Je ochranný sklo na iPhone. Instalace aplikací

Podrobnosti o ochranných brýlích

Na vlně post https: // pikabu.Ru / příběh / steklo_s_zashchitoy_ot_podsmatrivani. Chtěl jsem říct pikabushniki o moderních ochranných brýlích na iphone. Rychle. není reklama, t.na. Spojení v něm pro ochranné brýle nepřinesou. Kdo to potřebuje, zjistí, že chce. Maximum. Obrázky a videa pro vizuální vnímání.

Asi 3-4 let jsem pevně spolupracoval s jedním výrobcem ochranných brýlí z Číny, takže vám podrobně řeknu o ochranných brýlí pro iPhone, které jsou nyní vyráběny za prodej v maloobchodních řetězcích a obchodech v Rusku a AlixExpress. A já doufám, pomůžu mnoha pikabushniki s výběrem, stejně jako chránit svou peněženku z bezohledných obchodníků.

Začněme s nejjednodušším. Kurva potřebují ochranný sklo? V tomto komentáři a jeho diskusi, ComRERE VINIPUXNSK oznámil pozici mnoha uživatelů: ochranné brýle nejsou potřebné vůbec, pokud nepotřebujete konkrétní funkčnost nebo nejste pevně. A v případě, že změníte telefony jako ponožky, ochranné sklo pro něj.

Je to legrační věc pouze z hlediska limitu recenze. Všechno ostatní, více či méně může „normální“ gorilla glas. 🙂 a ano. Nenávidím ochranné fólie a okna. Ale to je osobní. 🙂

Doufám, že všechny zprávy o hlavním myšlení: ochranné sklo má základní funkci, ochrana na obrazovce proti rukou vlastníků. Zdá se, že je příliš jednoduché, ale například sklo od uličky pro 50-100 maximálně, že jsou schopné. na ochranu proti poškrábání a pak ne vždy. Hladce přiblížil k materiálům, z nichž jsou vyráběny ochranné brýle.

Jaký materiál by měl být ochranný sklo?

jeden. Japonské sklo (Glass Glass Glass AGC)

Jedná se o klasický materiál, ze kterého je vyroben asi 70% celého rozsahu ochranných brýlí na iPhone. Minusy. Všichni, příliš, tvrzené sklo, křehké, drobky a v průběhu času. profesionálové. relativně levné.

Japonský sklo silikon (kombinované brýle)

ochranný, sklo, iphone

Viz odstavec 1 a předložit, že vyrobené ochranné sklo je vloženo do silikonového rámu. Co pro? Pro zvýšení povlakové oblasti (ochrany) předního panelu (displeje) nebo zadní části zařízení. Minusy. Silikon s časem poškrábaný a ochranný sklo vypadá jako úplný UG. profesionálové. Použití kombinace těchto materiálů, udělal nejlevnější 3D sklo, stejně jako sklo se specifickým funkčním účelem: vizuální ochranu, soukromé brýle, matný. Žádám vás, abyste věnovali pozornost, když jsem si koupil ochranný sklo na aliexpressu, objasněte skleněný materiál od prodávajícího. Pokud vidíte silikon v charakteristikách, nemůže být uvedeno více než 200-250 (v maloobchodě) pro takové sklo. Vše výše. povýšených značek, které jsou stejné v kvalitě.

Pro jasnost dávám fotku. Černý rám vyrobený ze silikonu a transparentní oblasti. Japonské sklo, které je vloženo do silikonu.

Sapphire brýle (syntetický safír)

Podle mého názoru je to nejodolnější brýle, které jsem kdy potkal. Stojí za to rozlišovací brýle vyrobené výhradně z safíru a skla s postřikem Sapphire. Plody safírových brýlí. Síla a odolnost vůči srsti. Poškození. Minusy. cena. Z 3-6k začíná od 3-6k. (ano, ne chyba). Pro přehlednost poskytnu 2 minuty video (ne reklamu).

Některé další informace o safírových brýlích. Proč takové drahé? Přírodní safír, spíše vzácný prvek, v důsledku drahé. Syntetický safír (leukosapphor) platí v mnoha oblastech: šperky, spotřebiče, prostor a t.D. Zanechme odkaz na Wikipedia.

Corning Gorilla (Corning Gorilla Glass 4 nebo 5 série)

Ve vzdáleném roce 2007, pracovní místa, spolu s Corning, nahradila plastová okna displejů (sklo, které přes matrici) na vysoce pevné corning gorilové sklo. Od té doby společnost Corning produkuje ochranné brýle Matrix pro mnoho smartphonů. V této vlně začali výrobci ochranných brýlí koupit socháry Corning a snížit je na jejich výrobu pod přístrojem. V našich sítích se takové brýle prodávají za 2-3K. Docela často můžete čelit padělkům. Každý výrobce, který vyrábí sklo z materiálů Corning, musí mít odpovídající certifikát. Příklad takového certifikátu níže na fotografii. Vyjměte výrobce tak, aby byla reklama zvažována.

Plasy Corning Brýle. Síla a relativně safírová brýle Nízká cena. Minusy. Docela zřídka tam jsou případy, kdy skleněné výbuchy po dobu nn-oe po provozu. Řeknu vám o něco později, s jakým je spojen.

Japonské sklo a tvrdý plast

Nebudu mluvit o hlavních výhodách a minusech, řeknu vám prostě proč to dělá kombinuje spolu s plastem. Pokud se vrátíte do odstavce 2 (japonské sklo a silikon), pak tyto ochranné brýle mají rozdíl mezi silikonovým rámem a sklem, v našem případě, tvrdý plast má jednu strukturu s ochranným sklem a rozdíly nejsou cítit. Na jedné straně se to dělá pro ochranu křehkých ploch z tvrzeného skla z vnějšího fyzického nárazu, t.na. Malá rána na koncový obličej umožňuje sklo prasknutí nebo odhalit.

O materiálech, které se stěhovaly, pohybující se funkčními rysy ochranných brýlí.

Příklad správného smyslu. Opět jsem duplikoval odkaz na tento příspěvek: https: // pikabu.Ru / příběh / steklo_s_zashchitoy_ot_podsmatrivani.

Jak jsou výrobci zajištěni, takové brýle jsou schopny absorbovat radiační záření. Na AlLOH, oni lze nalézt na frázi: proti modré. Výrazná externí funkce je transfuzivní barva z fialové žluté. Příklad ve fotkách. Minus, stejně jako v soukromém skle, je kontrast zobrazení snížen, ale v případě soukromého ~ 30-40% v případě ochrany vize ~ 10-15%.

Všechno je tady jednoduché. Unavený z otisků prstů. Koupit matný. Hlavní mínus, na sítnici zobrazuje obraz může být bohatý v důsledku matné struktury ochranného skla. Někdo to všimne někoho, kdo by buben.

Přenos dat do nového iPhone

Než začnete používat nový iPhone, přeneste data ze starého smartphonu. Pokud jste před tím, než jste také použili iPhone, proces převodu vyžaduje minimální úsilí. Díky migračnímu nástroji, který Apple představil v IOS 12.4, přenos dat bez ICLAD a iTunes. Bude to trvat pouze Wi-Fi.

Pokud jste dříve použili smartphone v operačním systému Android, je proces přenosu obtížnější, ale i možné.

Totallee

Stejně jako ochranný sklo Rhinoshield, sklo totallee zavře celou obrazovku úplně. Toto sklo je však mnohem tenčí. Kvůli tomu je ochrana je méně spolehlivá. Toto sklo je však dokonale vhodné pro ty, kteří nechtějí smartphone zhubnout.

Ochranné sklo totallee je tak jemné, že je téměř nemožné vidět na obrazovce.

Ringke id Jewel Edition

Ringke ochranný sklo ID skleněné šperky vydání vypadá jako rhinoshield glass. Zavře okraje a „líc“ obrazovku a poskytuje spolehlivou ochranu. Vyznačuje se však tím, že rám skla je černý. Pokud se vám to líbí, vyberte si Ringke Glass.

Alexander Pobyvanes

Nemám rád filmy a nemám na obrazovce mnoho let. Naposledy to bylo velmi dávno, když jsem šel s Nokia E71, kde šetrný zobrazení displeje byl doslova poškrábaný před očima. Pak oni šli místo plastu na obrazovkách, problém zmizel sám.

Vzpomeňte si na první prezentace brýlí? Neprotevře se, jsou tak trvanlivé, ne poškození, i když se konkrétně zkusíte. Ale jak ukázané roky, ani gorilla sklo chrání před malými škrábanci, ani jeho analogy, od velkých škrábanců (klíče, nýty na džínách), nicméně. Výrobci leží? Spíše jsou plachý, protože malé škrábance zvláštní pozornosti a nepřitahují, ale neexistují žádná velká spása.

Vzpomínám si, jak dlouho jsem si koupil Sony Ericsson W810. V té době to byl černý a oranžový telefon s chladnými vlastnostmi, opravdu jsem ho měl rád. Doslova 2 nebo 3 dny po nákupu jsem se tam poškrábal. Telefon stojí tisíce 12 nebo 15 let, byl jsem smutdown defektem, tak jsem vyřešil problém s vlastními rukama.

Četl jsem fóra na internetu, koupil jsem speciální displeční pastu k odstranění škrábanců a zahájil provoz na úsporné obrazovce. Ochlazuje jsem silný a tvrdý, na obrazovce byl dokonce malý prohloubení, ale poškrábání zůstalo. Po 2 hodinách jsem prodal telefon, to byla malá lekce života: nekoupat se v maličkostech a ne dávit pozornost takovým incidentům.

Poškrábání a poškrábání, na prodej telefon po roce nebo dva to nemá vliv na kupujícího, a tak chápe, že telefon není nový.

Filmy přicházejí do havarijků velmi rychle, poškrábání se objeví v 1 týdnu, bez oleopobního nátěru. Proč si trápíte, postarejte se o telefon pro ten chlap, který pak prodá váš oblíbený a pečlivě uložený iPhone?

Mohu říci totéž o krytech. Nemám rád kryty, ale používat velký iPhone, bez nich je v zimě tvrdé. Telefon je kluzký a snaží se odletět z dlaně dlaně a v chladném povrchu se kovový povrch stává nepříjemným na dotek, ruce jsou zmrazené.

Pro sebe jsem si vybral dvě případy krytů. Jedná se o čínskou chemale ultra-tenký obložení v ozaki stylu 100 za kus s aliexpress nebo silikonové kryty jablko. S prvními je vše jasné: tenké, lehké, beztíže chránit tělo před poškrábáním, navíc ruka není tak chladná. Kvalita. normální, zármutek, hodil v měsíci, vytáhl stejný. Ačkoli telefon je zcela odlišný bez plastového odpadu, pocit s podložkami není vůbec.

Silikonové kryty kryty jako světlé barvy, ale po dobu 3-4 měsíců, které se stávají tukem, jak umýt. nevím, ale všechny pěkné sametové povrch zmizí. Nezdá se, že jsem špinavý, a ruce, ale stále musíme pravidelně aktualizovat obálka.

Měl jsem kožené kryty kožených jablek, ale modrá se rychle změnila v černou a červená se stala docela hroznou: ztmavl a sbíral nečistoty na sebe. A ne příliš hygienické, a ne krásné. Obecně doporučuji Apple Silicone pokrývky, pokud nejsou zmatené. S takovým krytem se velký iPhone stává jen obří, sotva šplhá do kapsy džíny, a když ho táhne zpátky z kapsy, také to otočí.

Nekupujte tento drahý a zbytečný sklo, aby chránil iPhone

Ne všechny ochranné okny jsou stejně užitečné. Američtí uživatelé ochotně koupili ochranná okna pro iPhone X do 40 dolarů, ale ztracené. Známý výrobce společnosti Belkin příslušenství přestal prodávat Stalk Invisiglass Ultra a na svých webových stránkách a v Apple Store. Takže pokud jde o vaše oči a přemýšlet o nákupu, pak byste to neměli vzít. Ačkoli vlastnosti jsou lákavé: Sklo produkuje dobře známou firmu Corning, zvyšuje odolnost proti poškrábání 3-5 krát.

Problémy se objevily téměř okamžitě, v listopadu, kdy první kupující začali držet na obrazovkách nejnovějšího iPhone ochranného skla Belkin Invisiglass Ultra. Pak nespokojený lidé ocenili kvalitu skla s jednou hvězdou, jednoduše mluvil, neexistuje žádné místo horší. Sklo bylo popraskané bez jakéhokoliv nárazu, i když v zásadě by měly ochranu zařízení při pádu. Zde je přehled jednoho z kupujících.

Koupil jsem si tento sklenku asi před měsícem, byl jsem přilepen na speciálním zařízení. To vše bylo rychlé, sklo dokonale se podívalo na iPhone X a byl jsem spokojen s každým. Ale po několika dnech jsem klikl na okraj skla s rukojetí, popraskané! Na sklo jsou 3 trhliny. Co říct, jsem velmi zklamaný takovou kvalitou.

Teď, když téměř 2 měsíce uplynulo, společnost Belkin reagoval na situaci. Zde jsou slova reprezentativní makřavy společnosti.

Testujeme sklo s iPhone X, jakmile se telefon objevil v prodeji, udělali jsme závěry a uvolnili vylepšenou verzi ochranného skla.

Aktualizováno Invisiglass Ultra Glass pro iPhone X bude k dispozici v lednu. Také v Belkinu radil všem, kteří se setkali s problémy kontaktovat podporu nebo v Apple Store, pokud tam koupili ochranné brýle. Mimochodem, negativní recenze a brzda pro iPhone 8, 7, 6S a 6 jsou nějaký neúspěšný model.

Pro Belkin, to je vážný dopad pověsti a ztráty zisku. Pokud vlastníci iPhone změnit ochranné brýle na nové zdarma, bude nějak kompenzovat nepříjemné emoce. Ale když taková konkurence a psát čínských výrobců s levným příslušenstvím, takové chyby jsou velmi drahé.

Potřebuje ochranný sklo pro iPhone 12?

Brzy očekáváme takové modely smartphonů z Apple: iPhone 12, 12 Pro a 12 Pro Max. Snad na prezentaci, zástupci společnosti potěší něco nového, ale neexistují žádné konečné potvrzení. To se říká, že je to iPhone 12 Pro Max, který bude vybaven dalším ochranným sklem, ale je to opravdu. Nikdo neví. Nejlepší je chránit se a učinit objednávku spolu s nákupem nové vlajkové lodi. Kromě takové důležité složky, jako případ, ochranné sklo. Určitě to nebolí. Doporučujeme zvážit hlavní typy skla pro ochranu displeje a zadního panelu, abychom měli představu o dalším nákupu.

Hlavní typy ochranných brýlí pro iPhone 12 Linka a výrobci

  • Sklo 2d. Představuje standardní obdélníkový design průměrné síly. Okraje tohoto produktu nejsou zpravidla leštěné a nejsou zpracovány, i když nejsou pochybnosti o jejich pochybnostech. Léčba půdy. další proces, který se provádí v jiných variantách.
  • Sklo 3d. Jsou pohodlnější a známí. Nejčastěji, majitelé iPhone preferují tuto rozmanitost ochranného příslušenství pro zadní panel a displeje. Na rozdíl od 2d, mají více zakřivenou a hromadnou strukturu, což je nepravděpodobné, že obvyklým uživatelem. Současně poskytují výrobky vysokou úroveň ochrany proti dopadu.
  • Sklo 5d se liší od analogů se speciálním oleopobním povlakem. Tato volba sousedí s celým povrchem displeje, který se týká také zadní části bydlení smartphonu. Tato volba získala slávu díky vysoké kvalitě a vysoké ceně, i když trvanlivost služby není vždy zaručena výrobci. Na trhu najdete jako 9D, 8D a 10D okna. Ale to jsou pouze modifikace, které nemají žádné zvláštní rozdíly.

Nejžádanějšími a osvědčenými ochrannými doplňky Výrobci pro iPhone 12, Pro a Pro Max jsou Nillkin, Baseus, Spigen a hoco. Existuje mnoho dalších značek, ale o nich je mnoho recenzí na internetu sotva naleznete. Odpovědi na otázku, kterou je lepší zvolit brýle, měli byste nejprve věnovat pozornost formátu života. Pokud jste aktivní osoba nebo sportovec. Konvenční řešení 2d nebo 3D. V případě, že jste neustále v kontaktu. Mělo by být uvedeno preference 5D, i když další možnosti budou také sloužit jako vynikající. Je třeba poznamenat, že každý povlak je nějak odlišný, pokud jej koupíte z osvědčeného výrobce. Monkeyshop doporučuje nejmodernější značky, které využívají nejnovější technologie ochrany technologií. Zahrnuje také ovladače protiprotové brýle nebo matné výrobky, které potěší oko a nepokazujte hmatové pocity při použití smartphonu.

Kde koupit sklenku pro iPhone 12 a jak se strčit?

Typicky, body prodeje ochranných brýlí v nákupních centrech a obchodech zařízení nabízejí vkládání jako dodatečná služba. Samozřejmě si ji můžete objednat s nimi, ale mělo by být zřejmé, že tento postup lze provádět samostatně. Díky jednoduchým a přístupným pokynům se můžete ujistit, že lepení ochranného skla. pouzdro několika minut. Zároveň je velmi důležité, aby sklo správně ztráta povrchu a suší se během 15-20 minut. Vždy můžete udělat nejpřístupnější nákup osvědčených doplňků v obchodě Monkeyshop s dodávkou v Kyjevě, Dněpr, Charkov a dalších měst Ukrajiny.

Chci říct, že kdyby dřívější použití telefonu s ochranným sklem bylo spíše nuceným scénářem používání, nyní k tomu přichází k tomu dobrovolně a vědomě. Na příkladu X-One příslušenství je vidět, že ochranné fólie se staly tenčí a silnější, neovlivňují velikost iPhone a nevykazují vzhled.

I když nemáte rádi kryty a raději cítit tělo oceli nebo hliníku iPhone v ruce v kombinaci se skleněnými plochami, ochranný pancéř X-ona se stále míchá. Telefon může spadnout pouze jednou, ale bude to velmi drahé pokles.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS