Je přehrávač QuickTime bezpečný, když jej spustíte na Windows. Quicktime pro Windows 10

Nejlepší 10 alternativ QuickTime, které můžete vyzkoušet v roce 2023

QuickTime, vyvinutá společností Apple, je vynikající multimediální architektura, která je navržena pro zpracování videí, obrázků a zvukových souborů. Někdy možná budete chtít vyzkoušet jiné podobné přehrávače médií ve vašem počítači a telefonech. Abychom vám pomohli, tento příspěvek vám ukáže 10 alternativ k QuickTime.

QuickTime, výkonná multimediální platforma s vestavěným přehrávačem médií, vám umožňuje zobrazit širokou škálu formátů souborů ve vysoce kvalitní. Kromě přehrávání souborů může QuickTime upravovat vaše videa, nahrávat zvuk, video a obrazovky a sdílet nebo exportovat filmy. Apple vydal verzi QuickTime pro Windows, ale v roce 2016 ukončila podporu pro verzi Windows QuickTime. A v roce 2018 Apple ukončil podporu pro QuickTime 7 na MacOS.

Pokud hledáte nějaké alternativy QuickTime, přišli jste na správné místo. Tento příspěvek kurátoval 10 alternativ k Quicktime pro počítač a telefony. Chtějí nejlepší přehrávač médií zdarma pro Windows? Minitool MovieMaker se zde doporučuje.

Quicktime for the Mac

Top 10 alternativ QuickTime

 • Přehrávač médií VLC
 • Potplayer
 • Aiseesoft Blu-ray Player
 • SmPlayer
 • Pravý hráč
 • Minitool MovieMaker
 • MX hráč
 • PlayerXtreme Media Player
 • Gplayer
 • KM hráč

Část 1. Nejlepších 6 alternativ rychlého času pro počítač

Přehrávač médií VLC

Pokud chcete pro Windows alternativu QuickTime, VLC přichází jako první doporučení. VLC přehrávač médií, dříve videolance, a běžně nazývaný VLC, je open-source, křížový platforma a bezplatný přehrávač médií a software pro streamování mediálního serveru. Nemá žádné reklamy, žádný spyware a žádné sledování uživatelů. Hraje téměř všechny video a zvukové soubory a může také přehrávat mnoho dalšího obsahu, jako je DVD, textové soubory, uzavřené titulky, značky ID3 atd.

Kromě toho nabízí VLC mnoho úžasných pokročilých funkcí. Pro lepší zážitek z sledování můžete zpomalit nebo urychlit videa, přepínat video na celé obrazovce, minimalizovat rozhraní, upravit rychlost podtitul, ovládat hlasitost a další. S výjimkou prohlížení videí vám to umožňuje stahovat videa z YouTube s kliknutími, převádět videa a zvukové soubory do jakéhokoli formátu, nahrávání zvuku a videí přehrávání a videa.

A co víc, VLC může zablokovat část videa nebo zvukového souboru, otočit videa v jakémkoli stupni, oříznout videa, řezat části videa, přidat text nebo logo přes videa, záznamy stolních počítačů a webové kamery, zachytit obrazovky, zaznamenat část části z části z video a další. Mimochodem, funguje to také jako grafický ekvalizér pro vaši hudbu.

Potplayer

Potplaye je také jednou z nejlepších alternativ k rychlému času pro Windows. Tento přehrávač médií je kompatibilní s téměř každým formátem videa a poskytuje interní kodeky. Potplayer podporuje celou řadu 3D brýlí, a proto můžete získat úžasný zážitek z 3D sledování. A také funguje s různými zařízeními, včetně televize, DVD, HD TV. Nepochybně může hrát širokou škálu zvukových souborů.

Potplayer nabízí hladké a bezproblémové video přehrávání. Když sledujete video, můžete změnit rychlost přehrávání, vytvořit záložku pro svou oblíbenou scénu nebo kapitolu, náhled scény se snímky atd. A podporuje širokou škálu titulků a titulků Blu-ray. Tento software vám umožňuje zachytit zvukové, video a screenshoty.

přehrávač, quicktime, bezpečný, když

Tento multimediální software může přehrávat rozbité soubory a podporuje různé výstupní formáty. Mezi další funkce potlayer patří podpora webové kamery, živé vysílání a přehrávání videa bez Gapless.

Aiseesoft Blu-ray Player

AiseESoft Blu-ray Player je další alternativou QuickTime pro Windows. Nabízí stahování zdarma a je snadné jej ovládat. Jako výkonný přehrávač médií vám AiseESoft Blu-ray přehrávač umožňuje zobrazit Blu-ray (Blu-ray Disc, Blu-ray složka), DVD (DVD disk, DVD složka, ISO obrazový soubor), videa a řadu Formáty souborů videa a obrázků, včetně MPG, MP4, AVI, GIF, PNG, BMP a dalších.

Je to také vynikající hudební přehrávač a podporuje nejoblíbenější zvukové formáty jako AAC, AIFF, WAV, MP3, FLAC, OGG, M4A a další. Když přehráváte soubor, umožňuje vám vybrat kvalitu videa, kvalita zvuku, zvukové efekty a titulky při prohlížení souborů. Také vám umožní oříznout videa, změnit poměr stran videa, upravit odstín, jas, kontrast, nasycení a gama videa.

AiseESoft Blu-ray přehrávač může udělat rychlý snímek vaší oblíbené scény, když sledujete video. Abychom vám pomohli snadno spravovat vaše soubory, umožňuje vám vytvořit seznamy hudby a videohry pro uspořádání vašich televizních pořadů, filmů, hudebních alb, sbírek videa, Blu-Ray Creations atd. Jedinou nevýhodou je, že to není bezplatná alternativa k QuickTime.

SmPlayer

Pokud chcete alternativu k Quicktime pro Windows a Linux, je SmPlayer dobrá volba. Je to bezplatný a otevřený přehrávač médií a je pod licencí GPL. Má vestavěné kodeky, takže nemusíte instalovat jiné kodeky. Podporuje nejběžnější mediální formáty, jako jsou AVI, MKV, MP4, MOV, atd., Umožňuje vám hrát a video a zvukový obsah.

Jednou z důležitých rysů SMPlayer je, že si pamatuje nastavení souborů, které zobrazíte. Když znovu otevřete video, video bude obnoveno ve stejném bodě, svazku atd. Další funkcí je, že SmPlayer vám umožňuje hledat a stahovat titulky z OpenSubtitles. Může také přehrávat videa na YouTube a nabízí plugin pro vyhledávání videí na YouTube.

SMPlayer také obsahuje některé pokročilé funkce. Funguje to jako ekvalizér videa pro upravení jasu, kontrastu, odstínu, nasycení a gama obrazu videa. Nabízí více rychlostí přehrávání, což vám umožní hrát videa na 2x, 4x,… nebo ve zpomalení. A nabízí mnoho videí a zvukových filtrů a úpravy zpoždění zvuku a titulků.

A co víc, SMPlayer poskytuje několik dílů a témat ikon, a tak můžete změnit jeho vzhled. A podporuje více než 30 jazyků.

Pravý hráč

RealPlayer, dříve hráč RealAudio, je další alternativou pro Windows, která vám umožňuje hrát videa, hudbu a fotografie. Je kompatibilní s téměř všemi formáty videa a zvuku, včetně DVD, video CD, videí MPEG, AVI, MOV, MP3, CD zvuk, CD zvuk a další. Pro formáty obrázků podporuje BMP, GIF, JPEG, JPG a PNG. A RealPlayer nabízí širokou škálu pluginů.

RealPlayer vám umožňuje vyhledávat a stahovat videa z tisíců populárních video webů a poté je zobrazit offline v knihovně RealPlayer. Také vám umožní spravovat a organizovat svou knihovnu médií podle data a umístění a pomůže vám rychle najít to, co chcete. A může udržet vaše videa soukromá podepsáním špendlíku.

RealPlayer pracuje na Chromecast, Roku a Xbox One, takže můžete streamovat obsah na větší obrazovce. Po nahrávání videí na účet RealCloud se automaticky přeměňují na požadované, které mohou hrát na vašem tabletu, smartphonech a počítači. A může oříznout videa a odstranit nežádoucí díly.

Minitool MovieMaker

Minitool MovieMaker je bezplatný přehrávač médií pro Windows, který přehrává vaše zvukové a video soubory. Mezi podporované vstupní formáty patří 3GP, MOV, AVI, FLV, MKV, MP4, MP3, M4A, WAV a další, což vám umožňuje snadno sledovat videa.

Minitool MovieMaker je také výrobcem a editorem fotografií, který vám umožní vytvářet videa z obrázků, videoklipů a hudby. Umožňuje vám přidat text do videa, aplikovat přechody a efekty, otočit videa, převrátit videa, sloučit video soubory, rozdělit video, přidat hudbu do videí a další. Kromě toho to funguje jako převodník videa, podporuje video na GIF, MP4 na GIF, GIF k MOV a další.

Chcete, aby upravoval kus softwaru editoru GIF? Jaký je nejlepší software editoru GIF? Nebojte se, tento příspěvek představí 10 aplikací Editoru GIF.

Část 2. Nejlepší 4 alternativy QuickTime pro mobilní telefon

MX hráč

Hráč MX je jednou z nejlepších alternativ rychlých hodin pro vaše chytré telefony. S dekodérem HW lze na videa použít pokročilé zrychlení hardwaru. Je snadné přiblížit a ven sevřením a přejetím přes obrazovku. A MX Player podporuje mnoho formátů titulků, jako jsou DVD, DVB, SSA podtitulníky, MicroDVD, TMPlayer, TeleText a další. Rovněž vám umožní přesunout titulky nahoru nebo dolů, přiblížit nebo ven, abyste změnili velikost textu.

A co víc, je to také aplikace pro streamování videa, která nabízí mnoho filmů, televizních pořadů, krátkých videí a hudebních videí. A umožňuje vám stahovat videa pro sledování offline. Poskytuje více než 30 MX originálních videí, populárních filmů v hindštině, Telugu, Kannadě atd., Televizní pořady a hry. A nabízí 50 zpravodajských kanálů.

PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme je také jednou z nejlepších alternativ k QuickTime, pracuje jako přehrávač videa, audio přehrávač, přehrávač filmu a online streamování přehrávače. Tato aplikace pracuje na Androidu, iOS, Android TV, Apple TV, Amazon Fire TV. Je kompatibilní s širokou škálou video formátů a hi-fi hudebními a video formáty, a proto si můžete snadno užít svá videa. Umožňuje vám přehrávat soubory bez převodu.

Podporuje také nejoblíbenější formáty titulků a může hrát uzavřené titulky, SRT, SMI, TXT a další a PlayerXtreme může změnit velikost textu. Kromě toho nabízí podporu přehrávání ultra HD, organizaci médií a kontrolu gest. A může to změnit poměr video stran.

Gplayer

Glayer je další alternativa QuickTime. Tento video přehrávač také podporuje mnoho formátů videí, zvukových souborů a titulků. A umožňuje vám přizpůsobit styl motivu. S technikou více oken a plovoucí fop-up můžete přehrávat videa pro více oken. Kromě toho má tato mediální hra dobrý výkon při načítání a hraní velkého množství videí.

KM hráč

KM Player je poslední doporučenou alternativou QuickTime pro vaše telefony, aby hráli všechny typy videí a titulků. Nabízí přehrávání videa s vysokým rozlišením, včetně HD, 4K, 8K, UHD, Full HD. A může si uložit do záložek video, upravit rychlost přehrávání, přiblížit video, provést korekci barev a převrátit video doleva a doprava.

A co víc, je to video a zvukový ekvalizér. Může také změnit barvu, velikost a polohu titulky. A KM hráč může oříznout zvukové a videa.

Poté, co se dozvědí 10 alternativ QuickTime. Nyní se podívejme na následující tabulku a získáme podrobné informace o jejich podporovaných operačních systémech a ceně.

Podporované operační systémy

Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Windows Phone, TVOS atd.

Je přehrávač QuickTime bezpečný, když jej spustíte na Windows

Je přehrávač QuickTime bezpečný? Hráč QuickTime je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších přehrávačů médií na světě. Mnoho lidí však neví, že to není jen pro Mac. lze jej také použít v počítačích se systémem Windows! A i když je to celkově skvělý hráč, existují některá potenciální bezpečnostní rizika spojená s spuštěním QuickTime na Windows. V tomto příspěvku se podíváme na to, co jsou tato rizika a jak se můžete chránit při používání QuickTime na svém PC.

Navzdory varování Ministerstva vnitřní bezpečnosti Spojených států o dvou nestavených bezpečnostních dírách v Apple’s Quicktime for Windows se odhaduje, že nejméně polovina všech majitelů počítačů Windows o výzvě, aby okamžitě smazala QuickTime nebo slyšela, ale nedostane nedostanou kolem toho. Kromě toho programy jako Adobe používají Quicktime pro Windows Codecs ve svém „profesionálním videu, zvuku a digitálních zobrazovacích aplikacích a nativní dekódování mnoha.Formáty MOV jsou k dispozici dnes.“

přehrávač, quicktime, bezpečný, když

Adobe v riziku způsobuje, že uživatelé budou ohroženi

Zatímco Adobe slíbila, že tyto závislosti rychle napraví, pokud spustíte adobe počítač, může být stále ohrožen poté, co odstraníte QuickTime pro Windows z počítače. Nebo Adobe nemusí vůbec fungovat, dokud nebude opravena. Vzhledem k obecné lenosti společnosti Adobe, pokud jde o zranitelnosti ve svém softwaru a zejména jeho pluginech, by mohlo být nejlepší vyhnout se tomuto programu, dokud Adobe nebo někdo jiný nevydá bezpečnostní opravu.

Co se stalo s Quicktime pro Windows?

Quicktime for Windows má dvě známé bezpečnostní nedostatky odkryté společností Trend Micro, internetovou bezpečnostní společnost, která vlastní iniciativu Zero Day (ZDI).

Ačkoli kdysi populární video softwarový program, technologie se trvá více než 20 let a je zastaralá. ZDI na konci roku 2015 oznámila Apple o těchto dvou nedostatcích, ale veřejnost nebyla varována o zranitelnosti až do poloviny dubna 2016, kdy ZDI v souladu s vlastními politikami zveřejněných informacemi, že existují dvě bezpečnostní chyby, že na začátku ledna 2016 existují dva bezpečnostní chyby Aktualizace se neopravila.

Odpověď společnosti Apple měla oznámit, že nebude aktualizovat bezpečnostní nedostatky a zastavila podporu pro Quicktime pro Windows. Poprvé za dlouhou dobu Apple a Spojené státy našli něco, na čem se mohou dohodnout. pokud používáte QuickTime pro Windows Stop!. a okamžitě jej odinstalujte z vašeho stroje. To se však vztahuje pouze na QuickTime pro Windows, pokud spustíte rychlý čas na systému Apple, jste v bezpečí.

Až do roku 2011 je Apple součástí stahování pro iTunes pro Windows The Window Player QuickTime for Windows, takže v počítačích Windows je spousta softwaru. Odhady jsou, že alespoň polovina uživatelů o tomto problému neslyší a o těch, kteří to dělají, polovina zapomene na odstranění softwaru.

Jakákoli řešení?

Každý majitel počítače ví, že aby byl jeho stroj správně provozován, musíte použít všechny softwarové záplaty, zejména aktualizace zabezpečení. Apple ukončil podporu pro program, takže nebudou existovat žádné aktualizace. Zdá se, že vnitřní bezpečnost a Apple mají jediné možné řešení. odinstalujte program dříve, než způsobí poškození vám, vašemu soukromí a vaše důvěrné informace. Provést odinstalaci na počítači se systémem Windows je snadné.

 • Krok 1: Přejděte na programy a funkce
 • Krok 2: Klikněte na QuickTime pro Windows
 • Krok 3: Klikněte na odinstalaci

To je vše, váš počítač tuto hrozbu odstranil.

Když už mluvíme o hrozbách, ZDI říká, že si není vědom toho, že by někdo z těchto bezpečnostních selhání napadl, ale hrozba je skutečná a jakýkoli hacker černých klobouků může najít cestu do zranitelného počítače Windows Computer.

Je ironií, že Apple nadále nabízí bezplatné stahování nepodporovaného a zranitelného softwaru, ale pokud chcete hrát. Soubory MOV ve vašem počítači Windows Stáhněte si nejnovější verzi přehrávače Windows Media Player nebo Software nabízený weby, jako je VLC.

Ultimate Guide to Play pro mov soubory v systému Windows 10

Proč nemůže hrát soubory MOV s Windows Media Player v Windows 10? Víte, jak přehrávat soubory MOV na Windows 10?

MOV je formát souboru multimediálních kontejnerů, který je navržen hlavně pro přehrávač a zařízení Apple, jako je Mac, iPhone a iPad. Můžete se cítit těžko přehrát Mov ve Windows, protože se jedná o kontejner Apple QuickTime pro formát MPEG 4, zejména když nemůžete přehrávat soubory MOV s výchozím přehrávačem Windows Media Player.

Přehrát soubory MOV v Windows 10

V systému Windows 10 nemůžete přehrávat soubory MOV, protože nemáte nainstalovaný správný hráč nebo potřebné kodeky. Tento příspěvek vám řekne, jak hrát MOV s Windows Media Player. Over, budeme sdílet 2 snadné způsoby přehrávání souborů MOV na Windows 10 PC.

Část 1. Přehrajte soubory MOV na Windows 10 s Windows Media Player

Windows Media Player je výchozí přehrávač videa pro uživatele Windows. Umožňuje vám přehrávat různé mediální soubory v počítači Windows 10/8/7. Zatímco mnoho uživatelů si stěžuje, že nepodporuje formát MOV. Jste čelíte stejné situaci? Pravda je, že pokud chcete přehrávat soubory MOV v systému Windows 10, musíte nainstalovat kód 3IVX pro přehrávání MOV. Musíte si stáhnout nejnovější verzi Windows Media Player.

Krok 1. Nyní nejnovější přehrávač Windows Media přehrávač umožňuje přehrávat Videa MOV na počítači Windows 10. Musíte zajistit, aby přehrávač Windows Media Player, který v současné době používáte na 12.0 nebo vyšší verze. Chcete.li přehrávat soubory MOV, měli byste upgradovat WMP na jeho nejnovější verzi.

Krok 2. Otevřete Windows Media Player na počítači se systémem Windows 10 a klikněte pravým tlačítkem na horní panel. Vyberte možnost nápovědy a poté vyberte o Windows Media Player. Zde můžete zkontrolovat a upgradovat jeho verzi.

Дуууже рекламне відео! Катаємо, їмо, рекламуємо!

Krok 3. Pokud chcete přehrávat soubor MOV, můžete na něj kliknout pravým tlačítkem a vybrat si otevřené. Poté vyberte Windows Media Player a přehrávejte video pro vás. Zde můžete také kliknout na soubor v Windows Media Player a lokalizovat a přehrávat Video MOV.

Část 2. Hrajte MOV na Windows 10 s přehrávačem QuickTime

Jak je uvedeno výše, přehrávač QuickTime je výchozí přehrávačem pro soubory MOV. Když narazíte na soubor MOV v systému Windows 10, můžete se spolehnout na to, že jej přehráváte.

Krok 1. Přejděte na stránku stahování přehrávače QuickTime a nainstalujte vhodnou verzi do počítače se systémem Windows 10.

Krok 2. Pokud potřebujete přehrávat soubor MOV, můžete na něj kliknout a kliknout na Otevřít. Poté zvolte přehrávače QuickTime, abyste přehrávali soubor MOV. Zkontrolujte, zda přehrávač QuickTime nefunguje problém.

Část 3. Přehrajte soubory MOV na Windows 10 s přehrávačem Blu-ray

Kromě přehrávače QuickTime se můžete také spolehnout na některé další přehrávače médií, jako je populární přehrávač Blu-ray pro přehrávání souborů MOV. Tento doporučený přehrávač Blu-ray je schopen přehrávat soubory v jakýchkoli často používaných video a zvukových formátech včetně MOV, MP4, FLV, AVI, MKV, MPEG, WAV, AAC, MP3, FLAC a mnoho dalších. Kromě toho vám umožňuje sledovat filmy Blu-ray s skvělým vizuálním a zvukovým zážitkem.

 • 1. Blu-ray přehrávač je všestranný nástroj pro přehrávání médií, který vám může pomoci přehrávat soubory MOV na Windows 10, Windows 8/7 PC a Mac s vysokou kvalitou.
 • 2. Hrajte disky Blu-ray a DVD bez limitu regionu.
 • 3. Podporujte různé video soubory jako MOV, MP4, AVI, WMV, M4V, MTS, MKV, Divx, MXF a další.
 • 4. Podpora 4K a 1080p/720p HD a SD video přehrávání a přizpůsobitelné ovládací prvky přehrávání.

Proč si vybrat QuickTime Pro a jak získat rychlý čas Por zdarma

Brian Fisher aktualizován dne 2022-05-05 10:34:46

QuickTime je skvělý program pro hraní videí a zda vlastníte PC, Mac, Tablet nebo Smartphone, můžete si užít svá oblíbená videa s QuickTime. Bezplatná verze QuickTime však má svá omezení a někteří z vás by mohli chtít zvážit upgrade ze základního programu QuickTime na QuickTime Pro, aby využili mnoho dalších funkcí.

Pokud přemýšlíte o upgradu, nenechte se odkládat náklady. Na webu jsou některá místa, kde najdete zdarma profík, a my vám některé z nich ukážeme. Upgradem zdarma získáte pokročilé funkce QuickTime Pro bez cenovky. Zní to jako dobrý obchod, správně? Přečteme si dále!

Část 1: QuickTime vs. Quicktime Pro

Předtím, než se rozhodnete, zda je pro vás to pravé, pojďme na porovnání QuickTime Pro s jeho bezplatným protějškem bezplatné upgrade na QuickTime Pro. Možná zjistíte, že základní verze QuickTime již má všechny potřebné funkce a zabírá spíše méně místa na disku. Držet se s rychlým okamžikem, v takovém případě by mohlo být pro vás to pravé.

Jaké jsou tedy některé z funkcí, které jsou zahrnuty v QuickTime Pro, které nejsou v původním QuickTime? Připravili jsme pro vás seznam, proto je podívejte:

přehrávač, quicktime, bezpečný, když

Můžete získat od QuickTime Pro

 • Vytvářejte a upravujte videa, včetně použití speciálního FX
 • Komprimovat videa s novými kodeky
 • Vytvořte prezentace s hudbou
 • Převést obrázky do různých formátů
 • Sledujte videa na celé obrazovce
 • Ušetřete videa z webu
 • MIDI vstup pro syntézy a hudební nástroje
 • Oříznutí a změnu velikosti videí

Co můžete získat pouze od QuickTime Free

 • Přehrávání 30 běžných formátů zvuku a videa
 • Zobrazit obrázky
 • Streamovací média
 • Pouze režim okna

Takže můžete vidět, že QuickTime je skvělé, pokud vše, co chcete udělat, je sledovat svá oblíbená videa, ale pokud se chcete dostat do úpravy videa, vytvářet vlastní filmy a prezentace obrázků, nebo dokonce jen sledovat svá videa na celé obrazovce, vy možná budete chtít zvážit upgrade.

Část 2: Jak stáhnout a upgradovat na QuickTime Pro

Oficiálně, Quicktime Pro stojí 29.99 pro verzi Windows nebo Mac. Pokud jdete do obchodu Apple, najdete tam obě verze. Po dokončení procesu nákupu si můžete stáhnout přímo QuickTime Pro, nebo získat kód pro zadání do QuickTime, který zahájí proces upgradu. Podívejte se na níže uvedené odkazy, které vás pošlou přímo na příslušnou stránku v Apple Store.

Stáhněte si QuickTime Pro for Windows níže:

Stáhněte si QuickTime Pro pro Mac níže:

Pokud dáváte přednost získání verze s fyzickým disku, podívejte se na Amazon.com, eBay.com, další internetoví prodejci nebo se vydejte do místního obchodu s počítačem a zeptejte se na QuickTime Pro. Vypadá to, že Apple přerušil verzi disku, ale stále existuje mnoho kopií pro ty z vás, kteří mají rádi CD-ROM.

Proces upgradu je opravdu docela jednoduchý, pokud sledujete oficiální trasu.

Neoficiálně však můžete uložit 29.99, i když to bude vyžadovat trochu větší úsilí. Další podrobnosti najdete v další části.

Část 3: Jak získat QuickTime Pro zdarma

Je k dispozici bezplatná verze QuickTime Pro?

První věc, kterou musíte mít na paměti při sledování vaší bezplatné verze QuickTime Pro je to, že existují dvě různé verze. jedna pro Mac a jedna pro PC. Pokud do počítače zadáte kód pro Mac QuickTime Pro pro Mac nebo naopak, nebude to fungovat, takže buďte opatrní. Naštěstí najdete obě verze na webu a aby vám věci ještě usnadnily, vytvořili jsme seznam některých z těchto míst právě tady, ale neslibujeme, že všechny jsou stále platné.

Najděte QuickTime Pro zdarma kliknutím na odkazy níže

 • http: // sw.Timm.Biz/QuickTime/Keys.txt
 • https: // www.Youtube.com/hodinky?v = mxixeoz-cgu
 • http: // cracksurl.blogspot.IT/2012/12/Quick-Time-773-Serial-Key.html
 • https: // www.Youtube.com/hodinky?v = H_llBei1xso
 • https: // www.Youtube.com/hodinky?v = r0uqbrpyley

Část 4: Alternativa k QuickTime Pro pro Mac

Pokud vlastníte Mac, QuickTime Pro není jedinou hrou ve městě. Pokud se vám líbí myšlenka funkcí QuickTime Pro, ale ne jeho cenovka, a jeho stahování nebo získání sériového kódu odkudkoli, není něco, na co se budete chovat, existuje několik dobrých alternativ.

Programy přehrávání videa a editace jsou stále běžnější, tak jak víte, který z nich je pro vás to pravé? Sestavili jsme seznam, doplněný krátkým popisem, abychom vám pomohli rozhodnout se, který je ten pravý pro vás a váš Mac. Samozřejmě, pokud pro vás nic z těchto zvuků, vždy existuje alternativa k rychlému nebo rychlému prof!

Přehrávač médií VLC

Přehrávač médií je velmi všestranný a zvládne mnoho různých videí. Umožňuje prohlížení na celé obrazovce a okno, má dokonce podporu Blu-ray. Pro přehrávání je to skvělé, ale postrádá kreativní a editační funkce QuickTime Pro. Pokud však to, co vám chybělo, byla větší podpora kódu a režim na celé obrazovce, je to skvělá alternativa.Cena: zdarma. Získejte to sem

MPlayerx

Podobně jako u VLC Media Player, ale navržený výhradně pro Mac, tento přehrávač médií má všechny funkce přehrávání QuickTime Pro, ale znovu bez editace nebo vytváření nástrojů. Podporuje však prohlížení na celé obrazovce a je pravidelně aktualizován o nejnovější video kodeky. Cena: zdarma. Získejte to sem

IMovie

IMovie je dodáván s vaším Macem. Je to jednoduchý editor videa, a pokud chcete vytvořit prezentaci obrázku s hudbou nebo upravit domácí video nebo stažené video, je to skvělé místo pro zahájení. Je také plně kompatibilní s iPadem a iPhone, takže můžete poslat své video na tato zařízení. Podporuje ukládání videa v.Formát MOV, ale je to méně přehrávač médií než QuickTime. Cena: zdarma. Získejte to sem

Kmplayer

Tento přehrávač médií je kompatibilní s vaším Macem a iPadem nebo iPhonem. Podporuje mnoho různých formátů souborů a také prohlížení na celé obrazovce. Postrádá schopnosti vytváření a editace QuickTime Pro, ale. Cena: zdarma. Získejte to sem

Jahshaka

Tento nástroj pro vytváření a úpravy videa je dříve známý jako Cinefx. Je to skvělá alternativa k Quicktime Pro, přichází s velkým množstvím funkcí pro tvorbu videa a úpravy. Je to otevřený zdroj a zdarma, i když tvůrci se spoléhají na dary od uživatelů, aby jej podpořili.Cena: zdarma. Získejte to sem

Winamp

Winamp má plné schopnosti MIDI, takže je to skvělé pro skladatele nebo hudebníky pracující s kompatibilními nástroji. Může to být trochu staré, ale stále to podporuje většinu formátů souborů běžné hudby, které se dnes používají, včetně některých z nejasnějších, například.MP2.Voc, a.Soubory WAV.Cena: Verze zdarma a Pard. Získejte to sem

| Denial of responsibility | Contacts |RSS