Jaká paměťová karta je vhodná pro Samsung Galaxy. Vybereme kartu pro telefonní telefon

Co vybrat paměťovou kartu pro smartphone

Navzdory tomu, že moderní smartphony jsou často vybaveny 128 GB vnitřní paměti, a někdy všech 256 GB, podpora paměťových karet pro mnohé stále zůstává důležitým parametrem při výběru gadgetu. Vysvětlení tohoto jednoduchého: Pokud fotografujete hodně nebo fotografování videa, pak v poli, kde je mnohem snazší vyměnit paměťovou kartu, když je vyplněna, než hledat počítač a čtečku karet. Ale o tom, jak vybrat správnou paměťovou kartu, takže Smartphone vás nenechá na nejvíce inopportune moment, řekneme v našem článku.

Standard Secure Digital existuje déle než 17 let a podařilo se mu získat tři různé formáty pro tuto značnou dobu. Historicky, první velikost SD formátu se objevil jako první, který je stále používán v notebookech, kamerách, videokamerech a dalších zařízeních, které neuvádějí značné omezení rozměrů pohonů. Redundantní minisdový formát existoval poměrně dlouho, což nezískalo popularitu v důsledku malého rozdílu ve velikosti s konvenčními kartami SD. Formát microSD, také známý jako TF (Transflash, T-Flash), byl velmi populární a nebude brzy vydávat žádný nástupce.

Kromě různých formátů je SD také zastoupen ve třech generacích a každý následující má zpětnou kompatibilitu s předchozím. Jinými slovy, je možné použít starou paměťovou kartu v nových zařízeních, ale naopak. ne. První dvě generace standardu, SD 1.0 a SD 1.1 Zajistěte objem až 4 GB, ale nyní téměř nebyl nalezen. A tyto paměťové karty s objemem 4 GB, které jsou nyní v prodeji, již byly dokončeny na modernějším standardním standardním SDHC (vysoká kapacita SD). Tato norma je nyní nejčastější a kompatibilní s absolutně všechnami s podporou paměťové karty a maximální objem takových karet je 32 GB.

Moderní standard. SDXC (Rozšířená kapacita SD). Nezvedá náhradu v blízké budoucnosti, protože maximální teoretický objem těchto paměťových karet je tolik jako 2 tb. A právě teď si můžete zakoupit kartu SDXC s objemem 512 GB nebo kartou 400 GB MicroSDxc. Nebude to fungovat, nicméně nebude ve všech gadgetech: jako souborový systém v kartách SDXC, proprietární exfat od společnosti Microsoft, který je podporován pouze vlajkami a blízkými jim v charakteristikách smartphonů, například cti 9.

Tak jaký druh objemu vybrat si smartphone? Chcete-li pořídit paměťovou kartu menší než 32 GB, v našem stanovisku, žádný smysl, ale tyto karty můžete považovat za možná, pokud vaše zařízení nemá podporu standardu SDXC. Nejziskovější akvizice může být paměťová karta pro 64 GB: za malou cenu, tento objem je dostačující pro 2,5-3 hodiny video rychlostí 30 FPS v Ultra HD rozlišení, 7.5-8 hodin Full HD Video, 16000 fotografií Typický pro velikosti smartphonu 4 MB nebo 142 hodin bezeztrátové hudby. Ale pokud se na první pohled takové svazky nezdají být obrovský. můžete bezpečně vzít větší paměťovou kartu.

Vyberte paměťovou kartu pro Samsung Smartphone. Co si vybrat?

Nikdo není tajný, že existuje mnoho různých paměťových karet pro smartphony, fotoaparáty, tablety. Téměř všechna data zařízení mají jeden požadavek. Instalace karet microSD. Pouze smartphony Apple se liší v nepřítomnosti slotu pro paměťové karty a generování Samsung Galaxy S6 neměla slot pod paměťovou kartu. Ve všech následujících generacích paměťových gadgetů jsou k dispozici pro instalaci. V této poznámce nabízíme zůstat na volbě paměťové karty.

Pokud navštívíte prodejní příslušenství pro telefony pro telefony, pak můžete vidět, že v ceníku jsou paměťové karty jako slavné výrobce, jako je Kingston, transcend, SanDisk, a zcela neznámé výrobce. Ten jsou často levnější při podobných technických specifikacích. Podobný záměně se děje na rozloze čínských internetových obchodů, kde jsou v téměř přepravě pozváni, aby vám doručila paměťovou kartu prostřednictvím pošty. Nepřipíchejte si koupit žádné jméno a objednávky od čínských internetových obchodů!

Důvodem je skutečnost, že podle výkonu výkonu paměťové karty prezentované na internetu se liší od sebe nejen do jedné třídy výkonu, ale i při porovnávání karet zcela odlišných tříd. Například na webové stránce IXBT byly naposledy ukázány, že PremiEC SDHC Class 10 paměťové karty jsou mnohem produktivnější než jeho konkurenty LEEF SDHC třída 10 a třída PNY SDHC třídy 10. V tomto případě může rozdíl ve výkonnosti dosáhnout dvoučasových množství. Odpovídá stanovenému výkonu výkonu pouze paměťových karet významných výrobců transcend a sandy. S velmi dobrou částí jste zobrazili paměťovou kartu od společnosti Toshiba, která je bohužel k dispozici pro nákup daleko od jakékoli oblasti naší země.

Tak výběru paměťové karty pro váš smartphone neukládá. Koupit paměťovou kartu slavného výrobce, aby vaše zařízení nezpomalilo a nenapisovalo se při nahrávání videoklipů s vysokým rozlišením nebo provádění vysoce kvalitních snímků.

Představen dvou-port nabíječka Anker Poweriq Anker je dobře známý pro svou působivou linii audio produktu. Společnost však hromadně vstoupila do Segme.

Anker vydal nový stojan pro tablet s koncentrátorem Anker vydal nový stojan pro tabletu s rozbočovačem USB-C 8-B-1. Gadget kompatibilní s iPad Pro 3-.

Přenosný náboj Kylsen 4K USB 3.0 Dodávka napájení Pokud hledáte malý přenosný USB-Hub, můžete mít zájem o Kylsen, vytvořený týmem od San F.

Sony odkládá spuštění headsetu PSVR2 VR do roku 2023 Sony je odložení stále více informací o jeho budoucí PlayStation VR2 sluchátka a mnoho fanoušků.

Oznámil Realme Power Bank s rychlou podporou nabíjení 3 V červenci 2020, Realme vydala Power Bank v Indii s rychlým poplatkem 30 W. Tento…

Prezentovaný Baseus Super Si Kompaktní nabíječka Dnes byla představena kompaktní baseus Super Si nabíječka s kapacitou 30 W, je vybaven.

Příslušenství Dvanáct Dvanáct jižní batoh je vydán pro 24-palcový Imac Dvanáct South vydal nový doplněk pro 24palcový Imac z Apple. Dvanáct jižní batoh, příslušenství.

Představuje přenosný Powerbank UI Airlift Series UI, jeden z nejprogresivnějších indických značek příslušenství pro gadgets a spotřební elektroniku

Správce souborů třetích stran

Pokud to nevyhovuje standardní vestavěný program, pak otevřete blesk jednotku a ovládejte jej, můžete použít aplikace třetích stran, které budou pracovat se soubory (příklad se zobrazí na jednom z nich). Je třeba mít na paměti, že ne všechny tyto programy pracují s nosiči USB. Za prvé, ujistěte se, že tato funkce by měla být přítomnost, a pak nainstalovat aplikaci do telefonu.

Chcete-li stáhnout nástroj, přejděte na trh přehrávání a vyberte program „X-Plore Správce souborů“. Dále klikněte na panel „Instalovat“, počkejte na proces stahování a klikněte na tlačítko Otevřít. Chcete-li pracovat s jednotkou USB, musíte jít přímo do programu sám na nastavení a povolit funkci „Povolit USB Access“.

Zvolte si kartu třídy

Třída SD karty. hlavní indikátor ovlivňující rychlost záznamu a čtení dat. V případě každého blesku naleznete příslušné označování. Chcete-li určit ukazatele MB / C, výrobci jednoduše označují třídu. Proto je nutné věnovat pozornost:

Speed ​​Class 2. Tato zařízení mají rychlost záznamu těsně nad 2 MB / s. Takové paměťové karty nejsou téměř nikdy nepoužívány, v obchodě sotva je můžete najít.

Speed ​​Class 4. Poskytuje rychlost záznamu od 4 MB / s. To stačí střílet video ve formátu HD, ale pro Full HD potřebujete rychlejší flash disk.

Rychlostní třída 6. Záznam se provádí rychlostí nad 6 MB / s. Toto je minimální třída pro fotografování videa v plném HD. Tyto paměťové karty mohou být použity v rozpočtových fotoaparátech a různých miniaplikacích.

Rychlostní třída 10. Jedná se o poměrně společnou třídu, bude vhodná pro DVR, zrcadlové kamery, mnoho zařízení se systémem Android. Rychlost záznamu. od 10 MB / s.

U1 (třída UHS rychlost 1). Vysokorychlostní indikátory jsou tyto bleskové pohony identické s jednotkami třídy 10 (od 10 MB / s). Karty třídy UHS jsou používány častěji než běžná třída Speed.

U3 (UHS rychlostní třída 3). Tato třída bleskových jednotek se objevila v důsledku široké distribuce zařízení nahrávání videa v 4k formátu. Rychlost záznamu dat. od 30 MB / s.

Uhs I. Tyto paměťové karty mají záznam a rychlost čtení od 104 MB / s.

UHS II. Record / Read Rychlost. asi 312 mb / s.

UHS-III. Poslední čas rychlosti bleskových jednotek, schopný vydávat záznam 624 MB / s.

Circled číslo 10 znamená, že jednotka Flash je v souladu s normou třídy 10 třídy 10 pro rychlost záznamu / čtení (od 10 MB / s).

Co znamená uhs?

Další informace o paměťové kartě, které mohou narazit na vás, je UHS-1- nebo UHS-3-kompatibilita. Tyto paměťové karty microSD se začaly objevovat v roce 2009. V teorii karty UHS může rychlost přenosu dat až 321 MB / C udržet minimální rychlost: 10 MB / s pro UHS-1 a 30 MB / s pro UHS-3. Ve skutečnosti, pokud plánujete použít kartu v smartphonu, neměli byste se zaměřit na tuto pozornost, smartphony nepodporují UHS.

Samsung Pro U3

Samsung má vlastní linku karet microSD a top model mezi nimi je Samsung Pro. Výrobce slibuje přenos dat rychlostí 95/90 Mb / s, což je ve skutečnosti vynikající. Pro 128 GB budete muset dát 89 dolarů, zatímco 64 a 32 GB bude stát 50 a 25, resp.

Rychlost: Má hodnotu?

Mnoho při výběru paměťové karty, nevěnujte pozornost indikátoru rychlosti. A v marném. To je jedna z nejdůležitějších vlastností, které by neměly být ignorovány. Konec konců, tím vyšší je tento indikátor, tím rychleji bude tablet ukládat a vysílat informace, hrát velké velikosti a další.

paměťová, karta, vhodná, samsung, galaxy

Chcete-li zjistit rychlost čtení a psaní flash disk, musíte se podívat na samotný přístroj. Výrobce často označuje tento indikátor multiplikátoru nebo nastaví třídu paměťové karty:

  • Třída 2. nahrávání a přehrávání videa rozlišení videa, minimální rychlost 2 MB / s;
  • Třída 4. záznam a přehrávání videa s vysokým rozlišením, včetně fulldd, minimální rychlosti 4 mb / s;
  • Třída 6. záznam a přehrávání fulldd video, minimální rychlost 6 mb / s;
  • Třída 10. záznam a přehrávání fulldd video, minimální rychlost 10 mb / s;
  • Třída 12 a třída 16. práce s fulldd video s minimální rychlostí 12 a 16 mb / s, resp.

Třída určuje rychlost záznamu a čtení dat

Existují dva další třídy rychlostí pro karty, které nahrávají a reprodukují velké informace teče v reálném čase. Jedná se o třídu UHS rychlostí 1 s minimální rychlostí 10 MB / S a UHS rychlostní třídy 3 s minimální rychlostí záznamu 30 MB / s a ​​schopnost přehrávat soubory ve formátu 4K.

DŮLEŽITÉ. Nekupujte nejnovější a moderní flash disk v naději, že bude fungovat perfektně na vašem tabletu. Existuje riziko, že bude jednoduše neslučitelný s přístrojem. Aby se tomu zabránilo a okamžitě určit, které paměťové karty jsou pro váš tablet lepší, podívejte se na pokyny, s jakou třídou pohonů bude dosaženo optimální práce.

Výrobci nejlepších paměťových karet

Hlavní část jakékoli paměťové karty. úložné buňky. Výběr dopravce se proto doporučuje věnovat pozornost značce s vlastními továrnami. spolehlivost disků flash bude vyšší, například:

paměťová, karta, vhodná, samsung, galaxy
  • Samsung. Jihokorejská společnost je jedním z nejlepších výrobců paměťových karet microcku, vyrobené na továrnách mikroobvodů jsou integrovány nejen v případě logu Samsung, ale také prodávané do jiných firem.
  • Transcend. tchajwanská firma, návrhy, vyvíjí a vyrábí nosiče dat, stejně jako paměťové buňky.
  • Kingston. druhý výrobce na světě (sídlo v Americe) se zabývá vývojem paměťových čipů z okamžiku jeho nadace v roce 1987.
  • SANDISK. američtí vývojáři specializující se na paměťové moduly, zabírají třetinu mezinárodního trhu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS