Lenovo Thinkpad Yoga 260 Recenze: Dobře vytvořené zařízení Windows 10. Lenovo Thinkpad Yoga 260

Lenovo Thinkpad Yoga 260 Recenze: Dobře vytvořené zařízení Windows 10

Shrnutí: Pokud hledáte dobře vytvořený tradiční notebook, kde lze obrazovku obrátit na prezentace a občasný film, pak je Thinkpad Yoga 260 dobrou volbou pro každého obchodního profesionála. Platíte navíc za trvanlivost ThinkPadu, zahrnují pero a další bezpečnostní funkce a pravděpodobně trochu navíc za jméno Thinkpad, ale v obchodě se dostanete trochu navíc. Nezapomeňte však nakupovat, protože v tomto cenovém bodě existují i ​​jiné konkurenční možnosti.

lenovo, thinkpad, yoga, recenze

Úvod

Jak jsem zmínil ve své recenzi Lenovo 700, nikdy jsem nebyl fanouškem skládacího stylu strojů 2 v 1. Zmínil jsem jejich tloušťku v tabletovém režimu a zvláštností pocitu klíčů na spodní straně „tabletu.„Lenovo Thinkpad Yoga 260 je v tomto ohledu lepší díky mizejícímu mechanismu klávesnice„ N “. Když složíte displej, klíče jsou nasávány do paluby klávesnice a pevně drží. Stále můžete cítit jednotlivé klíče, ale nepohybují se a pomáhají vyhnout se dojmu (žádná zamýšlená hříčka), že budete neúmyslně zadat klávesy.

Také jóga 260 je dotykem tenčí a lehčí než jóga 700, jen natolik, že je dostatečně pohodlné pro použití tabletu. Na obrazovku budu komentovat více později, ale podvozek a celková velikost jednotky je mnohem pohodlnější. Stále to není žádná Surface Pro 4 (nebo iPad Pro, i když neuvažuji o tabletu Apple ve stejné třídě strojů), ale viděl jsem, jak používám jógu 260 jako tablet, pokud jde o jeho velikost, protože se týká jeho velikosti.

Obecně lze říci, že Thinkpad Yoga 260 je atraktivní stroj mimo jednu hlavní chybu. Zde jsou specifikace recenzní jednotky:

 • Cena, jak je přezkoumáno: 1 268.10, přímo z Lenovo
 • 12.5palcový displej IPS 1920×1080
 • Intel Core i5-6200U CPU @2.30 GHz
 • 8 GB RAM
 • 256 GB SSD
 • Intel HD Graphics 520
 • Webkamera 720p HD, duální mikrofony digitálního pole, VoIP se zvýšené, stereofonní reproduktory se zvukem Dolby
 • 44 watthodina lipolymerní baterie
 • 2 USB 3.0, Mini Displayport, HDMI, Onelink, microSD
 • 12.2 x 8.6 x 0.7 palců, 2.9 liber
 • Intel Dual Band Wireless-AC8260 (2×2), Bluetooth 4.1

Design a sestavení

Jóga 260 se cítí jako thinkpad, že to je, s pogumovaným plastovým povlakem, který evokuje důvěru v manipulaci a vytváří prémiové zařízení. „I“ v Thinkpad se rozsvítí, aby označil výkonové stavy, blikající, když je stroj v režimu spánku, a to je elegantní dotek. Klasická klávesnice ThinkPad vypadá část, stejně jako tradiční regulátor Red Trackpoint zabudovaný uprostřed klávesnice. Celkově to vypadá a cítí se jako thinkpad, a to je dobrá věc.

Pokud jde o trvanlivost, jóga 260 je postavena na specifikace MIL-STD-810G, což znamená, že by měla být relativně odolná vůči extrémům teploty, vibracím, nadmořské výšce a šoku. Klávesnice je odolná vůči únikům, a tak pro někoho, jako jsem já. Záda displeje je vyrobena z uhlíkových vláken a podvozek je slitina hořčíku. Obrazovka vykazovala jen nádech Flex, ale jinak je celkový design a sestavení docela solidní.

Obrazovka

Pokud má jóga 260 vada, je to toto: širokoúhlý displej v tomto formovém faktoru je prostě špatný. Totéž jsem zmínil s jógou 700, a to se opravdu vztahuje na všechny tablety širokoúhlého. Z nějakého důvodu se mi to na vyšší koncové thinkpad jóga 260 jen přilepilo jako horší. Možná je to proto, že obrazovka má takové obrovské rámy, úměrně, a když ji používáte v režimu portrétu tabletů, vypadá to a cítí se směšně.

Je mi líto, pokud se zde setkávám jako tvrdý, ale prostě nechápu, proč by Lenovo nepřišel na způsob, jak se držet na poměru 3: 2. Je tu více než dost místa a není to jako by předcházelo. Microsoft již ukázal cestu tím, že přijala 3: 2 počínaje povrchem Pro 3, což způsobuje, že obrazovka v režimu portrétu se cítí jako kus 8.Papír 5 ″ x11 ″.

lenovo, thinkpad, yoga, recenze

Displej na výstavě je vysoký a tenký a obklopen tím masivním rámečkem je vysoký a tenký. Lenovo se cítí, jako bych používal své 8 ″ Dell Menda 8 Pro, pouze s relativně masivním 12.5 ″ obrazovka a. opakuji se zde. ty obrovské rámy. Všechno se prostě cítí špatně, a proto si neumím představit, že ho někdy používám v portrétním režimu pro psaní poznámek nebo čtení PDFS. nebo obecně jakýchkoli způsobů, jak používám tablet v portrétu.

Mimo nešťastný poměr stran je obrazovka také zklamáním z hlediska barvy a kontrastu. Nic zvlášť se objeví a je to prostě méně, než bych očekával na relativně špičkovém stroji. Předpokládám, že je to průchodně jasné, a tak je to pozitivní. Ještě jednou si myslím, že jsem strašně zkažený vynikající obrazovkou na mém povrchu pro 4 a podle tohoto standardu je obrazovka docela špatná. Nejedná se o 500 notebook, je to 1200 ThinkPad a Lenovo to udělal skutečnou službou získáváním tohoto konkrétního panelu. Obrazovka je jen opravdu pozitivní je, že je matný, což znamená, že se odlehčení minimalizuje.

Budu si všimnout konkrétního problému, do kterého jsem narazil na svou recenzní jednotku: Bez ohledu na to, co jsem udělal, nemohl jsem do práce automaticky rotovat. Ať už v režimu tabletu nebo na stolním režimu, byl jsem nucen jít do nastavení zobrazení a ručně přepnout z krajiny na portrét nebo zpět. Možnost nastavit automatickou rotaci nebyla nikde nalezena. Podařilo se mi lovit a nainstalovat nástroj Lenovo, který má umožnit auto-rotaci, ale nemohl jsem to přimět, aby to fungovalo. Toto je buď chyba s mou recenzní jednotkou, nebo nešťastný opomenutí na stroji, který má zdvojnásobit jako tablet.

Pokud jde o dotyk, displej jógy 260 byl dokonale citlivý. Dotykové akce byly ostré a přesné a multitouchová gesta fungují perfektně dobře. V kterémkoli z více formátů stroje vytvořila dotyková obrazovka pro dobrý zážitek.

Lenovo yoga 260 Price and Specifications.

Výkon

Pokud je tu jedna věc, kterou jsem si všiml při práci s moderními notebooky, kombinace jádrového procesoru 6. generace (v tomto případě jádro i5-6200u), 8 GB RAM a rychlý SSD přirozeně vede k dobře výkonnému výkonu stroj, který je více než schopen zvládnout většinu profesionálních a spotřebitelských požadavků. Ano, budete mít potíže s vykreslováním dalšího filmu Pixar Feature a nebudete chtít hrát Rise of Tomb Raider na józe 260, ale téměř všechno ostatní by stroj měl nabídnout více než dostatečný výkon.

Zjistil jsem, že tepelná správa je přiměřená, ale stroj odvzdušňuje horký vzduch směrem k dolní části. Ventila se nejedná přímo dolů do klína, ale horký vzduch může občas jen nepříjemný dotek. Podle mého názoru je to lepší než jóga 700, ale opět design povrchu společnosti Microsoft s větracími otvory z horní části obrazovky je vynikající implementace. Ve srovnání s tradičním notebookem jsem však nezjistil, aby jóga 260 byla lepší nebo horší, pokud jde o výrobu tepla.

Životnost baterie

Použil jsem jógu 260, stejně jako jakýkoli jiný stroj produktivity, včetně procházení, psaní poznámek, psaní kopie a úpravy některých fotografií. Také jsem sledoval trochu videa na YouTube a hrál několik neformálních her Windows 10. Celkově vzato jsem si užil asi šest hodin práce, než jsem získal oznámení o nízkém výkonu. Na rozdíl od konkurentů, jako jsou Dell’s XPS 13 a Apple MacBook Air, by mě jóga 260 pravděpodobně nedostala přes celý 8hodinový pracovní den.

Klávesnice a touchpad

Thinkpad Yoga 260 má tradiční klávesnici ThinkPad, že to vypadá. Je to však také první klávesnice ThinkPad, kterou jsem použil v letech, a nemohu říci, že to cítí, jak si pamatuji pocit klávesnice Thinkpad. Je to dobrá klávesnice, určitě s dostatečným cestováním a rozestupy klíče. Klíče jsou vyřezávány jako klávesnice ThinkPad, které se staly v pozdějších generacích. Ale je to trochu houba, než si vzpomínám ze minulých zážitků klávesnicpad a méně kliknutí.

Jednoduše jsem se nezjistil, že jsem odfoukl. Je to proto, že jiní výrobci dohnali Lenovo (nebo spíše Thinkpad) při navrhování vynikajících klávesnic? Možná to je, protože konkurenční systémy jako Dell XPS 13 jsou stejně dobré, ne.li lepší.

Na druhou stranu má paluba klávesnice minimální flex, což je v mé knize vždy pozitivní. Rozložení klávesnice je poměrně standardní, a tak jsem byl rychle na svých typických 80 WPM. Nakonec jsem byl s klávesnicí spokojen a podkopaný. Předpokládám, že jsem prostě očekával lépe, správně nebo špatně.

lenovo, thinkpad, yoga, recenze

Touchpad je velký a pohodlný a čím více používám moderní dotykové okna Windows, tím jsem přesvědčen, že Apple v tomto ohledu ztratil svou výhodu. Pohyby byly hladké a kontrolované, multitouchová gesta fungovala spolehlivě a odmítnutí dlaní bylo perfektní.

Moc jsem nepoužil řadič Trackpoint, protože jsem nikdy neměl rád spoléhání se na tento ovladač. Tenhle funguje jako obvykle a vy to budete milovat, nebo to nenávidíte jako všechny podobné nuby. A jako obvykle se mi zahrnutí sady knoflíků nad touchpad připadá zvláštní. Nic, co by se nedostalo do cesty, aby se vykonávala práce, mysl, vy, jsou prostě cizí kousek, kterým bych mohl stejně snadno co dělat.

Pero

Jóga 260 přichází s Thinkpad Pen Pro, malým aktivním stylusem, který se cítí spíše jako ten, který se lodí s Samsung Note Phablelets než Surface Pen Microsoft. Je to zařízení Wacom a nabízí 2 048 úrovní tlakové citlivosti, které nejvyšší úrovně povrchového pera 1 024. Pero se cítí dobře v ruce a zjistil jsem, že s ním mohu psát, jak jsem mohl na svém povrchu pro 4; Nejsem však žádný umělec a nemůžu to opravdu potvrdit, jak to bude vhodný pro elektronický kreslení.

Drobná velikost pera podporuje jednu pěknou funkci: pero vklouzne do přístavu v základně jógy 260, kde je dobitá. To znamená, že pero je méně pravděpodobné, že se ztratí, a je pravděpodobnější, že zůstane obviněno a také připraveno k použití. Podle Lenovoovy měřicí hůlky by měl ThinkPad Pen Pro trvat 19 hodin na jeden 20 sekund nabití, a přestože jsem ji nepoužil, dokud to nedojde, nemám důvod pochybovat o Lenovových tvrzeních.

Aplikace zahrnutá přiložená WriteIt přidává schopnost rukou v libovolném okně a přepsanou textovou kopii do jiné aplikace. Není tak snadné používat aplikaci pro zadávání informací v malých blocích (řekněme, zadávání adresy URL do prohlížeče), ale je to pravděpodobně dostatečně slušné řešení pro informace o rukopisu do textových editorů a podobně. Pero samozřejmě podporuje přímý rukopis v aplikacích jako Onenote a Edge, které podporují inking obecně, a za tímto účelem je Pen Pro dokonale přijatelný. Ne porazit mrtvého koně, ale opět je příliš špatné, že Lenovo nevyužil dostupný prostor pro 3: 2 obrazovky. na takový tenký pás obrazovky se cítil nepřirozený.

Řečníci

Duální reproduktory jsou namontovány v závěsu a nedotkly se do značné míry tlumené umístění. Svazek byl v pořádku, pro sledování filmů v relativně klidné místnosti, ale neočekával bych, že pobavím hosty s jakýmikoli zvukovými doprovody. Ohodnotil bych reproduktory jako přijatelné, ale trochu cín a postrádající basy, ale průchodné pro reproduktory notebooku. Lenovo lodí stroje s dolby zvukovým na palubě a vyladění věcí lze kvalitu zvuku vylepšit jen o dotek.

Další funkce

Jóga 260 je vybavena několika dalšími funkcemi. Zabezpečení je hlavně výjimečně dobře řečeno se šifrováním TPM, čtečkou inteligentních karet a senzorem otisků prstů. Sbalený software zahrnuje výše uvedený zápis! Software, Lenovo Companion (Update Utility), Lenovo Nastavení (konfigurační nástroj pro hardwarové tlačítka) a Lenovo ID (exkluzivní funkce Lenovo).

Závěr

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je zvláštní zvíře. Má hodně z toho, co dělá ThinkPad speciálním strojem, jako je velmi dobrá (i když ne skvělá) klávesnice, výběr dvou různých vstupních metod založených na prstu, tuny zabezpečení a velmi solidní sestavení. Je to dobře specifické a poměrně konkurenceschopné v rámci své cenové třídy, pokud jde o celkový výkon. Schopnost přepínat mezi tradičním notebookem, tabletem, prezentací a režimy stanů z něj dělá všestrannou možnost.

Это та Yoga | Lenovo ThinkPad X1 Yoga

Špatné barvy obrazovky jsou však zklamáním. Kromě toho výběr širokoúhlého displeje spíše než mnohem pohodlnější (pro tablet) poměr stran 3: 2 vážně omezuje zkušenost jógy 260 jako tablet v režimu portrétu. Vážně, ty obrovské rámy vypadají naprosto hloupě na takovém špičkovém stroji.

V závěrečné analýze, pokud hledáte dobře vytvořený a pohodlný tradiční notebook a chcete, aby ji všestrannost použila v prezentačním režimu, pak je jóga 260 solidní volbou. Pokud chcete použít stroj jako tablet v režimu portrétu, pak se stroj stane méně než optimálním řešením. Je to dostatečně lehké a tenké, že by bylo naprosto přijatelné pro čtení a anotaci, ale poměr stran Screen v tomto ohledu vážně omezuje funkčnost.

Recenze Lenovo Thinkpad Yoga 260

Jen další černá skříňka. Takto nezasvěcení mají tendenci popisovat Lenovo’s Thinkpad série zařízení. Ti z nás, kteří strávili více než užším okamžikem, znají pravdu. Tento odolný černý rám je nenáročný. Stroje ThinkPad jsou testovány, odolné a rychlejší notebooky postavené pro mobilní válečník. 989 Lenovo Thinkpad Yoga 260 nečiní trend. Je to Windows 2-in-1, který je plněn doplňky a chápe, že vypadá všechno. K dispozici online ke koupi od NewEgg, thinkpad jóga je tenká a lehká, ale zahrnuje nejnovější procesory Intel Core i5 a Intel Core i7. Nejprve je to určitě tenký a lehký notebook, ale přináší to některé vylepšené triky tabletů, které starší zařízení neměla. Líbí se mi Lenovo Thinkpad Yoga 260. Mám podezření, že bude také mnoho dalších lidí, a oni nebudou mít problém s jeho matným černým rámem.

Recenze Lenovo Thinkpad Yoga 260. Design Internals

Když se Lenovo rozhodl vyrobit neuvěřitelně tenký a lehký notebook ThinkPad se spoustou funkcí, nehrál se kolem. Jóga Lenovo Thinkpad je o velikosti notebooku skutečného předmětu. Ještě lepší je, že je to stejně lehké jako jeden, váží 2.9 liber. Shora dolů měří.70 palců. Pokud jde o samotný design, to, co bych popsal jako charakteristické znaky zážitku ThinkPad, se v Thinkpad Yoga 260 nezměnilo. Víko Thinkpad Yoga 260 je černé s logem Thinkpad a stavovým světlem na pravém okraji a značkou Lenovo na levém okraji.

Všechny porty jsou na okrajích Thinkpad Yoga 260, s napájením, OnePlus Port, Displayport a USB 3.0 vlevo. USB 3.0 Port může nabíjet další zařízení, když je notebook uzavřen a ve spánku. Na pravém okraji je port HDMI v plné velikosti, další USB 3.0 port, port microSD, port karty SIM a combo audio jack na pravém okraji. Port OnePlus je určen pro rychlé dokovací příslušenství do zařízení pouze s jedním kabelem. Tlačítka hlasitosti a tlačítko napájení jsou také na pravém okraji zařízení, protože Yoga Linkpad Yoga 260 Lenovo Thinkpad má kovové závěsy, které umožňují jeho zobrazení dotykové obrazovky složit. Thinkpad Yoga 260 je také tablet. Když sklopíte obrazovku dozadu, stále směšně pěkná klávesnice ThinkPad se zatahuje, aby byl tento režim pohodlnější. Tento závěs také umožňuje režim stojanu a stanu pro prezentace a sledování videa.

Internals

Tenké notebooky nemusí nutně mít nejlepší interní. Notebooky s nejnovějšími interními látkami nemají vždy nejtenčí profil. Odhodit tyto pojmy pro Thinkpad Yoga 260, Internals, které chcete, jsou možností. za předpokladu, že nechcete vykreslit video nebo hrát hry s diskrétní grafickou kartou. Modely přicházejí buď s vysokým rozlišením 12.5palcový displej s rozlišením 1366 x 768 nebo plné 12.5palcový displej FHD, který je schopen 1080p videa. Konfigurace mohou být dodávány buď s procesorem Intel Core i5 nebo Intel Core i3. 16 GB RAM je také možnost pro těžké multitaskery. Možným doplňkem je také jednotka pevného stavu 512 GB, i když ne výchozí. Co přijde výchozí, je Bluetooth 4.1, Sensor Trackpoint, prostorný trackpad, Wi-Fi a čtečka otisků prstů. Model, který jsem použil, měl 8 GB úložného prostoru, 8 GB RAM, procesor Intel Core i5 a 256 GB ukládání na pevný stav.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 Recenze. zkušenosti

Jako tenký a přenosný notebook PC, Thinkpad Yoga 260 kontroluje všechny krabice. Celé dny byly stráveny na Starbucks, psaní pryč, bez napájecího kabelu a všeho. miloval jsem to. Aplikace produktivity. Microsoft Word, webový prohlížeč a dokonce i prvky Photoshopu. fungovaly dobře na notebooku. Stroj byl šeptaný tichý během téměř každého úkolu. Klávesnice ThinkPad, trackpad a trackpoint nebyly nic neobvyklého pro notebook Thinkpad. To znamená, že byli fantastické. Každý klíč je pružný a pohodlný, aniž by to znělo, jako byste na stole, když psali, při psaní. Pokud jde o to, že je tablet, nedostatek obvodu Thinkpad Yoga 260 se mu dobře hodí. Inteligentně, Lenovo nevytvořil tlačítko napájení ze stroje. Jako takový nakonec nezkončíte tím, že stroj vypne. Umístění tlačítka objemu je také v pořádku, pouze umístění konektoru pro sluchátka vystupuje jako trapné v situaci tabletu. Také trapné je tlačítko kapacitní Windows, které sedí pod displejem jógy ThinkPad a přidává se k opravdu velkému rámu. Široký rámeček znamená, že se nemusíte starat o dotyk displeje náhodně, když jej držíte v režimu tabletu. Vaše palce budou muset pracovat o něco těžší, aby něco poklepaly, když používáte zařízení v režimu portrétu.

Sedět ve výklenku právě nalevo od tlačítek hlasitosti ThinkPad Yoga 260 je thinkpen. Tento stylus je standout funkcí pro Windows 2-in-1. Je to méně jako skutečné pero než povrchové pero, s bočními tlačítky a tenkým profilem. Na druhou stranu je to tlak citlivější než povrchové pero a dobití v této výklenku z baterie notebooku. Lenovo spáruje pero s vlastním softwarem pro zápis, který je obsluhovatelný. Čas, který trvá, než se na obrazovce s Thinkpen vynoří úder pera, je minimální. Zpochybně je vždy starostí s jakýmkoli digitálním stylusem. Jedná se o obchodní notebook, Lenovo udržuje softwarové balíčky minimálně za zápisem. Společnost zahrnuje softwarový nástroj pro zvýšení výdrže baterie a výměnu nastavení zvuku. Nástroj dokonce umožňuje, aby se Thinkpad Yoga 260 zdvojnásobil jako bezdrátový router pro jiná zařízení. Do aplikace je zabudována také povědomí o poloze; Umožněte vám změnit některá nastavení notebooku na základě vaší polohy. Tato funkce se mi nelíbí jen. Miluji tuto funkci. Windows 7 a Windows 10 jsou možnosti, i když vyzývám všechny, aby šli s Windows 10. Je to více stylus a prsty přátelské. Na Lenovo jsem porazil, že jsem po dlouhou dobu zahrnoval příliš mnoho softwarových doplňků. Jsem rád, že je vidím, jak dosáhnou významného pokroku v aplikacích, které se rozhodnou nainstalovat. Lenovo předá ovládání vestavěné čtečky otisků prstů společnosti Microsoft s Windows 10. Operační systém používá čtenáře jako rychlý způsob, jak se přihlásit a autorizovat nákupy pomocí Windows Hello. Čtečka otisků prstů na thinkpad józe 260 pracovala poprvé, pokaždé, pokaždé.

Recenze Lenovo Thinkpad Yoga 260. pokud si koupíte?

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je úžasné zařízení. Jeho tenký profil dělá stejně pohodlné nosit jako jakýkoli tablet, upřímně řečeno. Získáte také výdrž baterie tabletu, něco, co Windows 2-in-1 dodnes neudělá. Touchpad je přesný a klávesnice je fantastická, protože vždy jsou. Pokud hledáte Windows 2-in-1, jedná se o váš stroj. Miluji Thinkpad Yoga 260, absolutně to miluji.

Lenovo Thinkpad Yoga 260

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je notebook Windows 10 s 12.50palcový displej, který má rozlišení 1366×768 pixelů. Je poháněn procesorem Core i5 a přichází s 8 GB RAM. Lenovo Thinkpad Yoga 260 balí 256 GB úložiště HDD.

Možnosti připojení zahrnují Wi-Fi 802.11 AC, Bluetooth a přichází s 2 porty USB, port HDMI, slot pro více karty, sluchátka a mikrofony, konektor VGA, mikrofon, RJ45 (LAN), RJ11 Porty.

K 30. květnu 2023, Lenovo Thinkpad Yoga 260 Cena v Indii začíná na Rs. 282 659.

Lenovo thinkpad jóga 260 cena v Indii

Cena názvu produktu v Indii
Lenovo Thinkpad Yoga 260 Notebook (8 GB RAM, 256 GB HDD, Intel Core i7, Black, 12.5 palců) 282 659
Notebook Lenovo Thinkpad Yoga 260 (Windows 10, 8 GB RAM, 256 GB HDD, Intel Core i3, Black, 12.5 palců) 382 428

Cena lenovo Thinkpad Yoga 260 v Indii začíná od 282 659 GBP. Nejnižší cena Lenovo Thinkpad Yoga 260 je 282 659 GBP na Amazonu 30. května 2023.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 Úplné specifikace

Značka Lenovo
Modelka Thinkpad Yoga 260
Cena v Indii 282 659
Modelové číslo 260
Série Thinkpad Yoga
Rozměry (mm) 343.00 x 38.40 x 8.90
váha (kg) 2.2
Barvy Černá
Operační systém Windows 10
Počet portů USB 2
HDMI Port Standard
Slot pro více karet SD čtečka karet
Sluchátka a mikrofon combo jack Ano
VGA Port Ano
Mikrofon in Ano
RJ45 (LAN) Ano
Rj11 Ano

Lenovo Thinkpad Yoga 260 konkurenti

 • Lenovo Thinkpad Yoga 260 £ 282 659

Porovnat

Lenovo Thinkpad Yoga 260 Recenze uživatele a hodnocení

Důvod, proč jsem si koupil tento Ultrabook vs Surface Pro 4:- mohu upgradovat paměť a SSD a přidat širokopásmovou kartu později, když mám peníze. S Surface Pro bych musel přijmout to, co bych si mohl dovolit v tu chvíli, protože upgrade Surface Pro není opravdu možnost (pro mě).- Baterii pro tuto jednotku lze snadno vyměnit.- Má 2 USB sloty (což mi dává možnosti).- Cena. 800 (mnohem levnější než Pro 4) Některé položky po zakoupení:- Je těžší a větší než Surface Pro (včetně klávesnice)- je trochu objemné držet v tabletovém režimu.- V režimu tabletu vidím šmouhy (více než na mém iPadu) a ještě více v režimu notebooku.- Opravdu se mi líbí pocit případu, cítím se robustní.

Všechno, co jsem očekával, a další. Rychlost notebooku je úžasná. Stále si pamatuji Windoze 3.1 a rychlost, kterou byste mohli měřit pomocí slunečníhodiálu. Dotyková obrazovka, pero a tablet. Ačkoli v režimu tabletu, je to trochu trapné. Skvělý třesk za babku.

Lenovo Thinkpad Yoga 260

Lenovo zde úzce postrádá známku: jóga 260 se blíží k tomu, aby byl ideálním obchodním notebookem orientovaným na podnikání, ale průměrná obrazovka znamená, že to jen nedosáhne velkého času.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Vynikající výkonnost a grafická výkonnost
 • Vibrující obrazovka 1080p
 • Krásný displej IPS
 • Kvalita budování obchodní třídy
 • Dobré možnosti připojení
 • Velmi dobrý zážitek z pera

Recenzentům se nelíbilo

 • Průměrné výsledky na některých multimediálních testech
 • Světlo, ale ne dostatečně lehké, aby nahradilo vyhrazený tablet
 • Životnost baterie může být lepší
 • Pero je trochu malé pro ruce pro dospělé

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

HP ENVY X360 15 / 15T Série

Odborné recenze a hodnocení

„Thinkpad Yoga 260 je tvrdý, univerzální a kompaktní hybrid, který stojí za to každý.

Lenovo Yoga 260-výkon Pokud jde o výpočetní výkon, jóga 260 je typická pro štíhlý a lehký notebook-což znamená, že je to skvělé pro většinu každodenních úkolů, ale bude se trochu potýkat s velmi náročným pracovním zátěží jako video.

Lenovo zde úzce postrádá známku: jóga 260 se blíží k tomu, aby byl ideálním obchodním notebookem orientovaným na podnikání, ale průměrná obrazovka znamená, že to jen nedosáhne velkého času.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je vynikajícím obchodním přenosovým hybridním notebookem s nejlepším výkonem ve třídě, ale robustní, ale robustní.

Tento kabriolet vrací dobré věci z dřívějších obchodních jógů Lenovo. klávesnice, která se zplošťuje v tabletovém režimu, vynikající ergonomii. a přidává do mixu dlouhou životnost baterie. (Navíc, stříbrná verze!) Číst.

Slovo Thinkpad by mohlo vykouzlit vzpomínky na objemné obchodní notebooky navržené tak, aby zvládla cokoli, co na to může mobilní pracovní síla, ale Lenovo Thinkpad Yoga 260 je tenký a světle konvertibilní ultrabook bude téměř každý zvonek a píšťalku, kterou potřebujete.

Není divu, že Thinkpad Yoga 260 je velmi dobrý notebook, ale v nejlepším případě nedokonalý.

Thinkpad Yoga 260 zatahuje na mé kabelky tak, jak jen málo dalších obchodních notebooků dělá. Je to skvělá velikost a váha pro přenášení každý den, nekompromis s odpadskou klávesnicí nebo touchpad a kombinací geniální jógy.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je silná obchodní ultraportabilní s prvotřídní klávesnicí a zahrnutým stylusem pro dotek.

Viz související recenze HP Elitebook Folio 1020: Skvěle krásná, bolestně příkladem XPS 13 9350 Recenze: Windows Ultraporteable, zdokonalená thinkpad jóga 260 zatahala na mé kabelky způsobem, který to dělá jen málo dalších obchodních notebooků. Je to skvělé.

Nejmenší verze jógy 260 již stojí 1131 EUR (~ 1234) v obchodě Lenovo. Dodává se s panelem IPS HD (Touch, Matte), jádrem i3 a 128 GB SSD. Revizní vzorek je cena 1480 EUR (~ 1614) s vyššími konfiguracemi (16 GB RAM.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je příjemným, i když ne průkopnickým obnovením jednoho z maličkých konvertiblů Lenovo. Líbí se nám digitalizátor a pero Wacom AES docela hodně, pero je vstřícné, má dobré sledování přímo na okraj obrazovky.

Lenovo Thinkpad Yoga 260 je zvláštní zvíře. Má hodně z toho, co dělá ThinkPad speciálním strojem, jako je velmi dobrá (i když ne skvělá) klávesnice, výběr dvou různých vstupních metod založených na prstu, tuny zabezpečení a velmi solidní sestavení.

Opět jsme zpět s další recenzí notebooku; Konkrétně přehled Lenovo Thinkpad Yoga 260, všestranný, lehký, obchodní ultrabook. Lenovo pokračuje v vytlačení vynikajících počítačových produktů z dolního konce. Zatímco.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS