Lenovo Smart Tab M10 HD (2. gen) Recenze: pevný tablet a inteligentní hub-hybrid. Lenovo M10 FHD Plus

Lenovo Smart Tab M10 HD (2. gen) Recenze: pevný tablet a inteligentní hub-hybrid

S Asistentem Google na palubě, nabíjecího doku a zážitku z Hub Nest, Lenovo Smart Tab M10 HD je krádež.

Lenovo Smart Tab M10 HD

S asistentem Google na palubě, včetně nabíjecího doku a zážitku podobného hnízdě jako bonus, Lenovo Smart Tab M10 HD se cítí jako krádež.

Co se nám líbí

Funkce softwaru zaměřené na děti

Co se nám nelíbí

Životnost baterie může být lepší

Stereo reproduktory jen tak

lenovo, smart, recenze, pevný, tablet

Lenovo Smart Tab M10 HD

S asistentem Google na palubě, včetně nabíjecího doku a zážitku podobného hnízdě jako bonus, Lenovo Smart Tab M10 HD se cítí jako krádež.

Nalezení správného tabletu by nemělo být fuškou. Levné tablety jsou hojné, i když je určitě nedoporučujeme. Nalezení tabletu, který dobře funguje pro děti. Zadejte kartu Lenovo Smart M10 HD, což je 10palcový tablet Android s vyhrazenými dětskými režim a zobrazením asistenta Google pro spuštění. Zjistěte, zda je to pro vás ten pravý levný tablet v této recenzi Lenovo Smart Tab M10 HD.

Co potřebujete vědět o kartě Lenovo Smart M10 HD

Tento tablet přichází v několika různých SKU a ty SKU jsou k dispozici na různých místech as různými specifikacemi/cenami. V USA je model, který jsme zkontrolovali, konkrétně k dispozici pouze ve Walmartu.com a váš místní obchod Walmart. Walmart účtuje nízký 129.99 pro tento tablet, což je skvělá cena.

Varianta Walmart z Lenovo Smart Tab M10 HD má 10.1-palcový displej, procesor MediaTek s 2 GB RAM a 32 GB úložného prostoru, 5 100 mAh baterie a 8MP hlavní kamera a 5MP uživatelská kamera. Iron Grey je jediná dostupná barva, ale má hliníkový podvozek. Také dodává nabíjecí dok.

Varianta prodaná společností Lenovo má přímo 4 GB RAM a 64 GB úložiště s vyšší cenou 169.99. V některých regionech existuje také verze tabletu, která podporuje funkčnost domácího centra Amazon Alexa místo asistenta Google. Naše verze má druhou, která je aktivována pomocí doku.

Pro ty, kteří chtějí mírně ostřejší displej, nabízí Lenovo také kartu M10 FHD plus s displejem rozlišení 1080p, který naráží na cenu na 149 jako standard. Tento model byl vydán začátkem roku 2020 a lodě s Android 9 Pie, ale jinak je v zásadě stejný jako standardní inteligentní karta M10 HD.

Co je dobré?

Lenovo navrhl a postavil solidní kus hardwaru s lenovo inteligentní kartou M10 HD. 10palcová obrazovka způsobuje značné zařízení. Jeho hliníkový podvozek je silný a cítí se dobře. Máte také spoustu vybavení. Lenovo dal inteligentní kartě M10 HD port USB-C pro nabíjení a zásobník pro paměťové karty microSD, který umožňuje rozšířené úložiště (až 256 GB). Tablet obsahuje stereofonní reproduktory, konektor pro sluchátka, dobrá knoflíky a kolíky pogo na jedné straně pro zahrnutý nabíjecí doku. Dok je robustní a drží tablet v slušném úhlu pro sledování obsahu, zatímco se účtuje, i když není nastavitelný.

Obrazovka technicky zabalí rozlišení s vysokým rozlišením na 1 280 x 800 pixelů. Pixely jsou dobré velikosti a obrazovka je v pořádku pro každodenní použití. Vypadá to mnohem lépe než stejný rozlišení 8palcového displeje tabletu Amazon Fire 8 HD Plus. Je to dost jasné a ne příliš reflexní. Zjistil jsem, že jsem to mohl použít ve světlých prostorech bez problémů s viditelností.

Lenovo odvedl chvályhodnou práci se softwarem pro děti. Ať už se rozhodnete aktivovat dětský software při spuštění nebo s vyhrazenou aplikací, software Google Kids Space má obsah zaměřený na děti předem nabitý. To také umožňuje dětem přizpůsobit jejich zkušenosti a zatímco rodiče si udržují kontrolu nad časem na obrazovce, denní limity a další. Jediným zátaraskem je, že vaše dítě musí mít dohlížený účet Google, který ne každý rodič bude chtít vytvořit.

lenovo, smart, recenze, pevný, tablet

Funkce displeje asistenta Google je skvělá. Stejně jako rozbočovač hnízda, inteligentní tab M10 HD získává své inteligence od asistenta Google. Když je ukotven, funguje to stejně jako inteligentní displej Hub Google Nest, což vám umožní interagovat s tabletem prostřednictvím požadavků „Hey Google“. Fungovalo to dobře.

Také se podívejte na: Nejlepší nabídky tabletů

Lenovo Tab M10 FHD Plus (2. gen) LTE/4G, Wi-Fi 128 GB Gray Android 26.2 cm (10.3 palce) 2.3 GHz MediaTek Android 9.0 192

Neuspokojte se s obvyklým výukem a lenovo tab M10 FHD plus (2. Generace). Už to nebudete chtít vyřadit z ruky. Kovové pouzdro je úžasně hladké a poměr displeje/bydlení je necelých 90%. Výsledkem je tablet v režimu.

Neuspokojte se s obvyklým výukem a lenovo tab M10 FHD plus (2. Generace). Už to nebudete chtít vyřadit z ruky. Kovové pouzdro je úžasně hladké a poměr displeje/bydlení je necelých 90%. Výsledkem je tablet v režimu.

Lenovo Tab M10 FHD Plus (2. Generace) tablet Android LTE/4G

Neuspokojte se s obvyklým výukem a lenovo tab M10 FHD plus (2. Generace). Už to nebudete chtít vyřadit z ruky. Kovové pouzdro je úžasně hladké a poměr displeje/bydlení je necelých 90%. Výsledkem je tablet v moderním vzhledu, který má co nabídnout celé rodině.

displej, více potěšení z karty M10 FHD Plus (2. Generace) má působivé 26.2 cm (10.3 „) displej s širokým úhlem sledování, který poskytuje perfektní obrázky. S bezproblémovým výkonem zpracování mediatek Helio P22T Tab Octa-Core Processor a Lightning-Fast Wi-Fi.

Zvukový zvuk TABE M10 FHD Plus (2. Generace) je vynikající. Dva boční reproduktory jsou optimalizovány s Dolby Atmos a zajišťují zvuk nad zemí, od her po videa a podcasty.

Úsměv otevírá tisíc appsyou může použít vaši kartu M10 Plus (2. Generace) jednoduše odemkněte s úsměvem. Technologie rozpoznávání obličeje vás vidí, rozpozná vás a registruje vás přímo. velmi jednoduše a tím také bezpečně.

Protože děti jsou děti s dětským režimem, lze si užít váš malý zábavný obsah bezpečný pro děti. Můžete také určit, co bylo vidět a jak dlouho. Můžete být dokonce informováni, když někdo nesedí rovně. Integrovaná technologie přátelská k očí navíc pomáhá snížit riziko očí.

Vyberte si více s volitelnou inteligentní nabíjecí stanicí, asistent Google vám umožní ovládat vaše inteligentní domácí zařízení. Požádejte o informace, přehrávejte hudbu, nastavujte vzpomínky nebo sledujte video-všechny hands-free. V pohybu volitelný případ Folio chrání váš tablet a také působí jako stojan.

Tento text je přeložen strojem.

Zdůrazňuje podrobnosti

 • Displej: 26.2 cm 10.3 palce (1920 x 1200 pixel)
 • CPU: MediaTek IMG GE8320 (8 x 2.3 GHz)
 • RAM: 4 GB LPDDR4X
 • Velikost paměti: 128 GB microSD karta
 • vč. pero
 • OS: Android 9.0

Fakta

 • 4 GB
 • 128 GB
 • 10.3 FHD více dotyková obrazovka
 • Android
 • Lte
 • Grafika: Integrovaný IMG GE8320 GPU
 • Čipová sada: platforma MediaTek Soc
 • GPS, G-senzor
 • Senzor přiblížení
 • Okolní senzor
 • Hall senzor.

dodávka

 • Tablet Android Lenovo Tab M10 FHD 2.Gen 4/128 LTE
 • Vstup Stylus Lenovo Active Pen 3
 • USB nabíječka;

Lenovo Tab M10 FHD Plus recenze tabletu

Tablety Android stále vydávají známé společnosti a posuzují tyto nové produkty z technického hlediska, uživatelé se většinou zajímají o levné modely. V dnešní recenzi budeme hovořit o nové levné lenovo Tab M10 FHD Plus.

Lenovo Tab M10 FHD plus cena

Lenovo Tab M10 FHD Plus existuje ve dvou verzích: 64 a 128 GB úložiště. Modely stojí asi 245 a 277. Oba přicházejí pouze s Wi-Fi a verze LTE v současné době není v prodeji.

Co je v krabici

Tablet přichází v tenké, ne příliš velké krabici se stylovým a stručným designem. Uvnitř je zde tab M10 FHD Plus, napájecí adaptér, kabel USB/Type-C, nástroj pro vysunutí SIM karty a dokumentaci.

Design, materiály a kvalita sestavení

Myslím, že mnozí souhlasí s tím, že tablety z hlediska designu téměř nikdy nepřekvapují. Výrobci jen zřídka experimentují nejen se vzhledem, ale také s materiály. Ale neměli byste je za to obviňovat alespoň proto, že zařízení tohoto typu by podle mého skromného názoru měla být vždy praktická. Stále je však nutné dodržovat některé obecné trendy.

V případě karty Lenovo M10 FHD Plus získáme mírný konzervatismus i touhu dodržovat moderní trendy. Přední část má relativně tenký rámeček. Pokud se podíváte ve vertikálním formátu, pak jsou strany štíhlé, ale silnější nad a pod. Na zadní straně vidíme velmi nenáročnou praktičnost.

Přední část je pokryta sklem oleofobickým povlakem. Zadní strana se skládá hlavně z tmavě šedého kovu, ale na horním a dolní části jsou úzké plastové překryvy, které jsou potřebné pro vysoce kvalitní příjem signálu bezdrátových modulů nainstalovaných v zařízení.

Existují dvě možné barvy: šedá a platina. V recenzi vidíme šedý model. Druhý bude lehčí a něco mi řekne, skvrny na něm budou méně patrné. Temná verze je samozřejmě stěží magnet otisků prstů, ale postupem času bude shromažďovat skvrny.

Kvalita sestavení je prostě úžasná, v tomto ohledu není absolutně na co stěžovat. Design je docela rigidní kvůli použití kovu.

Konfigurace prvku

Ve středu nad obrazovkou je přední kamera a vlevo od něj je okno se světelným senzorem a také malá LED. Níže je prázdná oblast bez zbytečných log.

Na pravé straně je tlačítko hlasitosti, tlačítko napájení a pár mikrofonů, mezi nimiž je slot pro paměťovou kartu microSD. Vlevo najdete dva magnetické konektory a pár výklenků, s největší pravděpodobností připojí tablet k doku.

Spodní konec má jeden multimediální reproduktor a port USB typu-C ve středu. Nahoře je druhý reproduktor a 3.5 mm zvukový port, který je ze zřejmých důvodů mírně kompenzován. O tom budeme mluvit v příštím segmentu.

V levém horním rohu je osamělý kufr hlavní kamery a logo Lenovo na pravé straně. Na samém dně je odznak Dolby Atmos a další označení.

Ergonomie

Pro svou diagonální, Lenovo Tab M10 FHD Plus má dobré rozměry, ale tablet netvrdí, že je nejkompaktnější nebo tenká. Případ měří 244.2 × 153.3 × 8.15 mm a váží 460 gramů.

Tenké rámy nezpůsobují žádné problémy s manipulací a neexistují žádné falešné doteky a velké. Tablet však není vhodné držet se ve svislém formátu jednou rukou: Prsty mohou padnout na oblast obrazovky a trochu zakrýt okraje. Kovový záda je také kluzký, což vás navíc nutí udržet zařízení pevněji. S uspořádáním prvků však neexistují prakticky žádné jiné typické problémy.

Existují pouze dva reproduktory, ale se správným horizontálním přilnavostí se vůbec nepřekrývají. Kromě toho, vzhledem k mírnému posunu zvukového zvednutí blíže k reproduktoru, při připojení kabelových sluchátek nebude jejich zástrčka zasahovat pod prsty. Oko hlavní kamery je tak nízké, že se tablet vůbec nestará na plochém tvrdém povrchu, když kliknete na jeho obrazovku. Tlačítka lze snadno najít. I když bych rád pozoroval hlubší zářezy na tlačítku napájení, abych to rychle detekoval slepě.

Tab lenovo m10 fhd plus displej

Lenovo Tab M10 FHD Plus používá 10.3 ″ displej vytvořený pomocí technologie IPS LCD. Jeho rozlišení je 1920 × 1200 pixelů. Poměr stran je 16:10 a hustota teček na palec je 220 ppi.

Pro svůj segment tento displej alespoň nezklame. Má normální úroveň jasu, která je vhodná pro většinu situací. I když předpokládám, že na ulici za slunečného dne to nebude stačit. Ale na rozdíl od a nasycení na to nejsou žádné otázky. Ve výchozím nastavení všechno vypadá přirozeně a je hezké jej používat. Prohlížení úhlů je normální, s typickým blednutím v úhlu, ale bez zkreslení jiných barev.

V nastavení je možné nastavit profil displeje na „živý“, se kterým se nasycení barev zvyšuje, ale přirozenost obrázku je také ztracena. Pokud se však chcete podívat na jasné a nasycené barvy, můžete. Mít na výběr je vždy dobré.

Kromě výběru profilu zobrazení má uživatel kruh teploty barev pro manuální nastavení vyvážení bílé bílé a tři hlavní předvolby: výchozí, teplé a studené. Samozřejmě existuje režim pro snížení modré barvy, podle plánu. Existují také další nastavení obrazovky, ale tradičně o nich vyprávím v sekci softwaru.

Tablet má světelný senzor, který vypadá jako dobrá věc. Na druhou stranu to nefunguje z krabice a musí být vyškoleno. Vybírá jas nesprávně, a pokud jej ručně upravíte požadovaným hodnotám v takových situacích, brzy si zařízení zapamatuje jednotlivá nastavení a situace se zlepší.

Lenovo Tab M10 FHD plus výkon

Zařízení běží na platformě z MediaTek. Helio P22T, která je také známá jako MT8768T. Čipová sada zahrnuje osm jádra kůry-A53, z nichž čtyři pracují s hodinovou frekvencí až 2.3 GHz a čtyři jader s maximální frekvencí hodin až 1.8 GHz. Grafický akcelerátor Rogue GE8320 je z PowerVR.

Ve všech verzích jsou 4 GB RAM a toto množství je obecně dostatečné pro pohodlnou práci s tabletem této úrovně. Zvláště pokud si vzpomínáte, že většina konkurentů má pouze 2 nebo 3 GB, což dnes opravdu nestačí.

Může být 64 nebo 128 GB úložiště. Testoval jsem verzi 64 GB. Z tohoto čísla, 51.51 GB je zdarma a můžete ji rozšířit pomocí paměťové karty microSD až do 256 GB.

Tablet je poměrně rychlý. Trochu mě to překvapilo, protože jsem od Helio P22t něco neočekával. Během testovacího období však neexistovaly prakticky žádné zpoždění a ty, které nebyly označeny za kritické. S hrami je však vše poněkud odlišné. Hardware je dostatečný pro jednoduché arkády a vážné tituly lze přehrát pouze v pohodlí pomocí minimálního grafického nastavení. Níže je několik z nich a FPS bylo měřeno pomocí GameBench:

 • PUBG Mobile. Balance, zahrnuté stíny, průměrně 26 FPS
 • Shadowgun Legends. nízká grafika, průměr 35 fps
 • Call of Duty Mobile. nízká, hloubka pole je zapnuta, režim „Battlefont“ je ~ 56 fps; Battle Royale. ~ 39 fps

Lenovo Tab M10 FHD plus kamery

Hlavní kamera karty Lenovo M10 FHD Plus je reprezentována senzorem s rozlišením 8 megapixelů, f/2.0 clony a automatické zaostření. Charakteristiky samozřejmě nejsou působivé, ale to vůbec není překvapivé. Kvalita kamer v tabletách nikdy nebyla v popředí a při výběru takového gadgetu pravděpodobně nebudete záležet na tom, jak to zaskočí fotografie.

lenovo, smart, recenze, pevný, tablet

Proto je v konkrétním případě kamera docela průměrná. Detail není příliš vysoký, je tu slušné množství hluku, barvy jsou bledé. Video je přesně stejná situace. Full HD, kvalita videí je velmi špatná.

Není zde co popsat. Dělá to, co by mělo. dělá fotky, když to absolutně potřebujete. Mimochodem, zdá se mi, že to výrobce sám rozumí, a proto spolu s tlačítky fotografií a videa existuje další. dokument. V podstatě se jedná o režim, který detekuje text, zarovná jej a překládá ho do černé a bílé.

Přední kamera není také nic zvláštního: modul 5 megapixelů s velmi uzavřeným otvorem. f/2.8. Bude to fungovat například pro videohovory a reprodukce barev bude dokonce o něco zajímavější než ten hlavní.

Aplikace fotoaparátu je minimalistická, existuje jen málo efektů, v nastavení si můžete vybrat ISO, vyvážení bílé, kompenzace expozice, režim střelby, mřížku, časovač atd.

Odemknutí metod

Existuje pouze jedna metoda odemknutí. rozpoznávání obličeje. Pro jeho implementaci se používá pouze přední kamera. Nemohu tuto metodu nazvat zvláště rychle, jen průměrnou úroveň rychlosti. Ale jistě, je to rychlejší než ruční zadávání hesla. Ale pokud jde o stabilitu, je vše v pořádku, pokud je světlo kolem.

Ve tmě nebude také fungovat metoda a také chybí možnosti pro automatické zvýšení jasu displeje. Můžete to samozřejmě zvednout ručně a tak spálit oči, ale to je stěží perfektní řešení. A úroveň minimálního jasu podsvícení, i přes velkou oblast displeje stále nestačí k plnému osvětlení obličeje. V této situaci vás ušetří pouze heslo nebo vzor.

Lenovo Tab M10 FHD plus výdrž baterie

Lenovo Tab M10 FHD Plus má baterii 5000 mAh, což podle dnešních standardů není tolik. Over, i mnohem tenčí tablety na trhu jsou vybaveny 6000-7000 mAh baterie. Toto číslo je pro chytré telefony, nikoli tablety s velkou úhlopříčkou. Zvláštní rozhodnutí Lenovo by měl nainstalovat větší baterii.

Jak dlouho může tablet pracovat na jednom poplatku přímo na vás závisí. Pokud se ho dotknete pouze ve večerních hodinách, abyste mohli sledovat něco ve streamovacích službách, surfovat po internetu nebo číst, pak baterie vydrží 2-3 takové večery. V případě, kdy je tablet aktivně používán od rána do večera, nebude trvat více než jeden den. PCMark 2.0 Test při maximálním jasu obrazovky trval jen 4 hodiny a 6 minut. nestačí.

Nabíjení se provádí prostřednictvím typu-C:

 • 00:00. 8%
 • 00:30. 28%
 • 01:00. 50%
 • 01:30. 71%
 • 02:00. 89%
 • 02:30. 97%

Zvuk a komunikace

V tabletu jsou pouze dva reproduktory a hrají ve stereo. Objemový rozpětí obecně stačí pro sledování filmů, televizních pořadů nebo her a hudby, ale nezlomí žádné záznamy. Kvalita je docela normální, při maximálním objemu, mírná zkreslení jsou stěží slyšitelné, což je příjemné. K dispozici je doplněk Dolby Atmos se třemi předvolbami a vlastním ekvalizérem, který vám umožní přizpůsobit zvuk svým vlastním preferencím.

Zvuk v sluchátkách lze popsat jako slušný prostřednictvím kabelových sluchátek i bezdrátových. Na ně jsou aplikovány stejné zvukové efekty, takže zde lze vše přizpůsobit.

Je hezké, že bezdrátové moduly v tabletu jsou aktuální. Jmenovitě duální pásmový Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.0. Mimochodem, pracují bez problémů.

Firmware a software

Tablet běží na Androidu 9.0 koláč bez skořápky třetích stran, ale s funkcemi od výrobce. Lenovo žongloval s položkami v nastavení a přidal několik možností, které zvyšují pohodlí. Můžete si vybrat, jak se stolní počítač zobrazí: Všechny aplikace na ploše nebo v posuvné nabídce. Navigační panel má tři režimy: klasické (tři tradiční tlačítka), firmy (tlačítka jsou posunutá doleva a zbytek oblasti bude naplněn aplikačními zkratky) a režim kontroly gest (původní systém dvou knoflíků z 9. verze Androidu).

Displej můžete aktivovat nejen tlačítkem, ale také dvojitým klepnutím na deaktivovanou obrazovku nebo při zvedání zařízení. Existuje „asistent obrazovky“: malý panel nástrojů s rychlým přístupem k některým funkcím ze snímků obrazovky, obrazovky, nočního režimu nebo změny barevného profilu atd. Mezi předinstalované aplikace najdete dříve zmíněné dolby Atmos, tipy pro použití tabletu a dítěte.

V posledně jmenovaném existuje mnoho užitečných funkcí pro rodiče: profil dítěte, časový limit, filtr s modrým světlem, varování před nesprávným držením těla a zákaz používání tabletu při třepání. Existuje několik aplikací předinstalovaných v něm (kamera, zbarvení) a můžete tam přidat stažené.

Výrok

Lenovo Tab M10 FHD Plus je příkladem levné tablety, který vypadá dobře, je dobře vyroben a má pevnou obrazovku. Ale jeho úroveň výkonu je průměrná. Tato nuance je však patrná pouze ve hrách a složitých úkolech. Mezi ostatními profesionály existuje spousta úložných a dobrých vestavěných reproduktorů.

Jaké jsou nevýhody? Osobně jsem byl velmi rozrušený baterií. opravdu očekáváte více z tabletu a rozhodně ne 5000 mAh. Kamery jsou samozřejmě průměrné, ale to se dá očekávat. Obecně platí, že za svou cenu je Lenovo Tab M10 FHD Plus dobrá volba.

Přihlaste se k odběru našich účtů:

Píšu podrobné recenze různých gadgetů, používají chytré telefony Google Pixel a zajímají se o mobilní hry.

Recenze: Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus s asistentem Google (2. gen)

The Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus s asistentem Google (2. gen) je názvem a je jedním z větších tablet, které spolupracují s Google ‚Smart Assistant. V přístavišti to funguje ploché a vzpřímeně. což se zdvojnásobuje jako jeho nabíječka. a tak jsme zařízení používali během našeho testování. V ruce to není výjimečně těžké, které jsme si všimli, když jsme použili kameru. Ale ve vzpřímeném stánku se to cítilo užitečnější.

Karta Lenovo Smart M10 funguje jako tablet i jako displaygearbrain

Funkce a detaily

Tablet je také zařízení Android, které má 2.3GHz Octo-Core Processor, 4 GB RAM a 128 GB interního úložiště a navíc je na straně slot microSD, pokud máte pocit, že potřebujete více. Máte také dva reproduktory s Dolby Atmos, dva mikrofony a 3.5mm zvukový konektor. Tablet můžete nabít samostatně prostřednictvím port micro USB za nabíjení, pokud není nastaven proti nabíjecímu portu na doku.

Koupit na Lenovo.com

10.3palcová obrazovka je poměrně velká a pěkná a je to FHD, plné vysoké rozlišení, což znamená, že vidíte rozlišení 1920 x 1080p. To je hezké, zejména proto, že karta Lenovo Smart M10 FHD Plus s asistentem Google má vyhrazenou kartu YouTube, kterou můžete sklouznout zleva a nechat vám přehrávat hudbu, videa nebo žít YouTube TV, pokud máte účet.

Stejně jako u Lenovo Smart Tab M8 jsou mikrofony klíčové. takto vás asistent Google uslyší, když požádáte Google o pomoc a jak se připojíte prostřednictvím videokonferenčních aplikací.

Tablet přichází s Androidem 9.0, což je nešťastné, protože existují tablety, které si můžete koupit nyní s Androidem 10.0 a nemohli jsme to také aktualizovat.

Lenovo Smart Tab M10 má pozoruhodně ostrý a čistý FHD Screengearbrain

Například zvuk nebude to, co získáte z nového zvuku hnízda, ale je to v pořádku, ne.li trochu tenké. Pro pravidelné použití při sledování rychlých videí, krátkých zpravodajských klipů a podobně, Lenovo Smart Tab M10 FHD plus s asistentem Google poskytne.

Tablet jsme našli někdy jen trochu pomalý a nereagovali na probuzení i s dvojitým klepnutím. Asistent Google se někdy zastavil před odpovědí.

To znamená, že obrazovka je špičková, s barvy čistými, vyskakujícími z obrazovky. Rozlišení je velmi ostré a obrazovka byla velmi jasná. pěkný zážitek sledování videa na zařízení.

lenovo, smart, recenze, pevný, tablet

Koupit od Best Buy

Pokud jde o kamery, máte zadní, automatické zaostření, 8 MP fotoaparát a 5 MP pevnou zaostření a jsou v pořádku-určitě dost dobré pro videohovory a konference pro práci. Zjistili jsme, že je určitě není kvalita, kterou budete očekávat na rodinnou dovolenou, a dokonce i zadní kamera postrádá ostrost také smartphone kamery. Neočekáváme však, že si někdo kupuje tablet pro své fotografické potřeby a například jako zařízení Google Duo to funguje dobře.

Všimněte si, že zde není fyzická závěrka, která by zamkla kameru, pokud si vyberete, ani způsob, jak ztlumit asistent Google. Ale vytvoření vždy pro asistenta Google je vlastně trochu komplikované (o kterém budeme diskutovat níže) a aktivně musíte nastavit hlasový asistent společnosti Google do režimu poslechu, takže zde není nutné ztlumit tlačítko.

Lenovo Smart Tab M10 má na backgearbrainu 8 MP kameru

Pojďme si promluvit o nabíjení. Baterie 5 100 mAh je pevná. a pokud používáte inteligentní kartu M10 na doku, téměř nikdy nebudete muset testovat její setrvačnou sílu. Životnost baterie ve výchozím režimu také pomáhá rychlým až temným režimem. Můžete prodloužit čas, kdy obrazovka zůstane prostřednictvím nastavení, což bude baterii více úkolem. Je to také něco, co doporučujeme, pokud budete chtít používat okolní režim.

Jak jsme již zmínili, můžete nabít inteligentní kartu M10 přes port micro USB na boku nebo ji jen zakotvit do stojanu. Až bude správně připojen, nejen uslyšíte uspokojivé kliknutí, tablet bude také hrát mírný zvonek, takže víte, že je stabilní a nabíjená.

Velikost inteligentní karty M10 je přímo ve jménu. Toto je 10.3palcová obrazovka, přibližně stejná velikost jako inteligentní jóga s asistentem Google, kterou jsme nedávno zkontrolovali, ale odstín větší. Máte také stánek, s nímž se můžete potýkat, protože jógová inteligentní karta by mohla být trochu nakloněna štíhlou skrz jeho stojan. Inteligentní karta M10 je opravdu více displeje.

Okolní režim může proměnit lenovo inteligentní kartu M10 na inteligentní domovský displaygearbrain

Asistent Google

S knihou Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus s asistentem Google získáte tablet, který používá asistent Google jako hlasového operátora. Jedním z klíčových funkcí je však něco, co se nazývá Ambient Mode, což znamená, že když je toto nastavení na kartě Assistant, osobní výsledky se zobrazí na hlavní obrazovce, když je tablet zakotven. Připomenutí, počasí pro vaši polohu a takové budou viditelné.

Ale nastavit režim okolního prostředí, který není výchozí nastavení, když poprvé získáte novou inteligentní kartu M10, je trochu překážkou, natolik, že nastíníme v samostatném kusu, jak tuto funkci umístit na místo. Bez něj nemůžete jen zavolat na Google a požádat o jeho pomoc.

Existují další nastavení, která budete chtít také použít, abyste skutečně proměnili tablet na více inteligentního domácího centra, včetně dvojitého klepnutí pro probuzení a zvýšení pro probuzení a potenciálně zvětšení času předtím, než obrazovka bude spát. Asistent Google vás nemůže slyšet, pokud Smart Tab M10 spí. Takže nebudete moci zavolat na Google z celé místnosti a zeptat se na něj počasí bez obrazovky.

Smart Tab M10 je také certifikována TUV, což je německá certifikace, a znamená část jejího designu zaměřeného na pomoc s napětím očí způsobené modrým světlem, ať už je to něco, o čem se zajímáte nebo ne.

Karta Lenovo Smart M10 (vlevo) ve srovnání s velikostí převodovka M8 (napravo)

Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus s asistentem Google (2. gen) je 269.99 pro verzi 128 GB. Například můžete vyzvednout levnější verze s 32 GB, které jsme viděli pro 169.99.

Koupit od Best Buy

Stojí za nákup?

Karta Lenovo Smart M10 FHD Plus s asistentem Google (2. gen) je zařízení 270, které může fungovat jako tablet i inteligentní domácí displej. Má skvělou obrazovku, rychlou kartu pro YouTube vlevo a všechny funkce, které byste očekávali od základního tabletu. Bohužel to není upgradovatelné na Android 10 a občas jsem to považoval za trochu pomalu ve své odpovědi.

Skutečným prodejním bodem však je jako potenciální inteligentní domácí zařízení aktivací okolního režimu pro asistenta Google. To máte, máte 270 displej, který se může zdvojnásobit jako nástroj pro videokonference, inteligentní domácí ovladač a centrum pro vaše účty Google. To je samozřejmě podobné tomu, čeho může také Smart Tab M8 dosáhnout, i když to, co se sem opravdu dostanete rozhodnout, zda to dělá za upgrade nebo ne.

Pro ty, kteří plánují používat inteligentní kartu M10 jako displej, a ten, který se nejen spojí s asistentem Google, ale je to, co použijete ke sledování videoobsahu nebo klepnutím na videokonference, myslíme si, že upgrade pravděpodobně stojí za to.

 • 10.3palcový displej
 • Obrazovka je ostrá, jasná a barvy pop
 • Dobře se integruje s účty Google a asistentem Google

Podívejte se na Gearbrain, náš inteligentní kontrolu kompatibility domů a podívejte se na další kompatibilní produkty, které pracují se zařízeními s asistentem Google Assistant.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS