Který telefon je lepší Lenovo nebo LG

Který smartphone je lepší. Lenovo nebo Samsung?

Průmysl chytrých telefonů se v dnešní době vyvíjí velmi rychle. Objevuje se stále více společností, které nabízejí smartphony s různou kvalitou a funkcemi. Každý z nich má pro uživatele spoustu nabídek, které mohou uspokojit jakékoli potřeby.

Přestože nové společnosti nabízejí výhodné ceny, spotřebitelé stále důvěřují zavedeným značkám. Existuje však spousta známých společností. Které značce dáváte přednost?? Dnes se pokusíme zjistit, který je lepší: Samsung nebo Lenovo.

Tyto společnosti jsou velmi známé a mají velký vliv na trh, takže je velmi obtížné odpovědět na otázku, který smartphone je lepší. Lenovo nebo Samsung. Tyto společnosti mají různé slabiny a cílové uživatele s různými rozpočty a požadavky.

Který telefon je nejlepší??

Pokud jde o výběr mezi smartphony Lenovo a LG, musíte se řídit především svými potřebami. Následující aspekty mobilního zařízení jsou důležité téměř pro všechny kupující:

který, telefon, lepší, lenovo, nebo

Dalším kritériem je cena. Při výběru telefonu se musíte řídit výhradně svým rozpočtem. Lenovo i LG mohou nabízet smartphony v různých cenových kategoriích: od levných až po elitní vlajkové lodě.

Mezi špičková cenově dostupná zařízení LG patří:

Z vlajkových lodí LG stojí za zvážení modely G5 (37 tisíc), G Flex 2 (17 tisíc), V10 (27 tisíc).

Ze segmentu „high-end“ společnosti Lenovo můžete vyzdvihnout: Vibe Shot (22 tisíc), Phab 2 Pro (32 tisíc), Zuk Z2 Pro (32 tisíc).

Jak si vybrat?

Je třeba rozhodnout o klíčových parametrech zařízení. Potřebujete například přístroj s dobrou baterií, kvalitním displejem pro sledování filmů a dobrým výkonem pro hraní her náročných na zdroje za méně než 10 tisíc. V tomto cenovém segmentu je nejatraktivnější možností od LG Magna H502, zatímco Lenovo A700.

  • Zobrazit. V tomto ohledu je to remíza.
  • Baterie. Lenovo má větší kapacitu baterie, ale z hlediska testů výdrže baterie je výkon zhruba stejný.
  • Výkon. Výhra společnosti Lenovo. V testu AnTuTu Benchmark (19 tisíc pro LG a 42 pro Lenovo).

Lenovo A399. Všechny komponenty jsou umístěny ve standardním a dalo by se říci i klasickém plastovém krytu. Kvalita obrazu na 5palcovém dotykovém kapacitním displeji s vícedotykovým ovládáním je dosažena pomocí systému TFT a rozlišení 854 x 480 poskytuje dobrý obraz.

Jeden vestavěný zadní fotoaparát s rozlišením 2 megapixely umožňuje pořizovat poměrně kvalitní fotografie a natáčet video. Zařízení je navíc vybaveno funkcemi pro přehrávání souborů MP3, AAC, WAV a WMA a podporuje rádio FM.

Čtyřjádrový procesor zaručuje taktovací frekvenci 1,3 GHz a spolu s 512 megabajty paměti RAM zajišťuje výkon smartphonu. Vestavěný volný prostor 4 GB, který lze navíc pomocí dalších paměťových karet zvětšit. Kapacita baterie tohoto zařízení je 2000 mAh. Mezi další funkce patří hlasové vytáčení a ovládání.

LG Optimus Link Dual SIM P698. Všechny součásti zařízení jsou umístěny ve standardním a dá se říci i klasickém plastovém pouzdře. Vestavěná možnost používat dvě karty SIM současně. Kvalita obrazu na 3,2palcovém vícedotykovém kapacitním dotykovém displeji je dosažena díky systému TFT a rozlišení 480 × 320 bodů na palec monitoru činí 180 pixelů.

Jeden vestavěný 3,2megapixelový zadní fotoaparát s automatickým ostřením a funkcí rozpoznání obličeje umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a natáčet video v rozlišení 640 × 480. Zařízení je navíc vybaveno možností přehrávat soubory MP3 a podporuje rádio FM.

Jednojádrový procesor zaručuje taktovací frekvenci 0,8 GHz a spolu s 512 megabajty paměti RAM poskytuje smartphonu výkon. Vestavěný volný prostor 150 MB, který lze rozšířit pomocí volitelné paměťové karty. Kapacita baterie tohoto zařízení je 1500 mAh, což mu umožňuje zůstat plně funkční po dobu 4,5 hodiny aktivního používání nebo 333 hodin v pohotovostním režimu. Mezi další funkce patří hlasové vytáčení a ovládání a senzor přiblížení.

který, telefon, lepší, lenovo, nebo

Lenovo P2

Navzdory výraznému rozdílu v ceně je P2 téměř stejně dobrý jako jeho konkurent. Ano, kvalita obrazovky a matrice je trochu znatelná, ale ne tak kritická, jak by mohla být. Zařízení nás potěšilo poměrně dobrým výkonem. O to se stará procesor s osmi jádry. Qualcomm Snapdragon 625. Ano, je o něco slabší než jeho konkurent, ale poradí si i s většinou moderních her při vysokém nastavení grafiky. Adreno 506 je ten správný grafický procesor, který vám bez problémů umožní hrát hry v nejvyšším dostupném rozlišení 1920×1080 v mnoha moderních hrách pro Android. 13megapixelový fotoaparát, skvělá přední kamera. to vše je trochu slabší, ale také velmi schopné a v rámci přání mnoha z nás. Mnoho lidí ani neví, jak správně využívat všechny funkce podmíněného LG G6, takže za něj ani nezaplatí, ale model Lenovo P2 není špatnou volbou, skvělým řešením, které bude stát kolem 25000.

Oba modely jsou za rozumnou cenu a poskytují kvalitní komponenty, které stojí za svou cenu. Model LG má náskok z hlediska designu, protože telefon je atraktivnější z hlediska vzhledu a ergonomie a také z hlediska výkonu. Z hlediska ceny a nutnosti konfigurace však vítězí Lenovo P2. Samozřejmě, pokud hledáte výkonné zařízení pro různé potřeby, pak byste se měli raději poohlédnout po jiném modelu, a to ani LG, ale pro ekonomickou variantu se Lenovo dokonale hodí.

Lenovo P2

Navzdory výraznému rozdílu v ceně je P2 téměř stejně dobrý jako jeho konkurent. Ano, kvalita obrazovky a matrice je trochu znatelná, ale ne tak kritická, jak by mohla být. Zařízení nás potěšilo svým výkonem. Za to je zodpovědný procesor s osmi jádry. Qualcomm Snapdragon 625. Ano, je o něco slabší než jeho konkurent, ale zvládne i většinu moderních her při vysokém nastavení grafiky. Adreno 506 je ten správný grafický procesor, který vám snadno umožní hrát hry v nejvyšším dostupném rozlišení 1920×1080 v mnoha moderních hrách založených na systému Android. 13megapixelový fotoaparát, skvělá přední kamera. to vše je trochu slabší, ale také velmi produktivní a v rámci přání mnoha z nás. Mnoho lidí ani neví, jak správně používat všechny funkce podmíněné LG G6, takže za to nebudou platit, ale model Lenovo P2. to je dobrá volba, vynikající řešení, které bude stát asi 25000.

Oba modely jsou za rozumnou cenu a poskytují kvalitní komponenty, které stojí za svou cenu. Co se týče designu, má model LG náskok, protože z hlediska vzhledu a ergonomie je telefon atraktivnější, a také z hlediska výkonu. Ale náklady a potřeba konfigurace, to je Lenovo P2 vítězí. Samozřejmě, pokud hledáte výkonné zařízení pro různé potřeby, pak by bylo lepší poohlédnout se po jiném modelu, ani LG, ale pro ekonomickou variantu je Lenovo skvělé.

Lenovo P2

Hned na úvod je třeba poznamenat, že tento model stojí několikanásobně více (téměř třikrát více), takže bude mnohem výkonnější. I při pohledu na obrazovku si všimnete velkého rozdílu mezi Lenovem a Prestigiem. přestože jsou úhlopříčky obrazovek stejné, HD a FullHD se v první řadě velmi liší kvalitou, takže při každodenním používání budou živější barvy a lepší kvalita výhradně u Lenova. P2 je také o něco výkonnější než jeho konkurent, má 4 GB paměti RAM a řadu dalších důležitých faktorů, které se hodí zejména při náročných aplikacích nebo dokonce při hraní moderních her. Lenovo tak dobře neutáhne podmíněné Need For Speed, ale většina průměrných her poběží bez sebemenšího zpoždění. Design zařízení není příliš okázalý a sotva nápadný, ale i tak Lenovo vypadá lépe a atraktivněji. Vyplatí se však za všechny tyto funkce zaplatit třikrát tolik??

Celkově vypadá Prestigio Grace S7 atraktivněji z hlediska ceny a funkcí, nicméně je to Lenovo, které nabízí kvalitnější komponenty a také výkonnější funkce. Pokud hledáte přechodný model na rok nebo dokonce méně, pak nenajdete lepší Prestigio Grace S7, nicméně Lenovo je také dobrou volbou pro ty, kteří nejsou tak omezeni finančně.

Který tablet je lepší: Huawei, Lenovo nebo Samsung

Výrobci Samsung, Lenovo a Huawei jsou známí po celém světě. S nimi se může srovnávat jen málokdo, kromě společností jako Xiaomi nebo Asus. Tyto tři problémy vytvářejí mnoho různých technologií. Gadgety od těchto výrobců mají na dnešním trhu přední místo. Lidé, kteří si plánují koupit tablet vyrobený těmito koncerny, si často kladou otázku: „Tablet Samsung nebo Huawei, který je lepší?? Nebo možná Lenovo?“. Odpověď na níže uvedenou otázku.

Pro srovnání použijeme následující modely: Samsung Galaxy Tab S4, Huawei MediaPad M5 Pro a Lenovo Yoga Book YB1-X91F. Srovnání bude zohledňovat následující kritéria: výkon, fotoaparát, výdrž baterie, displej, design a cenu.

Samsung

Tablet Samsung Tab C4 pohání čipová sada Qualcomm Snapdragon 835. Výkonný 8jádrový procesor s frekvencí jader 2.35ghz a 4GB RAM umožňují zařízení zvládnout poměrně náročné hry. Grafický procesor Adreno 540 pro grafiku.

Lenovo

Lenovo je vybaveno procesorem od společnosti Intel. Model procesoru je Atom x5 Z8550. Yoga Book YB1-X91F má 4 gigabajty RAM.

Huawei

Huawei MediaPad M5 má čtyři gigabajty RAM. Procesor, který je zodpovědný za chod gadgetu, je HiSilicon Kirin 960. Má 8 jader. 4 jádra s frekvencí 2.36ghz a 4. 1.8ghz. Na rozdíl od výše popsaných zařízení je procesor Huawei nejstarší. Byl představen v roce 2016.

Všechna tři zařízení se mohou pochlubit dobrým hardwarem. Všichni táhnou náročné hry.

Životnost baterie

Kapacita baterie je rozhodně důležitým faktorem, který je třeba při výběru zařízení zvážit.

Recenze

V tomto článku nejsou popsány všechny funkce zařízení. Odpověď na otázku „Který tablet Huawei nebo Samsung je lepší??“Následující videorecenze vám pomohou:

Který tablet je lepší?

Po prohlédnutí všech vystavených smartphonů si můžete vybrat ten správný. Každý model má nějaké přednosti.

Pokud nevíte, který telefon Lenovo je lepší koupit, zvažte především své preference.

Pokud je pro vás důležité sledovat filmy na smartphonu, určitě byste si měli vzít jeden z phabletů Lenovo. Pokud je důležitá především autonomie, měl by být přístroj vybrán podle kapacity baterie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS