Je možné použít iPhone bez SIM karty. Jak aktivovat iPhone bez SIM karty (pomocí iTunes)

Mohu použít iPhone bez SIM karty?

iPhone může být připojen k mobilní síti bez SIM karty a přídavek na operátora na konci listopadu Apple vydala na svém americkém místě Pravidla pro připojení iPhone nejnovějších modelů. XS, XS Max a XR do mobilních sítí bez Pomocí SIM karty.

Druhý způsob, jak aktivovat iPhone bez SIM karty. pomocí nástroje iTunes pro Windows nebo OS X. Nejprve je třeba stáhnout nejnovější verzi iTunes a připojit iPhone k počítači. Postupujte podle pokynů na obrazovce a brzy obdržíte aktivovaný smartphone bez použití SIM karty.

Aktivujte telefon napodobující výzvu

Stisknutím tlačítka Switch se vlastník rozsvítí na obrazovce. Důsledně klikněte na tlačítka „Home“ a „Nouzové“. Jako číslo, jednotka 1-1-2 a tlačítko „Call“. Neměl čas vytočit číslo, pípnutí ještě nechodily a už jste upustili. Váš úkol, vytočte číslo a okamžitě obnovte hovor. Po takové jednoduché manipulaci bude telefon aktivován a připraven pro další akce. Tato metoda byla opakovaně používána v buněčných obchodech, aby se seznámil kupujících s novým modelem pro iPhone.

Pokud si nejste jisti svou vlastní krátkou rychlostí a napodobováním tísňového volání, zdálo se vám příliš komplikované, pak jděte na jednoduchý způsob. Kromě iPhone musíte mít počítač „Ruční“. Načte se na PC nejnovější verzi iTunes. Dále pomocí kabelu připojte nový iPhone do počítače.

Po připojení se může zobrazit oznámení, že SIM karta je vyžadována pro další práci. Zpráva však nemusí být zobrazena na obrazovce telefonu, což znamená, že jej úspěšně použijete a bez mobilní karty.

Pokud máte druhou možnost, pak pokračujte do nastavení telefonu. Volba „Další“ nebo „Pokračovat“, aktivace iPhone začíná v iTunes. V návaznosti na výzvy určete umístění, heslo, osobní údaje a t.D. Po aktivaci telefonu a připravenosti k použití.

Využijte R- nebo X-Card

Foto iPhone 7

To je velmi jednoduchý způsob, jak to bude muset koupit takové vybavení. Pokud je karta R- nebo x od uživatele, pak jej může použít. Pro tuto potřebu:

  • Vložte do karty Smartphone. Zobrazí se seznam poskytovatelů komunikačních služeb. Je třeba vybrat vhodný provozovatele. Pokud není uvedeno, klikněte na tlačítko „Enter IMSI“.
  • Uživatel bude muset napsat speciální kód. Pro každou poskytovatele služeb, různé kombinace. Můžete je vzít na webové stránce NetPAL.co.Spojené království.
  • Vyberte verzi smartphonu. Před aktivací „iPhone 6“ bez SIM karty však stojí za nabíjení. Jedná se o telefony pouze šesté generace.
  • Určete, jak odemknutí způsobu. To může být 3G, GPRS, LTE a tak dále. Stojí za to vybrat nejvhodnější metodu.
  • Souhlasím s restartem.

Poté, co uživatel bude muset konfigurovat svůj smartphone. Systém navíc navrhne zaregistrovat ID Apple. Musíte psát skutečná data, protože tento proces nebude možné zaplatit.

Často kladené otázky aktivace iPhone

Jak zjistit, kdy byl iPhone aktivován?

Na vašem iPhone přejděte do „Nastavení“ Hlavní „o programu“ a vyberte možnost „Omezená záruka“, abyste zjistili, že aktivační data vašeho iPhone.

Proč můj iPhone říká, že „aktivace je vyžadována“?

Možná, že váš iPhone nemůže dostat do Apple serverů kvůli aktuální chybě sítě. Připojte se ke stabilní síti. Pokud nefunguje, můžete kontaktovat aplikaci Apple pro podporu.

Můžete obejít Aktivační zámek Apple?

Ano. Můžete obejít ICloud Aktivační zámek s odemknutím iPhone Aiseesoft. To také funguje, když váš iPhone je uvízl v icloudové aktivaci.

Přečtěte si tento článek obnovit šifrované heslo pro zálohování iPhone a resetujte / zakázat jej.

iPhone 5 zmrazené? Nebojte se, tento článek vám dává konečnou rozhodnutí o tom, jak opravit zmrazené iPhone / iPad.

Přečtěte si tento článek a vyhledejte řešení, která odstraní otravné oznámení aktualizace softwaru.

Jak přepnout mezi obvyklou SIM kartu a ESIM na iPhone

Před voláním lze přepnout telefonní čísla. Chcete-li to provést, klikněte na název aktuálního tarifu (nejčastěji „Main“) a vyberte ESIM. Stejná práce s imessage.

Ve výchozím nastavení používá iPhone číslo, ze kterého jste naposledy volal kontakt. Pokud chcete konfigurovat volání pro konkrétní účastník z jednoho čísla, vyberte kontakt a klikněte na „Preferenční tarifní tarif“. Poté vyberte číslo, které chcete použít pro komunikaci s tímto kontaktem.

Přepínání mezi SIM kartami na iPhone je co nejúspěšnější

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Zen pro čtení exkluzivních materiálů každý den, který není na místě.

Jak vstoupit iCloud bez hesla

Pokud vám účet patří, bude mnohem jednodušší. Protože namísto doslova hacking iPhone pro dispečery se můžete pokusit zadat bez hesla. Tato příležitost existuje dlouho, ale z nějakého důvodu není vše používat. Apple umožňuje zadat iCloud bez hesla pomocí biometrických skenerů vašich zařízení. Tam si můžete jen vytratit iPhone z účtu bez zbytečných akcí.

Můžete vstoupit do ICLADe pomocí biometrie nebo kódového hesla

  • Pokud zařízení nepodporuje biometrii, zadejte kód hesla, který používáte k odemknutí;
  • Nyní přejděte do „Najít iPhone„, vyberte svůj iPhone a vymažte ji nebo zmizí z Apple ID.

Nedostatek takového způsobu je, že je možné rozvíjet iPhone z ICloudového účtu tímto způsobem, pokud je vaše druhé zařízení také vázáno. Úmyslně dělám přízvuk na skutečnosti, že pomocný stroj, ať už iPad nebo, řekněme, MacBook by měl patřit. Koneckonců, někdo jiný má pravděpodobně přístup k vašemu účtu, pokud jste je dříve připojili. Pokud to zkusíte v paměti.

Jak aktivovat svůj iPhone bez SIM karty v iTunes

První metoda, kterou doporučujeme používat iTunes pro aktivaci iPhone, bez SIM karty nebo Wi-Fi sítě. Ve skutečnosti je tato metoda nejúčinnější řešení, které již pomohlo tisícům uživatelů iPhone úspěšně řešit aktivované problémy. Chcete-li aktivovat iPhone bez SIM karty, postupujte takto.

Stáhněte a nainstalujte iTunes do počítače

Stáhněte aplikaci iTunes z nejnovější verze na oficiálních stránkách a pak jej nainstalujte do počítače. Můžete spravovat iTunes, aby pomohli řešit problémy s Apple Device, protože se jedná o výchozí řešení Apple.

Poté připojte neaktivní zařízení pro iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Nyní uvidíte obrazovku, na kterých to iTunes spustí a detekuje iPhone.

Po připojení iPhone do iTunes můžete kliknout na tlačítko „Nastavit jako nový iPhone“ a pokračovat v procesu. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“, klepněte na tlačítko „Start“ a poté vyberte „Synchronization“ při zobrazení stránky synchronizace s iTunes k provedení aktivovaného provozu. Nyní jste úspěšně aktivovali svůj iPhone bez SIM karty s iTunes.

Jak se volat SIM karty při volání?

Chcete-li aktivovat kartu ESIM, musíte získat QR kód od operátora. Poté skenujte získaný QR kód přístrojem, ke kterému je virtuální instalace plánována a aktivována získaná data. Můžete ji okamžitě přidat několik čísel a přepínat mezi nimi v nastavení smartphonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS