Jaký je rozdíl mezi čínským iPhonem a originálním iPhonem?

Jak poznat rozdíl mezi čínským iPhonem X a originálem?

Nejjednodušší způsob, jak rozeznat renovovaný iPhone od nového, je podívat se na jeho krabici. Na obalu nového iPhonu bude obrázek (obrázek telefonu). Krabička na repasovaný („jako nový“) iPhone bude obyčejná bílá bez obrázku. Ve spodní části krabice je napsáno Apple Certified Pre-Owned.

Chcete-li zkontrolovat, zda je váš iPhone 11 pravý, přejděte do Nastavení a klikněte na kartu Obecné. Poté přejděte do sekce „O“ a najděte řádek „Sériové číslo“.

Postup kontroly zařízení

Obecně platí, že vše, co Apple vyrábí, je na nejvyšší úrovni. bez chyb, bez omylů, ve vysoké kvalitě. Pokud je prodejce pochybný, měli byste začít zkoumat první věc, která vám padne do oka. obalovou krabici. V originále by měl být vyroben z potahované lepenky, dokonce z něčeho, co připomíná plast, pokud si osaháte. Vzhled obalu a jeho geometrie jsou dokonalé. Jedná se o: ploché rohy, nelepené, jasný a jasný obraz, úhledný tvar, vyražené logo „iPhone“ a Apple na povrchu.

Na spodní straně krabice je nálepka s číslem strany a sériovým číslem zařízení, IMEI, kapacitou paměti. Povinné. logo společnosti. Samotný smartphone má těsně přiléhající polyethylenový obal, který je ze všech stran dokonalý. Na obrazovce je ochranná fólie s odlepovací záložkou. Uvnitř krabice by měla být také obálka s barevnými pokyny. A samozřejmě je v jasných barvách, s hladkými liniemi a úhledným zpracováním.

Balení s každým přístrojem se od prvního vydání iPhonu nemění: kabel, sluchátka, nabíječka. Tyto komponenty není vůbec těžké napodobit, proto stojí za to věnovat pozornost zdánlivě bezprizorním detailům. Například kabely jsou bezvadně smotané a drží je pohromadě průhledné široké svorky a všechny vodiče jsou na dotek měkké, mírně pogumované (zatímco „číňané“ jsou vždy z tvrdého plastu). Plastové části sluchátek nebo konektorů jsou také vyrobeny bez vad. otřepů, ostrých úhlů, přesahů.

Samotný telefon je nutně monolitický; kryt je pevně přišroubován ke zbytku těla a nelze jej ručně sejmout. Obecně platí, že celý telefon nelze rozebrat ručně. Při zapnutí se zobrazí logo společnosti a výzva k aktivaci zařízení. Přítomnost aplikace AppStore a její správné fungování je téměř 100% zárukou, že telefon je originální. Padělky jsou přesměrovány na Play Market, protože všechny běží na platformě Android.

9 zjevných příznaků padělků

Řekněme, že není snadné rozeznat dobrou napodobeninu. Je zde však několik absurdních a dokonce vtipných „bloopers“ (téměř hrdinů vtipů), které vás okamžitě zaujmou:

 • Možnost připojení dvou karet SIM;
 • Vestavěný stylus;
 • Přítomnost dalšího slotu pro paměťovou kartu;
 • Přítomnost výsuvné televizní antény;
 • Absence Touch ID;
 • Tlačítko Domů není konkávní;
 • Jablko je „nakousnuté“ na špatné straně (v originále je na pravé straně);
 • Případné kaligrafické chyby ve slovech na zařízení;
 • Telefon je zjevně pomalý.
 • Buďte také opatrní, pokud je telefon již zapnutý a ikony na plochách mají pochybný vzhled.

7 železných rozdílů mezi původním a čínským iPhonem:

Balení: vezměte si do ruky krabici iPhonu. Originální zařízení, dokonce i obal je vyroben bezchybně z potažené lepenky trochu „plastové“ hmatově. Rohy a švy jsou bezvadné. Na spodní straně krabice je nálepka s názvem zařízení, počtem gigabajtů paměti, číslem IMEI, číslem modelu (Part No) a sériovým číslem (Serial No). Boční nápisy „iPhone“ a logo Apple jsou vyražené. Všimněte si loga Apple: originál má nakousnuté jablko na pravé straně! Krabička s iPhonem je vždy vakuově zabalena do průhledného polyethylenu. Pokud chybí, je to důvod k dotazu na prodávajícího. V naší prodejně jsou iPhony při dodání selektivně kontrolovány, zda jsou zapnuté: jedná se o standardní práci našeho oddělení kontroly kvality. V takovém případě lze polyethylenový obal otevřít, ale jednak nepoškozená část zůstane na obalu a jednak doručovací služba upozorní zákazníka na kontrolu.

Otevřete krabici a vezměte zařízení do rukou: na přední straně iPhonu by měla být ochranná fólie z výroby s odlepovací záložkou na spodním okraji fólie.

Balení vždy obsahuje obálku se stručným návodem v polygrafické kvalitě a dvě samolepky s logem Apple a nakousnutým jablkem. Všechny jsou v dokonalé kvalitě: barvy jsou živé, okraje ostré a rohy čisté.

Balení iPhonu se od první generace nezměnilo: v krabici pod obálkou budou: bílá sluchátka, bílý datový kabel a bílá nabíječka. Tyto věci se dají snadno okopírovat, proto si všímejte drobností, které se nedají okopírovat: všechny kabely jsou dokonale úhledně srolované a přelepené průhlednými širokými fóliemi. Dráty a kabel sluchátek jsou měkké a na dotek mírně pogumované (všechny čínské kabely jsou plastové a tvrdé). Žádné ostré hrany, otřepy nebo nerovnosti na plastových částech sluchátek a konektorů.

Jak dostat iPhone do dlaně. Kvalita provedení krytu, lícování panelů a kvalita montáže originálního iPhonu je vždy naprosto bezchybná. Jedná se o monolitické zařízení vyrobené z kvalitních materiálů. Pouzdro na iPhone je nezničitelné!! Zadní strana iPhonu není odnímatelná!! Při prvním zapnutí iPhonu se zobrazí logo Apple a následně výzva k aktivaci. Pochybování? Jednoduše spusťte iTunes (ke stažení na webových stránkách společnosti Apple) na počítači a připojte iPhone: iTunes detekují iPhone a informují vás o tom!

jaký, rozdíl, mezi, čínským, iphonem, originálním

Displej původního iPhonu. jasný. Zvuk. čistý. Fotografie jsou křišťálově čisté. Nabídka je plně rusifikovaná! Původní iPhone má operační systém iOS a nic jiného. Aktualizace systému prostřednictvím iTunes (viz výše)

Nejčastější „chyby“, podle kterých čínské padělky okamžitě poznáte:

Iphone se zabudovaným stylusem neexistuje

Žádný iPhone se slotem na paměťovou kartu

Iphone s výsuvnou anténou pro televizní signál neexistuje

Původní iPhone má vždy konkávní klávesu Home

Původní iPhone není „přemýšlivý“: nabídky reagují okamžitě

První dojem: pohled na jídelní lístek

Poté telefon zapněte a zkontrolujte, zda je zapnutý. Při prvním zapnutí původního iPhonu se na displeji zobrazí logo a poté budete vyzváni k aktivaci zařízení. Tento bod však ne vždy pomáhá správně určit originalitu zařízení, faktem je, že mnoho originálních iPhonů prochází aktivačním postupem v obchodě, než se dostanou k pultu. Souvisí také s předčasným otevřením obalu. v některých prodejních místech se telefony vždy kontrolují z hlediska provozuschopnosti. V případě pochybností se podívejte na displej, poslechněte si zvuky a hudbu. barvy by měly být jasné a zvuk čistý. Doufáme, že je jasné, že kvalitní „iPhone“ se vyznačuje pouze nabídkou v ruštině a kvalitním vestavěným fotoaparátem. Zde bychom vám také rádi řekli, jak nejrychleji rozeznat čínský „iPhone“ od originálu. Tajemství spočívá v tom, že původní zařízení podporuje pouze určitý operační systém iOS, jehož aktualizace jsou k dispozici prostřednictvím iTunes. Pokud tedy připojíte zařízení k počítači, aplikace automaticky rozpozná původní zařízení a odešle jeho majiteli příslušné oznámení! Taková rychlá a kvalitní kontrola je bohužel možná až po zakoupení telefonu.

Obecné informace

Někteří lidé se jednoduše domnívají, že iOS je v tomto směru značně omezen. Třetí uživatelé prostě nechtějí. Platit tolik peněz za iPhone, když trh má podobné funkční levné čínské modely smartphonů, jejichž kvalita není nižší.

Pozor! Čínské kopie čistě vzhledově téměř nelze odlišit od originálního iPhonu, buďte opatrní při nákupu takových smartphonů na neověřených místech. Další informace o těchto iPhonech najdete v článku.

Samozřejmě nechci příliš rozebírat cenovou politiku různých společností, ale publikum stále více věnuje pozornost analogiím velkých gigantů, jako jsou Samsung a Apple. Jde o to, že Samsung a Apple se zjevně od sebe vzdálily a každá nová generace smartphonů je stále dražší. Dříve byl Samsung uživateli smetán z pultů právě proto, že byl mnohonásobně levnější než Apple, ale nyní má cenovku, se kterou je těžké držet krok.

Pokud riskujete, že ušetříte peníze a vezmete si iPhone v nějakém neověřeném stánku nebo si jen objednáte přes internet v obchodě, který jste nikdy předtím neviděli, pak vřele doporučuji přečíst si dále můj článek, kde řeknu všechny podrobnosti o takovém nebezpečném obchodu. Je velmi pravděpodobné, že nakonec nedostanete nový originální iPhone, ale nějaké zařízení, které bylo z nějakého důvodu rekonstruováno ručně někde v podzemním obchodě. A padělky jsou tak přesné, že je velmi těžké je odlišit od originálu.

jaký, rozdíl, mezi, čínským, iphonem, originálním

Ještě horší je situace s opravou takového zařízení, faktem je, že jeho oprava nebude trvat každou dílnu, a jak víte, oficiální takové smartphony nikdo opravit ani v blízkosti nebude trvat.

Jaký je rozdíl mezi čínským iPhonem (iPhone) a originálním iPhonem??

Před několika lety vypadala čínská kopie iPhonu v porovnání s originálem docela ošuntěle. Byly zde patrné rozdíly v designu, špatná kvalita smartphonů, pomalý výkon, zamrzání. Svým majitelům „sloužily“ krátce a rychle zkrachovaly.

Nyní se situace změnila, čínské napodobeniny je poměrně obtížné odlišit od originálu. Ani majitelé originálních smartphonů nemohou vždy poznat, který je kopií a který originálem.

Vyplatí se koupit čínský iPhone??

Nejprve si musíte upřímně odpovědět na otázku: „Proč potřebuji iPhone??“. Pokud je vaším cílem působit na ostatní a víte, že vám telefon nezvednou, pak samozřejmě tato verze iPhonu určitě stojí za to. Koneckonců ne každý chápe, jak musí vypadat originální iPhone.

Kromě toho může být čínská verze přijata v případě, že máte v kapse pouze 20-30 dolarů a chcete získat nový telefon slušný vzhled. Je to lepší než koupit „dřevěnou“ Nokii nebo Samsung, kde je i obrazovka černobílá.

Pokud však chcete získat kvalitní zařízení, cítit všechny zvláštnosti technologické firmy Apple a skutečně mít požadovaný účinek na ty, kteří jsou kolem vás, pak byste samozřejmě měli koupit pouze originální iPhone 5 (nebo 4). Zejména originál by si měli kupovat mladí lidé, kteří jsou vždy na vlně a dokáží ocenit novou technologii v její skutečné hodnotě!

Mimochodem, všechny údajné výhody čínského telefonu snadno převáží schopnosti původního iPhonu:

 • Televizi můžete sledovat pomocí online streamovacích webů nebo speciálních programů.
 • Vnitřní paměť iPhonu může dosáhnout 64 GB, což je 8krát více než u čínské verze, a přenos souborů lze snadno konfigurovat pomocí internetu.
 • Rádio FM je také k dispozici, stačí si stáhnout správnou aplikaci.

Proti dvěma SIM kartám samozřejmě není co říct, náš online časopis LuckyFamilyMan.Otázka zní: „Pokud to funguje lépe samostatně, ale stabilní.! Více než dvě SIM karty s přerušením!“

Samozřejmě nemůžeme rozhodnout za vás, takže konečné rozhodnutí je na vás! Hodně štěstí!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS