Kit Sony ZV E10. Kit Sony ZV E10

Kit Sony ZV E10

Kit Sony ZV-E10 (16-50) Černá

Hlavní body produktu

 • 24.2MP APS-C Exmor CMOS senzor
 • UHD 4K30P a Full HD 120p video
 • 3.0 „Boční flip-out dotykové obrazovky LCD
 • Rychlý hybridní AF 425 bodů
 • Až 11-FPS střelba, ISO 100-32000
 • AF a sledování v reálném čase
 • Pozadí rozostření obličeje priorita Ae
 • Směrový 3 kaptický mikrofon a čelní sklo
 • Porty pro sluchátka a mikrofon
 • E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS čočky

Používáme FedEx International k péči o všechny naše globální dodávky, protože se ukázalo, že v průměru v průměru 3-7 pracovních dnů kdekoli na světě, s globálními podpůrnými kancelářemi a online sledováním softwaru. S FedExem jako důvěryhodným partnerem to také znamená, že můžeme odeslat do více než 200 zemí po celém světě, ai když se vaše země neobjeví, když si objednáte, napojte se do kontaktu a přidáme ji pro vás.

Všechny naše přepravní poplatky se počítají při pokladně a jsou závislé na umístění a hmotnosti produktu. Nabízíme také dopravu zdarma u našich položek s vyšší hodnotou, a to se poté vypočítá na pokladně v konečné ceně. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám podrobnosti o sledování, takže můžete zkontrolovat svou doručení přímo ke dveřím. Případně použijte tento odkaz.

Pokud jste zákazníkem ve Velké Británii, Spojených arabských emirátech nebo království Saúdské Arábie, cena zahrnuje místní daně a dovozní povinnosti. Další podrobnosti o dani z dovozních povinností naleznete v části naší sekce nápovědy.

Kopie našeho globálního přepravního tarifu je k dispozici na vyžádání od posádky ElectronBazaar v Crew@ElectronBazaar.com. Pokud je vaše poloha přepravy klasifikována jako mimo dodávku (ODA), může se přihlásit příplatek. V tomto případě vás budeme kontaktovat s příslušnými informacemi.

Další informace o FedEx International naleznete na adrese www.FedEx.com

S naším důvěryhodným globálním platebním obchodníkem Braintree. Služba PayPal, vaše platba je 100% bezpečná. Můžete platit podle víza nebo MasterCard. debetní nebo kreditní karta. Přijímáme také platbu prostřednictvím úvěru PayPal a PayPal, stejně jako Google Pay. Podrobnosti, které jste požádali o předložení při pokladně, budou poskytnuty přímo společnosti Braintree prostřednictvím zabezpečeného připojení a nikdy nejsou sdíleny s ElectronBazaar.

Pokud jste profesionální fotograf, komerční podnikání, vzdělávací zařízení nebo vládní subjekt. Obraťte se na posádku ElectronBazaar na Crew@ElectronBazaar.com, jak nabízíme řadu obchodních slev. U komerčních objednávek ve Velké Británii, Spojených arabských emirátech Království ze Sauid Arábie, jsme schopni poskytnout plnou daňovou fakturu, která vám pak umožňuje nárokovat DPH ve vaší domovské zemi.

Další informace o Braintree naleznete na adrese www.Braitreepayments.com

Všechny naše výrobky jsou pokryty 12měsíční zárukou ElectronBazaar ve vztahu k vadným materiálům nebo zpracování, která je vydávána při nákupu. Podle této záruky může být váš produkt opraven zdarma nebo vyměněn.

12měsíční záruku vydává ElectronBazaar a celý proces je spravován posádkou ElectronBazaar vaším jménem. Pokud by měl nastat nárok na záruku, uvědomte si, že pokud položka vykazuje známky zneužití a / nebo špatné údržby (jak je doporučeno v příručce produktu), bude záruka neplatná a neplatná.

Chcete.li zajistit, aby byl váš nárok na záruku zpracován co nejrychleji a nejefektivněji, požádejte o povolení Electronbazaar v posádce@elektronbazaar.com. Všechny nároky na záruku podléhají zásadě vrácení / vrácení peněz uvedených v našich podmínkách.

Tuto specializovanou objektiv kamery nelze najít?

Nevidíte toto příslušenství pro vaši videokameru v našich výpisech?

Potřebujete tuto náhradní baterii a nabíječku?

Potřebujete více informací o této nové zrcadlové kameře?

Pak prosím dejte posádce ElectronBazaar křičet! Jsme více než rádi, že položku získáme za vás z naší sítě dodavatelů.

Stránka ElectronBazaar je pravidelně aktualizována a nezapomeňte se připojit k #EBCommunity na našich sociálních kanálech, abyste se ujistili, že vám nikdy nezmeškáte nejnovější produkty a nové vydání.

Pokud jste profesionální fotograf, komerční podnikání, vzdělávací zařízení nebo vládní subjekt. Prosím, kontaktujte posádku ElectronBazaar na formuláři Kontaktujte nás, protože nabízíme řadu obchodních slev. Použijte prosím řádek: komerční slevy.

U komerčních objednávek jsme schopni poskytnout komerční fakturu, která vám pomůže s importem vaší objednávky. Ve Velké Británii, Spojené arabské emiráty Království ze Sauid Arábie, poskytujeme plnou daňovou fakturu jako standard, která vám pak umožňuje nárokovat DPH ve vaší domovské zemi.

V nepravděpodobném případě, že k nám je třeba vrátit zboží, je nezbytné, aby se nejprve získala RMA (oprávnění k návratu zboží), které nám umožní zpracovat váš návrat co nejrychleji a nejefektivněji. To lze získat kontaktováním posádky ElectronBazaar v Crew@ElectronBazaar.com. Vezměte prosím na vědomí, že udržujeme záznam o sériovém čísle každé položky proti číslu vaší objednávky. Při vyžádání návratu / vrácení peněz máte na ruce jak číslo objednávky, tak sériové číslo.

Podmínka politiky návratu:

 • Zásada návratu je účinná pouze po dobu 7 dnů od dne, kdy zákazník obdržel položku.
 • RMA musí být schválena námi před odesláním.
 • Produkt je stále továrnou zapečetěn a nevyužitý. To zahrnuje krabici a veškeré původní příslušenství obsažené v krabici.
 • Návrat produktů musí být odeslán mezinárodním kurýrem a musí být nám poskytnuto sledovací číslo do 3 pracovních dnů, jakmile bude schváleno pro návrat.
 • Veškeré poplatky za přepravu a pojištění jsou odpovědností zákazníků.
 • Poplatek za skladování 25% se vztahuje na skutečné náklady na zakoupený produkt bez jakéhokoli jiného poplatku.
 • Všechny ostatní poplatky spojené s prodejem produktu nebudou mít nárok na vrácení peněz, včetně původních nákladů na přepravu a transakční poplatky uložené platebním obchodníkem.
 • Vrácení peněz bude provedeno pouze prostřednictvím původního způsobu platby a bude poskytnuto podle uvážení správy společnosti.
 • Jakmile je zboží přijato a bylo schváleno vrácení peněz, nechte prosím zpracování vrácení peněz dalších 7 dní.

Sestava kamery společnosti Sony dostane mistra středního dosahu

Techradar verdikt

Sony ZV-E10 je logická mezera v sestavě Sony. Fotoaparát zaměřený na vlogování s artikulační obrazovkou, posílenými mikrofony a kompaktním tělem, je to výkonný malý video nástroj a pořizuje působivé fotografie. Zv-E10 rozhodně není dokonalý, přičemž jeho tři hlavní omezení jsou významné válcovací závěrky při posouvání, systém nabídky bez dotyku a žádné zachycení 4K při 60p (což není běžné za cenu). Přesto se přejděte kolem těchto omezení a najdete cenově dostupný hybrid zaměřený na video s solidními možnostmi zvuku.

Klady

 • Kompaktní velikost
 • Artikulace obrazovky
 • Skvělé automatické zaostření
 • Působivá fotoaparáta Stills
 • Solidní zvukové pověření
sony

Nevýhody

 • – Válcování závěrky při posouvání
 • – Žádný režim videa 4K/60P
 • – Systém nabídek není dotyk-optimalizován
 • – Žádný hledáček

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Pamatujte, kdy fotoaparáty Sony ani nenabízely vloggery tolik jako artikulační obrazovka? Nebylo to tak dávno, ale Sony ZV-E10 je nejnovější v rostoucí řadě kamer Sony zaměřených na video, které toto omezení stanoví, a zároveň úhledně vyplňuje mezeru mezi jeho základní úrovní (Sony Zv-1) a uprostřed- Nabídka řady (Sony A6100).

Jako spin-off A6100 s video-chutným bodem je Zv-E10 ve skutečnosti dvě části staré interní a jednodílné nové tělo, s pomlčkou polévkového softwaru. Ještě lepší je, že tato nová položka chce poškrábat vaše svědění videa, aniž byste překročili 1 000/ £ 1 000/ AUS 1 500.

Co je tedy balení ZV-E10 v kostce? Ve svém srdci je senzor 24MP APS-C a je poháněn bateriemi NP-FW50 společnosti Sony. Fotoaparát zachycuje 4K video až do 30 snímků za sekundu (bohužel ne 60 snímků za sekundu), a pokud to ještě jde, dělá vše, co A6100 dělá (například 11 snímků sběrnice roztržení), zatímco nabízí softwarové chytry, jako je „Bokeh Switch“ a ‚Product Showcase. „Nastavení, které jsme viděli na Sony ZV-1.

Společnost Sony‚s udělala zv-E10 lehký, s kompaktním tělem zabíral menší místo v sáčku a ruce a6100, například A6100, například A6100. Je to menší, protože ztrácí hledáček a blesk, i když Sony přidává větší mikrofonní mřížku v horní části fotoaparátu, což zase zvyšuje její zvukový záznam.

Zv-E10 také sportuje plně artikulující obrazovku, stejně jako mikrofon i sluchátka; Porty, které chybí na jeho protějšcích řady A6000. Nyní, zatímco to všechno křičí video, senzor 24MP není bez jeho omezení; Konkrétně tento dobře zdokumentovaný efekt želé při posouvání s ním. Stejně jako A6100, jehož specifikace pod kapotou se ve většině ohledů shoduje, může to, aby se kolísavá závěrka fotoaparátovala nepoužitelná pro provozovatele kamer, kteří milují agresivní pánve.

S praktickým tetheringem USB-C pro přímé streamování do PC a dalším designem zvukového portu a videa je Zv-E10 stále přesvědčivou volbou pro uživatele Sony, kteří hledají cenově dostupnou kameru studia B nebo kameru rozhovoru, nebo tak něco, co si můžete udržet připojeno k jejich počítači. Zv-E10 je také jasným krokem nad ZV-1 a stojí méně než polovinu ceny celoobrazového Sony A7c, takže má smysl v souvislosti s ostatními kamerami Sony.

Pokud však nejste prodáni na Sony, můžete být lepší utratit trochu víc a rozhodnout se pro Panasonic GH5 Mark II, pokud chcete zachytit 4K/60P, nebo dokonce Blackmagic Cinema Camera, pokud se považujete za více filmař a nepotřebují zachycení fotografií. Alternativně by Canon EOS M6 Mark II náklady přibližně stejně jako ZV-E10 a se pravým adaptérem by mohla být lepší volbou, pokud máte spoustu skvrn Canon Glass.

Kromě alternativ, pokud chcete kompaktní kameru Sony s odklonem pro video s odvrácenou obrazovkou a zvládnou některé kolísání v klipech, nic jiného nedělá to, co Zv-E10 může za cenu. Je také lepší než průměrný výkon mikrofonu v těle a konektoru pro sluchátka, což z něj činí perfektní alternativu k A6100, i když to není docela dokonalá kamera. Je to také jedna z nejlepších kamer na YouTube, které si můžete koupit právě teď.

Datum vydání a cena Sony ZV-E10

Sony ZV-E10 bude k dispozici ke koupi od konce srpna za 700 /680 GBP / AU1 249 nebo 800 /770 / AU1 449 s objektivem soupravy 16-50 mm.

To znamená, že ZV-E10 sedí mezi Sony ZV-1 a Sony A6100, ačkoli poslední zlevněná cena posledně jmenovaného snižuje úroveň ZV-E10. Zatímco A6100 má stále smysl pro fotografy Stills, ZV-E10 má lepší funkce související s videem, ergonomii a porty.

S cenovou značkou, která není o moc vyšší než kompaktní kamera Sony ZV-1, vám společnost Sony efektivně dává výběr mezi schopnou vloggingovou kamerou all-in-one (Sony ZV-1) a flexibilitou a větším senzorem zaměnitelné objektiv (ZV-E10).

Stavět a manipulace

Budete vědět, že ZV-E10 je fotoaparát Sony, jakmile prodlíte dotykovou obrazovku, abyste mohli komunikovat s nabídkami a nic se nestane. Jo, zatímco Sony představila fantastické nové dotykové menu pro Sony A7S III a FX3, novější ZV-E10 vás nutí navigovat v uživatelském rozhraní čtyřcestným kolem vpravo od displeje, což znamená, že stále čekáme na Funkce pro přistání na fotoaparátu spodního konce.

V konstrukčním jazyce fotoaparátu také poznáte spoustu sony-ismů, než se dostanete do nabídky. V horní části fotoaparátu je vybavena horkou botou s více rozhraními, který podporuje digitální zvuková zařízení, spolu s mřížkou, která pokrývá mikrofon se třemi kap. Pod přepínačem napájení je přepínač, který jezdí v režimu fotografií, videa a SQ Sony („Slow and Quick“) pro Timelapses. K dispozici je také vyhrazené tlačítko záznamu filmu a tlačítko Bokeh Switch (které se zdvojnásobí jako C1). A konečně, nahoře, je ve výchozím nastavení kolo, které ovládá clonu a je provozováno palcem, tlačítkem uvolnění závěrky a přepínačem přiblížení.

Zadní část kamery hrdě představuje kloubovou obrazovku a napravo je nabídka, FN, přehrávání a smazání tlačítek. K dispozici je také rotující kolo, které funguje jako čtyřcestná podložka. Zatímco tělo fotoaparátu je hořčík, na pravé straně knoflíků je měkká dotyková přilnavo.

Nahlédněte do podvozku ZV-E10 a najdete dveře nabité jarním zatížení. K dispozici je také standardní stativová vlákna a na straně portu fotoaparátu je konektor pro sluchátka, mikro HDMI a port USB-C pod jedním dveřmi, s mikrofonovým portem pod samostatnou chatrnou klapkou.

Ve srovnání s A6100 váží ZV-E10 o 3g méně na 393 g a je asi 1.Také tenčí 5 cm (s hloubkou 44.8 mm). Manipulace je vhodná pro účely, pokud jde o natáčení videa z větší části, i když lehká váha se občas snaží vyrovnat těžší čočky.

Obrazovka artikulace je velkým profesionálem pro vlogging, cítí se robustní a znamená, že obrazovka je chráněna, když se obrazovka nemíří ven. Pro střelce videa, kteří nemají vlog, je třeba argumentovat pro tradiční naklápěcí obrazovku na jiných fotoaparátech Sony a Blackmagic Cinema Camera 6K Pro, protože při držení kamery při držení kamery v nízkém úhlu je méně nepříjemné přilnavost. Plně artikulující obrazovka ZV-E10 je však rozhodně všestrannější.

Pro fotografii padá Zv-E10 za kamerami s hledáky, pokud jde o ergonomii. Avšak kloubová obrazovka tuto práci absolutně vykonává, i když způsobem bez ozdůbky. Se stejným 921K, 3palcovým panelem nalezeným na A6100 je jeho poměr stran optimalizován spíše pro fotografie než na video. Fotoaparát také pracuje s sledováním očích a objektů společnosti Sony, ale více o tom později.

Dovednosti živého streamování

Z krabice je jedna cesta vyniká Sony Zv-E10 s jeho schopnostmi živého streamování. Funguje to s podporou UVC/UAC a při porovnání s webovou kamerou Imaging Edge, aplikací pro stroje Mac a Windows.

Obě možnosti eliminují potřebu karty pro zachycení videa, která se stala něčím standardním softwarem na kapacitě a dokonce i GoPro fotoaparáty od pandemického zásahu. To znamená, že kromě streamování na Twitch a YouTube se ZV-E10 může zdvojnásobit jako velmi fantastická webová kamera.

Povaha plug-and-play charakteru funkce UVC/UAC nelze přeceňovat. Ponořte se do nabídky, překlopte nastavení streamování USB a kamera je dobré jít. Stačí to připojit k počítači a je připraven na Google Meet, Microsoft týmy nebo zoom.

Po práci, abychom změnili náš Canon EOS R6 na webovou kameru a doručili do našeho počítače čisté krmivo (s výsledky zasažených), byl Zv-E10 dech čerstvého vzduchu. Hlavní nevýhodou této trasy je však mírné zpoždění napříč zvukem a videem.

Pokud chcete více insynchronicky, budete chtít stáhnout webovou kameru Imaging Edge Sony. To vyžaduje trochu více odporu s nastavení.

Autofokus

425-bodový systém autofokusu Sony A6100 byl v roce 2019 skvělý-a je stále působivý za cenu ZV-E10 a zaostřuje zaostření pouze na 0.02 sekund.

Hybridní AF systém obsahuje 425 body fázového detekujícího a poskytuje 84% pokrytí, zatímco technologie AF v reálném čase v reálném čase (pracující pro lidi i zvířata) také se také vrátí na ZV-E10.

Sledování v reálném čase používá prediktivní a rozpoznávací algoritmy společnosti Sony, včetně rozpoznávání a barvy objektů založených na AI, vzdálenosti (hloubky), vzoru (jas) a prostorových informací; To nezapomene na detekci obličeje a očí.

To znamená, že fotografové mohou klepnout na předmět na hledáčku a kamera ho poté automaticky sleduje kolem rámu. Pokud má subjekt obličej, používá se detekce očí, dokud se neodvrátí kameru, po kterém se AF vrátí ke sledování v reálném čase.

Eye Af je již několik let působivým rysem mnoha fotoaparátů Sony a dokonce se dostal na společnost Sony značky Xperia 1 iii chytrý telefon.

Eye AF v reálném čase ZV-E10 bylo v naší době s kamerou konzistentní, i když to nedodal nic, co jsme předtím neviděli. V nabídce si můžete vybrat auto/pravé oko/levé oko v závislosti na vaší preferenci a funkce je ve výchozím nastavení vypálena.

Pro zachycení videa také automatické zaostření fotoaparátu také zapůsobí, zejména pokud jde o sledování objektů a rozpoznávání obličeje. AF byl schopen zablokovat naše oči a udržet pozadí pěkné a měkké, i když jsme procházeli kolem rámu. To bylo konzistentní, dokonce i při průměrném osvětlení, což opět učinilo ZV-E10 atraktivní vloggingovou kamerou s několika autofokus za tuto cenu.

Výkon

S jeho 24.Senzor 2MP APS-C CMOS, Sony ZV-E10 přináší zpět vyzkoušený zobrazovací hardware. S maximálním ISO 32 000 a rychlostí závěrky tak rychle jako 1/4000, není na jeho zobrazovacích pověřeních nic nového.

Na druhou stranu, fotoaparát poskytuje tři stupně elektronické stabilizace ustáleného. Když byl na většině čoček, který jsme testovali s ZV-E10, porovnával se s optickým uchopením na většině čoček.

Zatímco video je zachyceno při 4K, je natočeno s převzorkováním 6K, což je možné podle počtu pixelů senzoru. Co je však trochu zklamáním, je skutečnost, že záběry Sony ZV-E10 4K omezí na 30 snímků za sekundu, jako většina 4K kamer za tuto cenu. Mezitím může být video Full HD natočeno až do 100 snímků za sekundu, a to může při fotografování v režimu SQ Sony vyšplhat až na 120p.

Recenze Sony ZV-E10

Perfektní zrcadlová kamera na základní úrovni pro budoucí youtubery a vloggery, ZV-E10 usnadňuje zachycení dobře vypadajícího 4K a Full HD klipy. Nabitý užitečnými funkcemi zaměřenými na video, je také dostatečně malý a lehký, aby si vzal téměř kdekoli, zatímco jeho podpora pro objektivy E-mant znamená, že jeho výkon může být v případě potřeby upraven a vylepšen v případě potřeby.

Nevýhody

Klíčové funkce

Úvod

Sony ZV-E10 je dosud nejvíce zrcadlový fotoaparát zaměřenou na vloggeru, což je vstupní nabídka navržená tak, aby poskytla potenciální hvězdy na YouTube a Instagramu ideální nástroj k „vyrovnání“ jejich video obsahu.

ZV-E10 je dodáván se senzorem APS-C dobré velikosti schopný zachytit 4K filmy, stabilizaci obrazu, sledování automatického zaostření v reálném čase pro oči a tváře a samozřejmě schopností měnit čočky, a tedy celý vzhled výstřelu. Je zde dokonce čekárna pro třícestný mikrofon.

Kompaktní a lehký, zejména když je spárován s objektivem soupravy na zvětšení 16-50 mm (k dispozici ve svazku 770 GBP), jedná se o relativně dostupnou kameru. Ale je to opravdu nejlepší volba pro ctižádostivý vlogger, který se snaží zvýšit svou hru? Vlastní kompaktní kamera Sony ZV-1 je menší, levnější a také zaměřená na vloggery, zatímco jeho A6100 má podobnou velikost a cenu, zatímco zahrnuje elektronický hledáček a o něco větší hloubku na přední straně fotografie.

Poté, co jsem strávil několik dní testováním ZV-E10 prostřednictvím natáčení videí, vlogů a fotografií, venku i v interiéru, věřím, že to dělá dost, aby získalo doporučení oproti jak interním alternativám Sony, tak řadu konkurenčních výrobců vstupu Modely bez zrcadla. navzdory některým pozoruhodným nedostatkům.

Design a manipulace

Sony ZV-E10 patří mezi nejmenší a nejlehčí zrcadlové kamery na trhu, vážící 343 g (bez objektivu, ale s baterií a vloženou kartou SD) a měření 115.2 x 64.2 x 44.8 mm. S kompaktní, lehký objektiv, jako je výše uvedený zvětšení 16-50 mm. Vybaveno kvalitnější čočkou, jako je 14 mm f1 Sony, 14 mm.8 gm, není divu, že se stává mnohem objemnější a těžší; Ale předpokládám, že to je cena, kterou platíte za lepší kvalitu obrázku.

Jedna věc, která pomáhá společnosti Sony udržet velikost (a cenu) ZV-E10 dolů, je nedostatek elektronického hledáčku, Sony se pravděpodobně rozhodla, že uživatelé za zaměření. Příležitostně jsem zjistil, že chci nahlédnout skrz hledáček, zatímco jsem fotografoval Rámu a zkontrolujte mé záběry.

Design obrazovky je pro Sony trochu odjezdem, který často upřednostňoval obrazovky, které pouze převrátí nahoru a dolů. Ten se převrátí na stranu, což je mnohem lepší z perspektivy vlogování a selfie (není šance, že mikrofon namontovaný na horkých botách nebo příslušenství může blokovat obrazovku z pohledu uživatele). Jediný čas, kdy byl můj názor zakrytý, když byl připojen kabel USB nebo HDMI, protože tyto porty sedí před obrazovkou, když směřuje dopředu. Trochu bolesti, ale s tím, s kým mohu žít.

Obrazovka podporuje ovládání dotyku. do bodu. Point pro autofocus můžete nastavit klepnutím na prst na displeji, ale v nabídce nemůžete procházet obrázky nebo změnit nastavení, které se cítí jako promarněná příležitost.

Přesto jsem zjistil, že manipulace a ovládací prvky jsou obecně slušné. Klepnutím na jediné tlačítko můžete cyklovat mezi třemi hlavními režimy střelby (video, fotografie a pomalý/rychlý pohyb) a rychle upravte mnoho nastavení stisknutím tlačítka „FN“. Jako takový jsem se nezjistil, že se musím příliš často ponořit do skutečných obrazovek menu.

Také si všimněte, že tato kamera Sony je dodávána se světlem s součtem, takže okamžitě budete vědět, kdy zařízení nahrává a kdy to není. Existuje také chlupatá větrná obrazovka pro mikrofon, která pomáhá snížit hluk na pozadí, když natáčíte venku (zkusil jsem to a funguje to).

Funkce

Fotoaparáty bez zrcadla Sony mají některé z nejpřesnějších a nejrychlejších systémů automatického zaostřování a to je oblast, kde se Zv-E10 cítí nejlépe. Hybridní systém zde dobře sleduje pohybující se předměty (můžete klepnout na obrazovku a vybrat objekt, který má být sledován); Ale pro vloggery je to detekce obličeje a očí, která se nejvíce přitahuje. To rozpoznává lidské rysy obličeje (a zvířecí rysy po aktualizaci firmwaru) a udržuje je neustále v soustředění, takže vy nebo váš předmět se můžete posunout v rámci, aniž byste se příliš obávali, zda jste rozmazané nebo ostré.

Kromě toho je automatické zaostření rychlé při fotografování fotografií a všeobecného videa a Sony užitečně zahrnula režim předváděcího produktu zaměřeného na ovlivňovače a recenzenty, kteří chtějí držet objekty před kamerou. S tímto režimem se kamera rychle zaměřuje na tvář osoby prezentující video a vše, co drží. nebo alespoň to je myšlenka. Občas mi to připadalo trochu rozrušené a váhavé, ale rozhodně to nabízí zlepšení oproti standardním režimu založené na detekci obličeje.

Zv-E10 také přichází se stabilizací obrazu ustáleného obrazu, ačkoli ne optickou stabilizaci v těle nabízené dražšími modely Sony, jako je A6600. To znamená, že ZV-E10 může použít optickou stabilizaci pouze tehdy, pokud má připojená čočka vestavěná optická uchopení; Zoom soupravy 16-50 mm, ale velké množství dalších čoček společnosti Sony. Fotoaparát však může aplikovat digitální stabilizaci obrazu s jakoukoli čočkou a kombinovat optickou a digitální stabilizaci při použití optického objektivu uchopení; Ale to přichází s nevýhodou ve formě poměrně těžké plodiny k obrazu, což dělá věci velmi těsnými pro vlogování. dokonce i při 16 mm.

Když se pokusil o nějaké vlogování procházky a rozhovory se třemi dostupnými nastaveními stabilizace (vypnuto, standardní a aktivní), vidím obrovský rozdíl mezi Off a standardní nastavení, ale aktivní (například digitální) nastavení nepřidává Podle mého názoru je obrovské množství navíc nad standardem. možná nestačí k ospravedlnění plodiny, kterou vyžaduje. Při vypnuté stabilizaci je pozadí rušivě skákací a trhané. Avšak s zapnutým pouze standardem (například optickým, například) se věci stávají mnohem pohodlnějšími.

Pokud jde o připojení, port USB-C je zde hvězda. Nejenže podporuje očekávané funkce, jako je přenos dat a dobíjení baterie, ale lze jej také použít jako konstantní napájení (takže můžete zachytit dlouhá videa bez vyčerpání baterie) a pro živé streamování (ve spojení s webovou kamerou Sony na stolní počítači Sony aplikace). Životnost baterie je slušná, což umožňuje nejméně hodinu nahrávání v reálném světě na poplatek-ale mít možnost ji rychle doplnit, nebo se vyhněte zcela použití díky portu USB, je neocenitelná.

Sony ZV-E10 také přichází s výstupem mini-HDMI pro připojení k televizoru nebo monitoru pro přehrávání (nikoli externí nahrávání) a vyhrazeným 3.5 mm mikrofon a port sluchátek, který bude více nadšených uživatelů videa. Úložiště je s laskavým svolením jediného slotu SD karty, který sedí ve spodní části fotoaparátu, vedle slotu pro baterie.

Kvalita obrazu

Pokud jde o natáčení videa, Sony ZV-E10 nabízí jednu hlavní volbu: Chcete ostré, podrobné 4K za 30 snímků za sekundu nebo jemnější 1080p při hladším 60 snímku za sekundu? Video natočené ve 4K vypadá krásně čistě a bohaté, takže jsem si to osobně vybral. Pokles na Full HD však také umožňuje použití režimů SQ (pomalý a rychlý) pro 5x zpomalený pohyb.

Měli byste si to koupit?

Pokud podnikáte své první kroky do vážného vlogování nebo vytváření obsahu, je Zv-E10 možná ideální bránou kamerou. Je postaven tak, aby bylo zachycení podrobných, barevných a stabilních klipů Cinch. Je to dost přenosné, aby se trvalo téměř všude, kam jdete, může být rozšířena novými čočkami a je dostupné zavést.

Ti, kteří hledají to nejlepší v kvalitě videa a stabilizace obrazu, mohou být zklamáni zklamáním nedostatku stabilizace v těle ZV-E10 a omezeným výběrem režimů záznamu. Fotoaparát, jako je Panasonic GH5 II/GH6, nebo jeden z modelů Full-Frame Sony, jako je A7 III, je v tomto ohledu mnohem lépe vybavena.

Poslední myšlenky

Sony jasně zamyslela do ZV-E10, včetně několika skvělých funkcí pro vloggery. Obrazovka s odtokem bočního dýchání, světla součtu, chlupaté větrné obrazovky a režim vitríny produktu, to vše zvyšuje tento fotoaparát lépe vhodné pro tvůrce obsahu než Sony A6100 (což se silně podobá mnoha jinými způsoby) a nedostatek hledáčku není v ‚T bude obtěžovat ty lidi, kteří používají hlavně kameru před jeho čočkou.

Hlavním soupeřem ZV-E10 může být ve skutečnosti další kamera zaměřená na vloggeru Sony, ZV-1. Menší a levnější, nenabízí flexibilitu jednotky s zaměnitelnými čočkami, ale její vestavěná čočka je jasná a ostrá. Určitě stojí za zvážení, zda se neprodáváte na potřebě vyměňovat čočky; Ale, jak to stojí, ZV-E10 nabízí skvělý výkon a funkce pro svou základní úroveň ceny, nemluvě o všestrannosti a rozšíření svého systému e-malou čočky.

Sony ZV-E10

Sony ZV-E10 (12.1 oz./343 g s baterií a SD kartou, 698) a Sony 16-50mm PZ. větší. Dostal bych můj v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu, nebo jsem použil na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay.

Zvažte také Nikon Z30, který je velmi podobný a dostupnější.

Tento 100% největší zdroj podpory webových stránek bez obsahu, bezstarostného je, když používáte tyto nebo některé z těchto odkazů na mé osobně schválené zdroje, které jsem použil pro cestu více než 100 kombinovaných let, když se dostanete cokoliv, bez ohledu na zemi, ve které žijete. ale dostávám nic Pro mé úsilí, pokud to dostanete jinde. Sony nijak neuzavírá své krabice nikdy Kupte si v maloobchodě nebo jakémkoli jiném zdroji, který není na mém osobně schváleném seznamu, protože nemáte způsob, jak zjistit, zda vám chybí příslušenství, vadné, poškozené, vrácené, upuštěné, neúplné, šedé trh, demo nebo použitá kamera.a všechny mé osobně schválené zdroje umožňují 100% výnosy z hotovosti pro alespoň 30 dní, pokud ne milovat Vaše nové ZV-E10. Použil jsem mnoho z těchto zdrojů od 70. let Protože to mohu vyzkoušet ve svých vlastních rukou a vrátit to, pokud to nemiluji, a protože se dodávají z bezpečných vzdálených skladů, kde se nikdo nedotkne vašeho nového ZV-E10, než to uděláte. Kupte si pouze ze schválených zdrojů, které jsem používal po celá desetiletí za nejlepší ceny, služby, zásady návratu a výběr.

Z nějakého důvodu jsou oka nejblíže k zadní části fotoaparátu, takže s objektivem vždy při přenášení vždy nakloní dopředu.

Perrorovanou oblastí vedle horké boty je stereofonní pole mikrofonu.

Ukázkové obrázky nahoře

To jsou jen snímky; Moje skutečná práce je v mé galerii.

To vše je zastřeleno jako standardní JPGS; Nebyly použity ani potřebné žádné stativy, žádné jemné nebo extra jemné jpg nebo surové soubory.

Snídaně se podává celý den, 15:53, úterý 24. května 2022. SONY ZV-E10 s OWC Atlas Pro 256GB SDXC V90 karta, Sony E 11mm f/1.8 na f /8 při 1/200 na ISO 200 (LV 13.6), naprosto jasné. větší.

Elektrické užitkové vozidlo, 13:41, čtvrtek, 26. května 2022. SONY ZV-E10 s OWC Atlas Pro 256GB SDXC V90 karta, Sony E 15mm f/1.4 g na f /8 při 1/250 na automatickém ISO 100 (LV 14.0). Větší nebo fotoaparátní originální © jpg soubor.

Půjčovna skútrů, 13:42, čtvrtek 26. května 2022. SONY ZV-E10 s OWC Atlas Pro 256GB SDXC V90 karta, Sony E 15mm f/1.4 g na f /8 při 1/200 na automatickém ISO 100 (LV 13.6). Větší nebo fotoaparátní originální © jpg soubor.

Biggie’s Great Burgers Shakes, 14:09, čtvrtek, 26. května 2022. SONY ZV-E10 s OWC Atlas Pro 256GB SDXC V90 karta, Sony E 15mm f/1.4 g na f/2.8 při 1/205 na automatickém ISO 100 (LV 9.9), dokonale jasné. Větší nebo fotoaparátní originální © jpg soubor.

Úvod Top

Kupuji pouze z těchto schválených zdrojů. Níže nemůžu ručit za reklamy.

ZV-E10 je malá malá kamera APS-C Zrcadlo optimalizovaná pro video střelce, zejména pro YouTubers a další vloggery, kteří dělají video selfies.

Osobně dávám přednost mému iPhone 13 Pro Max pro videa selfie. Jako stále střelec je tento malý ZV-E10 frustrující, protože nemá hledáček. Bez nálezce musí být Zv-E10 zastřelen jen na jeho malé LCD.

ZV-E10 má dobrý vestavěný stereofonní mikrofon a dokonce přichází s velmi roztomilým čelním sklem kožešiny, které se připojuje k horké botě, aby zakryla pole mikrofonů:

Zahrnoval čelní sklo. větší.

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Nový úvodní top

Malý fotoaparát APS-C s převrácenou obrazovkou pro vloggery.

Zahrnuje čelní sklo pro pokrytí mikrofonů.

Dobrý úvod

Malý, lehký, kompetentní a za rozumnou cenu.

Skvělý přepínač s posuvným výkonem se nikdy nekleká náhodou; mnohem lepší než ostatní kamery Sony.

Zadní multi-kontrolor se otáčí jako další ovládání.

Špatný úvodní top

Žádný hledáček (a ani žádná externí možnost). Drobná LCD je jedinou praktickou možností.

Malé tělo znamená méně ovládacích prvků a více nabídek.

Senzor není chráněn čepelemi závěrky s vypnutím. Místo toho je senzor vždy odkrytý a venku na otevřeném pokaždé, když změníte čočky nebo opustíte tělo bez objektivu.

Produkce vyhozená do Číny , ne vyrobeno na domácím trhu v Japonsku.

Těžko najít od června 2022; Prodávají pro více prodeje za více použitých než noví.

Chybějící úvodní top

Žádný hledáček (žádný volitelný externí elektronický vyhledávač). Jen na to zapomeňte.

Žádný vestavěný blesk.

Žádné automatické ovládání jasu pro LCD.

Dotyková obrazovka řídí pouze některé body AF a některé omezené přiblížení přehrávání. Nelze jej použít k nastavení nabídek nebo zadání textu klávesnice.

Žádná vestavěná stabilizace obrazu senzoru, ale pokusí se stabilizovat video elektronicky a pracuje se stabilizovanými čočkami.

Žádné časované manuální expozice delší než 30 sekund. Místo toho musíte použít žárovku, vzdálené vydání a externí časovač. Dokonce i první Nikon F5 z roku 1996 dal manuální expozice na 30 minut.

Žádná osvětlená tlačítka.

Žádný slot druhé karty.

Žádné GPS.

Displeje dat in-fotička se netočí pomocí kamery.

Nabídky se netočí, když je kamera držena svisle.

Žádná páka režimu předběžného režimu.

Ne vždy reagující na přepsání okamžitého manuálního zaostření.

Žádná uvolňovače rychlosti závěrky.

Žádný ciferník ISO.

Při střelbě nejsou žádné barvy histogramů (pouze při přehrávání).

Žádný režim nalezení v systému nabídky.

Specifikace nahoře

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Specifikace kompatibility objektivu

Senzor APS-C pracuje jak s objektivy APS-C, tak s plným rámcem.

Stills

ISO 100 ~ 25 600; na ISO 51 200 v režimu push.

Má nastavení ISO 80, ISO 64 a ISO 50, ale nemění citlivost a místo toho jednoduše přeexponuje ⅓, ⅔ nebo jednou zastávkou, to vše se stejnou citlivost ISO 100. Podivný.

Specifikace velikosti obrázků

6 000 × 4 000 pixelů nativní (24 MP).

Také 12 MP a 6 MP nastavení.

Poměry oříznutých stran

1: 1 čtvereční, 4: 3 a 16: 9 plodin z výše uvedeného.

Specifikace automatického zaostření nahoru

425 bodů detekce fáze i kontrastu.

Specifikace videa nahoře

4K, 24.00, 25.00 nebo 29.97 FPS.

1 080 při 23.98, 25.00, 29.97, 50.00, 59.94 nebo 100.00 FPS

Zvukové specifikace nahoře

Nahráno pouze spolu s videem.

S. t. E. r. E. O Vestavěný mikrofon.

MIC-in Jack s plug-in Power Overrides Vestavěný mikrofon.

Stabilizace

Pouze digitální elektronická stabilizace pro video; Žádná stabilizace posunu senzoru.

Specifikace Finder Top

Žádný, jen převrácení LCD a neexistují žádné jiné externí možnosti vyhledávače než výstupy HDMI.

Specifikace závěrky nahoru

Mechanické a elektronické žaluzie.

1/4 000 ~ 30 sekund. (Pouze tak dlouho jako ¼ sekundu pro video.)

Specifikace snímků snímků

Do 11 fps pro statické obrázky.

Specifikace monitoru LCD TOP

Horizontálně otočí 180 °, jak je znázorněno, a pak se otočí až 270 °, což znamená.

Nezdá se, že by byl potažen pro odrazy nebo šmouhy.

Specifikace konektorů nahoře

Vyhrazená digitální hot bota.

Specifikace GPS nahoru

Specifikace úložiště nahoře

Jedna karta SD (až 2 GB), SDHC (až 32 GB) a SDXC (až 512 GB).

baterie

Také běží z napájení USB-C a nakreslí měřené 2.8W, zatímco vzhůru a 3.2W při střelbě.

Nabíjení

Poplatky přes USB-C, nakreslené naměřené 7.3W při 5V.

Dodává se se základním střídavým adaptérem a šňůrou.

Specifikace velikosti nahoru

64.2 × 115.2 × 44.8 milimetrů HWD.

Specifikace hmotnosti nahoru

12.1 oz./343 g s baterií a SD kartou.

Zahrnuté specifikace nahoře

AC-UUD12 AC na napájecí adaptér USB-A.

Chlupatý adaptér.

Červenec 2022

Asi 750 používaných na eBay, protože na nové čeká dlouhé čekání.

Červen 2022

Asi 1200 používaných na eBay, protože na nové čeká dlouhé čekání.

New Sony ZV-E10 with kit lens. ��

Květen 2022

Asi 1200 používaných na eBay, protože na nové čeká dlouhé čekání.

Top

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Celkový výkon výkon

ZV-E10 hraje většinou stejně jako větší kamery Sony APS-C, je to jen menší a s méně tlačítky a ovládacími prvky a bez hledání, protože pro ně není prostor.

Považuji to za strašně nepohodlné pro nepatrné fotografie bez hledáčku. Na své malé obrazovce se toho moc nevidím na délce paže.

Výkon automatického zaostření

Autofocus je bobtná, obvyklá dokonalost od Sony.

Automatické iso ISO Performance Top

Auto ISO je obvyklé, žádné záhady zde.

Výkon barevného tonálního ztvárnění

Zkreslení barev je to, jak vypadají obrázky ve skutečném světě. Ztrácení barev v reálném světě nemá nic společného s přesností barev měřenou v laboratoři. Zkreslení barev závisí na tom, jak výrobce programuje všechny barevné matice, křivky a vyhledávací tabulky pro generování barvy ze dat čtených ze senzoru a mění se mezi výrobci, jakmile nastavíte kameru od jeho výchozích hodnot. Nikdy nestřílím na výchozí.

Nikdy jsem nebyl fanouškem Still Cameras; Prostě se od nich nemůžu podívat stejně snadno jako já s Nikonem a s kánonem.

Pokud střílíte RAW, vaše barvy a tóny nejsou vytvořeny, dokud nezpracováváte surová data později v softwaru a váš výběr softwaru bude mít na vaše obrázky tolik vlivu jako samotná kamera.

Je to jako klavíry: Kdokoli může mluvit věčně o tom, jak se klavíry vyrábějí, ale pro většinu běžných hráčů jsou jemné variace mezi různými vzorky Steinway Model D zatměněny svými vlastními omezeními při hraní, ale když jste virtuoso, dokonce se stávají jemné rozdíly zřejmé pro ostříleného pána. Proto, když si koupíte, nebo si vyberete Steinway pro svou turné jako umělec Steinway, jdete do Steinway’s Astoria Factory a vybíráte z několika vzorků stejného modelu, který vyhovuje vašemu nejlépe stylu stylu. Pro pána jsou jemné detaily všechno, stejně jako jemné rozdíly v barvě ztvárnění mezi různými značkami kamery. Umění není zdvojení reality; Umění je vyjádření představivosti.

got my first ever camera �� Sony ZV-E10 w/ kit lens �� unboxing accessories sample shots �� vlog

Jsem pracující umělec, ne nějaký online Tweaker, YouTuber nebo Tech Blogger. Barva je pro mou práci kritická. Jsem pilnější o barvě než téměř kdokoli; Vidím věci, které většina lidí ne. Mohu získat fotografie, které dostanou oohs a ahhs s ZV-E10, ale nedostanu PÁNI! Stejně často s ZV-E10 jako já se svými Nikon a kánony.

To jsem jen já; Vaše preference a výsledky vůle lišit se.

Režimy plodin TOP

Díky bohu, má všechny obvyklé režimy 1: 1 čtvereční, 4: 3 a dokonce 16: 9.

V mém 5 500 Nikon Z9 mi to šílí, že možnost 4: 3 chybí!

Ergonomie Performance Top

Bez nálezce nenávidím používání tohoto fotoaparátu. Pokud chci střílet při pohledu na obrazovku, upřednostňuji svůj iPhone 13 Pro Max, který má asi čtyřikrát větší oblast obrazovky, s automatickým ovládáním jasu a nadřazenou obrazovkou OLED, která chybí ve staromódním manule-set LCD ZV-E10.

Z nějakého důvodu jsou okypné popruhy nejblíže k zadní části fotoaparátu, takže s objektivem se při přenášení vždy nakloní dopředu.

Slot pro karty je v trhlině směřující špatnou cestou vedle baterie. Je těžké extrahovat, protože malá rty na kartě od vás od vás nemůže chytit, takže ho nemůžete chytit!

Baterie bohužel jde čtyřmi různými způsoby, z nichž pouze jedna funguje a neexistují žádné zjevné značky indexu. Hodně štěstí.

Výkon Finder Top

Nejhorší nálezce vůbec: Neexistuje žádný nález!

Flash Performance Top

Dokonce i nejméně drahý A6000 má vestavěný blesk (a vyhledávač), běží na stejných 11 fps a váží méně než ZV-E10!

Kompletní obrázky Podrobnosti Dark Detail Performance Top

Jak je vidět v normálních velikostech obrazu níže, ZV-E10 do značné míry vytváří stejné obrázky od ISO 100 do ISO 6 400.

ISO 12,800 dostane trochu skvrnitější s mírnými zelenými/purpurovými kuličkami, ISO 25 600 je skvrnitější a zrnitější a ISO 51 200 (h) se ještě zhoršuje, ale všechny jsou docela použitelné, pokud to potřebuji pro normální obrázky.

Jak se očekávalo, dnes je to dobrý výkon. Sony je po mnoho, mnoho desetiletí vůdcem senzorů, dokonce i desetiletí před praktickými digitálními fotoaparáty, takže to očekávám.

Srovnávání kamer není tajemství; Stejný test střílím vůbec ISO každé jiné kamery, které kontroluji, takže můžete vidět sami při jejich recenzích.

Klikněte na libovolný pro fotoaparát © velké jemné soubory JPG:

Klikněte na jakékoli pro kameru Original 24 MP © JPG soubory (každý asi 10 MB).

600 × 450 pixelových plodin (10 × zvětšení) High ISOS Detaily Dark Detail Performance Top

To, co vidíme při vysokých zvětšeních níže, je to, že jemné detaily zmizí se zvyšováním ISO. To se děje se všemi kamerami a našimi vlastními očima a je to artefakt redukce hluku, který tvrději pracuje se zvyšováním ISO.

V ZV-E10 je nejvíce detailů na nejnižší isos a je měkčí na vyšších isos. To je normální a jak funguje redukce šumu v každé kameře.

ISO 50 je „tah“ ISO a podivně nepracoval v mém ZV-E10 s firmwarem 1.00! ISO 50, 64 a 80 byly opravdu všechny ISO 100 a vedly k různým stupňům nadměrné expozice, takže zde žádné neukazuji. Podivný.

Autor: ISO 3 20000 Většina podrobných svitek mezi čísly hodin je pryč.

Od ISO 12 800 MINUŠECH Známky jsou většinou pryč.

Autor: ISO 51 200 (h) Všechny detaily jsou pryč z tváře hodin a ponechávají pouze čísla.

Je normální, že detaily zmizí na vyšších ISO ve všech digitálních kamerách.

Jedná se o 600 × 450 pixelových plodin, které se liší velikostí, aby se přizpůsobily okně vašeho prohlížeče.

Pokud jsou to asi 3 „(7.5 cm) Široký na obrazovce by kompletní obrázky vytiskly při 20 × 30 „(50 × 75 cm) při stejném vysokém zvětšení.

Pokud jsou na obrazovce široké asi 6 „(15 cm), kompletní obrázky by vytiskly při 40 × 60“ (1 × 1.5 metrů) Při stejném extrémním zvětšení.

Pokud jsou na obrazovce široké asi 12 „(30 cm), kompletní obrázky by vytiskly při 80 × 120“ (2 × 3 metry) při tomto stejném šíleně vysokém zvětšení.

Klikněte na jakékoli soubory kamery-Original © JPG:

Klikněte na jakékoli pro kameru Original 24 MP © JPG soubory (každý asi 10 MB).

Tmavá oblast 600 × 450 pixelových plodin (10 × zvětšení) High ISOS Detaily Dark Detail Performance Top

Zde jsou různé plodiny ze stejných obrázků jako výše, nyní ukazují tmavé grilování krbu.

Vyšší ISO výrazně snižují podrobnosti ve stínu, jak očekáváme.

Obrazovka jemného grilu zmizí od ISO 1600.

Cihly za grilem odejdou ISO 12 800.

Na ISO 51 200 (h) jsou železné tyče většinou pryč!

Opět je to normální ve všech digitálních fotoaparách pro detaily, aby odešly na vyšší isos.

Jedná se o 600 × 450 pixelových plodin, které se liší velikostí, aby se přizpůsobily okně vašeho prohlížeče.

Pokud jsou to asi 3 „(7.5 cm) Široký na obrazovce by kompletní obrázky vytiskly při 20 × 30 „(50 × 75 cm) při stejném vysokém zvětšení.

Pokud jsou na obrazovce široké asi 6 „(15 cm), kompletní obrázky by vytiskly při 40 × 60“ (1 × 1.5 metrů) Při stejném extrémním zvětšení.

sony

Pokud jsou na obrazovce široké asi 12 „(30 cm), kompletní obrázky by vytiskly při 80 × 120“ (2 × 3 metry) při tomto stejném šíleně vysokém zvětšení.

Klikněte na jakékoli soubory kamery-Original © JPG:

Klikněte na jakékoli pro kameru Original 24 MP © JPG soubory (každý asi 10 MB).

Výkon korekce čoček

ZV-E10 opravuje pro jakýkoli nebo všechny Falloff („stínování“), laterální barvu („Chromatic Aberratio…“) a zkreslení.

Top mechanická kvalita výkonu

Je vyroben v Číně a má kovovou čočku, horká bota, popruhy, oky, stativový límec a horní kontrolní knoflík. Zbytek je plastový.

Výkon systému menu

Je to obvyklé od Sony: matoucí a bez způsobů, jak hledat jiné položky, než je nutností zkontrolovat každou nabídku.

Výkon stabilizace obrazu Top

Zv-E10 pracuje s čočkami, které mají optický stabilizace obrazu, a digitálně může zpracovat video, aby se některé otřesy elektronicky po jeho natočení.

Porovnávat top

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Dokonce i nejméně drahý A6000 má vestavěný blesk (a vyhledávač), běží na stejných 11 fps a váží méně než ZV-E10!

Doporučení nahoře

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Existuje spousta nativních full-frame a APS-C-CONY SONY, které skvěle fungují na ZV-E10, a několik možností sady s různými čočkami. Hádej co? Pokud chcete, aby se s ZV-E10 použila nejlepší, nejmenší a nejflexibilnější čočka, je to také nejméně drahé: malý 16-50 mm PZ, jak je znázorněno zde:

Jakákoli jiná čočka je mnohem větší a ztrácí polovinu kouzla, že má tak malý fotoaparát.

Zv-E10 je pro vloggery, což nejsem já, ai když dělám video, dávám přednost mému iPhone 13 Pro Max z mnoha důvodů, jako je mnohem lepší obrazovka, stabilizace tak lepší, že chůze ruka vypadá jako to vypadá jako to Byl zastřelen na dolly, úžasné zpracování obrazu HDR, které umožňuje mé obrázky iPhone mi ušetřit hodiny nastavení osvětlení, lepší barvy a lepšího automatického zaostřování. a iPhone může vysílat naživo na YouTube nebo upravit offline celé hodiny a hodiny na vlastní baterii! Ale to jsem jen já; Lidé, kteří to rádi dělají těžce, milují ZV-E10.

U statických obrázků se nemohu dostat přes malou obrazovku a žádný hledáček, takže to pro mě samozřejmě není kamera. Heck, pro stále natáčení, dokonce i nejméně drahý A6000 má vestavěný blesk (a vyhledávač), běží na stejných 11 FP a stále váží méně než Zv-E10!

Objednal bych si svůj ZV-E10 v Adorama, v Amazonu, v BH nebo v Crutchfieldu nebo použit na eBay, pokud víte, jak vyhrát na eBay. Od července 2022 jsou tak divoce populární a těžko, že si buď musíte objednat za obvyklou cenu a být ochotni čekat, nebo si jednu dnes získat asi 750 používaných na eBay. Také bych zvažoval Nikon Z30, který může být dostupnější.

Tento 100% největší zdroj podpory webových stránek bez obsahu, bezstarostného je, když používáte tyto nebo některé z těchto odkazů na mé osobně schválené zdroje, které jsem použil pro cestu více než 100 kombinovaných let, když se dostanete cokoliv, bez ohledu na zemi, ve které žijete. ale dostávám nic Pro mé úsilí, pokud to dostanete jinde. Sony nijak neuzavírá své krabice nikdy Kupte si v maloobchodě nebo jakémkoli jiném zdroji, který není na mém osobně schváleném seznamu, protože nemáte způsob, jak zjistit, zda vám chybí příslušenství, vadné, poškozené, vrácené, upuštěné, neúplné, šedé trh, demo nebo použitá kamera.a všechny mé osobně schválené zdroje umožňují 100% výnosy z hotovosti pro alespoň 30 dní, pokud ne milovat Vaše nové ZV-E10. Použil jsem mnoho z těchto zdrojů od 70. let Protože to mohu vyzkoušet ve svých vlastních rukou a vrátit to, pokud to nemiluji, a protože se dodávají z bezpečných vzdálených skladů, kde se nikdo nedotkne vašeho nového ZV-E10, než to uděláte. Kupte si pouze ze schválených zdrojů, které jsem používal po celá desetiletí za nejlepší ceny, služby, zásady návratu a výběr.

Děkujeme, že jsi mi pomohl pomoci!

© Ken Rockwell. Všechna práva vyhrazena. Tous Droits réservés. All Rechte Vorbehalten. Ken Rockwell je registrovaná ochranná známka.

Pomozte mi pomoci vám

Podporuji svou rostoucí rodinu prostřednictvím této webové stránky, jak se může zdát šílené.

Největší pomoc je, když použijete některou z těchto odkazů, když získáte cokoliv. Nestojí vás to nic a je to tento web, a tedy největší zdroj podpory mé rodiny. Tato místa mají vždy to nejlepší a služby, a proto jsem je používal od té doby, než tento web existoval. Doporučuji je všechny osobně.

Pokud zjistíte, že tato stránka je užitečná jako kniha, možná jste museli koupit nebo dílnu, kterou jste možná museli vzít, neváhejte mi pomoci pokračovat v pomáhání všem.

Pokud jste dostali vybavení prostřednictvím jednoho z mých odkazů nebo pomohli jste jinak, jste rodina. Jsou to skvělí lidé jako vy, kteří mi umožňují, abych na tento web přidával na plný úvazek. dík!

Pokud jste ještě nepomohli, udělejte to a zvažte, že mi pomohou s dar 5.00.

Vzhledem k tomu, že tato stránka je chráněna a formálně registrována, je nezákonné vytvářet kopie, zejména ve formě výtisků pro osobní použití. Pokud si přejete udělat výtisk pro osobní potřebu, dostanete jednorázové povolení, pouze pokud mě PayPal 5.00 za výtisk nebo jeho část. Děkuji!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS