat, a jak jste viděli, není to vůbec obtížné. Odstraňování a přidávání ploch a co nejpohodlnější používání smartphonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS