Lenovo Tab P1 Plus Recenze: Rozpočet tabletu Android, který je překvapivě dobrý. Tablet jógy 11

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Některé hity, pár chyb

Ti, kteří hledají zbrusu nový tablet, se obvykle uchýlí k získání nejnovějšího modelu z Apple nebo Samsung. A co víc, ve snaze lana u kupujících s vědomím rozpočtu, obě značky nyní nabízejí tablety VFM také. Proto je těžké přehlédnout Apple-Samsung Duopoly v segmentu tabletů, i když to neodradilo Lenovo duchy. Ve skutečnosti, při příchodu po spuštění karty Premium P11 Pro (Review), značka představila tablet přátelský k peněžence ve formě karty Lenovo Yoga 11. Podařilo se mi dostat ruce na jednotku a tady je to, co si z toho dělám.

Design

Návrh lenovo jógy 11 je dvojitý meč. Na jedné straně, při 650 gramech, není jednotka tak elegantní nebo lehká jako některé jiné konkurenční 11palcové tablety. Na druhou stranu, zařízení nabízí fantastický, vestavěný kovový stojan, který lze použít k umístění karty 11 hladce na rovný povrch. A co víc, stojan je doplněn poněkud robustním závěsem, který nabízí dostatečné tření a pogumované pouzdro, čímž se zajišťuje, že tablet zůstane na obrazovce.

Nyní, když jsem použil tablet po lepší část týdne, přiznám se, že se mi trochu líbí stojan. Vidíte, stojan mi umožňuje pouzdrovat tablet poblíž mého monitoru a tím mohu použít displej jednotky jako sekundární obrazovku pro všechny mé potřeby spotřeby médií. A co víc, nemusím tablet z jerry, abych stál vzpřímeně. Pomáhá také, že se tablet nevzdává, když přijímám videohovory, a přestože jsem testoval vody pomocí zařízení v přeplněném metru, jsem přesvědčen, že kloubní stojan nabídne mnohem lepší přilnavost v ruce na rozdíl od chabého případu.

Ergonomie stranou, Lenovo nezanechal žádný kámen při navrhování jógové karty 11 a jednotka nabízí prémiové přizpůsobení a dokončení také. K této poznámce byl tablet zkonstruován v plném rozsahu pomocí kovu a podvozek se neohýbá nebo nedává bez ohledu na to, jak zařízení uchopíte. A co víc, zadní část tabletu využívá tkanou látku, která nejen zdůrazňuje celkový vzhled zařízení, ale také zlepšuje pocit uživatele v ruce. Nyní, k mému zděšení, tablet se neposílá se senzorem otisků prstů. Techna rozpoznávání obličeje jednotky však během mého stintu fungovala docela dobře.

Pokud jde o I/O, karta jógy 11 se dodává s tlačítkem pro kliknutí a kolébku hlasitosti na pravé páteři. Zajímavé je, že válcová boule ve spodní části je také umístěna řada hardwarových součástí, včetně dvou reproduktorových jednotek a portu USB typu-C pro nabíjení zařízení. Tabletové lodě se dvěma dalšími ovladači reproduktorů umístěných na obou stranách jeho rámu, spolu s duálním mic pole, které sedí nahoru. Bohužel, zařízení se neposílá s 3.5 mm jack, který je zmatený, když uvažujete o obvodu a velikosti tabletu. Ale odbočuji.

Displej a zvuk

Lenovo zasáhl míč z ballparku pomocí OLED displeje Tab P11 Pro. Bohužel, karta jógy 11 získává IPS LCD panel, i když obrazovka je stále dost dobrá pro sledování filmů za běhu. Specifice, tabletové lodě s 11-palcovým, 2 000 x 1 200 pixelů 2K panel, který nabízí špičkový jas 400 nits. Tablet navíc přichází s certifikací WideVine L1, čímž zajišťuje, že uživatelé mohou streamovat své oblíbené televizní pořady a filmy v HD z různých služeb OTT. To znamená, že i když bych mohl předat HDR média přes YouTube, tablet nepodporuje přehrávání HDR z Netflixu, což je bummer. Zajímavé je, že tablet podporuje Dolby Vision, takže streamování HDR může být možné pomocí softwarové záplaty po řádku. Na světlé straně displej nabízí dobré úhly sledování a je ohraničen také elegantními rámy. A co víc, na rozdíl od většiny LCD obrazovek, displeje jógy 11 dělá spravedlnost tmavším odstínům, což je pěkné.

Uvědomte si, že displej je omezen na 60 Hz, takže můžete chvíli trvat, než se aklimatizujete na animace a přechody uživatelského rozhraní zařízení. Naštěstí byla míra dotykové odezvy panelu podle mého vkusu a displeji se podařilo hladce vyzvednout na všechny mé přejetí a gesta. Ujišťujeme vás, že nadšenci BGMI touží po tabletu se slušným výkonem a responzivní obrazovkou najde spoustu, které se zde líbí. Pohybujte se dál, odmítnutí dlaně displeje není nejlepší, můžete však zařízení uchopit tím, že držíte stojan, abyste se vyhnuli jakýmkoli náhodným dotykům.

K mému zděšení, karta Lenovo Yoga 11, vynechává konektor pro sluchátka. Nyní se jednotka poněkud vyrovnává vynecháním tím. Bez ohledu na to, filmové a zvukové buffy určitě zvednou obočí, když se podívají na list Spec Tab 11.

Výkon a software

Tab 11 jógy Lenovo je podporován procesorem MediaTek Helio G90T, který funguje spolu s LPDDR4X Memory a UFS 2.1 Úložiště. Pro nezasvěcené bylo SOC spuštěno chvíli zpět a v té době byl přesvědčivou čipovou sadou střední třídy, která mohla bez námahy řídit hry a aplikace hladovějící zdroje a aplikace. Je samozřejmé, že výkon čipové sady není podle dnešních standardů příkladný, ale karta 11 jógy si stále může držet vlastní v oddělení výkonu.

Začněme hraním her a zde, karta 11 jógy 11 může spustit graficky vyvíjející hry, jako je BGMI ve skromném nastavení. K této poznámce může tablet spustit hru na HD Graphics Preset a High Fur Func. Bohužel, navzdory snížení grafiky na „hladkou“ předvolbu, tablet bude stále omezit vaši hru na 45 snímků za sekundu nebo nastavení „Ultra“. Naštěstí zařízení nevykazovalo žádné hlavní kapky rámečku při spuštění názvu a tempy zařízení nebyly nepřirozeně ani nepřirozeně.

Každodenní výkon tabletu ani nezklame. Ve skutečnosti by jednotka mohla pohodlně udržet půl tuctu aplikací v paměti, jejichž takové patří YouTube, Netflix atd. Nyní se zkušenost skákání z jedné aplikace na druhou ponechává trochu žádoucí a animace uživatelského rozhraní se občas objevují jako koktání. S výjimkou toho, že tablet neukazoval žádné hlavní známky bojů, když jsem ho den co den používal. Over, buňka 700 mAh jednotky zajistila, že zařízení musím doplnit pouze každý druhý den. Ujišťujeme vás, že karta 11 přežije vaše nejdelší sezení, aniž by se rozbila pocení.

Pokud jde o software, karta Lenovo jóga 11 lodí s Androidem 11 z krabice. Rozhraní je poměrně skladem a také získáte dětský prostor a zábavní rozbočovač společnosti Google, které agreguje všechny vaše oblíbené televizní pořady a filmy na jednom místě, což zajišťuje, že nemusíte naskočit z jedné aplikace na druhou, abyste našli něco, co byste měli sledovat. Tablet také přichází s podporou Precision Pen společnosti 2, ale budete si však muset koupit samostatně.

Výrok

Karta Lenovo Yoga 11 stojí Rs 40k, ale ty, které se dívají na tablet, si ji mohou vyzvednout kolem 30k z portálů E-Commerce, jako je Amazon. Za svou diskontovanou cenu přináší kartu 11 jógy hodně ke stolu, včetně displeje s vysokým rozlišením a kompetentního SoC. To znamená, že uživatelé agnostičtí platformy by mohli najít lepší hodnotu v nové 10.5palcový iPad, který prodává za stejnou cenu, i když nabízí rychlejší čipovou sadu a soudržnější rozhraní. Bez ohledu na to, pokud hledáte tablet VFM Android, najdete jen málo nechuťové o nejnovější nabídce Lenovo.

Klady:

 • Stylový, funkční design
 • Displeje s vysokým rozlišením a hlasité reproduktory
 • Dlouhodobá výdrž baterie

Nevýhody:

 • Žádný konektor pro sluchátka
 • Chybí senzor otisku prstu
 • Nelze předat HDR média z Netflixu

Lenovo Tab P1 Plus Recenze: Rozpočet tablet Android, který je překvapivě dobrý

S masivním 2K displejem, reproduktory Dolby Atmos a značnou baterií, vytvořil Lenovo nejlepší tablet pro Android za méně než 250?

Červen, který často chodí Kerry, slouží jako technologický editor ZDNET a sídlí v New Yorku. Zkontroluje nejnovější spotřebitelské gadgety a sdílí rady, aby z nich vytěžili maximum.

Červen, který často chodí Kerry, slouží jako technologický editor ZDNET a sídlí v New Yorku. Zkontroluje nejnovější spotřebitelské gadgety a sdílí rady, aby z nich vytěžili maximum.

Lenovo tab p11 plus

výhody a nevýhody

 • Sharp 2K IPS displej
 • Boční popředí reproduktory Dolby Atmos
 • Dlouhodobá baterie 7 700 mAh
 • Cena dobře za to, co dostanete
 • Kamery jsou průměrné
 • Software se občas může cítit pomalý
 • Chybí politika aktualizace
 • Ne 3.5mm konektor pro sluchátka

Tato recenze byla původně zveřejněna 6. dubna 2022 a byla aktualizována 8. května 2023.

Pokud jde o špičkové tablety Android, Samsung je nesporným králem. Ale zatímco konkurence zůstává v horním echelonu vzácná, na trhu s nízkým a středním rozvojem je dostatek místa pro ostatní výrobce, jako je Lenovo, vládnout nejvyšší.

Testoval jsem na kartě Lenovo P11 Plus. cenově dostupný tablet společnosti a já musím přiznat, že je to docela záhada. Za prvé, tablet nese specifický list, který téměř soupeří s více prémiovými nabídkami. Zároveň Lenovo Tab P11 Plus při počáteční rychlosti 209, mnohem méně než konkurenční tablety. Je to scénář „příliš dobrý na to, aby byl pravdivý“? Uvidíme.

Specifikace

Operační systém

4/6GB RAM, 64/128 GB úložiště, rozšiřitelné až 512 GB prostřednictvím microSD

11-palcový, 2k (2 000 x 1 200) IPS panel s 60 Hz

13MP zadní kamera (automatické zaostření), 8MP přední (fixní zaostření)

Porty připojení

Micro USB-C 2.0, 4-bodové kolíky Pogo, sloty pro konektor klávesnice, slot pro kartu microSD

K čemu používáte tablet? V závislosti na odpovědi můžete v určitých specifikacích a funkcích najít větší hodnotu než ostatní. S Tab P11 Plus. Lenovo pokrývá základny toho, co by většina uživatelů měla mít na paměti: displej dostatečně velký pro produktivitu a zábavu, kapacitu baterie, která vás nebude udržovat visící zásuvkou a procesor, který tuto práci dokončí. Rád bych viděl 3.5mm konektor pro sluchátka na tabletu, ale prozatím to udělá bezdrátový zvuk.

Design

Spektrum návrhů tabletů nebylo nikdy nejodvážnější a Lenovo Tab P11 Plus se neliší. (Myslím, kolik se můžete změnit z konvenční, obdélníkové desky.) Je vyrobeno z dua hliníkového a gumového materiálu, který společně vytváří design unibody, který je dostatečně průmyslový a robustní, aby držel hodnocení IP52. To znamená, že zařízení je chráněno před většinou prachových částic a sypáním vody. Vezmu to.

V rámci cenového rozpětí sub-300 jsem zjistil, že tablety často šly na externí hardware a vybírají lesklejší plastové povrchové úpravy, které vyvolávají dutý a levnější pocit. To není případ s Tab P11 Plus. Je skvělé držet se a přenášet kolem a má dobře vyvážené rozdělení hmotnosti.

Moje recenzní jednotka, která přišla v břidlicové šedé barvě, je minimální a elegantní v designu. Pro tablet Enterprise nebo Home Entertainment bych doporučil tmavší tóny břidlice šedé přes alternativní platinovou šedou a modernistickou šedozelenou dokončení. Účinně také udržuje menší značku na zadní straně zařízení.- Logo Lenovo a Dolby Atmos.- Jemný a zmírněný.

Na zadní straně najdete také jediný objektiv 13MP fotoaparátu, který je schopen automatického zaostření a nahrávání 1080p videa za 30 snímků za sekundu. Řeknout, že kamera odvede dobrou práci na fotografiích a videích by bylo přehnaně. Většina obrázků, které jsem pořídil, byla nevýrazná barva a přehnaná prostřednictvím softwaru. Tab P11 Plus není v žádném případě náhradou za váš smartphone nebo kameru DSLR. Ale znovu bych nedoporučoval koupit žádný tablet pro výkon kamery.

Přepnutím na přední stranu tabletu je 11palcový, 2k (2 000 x 1 200) panel IPS, s dostatečným množstvím rámečku obklopujícího čtyři strany. Drží kartu P11 Plus v orientaci na krajinu, rámeček poskytuje mému ruce dostatek přilnavosti a zabrání jim, aby na obrazovce způsobili nějaké chyby a náhodné lisy. Je také užitečné, že 8MP fotoaparát směřující vpředu je soustředěn nahoře, když je tablet držen tímto způsobem. Byli byste překvapeni, kolik tablet umístí kameru na kratší stranu těla, což způsobí dezorientující zážitek z webové kamery.

Jsem také velkým fanouškem toho, jak ostré a přesné jsou barvy na kartě P11 Plus, zejména pro tablet, který stojí 209. Pro panel IPS bylo úhly sledování konzistentní na to, aby se podíval, a nebyl problém s přesunem barev, který bych normálně našel na levnějších displejích. Měl bych zdůraznit, že testovací jednotka, kterou mi poslal Lenovo, je upgradovaná varianta 259 s 6 GB RAM a 128 GB úložiště, ale kvalita displeje je stejná na desce.

V 11 palcích je Tab P11 Plus podle mého názoru sladkým místem pro velikosti tabletů. Není to tak kolosální jako 12.9palcový Apple iPad Pro nebo 14.6-palcová samsung galaxie Tab S8 Ultra. ale je jen dost velký na to, aby nabídl větší zážitek z prohlížení než tradiční smartphone. Také je to hodně jasné s maximálně 400 nits. Neměl jsem potíže s sledováním obsahu uvnitř a venku.

Obklopující kartu P11 Plus je tlačítko napájení.- Což se nezdvojnásobí jako senzor otisků prstů, plus rocker hlasitosti, port USB-C, slot pro kartu microSD, čtyři stereofonní reproduktory, které jsou optimalizovány pro Dolby Atmos, čtyřbodové kolíky Pogo a konektor klávesnice. I když jsem neměl šanci otestovat volitelné příslušenství, Lenovo nabízí listové pouzdro a balíček klávesnice, aby se snížil na kartě P11 Plus.

Vzhledem k kvalitě sestavení a designu tabletu Lenovo bych rád viděl nějakou formu senzoru otisků prstů.- fyzické nebo dispojné.- Kvůli nestabilitě rozpoznávání obličeje Androida. Tablet by často než ne, snažil by se naskenovat můj obličej a místo toho vyzval k odemknutí špendlíku. Je to dealbreaker? Pravděpodobně ne. Po prvních několika dnech používání tabletu jsem si jen zvyklý odemknout starou cestu.

Výkon

Tab Lenovo Tab P11 Plus je napájen procesorem MediaTek Helio G90T a bude spustit většinu aplikací, které na to hodíte. Pro mé každodenní použití, mezi něž patřilo sledování videí kurátovaných v zábavním prostoru Androidu, vyhledávání receptů, prohlížení webu a řešení denního Wordle, Tab P11 Plus to zvládl jako šampion. Tableta začala vykazovat známky slabosti, teprve tehdy, když jsem začal hrát graficky náročné hry, jako je Asphalt 9 a Iron Blade.

Zde je srovnání GeekBench 5 mezi tabletami Android z Tab P11 Plus, aby vám poskytly větší představu o tom, jak vystupují na rovnoměrném hřišti. S jednorázovým skóre 491 a vícejádrovým skóre 1 581 je tablet Lenovo o krok nad soupeři Samsung a TCL.

Abych byla tato čísla testována, rozhodl jsem se použít tablet jako svůj vyhrazený pracovní stroj za poslední týden. Díky režimu produktivity a systému správy obsahu založeným na cloudu jsem spároval bezdrátovou klávesnici na Tab P11 Plus a byl jsem schopen jít o svou každodenní pracovní rutinu. Režim produktivity, jako je Dex Samsung, transformuje rozhraní tabletu Androidu na zážitek podobný plochu.

To znamená, že aplikace se otevírají v miniaturních oknech namísto celé obrazovky a statický hlavní panel na spodní straně zobrazuje vaše aktivní programy ve formě ikon. Obecně platí, že zasílání zpráv, odesílání a reakce na e.maily a reagování článků se cítilo pomalejší než jak by to bylo na mém MacBook Air. Tablet byl však dostatečně silný, aby ukončil většinu dní mezi 40% až 45% baterie.

Když už mluvíme o tom, kapacita 7 700 mAh na kartě P11 Plus by měla pro většinu uživatelů dobře projít, včetně cestovních profesionálů a studentů. V průměru jsem dostal čas obrazovky devět hodin, než jsem musel nabít tablet. Dokonce i tehdy, 20w rychlé nabíjení plně doplňovalo Tab P11 plus do tří hodin, vítaná upgrade z 5W na 15 W nabíjení konkurentů, jako je TCL Tab 10s.

Pokud jde o kartu P11 plus ‚boční reproduktory, není toho moc si stěžovat. S podporou Dolby Atmos je přehrávání zvuku pohlcující, s důrazem na střední a maxima. Na reproduktory tabletu je však jeden kryptonit: ruce. Při držení karty P11 Plus se dvěma rukama, které pravděpodobně budete, jsou reproduktory bočního hlediska snadno tlumené a potlačeny. To je, pokud nesledujete a neinpracujete s tabletem, zatímco je nastaven na stojan nebo na stoj.

A konečně, pro rodiče může tablet vytočit do vesmíru pro děti Android. Když je zapnutá, Tab P11 Plus přepne na rozhraní přátelské k dětem naplněné učiteli schválenými hrami, vzdělávacími videi a digitálním obsahem, aby bylo každé dítě zapojeno. Prostřednictvím aplikace Family Link můžete monitorovat, nastavit limity na obrazovce a dokonce zamknout tablet z telefonu.

Software a aktualizace

V době psaní této recenze je moje Tab P11 Plus spuštěna Android 11 s lednovou bezpečnostní opravou. Jak se to může zdát, je to úroveň nad mnoha dalšími tabletami střední třídy stále běžící na Androidu 10.

Podle stránky Lenovo Aktualizace Matice, Tab P11 Plus nyní působí na Android 12 a obdrží bezpečnostní opravy až do května 2024. Kadence a kvalita těchto aktualizací zabezpečení jsou stále ve vzduchu.

Sečteno a podtrženo

Za počáteční cenu 209 je Lenovo Tab P11 Plus velmi kompetentní tablet Android a takový, který lze snadno doporučit. Má ideální velikost obrazovky (pro většinu lidí) na 11 palců, je skvělé se na něj podívat a doručuje na stránkou softwaru věcí. Na cestě je několik drobných překážek, jako je nedostatek 3.5mm konektor pro sluchátka, dílčí kamery a skromný procesor. Ale i s nedostatky je těžké argumentovat proti tomu, jak velkou hodnotu získáváte s tímto tabletem.

Mám si jednu koupit?

Doporučil bych Lenovo Tab P11 Plus oběma nakupujícím s rozpočtem a uživateli, kteří jednoduše chtějí tablet velké obrazovky pro zábavu a prohlížení. Můžete jej dokonce použít jako přenosný monitor inteligentního domu. Ale pokud potřebujete více napájení ze svých zařízení.- Řekněme, že jste profesionál, který se daří při úpravě videa nebo jiných úkolů náročných na grafiku.- Pak se budete chtít podívat na více výkonných možností na našem průvodci nákupem tabletů.

Apple iPad (9. gen, 2021)

Pro alternativu Apple je iPad 9. generace stále životaschopným vyzvednutím. Jeho displej měří úzce na 10.Také 2 palce.

Samsung Galaxy Tab A8

Tento tablet Samsung je pravděpodobně nejbližší konkurencí Lenovo Tab P11 Plus, s jeho 10.5palcový displej, 128 GB úložiště a podpora pro rozšiřitelnou paměť.

Amazon Fire HD 8 Plus

Pro děti, podívejte se na Amazon’s Fire HD 8 Plus. Má podobně velký displej, běží na Androidu a může se porazit díky své drsné plastové sestavení.

Lenovo Tab P11 Recenze

Tab Lenovo Tab P11 je tablet vstupní na základní úrovni, který, i když začíná na 260. Kromě toho přichází s některými jedinečnými funkcemi, jako je velká 11palcová obrazovka, kryt klávesnice a stylus, což z něj činí lepší produktivitu než téměř všichni konkurenti v tomto cenovém rozpětí. Takže to stojí za to? Sledujte recenzi a zjistěte, zda tablet vyhovuje vašim potřebám nebo ne.

Co je uvnitř krabice?

Krabice obsahuje některé základní příslušenství a úplný seznam položek uvnitř pole je:

 • Nejprve jste uvítáni tabletem,
 • Pak najdete nástroj pro odstranění zásobníku microSD,
 • Rychlý návod,
 • USB typu C na kabel
 • Nakonec nabíječka

Přehled

Tab Lenovo P11 je vítězem v kategorii hodnot a díky rozlišení 2K na 11palcové obrazovce je také vítězem v kategorii displeje. Panel LCD má vynikající kontrastní a dynamický rozsah, ale barvy se mohou cítit trochu vyplavené a velký povrch je vhodný pro surfování. Je to také dobrý tablet pro e.knihy a můžete dokonce sledovat venku za slunečného dne, a to díky svému jasu 400 nits. Tab P11 má vynikající reproduktory Quad optimalizované s Dolby Atmos, takže si užívají filmového pohybujícího se zvukového zážitku snadné a bezproblémové. Má také vynikající výšky a slušné basy, která je vhodná pro platformy Netflix a další mediální streamování. Kompletní seznam specifikace pro zařízení je:

 • OS: Android 10 (Android 11 nadcházející)
 • Procesor: Octa-Core Snapdragon 662
 • Displej: 11palcový IPS LCD panel
 • Rozlišení: 2000 × 1200
 • Storage and RAM: 64 GB/4GB RAM, 128 GB/4GB RAM, 128 GB/6GB RAM
 • Kamery: 13MP primární, 8MP sekundární
 • SIM: Nano-Sim
 • Paměťová karta: microSDXC
 • Baterie: 7700 mAh (10-12 hodin času na obrazovce)
 • Rozměry a hmotnost: 258.4 x 163 x 7.5 mm (10.17 x 6.42 x 0.30 in) a 490 g (1.08 lb)

Funkce

Tab Lenovo P11 je vybavena dobrou sadou funkcí a zde jsou výsledky, které jsme našli při našem testování:

Android Experience. Tab P11 běží na nejnovějším a největším vydání Android 10 a bude aktualizován aktualizací Android 11, jakmile bude vydána stabilní aktualizací od Lenovo. Díky tomu je tablet odolný vůči budoucnosti a je připraven na cokoli, co na to můžete hodit, ale nedostatek podpory Android 12 může být pro některé lidi bummer.

Velký displej-přichází s 11palcovým LCD panelem s rozlišením 2000 × 1200, což je slušné, ale barvy se mohou cítit trochu vyplavené ve srovnání s jinými displeji konkurentů. Velká velikost je však ideální pro hraní, produktivitu a spotřebu médií.

Vynikající procesor-Lenovo’s Tab P11 je vybaven osmijádrovým 11-nm Snapdragon 662 Soc a může získat až 2.Rychlosti 3GHz. Proto poskytuje vynikající výkon pro cenovou značku a působí obdivuhodně v jakékoli aplikaci hry nebo produktivitě.

Slušné kamery. Je vybaven primárním senzorem 13MP 1080p, který klikne na dobré fotografie, ale postrádá stabilitu nahrávání videa a široký sekundární senzor 8MP 1080p, který poskytuje vynikající zážitek. Je tedy ideální pro hovory a pracovní schůzky s vynikajícím zvukem z mikrofonů s dvojitou pole.

Zvukový zážitek-karta je dodávána se čtyřmi reproduktory s certifikací Dolby Atmos, které mohou poskytnout nějaký fantastický zvukový zážitek a funguje dobře jako mediální stroj, který může streamovat Netflix a další platformy na cestách. Nemá však zvukový konektor, který může být pro některé lidi bummer.

Životnost baterie-Tablet je vybaven buňkou 7700 mAh, která může rychle dodávat celodenní výdrž baterie, a také podporuje standard rychlého nabíjení z Qualcomm přes rozhraní USB-C pro odolnost proti budoucnosti.

Kvalita budování. 7.Hliníkové tělo 5 mm se cítí dobře v ruce kvůli jeho relativně nízké hmotnosti 490 gramů a zaoblené rohy. Kromě toho pogumovaná vrstva pokrývá asi třetinu zadní strany po celé délce těla, což uživateli poskytuje další přilnavost. Díky tomu je skvělý pro trvanlivost a pomáhá uživateli poskytovat skvělý zážitek z budování.

Další funkce. Tablet je vybaven různými senzory, jako je akcelerometr, senzor gyro a senzor blízkost. Podporuje také nano-SIM a microSDXC kartu, která může pomoci rozšířit jeho standardní 64 GB nebo 128 GB úložiště.

Pro koho je toto zařízení?

Sada funkcí zařízení obsahuje tři kategorie lidí a jsou:

Každodenní uživatelé. Tab P11 je úžasný pro každodenní uživatele a poskytuje vynikající výkon a krásný mediální zážitek, který ostatní stěží odpovídají ostatním. Díky rozpočtové cenovce s 260 dolarům vám tento tablet pomůže dostat se do světa tabletů Android tím, že se stanete skvělým prvním zařízením a bude ideální pro lehké použití, jako je surfování na webu, procházení sociálních médií, streamování filmů s Netflixem, A některé příležitostné hraní na cestách.

Odborníci, kteří hledají sekundární zařízení. pokud potřebujete sekundární tablet pro veškerou práci a již máte primární pracovní zařízení. Poté je pro vás karta P11 perfektní, protože to může být vynikající doplňkové zařízení s velkou obrazovkou a krytem klávesnice a stylus pro zvýšení produktivity na maximum.

Výhody a nevýhody získání karty P11

Klady

 • Kvalitní displej s panelem rozlišení 2000 × 1200, který poskytuje ostré obrázky.
 • Podporuje volitelné pero/stylus s odmítnutím dlaní.
 • Poskytuje špičkový výkon s procesorem Octa-Core.
 • 4 GB RAM umožňuje multitaskingu bez příliš mnoha škytavek
 • Každý od malých dětí po majitele podniků se spoléhá na své tablety pro práci a P11 je skvělá možnost vstupu.

Nevýhody

 • Lenovo Tab P11 je vhodná pro příležitostné hry a výkon dotykové obrazovky je slušný. Nejedná se však o nejrychlejší panel obnovy na trhu.
 • Žádný skener otisků prstů nevede k průměrnému zámku zabezpečení.
 • Nemá zvukový konektor, který je pro mnoho lidí bummer.

Tab lenovo P11 vs Samsung Galaxy Tab A7

Karta Lenovo P11 může snadno ovládat rozpočtový trh, ale soutěží proti jinému tabletu od Samsung. Samsung Galaxy Tab A7. Porovnání specifikací:

Android 10 (připravovaný Android 11)

7040 mAh (10 hodin) a 476 g

258.4 x 163 x 7.5 mm a 490 g

Планшет Lenovo Tab P11 �� Обзор Тест ИГРЫ �� Для РАБОТЫ и УЧЕБЫ

Tab A7 má některé pozoruhodné funkce, které mohou provést nebo rozbít nákup lenovo P11 a jsou:

Lepší obrazovka-Porovnání obou displejů doporučujeme, abyste dostali kartu Lenovo P11, protože odpovídá Specifikaci Samsung podle specifikace a porazí ji větším 11palcovým panelem. Pokud se však máte rádi punchy barvy, které poskytují zařízení Samsung, získejte Tab A7 Galaxy Tab A7.

Stejný výkon. obě zařízení přicházejí se Snapdragon 662 a můžete očekávat podobný výkon na obou. Na kartě P11 však získáte více RAM, takže s tím máte lepší multitaskingové schopnosti.

Better Camera. Tab P11 od Lenovo má pole senzoru 13MP a 8MP, které naprosto porazí pole Samsung 8MP a 5MP senzoru. Pokud tedy provádíte mnoho videohovorů a natočíte fotografie s tabletem, pak je Lenovo P11 jedinou volbou.

Aktualizace OS a zabezpečení. Lenovo bylo notoricky špatné s aktualizacemi a ukazuje se s jejich zařízeními. Na druhé straně je jedno uživatelské rozhraní společnosti Samsung neustále aktualizováno, aby pro většinu zařízení přineslo více funkcí a bezpečnostních záplat. Pokud jsou tedy aktualizace něco, co zvažujete, pak získejte Samsung Galaxy Tab A7.

Herní zážitek. Obě zařízení přicházejí se stejným čipem a vykreslují stejný rozlišení 2000 × 1200, takže neuvidíte žádný rozdíl v herním výkonu. Proto by získání jakéhokoli zařízení bylo v pořádku.

Takže, který z nich byste měli dostat?

Při pohledu na čísla a funkce doporučujeme přejít na kartu Lenovo P11. Vydává se v roce 2021 a má lepší správu RAM a lepší zobrazení, díky čemuž je vhodný pro mnoho lidí, aniž by mnoho obětoval.

O co byste se měli starat při hledání tabletu v tomto cenovém rozpětí?

Existuje několik věcí, které byste si měli vzít na vědomí před zakoupením zařízení v tomto cenovém rozpětí a jsou:

Kvalita budování. hledejte slušná zařízení pro kvalitu sestavení, která jsou robustní a mohou vám trvat dlouho.

Výkon-Očekávejte, že uvidíte několik skvělých procesorů Octa-Core pro slušný výkon.

Skladování a RAM. získejte minimálně 64 GB úložiště a 4 GB RAM.

Displej-Získejte minimálně 1080p rozlišení s 10-palcovým panelem velikosti obrazovky.

Kvalita zvuku-Očekávejte, že některé dobře znějící reproduktory zakončí vaši mediální zážitek.

Baterie-Hledejte zařízení s celodenní výdrží baterie.

Poznámka: Toto jsou pouze základní doporučení a pokud dostanete něco lepšího v cenovém rozpětí, pak to získejte.

Konečný verdikt

Závěrem lze říci, že karta Lenovo P11 je vynikajícím zařízením za cenu a měla by být vaší primární volbou získat, pokud se chcete dostat do ekosystému tabletu Android. Poskytuje vynikající výkon a mediální zážitek, který ostatní na cenovce soupeří s ostatními. Kromě toho je to dost robustní, aby vám trvalo dlouho, ale stále má na vědomí nějaké nedostatky.

Zejména problémy s aktualizacemi Androidu a vyplavenými barvami, ale pokud se vás to moc netýká, a pokud potřebujete každodenní mediální zařízení nebo stroj sekundární produktivity, pak P11 pro mnoho lidí přináší ideální volbu.

S tím dostáváme na konec recenze a doufáme, že jste považovali za užitečné učinit správné rozhodnutí o tom, zda si potřebujete koupit kartu Lenovo P11 jako svůj tablet výběru. Pokud jste tuto recenzi považovali za užitečnou, laskavě stiskněte tlačítko podobně a sdílejte jej se svými přáteli a rodinou, abyste jim pomohli rozhodnout se o perfektním zařízení. Pokud máte nějaké jiné dotazy, laskavě je nechte v sekci komentářů níže a my se k tomu dostaneme hned, abychom vám našli nejlepší možné odpovědi.

FAQ

Je tablet Lenovo dobrá značka?

Ano, Lenovo je určitě dobrá značka tabletu a vyrábí některá z nejlepších zařízení na trhu. Tab P11 je toho příkladem a přináší fantastický výkon za cenovnici přátelskou k rozpočtu, což z něj činí vynikající zařízení pro každodenní použití.

Můžete použít myš s tabletem Lenovo?

Ano, můžete použít myš s tabletem. Můžete jej připojit k připojení USB nebo povolením Bluetooth pro bezdrátové připojení. Všimněte si však, že některá myš se díky připojení Bluetooth může cítit trochu pomalu a má nějaké problémy s latencem.

Které příslušenství mohu použít s tabletem?

Lenovo oficiálně podporuje dva různé příslušenství. pero a kryt klávesnice. Můžete získat oba z Amazonu a také podporuje různé příslušenství USB-C a donglech přímo z krabice. Mohou se pohybovat od adaptérů po úložiště a IO zařízení, jako je ovladač nebo myš.

Je karta Lenovo P11 dobrá pro hraní her?

Zatímco karta Lenovo P11 je vybavena osmijádrovým procesorem, nedoporučujeme ji pro špičkové hry, protože GPU může bojovat a poskytnout trhaný zážitek. Zdá se však, že příležitostné hry a lehké tituly běží bezchybně a poskytují trvale příjemný zážitek.

Související články:

O Ernests

Jsem do technických gadgetů a víc než to mě zajímá, jak mohou tato zařízení trochu zlepšit náš každodenní život a produktivnější. iPad Pro je moje hlavní zařízení.

Interakce čtenáře

Комментарии и мнения

Po přečtení specifikací pro tento tablet z jiných zdrojů jsem měl dojem, že rozlišení obrazovky bylo 2000×1200 (2k), nikoli 1200×1200, jak je uvedeno v tomto přehledu. Jinak velmi informativní recenze Martin

Chtěl bych vědět, jestli si dnes koupím tento tablet, který je květen 2022, bude pro mě bezpečný pro online bankovnictví a kolik dalších let by to bylo v bezpečí? Nyní mám Samsung, který má 6 let. Také jsem přemýšlel, jestli Lenovo Tab P 11 přichází s aplikacemi jako PowerPoint, Word, Excel nebo Outlook? Má tab P11 také přejetím, aby vyfotil, co je na obrazovce? By 350 kanadských (s výjimkou daně) (tab p11! 4 GB, 64 GB, s klávesnicí a perem) je v květnu 2022 spravedlivá cena?Děkuji, ode mě, tablet figurína.

Ahoj Elonda! Zajímavé otázky, které tam máte! Ano, určitě můžete použít Lenovo Tab P11 pro online bankovnictví. Při provádění online bankovnictví se však velmi doporučuje vyhnout se používání veřejných sítí Wi-Fi, protože tyto veřejné sítě jsou náchylné k hackování. P11 nemá skener otisků prstů, takže je nejlepší používat soukromé sítě po celou dobu pro další zabezpečení. Pokud chcete mít nainstalované aplikace Microsoft Office ve vašem P11, musíte také získat předplatné Microsoft 360, pokud chcete mít aplikace Microsoft Office nainstalovány. S vynikajícími specifikacemi, větším displejem a skvělou výdrží baterie P11 (ve srovnání s jinými tabletami ve stejném cenovém rozpětí) si myslím, že 350 kanadských je poměrně pevná cena. Přidal jsem odkaz na Amazon ve výše uvedeném článku, kde vidím, jak někteří chodí kolem 250 USD. Hodně štěstí při nákupu tabletu!

Tablety Lenovo Yoga 11 a Tab P11 Plus Android tablety nyní k dispozici pro 310 a nahoru

Společnost Lenovo uvádí na trh dvě nové tablety Android s 11 palci, LCD displeje 2000 x 1200 pixelů a MediaTek Helio G90T procesory. Nová karta Lenovo Yoga 11 a Lenovo Tab Plus, která byla poprvé oznámena v červnu, jsou nyní k dispozici ke koupi za 320 a 310, respektive 310.

Zatímco oba modely mají podobné základní specifikace, liší se v designu. jóga karta P11 Plus je štíhlejší, lehčí tableta navržená především pro ruční použití, i když existuje také podpora pro volitelnou klávesnici. Model jógy má mezitím závěs ve stylu barelu a vestavěný stojan, který vám umožňuje podporovat ho na stole pro sledování videí, mimo jiné.

Když Lenovo poprvé představil tablety, společnost uvedla, že nabídne více konfigurací, s volitelnou podporou pro 4G LTE a až 8 GB RAM pro model jógy, zatímco Tab P11 Plus by měla nižší počáteční cenu 260 a nahoře ven Při 6 GB RAM.

Od srpna 2021 však společnost prodává pouze jednu konfiguraci každého tabletu zákazníkům ve Spojených státech, oba s 4 GB RAM a 128 GB úložiště UFS.

Specifikace a ceny se však mohou lišit podle regionu a je možné, že další možnosti konfigurace budou k dispozici v budoucnu.

Zde je přehled specifikací pro nové tablety Lenovo 11 palců, jak bylo oznámeno v červnu:

Karta lenovo jógy 11 Lenovo tab p11 plus
Zobrazit 11 ″ 2000 x 1200 60 Hz 400 nits 11 ″ 2000 x 1200 60 Hz 400 nits
Procesor Mediatek Helio G90T 2 x ARM Cortex-A76 Cores @ 2.05 GHz 6 x ARM Cortex-A55 Cores @ 2 GHz Mediatek Helio G90T 2 x ARM Cortex-A76 Cores @ 2.05 GHz 6 x ARM Cortex-A55 Cores @ 2 GHz
RAM/Storage 4GB LPDDR4/128GB 8GB LPDDR4/256GB 4GB LPDDR4/64GB 4GB LPDDR4/128GB 6GB/128GB
Kamery 8MP automatické zaostření (zadní) 8MP fixní zaostření 99 ° širokoúhlý RGB TOF (přední) 13MP automatické zaostření (zadní) 8MP fixní zaostření (vpředu)
baterie 7 500 mAh až 15 hodin přehrávání videa 7 500 mAh až 12 hodin přehrávání videa
Nabíjení 20W 20W
Porty USB 2.0 typu-c USB 2.0 Type-C 4 Pogo kolíky microSD čtečka karty
Bezdrátový Wi-Fi 5 Bluetooth 5.1 Wi-Fi 5 Bluetooth 5.1
Zvuk Quad JBL Reproduktory s Dolby Atmos 2 x 1W Top reproduktory 2 x 2W spodní reproduktory 2 x mikrofony 4 x reproduktory s dolby Atmos 2 x mikrofony
Rozměry 256.84 x 169.02 x 8.3 mm 10.11 ″ x 6.7 ″ x 0.33 ″ 258.4 x 163 x 7.5 mm 10.2 ″ x 6.4 ″ x 0.3 ″
Hmotnost 655 gramů 1.44 liber 490 gramů 1.1 libry
Počáteční cena 320 260

Lenovo tab p11 plus

Tento článek byl původně zveřejněn 28. června 2021 a naposledy aktualizován 22. srpna 2021

Podpora liliputace

Primárními zdroji příjmů Liliputing jsou reklamní a přidružené odkazy (pokud kliknete na tlačítko „Shop“ v horní části stránky a koupíte něco na Amazonu, například dostaneme malou provizi).

Existuje však několik způsobů, jak web můžete podpořit přímo, i když používáte blokátor reklam a nenávidíte online nakupování.

Přispívat přes PayPal

Pokud používáte blokátor reklamy, jako je původ Ublock a vidíte vyskakovací zprávu ve spodní části obrazovky, máme průvodce, který vám může pomoci deaktivovat jej.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: cenově dostupný tablet Android s skvělou funkcí

 • Suzanne Humphries
 • 10. prosince 2021, 9:00 EDT

Tablety jsou nádherné pomůcky, velikosti pohodlně někde mezi smartphonem a notebookem a nabízející dostatek síly pro zpracování každodenních úkolů. Tab 11 jógy Lenovo není výjimkou, která nabízí stylový design s stonkem, upgradovatelným úložištěm, hlasitým reproduktorem, skvělou výdrží baterie a ještě mnohem více.

Tablet je skvělou volbou pro příležitostné každodenní používání, ať už je to pro práci, školu nebo relaxaci doma. Dodává se s řadou (většinou) užitečných aplikací a dokonce má prostor pro děti Google. vyhrazená oblast, která má inspirovat a vychovávat kreativitu a zvědavost vašich dětí. A ačkoli postrádá několik prvotřídních funkcí, jógová karta 11 je všestranná pevná látka (ne-li nepatrně ohromující) tableta Android s slušnými specifikacemi, které stojí mnohem méně než iPad.

Tady je to, co se nám líbí

 • Vestavěný stojan je v pohodě
 • Reproduktory se šílí hlasitě
 • Pevná životnost baterie
 • Cenově dostupná hodnota

A co ne

 • Rozpoznání obličeje není skvělé
 • Nedostatek RAM
 • Displej IPS 60 Hz
 • Objemný design

Recenze GEEK odborné recenzenti jdou prakticky s každým produktem, který jsme zkontrolovali. Každý kus hardwaru jsme vložili do hodin testování ve skutečném světě a v naší laboratoři je provedli prostřednictvím benchmarků v naší laboratoři. Nikdy nepřijímáme platbu, abychom podpořili nebo zkontrolovali produkt a nikdy agregovali recenze jiných lidí. Přečtěte si více

Design: odolný a nádherný

Pokud jde o inteligentní a odolný design, Lenovo ví, co to dělá. Společnost má talent pro zabalení mnoha skvělých funkcí a hardwaru do zařízení a udržování své minimalistické podhodnocené estetiky, což je přesně případ jógové karty 11. Není strašně šokující, tento tablet je také jedním z stylových návrhů Lenovo.

Je vybaven krásným vestavěným stonkem, který lze složit proti zadní části tabletu, vyskočil na podporu tabletu v velkém rozsahu úhlů, nebo vyřadil 180 stupňů, což vám potenciálně umožňuje zavěsit ho nahoru. Miloval jsem flexibilitu na pohotovosti, kterou rukojeť nabídla, a to díky svému tvrdému pohybu; Dokonce to přineslo pohodlné přilnavosti a zároveň ji držela. Kickstand je opravdu elegantní funkce, díky níž je tablet mnohem všestrannější než váš průměrný tablet, a za případ nemusíte platit více.

Kick.stond však přispívá k poněkud objemnému designu tabletu. Nechápejte mě špatně. určitě je to stále dost štíhlé, aby se vešly do vašeho batohu nebo v tašce posel.Tablet je však docela pěkný, a dokud se ji nepokoušíte zaseknout do své tašky, pravděpodobně nenajdete důvod, proč se starat o náraz. Kickstand má odnímatelný pogumovaný částečný kryt, který zajišťuje, že nebude poškrábat nebo sklouznout na vašem stole, zatímco je opřen.

V zadní části tabletu je přitažlivý design. Dolní dvě pětiny z toho mají pogumovaný pocit (pokud je o něco více kovový než kryt Kickstand), zatímco první tři pětiny sportují tlumenou šedou textilní design, výřez kruhové kamery a lesklé stříbrné „jógové“ logo. Celkově má ​​tablet prémiový a příjemný design, který se cítí dobře v ruce a je snadné manévrovat. Cítí se také docela odolný a schopný se snadno postavit na každodenní opotřebení (ale ta látka by mohla být skutečná bolest, kterou byste měli čistit, pokud ji obarvíte, takže buďte opatrní).

Jediný port, který má karta 11, je však jediný USB-C 2.0 port, který používá pro převody dat a napájení doručování 2.0. Chybí mu port HDMI, konektor pro sluchátka nebo cokoli jiného, ​​co by vám mohlo být vhodné (takže nevylučujte se kolem rozbočovače USB nebo jiné řešení). Protože však není navržen jako pracovní kůň, jeho omezený výběr je pochopitelný.

Představení: Dobré pro každodenní úkoly

Tento nádherný malý tablet je poháněn osmijádrovým procesorem MediaTek Helio G90T, který je ohromující vzhledem k tomu, že podobné tablety z Lenovo mají výrazně silnější procesory Snapdragon. Přestože Lenovo říká, že tablet má „vysoce výkonné specifikace“, díky nimž je „skvělý tablet pro hraní nebo streamování v plné síle“, nejlépe se používá pro příležitostné mobilní hry v nejlepším případě; Vážní hráči se místo toho pravděpodobně rozhodnou pro vyhrazený herní stroj a monitor s mnohem vyšší frekvencí.

Když jsem dal jógovou kartu 11 prostřednictvím řady stresových testů, dostal jsem dobrý pocit pro její omezení. Je to určitě lepší vhodné pro příležitostné použití. Pokud se chcete použít k streamování videí a hudby, provádět videohovory, procházet webové stránky nebo hrát sakra z některých mobilních her, toto je váš tablet.

Pokud však chcete udělat víc než to, možná budete chtít zvážit silnější možnost. V jednom okamžiku jsem měl otevřené sedm dalších aplikací a obrázek pro streamování videa na YouTube se čtyřmi kartami otevřenými v Chrome. Když jsem otevřel pětinu, abych procházel Amazonem, havaroval. Omezená 4 GB RAM na kartě 11 zabraňuje tomu, aby udělal cokoli, co je skutečně podstatné, takže to mějte na paměti.

СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ LENOVO TAB P11 В 2022 ГОДУ?

Baterie, tento tablet neustále dává. Houpá baterii 7 500 mAh a Lenovo ji cituje jako schopnost vydržet až 15 hodin při sledování videí. Během dvou dnů jsem z toho dostal téměř tolik, zatímco jsem dělal kombinaci sledování videí na Netflixu a YouTube a poslechu Spotify při posouvání sociálních médií nebo hraní některých lehkých her. Udržování jasu mezi 50-80% a objem kdekoli od 25-65% (a několik aplikací otevřených v pozadí), dostal jsem něco přes 12.5 hodin baterie z toho.

Zobrazit kameru: Dost slušný

Tablet má prostorný 11-palcový 2K (2000 × 1200) IPS displej s Dolby Vision, který udržuje jeho rámy na pohodlné minimum. Je to slušně jasné, až 400 nits, má kontrastní poměr 1500: 1 a má uvítací design proti prstem, který je ideální pro rodinné použití. Poměr stran 15: 9 displeje vám poskytuje dostatek místa k posouvání sociálních médií, zadejte dokument nebo sledujte nejnovější sérii Netflix.

S certifikací Tüv Eye Care si můžete být jisti, že vaše oči necítí napětí ani poté, co několik hodin zírá na tablet. Má také úhel pohledu na šířku 99 stupňů, který je dostačující k zajištění toho, aby například všichni, kteří sedí vedle vás na videohovoru, mohou pohodlně zobrazit věci. Jedinou skutečnou stížností, kterou mám o displeji.

Můžete nastavit biometrickou autentizaci rozpoznávání obličeje, která by měla být pohodlnější pro odemknutí zařízení; Dejte si pozor, i když to, protože tablet nemá IR kamery nebo další senzory, stále není super bezpečný. Nastavení trvá jen několik sekund a můžete vytvořit bezpečný kolík jako možnost zálohování. Jak jsem to však testoval, byl jsem vděčný za to, že zálohování špendlíků, protože uznání 2D obličeje se snažilo pracovat. Pokud jsem držel tablet na stejném úhlu (a scénář osvětlení), bylo to, když jsem ho nastavil, fungovalo to bez selhání.

Když jsem ho přesunul do vyššího nebo nižšího úhlu, nebo se ho pokusil použít i při i středním odlišném osvětlení, bojoval; Po třech pokusech mě to přinutilo přihlásit se s kolíkem. Lenovoova technologie zde určitě hodně ponechává; Potřebuji to, abych pracoval mnohem konzistentněji než tomu tak, zvláště pokud ho celý den potahuji po městě.

Součástí tohoto problému však byla nevýrazná kamera. Na přední i zadní části zařízení je 8MP fotoaparát, i když zadní část je fixní zaostření, zatímco přední část automaticky upravuje zaostření podle potřeby. Byli celkově v pořádku, ale obrázky vypadaly znatelně zrnité při nízkých až středních osvětlení. Upřímně řečeno, vzhledem k tomu, že se jedná o přesný typ zařízení, které byste použili pro videohovory, mělo by to být lepší. Opět však vzhledem k nízké ceně a zamýšlenému použití jógy 11 je to dost slušné.

Reproduktory: hlasité, ale ne vynikající

Byl jsem opravdu ohromen tím, jak hlasitě se reproduktory dostaly. Reproduktory Quad JBL (to jsou dva na každé straně a dva ve spodní pruhu) dosáhly hlasitějších objemu, než jsem očekával a co jsem ve většině situací potřeboval. Přestože je však optimalizována s Dolby Atmosem, kvalita zvuku zůstala hodně žádoucí. Je to podobné tomu, co byste dostali s jinými malými reproduktory.

Perkuse a basy tlačily reproduktory na jejich limit docela rychle, zejména když nastavíte hlasitost nad 50-60%. S objemem, který se objevil za tímto bodem, nemůžete „slyšet celý orchestr“, tak mluvit; spíše jen několik nástrojů, což je méně než ideální. Basa není zdaleka robustní a pokud jde o hudbu, zdálo se, že reproduktory jsou naladěny na pop nebo elektroniku na jakýkoli jiný žánr.

Takže ano, reproduktory jsou hodně hlasité, ale jsou v nejlepším případě, když se používají pro sledování videí na YouTube nebo pro hudbu na pozadí. Pokud doufáte v lepší zvukový zážitek, doporučuji připojit tablet k reproduktoru Bluetooth nebo pár skutečných bezdrátových uší.

Pokud jde o mikrofon Tab 11, máte mikrofon s dvojitou pole, který sportuje DSP s nízkým výkonem pro rozpoznávání hlasu na dálku. Udělali solidní práci a vyzvedli zvuk ve nahrávkách a na videohovory; Lenovo také používá technologii s nápisem šumu k odstranění příšerného hluku na pozadí. Doporučuji použít samostatný USB mikrofon, pokud chcete lépe znějící zvuk, ale kvůli singulárnímu portu tabletu to nemusí být vždy chytrá možnost.

Software, aplikace, doplňky: docela promyšlené

Tablet v současné době provozuje Android 11 a pravděpodobně dostane Android 12 později po řádku. Můžete jej také spárovat s Precision Penem 2 od Lenovo, a pořizovat si poznámky, skici nebo kreslit, kdykoli chcete. Má také slot microSD. Ačkoli zahrnuto 128 GB interního úložiště by mělo stačit pro cokoli, co děláte na tomto tabletu, je stále příjemné vědět, že můžete přidat více v případě, že ho potřebujete.

Je také nabitý prostorem Google Kids Space, což je snadný způsob, jak udržet vaše děti pobavené (a možná je dokonce vzdělávat a zároveň zapojit jejich zvědavost a kreativitu) a přitom je udržovat mimo obsah a aplikace, které nechcete, aby se obtěžovali, aby se obtěžovali s nimi, aby se obtěžovali. Dětský prostor je součástí rodin Google, nástroje, který je navržen tak, aby pomohl rodičům zodpovědně vychovávat děti spolu s technologií. Je plná knih, videí a aplikací, které jsou určeny pro děti (a ano, můžete pro oblast nastavit hranice s rodičovskými kontrolami).

Znuděný? Najděte něco, co byste měli dělat v zábavním prostoru. Zde můžete objevit televizní pořady, filmy, hry, knihy, hudbu a další aplikace zaměřené na zábavu na jednom místě. Když jsem se přihlásil, viděl jsem možnosti pro služby, které používám v pravidelných jako Spotify, YouTube, Tiktok a Netflix; Rovněž mi usnadnilo přidání (číst: Stáhnout a přihlásit se do) Ostatní aplikace, s nimiž bych mohl mít účet, jako je Prime Video, Disney, Starz, Hbo Max a Hulu.

V opačném případě nabízí doporučení pro televizní pořady, pronájem filmů, videa na YouTube, mobilní hry (z nových titulů, grafů a těch, které jsem již začal hrát) a knihy přesahující téměř každý cenový bod, žánr a zájem. Funkce zábavního prostoru je určitě příjemná a absolutně perfektní využití pro tento tablet.

Tablet také přichází s více než 25 předinstalovanými aplikacemi. Jsou to většinou aplikace Google a Microsoft, ale existuje také několik možností zábavy, jako je Netflix a Amazon Music. Samozřejmě si můžete stáhnout další aplikace z obchodu Google Play, ale je hezké mít spoustu aplikací, které již používám, a absolutně se tam stejně stáhnete, a připraveni jít (a ano, můžete smazat vše, co donukujete ‚T chtít).

Poslední myšlenky

Tab 11 jógy Lenovo je solidní volbou pro cenově dostupný tablet Android. Je to určitě zaměřeno na rodiny a každodenní používání, ale s lehkostí zvládne lehké úkoly. prostě s ním neplánujte nic příliš intenzivního. Miloval jsem chytrý design tabletu, od robustního stojanu po atraktivní povrch a výdrž baterie byla také slušná. I když to není nejtenčí nebo nejsilnější tablet, je to pěkný výběr pro každého, kdo chce tablet běžet s Androidem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS