Logitech představuje novou řadu klávesnic a myší určených pro Mac

Společnost Logitech dnes uvádí na trh novou značku „Designed for Mac“, která představuje řadu klávesnic a myší určených pro uživatele počítačů Apple.

Patří sem nová mechanická klávesnice MX Mini for Mac s nízkoprofilovými hmatovými spínači a podsvícením aktivovaným senzorem přiblížení, která je k dispozici v provedení Space Gray a Pale Gray. V prodeji je nyní také barevně sladěná myš MX Master 3S. Společnost Logitech rovněž uvádí na trh novou vertikální myš „Lift“ a nové borůvkové barevné provedení klávesnice K380 s kruhovými klávesami.

První série příslušenství Designed for Mac je velmi podobná stávajícím nabídkám společnosti Logitech pro Windows, které podporu Maců již delší dobu propagují. Společnost Logitech v krátké zprávě vysvětlila, že toto příslušenství bylo speciálně testováno, aby fungovalo se zásobníkem Bluetooth zařízení Apple, a na znamení důvěry se v krabicích nedodává klíč Bluetooth.

Klávesnice mají rozložení kompatibilní s Macem, například „command“ a „option“, ale v řadách funkčních kláves chybí zkratka pro otevření Mission Control. Volitelný nástroj Logi Options lze použít k přemapování kláves podle uživatelských preferencí.

logitech, představuje, novou, řadu, klávesnic, myší

Cena klávesnice MX Mechanical Mini pro Mac je 149 EUR.99. Je podobná stávající klávesnici Logitech MX Mechanical Mini, kterou společnost Logitech již delší dobu prodává, ale má speciální rozložení pro počítače Mac a nové barevné provedení Space Gray a Pale Gray. Je vybavena hmatovými mechanickými spínači kláves v provedení jen o deset procent větším, než má klávesnice Magic Keyboard od společnosti Apple. Je také vybavena podsvícením s chytrou aktivací pomocí senzoru přiblížení; klávesnice se automaticky rozsvítí, jakmile se vaše ruce přiblíží ke klávesám. MX Mechanical Mini se nabíjí přes USB-C.

Mechanická klávesnice je určena ke spárování s myší MX Master 3S for Mac (99), která je k dispozici také ve vesmírně šedé a bledě šedé barvě. Sleduje vstup uživatele s rozlišením až 8000 DPI s uspokojivým a zároveň tichým mechanismem klikání. Stejně jako klávesnice se i ona nabíjí přes USB-C.

Logitech K380 for Mac je alternativní variantou miniaturní klávesnice s kruhovými klávesami, která je nyní k dispozici v borůvkově modrém provedení za cenu 39.99. K380 je napájen 2xAA bateriemi. Obě klávesnice Logitech podporují spárování až se třemi zařízeními současně. stačí přepínat pomocí funkčních kláves F1/F2/F3. a uživatelé se tak mohou snadno spárovat se svým počítačem Mac, iPadem a iPhonem současně.

logitech, představuje, novou, řadu, klávesnic, myší

Cena vertikální ergonomické myši Logitech Lift pro počítače Mac je 69 EUR.99. Díky úhlu 57 stupňů je ruka v přirozené poloze pro stisk ruky, takže při práci méně tlačí na zápěstí. Na jednu baterii AA vydrží v provozu až dva roky.

Nová řada Designed for Mac od společnosti Logitech je stejně tak o marketingu jako o funkcích. Společnost Logitech věří, že mnoho zákazníků společnosti Apple nebude mít důvěru ke koupi příslušenství, které není určeno speciálně pro uživatele počítačů Mac.

Další informace o nové řadě Designed for Mac najdete na webových stránkách společnosti Logitech.

O autorovi

Benjamin Mayo

Benjamin se profesionálně věnuje vývoji aplikací pro iOS a pro 9to5Mac píše o novinkách a zvěstech týkajících se společnosti Apple. Poslouchejte Benjamina každý týden v podcastu Happy Hour. Podívejte se na jeho osobní blog. Napište Benjaminovi přes e-mail nebo

SOURCE

Image:9to5mac.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS