Kde zobrazit hesla na iPhone. Jak uložit hesla automatizace?

Způsoby zobrazit uložené heslo pro všechny stránky v Safari

Pokud často používáte prohlížeč Safari na svém iPhone, budete vědět, že Safari šetří hesla pro všechny webové stránky, které zadáte pomocí prohlížeče v zařízení. To vám umožní zapamatovat si heslo pro každé webové stránky, které budete potřebovat, když budete mít další vchod do Safari. Díky automatickému vyplnění hesla uživatelského jména a účtu tato funkce usnadňuje protokolování na své oblíbené webové stránky.

Můžete si všimnout, že Safari umožňuje přístup k hesel pouze v případě, že jste na webových stránkách, z nichž přihlášení jsou uloženy a prohlížeč automaticky vyplní požadovaná pole pro vás. Co když chcete zobrazit Safon Safari hesla iPhone? Ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak zobrazit uložená safariová hesla na zařízení běží iOS. Následující manuál zobrazuje několik způsobů, jak zobrazit hesla uložená Safari na vašem iPhone.

Jak jsou hesla uložena na iPhone a iPad?

Po zadání pověření jsou hesla uložena v místní paměti iPhone nebo iPadu v ICLAD. Tento skript můžete ovládat pomocí klíčových svazků (detail).

Přejít na Nastavení → → Icloud → Klávesa Big → Icloud Key Bunder. S odpojením tohoto parametru bude heslo uloženo v místním ukládání smartphonu. A aktivace této položky povede k synchronizaci hesla s ICLAD. To bude příležitost vidět je a používat na jiných zařízeních, a to i v případě ztráty nebo krádeže telefonu.

Pokud zvažujete nebezpečné ukládání hesel v ICLADe, obávat se hackingu Apple Cloud Skladování, pak je marně! Všechny informace jsou šifrovány a přístup k je možné pomocí dvoufaktorové autentizace. To je to, co se doporučují odborníci na bezpečnost.

Jak přidat účty a hesla na IOS

IOS má vestavěný mechanismus pro přidání účtu a hesel do iCloudového svazku. Když začnete vytvářet účet, Safari vám nabídne heslo. Pokud se rozhodnete použít toto heslo, Safari také ukládá data účtu v ICLAD Keychain. Můžete se dozvědět více o použití Icloud Keychain čtením dalšího příspěvku:

Jak používat Icloud Keychain na iPhone a iPad

Pokud chcete ručně přidat účty a hesla na iOS, to je!

Posouvejte dolů a klepněte na příkaz Hesla účty.

Série snímků obrazovky ukazují, jak přidat účty a hesla v iOS

Použijte ověřování Touch ID nebo ID obličeje.

Toto heslo je v seznamu odcizené. Co dělat

Zahrnout kontrolní data násilně potřebná pouze jednou. Poté je systém bude analyzovat bezpečně v pasivním režimu nepřetržitě bez vaší účasti. Můžete jen detekovat odcizené hesla na iPhone, aby je nahradila novým a bezpečnějším. A tak, že jste byli jednodušší, iOS sám nabídne nakonfigurovat bezpečnou kombinaci, která bude nemožná tak snadná.

Jak zkontrolovat popraskané hesla na IOS

Definice hacknutelných hesel dochází v pasivním režimu

  • Povolit možnost „Detect Stolen Heslo“ a poté počkejte na seznam hacknutých hesel;
  • Klikněte na „Změnit heslo na webu“ a přihlaste se k účtu na stránkách, které se otevře;

Zde můžete nahradit heslo pro nové

  • Jděte do profilu a změňte heslo výběrem, který nabídne Safari;
  • Potvrďte změnu hesla a ujistěte se, že účet zmizel z počtu nechráněných v „Nastavení“.

Jak povolit heslo automatického filtru

Všechna pověření v IOS a klíčových svazcích jsou uložena v zašifrované podobě, takže se o ně neexistuje důvod. Safari navíc neustále navrhuje generovat zabezpečené heslo. Zahrnout hesla automatického dokončení velmi jednoduché. Pamatovat.

Heslo Autofill umožňuje zadat potřebná data při registraci na webu nebo při nákupu

  • Přejít na nastavení, zvolte „Hesla“.
  • Stiskněte „Password AutoCill“ a aktivujte posuvník.
  • Poté se vraťte zpět na nastavení a vyberte Safari.
  • Přejděte na „Autocoping“ a zapněte jezdec v blízkosti „Kontaktních dat“ a „Kreditní karty“.

V tomto okamžiku můžete zkontrolovat kontaktní informace v telefonním seznamu, stejně jako přístupné kreditní karty.

Na MAC naleznete v seznamu účtů méně.

    Chcete-li to provést, spusťte Safari a vyberte Safari ve stavovém řádku. „Hesla“. „hesla“ (cesta se může lišit v závislosti na verzi MacOS);

Zadání hesla z účtu na zařízení někoho jiného, ​​ujistěte se, že ne v žádném případě jej neukládáte, pokud tuto osobu nedůvěřujete. V případě, že jste stále náhodně uložili heslo, doporučuje se jej změnit co nejdříve novým. Díky správci hesel vloženého v safari nemusíte nezávisle vymyslet ochrannou kombinaci: webový prohlížeč bude dělat vše pro vás.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Zen přečíst zajímavé materiály každý den, které nejsou na místě.

Auto Dokončení osobních údajů a hesel vám umožňuje ušetřit čas, ale je to naprosto nebezpečné. Říkáme vám, co je třeba udělat pro zakázat tento systémový mechanismus na IOS a na MacOS a udržet důvěrnost

Příprava na ztrátu 10 miliard dolarů kvůli zákazu společnosti Apple o dohledu uživatelů iOS. Investoři. v trance, akcie společnosti již klesly o 23%. To trvá skutečně vážný obrat, protože i americké úřady mohou zasáhnout

Každý z nás sní o přestávce od smartphonu. Jak žít bez Apple Pay, proč telefonní telefon je celou dobu ztracen, kde ukládat dokumenty a je možné odmítnout smartphone v roce 2021. byli pro vás v našem speciálním materiálu silnější

Jak zobrazit hesla kechain v MacOS

Chcete-li zobrazit uložená hesla na Mac, spusťte prohlížeč Safari a přejděte na nastavení (nebo stiskněte klávesu klávesnice.

Přejděte na kartu Hesla a zadejte data účtu počítače.

V zobrazeném seznamu vyberte požadovanou webovou stránku a účet.

Jak si můžete všimnout, hesla jsou zobrazena v zašifrovaném formuláři. Chcete-li je zobrazit, stačí kliknout na ně.

Jak zobrazit uložená hesla stránek v Safari a aplikace na iPhone a iPad

Takže, pokud náhle zapomenete autorizační data z jednoho nebo jiného zdroje, ale byly uloženy v Safari na iPhone, iPad nebo iPod Touch, můžete je vidět následujícím způsobem:

Přejít na Nastavení → Hesla;

Zadejte kód Digitální obrazovky nebo použijte ID obličeje (dotek ID);

Nyní můžete zobrazit hesla a přihlášení z potřebných webových stránek na iPhone a iPad.

Je nutné se domnívat, že pokud heslo zamykání obrazovky není nainstalována na vašem idevice, může každá cizí osoba získat přístup k vašim důvěrným datům. Můžete však libovolně odstranit uložená hesla, jen posunutí levého bloku s názvem webového prostředku.

Příliš dost, přístup do této menu nepředpokládá zavedení hesla účtu Icloud nebo ochranných hesel IOS. data v něm je v naprosto volném přístupu:

Můžete tedy přistupovat ke všem informacím o uživatelských jménech a heslech v Safari na IOS 7 na iPhone a iPad. Takže tyto informace se nedostanou do rukou útočníků, je lepší nezanechat zařízení bez dozoru nebo omezit přístup k ní pomocí hesla na odemknutí nebo na otisku prstu přes touch ID.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS