Kde najít staženou hudbu v iPhonu

Jak stahovat hudbu do iPhonu: 6 snadných a bezplatných způsobů

Asi nejjednodušší způsob, jak dostat hudbu z počítače se systémem Windows nebo macOS (až do Catalina) do iPhonu, je přes iTunes. Veškerou takto staženou hudbu můžete poslouchat v hudební aplikaci iOS. Stojí za zmínku, že iTunes ripuje hudbu rychleji než ostatní níže uvedené aplikace, kromě Finderu.

najít, staženou, hudbu, iphonu

Zprovozněte iTunes. Pokud software není nainstalován, stáhněte si jej z oficiálních stránek společnosti Apple a nainstalujte jej.

Nyní přidejte hudbu, kterou chcete poslouchat na iPhonu, do knihovny iTunes. Poté klikněte na Soubor → Přidat soubor do knihovny médií nebo Přidat složku do knihovny médií v nabídce programu a vyberte, kam chcete hudbu v počítači uložit.

Po dokončení připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB a klikněte na ikonu iPhone v horní části iTunes. V případě potřeby zadejte své Apple ID a heslo.

Zbývá jen zkopírovat hudbu z knihovny iTunes do paměti smartphonu. To lze provést dvěma způsoby: automaticky nebo ručně.

Jak nastavit automatické kopírování hudby z iTunes

Tato metoda slouží k hromadnému kopírování. Stáhne do iPhonu buď všechny skladby z iTunes dohromady, nebo všechnu hudbu z vybrané kategorie, ať už jde o žánr, album, interpreta nebo seznam skladeb.

Na postranním panelu iTunes otevřete oddíl Hudba.

Zaškrtněte políčko „Synchronizovat hudbu“ na panelu vpravo.

Pokud chcete, aby iTunes zkopírovaly pouze vaši hudbu, a ne všechnu, zaškrtněte políčko „Vybrané seznamy skladeb, umělci, alba a žánry“ a v zobrazeném seznamu označte požadované možnosti.

V dolní části okna klikněte na tlačítko „Apply“ a počkejte, až iTunes zkopíruje soubory.

Ruční kopírování pouze vybraných skladeb z iTunes

Ruční způsob vám dává větší kontrolu: můžete zkopírovat jednu nebo více vybraných skladeb, aniž by to ovlivnilo zbytek vaší hudební knihovny.

Otevřete sekci „Procházet“ v postranním panelu iTunes.

Přejděte dolů a zaškrtněte políčko „Ruční zpracování hudby a videa“.

Nad obrázkem iPhonu v postranním panelu klikněte na šipku zpět, čímž se dostanete do knihovny médií.

Otevřete sekci „Písně“ na bočním panelu. Pokud se v horní části okna nezobrazí, klikněte na položku „Knihovna médií“.

Přetáhněte požadované stopy z pravé části okna na obrázek iPhonu v levé části. Počkejte, až iTunes zkopíruje soubory.

Kde v systému Android najdu složku s hudbou??

Hudba v zařízeních se systémem Android je obvykle uložena ve složce „Hudba“ na kartě SD nebo v interní paměti. Pokud jste ke stažení hudby použili prohlížeč, podívejte se do složky „Download“. Pro přístup k souborům můžete použít standardní správce souborů (pokud jej máte).

Klikněte na ikonu šipky v horní části obrazovky. Přejděte na konec stránky a vyberte možnost „Zobrazit pokročilá nastavení“. Přejděte na kartu „Sledovat obchod offline“. V této části zjistíte, kam Spotify ukládá hudbu v počítači.

Jak najít stažené soubory v počítači?

Všechny soubory stažené z Internetu jsou uloženy ve složce „Download“. Chcete-li ji otevřít, musíte otevřít správce souborů a poté najít složku v adresářích. Poté budete moci otevřít jakýkoli dříve stažený soubor, včetně instalace APK,

Ve výchozím nastavení se všechny soubory v počítači stahují do speciální složky nazvané „Downloads“. Tato složka se nachází v profilu uživatele.

Pokud nemáte po ruce počítač. Způsob, který skutečně funguje

Pokud nejste u počítače, cestujete vlakem nebo v přírodě, můžete si hudbu do Dropboxu nahrát přes iPhone. Tato metoda mi mnohokrát pomohla, když jsem slyšel a chtěl si poslechnout skladbu na iPhonu. Je to snadné. stačí procházet Internet a stisknout tlačítko Stáhnout. Skladba se otevře v prohlížeči a přehraje se. Jak to vypadá na iPhonu. snímek obrazovky při stahování hudby ze Zaitseva.Ne. Musíte stisknout tlačítko sdílet a vybrat Dropbox. Poté vyberte složku a klikněte na tlačítko Uložit v pravém rohu. Vyberte složku a hudba se stáhne. Po stažení hudby ji budete moci poslouchat na iPhonu.

Výhody ukládání hudby na Dropbox

 • Více úložného prostoru než iPhone.
 • Můžete fyzicky přidávat a odstraňovat skladby, organizovat soubory a složky
 • V pozadí hraje hudba
 • Stahování hudby z libovolné webové stránky přímo z telefonu. Není třeba používat počítač.
 • Tvá hudba je stále s tebou. Stačí si stáhnout dropbox a přihlásit se
 • Nelze uspořádat seznamy skladeb
 • Ne příliš dobré rozhraní pro přehrávání hudebních souborů
 • Žádné meta popisy skladeb. název skladby, interpret
 • Skladby musíte přepínat ručně. Skladby se nepřehrávají automaticky
 • Potřeba pamatovat si hesla a místa, kde jsou uložena. Nebudete moci vyhledat hudbu podle interpreta

Jak nastavit standardní vyzváněcí tón na vyzvánění

Co dělat a jak nastavit vyzváněcí tón pro vyzvánění je pro začátečníky iPhone palčivou otázkou. Nastavení běžného vyzváněcího tónu není příliš složité, stačí stisknout několik kláves. Algoritmus, který vysvětluje, jak nastavit výchozí vyzvánění na iPhonu:

 • Přístup do nabídky nastavení.
 • Vyberte zvuk.
 • Stiskněte tlačítko „Ringtone“.
 • Zobrazí se seznam tónů. Vyberte ten správný, nainstalujte ho, uložte ho.

Počáteční používání mobilního telefonu značky iPhone je omezeno na základní sadu zvuků. Pokud chcete nainstalovat hudbu na základě osobních preferencí, je třeba ji stáhnout předem. Stahování můžete provádět sami díky počítači a užitečným programům. Jak změnit vyzváněcí tón iPhonu na takový, který se vám opravdu líbí? Existuje několik způsobů.

Kde je uložena hudba z iPhonu

Doby, kdy telefon znamenal jen vyzvánění, jsou dávno pryč a v dnešních gadgetech máme téměř všechny aplikace, které potřebujeme. Na hudebním přehrávači se nešetřilo, byl umístěn do telefonu a nyní už s sebou nemusíme nosit dva přístroje. Při použití přehrávače zabudovaného v telefonu však každý uživatel stojí před otázkou, jak správně stáhnout hudbu do svého zařízení a kam ji uložit? V našem článku vám ukážeme, jak správně používat hudební přehrávač iPhone a kde je hudba uložena.

Pokud jste si právě koupili nový chytrý telefon a chcete si do něj stáhnout oblíbenou hudbu, ale nevíte jak, doporučujeme následující postup:

Nejprve je třeba stáhnout speciální aplikaci iTunes, která umožňuje přenos všech dat mezi iPhonem a počítačem. Tento program je zdarma a máme možnost si jej stáhnout z oficiálních webových stránek. Poté je třeba synchronizovat potřebné skladby z počítače do programu. Existuje několik způsobů, jak to provést.

 • Chcete-li to provést, musíte otevřít seznam skladeb s názvem „Hudba“, který se nachází v seznamu „Knihovna médií“. V otevřeném okně, do kterého chcete přenést hudbu, stačí přetáhnout skladbu ze složky, ve které se nachází, dovnitř tohoto okna, dokud se neobjeví zelené znaménko plus. Pokud je hudba uložena ve složce a přenos jedné skladby by trval velmi dlouho, můžete složku jednoduše přetáhnout, čímž se pořadí skladeb nastavených ve složce při přenosu nezmění.
 • Můžete to také provést z hlavní nabídky iTunes. Chcete-li to provést, musíte v hlavní nabídce přejít na položku „Soubor“ a poté na položku „Přidat do knihovny médií“. Poté byste měli vybrat požadované melodie a složky a stisknout tlačítko „Otevřít“ ve vyskakovacím dialogovém okně. Zvuk se poté přidá do vaší Mediatéky. V tomto dialogovém okně můžete také přidávat seznamy skladeb.
 • Pokud chcete do iPhonu přenést hudbu z disku, který máte, je to velmi snadné. Za tímto účelem vložte disk do jednotky počítače a otevřete iTunes. Skladby na disku by se již měly objevit v knihovně médií, ale pokud tam nejsou, obnovte knihovnu médií nebo stiskněte klávesu F5.
 • Tento způsob je méně oblíbený, protože je zpoplatněn. Chcete-li si koupit hudbu, musíte přejít do speciálního obchodu iTunes a my vám vybereme vaše oblíbené album, skladbu nebo playlist.

Pokud potřebujete stáhnout vyzváněcí tóny ze sociálních sítí telefonu Vertu, můžete tak učinit z hlavní knihovny iTunes. Síť VK, bez speciální aplikace Download Music Pro se neobejdete. Tuto aplikaci najdete na stránkách AppStore. Po stažení je nutné přistupovat k sociální síti pomocí prohlížeče, nikoli standardní aplikace. Po otevření stránky přejděte do nabídky nastavení a vyberte plnou verzi webu.

Pokud otevřete plnou verzi webu, zobrazí se speciální ikona, která vám umožní stáhnout melodii do iPhonu.

Pokyny k instalaci melodie do vyzvánění iPhonu pomocí počítače a iTunes

Podívejme se na tyto pokyny blíže:

Jak stáhnout melodii z našich stránek do počítače.

Na stránce s melodií je pod přehrávačem odkaz ke stažení. „Stáhnout vyzváněcí tóny mp3“. Kliknutím na tento odkaz se melodie nahraje do složky „Downloads“, která je obvykle nastavena pro stahování v prohlížečích. Na tento odkaz můžete také kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat možnost „Uložit odkaz jako“ a poté zadat složku, do které se má soubor uložit.

V mnoha počítačích jsou přípony souborů zakázány a nelze zjistit, jaký formát soubor „.Mp3“ nebo jinou složku. Chcete-li zobrazit přípony souborů, měli byste v Průzkumníku Windows přejít na kartu „Zobrazení“ a zaškrtnout políčko „Přípony názvů souborů“. To lze provést také prostřednictvím „Ovládacího panelu“. „Vzhled a personalizace. „Předvolby Průzkumníka. „Zobrazit“, kde je třeba zrušit zaškrtnutí políčka „Skrýt přípony pro registrované typy souborů“.

Jak vytvořit vyzváněcí tón pro iPhone z formátu mp3.

Vyzváněcí tóny ve formátu m4r jsou vhodné pro vyzvánění pro iPhone. Pokud tedy máte zvukový soubor mp3, musíte jej převést do formátu m4r. Potřebujete buď speciální převodník, nebo online službu, jednou z nich je mp3cut.Můžete si ji stáhnout z oficiálních stránek iTunes:. S ním můžete nejen převést mp3 do m4r, ale také snížit pouze požadovanou část melodie, a aby hladký vzestup a zánik hlasitosti melodie na okrajích. Chcete-li převést, musíte na této webové stránce otevřít melodii mp3, vybrat požadovanou část melodie pomocí posuvníků, kliknout na „Vyzváněcí tón pro iPhone“ a kliknout na tlačítko „Trim“. Poté si můžete stáhnout připravené vyzvánění ve formátu m4r do počítače.

Instalace iTunes do počítače.

Aplikaci iTunes si můžete stáhnout z oficiálních stránek: iTunes. Stáhněte a nainstalujte software podle pokynů na obrazovce. Pokud nyní připojíte iPhone k počítači pomocí kabelu USB, iTunes by se měly spustit automaticky. Pokud ne, spusťte jej ručně kliknutím na zástupce na ploše systému Windows.

Jak zkopírovat melodii z počítače do iPhonu.

Chcete-li stáhnout vyzváněcí tóny do paměti iPhonu, přetáhněte soubory m4r myší z Průzkumníka Windows do podsekce „Zvuky“ v iTunes.

najít, staženou, hudbu, iphonu

Jak nastavit vyzváněcí tón pro iPhone.

Otevřete nastavení iPhonu, vyberte „Zvuky, tóny“ a v poli „Vyzváněcí tón“ vyberte ze seznamu vyzváněcí tón. To je vše!

Pokud máte vyzváněcí tóny mp3, které se hodí pro váš mobil, SMS nebo budík, můžete je přidat do naší databáze. Možnost nahrávat vlastní melodie na naše webové stránky je k dispozici pouze registrovaným uživatelům.

Idownloader Pro

Tato aplikace je vhodná pro iPhone i iPad. Pomocí něj můžete do zařízení stahovat nejen hudbu, ale také obrázky, texty a videa.

Design a vzhled je velmi podobný prohlížeči Safari. Aplikaci však nemůžete používat jako její protějšek. Z hlediska funkcí se jedná výhradně o správce souborů.

Mezi nevýhody patří zpomalení při stahování více souborů najednou.

Aplikace je zdarma a nemusíte platit ani za soubory, které s ní stáhnete.

Milovníkům hudby zdarma nedoporučujeme používat neověřené aplikace instalované ze zdrojů třetích stran. Mohlo by dojít k infikování zařízení virem nebo ke ztrátě osobních údajů.

Pokud najdete chybu, zvýrazněte požadovaný text a stiskněte CtrlEnter, abyste editor informovali.

najít, staženou, hudbu, iphonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS