Lenovo xiaoxin pad pro 2022 je Jeden Z Najlepších tabletov stredej Snarky…

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 JE JEDEN Z NAJLEPHKÍCH TABLETOV STREDNEJ STRY: 11,2 ″ 120 Hz OLED, 6 GB RAM AJ Globálny Systém

0 1.3K Zobrazené

Spoločnosť lenovo prerok 2022 předběžný tablet s označeném xiaoxin pad Pro 2022. Vyznačuje SA 11-Palcovom Oled deklejom aj DostatočMem VEKONONE VIDAKA PROCESORU Snapdragon 870.

Tablet S Androidom Bol predstavelý Spole S Herném Smartfónom Legion Y70. Samotný tablet Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 JE NÁSTUPCOM PREDOHÉHO Modelu A Má za Úlohu Konkurovať Značkám AKO Xiaomi, Oppo ALOBO VIVO.

Skvelá Cena na Aliexpresse

Cenovo dostupnový tablet Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 Nájdeš na internetovom trhoviska aliexpress u overéného ŠpanielskeHo predajcu priamo v eú Sklade! Doprava PotrVá Teda len Pár dna A Doručenie Bude Bez Colnlé Popolatkovova. Jednka Sa o Verziu S MediaTek Kompanio 1300T Procesorom.

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022

Tento Produkt Ti Bude Doručelý expresne Z Lokállneneho Španielskeho Skladu. DODANIE ZO Španielska Väčané TrVá 7-10 DNí A DORUCHUJE Kuriér. Pri dodané Už Neplatíš žiadne topolatky Navyše, Žiadne clo ani dph.

Sleduj Cenu Tohto Produktu. AKOnáhle Vydáme Nový Kupón, Pošleme Ti e-mail.

Zo Sledovania sa Môžeš Kedykoľvek Odhlasiť.

Jednka Sa o Čínska Verziu S Nainštalovanom Globállnym Systémom (Global ROM) Podporou všetkych Google Služieb. Predajca upozorňuje, ť Jedine Google platit Nemusí Fungovať korektne, žádné tablety Túto Funkciu Zrejme Použvať Ani Nebudeš, Taktiež nie Sú Dostupné ota aktualizíze.

Kvalitný výklel a dvojica procesorov

Vpredu Nájdeme 11,2-Palcodý OLED diklej S Vysoké 2,5k Roz. Zaujme aj Maximámálym Jasom Na Úvni 600 Nitov a podporou hdr10 a vize Dolby.

Tablet lenovo xiaoxin pad pro 2022 sa den využiť aj ako Klasicý Kancelársky Nástroj, Pretože Je tu zaistená poistenává stysusU xiaoxin aj s Klávesnicou.

Je ZauJímavé, Že Spoločnosť Lenovo Tento Tablet Vyrába S Dvomi Procesormi, A to Qualcomm Snapdragon 870 A MediaTek Kompanio 1300T (na Aliexpresse Je len Mediatek Verzia)). Procesory spolupracujú s minimámálne 6 gb beran a 128-gigabajtov.

Čo SA TAKA FOTOAPARÁTOV, NA ZADNEJ STRANEMUMEME 13 MPX HLAVNY SNIMACH S LED BLESKOM. Na prednej strane sa nachádza 8 mpx fotoaparát s funkciou rozpoznávania tvarí č. Možnosťou robiť videohovory.

Jbl reproduktory aj priaznivá cena

Tablet Je Skvelo Vybavý aj po Strinke zvuku. Na Jeho evode sa nachádza aj Štvorica reproduktorov, Ktoré Ladila Spoločisť Jbl, Takža na ich kvalitu sa môžeš spoľahnúť. Obsahuje aj Dolby Atmos Certifikát a Teda Zvuk Bude Veľmi Kvalitny.

Aj v ýdrž od Mala byť na Slušnej úvni, pretože sa o ňu Stará Baterie s Kapacitou 8 200 mAh. VýRobca Nezabudol ani na rýchle nabojanie a tablet Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 Vo verzii So Snapdragon Procesorom Podporuje Výkon až 68 W, A až V Šetko CEZ moderní USB-CEKTOR. MediaTek Verzia podporuje len 30 w Natíjanie.

Tablet je postAvelý na systéme android 12 a Verzia z Aliexpressu Obtauhuje preparálenú globálnu rom. Pôvodne Je tak tablet Čínska Verzia A Preto očkádáj v Krabici aj adaptér s Čínskou Koncovkou A Čínskym manuálom. Všetko Je však Funkčné aj u nas.

AKO SA TI Páči Tento Tablet OD lenova? PRIVITAL SI NEJAKÉ VYLEPHENIA? Daj Nám Vedieť Dole do komentára pod Čánkom. Sleduj Web Chinaplanet, Prihlas sa na odber noviniek a pridaj sa aj k nam aj na našich sociálnych sieťach a youtube.

Tato obrazovka je dost! Vyhodnocení tabletu lenovo xiaoxin pad

Jak všichni víme, Apple vytvořil vysokou kvalitu obrazovky iPad Pro. Pokud mluvíme o Androidu. Samsung je dobrá volba, ale cena je opravdu nepřátelská, dokud jsem si nevšiml, že používá 11.5palcový OLED 2.5K obrazovka a podporuje 100% barevný gamut DCI-P3. A Lenovo Xiaoxin Pad Pro s 108% NTSC Color Gamut.

Možná jste obeznámeni s barevným gautem NTSC, 72% barvy NTSC (rovnající se 100% SRGB) je dobrým standardem displeje a schopnost 108% barvy NTSC si lze představit. DCI-P3 může lépe uspokojit lidský vizuální zážitek a je vhodný pro digitální filmy, televizní seriály postprodukce, korekci barev atd. Obecně je standard DCI-P3 Color Gamut velmi dobrou volbou pro nadšence s vysokým rozlišením a displej, který pokrývá 100% standardu DCI-P3.

Displej produktu:

Oledová obrazovka tohoto produktu je upgradována na DC Dimming a získala německou certifikaci Global Oční ochrany v Rheinlandu, která může chránit oči před modrým světlem a nízkofrekvenční PWM Strobe. Úvod do metody instalace za stojanem klávesnice. Je to vlastně velmi jednoduché. Všichni jsou magnetické, ale protože jsou magnetické, nezapomeňte nezvednout klávesnici samostatně, jinak může tablet spadnout.

Další parametry a certifikace pro Lenovo Xiaoxin Pad Pro jsou stejně výkonné. Snapdragon 730G Soc, 4 reproduktory JBL a 8400 mAh dlouhodobá baterie, plus dolby vize a nejvyšší zvukové požehnání Atmos top, je opravdu všestranné.

Nejprve se podívejte na tablet Xiaoxin Pad Pro. Ochranný plastový film byl jasně označen umístění každého klíče, stojí za zmínku, že se jedná o klíč také zahrnuje rozpoznávání otisků prstů, které tablet Android na neobvyklé.

Dodává se s 20 W nabíječkou, kabelem nabíjení typu-C a typem C až 3.5 mm zvukový kabel.

Přední část Xiaoxin Pad Pro je téměř úplně zakrytá obrazovkou OLED.

Jediná věc, kterou můžete vidět, jsou dvě centrální kamery a senzor světla.

Zadní část je vyrobena z vysoce pevného leteckého hliníku, která je integrálně tvořena CNC, a má přechodné ošetření dvou odstínů. Zároveň má slitina hliníku texturu diamantového písku a celková struktura je extrémně vysoká.

Pro své reproduktory JBL musí být certifikace Dolby Vision a Dolby Atmos označena.Hrany Xiaoxin Pad Pro jsou relativně rovné a tvrdé. Celá tloušťka je pouze 5.8 mm, což je velmi štíhlé. Vzhledem k tomu, že záda je vše kov, horní část má návrh antény zvyšující signál.Duální kamera na zadní straně a dva nastavení svazku na straně. Klíč přepínače vpravo nahoře je zapuštěn, protože má rozpoznávání otisků prstů.

Slot karty na jedné straně a 2 reproduktory JBL.

Lenovo Xiaoxin Pad Pro v současné době má pouze verzi WLAN se slotem TF karty na straně pro rozšíření kapacity.

Na druhé straně jsou další dva reproduktory JBL a port nabíjení typu C.

Zpracování tabletu Lenovo Xiaoxin Pad Pro je velmi dobré a tyto výhody byly také zděděny z klávesnice a stojanu.

Držák a klávesnice jsou složeny ze dvou částí, které jsou přímo absorbovány magnetickou atrakcí. Vnější stranou je celá tkaná látka, která je velmi vysoce kvalitní.

Část držáku přijímá design závěsu podobný notebooku, který lze podpořit v libovolném úhlu.

Po integraci s klávesnicí a otevření to vypadá jako malý notebook.

Použijte test:

Tablet Xiaoxin Pad Pro ukazuje vynikající kvalitu obrazovky po spuštění. Tato mezera rozhodně není srovnatelná s LCD obrazovkami.

Jeho systém používá Android 10 přizpůsobený ZUI pro tablet, rozhraní je čiré a atmosférické a není obtížné jej použít.

V konfigurační konfiguraci systému je také podrobné konfigurační zobrazení: Snapdragon 730G 6G Storage 128G paměti.

Původně jsem si myslel, že toto tlačítko s funkcí rozpoznávání otisků prstů bylo relativně malé a nebylo příliš snadné, ale bylo také odemčeno během několika sekund.

Přizpůsobená sada stanoviště klávesnice Xiaoxin Pad Pro, ve srovnání s levým horním rohem obyčejné klávesnice.Ve spodní části je dotyk velké oblasti.S nainstalovaným malým novým Pad Pro na klávesnici je celý proces opravdu pohodlný.Tablet je dodáván se spoustou dobrého softwaru, ale lze jej také stáhnout na trhu s aplikacemi. Pro Light Office jsou nakonfigurovány jak OneNote, tak Microsoft Office.

Pokud používáte systém ZUI pro tabletový systém a poté přepněte do režimu počítače, vypadá to, že počítač běží na Windows 10 na první pohled.

Vzhledem k tomu, že se jeho klávesnice cítí dobře, již není luxus na lehkou váhu na tabletu.

Zároveň má také funkci odpovídající asistenta učení, lepší správu času, aby se zabránilo ochraně oddávání a vidění.

Zde je stručné srovnání a hodnocení. Nejprve otevřete vestavěný kancelářský software a vyberte polohu střední ikony, která se přiblíží.

Rozlišení 25601600 je zcela jasné na 11.5palcová obrazovka.

Po pokračování v přiblížení můžete vidět OLED pixely Xiaoxin Pad Pro. Pro úplné uspořádání tří primárních barev červené, zelené a modré, W (bílá) se nepoužívá ke zvýšení pseudo pixelů a Pentile se nepoužívá k půjčování bodů.

A aby bylo možné splnit požadavky různých lidí na barvu obrázku, lze jej upravit tak, aby byl světlý, přirozený a standardní (teplota barev se postupně snižuje).

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2021 Tablet Review: Affordable Tablet has real potential!

Našel jsem další tablet Android, který používá LCD pro srovnání. V jasném nastavení nastavení maximálního jasu. Je vidět, že kvalita obrazovky tabletu Xiaoxin Pad Pro je opravdu silná. Barva je čistá a jasná, bez jevu bělení LED podsvícení.

Vzhledem k samosvětové povaze OLED je Xiaoxin Pad Pro obzvláště brilantní pro černou. Černá je čistější, ale detaily obrázku lze stále zachovat.

Zároveň 11.Obrazovka 5 palců 16:10 je také větší než 10.Pozorovací plocha 5 palců 16: 9.

Po zobrazení vysoce kvalitní obrazovky se musíte znovu podívat dovnitř. Pro Snapdragon 730G jej lze považovat za hlavní SoC současného polohy Qualcomm v polovině poloviny. GPU používá Adreno 618, což je o 25% vyšší než Snapdragon 710 střední třídy, a má vylepšený herní zážitek než obyčejný 730 prostřednictvím kombinace softwaru a hardwaru a vyšší frekvence. Zároveň je to také SOC, který nativně podporuje Wifi6, který může přinést rychlejší rychlost internetu.

Provedl jsem test s zábavním králíkem. Skóre 28W tabletu Xiaoxin Pad Pro je mnohem vyšší než většina zařízení pomocí Snapdragon 730G, dokonce před dvěma lety překonává vlajkovou loď Snapdragon 835, zejména část CPU a UX. Vzhledem k tomu, že Xiaoxin Pad Pro je po úplném vyhodnocení Antutu vybaven lithiovou baterií s rozsáhlou kapacitou, ztratí 5% energie, což je velmi působivé.

V informacích o konfiguraci hardwaru Antutu můžete vidět také kompletní hardwarové parametry Xiaoxin Pad Pro, což je historicky účelem kapacity super baterie 8400 mAh.

Tato kapacita baterie ji může zvýšit až 48 hodin výdrže baterie. Dokonce i běžně používané online lekce a přehrávání videa tablet mohou podporovat 8 hodin a 15 hodin a podporují OTG zpětné nabíjení.

Když se video přehrává, může to souviset s úsporou energie 730 g tvrdé dekódování. Poté, co jsem sledoval místní síťové video po dobu 2 hodin, Xiaoxin Pad Pro udělal různé házení a napájení baterie kleslo ze 40% na 15%. Může být použit po dobu 3 hodin. Ve srovnání s asi 50% baterie, když byla poprvé zapnuta, je doba použití více než 7 hodin, takže není přehnané vypočítat 15 hodin přehrávání videa.

Když pouze 11% energie zůstane od 7:38, může být plně nabitá vestavěnou nabíječkou ve 2.5 hodin. Nabíječka 20W také ukazuje dobrou schopnost QC rychlého nabíjení.

Když se video hraje, čtyři reproduktory JBL z Xiaoxin Pad Pro jsou super úžasné. V posledním videu je efekt opravdu odlišný. Různé zvukové efekty otevření tohoto televizního seriálu byly živě demonstrovány Xiaoxinem a zvukové pole bylo průhledné a atmosférické.

Protože Xiaoxin Pad Pro podporuje WiFi6, může při přístupu do místní oblasti místní oblasti přinést rychlost kopie 16 Mb / s. To není problém pro přímé sledování původního disku 4K na domácím NAS (míra kódu je obvykle kolem 100 Mb / s).

Bez ohledu na to, jak rychle vpřed a drag-and-drop nebude žádné zpoždění nebo zpoždění v procesu hraní původního disku 4K v síti místní oblasti. Xiaoxin má silné schopnosti dekódování videa a síťové schopnosti.

Zadní kamera má rozlišení 41603120, což je přesně 1300 W pixelů.

Abych to shrnul:

Největším dotykem tohoto tabletu Lenovo Xiaoxin Pad Pro je jeho asi 100% kvalita DCI-P3 široká barevná sazba a podporuje HDR a Dolby Vision, plus efekt 4 reproduktorů JBL a velkou baterii. Dlouhá výdrž baterie činí bezvadný pro sledování filmů.

Zároveň je také velmi vyvážený v jiných aspektech a integrovaná skořápka z hliníkové slitiny CNC má velmi vysokou texturu.

V tabletách Androidu je kvalita obecně snižována a v prostředí, kde bojuje, existuje takový vynikající vysoce kvalitní tablet, který je na trhu opravdu jasným místem.

Máy Tính bảng lenovo xiaoxin pad 2022

Các chính sách của gói bảo hành vàng mà bảo hành thường không có:

Bảo hành cả pin, nguồn, màn hình, kamera, vân tay.

Thời gian ược ổi máy nếu có lỗi nhà sản xuất lên ến 30 ngày (thêm 15-30 ngày ối với máy lodi xa).

Tặng củ sạc nhanh, cáp, den cường lực, ốp lưng, tai nghe hoặc mặt hàng khác tương ương khi mua bảo hành vàng.

Bảo hành lần 3 ổi Máy luôn.

Còn nhiều Chính Sách Khác Trong Gói Bhv, Quý Khách Xem Chi tiết tại đây

Giao hàng tận nơi miễn pHí Trong 30 phút (tìm hiểu thêm)

 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
Màn hình: IPS LCD, 10.61 palců, 2k (1200 x 2000 pixelů), 400 nits
Hệ điều hành: Android 12, Zui 13.5
SAU kamery: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Kamera Trước: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
PROCESOR: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm). (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
RAM: 4-6 GB
Bộ nhớ Trong: 64-128GB
THẻ SIM: Không Hỗ Trợ
Hnoje lượng pin: 7700 Mah, SạC NHANH 20W
Thiết Kế: Phẳng cảm ứng

Xem thêm cấu hình chi tiết

Màn Hình
Thông Tin Chung
Hệ điều hành: Android 12, Zui 13.5
Ngôn ngữ: Đa ngôn ngữ
Loại màn hình: IPS LCD
Màu màn hình: 16 Triệu Màu
Chuẩn màn hình: IPS LCD, 10.61 palců, 2k (1200 x 2000 pixelů), 400 nits
Ộ phân giải: 1200 x 2000 pixelů
Màn hình rộng: 10.61
Công nghệ cảm ứng: Cảm ứng điện hung đa điểm
Chụp hình Quay Phim
SAU kamery: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Kamera Trước: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Đèn flash:
Teanh năng kamera: LED flash, tự ộng lấy nét
Quay Phim: 1080p@30fps
Videohovor:
CPU RAM
Tốc ộộ CPU: (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
Số nhân: 8 nhân
Čipová sada: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm). (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
RAM: 4-6 GB
Chip ồ Họa (GPU): Adreno 610
Bộ nhớ lưu trữ
Danh Bạ: Không giới hạn
Bộ NHớ Trong (ROM): 64-128GB
Thẻ nhớ ngoài: microSDXC
Hỗ trợ thẻ tối đa: 1tb
Thiết kế trọng lượng
Kiểu dáng: Phẳng cảm ứng
Kích thước: 251.1 x 148.8 x 7.45 mm
Trọng lượng (g): 465 g
Thông Tin Pin
Loại pin: Li-po
Hnoje lượng pin: 7700 Mah, SạC NHANH 20W
Pin có thể thao rời: Không
Kết nối cổng giao tiếp
3G:
4G:
Loại sim: Không Hỗ Trợ
Khe gắn sim: Không Hỗ Trợ
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC/, Dual-Band 2.4GHz 5GHz, hotspot
GPS:
Bluetooth: 5.1, A2DP
GPRS/Edge:
Jack Tai nghe: 3.5 mm
NFC: Không
Kết nối usb: USB typ-c
Kết nối khác: Không
Cổng sạc: Typ-c
Giải trí ứng dụng
Xem Phim:
Nghe nhạc:
Cổng sạc: Typ-c
Ghi âm:
FM rádio:
Chức năng khác:

Thông Tin Chi tiết Lenovo Xiaoxin Pad 2022

Máy Tính bảng lenovo xiaoxin pad 2022 ược lenovo gã công nghệ khổng lồ có trụ chính tại bắc kinh (trung quốc) cho ra mắt cùng với một phiên bản. Tuy là sản phẩm giá rẻ nhưng hãng vẫn hào phóng trang bị màn hình siêu nét 2k. Máy có thiết kế vuông vức ẹp mắt, mỏng và rất nhẹ. CUng CấP SứC MạNH CHO LENOVO XIAOXIN PAD 2022 HOạT ộNG Là Snapdragon 680 Cùng Hệ đIềU Hành Android 12 Với Giao diện Zui 13.5 rất mới.

Màn Hình IPS LCD 2K
Čip Snapdragon 680
PIN, SạC 7700 mAh, 20w
Thiết Kế Vuông vức

Thiết bị sở hữu màn hình 2k siêu nét, chip Snapdragon 680 mạnh mẽ, mượt mà, kết hợp với viên pin lớn 7700Mah cùng thiết kế vuông vức ẹp mắt. Sau đây là phần chỉ tiết:

Điểm nổi bật lenovo xiaoxin pad 2022

Sau đây là phần chi tiết về các ặc điểm nổi bật của xiaoxin pad 2022:

Màn hình 2k

NHư đã ề CậP, Xiaoxin Pad 2022 Sở HữU Màn Hình 10,61 palce với ộộ phân giải 1200 x 2000 px Cho mật ộ điểm ảnh lên tới 220 ppi. Tuy mấy không ượược trang bị tấm nền oled như bản pro, nhưng lcd trên màn hình máy này lại có màu sắc trung thực, góc nhìn rộng.

Thêm vào đó, nó có ộ sáng lên tới 400 nits nêanp ứng khá tốt yêu cầu sử dụng Trong Mọi Môi Trường. Sản phầm phù hợp với nhu cầu học tập lâu dài mà không sợ bị hỏng mắt khi màn hình xiaoxin pad 2022 có khả năng chống lại tia tuv từ màn hình.

Bảng giá máy tính bảng mới nhất 2023:

Stt Tên sản phẩm Giá Bảo hành
iPad
1 iPad vzduch 2.250.000 ₫ 12 Tráng
2 iPad Air 2 2.650.000 ₫ 12 Tráng
3 IPad Gen 6 4.250.000 ₫ 12 Tráng
Xiaomi Pad
1 Xiaomi Mi Pad 5 6.250.000 ₫ 12 Tráng
2 Xiaomi Mi Pad 5 Pro 9.450.000 ₫ 12 Tráng
3 Xiaomi Pad 6 6.850.000 ₫ 12 Tráng
4 Xiaomi Pad 6 Pro 8.450.000 ₫ 12 Tráng
Lenovo
1 Lenovo Xiaoxin Pad 2022 3.450.000 ₫ 12 Tráng
2 Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 6.750.000 ₫ 12 Tráng
3 Lenovo Xiaoxin Pad Plus 5.150.000 ₫ 12 Tráng
4 Lennovo Legion Y700 6.850.000 ₫ 12 Tráng

Chip Snapdragon 680

Snapdragon 680 tiết kiệm pin hơn 20% tak với thế hệ trước nhờ ược sản xiất trên tiến trình 6nm hiện ạii. Hơn nữa, nhờ hỗ trợ công nghệ rychlý náboj 3.0, vi xử lý có thể ảm bảo smartphone ược sạc nhanh thì (ạt ngưỡng 80% Trong 35 phút), từ đó giúp thờng thờng sử dụng pin.

Chuwi HiPad Max vs Lenovo XiaoXin Pad 2022. tablets comparison (links in the description)

Chip Sở HữU 8 NHân VớI 4 NHân Kryo 265 Gold Xung NHịP 2.4 GHz Và 4 NHân Kryo 265 Silver Tiết Kiệm điện với tốc ộ 1.9 GHz KếT HợP VớI GPU ADRENO 610 CHO HIệU SUấT MạNH Mẽ HơN người tiền nhiệm Snapdragon 678 Khá nhiều.

Takže sánh xiaoxin pad 2022 với pad 2021

Xiaoxin Pad 2022 Có Kích thước thể nhỏ và mỏng hơn đáng kể nên Trong lượng cũng nhẹ hơn 25g so Với xiaoxin pad 2021. Về hiệu năng, tất nhiên xiaoxin pad 2022 có hiệu năng mạnh hơn với Snapdragon 680 Trong Khi đó, Xiaoxin Pad 2021 đang Chạy Snapdragon 662.

Bảng tak sánh thông số kỹ thuật của hai mẫu máy tính bảng lenovo như sau:

ROM 64-128, UFS 2.1thẻ nhớ 1tb

10.61 palců2K (1200 x 2000px)

Máy Tính bảng lenovo xiaoxin pad 2022

Các chính sách của gói bảo hành vàng mà bảo hành thường không có:

Bảo hành cả pin, nguồn, màn hình, kamera, vân tay.

Thời gian ược ổi máy nếu có lỗi nhà sản xuất lên ến 30 ngày (thêm 15-30 ngày ối với máy lodi xa).

Tặng củ sạc nhanh, cáp, den cường lực, ốp lưng, tai nghe hoặc mặt hàng khác tương ương khi mua bảo hành vàng.

Bảo hành lần 3 ổi Máy luôn.

Còn nhiều Chính Sách Khác Trong Gói Bhv, Quý Khách Xem Chi tiết tại đây

Giao hàng tận nơi miễn pHí Trong 30 phút (tìm hiểu thêm)

 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
 • Tặng: miễn pHí Bhv với máy thứ 5.
 • (Quý Khách đng nhập ể kiểm tra ơn hàng)
 • Giảm ến 30% khi mua phụ kiện.
 • Giảm ến 200k (Cho Bhv) tại đây:
 • – Chat Online: Chat
 • – Hà nội: 097.120.6688
 • – Tp.HCM: 0965.123.123
 • – Đ ẵng: 096.123.9797
Màn hình: IPS LCD, 10.61 palců, 2k (1200 x 2000 pixelů), 400 nits
Hệ điều hành: Android 12, Zui 13.5
SAU kamery: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Kamera Trước: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
PROCESOR: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm). (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
RAM: 4-6 GB
Bộ nhớ Trong: 64-128GB
THẻ SIM: Không Hỗ Trợ
Hnoje lượng pin: 7700 Mah, SạC NHANH 20W
Thiết Kế: Phẳng cảm ứng

Xem thêm cấu hình chi tiết

Màn Hình
Thông Tin Chung
Hệ điều hành: Android 12, Zui 13.5
Ngôn ngữ: Đa ngôn ngữ
Loại màn hình: IPS LCD
Màu màn hình: 16 Triệu Màu
Chuẩn màn hình: IPS LCD, 10.61 palců, 2k (1200 x 2000 pixelů), 400 nits
Ộ phân giải: 1200 x 2000 pixelů
Màn hình rộng: 10.61
Công nghệ cảm ứng: Cảm ứng điện hung đa điểm
Chụp hình Quay Phim
SAU kamery: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Kamera Trước: 8 MP (Tiêu Chuẩn)
Đèn flash:
Teanh năng kamera: LED flash, tự ộng lấy nét
Quay Phim: 1080p@30fps
Videohovor:
CPU RAM
Tốc ộộ CPU: (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
Số nhân: 8 nhân
Čipová sada: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm). (4×2.4 GHz 4×1.9 GHz)
RAM: 4-6 GB
Chip ồ Họa (GPU): Adreno 610
Bộ nhớ lưu trữ
Danh Bạ: Không giới hạn
Bộ NHớ Trong (ROM): 64-128GB
Thẻ nhớ ngoài: microSDXC
Hỗ trợ thẻ tối đa: 1tb
Thiết kế trọng lượng
Kiểu dáng: Phẳng cảm ứng
Kích thước: 251.1 x 148.8 x 7.45 mm
Trọng lượng (g): 465 g
Thông Tin Pin
Loại pin: Li-po
Hnoje lượng pin: 7700 Mah, SạC NHANH 20W
Pin có thể thao rời: Không
Kết nối cổng giao tiếp
3G:
4G:
Loại sim: Không Hỗ Trợ
Khe gắn sim: Không Hỗ Trợ
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC/, Dual-Band 2.4GHz 5GHz, hotspot
GPS:
Bluetooth: 5.1, A2DP
GPRS/Edge:
Jack Tai nghe: 3.5 mm
NFC: Không
Kết nối usb: USB typ-c
Kết nối khác: Không
Cổng sạc: Typ-c
Giải trí ứng dụng
Xem Phim:
Nghe nhạc:
Cổng sạc: Typ-c
Ghi âm:
FM rádio:
Chức năng khác:

Thông Tin Chi tiết Lenovo Xiaoxin Pad 2022

Máy Tính bảng lenovo xiaoxin pad 2022 ược lenovo gã công nghệ khổng lồ có trụ chính tại bắc kinh (trung quốc) cho ra mắt cùng với một phiên bản. Tuy là sản phẩm giá rẻ nhưng hãng vẫn hào phóng trang bị màn hình siêu nét 2k. Máy có thiết kế vuông vức ẹp mắt, mỏng và rất nhẹ. CUng CấP SứC MạNH CHO LENOVO XIAOXIN PAD 2022 HOạT ộNG Là Snapdragon 680 Cùng Hệ đIềU Hành Android 12 Với Giao diện Zui 13.5 rất mới.

Màn Hình IPS LCD 2K
Čip Snapdragon 680
PIN, SạC 7700 mAh, 20w
Thiết Kế Vuông vức

Thiết bị sở hữu màn hình 2k siêu nét, chip Snapdragon 680 mạnh mẽ, mượt mà, kết hợp với viên pin lớn 7700Mah cùng thiết kế vuông vức ẹp mắt. Sau đây là phần chỉ tiết:

Điểm nổi bật lenovo xiaoxin pad 2022

Sau đây là phần chi tiết về các ặc điểm nổi bật của xiaoxin pad 2022:

Màn hình 2k

NHư đã ề CậP, Xiaoxin Pad 2022 Sở HữU Màn Hình 10,61 palce với ộộ phân giải 1200 x 2000 px Cho mật ộ điểm ảnh lên tới 220 ppi. Tuy mấy không ượược trang bị tấm nền oled như bản pro, nhưng lcd trên màn hình máy này lại có màu sắc trung thực, góc nhìn rộng.

Thêm vào đó, nó có ộ sáng lên tới 400 nits nêanp ứng khá tốt yêu cầu sử dụng Trong Mọi Môi Trường. Sản phầm phù hợp với nhu cầu học tập lâu dài mà không sợ bị hỏng mắt khi màn hình xiaoxin pad 2022 có khả năng chống lại tia tuv từ màn hình.

Bảng giá máy tính bảng mới nhất 2023:

Stt Tên sản phẩm Giá Bảo hành
iPad
1 iPad vzduch 2.250.000 ₫ 12 Tráng
2 iPad Air 2 2.650.000 ₫ 12 Tráng
3 IPad Gen 6 4.250.000 ₫ 12 Tráng
Xiaomi Pad
1 Xiaomi Mi Pad 5 6.250.000 ₫ 12 Tráng
2 Xiaomi Mi Pad 5 Pro 9.450.000 ₫ 12 Tráng
3 Xiaomi Pad 6 6.850.000 ₫ 12 Tráng
4 Xiaomi Pad 6 Pro 8.450.000 ₫ 12 Tráng
Lenovo
1 Lenovo Xiaoxin Pad 2022 3.450.000 ₫ 12 Tráng
2 Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 6.750.000 ₫ 12 Tráng
3 Lenovo Xiaoxin Pad Plus 5.150.000 ₫ 12 Tráng
4 Lennovo Legion Y700 6.850.000 ₫ 12 Tráng

Chip Snapdragon 680

Snapdragon 680 tiết kiệm pin hơn 20% tak với thế hệ trước nhờ ược sản xiất trên tiến trình 6nm hiện ạii. Hơn nữa, nhờ hỗ trợ công nghệ rychlý náboj 3.0, vi xử lý có thể ảm bảo smartphone ược sạc nhanh thì (ạt ngưỡng 80% Trong 35 phút), từ đó giúp thờng thờng sử dụng pin.

Chip Sở HữU 8 NHân VớI 4 NHân Kryo 265 Gold Xung NHịP 2.4 GHz Và 4 NHân Kryo 265 Silver Tiết Kiệm điện với tốc ộ 1.9 GHz KếT HợP VớI GPU ADRENO 610 CHO HIệU SUấT MạNH Mẽ HơN người tiền nhiệm Snapdragon 678 Khá nhiều.

Takže sánh xiaoxin pad 2022 với pad 2021

Xiaoxin Pad 2022 Có Kích thước thể nhỏ và mỏng hơn đáng kể nên Trong lượng cũng nhẹ hơn 25g so Với xiaoxin pad 2021. Về hiệu năng, tất nhiên xiaoxin pad 2022 có hiệu năng mạnh hơn với Snapdragon 680 Trong Khi đó, Xiaoxin Pad 2021 đang Chạy Snapdragon 662.

Bảng tak sánh thông số kỹ thuật của hai mẫu máy tính bảng lenovo như sau:

ROM 64-128, UFS 2.1thẻ nhớ 1tb

10.61 palců2K (1200 x 2000px)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS