kolik můžete heslo na iPhone. Zkuste to znovu po 15 minutách

Kolikrát mohu zadat heslo kódu na iPhone?

Pokud je kód hesla nesprávně zadán šestkrát v řádku, zařízení je blokováno a na obrazovce se zobrazí zpráva, že iPhone je zakázána. Pokud si nepamatujete kód hesel, můžete vymazat iPhone pomocí režimu počítače nebo obnovení a potom nastavit nový kód hesla.

iPhone není blokován, pokud jste nesprávně zadali heslo 5krát v řadě. iPhone je blokován po dobu jedné minuty po nesprávném zadání hesla 6krát v řadě.

Co znamená iPhone se zdravotním postižením

Vždy znamená jeden. iPhone byl zablokován po nesprávném zadání hesel, aby se chránila před pokusem o hackování.

 • Několikrát jste udělali chybu s zadáním hesla v řadě.
 • Baby blokováno iPhone. to je jeden z nejčastějších případů. Jakmile se telefon dostane do malých úchytů, okamžitě začnou vrhnout prsty na obrazovku, což vede k výletu smartphonu.
 • Zařízení se může pokusit odemknout sama o sobě ležící v kapse. Dostatek lehké dotykové obrazovky, takže se zapne. Stejný náhodný dotek zadává kód.
 • Někdo záměrně vyzvedl kód hesla, zatímco smartphone byl mimo zónu vaší pozornosti.

Apple podniká opatření na ochranu osobních uživatelských dat. Jedním z nich je blokovací zařízení po několika nesprávném zadání hesla pokusí se zabránit jeho obcházení kombinací číslic.

Tato metoda hackingu se nazývá Brutte Force, což znamená „plnou bustu“. Aby se zabránilo tomuto způsobu hacking iPhone, IOS úmyslně omezuje počet pokusů o vstupy.

V tomto případě je zpráva „iPhone zakázána. Zkuste to znovu, když přijde 1 minuta“.

 • 5 Nesprávné pokusy o zadávání hesel v řádku. vypnutí o 1 minutu.
 • 7 Nesprávné pokusy v řadě. Zkuste to znovu za 5 minut.
 • 8 pokusů o řádek a zobrazení zprávy „iPhone je vypnuto opakováno po 15 minutách“.
 • 9 pokusů v řadě. blokování po dobu 60 minut.
 • Pokud zadáte nesprávné heslo 10násobek telefonu zcela zablokován výstupem „iPhone zakázán. Připojení k iTunes „(Jak odemknout zařízení v tomto případě je popsáno níže).

Nepřezávejte až desetkrát, je lepší čekat, když je časovač resetován a pokusí se zadat kód na nové. Je to jednodušší než reanimace uzamčeného zařízení.

Pokud si nepamatujete kód hesel, musíte vymazat všechna data z telefonu, včetně nastavení. Pokud jste neučinili záložní kopie dat přes Icloud nebo iTunes, budou ztraceny.

Jak resetovat iPhone na tovární nastavení bez počítače

Pokud je váš iPhone povolen na vašem iPhone, po 10 pokusech, telefon zcela resetuje všechna nastavení. Je to vhodné, pokud telefon najednou krade nebo někdo vezme někoho jiného.

Toto oznámení se zobrazí po několika pokusech o odemknutí iPhone.

Chcete-li povolit vymazání dat po 10 nesprávných pokusech o vstupu, potřebujete:

 • Otevřete aplikaci Nastavení na vašem iPhone.
 • Další Přechod na kód ID a hesla (dotek ID a heslo).
 • Zadejte heslo, které máte v tuto chvíli.
 • Poté procházejte vymazáním dat a zapněte přepínač přepínače.
 • Potvrďte akci kliknutím na tlačítko Povolit.

To je způsob vymazání dat v nastavení iPhone.

Připravený. Nyní po 10 pokusech o zadání iPhone automaticky vymaže všechna data. Všimněte si, že je můžete obnovit pouze zálohování prostřednictvím počítače se systémem MacOS nebo Windows. Přečtěte si více o tom, jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo dříve napsal Appleinsider.Ru Ivan Kuznetsov. Doporučuji čtení.

Odemknout iPhone bez počítače

Chápu, že pokud jste zapomněli heslo z iPhone, vysoká pravděpodobnost, že si nepamatujete a heslo z ICLAD. Pokud však alespoň jednou otevřete službu v počítači, s největší pravděpodobností stisknáváte tlačítko zapamatování hesla. Takže je tedy šance, že můžete odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo, odebrání zámku z něj, vzdáleně s pomocí cloudové služby. Je to ještě jednodušší, než se zdá.

ICLOUD umožňuje vzdáleně resetovat heslo iPhone a smazat heslo zámku

 • Vyberte svůj iPhone a počkejte, až je jeho umístění načtena;
 • V kartě Zařízení vlevo klepněte na tlačítko „Vymazat iPhone“ a potvrďte vymazání dat.

Se všemi výhodami má tato metoda také svá omezení. Například vyžaduje, aby funkce „Najít iPhone“ je zapnuta předem. V opačném případě se ICloud nebude moci připojit ke smartphonu, určete umístění a obnovte nastavení. Nemluvím o tom, že pokud jste heslo nezachránili z účtu Apple ID a nepamatujte si ho srdcem, nebudete se dostat do služby.

Co dělat, pokud iPhone požaduje heslo Apple ID bez významných důvodů

Násilně vyplňte všechny aplikace na zařízení. Chcete-li to provést, spusťte multitasking panel a zavřete všechny dostupné karty.

Restartujte problém Gadget. Zapněte a zapněte znovu iPhone, iPad nebo Mac, který opakuje požadavek na zadání hesla.

Ujistěte se, že všechny služby Apple Services pracují v pravidelném režimu na této stránce webu.

Aktualizujte operační systém používaný na problému zařízení a všechny nainstalované aplikace v App Store do aktuálních verzí.

Zakázat žádost o heslo pro bezplatné nákupní cesty. Apple ID účtu. Media Materiály a nákupy. Nastavení hesla.

Zakázat možnost volby volby (nastavení. otevření času).

Přihlaste se k účtu Apple ID znovu na přístroji.

Pokud žádný z výše popsaných akcí nepomohlo zbavit se trvalého požadavku hesla z účtu, můžete zkusit změnit heslo z Apple ID. Udělejte to nejvhodnější na stránce řízení účtu.

Jak vytvořit nový účet v ICLAD?

Otevřete App Store a klepněte na položku Profilová fotografie. Klikněte na „Vytvořit nové ID Apple“. Pokud se tato volba nezobrazí, ujistěte se, že vycházíte z ICLAD. Zadejte e-mailovou adresu, heslo a vyberte zemi nebo oblast, která splňují adresu účtů při výběru způsobu platby.

Přejít na „ICLID Nastavení“ a klepněte na tlačítko „Vytvořit nové ID Apple“. Budete vyzváni k zadání datu narození, jméno a e-mailovou adresu (budete muset zadat různé e-mailové adresy pro různé účty ITunz / Icloud).

Jak jsou hesla a osobní údaje v iPhone, iPad a Mac chráněny

Když aktivujete iPhone, navrhuje se každý vlastník nastavit heslo zámku. Toto je předpoklady pro práci mnoha funkcí: z touch id a tváří ID před placením nákupu prostřednictvím Apple Pay.

Zpočátku, IOS nabídla nastavit čtyřmístný kód digitálního hesla a počínaje IOS 9. již 6místné. Probudit se na 4 ráno, budete darovat tato čísla, jsou tak důležité.

Zamknutí hesla hraje klíčovou roli v ochraně iPhone: je uložena v šifrovaném formuláři ve speciálním zabezpečení Coprocesor s názvem Secure Enclave, který se zobrazí ve všech zařízeních, počínaje iPhone 5S. Téměř každý odvolání pro osobní údaje v IOS prochází koprocesorem a ve velké míře, díky ním, gadgets Apple jsou považovány za velmi chráněné.

iPhone 5s, první smartphone Apple s touch id a bezpečnou enklávou. Fotografie z našeho hodnocení, 2013.

Zabezpečená enkláva je zodpovědná za vazbu ID obličeje a touch id senzory k procesoru zařízení, takže ty, které přestanou pracovat, pokud nahradí základní desku nebo senzory samotné. A poslední dva roky funguje v MacBooku, protože je založen na čipu T2.

Doposud neexistuje žádný přímý hacking metoda bezpečného systému Enclave. Útok vektory používají zranitelnosti jiných systémů a železa. Security Coprocesor zůstane nepřístupný než Apple zaslouženě pyšný.

Ale zabezpečená enkláva je bezmocná, pokud útočník nebo důstojník donucovacího orgánu šetří nějakým způsobem, rozpoznává heslo vlastníku zařízení. Včetně, kdyby heslo vybere prostřednictvím generátoru, jak se stalo v případě FBI.

Postup hesla je automatizovaný, nazvaný „Brutfors“ a externí generátorová zařízení jsou téměř vždy používána v něm. Náklady na tyto veřejné služby se pohybují od 5 do 20 tisíc dolarů.

Jak odemknout iPhone přes Icloud

Pokud máte jiné zařízení připojené k stejnému ID Apple jako postiženým telefonem, je snazší použít funkci „Najít iPhone“ nebo aplikaci lokátoru. Lokátor můžete použít pouze na zařízeních s MacOS nebo iOS připojeným k jednomu Apple ID jako uzamčeného telefonu.

Chcete-li odemknout iPhone bez hesla přes ICLAD, musíte jít na webovou stránku ICloud.com, zadejte svůj účet.

Dále vyberte nabídku „Najít iPhone“ a telefon, který potřebujete, po kterém kliknete na „Erase iPhone“.

Po několika minutách bude telefon resetován na tovární nastavení a bude možné jej použít po zadání ID Apple.

Nyní víte, proč se iPhone žádá o připojení k iTunes a co dělat v této situaci. Pokud je něco nepochopitelné. klást otázky v komentářích.

Aby nedošlo k setkání s iPhone odemknutím v budoucnu, stojí za to být opatrný při vstupu do přístupového kódu nebo zakázat používání hesla (z bezpečnostních důvodů jsme proti této volbě).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS