LG Smart TV nehraje video. Co dělat, pokud vyhledávání nefunguje

Zpomaluje, buggy, visí YouTube na televizoru nebo Smart TV konzole. Co dělat?

Už jsem se setkal s různými problémy ve vaší aplikaci YouTube na mém Smart TV TV. Před několika dny Youtube znovu začal buggy. Po spuštění aplikace se otevřela velmi dlouhou dobu, pak zapnutí zobrazení videa během několika minut se vše záviselo a televizor nereagoval na cokoliv, dálkový ovladač přestal pracovat. Nebylo možné ani dostat z aplikace. Tam byl nekonečný stahování videa (ke stažení animace). Musel jsem restartovat televizi. Po restartu (vypnutí z výstupu) bylo vše opakováno. Video bylo nereálné buggy, brzděné a aplikace na konci zcela závisel. Můžete mít jiný problém, ale rozhodnutí budu sdílet v tomto článku, by vám měl pomoci.

Naše stránky již mají velký průvodce, aby vyřešily různé problémy s YouTube v televizích a inteligentních konzolí. Různá pracovní řešení jsou podrobně popsána. Ale jsou zaměřeny na problémy se spuštěním aplikace a v tomto článku vám řeknu, co dělat, když se Youtube otevře, ale funguje to špatně na televizi. Nehraje video, zamrzne, zpomaluje dolů, nenapněte náhledy, obvyklé nebo hlasové vyhledávání a t. D.

Pokyny vhodné pro všechny televizory s Smart TV (LG, Samsung, Sony, Philips, Ergo, Hisense, Kivi a T. D.) A pro všechny Smart Consoles (TV krabice). Protože aplikace YouTube na všech těchto zařízeních je přibližně stejná. Samostatně ukazují jedno řešení, které lze aplikovat na televizory a konzole s android tv.

 • Nezapomeňte vypnout napájení (zcela, mimo zásuvku) televizního nebo inteligentního televizního konzolu po dobu 10 minut. Možná poté, co bude tento YouTube pracovat normálně a stabilní. Toto je první a nejjednodušší řešení.
 • Doporučuje se restartovat router, ke kterému je televizor připojen. Můžete také zkontrolovat rychlost připojení k internetu na samotném televizoru nebo na jiných zařízeních, která jsou připojena ke stejnému směrovači. Možné video na YouTube nebo samotná aplikace je buggy a zamrzne kvůli nízké rychlosti připojení k internetu.
 • Pokud je to možné. připojte televizor pro kontrolu na jinou síť Wi-Fi. Například můžete distribuovat z telefonu.

Sledujeme filmy online na LG Smart TV TV

Chcete-li zobrazit obsah videa, existují speciální přednastavené aplikace. Ve které jdeme, vyberte film, který potřebujete, série, televizní pořady, klip a podívejte se na něj v režimu online.

Teď ukážu, jak tyto aplikace spustit a co tam jsou. Ale předtím bych chtěl psát o skutečnosti, že tyto aplikace nejsou všechny filmy a další obsah, zdarma. Ve většině případů budete muset provést placené předplatné. Ale byl jsem spáchán bezplatně hodně filmů na stejném Megogo (jejich aplikace je také v LG Smart TV, dokonce dva).

smart, nehraje, video, dělat, pokud

Chcete-li spustit tyto aplikace, nejprve přejděte do režimu Smart TV. To lze provést speciálním tlačítkem na dálkovém ovladači.

Na kartě Premium můžete spustit potřebné aplikace. Nebo vyberte dlaždici, na které je napsáno „více“ pro otevření celého seznamu aplikací.

Jak vidíte, existuje mnoho aplikací. Tam je Megago (MegoGo HD). O kterém jsem již napsal, Divan.TV, YouTube, Světová televize, Zoomby, TV bonus a další.

Například v Seee.Ua, tam je slušný počet hudebních videoklipů.

Systém je tedy: Spusťte požadovanou aplikaci, například stejný Megogo, vyberte sekci (pokud je). Série filmů a t. D., Spusťte správné video a podívejte se. Pokud je obsah videa zaplacen, a to samozřejmě viz odpovídající zprávu. A pokud chcete, můžete provést placené předplatné.

Myslím, že samotná myšlenka je srozumitelná. Díváme se prostřednictvím aplikací. Něco zdarma, pro něco, co potřebujete zaplatit. Nebo ne, je to již rozhodnout. Pokud často sledujete filmy, a chcete to udělat přímo z televize, můžete si koupit předplatné. Nejsou příliš drahé.

Jiné, podobné aplikace, lze nainstalovat z ukládání aplikací. Jak to udělat, napsal jsem v tomto článku https: // f1comp.RU / televize-Smart-TV / KAK-USTANAVLIVAT-PROGRAMMY-I-IGRY-NA-Telizor-LG-Smart-TV-LG-Smart-World-I-Game-World-Sozdaem-Uchetnuyu-Zapis-LG /. Snad existují aplikace, které jsou k dispozici více bezplatné mediální obsah. Já, upřímně řečeno, dokud jsem nainstaloval další aplikace. Zdá se mi, že je to předinstalováno dost.

Pokud se vám nelíbí výše uvedené, nelíbí se vám výše uvedené, nebo z nějakého důvodu to nehodí, nezapomeňte na možnost prohlížení filmů z počítače DLNA (dal jsem odkazy na pokyny na začátku tohoto článku). Můžete také vyhodit video na jednotce USB flash nebo externí pevný disk, připojit jej k televizoru a sledovat filmy.

Chyby a problémy při práci ForkPlayer

Protože IPTV je relativně nová technologie, uživatelé pravidelně čelili problémům v procesu použití Forkplayer. Nejčastějšími problémy souvisejícími s kvalitou a počtu pracovních kanálů, správně zobrazující obraz a princip operace IPTV. Níže jsou uvedeny populární problémy a řešení.

Při hraní všech IPTV. černá obrazovka

Při načítání IPTV, uživatelé čelí problému černé obrazovky a žádný zvuk. Hlavní příčiny chyb:

 • Používá se nepracující IPTV nebo seznam stop. Přibližně 80% veřejného IPTV nefunguje kvůli rychlému blokování. Pro vyřešení je dostačující ke kontrole stavu playlistu v nastavení a pokud je blokován. vyberte nový.
 • Špatný formát přehrávače videa. Pokud se všechny vybrané seznamy skladeb nezobrazí, musíte změnit typ přehrávače v nastavení, po kterém musí být kanály načteny.

Proč tolik nepracující IPTV

Můžete vytvořit iPTV vysílání kdokoli, ale pro to je nutné nakupovat drahé vybavení, pronajmout pokoj a výpočetní výkon, stejně jako Execute License. To vše se nalije do velkého množství, takže většina volných playlistů pracuje nelegálně. Uživatelé nezávisle najít problémy v bezpečnostních systémech provozovatelů vysílání a sdílení informací s ostatními.

Právní poskytovatelé IPTV vedou stálý boj proti úniku, blokování toků třetích stran. A čím více uživatelů je připojen ke volnému seznamu stop, tím rychleji je zjištěna. V důsledku toho získáme systém, když se každodenně objevují stovky neustále aktualizovaných IPTV, které jsou okamžitě blokovány poskytovateli.

Pro větší pohodlí prohlížení televize v nastavení aplikace ForkPlayer zahrnují možnost „Zobrazit hodnocení“. Po aktivaci uživatel vidí poměr procentního podílu provozních kanálů na celkové číslo, jakož i indikátor pro každou z sekcí.

Žádné video práce. černá obrazovka

Součástí uživatelů má problémy s sledováním videa a filmů. Místo obrázků zobrazuje černá obrazovka. Hlavní příčiny chyb:

 • Na místě máte zájem o použití kodeků, které nejsou podporovány televizorem. Chcete-li zkontrolovat, musíte jít do filmařství, YouTube.
 • Neplatný formát přehrávače, který lze změnit v nastavení. Chcete-li správně pracovat, musíte zvolit média nebo HTML

V některých případech je dostačující k restartování televizoru, po kterém problém černé obrazovky zmizí nezávisle.

Změnil mac adresu, jak vrátit staré

Obnovte starou MAC adresu na novém zařízení LG v případě, že informace byly zaregistrovány na osobním účtu. Instrukce krok za krokem pro obnovu:

 • Otevřete sekci Nastavení a vyhledejte položku adresy MAC a klepněte na tlačítko „Unttie“.
 • Zadejte novou hodnotu, která se zobrazí v nastavení ForkPlayer.
 • V sekci „Moje oznámení“ potvrďte změnu nového Mac na staré.
 • Počkejte, až restartujte widget, po kterém se data změní.

Indikátor můžete změnit pouze na zařízení, na kterém bylo zaregistrováno. Chcete-li obnovit starou MAC adresu na nové televizi LG, použijte widget 195 a Deezer, Tvigle, Vtuner, Ivi, Accu počasí a další.

Proč se zobrazí chyba o nedostatku paměti na televizorech LG?

Reakce na komentáře jsem napsal, že k zobrazení filmu nebo poslechu hudby online, tento velmi film by měl být načten do televizoru. Tato paměť je pak vymazána.

Na televizoru prostě není dostatek paměti, která je zvýrazněna prohlížečem, takže se zobrazí chyba, která je vyplněna paměť a pokračování přehrávání není možné. Kromě toho chyba se nezobrazí okamžitě. Což znamená, že když je dostatek paměti, všechno funguje.

Rozhodl jsem se napsat na podporu LG a objasnit tuto otázku.

Jak vidíte, mé odhady byly potvrzeny. TV má určitá omezení.

Streamování internetového videa na LG Smart TV

Jednou z nejčastějších nepříjemností, kterým čelí majitele LG TV, je neschopnost zobrazit video z míst přes vestavěný prohlížeč. Ve většině případů video prostě „havaruje“ za 30-40 minut. A i když mnozí věří, že se provádí konkrétně, aby se upozornila pozornost uživatelů do placeného obsahu aplikací LG Smart World, důvodem tohoto problému je dostatek banálního a bez konspirace. Ve skutečnosti, video havaruje v důsledku jednoduchého nedostatku zdrojů: „Heavy“, ne optimalizovaný flash hráč online strávit televizní paměť příliš rychle, což dříve nebo později vede k odjezdu. V odvolání se stejné video bude hrát úplně klidně, t.na. Je naostřena a optimalizována pod takovým úkolem.

Na podzim jsme přidali do SS IPTV možnost pracovat s video soubory zveřejněnými na internetu. T.E. Ve skutečnosti jsme udělali univerzální video přehrávač pro Smart TV, ve kterém by uživatel mohl hrát libovolný online nahrávání videa pomocí přímého odkazu na soubor.

 • Žádná schopnost tvořit seznamy playlistů. posloupnost záznamů o záznamech
 • Nedostatek příležitostí k práci s více zařízeními
 • Žádná „zpětná vazba“ s aplikací. Část prohlížeče není „vědět“ o aplikaci
 • Spustit / Přidat do playlistu Video z Sites, YouTube, Rutube. Navíc pro přítele, fanoušku show „hlas“, přidal schopnost pracovat s videem z prvního kanálu, pro Španělé přidané podpory pro jejich populární video hosting Video AllMyvideos, Streamcloud atd
 • Přidat, smazat, editovat prvky již načteného seznamu stop videorekordéru
 • Připojte několik zařízení pro okamžité práce. je velmi výhodné přidat video do příbuzných žijících někde daleko daleko
 • Generování archivu, který lze použít v televizoru pro AutoLoading aplikace

Výsledek: za měsíc a půl online obchodu Chrome bylo instalováno 1660 expanzních instancí. Každý den užívají více než tisíc lidí. Nejzřejmější nevýhodou použitého řešení je nepřítomnost kříže prohlížeče: Ve skutečnosti, pro každou z prohlížečů, musíte napsat nový plugin, aby se ponořil do nuance vývoje a distribuce, ale zdá se mi, že účinek je přidělen.

Nespustí ani nezačíná YouTube na společnosti Philips Smart TV

Společnost Philips TVS, jako Sony práce na Android TV. A pokud neberete v úvahu skutečnost, že obecně Android TV System sám funguje vždy stabilní a rychle, pak nejsou žádné speciální problémy s YouTube na těchto televizích. Mám také philips chytrý televize někde 2015 a s ním nejsou žádné vážné problémy. Youtube je nově aktualizovaná aplikace a funguje dobře. Někdy visí, nebo neotevře. Vždy je však vyřešen vypnutím napájení televizoru na několik minut. Poté se Android znovu načítá a všechno funguje dobře.

Na Staré televizi Philips (stejně jako v televizi od jiných výrobců). Při pokusu o spuštění služby YouTube se zobrazí uživatelé, že YouTube již nebude fungovat na tomto televizoru. Také existuje nějaký problém s různými aplikacemi v televizi 2014-2015. Pokud máte televizi televizoru televize, pak musíte jít do služby Google Play, jít do „Moje aplikace“, najít tam YouTube a odstranit ji. Poté nastavte novou verzi aplikace ze stejného přehrávání Google (Použít Hledat).

 • V každém případě, pokud YouTube zmizí na vašem TV Philips Smart TV (neexistuje tato žádost vůbec). Pak se může vždy pokusit nainstalovat ze služby Google Play. Otevřete nabídku Smart TV, spusťte přehrávání Google, klikněte na tlačítko Hledat a zadejte „YouTube“. Aplikace „YouTube pro Android TV“ by se měla zobrazit ve výsledcích vyhledávání. Pokud aplikace není nainstalována v televizoru, bude tam tlačítko „Instalovat“. Pokud je nainstalován, pak „Otevřít“. Můžete také odstranit YouTube. Ale jak se ukázalo, na mém televizoru Philips není zcela odstraněn (ale není to pro nás nezbytné). Můžete smazat pouze všechny aktualizace (můžete zkusit, pokud máte problémy s touto aplikací). Jedná se o systémovou aplikaci.
 • Pokud aplikace YouTube sama o sobě prostě neotevře, nefunguje po spuštění, nezmrzne, nehrát video, můžete zkusit vymazat data a odstranit mezipaměť této aplikace. Chcete-li to udělat, musíme jít do „Nastavení“. „Správa aplikací“. Dále na kartě „Systémové aplikace“ naleznete na YouTube a otevřete ji. Poté vyberte „Smazat data“ a „Clear Cache“. Pokaždé, když potvrdím své činy. Poté je několik minut žádoucí vypnout televizor. Pokud služba YouTube stále nefunguje, zkuste stejné nastavení „Smazat aktualizace“ a „Smazat výchozí nastavení“.
 • Aktualizujte firmware televizoru. Zde je pokyny pro aktualizaci firmwaru na televizoru společnosti Philips na Android TV.
 • Obnovit nastavení televizoru na tovární nastavení. Můžete to udělat v sekci „Nastavení“. „Obecná nastavení“. „tovární nastavení“.

TV nevidí filmy, které jsou v počítači (notebook), po spuštění serveru DLNA

Všiml jsem si, že velmi často se objevují otázky, ke kterým dochází při nastavování serveru DLNA v počítači, sledovat filmy na televizoru, které podporuje DLNA.

Jmenovitě otázky týkající se problému, když televizor nevidí server vytvořený v počítači. A tedy nevidí soubory (filmy, fotky, hudba). které jsou v počítači.

Důvody, proč se takový problém může vypadat, může být hodně. Ale s největší pravděpodobností to je díky tomu, že antivirový program instalovaný v počítači nebo brány firewall (případně standardní bránka Windows Firewall). Bloky připojení. Nedovolte, aby vaše televizi zobrazili filmy, které jsou v počítači.

Zde je pokyny pro nastavení DLNA:

Pokud jste udělali vše podle pokynů, ale televizor nikdy neviděl váš počítač, pak začínal:

 • Zkontrolujte, zda je server spuštěn v počítači (notebook). V programu, který používáte, by měl být napsán o tom.
 • Zkontrolujte, zda televizor podporuje technologii DLNA. Je možné prohlížet v charakteristikách modelu televizoru (jen podívejte se na webové stránky výrobce). Pokud je televizor inteligentní televizní funkcí, pak DLNA podporuje.
 • Zkontrolujte, zda je televizor a počítač připojen k jednomu směrovači. A že internet funguje na obou (přístup k Internetu není povinný, ale to naznačuje, že zařízení jsou skutečně připojena k síti).
 • Pokud například program „Smart Share“ nefungoval, zkuste „Home Media Server (UPnP, DLNA, http)“.

Pokud jsou výše uvedené položky dobré, pak se musíte pokusit vypnout antivirus. Vím přesně, co Avast miluje blokovat taková připojení. Ale další antivirony nejsou výjimkou. Také se musíte pokusit vypnout bránu firewall, pokud je nainstalován v počítači. A odpojte standardní bránu firewall systému Windows.

Je zajímavé: televizní formátovaný (inicializovaný) pevný disk (USB flash disk) a počítač ji nedefinuje. Co dělat?

Není třeba zcela odstranit antivirus. Prakticky v každém antiviru, je zde možnost zcela, na chvíli vypne ochranu.

Zpravidla to lze provést stisknutím pravého tlačítka myši na ikonu Anti-Virus, na panelu oznámení, a vybrat si něco jako pozastavení ochrany.

To je způsob, jak se provádí v Kaspersky Internet Security:

Možná, že Antivirus se vás stále zeptá na jakou dobu zakázat ochranu, nebo vás požádáte, abyste potvrdili vypnutí. Dovolte mi, abych vám připomněl, že jsem ukázal na příkladu společnosti Kaspersky Internet Security. Pokud máte další antivirový, pak vše může být trochu jiné.

Po vypnutí obrany přejděte do televizoru v potřebu menu (na LG, je například inteligentní sdílení) a zkontrolujte, zda váš televizor neviděl obsah počítače. Stále se můžete vypnout a zapnout televizor.

Jsem si jistý, že všechno by mělo uspět. Pokud se vše vydělalo, složky jsou zobrazeny na televizoru nebo soubory, které jsou na notebooku, to znamená, že problém je opravdu v antiviru.

Pokaždé deaktivujte antivirus, není to také možnost. Proto musíte zkusit přidat připojení k vyloučení antivirů. Nebo, může blokovat samotný program, například „Home Media Server (UPnP, DLNA, http)“. V tomto případě musí být program přidán do výjimek. Na každém antiviru se provádí různými způsoby. Podívejte se na něco jako: Control Program, Management aktivity programu, Aktivita sítě, Síťová obrazovka.

Pokud jde o problémy ve směrovačích Wi-Fi samotných, přes které jsou zařízení připojena, pak jsou jejich čipy. V nápadech, žádné nastavení v samotných směrovačích nepotřebují. Ale v komentáři jsem viděl radu, že se můžete pokusit odebrat zaškrtnutí políčka „zakázat multicast“ na kartě, kde jsou zadána nastavení Wi-Fi.

Takové položky, například ve směrovačích TP-Link, jsem se nesetkal. Pokud má nastavení routeru takovou položku, můžete zkusit. Hodně štěstí!

Podobné problémy:

 • Televize vidí flash disk, ale nevidí soubory, které jsou na něm. To se stane často, ale děje se. Především doporučuji kopírování souborů v kořenovém adresáři blesku, nikoli ve složce. Přejmenovat soubory / složky. Určete název anglických písmen. Vzhledem k dlouhým názvům souborů, jejich televize nemůže také vidět. Ale nejčastěji je to, že televizor jednoduše nepodporuje formáty Falova, které jste upustili na USB disk.
 • TV nehraje video, hudbu, neotevře fotografie. Obvykle při pokusu o otevření souboru se zobrazí zpráva, že tento formát není podporován, soubor není k dispozici pro čtení, nebyl nalezen a t. D. Toto je téma pro samostatný článek. Můžu jen říct, že hráč vložený do televizoru podporuje specifický seznam formátů videa a zvuku. Podporované formáty jsou obvykle označeny v charakteristikách televizoru. Ale i když televizní podporuje například formát.AVI a zvuková stopa v tomto videosouboru ve formátu, který televizor nepodporuje, pak se video nebude přehráváno. Nejjednodušší řešení je stáhnout stejný film v jiném formátu nebo převést jej pomocí speciálních programů.

Pokud byste mohli tento problém vyřešit. napište, jaké rozhodnutí vám pomohlo. Jaký byl důvod. Možná jste použili jiné řešení, které není v článku. Rád bych v článku přidal nové, užitečné informace. Pokud váš televizor stále nerozpozná USB flash disk, můžete popsat svůj případ v komentářích, pochopí dohromady.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS