Jaké systémové aplikace lze odstranit na Android. Výchozí prohlížeč

Které aplikace mohou být odstraněny na smartphony s androidem

Při nákupu nového smartphonu v mé hlavě vzniká otázka. které aplikace mohou být odstraněny na Android a co je lepší odejít. Problém je nejčastěji spojen s výkonem, nedostatkem volného prostoru a rychlé pohltivé baterie. Podívejme se, co můžete smazat ve svém smartphonu.

Aplikace Toat System nelze. Bez nich může smartphone proměnit v zbytečné „cihly“. Ano, a odstraňte je bez přítomnosti kořenových práv (správce) je nemožné. Upozorňuji vás hned. Pokud se dostanete k získání kořenových práv, dotek a odstranění aplikací, jehož účelem je pro vás neznámé, kategoricky nemožné. Kromě toho bude tento zásah okamžitě vést ke ztrátě záruky. Totéž platí pro servisní programy odpovědné za funkčnost operačního systému Android. Například ChocoeuKor je software spojený se systémovými fonty, není nutné jej dotknout.

Zbytek odpadu může být smazán. Tyto aplikace zahrnují:

  • Hry. nejčastěji zde demo věřící, pro které potřebujete zaplatit.
  • Widgety počasí z málo známých služeb.
  • Aplikace pro zámořské sociální sítě a další software.

Řekněme o těchto aplikacích podrobněji.

Pokud máte kořenová práva, smažte aplikace, v názvu, z nichž je služba Word, nedoporučuje se. mohou být součástí operačního systému.

Co je bloatware

Aplikace, které dnes budou diskutovány, jak byste mohli odhadnout, nosit jméno BLOALWARE. Mluví s jednoduchými slovy, bloatware (nebo se nazývá tento termín, „nafukovací software“). jedná se o programy, které mají příliš mnoho dalších funkcí, na jejichž práci nepřiměřeně mnoho systémových zdrojů. Bloatware se stává především „škodlivým“, když tyto funkce nejsou potřebné nebo nepříjemné pro program. Naše anglicky mluvící kolegové nazývají podobné možnosti „zvonky a píšťalky“, v ruském jazyce je vynikající analogová. „píšťalky“ a další slovo, které nebudeme psát pro etiku pro úvahy. Ale myslíte si a tak hádáte, co je míněno.

Často řada výrobců (obvykle z ČLR) mají tendenci navázat tento druh programu na jejich vojáky. Ve stejné době, většina uživatelů se zřídka dotkne předinstalovaných aplikací na jejich smartphonu. A v marném! Mimochodem, víte o existenci bloatware? Roll o tom v našem chatu v telegramu.

Jak odstranit tovární aplikace z Androidu pomocí speciálních programů

Pokud se uživatel rozhodl odstranit s rozjíždějícími právy, pak potřebuje speciální software, který lze stáhnout na internetu. Vzhledem k tomu, že kořenová práva lze získat různými způsoby, zvláštní aplikace a programy jsou nejjednodušší možností. Složitost instalace a závisí na tom, který model je telefon. Pro mnoho uživatelů Jednoduchá aplikace s názvem King Root. V této oblasti je nejoblíbenější. Po obdržení rozjížených práv může uživatel použít libovolnou aplikaci, která je uvedena níže.

Více informací o tom, jak získat kořenová práva pomocí aplikace KingRute, můžete vidět ve videu

ES Explorer (ručně odstranění)

Nejoblíbenější Android OS Smartphone Manager pro práci se soubory je vodič ES. Nejprve musí být instalován prostřednictvím oficiálního zdroje. hrací trh.

Stáhněte si podobné programy pouze z oficiálních zdrojů, aby neuvedli viry na telefonu.

Po instalaci poskytuje kořenová práva na samotnou aplikaci. Je nutné to udělat:

To projde konfiguraci es vodiče. Další akce a odstranění standardu, tovární programy by měly být prováděny tímto způsobem:

ES Explorer (Smazat automaticky)

Výše uvedená metoda provádí samotný uživatel, takže je to poměrně komplikované. Chcete-li mít vše mnohem snazší, uživatel potřebuje použít funkci operací v tomto vodiči. Je nutné jej použít následujícím způsobem:

Kořen Uninstaller

Tento program je zakořeněn z výše popsaného. Navzdory tomu je nejprve nutné jej stáhnout. Samotný proces odstranění je v něm automatizován, žádná metoda ruční čištění, jako v dirigentu EU.

Po instalaci kořene Uninstaller může uživatel spustit další operaci:

Poznámka! Tento program má položku, kterou můžete program zmrazit. S touto funkcí uživatel ani nevidí štítky na hlavním panelu. Později však mohou být ještě odstraněny.

Ccleaner

To je další program Titanium Ccleaner, který pomáhá vyčistit uživatele jakékoli odpadky. Nejprve je třeba stáhnout program, po kterém:

Shrňte se

Mnoho možností pro odstranění zbytečných systémových aplikací uvedených v tomto článku by vám mělo pomoci dosáhnout vašeho cíle. Pokud z nějakého důvodu není takový způsob vhodný, můžete si vybrat jiný. Důrazně doporučujeme, aby před odstraněním jakéhokoliv vestavěného softwaru, zálohovat jej. Jako primární opatření nelze aplikaci vymazat, ale zakázat snížením zatížení na beran. Často pomáhá zlepšit funkčnost smartphonu.

Ten, kdo nechce přečíst pokyny, ale dává přednost sledování videa s nimi, může v tomto případě užitečné

Tam, kde mohou být soubory ze vzdálených aplikací a zda je odstraníte

Aplikace (jak systém, tak zvyk), zanechávají data v adresářích operačních systémů potřebných pro jejich rychlou práci. Vyjmutí programu neznamená, že systém bude vyčištěn a od těchto dat. Musí být odstraněny odděleně, aby uvolnily navíc na nosiči. Chcete-li to provést, projděte přes „ES Explorer“ v kořenovém adresáři dat.

Jděte do sekce App a odeberte všechny zbývající soubory vzdáleného nástroje stejným způsobem (název souboru bude přítomen v názvech souborů). Pak přejděte do adresáře dat do složek mezipaměti a dat. Smazat také zde všechny programy související s programem.

V datech kořenové složky jsou zbytkové soubory vzdálených nástrojů

Jak odstranit aplikace Android

Existují jednoduché způsoby, jak odstranit aplikace. Na hlavní obrazovce podržte ikonu aplikace, kterou chcete odstranit, a přetáhněte ji do ikony koše, po které právě potvrdíte odstranění. Druhým způsobem je otevřete „Nastavení“, klikněte na „Aplikace a Oznámení“ a „Zobrazit všechny aplikace“. Zde najdete aplikaci, kterou chcete odstranit. Stačí kliknout na odpovídající položku.

Dnes, aplikace vk. Instagram nebo je prakticky „gentlemanic sada“ pro každého uživatele, ale některé z nich mohou být vymazány bez ztráty svědomí bez ztráty funkčnosti. Například někteří uživatelé si stále stěžují, že jednoduše „ničí“ baterie. Proto můžete aplikaci odstranit a získat přístup k vaší neaktivní prostřednictvím prohlížeče. Sociální síť je dokonale optimalizována pro práci v mobilních prohlížečích, jako je Google Chrome, takže nezažijete žádné nepohodlí.

Aplikace čištění telefonu

Nedávno čištění mezipaměti na Androidu je hlavní předmět diskuse o všech uživatelů. Některé yaros argumentují, že pokud nečistíte smartphone, přičemž se zařízení začne zaostávat nebo odmítne pracovat vůbec. Jiní říkají, že mezipaměť nemá negativní dopad na výkon, a někdy i naopak, je schopen urychlit svou práci.

Zde jsou, stroj vydělat peníze na reklamu.

Doporučuji jít z opaku. Pamatujte, proč jste poprvé stáhli čištění smartphonu? Čelil nějakému nevyřešeným problémům a program pomohl při řešení? Nepravděpodobný. Nebo stažený čistič, protože viděli skvělou reklamu na některých stránkách? To je ano, určitě.

Podobné aplikace jsou špatné pro dva hlavní parametry. Za prvé, existuje mnoho různých reklam. Zadruhé, tyto programy jsou často požadovány i funkcí, které nepotřebují. A naivní uživatel bezmyšlenkovitě klikne na povolení, ne podezření na možnost komponenty úniků. No, jednou zeptal se, pak je to nutné.

Všechny zbytečné systémové aplikace smazáme najednou

Poté, co jste se naučili použít systémové aplikace „zmrazení“, můžete již vytvořit seznam programů, které přístroj absolutně nemusíte používat. Ujistěte se, že bez těchto aplikací vaše zařízení funguje dobře, je čas pokračovat, abyste je odstranili. Ale co dělat, pokud existuje mnoho takových aplikací? Odebrat každý z nich ručně dlouhý a nudný proces. Teď vás budu naučit, jak se vyhnout všemu.

Chcete-li odstranit všechny zbytečné aplikace v jednom pádu, budete přirozeně potřebovat kořenový přístup. Ale navíc nemůžete udělat bez správce souborů na počítači nebo na samotném smartphonu.

Pokud odstraníte okamžitě ve smartphonu, musíte najít a otevřít standardní správce souborů Android. Za prvé, uvidíte archové soubory, které chcete smazat.

Pak přejděte do složky System / App a ručně vymažte celou aplikaci, kterou nepotřebujete. Pokud přesně víte, jaké aplikace, které chcete být odstraněny, pak použijte vyhledávací soubor vyhledávání pro pohodlí.

Velmi důležité: Komponenty, které jsou kompozitní části operačního systému Android a označeny webovou adresou v zobrazení „Zrcadlo“.Android., Buď mající ikonu ve formě zeleného robota Android. odstranění není předmětem.

Podívejte se na aplikace, které nemají takový nápis. Pro všechny ostatní budou normální názvy, které se shodují se jmény programů, které jste se rozhodli odstranit. Pokud odstraníte soubor, který je nedílnou součástí operačního systému Android, dojde k úplnému okraji firmwaru zařízení. Pak nemůžete dělat bez úplného postupu obnovy softwaru, který se sotva můžete strávit.

Ale i tento problém vám pomůže opravit specialisty v servisních střediscích. Pouze náklady, které nebude levné.

Pokud uděláme správné čištění vašeho odpadu smartphonu, vyhnout se náhlým ztrátám vestavěného softwaru a odmítnutí pracovat do smartphonu. Kromě toho se správným čištěním zařízení začne pracovat v čase rychleji, protože uvolníte interní paměť. V některých, po odstranění zbytečných systémových programů, baterie na přístroji drží poplatek déle a současně se sníží spotřeba provozu.

Doufám, že vám moje tipy pomohou, a urychlíte práci svého smartphonu. Děkuji za to, že jste s námi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS