Když mluví, zmizí po telefonu. Proč mě interlocutor neslyší v telefonu Android?

Co dělat, pokud zvuk na telefonu

Jedním z nejčastějších problémů je nedostatek zvuku na telefonu. Zároveň neexistuje žádný zvuk nejen při volání, ale také během přehrávání videa a filmů. Povaha problému může být odlišná, ale podstata je jedna. je nutné jej nějakým způsobem opravit.

Pokud najednou máte problémy se zvukem při sledování videa, nejprve se musíte pokusit spustit další video. Může to být, že samotný soubor byl poškozen nebo jednoduše zaplaven nesprávně. Pokud se nezobrazí zvuk, musíte zobrazit nastavení mobilního zařízení.

Objem je vypnutý

Důvodem absence zvuku může být skutečnost, že zvuk na mobilním zařízení je zakázáno na minimum. V tomto případě neexistuje žádná zvuková upozornění vůbec, to znamená, že uživatel neslyší volání a doručené zprávy. To může být způsobeno „tichým režimem“, který je aktivován jedním tlačítkem nebo akcí. Algoritmus akce v tomto případě je takový:

 • Nejprve se musíte pokusit o zvýšení úrovně hlasitosti kliknutím na klíč vedlejšího nastavení. Spodní část snižuje zvuk a vyšší se zvyšuje. Když kliknete na obrazovku, měla by být zobrazena úroveň hlasitosti ve formě pásů;
 • Pokud tímto způsobem nedostane situaci tímto způsobem, musíte se pokusit o zvýšení úrovně hlasitosti prostřednictvím nastavení. Na různých modelech smartphonů mohou být položky menu mírně odlišné;
 • Zde jdeme do sekce „svazek“ a zjistíme, zda je aktivován režim „bez zvuku“. Pokud je v této sekci všechno v pořádku, pak se vrátíme a vykazujeme požadovanou úroveň zvuku.

Zkontrolujte regulátor a v případech, kdy objem zmizel zcela, ale chybí pouze v některých aplikacích. Problém může být vyřešen nastavením hlasitosti přímo v aplikaci sám nebo hudební přehrávač.

V některých případech chybí zvuk při přehrávání multimediálních souborů v nevhodných kodekcích. To lze opravit stažením jiného hráče.

Režim tichého režimu nebo „Nerušit“ není povolen

Musíte zkontrolovat, zda není tichý režim nebo „Nerušit“ režim na smartphonu. Zvuk je zcela zakázán a při nastavení režimu „na letadle“. V tomto případě je opravit situaci, postačí jednoduše deaktivovat režim a zkontrolovat úroveň hlasitosti.

Můžete to udělat v nastavení. Zadejte sekci „Objem a vibrace“, zaškrtněte se, je jedním z režimů, které nejsou aktivovány.

Selhání softwaru pro Android

Někdy zvuk zmizí na smartphonu sám, s tímto důvodem k tomu, aby to problematické. To může být spojeno se sběrem softwaru. V tomto případě se doporučuje jednoduše restartovat mobilní zařízení a pokusit se spustit video.

Důvodem lze instalovat aplikace z netestovaných zdrojů. V tomto případě byste měli zobrazit všechny programy, které byly nastaveny relativně nedávno a odebrat podezřelé. Pokud se zjistil zvuk na mobilním zařízení, pak to bylo v programu. Už se nedoporučuje instalovat na smartphone.

Aby se zabránilo problémům softwaru, doporučuje se navázat různé programy pouze z trhu.

Volá odběratele z černého seznamu

Mnoho uživatelů zahrnuje řadu telefonů v tzv. Černém seznamu. Tam jsou obvykle obsedantní lidé, s nimiž není žádná touha komunikovat. Kromě toho blacklist dělá počet různých organizací, které často volají s uložením svých služeb.

Pokud někdo od účastníků, který přivedl do černého seznamu, pak neexistuje žádný hovor. V extrémních případech se přezdívka účastníka může jednoduše zobrazit na obrazovce, jak je zaznamenána v telefonním seznamu.

Speaker Broke

Je možné předpokládat, že případ v dynamice může být možné, pokud se zobrazí zvuk při zapnutí hlasitého telefonu nebo pomocí různých sluchátek. Více reproduktorů nainstalovaných na smartphonech, z nichž každý se používá k provádění různých úkolů.

Nejčastěji se rozbije pouze jeden z nich, vede to k tomu, že uživatel nemůže poslouchat hudbu nebo neslyší interlocutor. Členění mohou být odlišné. může to být jednoduché ucpání prachu nebo selhání cívky na dynamiku.

Problémy s vylepšením zvuku

Ovládání zvuku na smartphonu se stane pomocí jedné desky, která se zobrazí k tlačítku hlasitosti. Příčina členění je poměrně často. To se děje v takových případech:

V tomto případě je nemožné udělat něco samého. Smartphone by měl být přenesen do servisního střediska, kde budou diagnostikovat a v případě potřeby opravit.

Pokud se mobilní telefon během záruční doby zlomil, pak ho přebírají do tohoto obchodu, kde byl zakoupen. Je nutné přijmout pas, zkontrolovat a dokončit konfiguraci zařízení, včetně pole. Existují dvě možnosti událostí. s viditelnými vadami, telefon bude okamžitě vyměněn, jinak bude přístroj zaslán na diagnostiku, která může být zpožděna na měsíc a půl. Poté je telefon nebo opraven nebo nahraďte nový. Můžete také vrátit náklady na telefon v plné velikosti a koupit si další zařízení.

Stojí za to, že by se mělo zapamatovat, že záruka mobilních zařízení by neměly být přepravovány do servisního střediska pro opravu. V případě pitvy se záruka automaticky zruší a prodávající odstraňuje všechny povinnosti.

Vyjmutí smartphonu k opravě se doporučuje v osvědčeném servisním středisku, což je dobrá zpětná vazba od přátel a známých.

Dostal vlhkost a prach uvnitř případu

Příčinou problému může být v reproduktoru směrem dovozu vody nebo jiné tekutiny. Stává se to, že člověk nepouštěká smartphone do vody a nespadá s ním do deště, ale zároveň stabilně chodí do posilovny.

Kromě vlhkosti se prach stává prachem. V tomto případě zvuk obvykle nezmizí. První zvuk je tišší a tišší, a pak zvuk vůbec zmizí.

Co se doporučuje vyzkoušet

V některých moderních miniaplikacích, zejména pokud nemají nejvyšší náklady, v některých případech nemusí fungovat senzor aproximace. Výsledkem je, že problém se může týkat nevysloveného vypnutí mikrofonu u ucha účastníka.

Proto první věc, která je třeba udělat, je právě během konverzace připojit ruku k senzoru aproximace na telefonu (tj. Je důležité zavřít jednotku přední kamery) a potom klepněte na ikonu mikrofonu.

Zbytek nejjednodušších důvodů, že Interlocutor neslyší pokračování, lze přisuzovat následující body:

 • Přidat svazek. Dalším jednoduchým způsobem je přidat hlasitost zvuku pomocí hardwarových klíčů v případě přístroje.
 • Přetížení sítě. Zcela často spojení zmizí kvůli přerušení mobilního operátora. Důvodem může být rádiové interference nebo špatné povětrnostní podmínky. Proto je užitečné zavolat technickou podporu a zeptat se na kvalitu komunikace v místě.
 • SIM karta. Můžete se také pokusit extrahovat SIM kartu a dát ho na místo.
 • Zavolejte prosím zpět. Pokud účastník neslyší stejně, můžete požádat o spolupráci zavolat zpět. To může pomoci v případě, že důvod není mechanický, ale software.
 • Pro moderní gadgets je také relevantní jako problém jako odpojení mikrofonu během hovoru. Muž stiskne výlet mikrofonu jen náhodou.
 • Reboot. Pomozte také možnost restartovat zařízení a opakovaný zvon.
když, mluví, zmizí, telefonu

A samozřejmě nezapomeňte, že musíte vyčistit reproduktor. Abyste to udělali, musíte vzít bavlnu čistou hůlku a otřít reproduktor telefonu. Tento jednoduchý způsob umožňuje odstranit všechny nečistoty a prach ve zvukech.

A ano. můžete vždy provést úplný reset nastavení a vrátit se do továrního nastavení. Obvykle to může také problém vyřešit, i když takový krok je nejlepší udělat poslední. Koneckonců, s úplným resetovacím nastavením, budete muset dostat ze všech účtů a zapamatovat si je, aby znovu zadali obnovu telefonu.

Doporučujeme přečtení: Jak kopírovat kontakty z telefonu na kartě SIM

Co stojí za to zkusit první

Zavřete senzor aproximace prstu

Když používáte dotykový mobilní telefon a neslyšíte interlocutor, pak může být problém v nezávislém vypnutí ušního mikrofonu. V moderních smartphonech, zejména počáteční kategorie cen, může někdy nefungovat nebo chybovat senzor aproximace, což způsobuje mnoho nepříjemností.

Vyzkoušejte, když mluvíte, abyste připojili ruku na senzor aproximace (zavřete blok terminálu komory) a klepněte na ikonu mikrofonu.

Maloobchodní objem

Nejjednodušší metodou je pokusit se přidat úroveň zvuku pomocí hardwarových klíčů umístěných na bydlení gadget. Teprve poté, co přejdete do jiných možností.

Přetížení sítě

Často se děje z důvodu přerušení sítě, například v důsledku špatných povětrnostních podmínek nebo jiným rádiovým interferencím. Zavolej ty. Podporování vašeho operátora se zeptat, proč takové špatné mobilní spojení ve vaší lokalitě. Pokud konzultant říká, že tento problém nepřijde z nich, zkuste odebrat kartu SIM a pak vložit na místo a opakujte hovor.

když, mluví, zmizí, telefonu

Požádejte o zavolání zpět

V případě, kdy stále neslyšíte účastník, existuje jiný způsob, jak obnovit zvuk. je nutné, aby se váš interlocutor sám nazývá, a vy jste vychovával telefon. To může fungovat, v případě, že důvod spočívá v mechanické, ale v poškození softwaru.

Někdy můžete jednoduše vidět a zakázat mikrofon při volání. To platí zejména pro moderní zařízení Android a IOS. Zapněte mikrofon zpět a v 90% případů to situaci opraví. Pokud nepomůže, musíte zařízení restartovat a provést zvon.

Vyčistěte reproduktor

Extrémní volba, ale někdy spuštěná. Vezměte bavlněnou hůlku navlhčenou alkoholem a jemně otřete reproduktor smartphonu. Velmi, akumulovaný prach a nečistoty vypadnou ze zvukových slotů.

Problémem může být připojená zařízení Bluetooth

Situace, která je ve většině případů přehlížena související s připojením Bluetooth. V mnoha případech problému problému náhodně poslouchat rozhovory v důsledku skutečnosti, že mobilní zařízení je připojeno k automobilu, dynamice nebo jakékoliv jiné zařízení Bluetooth.

Stačí otevřete rychlý přístupový panel, můžeme vypnout Bluetooth a zkontrolovat, zda to není problém. Chcete-li pokračovat, můžeme zadat „Nastavení“ Bluetooth a zkontrolovat připojená zařízení, která odstraní ty, které nepotřebujeme, a tak, že problém se neopakuje.

Po těchto jednoduchých akcích je problém s nedostatkem zvuku, když by měly být telefonické rozhovory vyřešeny. Pokud vám výše popsané tipy nepomohly, pak doporučujeme kontaktovat servisní středisko pro opravu elektroniky.

Řešení vážných problémů

V případech, kdy jsou kontrolovány všechna nastavení a regulátory, je normální režim zapnutý, ale neexistují žádný zvuk, důvody mohou být docela vážné pro kontaktování služby.

Nicméně nestojí za spěchu specialistům. je možné, že je možné vrátit zvuk dynamiky a sami.

V extrémních případech můžete alespoň nezávisle určit příčinu problému posuzováním nákladů na opravy.

Poruchy softwaru

Zvuk na smartphonu zmizí a v důsledku selhání softwaru.

Znamení, že reproduktor přestal pracovat přesně z tohoto důvodu, jsou:

 • Několik nově nainstalovaných programů. zejména pokud alespoň jeden z nich nebyl stažen z ukládání aplikací, ale jiná, méně spolehlivých zdrojů;
 • spustit nástroje včetně „práv superuser“ (kořenová práva);
 • Nedávno provedený reset nebo self-instalovaný firmware.

Příčinou problému může být konfliktem jednoho nebo více nainstalovaných aplikací s jiným softwarem Smartphone.

Takový problém je obvykle vyřešen, vymazáním nedávno nainstalovaných programů nebo házení systému do továrního nastavení.

Vážnější problém, který vznikl kvůli špatné firmware nebo viru, někdy musíte vyřešit blikající, což by mělo být svěřeno odborníkům.

DŮLEŽITÉ: Vyhněte se většině problémů s programy (pokud jde o nejen zvuk), můžete je vytvořit pouze s osvědčenými zdroji. Úvěr se škodlivým kódem umožní antivirusy nainstalovanou na smartphonu. zejména proto, že existují poměrně efektivní a volné možnosti pro tyto nástroje v aplikacích obchodů.

Dynamická chyba

Některé z nejčastějších příčin ztráty zvuku jsou problémy s hlavním (také nazývaným „hudební“) telefonní reproduktor.

Mohou být rozděleny do tří typů:

 • Reproduktor ucpal, protože z nich může zvuk téměř úplně zmizet, ale při maximálním objemu můžete slyšet klidný zvuk. Detail lze pokusit vyčistit bavlněnou hůlkou, kartáčku nebo tenkou jehlou. Nicméně, v nepřítomnosti zkušeností jako vlastník, je žádoucí vyřešit problém vyřešit profesionál.
 • Zkratová cívka. Podobný problém se objeví na hlavní a v konverzační dynamice. v posledně uvedeném případě, zvuk může být úplně úplně úplně, ale někdy jen spojení je velmi zhoršeno (interlocutor je téměř neslyšen). Vyřešení problému. nahrazení cívky.
 • Cívka plně selhala. Neexistuje žádný zvuk vůbec, ale pouze nová položka instalovaná ve službě pomůže napravit situaci.

Doklad o skutečnosti, že hlavní reproduktor vyšel z pořádku, je přítomnost zvuku při použití headsetu.

Problém s konverzačním (sluchovým) „reproduktorem“ je vyjádřen v nepřítomnosti zvuku během hovoru.

Pokud není nic slyšet i ve sluchátkách, žádný reproduktor pracuje, měli byste pokračovat v hledání důvodu.

Problémy s vylepšením zvuku

Ticho v reproduktorech a headsetu může být důkazem selhání poplatků za posilování zvuku.

Někdy takové členění vede k úplné nepřítomnosti zvukového signálu.

Ale nejčastěji se objem přestane být upraven, zbývající na stejné úrovni, bez ohledu na nastavení. a pokud zvuk zpočátku byl uveden na „minimum“, ani hudbu, ani zvukové stopy nebude schopno slyšet.

Z důvodů, pro které tyto poplatky selhávají, zahrnují mechanické poškození a tekutina dostat do bydlení.

Ovlivňuje detail a vysokou teplotu neustále pracují v režimu stahování mobilního telefonu a továrny.

Čištění jíl

Pokud nemluvíme o moderní budově typu „Monoblock“, ale o více starších, ale stále žádáte (i na nové modely jako Samsung Galaxy Folder 2) Formulář faktor „Clamshell“, problém se zvukem může být spojen s zvukem smyčka.

když, mluví, zmizí, telefonu

Prvek charakteristika skládacích telefonů, s konstantním použitím opotřebovává a selže rychleji než jiné části.

Podobné problémy s švestkami byly pozorovány a posuvníky modely. ale tento formulář faktor není delší dobu používán.

Známky opotřebení kontaktů smyčky nejsou pouze ztrátou zvuku, ale také nemožnosti jeho nařízení.

Někdy vlhkost spadá do detailu, což způsobuje stejné problémy. Řešení je také pouze jedna. nahrazení smyčky.

Proč špatný hlas v telefonu

Pokud prakticky neslyšeli hlasy svého přítele od reproduktorů mobilu, může být viník jeden ze tří stran: telefon, telefonování telefonu a mobilní operátor. Příčiny mohou být také zraněny jak v základních nastavení mobilního telefonu, a být vážnější: Dynamika členění. Vzhledem k tomu, že výskyt buněčné komunikace, proces „chytání“ signál neztratil svůj význam dnes. V mnoha vesnicích a na území vzdálené z buněčného odběratelů stále musí hledat nejlepší podmínky pro volání.

Hlavním problémem je vadná nebo nečistá dynamika mobilních zařízení. Téměř všechny modely telefonu chrání jejich zvuková reprodukovatelná zařízení se speciální mřížkou. A ona je často ucpaná prachem, odpadky z našich kapes a jiné nečistoty. Jejich čištění pomůže posílit hlas interlicutor, pokud je ztlumení zanedbatelné. Pokud zvuk z reproduktorů nevyjde, pak je čas připisovat buňku na nejbližší službu pro opravu. Ale nespěchejte, aby zařízení opravil. Naše doporučení by měla pomoci i v obtížných situacích.

Co dělat, pokud je to špatný zvukový interlocutor na smartphonu na iOS

V mobilních zařízeních s iOS je také malá známá funkce, která vám umožní lépe slyšet interlocutor.

Najděte zde položku „Assastivetouch“ a vyberte ji;

Na další obrazovce aktivujte tuto položku speciálním posuvníkem;

Posuvník pro aktivaci funkce „Assastivetouch“

Na obrazovce se zobrazí šedý čtverec s průhledným kulatým tlačítkem. Musíte vytočit číslo libovolného účastníka a kliknout na něj, protože funkce, které potřebujeme pouze s aktivním hovorem;

Zobrazí se nabídka, kde potřebujete vybrat „Přístroj“;

Řízení regulátoru na další obrazovce musíte maximalizovat hlasitost.

Ověření mluveného mluvčího

V smartphonu, zpravidla existují dva reproduktory: hlavní (pro přehrávání hudebních a zvukových signálů) a konverzační (používané během konverzací telefonicky).

Je nepravděpodobné, že by obě reproduktory došlo ve stejnou dobu. Proto pokud je případ fyzické poruchy hlavního reproduktoru, především, ať už mluvený reproduktor pracuje. To znamená, že smartphone bude hlasitě přehrát video a zvuková upozornění nebudou slyšet. Ve stejné době, během hovoru na telefonu budete jednoznačně slojování slova a při přepnutí na hlasitý odposlech (multimediální reproduktor je zodpovědný) Neslyšíte slyšet hlasy interlicutor.

Poznámka! Chcete-li se ujistit, že chyby multimediálního reproduktoru mohou být také připojeny ke sluchátkům smartphonu a umožnit hudbu.

Na druhou stranu, pokud neslyšíte průběžce během konverzace, nemusí nutně znamenat, že mluvčí zlomil. Zkontrolujte, zda má a váš interlocutor má buněčný signál. Také se ujistěte, že interlocutor je mikrofonní práce. Chcete-li to udělat, můžete použít hlasový záznamník na jeho telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS