Je možné nabíjet notebook prostřednictvím typu C.

Je možné nabíjet notebook od typu C?

Je možné nabíjet notebook přes USB-C, kde to je původně není nabíjecí port? Ne. Můžete účtovat pouze tehdy, pokud je vedle přístavu ikona Thunderbolt. Blesk na náměstí. Ikona USB s písmeny SS znamená přenos dat, ikona ve tvaru dvojnásobného písmene D znamená přenos videa.

Jak zjistit, zda má váš notebook port USB-C, který podporuje nabíjení? Nejjednodušší způsob je jednoduše zkontrolovat samotnou nabíječku. Adaptér typu-C lze snadno určit unikátními vlastnostmi, protože konektor je malý a zaoblený, což je výrazně odlišné od staré verze USB.

Jak pochopit, zda je možné nabíjet notebook přes USB?

Jak zjistit, zda má váš notebook port USB-C, který podporuje nabíjení? Nejjednodušší způsob je jednoduše zkontrolovat samotnou nabíječku. Adaptér typu-C lze snadno určit unikátními vlastnostmi, protože konektor je malý a zaoblený, což je výrazně odlišné od staré verze USB.

Typ-c pd (napájení) umožňuje nabíjet notebooky z přenosných powerových bank. Série notebooků rog gaming s podporou nabíjení typu C pd akumulátoru může být nabíjena přes napájecí port (DC) a port typu-C ve stejnou dobu nebo odděleně.

Implementace technologie dodávek energie v roce 2015 nebo nejnovější modely komerčních notebooků a adaptérů HP

Technologie napájení přes USB typu-C umožňuje, aby počítače HP zvýšily výstupní výkon pro různé výstupní napětí. Napájení a výstupní napětí se liší v závislosti na počítači nebo zařízení.

Některé počítače mají podporu pro maximální výstupní proud 1,5 A nebo 3 A, ale žádná podpora není 5 a.

Některé komerční notebooky HP 2015. nebo novější může spotřebovávat napájení z externích zařízení, jako jsou adaptéry střídavých proudů, s různými vstupními napětím, například 5 V, 9 V, 10 V, 12 V, 15 V a 20 V. Ne ve všech modelech existují podpora pro všechny hodnoty napětí.

Počítač upraví výstupní výkon v závislosti na schématu napájení systému. Například HP EliteBook poskytne 5 V na 3 a. Kromě toho, za určitých podmínek může počítač změnit parametry výstupního výkonu až 5 V při 1,5 A nebo 5 V při 900 mA.

Jak zjistím, že moje nabíječka již pracuje rychle?

Než se rozhodnete koupit rychlé nabíječky vysokého napětí, musíte konzultovat s výrobcem našeho konkrétního modelu. Obvykle se zbavíte pochybností prostřednictvím technických vlastností stejného, ​​i když to může být vždy dobrou možností konzultovat s technickou službou. Je také důležité jasně pochopit rozdíl mezi maximální podporou nádrže rychlého nabíjení naším notebookem a nabíječkou od výrobce.

Je to proto, protože v mnoha případech budeme muset koupit nabíječku s větším silou, abyste získali maximální návrat z rychlého nabíjení. Je zbytečné mít 90 W nabíječku, pokud náš notebook podporuje maximální zatížení 65 W a v tomto případě bude vždy účtovat na tuto rychlost. Další aspekt, který musí být zkontrolován. To je to, co náš notebook podporuje nabíjení přes port USB-C, což v mnoha případech platí pouze jako port přenosu dat, a ne jako napájecí port.

Jak zjistit notebook, který má být účtován přes USB typ C?

Jak zjistit, zda má váš notebook port USB-C, který podporuje nabíjení? Nejjednodušší způsob je jednoduše zkontrolovat samotnou nabíječku. Adaptér typu-C lze snadno určit unikátními vlastnostmi, protože konektor je malý a zaoblený, což je výrazně odlišné od staré verze USB.

Určete značku vedle portu USB typu C na notebooku ASUS:

  • USB typ-C s podporou videa
  • USB typ-C bez video výstupu
  • USB typ-C bez značky
  • [Určete ve vyhledávacím panelu] Model produktu, klikněte na [Specifikace]. Uvidíte USB typu-C a jeho specifikaci v sekci [Inteyes]

Jaké notebooky jsou účtovány z typu C?

Typ-c pd (napájení) umožňuje nabíjet notebooky z přenosných powerových bank. Série notebooků rog gaming s podporou nabíjení typu C pd akumulátoru může být nabíjena přes napájecí port (DC) a port typu-C ve stejnou dobu nebo odděleně.

Stačí připojit kabel do USB portu telefonu a notebooku. Nastavení USB se zobrazí na obrazovce telefonu. Vyberte první možnost, která přečte: „Napájení do jiného připojeného zařízení“. Nyní si všimnete, že váš notebook začal nabíjení.

Je možné nabíjet miniaplikace, které nejsou nativní nabíjení

Všechno to začalo s tím, že jsem, být mimo dům, si uvědomil, že jsem potřeboval pracovat v počítači, ale zapomněl jsem účtovat za můj Macbook. V ruce byl pravidelným poplatkem z iPad Pro a já jsem ho použil. Pochopil jsem, že s největší pravděpodobností je to bezpečné, ale pak jsem se rozhodl se ujistit, zda jsem riskoval selhání regulátoru nebo a ve všech bateriích mého notebooku. Chcete-li to udělat, obrátil jsem se k našim přátelům z servisního centra Apple Pro, abych zjistil, co o tom řeknou.

Odpověď odborníků byla docela jednoduchá a srozumitelná. Řekli, že nemůžu zkazit baterii. Problém je pouze v rychlosti nabíjení, která bude probíhat mnohem pomalejší, protože standardní napájecí adaptér mého MacBooku Pro 13 dává 61 W. Tento adaptér, který je umístěn nový iPad, má výkon 20 W. V předchozích generacích to bylo 18 W, ale nemění se. Před tím, že tam byly ještě méně silné poplatky, ale byly docela slabé, a proto by neměly být považovány za lepší. I když budou také pracovat, pokud najdete správný kabel.

Telefon / notebook / tablet baterie je navržena tak, že bude trvat tolik energie, kolik potřebuje. To znamená, že pokud připojujete méně výkonný napájecí adaptér, přístroj bude vezme vše, co mu bylo dáno. Je-li silnější, pak bude přijata jen to, co se stane bezpečně „Digest“.

Modely pro zvážení

Jak si můžete všimnout, výhody nabízené notebooky, ve kterých je tento prvek, více než nádherný. A co je nejdůležitější, můžete najít širokou škálu produktů, takže si můžete koupit model, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Možná máte zájem o velmi snadný počítač, takže můžete pracovat kdekoli. Nebo možná byste měli lépe sázet na vitaminizovaný model, abyste si užili své oblíbené hry.

Bez ohledu na model, který hledáte, nato najdete sbírku s deseti notebooky, které můžete nabíjet pomocí kabelu telefonu, protože mají port USB typu C.

Lg gram 14z90n-v-aa78b

Korejská firma je jednou z těžkých hmotností, pokud jde o nákup velmi lehkého notebooku. A jeho rodinný gram. Skvělý zástupce společnosti. V tomto případě doporučujeme tento LG gram 14z90N-V-AA78B, model, který se může navíc o vážení pouze 999 gramů, kromě rozsahu až 18.5 hodin, takže můžete pracovat mimo dům bez problémů.

Částečně zásluhy jeho lehké hmotnosti. Jedná se o 14palcovou obrazovku s rozlišením HD, což vám umožní vychutnat si skvělou kvalitu obrazu. A buďte opatrní, má procesor Intel Core I7, 16 GB RAM a 512 GB SSD Zadejte pevný disk, abyste získali vysoký výkon.

Lenovo Legie 5

Za druhé, chceme vám doporučit jednu z nejlepších herních notebooků, které si můžete koupit. Lenovo je jedním z lídrů v průmyslu díky rodině legie, kde najdete několik vysokých produktů. Máme dobrý příklad. Lenovo Legion 5, produkt s agresivním designem a nepochybnými výhodami. Nejlepší? Jeho mocný NVIDIA Graphics Geforce RTX 2060 6 GB GDDR6 Užijte si své oblíbené nejlepší kvalitní hry.

Huawei MateBook X Pro

Asijský výrobce se může pochlubit určitým katalogem notebooku. Společnost zastavila výběr na sérii produktů s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která byla lehká a všestranná. V tomto případě máme nejvhodnější notebook z Huawei. Ano, MateBook X Pro je skutečný zázrak z technického hlediska, takže váš nákup bude určitě líbit.

Apple Macbook Pro

Při výběru nejlepších noteboocích, které si můžete koupit, pokud hledáte model s nabíjením přes USB typu C portu, nemůžete nechat ujít Pearl v Applekoron. Mluvíme o MacBooku Pro, perfektním zařízením pro práci, což zaručuje kvalitu obrazu, že vám dar řeči zbaví.

Notebook HP 255 G8

Přenosný HP 255 g8

Pokračování této sbírky, kde najdete nejlepší notebooky s nabíjením USB typu-C, nemůžeme nechat ujít příležitost doporučit Laptop společnosti HP 255 G8. V tomto případě jsme čelili produktu, který sázet na 15.6palcová obrazovka a povolení plné HD, stejně jako nepochybné výhody.

Apple Macbook Air

Další možností z Apple, která nemůže být vynechána. Tento vzduch. Buďte opatrní, tento konkrétní notebook má vynikající autonomii až 18 hodin, takže můžete pohodlně pracovat doma. Přidejte velmi slušnou hardwarovou konfiguraci a 13palcovou obrazovku, aby bylo maximálně omezeno pro kulatý produkt.

Lenovo v340-17iwl

Hledáte velký formát notebook? Pak si nenechte ujít Lenovo v340-17IWL, model, který sází na 17.3palcová obrazovka a povolení Full HD, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy a seriály v lepší kvalitě. A buďte opatrní, jeho procesor Intel Core I7 s 16 GB RAM zaručuje vynikající výkon.

Huawei MateBook D15

Vrátíme se do Huawei, abyste doporučili notebook D15. V tomto případě najdeme model, který se může pochlubit 15.6-palcový obrazovka fullview a tloušťka pouze 16.9 mm, takže je to kompaktní. A přítomnost přístavu pro nabíjení USB typu C bude výrazně zjednodušit jeho nabíjení. Co jiného můžete zeptat!

MEDION AKU E4271

Další z nejkompaktních modelů, které si můžete koupit, pokud hledáte notebook s nabíjecím přístavem USB typu C. Toto je tato mediona AKU E4271. Společnost se může pochlubit katalogem, mimo pochybnost a tento 14palcový notebook s rozlišením HD bude více než uspokojit vaše potřeby a za velmi atraktivní cenu.

Huawei MateBook D14

Dokončete tento výběr Huawei MateBook D14. Model, který by měl být z názvu, je vybaven 14palcovou obrazovkou, která poskytuje velmi kompaktní vzhled. Samozřejmě, že je malý, ale zmenšený, protože v něm procesor Intel Core I5, stejně jako 8 GB RAM a skandální cena.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS