Konfigurace SONY BRAVIA TV pro digitální vysílání. Odstranění a třídění kanálů

Konfigurace SONY BRAVIA TV pro digitální vysílání. Nastavení digitálních kanálů na televizoru Sony

Chcete-li začít, dáváme v tuto chvíli seznam televizorů, které mají možnost přijímat DVB-C digitální kabelovou televizi.

Sony Bravie

Téměř všechny modely s písmeny indexy D, S, W, X, V, E, Z a diagonální velikost 32 palců a více. Série: 3000/3500/4000/40/40/40/40/40/4050/40/50/5310/5500/5710/5600/570/5710/5740

Philips

Série: Pfln (v nabídce Hledat: Země. Povolit Švédsko)

Samsung

Dekódování modelů Samsung TV:

DVB-C přijímač je zabudován do všech modelů od roku 2009 (Letter Index B, C nebo D)! Před nastavením musíte v nabídce instalovat následující parametry: Země. Slovensko nebo Slovinsko, digitální a analogový kanál Autopoyscript, zdroj. kabel plný.

Před nastavením

Tricker Tricolor Tricker v televizi se provádí po úspěšné instalaci zařízení a připojení. Mělo by být provedeno pečlivě a aby nemělo ztrácet čas při hledání problémů.

Přípravná fáze zahrnuje 5 kroků:

 • Instalace antény a směru k němu na satelitu Eutelsat W4 (36b). Doporučuje se používat pokyny aplikované na zařízení.
 • Zaznamenejte potřebná data. Potřebujeme informace o frekvenci heteroodinu, je uvedeno na konvertoru.
 • Připojte kabel ke vstupu satelitního signálu v přijímači televizoru. Před připojením trikolor do televizoru Sony zkontrolujte, zda je televizor vypnut z výstupu.
 • Nastavte podmíněnou přístupovou kartu do modulu CL. Smart Card je poskytována operátorem satelitního televize.
 • Instalace vačkového modulu (CL-modul) v televizoru. Dříve je třeba odstranit ochranný kryt.

Automatické nastavení

Pokud jste se poprvé zapnuli televizi a nekonfigurujte to dříve, musíte nejprve vybrat jazyk a zemi, provozní režim v domě nebo obchodu, umístění televize. Po provedení standardních instalací můžete začít nastavit digitální vysílání.

Další úprava se provádí v takové sekvenci:

 • Otevřete menu stisknutím tlačítka „HOME“ na ovládacím panelu.
 • V pravém horním rohu najděte sekci „Nastavení“ s piktogramem kufru.
 • Přejděte na kartu „Digitální konfigurace“.
 • Najít „Autopoyscript digitálních stanic“.
 • Spusťte automatické vyhledávání klepnutím na tlačítko „Ano“.
 • Zvolte Typ vysílání: Essential nebo kabel.

Obvykle jsou popsané operace dostatečné pro konfiguraci digitálního televize na Sony BRAVIA. Inteligentní systém bude nezávisle podržen automatické vyhledávání a odstraní všechny dostupné digitální kanály. Tento proces bude trvat několik minut. Po dokončení funkce Autopoisk budete moci rozdělit zjištěné programy. Vyberte požadovaný kanál ze seznamu, stiskněte tlačítko CENTER, pak šipky nahoru a dolů určují požadovanou polohu. Kliknutím na modré tlačítko můžete odstranit některé kanály.

Připojení trikolorního televize k televizoru: podrobné pokyny

Trikolorní televize, když je touha vybrat programy z více než sto kanálů. Díky satelitní anténě mají uživatelé obraz s vysokým rozlišením.

Deska upevněte na střeše budovy nebo stěny konstrukce. Navíc nainstalujte konvertor, potřebujete tuner pro práci. Přístroj je připojen k zařízení. Uživatelé často zajímají, kolik televizorů lze připojit. V případě potřeby můžete připojit více zařízení na jednu anténu, například 4 ks.

Asi 6 y

jeden. Zapnutí televizoru stiskněte napájení.

№) GDA Power Power Power TV

Ryukima, stiskněte tlačítko napájení na dálkovém ovladači.

Vyberte požadovaný televizní kanál pro zobrazení.

Chcete-li vybrat kanál, přímo nukleolin ^ s číslem.

Chcete-li vybrat kanál, jehož číslo se skládá ze dvou číslic, první

1 (pm „p: Chcete-li vybrat kanál 25, klepněte na tlačítko ‚2‘a 5 „.Pro výběr

8Cust 1c Prohlížení Kanchaw nvsei 1b „copkpr06r v před kanálem potřebujete.

E. Chcete-li nastavit úroveň hlasitosti, stiskněte tlačítko VOL /

Chcete-li dočasně odpojit televizor, stiskněte tlačítko napájení

Zcela vypnout gel.Torah Stiskněte tlačítko napájení

Když je napájení vypnuto, tet1e („13or v indikátoru počítána cla

Pohotovostní režim může být zaset nějaký čas.

Jak nastavit satelitní kanály

Během prvního spuštění televizoru bude uživatel vyzváni ke konfiguraci satelitních kanálů. není nutné odmítnout.

Nejprve budete muset držet nastavení antény, kde budete muset jednoduše vybrat poskytovatele, služby, jejichž služba, kterou osoba používá, pokud nebylo provedeno původní nastavení satelitního kanálu. lze provést přepnutím na zařízení Jídelní lístek.

Ve většině případů počet poskytovatelů poskytovatelů na anténě, a tedy v nepřítomnosti možnosti nastavení satelitní televize, stojí za to věnovat pozornost stavu této položky.

Po výběru konkrétní verze, z navrhovaného seznamu zůstane pouze pro určení parametrů satelitní operace, po které uložíte všechny změny a nastavení.

Nyní bude uživatel schopen vychutnat si velký počet různých kanálů bez omezení (s vysokou kvalitou signálu).

Jak nastavit digitální televizi na televizoru Sony BRAVIA?

Dříve byly požadovány samostatné telecasy pro připojení digitální televize, která poskytla výjimečně operátory. Nyní se všechno stalo mnohem snazší, moderní televizory vezme digitální signál přes anténní kabel. Nyní nepotřebujete žádné další zařízení.

Jedním ze zástupců nové generace technologie je Sony BRAVIA TV. V tomto materiálu vám řekneme, jak na něm nastavit digitální televizi.

Pozornost! Pokud nemůžete nakonfigurovat digitální televizi sami. doporučujeme se uchýlit k nápovědě Sony TV Oprava mistrů.

Chcete-li správně nastavit televizor, musíte přesně vědět, jaký typ signálu musí zpracovat zařízení. Tento signál se liší v závislosti na typu vysílání. Nyní se podíváme na to, jak se připojit k jednoduchému anténě zásuvce pro nastavení digitální televize. Ve stejné době, to stojí za to zvážit, že kabelový signál je zaznamenán „DVB-C“ a Ether Symboly „DVB-T“ nebo „DVB-T2“.

Když jste se naučili přímo typ samotného signálu, můžete se bezpečně pohybovat. Pokud je nabídka BRAVIA aktivována poprvé, měli byste chodit po menu, přičemž věnujete pozornost digitálním nastavení televizoru.

V případě, že je nabídka nakonfigurována, a stačí přidat nové kanály, proveďte některé komplexní manipulace. Chcete-li začít, klikněte na „Domů“. Pak přejděte na pododdílu „Instalace“, která je označena ikonou kufru. Pak přejděte do digitální konfigurace. Vyberte „Autopoys digitálních stanic“ a potvrďte výběr.

Poté musíte zadat typ vysílání. Vaše BRAVIA vyhledat dostupné kanály automaticky. Bude to nějakou dobu trvat. Po dokončení procesu můžete třídit nalezené digitální programy.

Jen potřebujete vybrat potřebný ze seznamu a pomocí šipek na dálkovém ovladači je konsolidovat. Zbytečné lze smazat.

Nejčastěji jsou tyto manipulace dostačující k výrobě požadovaných nastavení. Najít speciální konfigurace takhle. Klikněte na „Home“, přejděte na možnost „Instalace“, a pak volbu „Digitální konfigurace“ a konečně zvolte manuální vyhledávání CA.

To nemusí to udělat v 99% případů, stačí provést automatické nastavení. Pokud opravíte všechna doporučení, můžete rychle nakonfigurovat digitální televizi na televizoru Sony BRAVIA.

Nastavení digitálních kanálů na televizoru Sony

Uživatelé mají zájem, jak nastavit digitální kanály na televizoru Sony BRAVIA. V tom není nic komplikovaného. stačí dodržovat pokyny a doporučení.

 • Zadejte nabídku a zvolte: „Home“ → „Nastavení“ → Nastavení „.
 • Vyberte ubytování a umístění. Je logické, že země je vybrána Ruskem, typem umístění (pokud existuje taková volba) v souladu s tím, jak budete mít. stojící nebo pozastaven na stěnovou vrstvu na stojanu.
 • Dodržujte kód PIN. Klikněte na „Home“. „Nastavení (Nastavení)“ → „Osobní“ (osobní) → „Rodičovský zámek“ ((částečný zámek) → „PIN kód“ (PIN kód) a nastavit požadovaný čtyřmístný pin.
 • Vyberte položku „Digitální konfigurace“ (pokud není tato položka, vyberte možnost „Auto-načasované“ a přejděte na akci 5) → „Digitální nastavení“ → „Automatická čísla automatického ukládání. Stanice »→ Typ připojení“ Kabel „(Pokud není takový výběr, zadejte zemi v nabídce:“ Nastavení „→“ Nastavení „→“ Autopoysk „).
 • Konfigurace nastavení vyhledávání a aktualizace kanálu:
 • Síťový přístupový kód (ID sítě) Auto;
 • Rychlý typ skenování;
 • Symbolická rychlost 7000;
 • Konečná frekvence 354000;
 • Frekvence (počáteční frekvence) 306000;
 • Modulace 128 QAM.

Ne všechny uvedené parametry mohou být k dispozici pro vstup, závisí na zemi a modelu zařízení. Pokud krok za krokem podle všech doporučení, je zde asi 50 kanálů. V případě, kdy se vše provádí správně, televizor musí najít asi 58 televizních kanálů.

konfigurace, sony, bravia, digitální, vysílání, kanálů

Po vyplnění kanálové sítě musíte vybrat časové pásmo. Chcete-li to provést v menu:

Pokud je televizor starý, nezapomeňte vypnout automatický přechod pro letní čas.

Nebojte se, pokud zapomenete nainstalovaný pin. Zkuste si pamatovat nebo resetovat podle pokynů:

 • Tlačítko „Domů“ na dálkovém ovladači.
 • Vyberte „Nastavení“ (Nastavení)
 • Otevřete sekci „Apps (Aplikace)“ v kategorii televizoru (TV).
 • Klikněte na „Přímé přenosové kanály“ (živé kanály).
 • Zvolte „Smazat data“ (Vymazat data).
 • Vyplňte nastavení klepnutím na tlačítko OK.

Automatické nastavení Sony BRAVIA

Mnoho uživatelů se zajímá o konfiguraci digitálních kanálů na televizoru Sony BRAVIA automaticky. Často se to stane po zapnutí. Pokud se to nestalo, musíte udělat další cestu:

 • „Domů“ nebo „Menu“ → „Parametry“ → „Auto-ladění digitálních kanálů“.
 • Budete nabídnuty vybrat typ vysílání:
 • „Digitální televizor“, pokud chcete pouze digitální kanály
 • Digitální a analogová televize“, pokud chcete zobrazit a analogové televizní kanály.

V záložce Typ připojení vyberte „Kabel“. Rozbalovací okno se zobrazí vlastnosti, které mají výchozí vlastnosti. nejsou nutné je změnit. Konečně musíte vybrat poskytovatele nebo opustit „jiné“. Poté klikněte na „Start“ a počkejte, dokud Sony BRAVIA nakonfiguruje všechny televizní kanály a rádio.

Manuál

Pokud nebyly žádné kanály, přejděte do sekce:

 • „Parametry“ → „Nastavení“ → „Nastavení kanálu“ → „Digital“.
 • Před volbou parametrů a namísto výchozích hodnot vyberte všechny hodnoty ručně. Hodnoty jsou nejlepší pro objasnění operátora, mohou se lišit v regionech az různých poskytovatelů.

Jak vidíte, nastavení digitálních kanálů na televizoru Sony BRAVIA nedělal mnoho potíží. Pokud z nějakého důvodu se nepodařilo konfigurovat vše. opakovat všechny akce. Pokud to nepomohlo kontaktovat telemaster.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS