MI Electric Scooter 3 Review. Xiaomi Scooter 3

Xiaomi Mi Scooter 3 Recenze: Perfektní rovnováha

Nový rok, nový elektrický skútr Xiaomi. Xiaomi Mi Electric Scooter 3, představený v létě roku 2021, se umístí jako vývoj skútru Xiaomi MI 1s a zahrnuje některé rysy MI Scooter Pro 2. Ale je kombinace úspěšná? Pojďme to zjistit v této komplexní recenzi.

Xiaomi Mi Scooter 3 Design: známý vzhled

Po několika pokusech se zdá, že Xiaomi aplikuje stejnou strategii na své elektrické skútry jako na své chytré telefony: nekonečně iteruje jeho modely, což potenciálně způsobuje zmatek mezi spotřebiteli. Není divu, že Xiaomi Mi Electric Scooter 3 se velmi podobá MI Scooter 1s. I když je pravda, že nezměníte vítězný tým, některá drobná vylepšení by neublížila.

Na první pohled téměř nic nenastaví Xiaomi Mi Scooter 3 od svých předchůdců, s výjimkou barvy kabelů. Dříve červené, jsou nyní modré, aby naznačovaly, že se jedná o nový model. Kromě toho si zachovává všechny charakteristické znaky elektrických skútrů Xiaomi, včetně jeho certifikace IP54, a zajišťuje odpor stříkajícího pro vaše jízdy v dešti.

Stále lehký

Dalším malým detailem důležitosti je systém skládací kmeny. Dříve jednoduchá páka, nyní má nový bezpečnostní mechanismus vyžadující, aby byl spouštěč aktivován v obou směrech. To nabízí další zabezpečení, aby se zabránilo skládání skútru, ale také to zkomplikuje skládání, zejména proto, že páka je docela robustní a vyžaduje nějakou sílu, aby aktivovala pohyb stonku.

Tato funkce je výhodou i nevýhodou. Mechanismus háčků zůstává jednoduchý a efektivní: háček na mudguardu sklouzne do spojení poblíž řídítek, což umožňuje sklopení skútru a zvednuto jedním hladkým pohybem.

Ve srovnání s MI 1S je MI Scooter 3 o něco těžší a jde z 12.5 až 13.2 kg. Stále je však snadno přenositelný a neobtěžoval mě při lezení na čtyři schody, zejména proto, že jeho kompaktní velikost usnadňuje zapadání do kufru automobilu nebo do malého bytu. Bylo by hezké, kdyby se řídítky mohly také složit, ale zdá se, že Xiaomi to ještě nemá na paměti.

Když však venku, budete to muset udržet blízko k vám, protože jediným bezpečným místem pro zámek je zadní kolo.

Malá paluba, dobře umístěná řídítka

Pokud jde o palubu, není nic nového. Očekávejte šířku 14.5 cm a délka 56.5 cm, s 46 cm skutečného použitelného prostoru. Toto je kompromis pro kompaktní skútr: Chcete-li pohodlně jezdit, budete muset umístit nohy v pravém úhlu nebo je umístit na mudguard, který je opraven a nejedná se jako mechanická brzda.

Řídítka a ovládací prvky

Řídny jsou umístěny 110 cm od země a 95 cm od paluby, takže MI Scooter 3 je přístupný všem. V mé výšce 1.75 metrů, zjistil jsem, že řídítky jsou správně umístěny, i když po testování Himo L2 trochu nízko. Systém nastavitelné výšky by byl plus. Přesto jsem si na to rychle zvykl a neobtěžovalo mě to.

Používají se stejné texturované gumové rukojeti, ideální pro prevenci sklouznutí i mokrými rukama a obecně docela pohodlné, i když je nutně nechcete držet celé hodiny.

S řídítkami v ruce najdete brzdu zadního kotouče na levé rukojeti, spolu se zvonkem a urychlovačem na pravé rukojeti. Rozložení je velmi standardní, s dobře upraveným akcelerátorem, aby se zabránilo nepříjemným pozicím na velké vzdálenosti. Zvon je však trochu daleko a musíte natáhnout palec, abyste ho dosáhli.

Nezměněný displej

Z hlediska kontrol se nic nezměnilo. Stonek je připojen k řídítům pomocí displeje a jedinému tlačítku více funkce. Krátký stisknutí zapíná světlomety-velmi jasné a dobře úřezované k osvětlení silnice a možných překážek-zatímco dlouhý lis vypne skútr a přepínače dvojitého klepnutí mezi režimy jízdy, i když je na pohybu.

Displej ukazuje holé minimální: rychlost v reálném čase, stav baterie označený měřidlem 5 segmentů a režim jízdy (chodce, D nebo S). Světla indikátoru také ukazují, zda je skútr uzamčen, v párování Bluetooth nebo trpí technickým problémem. Doufejme, že tento symbol příliš často neuvidíte.

Ocenili bychom malé hodiny a přesnější ukazatel baterie nebo vzdálenosti, ale to jsou kritiky, které děláme v každé z našich recenzí skútrů.

Xiaomi Mi Scooter 3: Responzivní jízda

Zatímco MI Scooter 3 znovu použije design 1S, přijme primárně motor Pro 2. Nominální síla se zvyšuje z 250 na 300 W (a maximální výkon z 500 na 600 W). Pokud jde o nejvyšší rychlost, nevšimnete si rozdílu, protože francouzská legislativa vyžaduje rychlostní limit motoru 25 km/h, ale zvýšená energie je patrná při zrychlení a stoupání do kopce.

Horolezecká schopnost

Podle Xiaomi může MI Scooter 3 vylézt na svahy až do 16%. Na takových strmých silnicích neočekávejte udržení 25 km/h, ale je docela působivé držet 10 km/h na strmé části ulice Ménilmontant (14%). Pro další svahy, MI Scooter 3 sotva trhá a snadno udržuje rychlosti nad 23 km/h.

Zrychlení a výkon

Nejpříjemnějším aspektem MI Scooter 3 je jeho zrychlení. Aniž byste byli náhle, umožňuje vám rychle dosáhnout maximální povolené rychlosti, což je zvláště účinné pro vystoupení z přetížených křižovatk, dostat se na zelená světla nebo předjíždět více cyklistů najednou. Během jednoho z mých výletů jsem byl schopen předjet pět cyklistů v několika metrech.

Stabilita, ale stále žádné absorbéry šoků

Světlí a středně velký, MI Scooter 3 nabízí vynikající manévrovatelnost a celkovou stabilitu jízdy. Můžete se snadno propojit mezi auty na červených světlech nebo slalomem při chůzi a dokonce i nechat jednu ruku a přitom udržovat skútr na kurzu bez jakéhokoli úsilí. To je užitečné, pokud potřebujete poškrábat nos nebo namířit směrem, kterým se chcete obrátit, protože Xiaomi nenabízí standardní tahové signály na jeho modelech.

Ačkoli je velmi příjemný na jízdu, MI Scooter 3 trpí problémem, který je vidět v předchozích generacích a mnoha dalších konkurenčních skútrech: jeho malý 8.Samotné 5palcové pneumatické pneumatiky nestačí k absorbování silničních šoků. Při absenci tlumičů šoků vás mohou dlážděné silnice trochu otřást. Je to daleko od pohodlí těžších skútrů.

Brzdění a držení silnic: uklidňující

Pokud jde o bezpečnost a držení silnic, Xiaomi vylepšila svůj design od prvního M365 v roce 2017. Brzdový systém se skládá z nastavitelné regenerativní brzdy a brzdy zadního kotouče. Je to progresivní na cestování páky a kousnutí, když je tlačeno na maximum.

To je přesně chování, které byste očekávali od osobního dopravního zařízení: neposílá vám létání přes řídítek, když chcete jemně přestat, ale v případě nouze můžete rychle reagovat, abyste se vyhnuli nehodě.

Stojí za zmínku, že držení silnice je dobré, a dokonce ani v případě nouzového brzdění MI Scooter 3 příliš neklouzne na suchých silnicích. Na mokrých silnicích vždy doporučujeme snížit vaši rychlost, abychom se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Xiaomi Mi Scooter 3: Stejná baterie, (téměř) zvýšený rozsah

Pokud jde o baterii, Xiaomi si ponechala stejný akumulátor NE1003-H jako na MI Scooter 1s s kapacitou 7650 mAh za 275 Wh. O něco těžší a silnější, měl by logicky nabídnout nižší rozsah. Xiaomi však stále tvrdí 30 km, stejně jako v loňském roce.

Toto číslo je však zcela zkreslené, protože je získáno za velmi specifických podmínek, které je obtížné reprodukovat: s 75 kg zatížením při 25 ° C, bez větru, na rovné silnici a zejména při 15 km/h.

V praxi, pokud si užijete skútr ve sportovním režimu, bude obtížné dosáhnout rozmezí 30 km za jediný náboj. Xiaomi Mi Scooter 3 se však ukáže jako trvalý než model, který nahrazuje. S 1S jsem zaznamenal průměrnou cestu 20 km před dobou baterií.

Zde je to mezi 20 a 22 km na stejné trase. 20 km bylo dosaženo na poplatku, kde jsem provedl své testy do kopce na Ménilmontant Street.

Životnost a nabíjení baterie

Neočekávejte významné zvýšení výdrže baterie. Také, protože indikátor baterie není příliš přesný, je vhodné si pamatovat vaše výlety a/nebo vždy s sebou nosit nabíječku.

Pro nabíjení také nedochází ke změně. Stále trvá asi 5.5 hodin nabitý od 0 do 100%. Nabíjecí port je umístěn na spodní části paluby, pokrytý gumovým uzávěrem, aby se zabránilo namočení při projížďce loužemi.

Xiaomi Mi Scooter 3: Stále nedokonalá aplikace

Pokud jde o aplikaci, Xiaomi neprovedl žádná vylepšení. Stejná aplikace Xiaomi Home z loňského roku je k dispozici v obchodě Google Play nebo v obchodě App Store. Obecně vám tato aplikace umožňuje upravit nastavení skútrů, jako je řízení rychlosti, vždy na zadních světlech a regenerační brzděná síla.

Najdete také užitečné informace, jako je celkový počet najetých kilometrů vašeho Scooter 3, jeho sériové číslo, stav baterie, procento a odhadovaný počet najetých kilometrů.

Bohužel, nedostatky nebyly opraveny. Je stále nutné propojit skútr s místností ve vašem domě (což je zvláštní, ale potřeba pouze jednou) a když je skútr vypnutý, nemůžete získat přístup k vašim informacím, protože aplikace neukládá nejnovější data pro konzultaci.

electric, scooter, review, xiaomi

Zajímá vás, jestli má váš skútr dostatek šťávy pro vaše každodenní dojíždění? Nebudete vědět, aniž byste vstávali z gauče. Moc špatné.

Xiaomi Mi Scooter 3: Cena a dostupnost

Xiaomi Mi Scooter 3 je k dispozici za doporučenou cenu 399 na webových stránkách Xiaomi a různých maloobchodníků, jako je Walmart.

Úplně nahrazuje MI Scooter 1s v tomto cenovém bodě. Mohlo by to dokonce zastínit Xiaomi Mi Scooter Electric Pro 2, který nabízí pouze 5 km další skutečné autonomie.

Verdikt editora

Cílem MI Scooter 3 je nahradit 1S, ale může snadno zastínit i pro 2. Výkonný, manévrovatelný, příjemný pro jízdu a dobře vybaven pro bezpečnost, má všechny potřebné funkce pro zařízení, které se vydáte na silnici mezi koly, autami, autobusy a nákladními vozy. Je to jasné, vítané zlepšení, což z něj činí jeden z nejvíce vyvážených elektrických skútrů na trhu.

S řadou přes 20 km to zůstává poněkud omezené pro denní dojíždění a často vyžaduje dobíjení. Toto je její jediná zbývající nevýhoda ve srovnání s MI Pro 2 (která nabízí dalších 10 km rozmezí za kilogram a 50 navíc). Na oplátku je to o něco lehčí, snadněji manévrovatelné v těsných prostorech a o něco levnější.

Mechanicky zjistil Xiaomi ten správný rovnováhu pro elektrický skútr denně nebo ve volném čase. Aspekt softwaru, jak na obrazovce smartphonu, tak na obrazovce skútru, však lze vylepšit.

Pros of Xiaomi Mi Electric Scooter 3

 • Vynikající zrychlení
 • Responzivní brzdy a dobré celkové přilnavosti
 • Silné a efektivní světlomety
 • Snadné ukládání a přepravu

Nevýhody elektrického skútru Xiaomi Mi 3

 • Žádné tlumiče šoků malých kol = průměrné pohodlí
 • Základní aplikace a rozhraní
 • Rozsah stále poněkud omezený

MI Electric Scooter 3 Review

Xiaomi Scooter 3 je fantastický elektrický skútr. S každou novou iterací se série zlepšuje ještě více. Je to nejlepší volba pro městský skútr, protože má dobrou nejvyšší rychlost a dlouhý dosah za nízkou cenu. Motor je nesmírně silný a zrychlení je vynikající, zejména ve sportovním režimu. Existují tři režimy výkonu: chodce, který má nejvyšší rychlost 5 km/h, standardní nebo ECO, která má nejvyšší rychlost 20 km/h, a sport, což uvolní plný potenciál skútru.Mezi elektrickými skútry se může pochlubit jedním z nejlepších LCD displejů. Předchozí rozdělený displej byl sloučen, takže vypadal čistší a přitažlivější. Je také jasné a jednoduché použití. Na slunci jsem byl schopen snadno přečíst všechny detaily.

souhrn

MI Electric Scooter 3 je nejnovější elektrický skútr Xiaomi a společnost zveřejnila své specifikace. Stojí za to koupit a jak se liší od ostatních skútrů MI? Jedná se spíše o náhled založený na specifikacích a marketingových materiálech, jakož i když jsem použil další skútry Xiaomi, samozřejmě, protože se neočekává, že bude k dispozici ve Velké Británii nebo Evropě až do srpna 2021. (například ti v předchozí nové řadě skútrů). Specifikace MI 3 mohou být přímo porovnány se specifikacemi 1S a Pro 2. Ceny Xiaomi Mi Electric Scooter 3 odráží jeho polohu mezi 1S a Pro 2, ale je blíže k 1S. Podobně jako dřívější iterace existují drobné úpravy a úpravy. Všechny zvážily všechny věci, bude to fantastický útěk a vyhovuje pro většinu jednotlivců. Pokud se rozhodujete mezi 1S a 3, může být užitečné zaplatit více peněz, ale jediným skutečným rozdílem v jízdě bude pravděpodobně lepší schopnost MI 3 vylézt na Hills. Výsledkem je, že to může přijít na to, kolik kopců budete pravděpodobně čelit.

Výkon

Xiaomi Mi Scooter 3 vás rychle dostane na další místo. Ve srovnání s jeho náhradou, skútr Mi 1S, tento poslední elektrický skútr z Xiaomi nabízí vyšší výkon 600 wattů. S tím můžete jít maximální rychlostí 25 km/h. Skór se pohybuje i se skromným zdvihem plynového pedálu. Kvůli schopnosti vystoupit, dokonce i svahy s 16 % třídou jsou zvládnutelné. Třivkové režimy na Xiaomi Mi Scooter 3 byly zkoumány tři rychlostní režimy v souladu s standardy EN17128. Pravidelný režim dosahuje rychlosti 20 km/h, zatímco nejnižší režim snadno udržuje stejnou rychlost jako pěší (5 km/h). Nejvyšší rychlost ve sportovním režimu je 25 km/h. Ohromující displej uprostřed řídítek vám umožňuje vidět rychlost a režim. Tlačítkem zapínání a vypnutí dvakrát se můžete rychle změnit mezi režimy rychlosti. Systém pro obnovení energetiky (KERS), který zvyšuje rozsah, transformuje energii z brzdění a pobytu na použitelnou elektrickou energii, který zvyšuje rozsah. Xiaomi Mi Scooter 3 může v důsledku toho cestovat až 30 kilometrů. Zbývající kapacitu baterie a další relevantní informace o kilometru můžete zobrazit v pohodlné aplikaci Xiaomi Home. Když je úroveň baterie pod 30% a skútr nebyl zapnutý po dobu 10 dnů v řadě, baterie automaticky vstupuje do režimu spánku, aby prodloužila výdrž baterie.

Kvalita navrhnout a budovat

Ačkoli je design totožný s designem předchozího modelu, Xiaomi nyní používá modrou barvu spíše jako přízvuk než jejich podpis oranžové. Gravitace šedá a onyx černá jsou dvě barvy, které jsou nabízeny pro skútr. Zbytek skútru vypadá stejná, je stejná velikost a já stále mám stejné problémy s malou deskou. Paluba je dostatečně velká pro někoho s malými nohama, ale ne pro někoho, co má velikost.

Řídítka je stejná; akcelerátor je napravo, zatímco zvonek a brzda jsou vlevo. Uprostřed máme velkou, jasnou obrazovku. Jas obrazovky mě chytil mimo dohled; všechno bylo jasně viditelné uprostřed dne.

Od počáteční generace se Scooters ukázaly jako spolehlivé. Třetí generace nabízí větší sílu a delší životnost díky své konstrukci hliníku na úrovni letectví. Slabé pneumatiky, které snadno propíchly kontakt. Xiaomi však používá pneumatiky a zkumavky, které jsou tentokrát tvrdší a lepší.

Rychlost a zrychlení

Ve srovnání s předchozím M365 je nový Mile Electric Scooter 3 výkonnější. Zrychlení se také výrazně zlepšilo. Jednoduše řečeno, je to kvůli vyššímu špičkovému výkonu motoru náboje 600 wattů.

Tento motor nelze porovnat s většími skútry. Pokud jde o zrychlení pro levný skútr.

Mám však stížnost s rychlostí vrcholu. Vrcholová rychlost je ještě nižší, přestože je motor o něco silnější než ten v předchozím vydání.

Jen 15.5 mph je nejvyšší rychlost Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Musíme však uznat, že tento skútr není stvořen pro závody. Nemůžeme tedy opravdu chátrají o pomalé nejvyšší rychlosti.

Horolezectví

Nový skútr funguje téměř stejně jako předchozí M365, pokud jde o horolezectví.

Motor je dostatečně výkonný, aby vyšplhal na několik přiměřených kopců. Podle Xiaomi může elektrický skútr 3 stoupat na 16 procent. Maximální gradient, který tento skútr může tolerovat, je tedy kolem 9 stupňů.

Brzdy

V systému brzdění došlo k dobrým změnám.

Diskové brzdy s dvojitou pad, které jsou mnohem účinnější než tradiční diskové brzdy, v současné době používají MI Scooter 3. Fungují poněkud dobře, když se používají ve spojení s regeneračním brzděním front-end.

Pro tip: Pokud vůbec proveditelné, Micah Toll of Electrek radí s použitím regenerativního brzdění. Tímto způsobem současně doplňujete baterii. Navíc nemusíte nahrazovat brzdové destičky tak často.

Motor

Podle Xiaomi má MI Scooter 3 300 W motor s maximálním výkonem 600 W. Přestože 600 W se zdá být nadměrný dotek, zrychlení a dodávka energie jsou vynikající. Skór cestuje rychlostí 25 km/h. Věřím, že skútr je schopen více, ale pravidla EU jej drží zpět.

baterie

Baterie skútru 275WH umožňuje 75 kg osobě cestovat na ní 30 kilometrů. Testovaný rozsah je také spíše působivý; Ve městě, s mou hmotností 90 kilogramů, hrboly, četnými starty a zastávkami a malou jízdou do kopce, jsem byl schopen cestovat 26 kilometrů za jediný náboj.

Baterie je navíc chráněna před zkratovanými obvody, přes proudy, přepsání a vypouštění a pod automatickým spánkem napětí.

Bezpečnost

MI Scooter 3 nabízí špičkové bezpečnostní vybavení. Skór má reflektory na každé straně a silný světlomet a zadní světla. Existují dvě brzdy: zadní kotoučová brzda a brzda Eabs vpředu. Duální brzdové destičky na zadní kotoučové brzdy zvyšují účinnost brzdění a prodlužují životnost brzd.

Pneumatiky

MI 3 má 8.5palcové pneumatické pneumatiky jako standard. Ačkoli 8.Kola 5 “ nejsou nijak zvlášť velká, pneumatické pneumatiky na něm poskytují velmi hladkou jízdu.

Kdybych měl možnost vybrat mezi malými pneumatickými pneumatikami a masivními pevnými pneumatikami, vždy bych si vybral druhé.

Ve srovnání s pevnými pneumatikami nabízejí pneumatické pneumatiky mnohem pohodlnější jízdu. Kromě toho skútr přichází s náhradní pneumatikou a vnitřní trubicí pro případ, že máte vpich.

MI 3 samozřejmě není v terénním skútru, ale nejste omezeni na to, že jej používáte pouze na hladkém asfaltu. Může snadno zvládnout některé drobné a drsné terén.

Pohodlí

Hladká jízda je zkušená. 8.5palcové pneumatiky nabízejí hladkou jízdu a účinnou absorpci šoků. Paluba je pro mě příliš malá.

Přenosnost

Elektrický skútr MI 3 je kompaktní a lehký. Má jen 13 kg hmotnosti a lze jej složit do přiměřené velikosti. Závis má mnohem lepší design a strukturu, což naznačuje, že Xiaomi věnoval pozornost kritice svých zákazníků.

Je MI Scooter 3 vodotěsný?

Xiaomi Mi 3 není odolný vůči vodě. Může však tolerovat vodu přicházející ze všech úhlů.

Může tolerovat lehký déšť a několik kapiček vody bez problémů.

Mobilní aplikace

Tento gadget Xiaomi můžete propojit s aplikací MI Home, protože se jedná o produkt Xiaomi.

Aplikace umožňuje vzdáleně zamknout skútr. Skór může být stále odebrán, pokud jej necháte na pokoji. Je to však stále vynikající bezpečnostní funkce.

Aplikace navíc ukazuje další statistiky včetně aktuálního náboje baterie, průměrné rychlosti a dalších. Můžete si však také zobrazit takové statistiky na obrazovce skútru.

Nevýhody

Jedním z největších elektrických skútrů je MI Scooter 3 a Xiaomi vše vylepšil a řešil prakticky všechny problémy s předchozím modelem. Stále však existuje potenciál pro rozvoj.

Nedostatky skútru jsou:

 • Stále to není úplně vodotěsné.
 • Design na dně skútru ztěžuje čištění.
 • Přes 180 cm vysokých osob by se tomu mělo vyhnout.

MI Electric Scooter 3

Silnější výkon s maximálním výkonem 600 W může skútr dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h a má 16% lezeckou kapacitu sklonu. Pohybujte se vpřed pouhým lehkým lisem akcelerátoru.

30 km extra dlouhý dosah

Systém pro obnovení kinetické energie (KERS) může obnovit kinetickou energii z brzdění a pobřeží a převést ji na využitelnou elektrickou energii, aby se dále zlepšil dosah cestování. Volně plavit širokými ulicemi a úzkými pruhy a užívat si nádhernou scenérii podél cesty.

Tři rychlostní režimy, snadné přepínání

Jednoduše stisknutím tlačítka napájení přepněte mezi třemi režimy. Když dojíždíte do práce, stiskněte S a jedete rychleji. Při plavbě po parku stiskněte D a v přeplněných oblastech, můžete zapnout režim pro chodce, abyste mohli chodit po boku. Bezpečnost režimů rychlosti byla hodnocena Tüv Rheinland podle předpisů EN17128.

Chytřejší a vydržitelná baterie

Pokud je úroveň baterie pod 30% a skútr není zapnuty asi 10 po sobě následujících dnů, baterie vstoupí do režimu spánku, aby prodloužila jeho život. Kromě toho bude inteligentní systém správy baterií 5. generace BMS udržuje v bezpečí vaší baterie. Ochrana zkratu

Dvojitá ochrana před přebíjení

Dvojitá ochrana před nadměrným vysíláním

Pod ochranou spánku napětí

Třístranná ochrana reflektoru

Skór má nejen zadní výstražné světlo LED, ale také velký přední odrazový světlo a obousměrné boční reflektory, které vás udržují v bezpečí.

Nová zadní s dvojím pásmovou kotoučovou brzdu pro větší stabilitu

Disková brzda s dvojitou pad nabízí efektivní brzdění pro rychlou reakci a prodlužuje životnost brzdových destiček, díky čemuž je jízda bezpečnější.

Rychlé skládání ve 3 krocích

Inovativní design skládání vyhodnocený Tüv Rheinland (podle EN17128) pro minimalistický vzhled, pohodlné úložiště a větší stabilitu. Krok 1. Zvedněte spojku

Krok 2. Zvedněte přezku a zatlačte dolů

Robustní bez ohrožení lehkosti

Rám je vyroben z vysoce pevného leteckého stupně série 6 hliníkových slitin vybavených pohodlnějšími pneumatickými pneumatikami. Celková hmotnost je pouze 13 kg, což je vhodné vzít si s sebou při cestování.

Design, který nelze unmentovat

Nové nízkoprofilové a personalizované barevné schéma tím, že porušuje tupost, jeho pozoruhodný vzhled přidává krásu do vašeho života za všech okolností a kamkoli jdete.

Gravitace šedá

Zcela nový integrovaný displej bez oddílů, které jsou dříve rozdělené oblasti zobrazení sloučeny do celku, což je sjednocenější, čistější a vizuálně integrovanější.

Čistý design a ohleduplná ochrana Integrovaný designový jazyk se také používá pro měkký blatník, který může zabránit nehodám způsobeným nesprávným zacházením, blokováním prachu a umožnění snadnějšího čištění.

Domácí aplikace pro domácí / xiaomi

S funkcemi aplikace MI Home App lze provádět operace, jako jsou upgrady firmwaru a zamykání nebo odemknutí skútru, pomocí Bluetooth. Můžete si také kdykoli zobrazit jízdní data a upravit různá personalizovaná nastavení. Statistiky cestování

Poznámky : 1. Testováno při plném nabití a za následujících podmínek: 75 kg zatížení, 25 ℃ teplota, žádný vítr na úrovni silnice v ekonomickém režimu (ECO) a konstantní rychlostí 15 km/h. Skutečná životnost baterie se může lišit v závislosti na teplotě, zatížení, rychlosti větru, podmínkách silnice, provozních návycích a dalších faktorech. 2. Podle předpisů EN 17128: 2020 byla hodnocena bezpečnosti zabezpečení a rychlosti. 3. Když baterie vstoupí do režimu spánku, váš skútr nelze zapnout. Nabijte to na tři sekundy, abyste aktivovali baterii. 4. Všechna výše uvedená data byla získána z devíti laboratoří. Chyby ve skutečném výkonu se mohou objevit v důsledku změn v objektivních podmínkách. 5. Před zakoupením elektrického skútru Mi prosím se seznámíte s příslušnými zákony, předpisy a preventivními opatřeními. Při používání elektrického skútru MI prosím dodržujte příslušné místní zákony a předpisy. 6. Logo Old MI a nové logo MI jsou ochranné známky Xiaomi Inc. 7. Dostupnost šedé barvy se může lišit podle regionu.

Základní specifikace Číslo modelu produktu DDHBC16NEB

Max. Rychlost 25 km/h (maximální rychlost pro každý režim: Režim pro chodce: 5 km/h; D: 20 km/h: 25 km/h)

Brzdění Eabs Zadní dual-pad kotoučová brzda

Pneumatiky 8.5 ″ přední a zadní pneumatické pneumatiky

UndervoltageProtection 29V ± 0.5V

Limit proudu řadiče 17a ± 0.5a

Motor bez kartáčovače DC typu motoru

Pracovní teplota.10 ° C ~ 40 ° C

Teplota skladování.20 ° C ~ 45 ° C

Baterie specifikace lithium iontová baterie

electric, scooter, review, xiaomi

Hodnocená kapacita 7650 mAh/ 275Wh

Maximální nabíjení 42VDC

Nabíjení temperaturaterange 0 ° C ~ 40 ° C

Vypouštění teploty.20 ° C ~ 50 ° C

Cyklické životnosti 500 nabíjecí cykly s napájením udržovaným nad 70%

Specifikace adaptéru Výstupní výkon 71W

DC typu kabelového portu Vlastní φ8.0 x 1.6 mm

Obsah balíčku MI Electric Scooter 3 x 1 3-pin Irsko Power Adaptér x 1 T-Share Allen Wrench x 1 Adaptér pro rozšířené trysky x 1 šrouby x 5 pneumatika x 1 uživatelská příručka

Elektrický skútr Xiaomi 3, E-Scooter (8,5 Zoll, Black)

Mit mymediamarkt Kannst du beim einkaufen und zahlreichen aktionen richtig punkten und dir damit echte rabatte sichern.

Bis Zum 21.05.2023 10 % ersparnis auf ausgewählte xiaomi e-secooter sichern. Kupón nur einlösbar als mymediamarkt kunde und nur in der app.

 • Downloade und/oder Öffne die mediamarkt aplikace
 • Registracere dich als mymediamarkt kunde und/oder logge dich mit deinem mymediamarkt kundenkonto ein
 • Lege Einen AktionsArtikel in Den Warenkorb der App
 • Wähle An Der Kasse Deine (N) Gewünschten Coupon (s) aus und erhalte 10% Rabatt

Alle Teilnehmenden AkttionsProduKte FindEst du Hier

Produktbeschreibung

Xiaomi Electric Scooter 3

 • MIT 600 W Maximaler Leistung
 • Einfaches und komfortables fahren
 • Steigwinkel bis zu 16 %
 • Höchstgeschwindigkeit bis zu 20 km/h
 • Wenn der Akku 10 bis 15 Tage Lang Weniger ALS 30 % beträgt, Wechselt der Mi Escooter 3 v Den Ruhemodus, Der Den Akku Schützt und Die Lebensdauer des Akkus Verlängert.

Mehr Sicherheit, Mehr Vergnügen:

 • Schlank und elegantní, tragbar und sicher
 • Design minimalistisches
 • Letadlové hliníkové slitiny für den hauptkörper
 • Gefaltet in Nur 3 Sekunden
 • Ein Bremsgriff Für Gleichmäßiges Bremsen Mit der Vorder Hinterradbremse
 • Verbesserte Dual-Pad Disc Brake Am Hinterrad
 • Verbesserte Steuereffizienz Mit Dem e-Abs-System Am Vorderrad Wird der Bremsweg Deutlich Kürzer und effezienter
 • Das kinetická energetická regenerační systém (Kers) gewinnt die kinetische energie eines fahrenden fahrzeugs beim bremsen über einen längeren zeitraum zurück.
 • 8,5 Zoll Pneumatische Reifen Absabrieren Die Stöße Sehr Effekttiv und Können Abrutschen verhindern.

MIT Xiaomi Home App Verbinden:

 • Sie Können Die Fahrgeschwindigkeit und Verbleibende Leistung v Echtzeit Durch Die Xiaomi Home App überwachen
 • Einfache verbindung über bluetooth

Straßenzulassung Für Freien Fahrspaß

 • MIT DER Neuen Straßenzulassung des Xiaomi Mi E-Scooter 3 Können Sie Vollkommen Frei Ihre ROUTEN. Bei Ihrer Versicherung Anmelden, Plakette Drauf uns los. Takže Wird a Einem Schönen Sommertag Die Fahrt Zur Oma, Zur Arbeit, Oder Zum Sport Immer Ein Erlebnis. Flexibel, sparsam und cool!

Technische Daten

Merkmale

Produktbewertungen

Baserend AUF 23 Bewertungen.Es Werden Auch Bewertungen aus dritt-Quellen (z.B. Hersteller-Seite Oder Andere Webshops Unser Unternehmengruppe) Berückksichtigt. Verifizierte Bewertungen Sind Mit Dem Hinweis „Verifiziiert“ Gekennzeichnet. Hinweise und regeln für unsere bewertungsfunktion

Sehr Leicht, Läuft Alles einwandfrei. Dir Bremsen Sind Sehr Gut und Hat 3 Verschiedene Möglichkeiten und sport ist super

Ausgezeichnetes Produkt, Alle Sind Zufrieden, Es Wurde Zwei Wochen Lang Verwendet, Keine Beschwerden.

Kvalitní top, Verspricht Die Qualität Kann Mich Nicht Beschwären

Sehr Guter Scooter Kann Ich Nur Weiter emphehlenweil ​​er gute ausdauer klobouk und da gibt es nix zu meckern außer die lade dauer ist etwas lang.

Das produkt ist super! Lieferung und Abholung Ging Auch Super, Aber Man Muss bevor der fahrt die räder aufblasen und dann erst losfahren. (4 Sterne Weil Das Hinterrad nach 1 woche geplatzt ist, Weil I.

electric, scooter, review, xiaomi

Leider glaube ich hatte ich ein montags model. Er Hat Leider Garnicht Gehalten byl er versprochen Hatte. ABER DER UMTAUSCH LIEF EINS A BEI MEDIA MARKT.

Das aussehen und komfort vom roller.

Sehr Gute E Scooter Die löhnt Sichdie Akku Könnte Besser se seznámí Fahr Verhalten ve Straßen Verkehr

Ich habe mir den skútr gekauft um auf die arbeit zu perlenln. Als der mi 3 ankam habe ich ihn Zuerst mal auf leib und nieren getEstet. Im großen und ganzen ein wertiges produkt. Leider ist der motor.

Produktbeschreibung Produktbeschreibung Technische Daten Technische Daten Produktbewertungen Produktbewertungen

Wie Können Wir Ihnen Helfen?

 • Play Station
 • Kaffeevollautomaten
 • Kühlschränke
 • Chytré hodinky
 • Waschmaschinen
 • Spielzeug
 • Akku-staubsauger
 • Saugroboter
 • Gaming-PCS
 • Smartphony
 • Apple iPhone
 • MediaMarkt Angebote
 • Geschirrspüler
 • Fernseher
 • Kopfhörer
 • Alle Service-Leistungen
 • VersandInformationen
 • Služba MediaMart
 • FAQ
 • Altgeräte-Entsorgung
 • Affiliate PartnerProgram
 • Newsletter Anmeldung
 • Geschäftskunden
 • Aufbau ersteinrichtung
 • Rückgabe/Retoure
 • Produktückruf
 • Mietservice
 • Verträge Hier Kündigen
 • Unternehmen
 • Práce Karriere
 • Unsere märktte
 • Verkaufen auf mediamarkt.de
 • Maloobchodní média AUF Mediamarkt.de
 • Unsere Marten
 • Presse
 • Koch-mit.de
 • Magazin
 • Nachhaltigkeit
 • Schwachstellen-ofenlegungsprogram

Ošetřte preise v euro und inkl. der Gesetzlichen Mehrwertsteuer, zzgl. VersandKosten. Verkauf Nur a soukromý endkunden. Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Änderungen und Irrtümer Vorbehalten. Abbildungen ähnlich, Alle Angebote Ohne Dekoration. Angebot gültig auf mediamarkt.DE, Nur Solange der Vorrat Reicht. Liefergebiet: Deutschland. Für markt-angebote keine mitnahmegarantie.

MIT DEM Kauf Bei Einem Marktplatz Verkäufer Akzeptieren Sie Dessen Agb. Weitere InformationEn Zum Verkäufer Erhalten Sie, Indem Sie Auf Dessen Verkäufernamen Klicken. Über unsere tayregebnisse: Bestimmte Artikel Können Im Rahmen von Sonderaktionen Oder Werbekampagnen Höher EingeStuft Werden. Hierfür Können Wir Vorteile Erhalten. Das Ranking Unserer tay basiert im übrigen auf folgenden hauptparametern (absteigende relevanz): übereinstimmung des takovýbegriffs mit artikeldaten, věřící des artikels, des artiket.

Zlacený Nicht für großgeräte na Speditionslieferung und fsk18 artikel. Zlacený Nur Für Direkt von Mediamarkt Angebotene Produktte.

0% effektiver Jahreszins, AB 100 EUR.- Finanzierungssumme, Ausschließlich für Direkt von Mediamarkt BZW. Saturn Angeboten Produktte, Monatliche mintestrate 10 EUR.-, Laufzeit 6 Bis 10 Monate, Produktabhängig bis 24 Monate. Erst- a Schlussrate Kann Abweichen. Bonität VorausgeSetzt. Bei der bnp paribas erfolgt die finanzierung über einen kreditrahmen mit mastercard für diesen zlacený ergänzend: nettodarlehensbetrag bonitätsabhängig bis € 10 € 10 € € 10 € 10 €.000.-. Vrtragslaufzeit auf neunterimmte zeit. Gebundener Sollzinssatz von 0 % Gilt Nur für von mediamarkt bzw. Saturn Vermittelte Finanzierungen Zeitlich befristet und produktabhängig bis maximální 10 monate. Danach und für Alle Weiteren Verfügungen beträgt der Veränderliche Sollzinssatz (Jährlich) 16,58 % (17,90 % effektiver Jahreszinssatz). Höhe und anzahl der Monatlichen Raten Können Sich Verändern, Wenn Weitere Verfügungen über Den Kreditrahmen Vorgenommen Werden; Míra zemřít beträgt min. 2,5 % der Jeweils Höchsten, AUF Volle 100.- € Gerunden inaspruchnahme des kreditrahmens, min. 10.- €. Vermittlung Erfolgt Ausschließlich Für Unsere Finanzierungspartner: Targobank AG, Kasernenstr. 10, 40213 Düsseldorf Bnp Paribas S.A. Niederlassung Deutschland, Rüdesheimer Straße 1, 80686 München Santander Consumer Bank AG, Santander-Platz 1, 41061 Mönchengladbach. Finanzierungspartner Marktabhängig.

⁰aktion Gültig im Jeweeils Angegebenen AKTSZEITRAUM V MEDIESMARKT-MärKten in Deutschland und im mediamarkt-onlineshop Unter MediaMarkt.de. Vorteil Wird vom Jeweiiligen Ausrichter der Aktion Gewährt. Registraling Beim Ausrichter der Aktion Erforderlich. All Information Zu Aktion, Veranstalter und teilnahmebebedingungen Erhalten Sie nach Klick auf das aktionsbanner.

electric, scooter, review, xiaomi

⁵ Nur Für Neukunden AB 16 Jahren Mit dt. Wohnsitz Bei Abschluss Eines Apple Music, Apple TV, Apple Arcade, Apple Fitness Oder Apple iCloud Abos v Einem Mediamarkt v Deutschland Oder přes www.MediaMart.DE/AppleServices. Während der Probemonate Jederzeit Mit Sofortiger Wirkung Kündbar. Bei Kündigung Vor Ablauf der Prosemonate Endet Die Nutzungsmöglichkeit Sofort, Das Probeabo Kann Nicht Reaktiviert Werden. Sofern Nicht Mindestes 24 Stunden Vor Ablauf der Prosemonate Gekündigt Wird, Verlängert Sich Das Abo Automatisch Zum Preis von bis zu 10,99 €/monat. Nach den probemonaten kündigung Jederzeit Zum Ablauf des Jeweiligen Vertragsmonats Möglich. Gilt Nur Für Angebote in Deutschland und erfordert eine apple-id für deutschland. Angebot begrenzt auf je ein abonnement pro familienfreigabe-gruppe. Es gelten die nutzungsbedingungen und datenschutzrichtlinien von Apple. Weitere Information Unter www.Jablko.com/legální/internetové služby/iTunes/de/termíny.html. Nur für einzelabonments und soukromý. Nicht Kommerzielle. Nutzung. Anbieter Von Apple Services: Apple Distribution International, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Irská republika. Weitere infos im mart und unter www.MediaMart.DE/AppleServices.

⁶ Bei Kauf Eines gekennzeichneten AKtionsProduKtes v Einem Mediamarkt Oder Saturn-Markt Zwischen Dem 26.05.2023 und 05.06.2023 und im mediamarkt-onlineshop unter mediamarkt.de sowie im saturn-onlineshop unter saturn.DE (Käufe Bei Drittanbietern Jeweils Ausgenommen) Zwischen Dem 25.05.2023, 20:00 Uhr und 05.06.2023, 23:59 Uhr (vorbehaltlich einer Verlängerung) erhalten alle Käufer eines Aktions-TV-Geräts den TV-Kalibrierungs Service oder eine kostenlose Lieferung, bei Kauf eines Aktions-Kühlgeräts, eines Aktions-Trockners, einer Aktions-Waschmaschine oder eines Aktions- Einbaugeräts Die Standard-Lieferung, Bei Kauf Einer AKCESS-Smartwatch, Eines AKTIONS-SMARTPHONES ODER.Tablety den display-schutz bei kauf eines aKtions-kaffeevollautomaten, eines aktions-saugroboters oder einer aktions-sundbar den startklar-service zuhause, bei kauf eines hp enlery 7220e aio (p) druckers (p) druckers, bei lauf eies Dyson 394482-01 V8 Absolutní handstaubsaugers einen 50 € kupón und bei kauf eines notebooky den startklar-service-standardní kostenlos dazu. Die standardní lieferung beinhaltet die lieferung Zum Vereinbarten Termin Hinter Die 1. Verschließbare Tür BZW. bei online-käufen lieferung a den verwendungsort. Bei Kauf v Einem Markt Erfolgt Die Lieferung Nur auf das Deutsche Festund. Lieferumkreis Marktabhängig. TV-Kalibrierungs-Service Beinhaltet: Einmessung MIT Professioller Mestechnik für Optimale Bild und farbdarstellung. Bei kauf im mart erfolgt die kalibrierung im mart, bei onlinekauf durchführung beim kunden durch die dtb. Einlösung bis spätestens Vier Wochen Nach Erhalt der Ware Nach Vorheriger Terminvereinbarung. Služba displeje-Schutz beinhaltet: displayschutz inkl. Aufbringung des displayschutzes. Startklar-Service Zuhause beinhaltet anschluss und inbetriebnahme des geräts, instalangung und einrichtung von gerätesoftware, erläuterung des geräts sowie ggf. Weitere Geräteabhängige Services. Durchführung beim kunden durch die dtb. Einlösung bis spätestens Vier Wochen Nach Erhalt der Ware Nach Vorheriger Terminvereinbarung. Läuft-Bei-dir Service beinhaltet hilfe bei problémové mit der ersteinrichtung, demonstrace der top-funktionen und erklärung der wichtigsten funtionen. Durchführung beim kunden durch die dtb. Terminvereinbarung Erforderlich Bis Spätesters 30.06.2023. Kupón Einlösbar bis 05.06.24, ES Gelten Ausschlüsse. Notebook Startklar-Service Standard beinhaltet: Ersteinrichtung; Aktualizace Für Windows Soweit Verfügbar; FunctionControlle. Nur Solange der Vorrat a aktionsprodukten reicht. Keine Mitnahmegarantie. Irrtümer und Technische änderungen Vorbehalten. All angebote ohne dekoration.

⁷ Die staatliche förderung iS Im Herbst 2021 Ausgelaufen. Gegenwärtig Können Keine Neuen Förderanträge Gestellt Werden. Bitte Beachte, Dass Die Staatliche Förderung Nur Bei Bereits Genehmigten Anträgen Besteht und die förderungszusage der kfw nor noch eine begrenzte zeit gültig ist ist.

⁹ Angebote Gültig Für Gekennzeichnete Artikel v Allen Mediamärkten v Deutschland Vom 15.04.2023 bis 30.06.2023 und im mediamarkt-onlineshop unter www.MediaMart.DE (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) Vom 14.04., 17:00 Uhr bis 30.06.2023, 23:59 Uhr (Vorbehaltlich Einer Verlängerung). Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Nur Solange der Vorrat Reicht. Keine Mitnahmegarantie.

⁰ Keine mitnahmegaranttie. All angebote ohne dekoration. Angebote gültig im mart vom 25.5. BIS 31.5. und online unter mediamarkt.De Vom 25.5., 20 Uhr bis 31.5., 23:59 Uhr. Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Nur Solange der Vorrat Reicht. Aufgrund begrenzter warenmengen können aktionsgeräte bereits am esten aktionstag ausverkauft sein. Irrtümer und Technische änderungen Vorbehalten.

¹ Beim Kauf Eines Vorrätigen Gekennzeichneten Philips Akttions-Gerätes Zwischen Dem 27.05.2023, 09:00 Uhr und 04.06.2023, 23:59 Uhr Erhalten Alle Käufer Nach Eingabe des Rabattcodes Ausschließlich Bei Kauf v der Mediamarkt-App (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) Einen Rabatt Von 10%. Der Rabattcode Muss vor absendung der bestellung eingegeben werden. Eine Nachträgliche Einlösung/Gutschrift ist Nicht Möglich. Der Rabatt Wird Nach Eingabe im warenkorb v Abzug Gebracht. Keine Barauszahlung. Nicht Kombinierbar Mit Anderen Aktionen und Nur Solange der Vorrat Reicht.

¹² Bei Kauf Eines Oder Mehrerer Gekennzeichneter Produktte aus der „Super Spar Sale“ Aktion Zwischen 17.05.2023 20:00 Uhr und 22.06.2023 19:59 Uhr Erhalten MyMediaMarkt-Kunden Beim Kauf v Einem Mediamarkt v Deutschland Oder IM Mediamarkt Onlineshop Unter MediaMarkt.DE (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) 10 Punkte Je € 1.- des Jeweiligen Verkaufspreises des Aktionsprodukts (STATT 5 Punkte Je € 1 EUR.-). Die gutschrift der (extra-) punkte erfolgt nur nach vorzeigen der mymediamarkt-karte der kasse im mart oder bei onlinekauf als eingeloggter mymediamarkt-kunde. Extra-punkte Werden Dem Konto Frühesterns nach einer Frist von 28 Tagen Gutgeschrieben.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Review

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je nástupcem svého velmi populárního prvního elektrického skútru M365. Bylo to téměř 5 let mezi vydáním těchto dvou elektrických skútrů.

V této recenzi Xiaomi Electric Scooter 3 se blíže podíváme na to, co se Xiaomi rozhodlo upgradovat a co zůstalo stejné.

Takže který z nich je lepší. starý dobrý M365 nebo nový Mile Electric Scooter 3 ? Pojďme to zjistit!

 • Přehled
 • Komu?
 • Elektrický skútr Xiaomi 3 specifikace
 • Klady
 • Nevýhody
 • Rychlost a zrychlení
 • Horolezectví
 • Baterie a rozsah
 • Brzdy
 • Budovat kvalita
 • Přenosnost
 • Kokpit
 • Kola a pneumatiky
 • Má Xiaomi Mi 3 aplikaci?
 • Xiaomi Mi Electric Scooter 3 vs Xiaomi Mi M365
 • Xiaomi Mi 3 vs Pro 2
 • Elektrický skútr Xiaomi 3 vs 1s

Přehled

Komu?

MI 3 se pěkně hodí na trh cenově dostupných rozpočtových e-skóre.

Je postaven pro lidi, kteří hledají lehký jednoduchý skútr, aby provozovali krátké pochůzky a pro základní dojíždění.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je pro rozumnou jízdu, kde je funkcí minimalismus, nikoli nevýhoda.

Rozhodně to není powerhouse a nemůžete s ním jít.

Klady

 • Extrémně lehký
 • Pneumatické pneumatiky
 • Odolná konstrukce
 • Hodnocení rezistence na vodu IP54
 • Vylepšený brzdový systém

Xiaomi Electric Scooter 3 Performance

Rychlost a zrychlení

Nový Mile Electric Scooter 3 je výkonnější než starý M365. Zrychlení je také mnohem lepší. Je to jednoduše kvůli silnějšímu motoru náboje, který má maximální sílu 600 wattů.

Tento motor nemůžete porovnat s většími skútry. Ale pro skútr rozpočtu není v oddělení akcelerace moc na co si stěžovat.

Chtěl bych si však stěžovat na nejvyšší rychlost. Ačkoli motor je o něco silnější než ten v poslední verzi, nejvyšší rychlost je ještě menší.

Maximální rychlost Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je pouhých 15.5 mph. Musíme však přiznat, že tento skútr není určen pro závody. Takže si opravdu nemůžeme stěžovat na nízkou nejvyšší rychlost.

Horolezectví

V oblasti lezení kopce hraje nový skútr stejně jako starý M365.

Motor má dostatek síly na to, aby zvládl nějaké slušně velké kopce. Xiaomi tvrdí, že elektrický skútr 3 je schopen stoupat na svah až do 16%. To znamená, že maximální sklon tento skútr zvládne asi 9 stupňů.

Brzdový systém má několik pěkných upgradů.

MI Scooter 3 nyní používá kotoučovou brzdu s dvojitou pad, což je mnohem efektivnější než běžná kotoučová brzda. V kombinaci s regenerativním brzděním předem fungují docela efektivně.

Pro tip: Micah mýtné z Electrek navrhuje použití regenerativního brzdění, pokud je to možné. Tímto způsobem nabijete baterii současně. Také nemusíte tak často měnit brzdové destičky.

Design a funkce

Budovat kvalita

Elektrický skútr Xiaomi Mi Electric 3 je lehký dojíždějící skútr. Navzdory lehké hmotnosti je stále dostatečně silný, aby podporoval užitečné zatížení až 220 liber.

Rám skútru je vyroben z hliníku na stupni letectví. Proto je tak lehký, přesto robustní.

Xiaomi je známá pro budování levných, ale odolných elektrických skútrů a to zde není výjimkou.

5 let starý Xiaomi M365 Elektrické skútry stále jezdí kolem. Nový MI 3 má v podstatě stejný rámec, takže si můžete být jisti, že to vydrží.

Je MI Scooter 3 vodotěsný?

Xiaomi Mi 3 není vodotěsná. Ale vydrží vodu od všech andělů.

Má hodnocení IP54 odolnosti vody, což znamená, že bez problémů vydrží nějaké kapičky vody a světelné sprchy.

Tip pro tip: Osušte jej, jakmile se dostanete do útulku. Tím se můžete vyhnout poškození jeho elektrických součástí.

Přenosnost

Na stupnici přenositelnosti je Xiaomi Mi Electric Scooter 3 rozhodně na horní straně.

Váží jen 28 liber, takže je dostatečně lehký na to, aby přenesl po schodech nebo na veřejné dopravě. Je to jeden z nejlehčích a snadno převoditelných skútrů, které znám.

Skládání mechanismu je také vylepšeno. Skládání tří kroků je snadné, rychlé a robustní. Zvon na řídítce má háček, který můžete použít k uzamčení řídítek, když je skútr složen. Velmi jednoduchá, přesto inteligentní funkce.

Kokpit

Kokpit Mi 3 je opravdu minimalistický.

Obrazovka LED je umístěna přesně uprostřed řídítek. Ukazuje vám rychlost, režim jízdy a zbývající baterii.

Na pravé straně najdete palcovou škrticí klapku. Vlevo je brzdová páka a zvonek. A je to. Velmi minimalistický design.

Kola a pneumatiky

MI 3 přichází s 8.5palcové pneumatické pneumatiky. I když 8.5 ″ kola nejsou velká, pneumatické pneumatiky na něm dělají jízdu docela hladkou.

Kdybych si mohl vybrat mezi velkými pevnými pneumatikami nebo malými pneumatickými pneumatikami, kdykoli bych si vybral pneumatické pneumatiky.

Pneumatické pneumatiky poskytují mnohem lepší pohodlí jízdy než pevné pneumatiky. Také, pokud byste mohli získat propíchnutí, existuje náhradní pneumatika s vnitřní trubicí součástí skútru.

Mi 3 samozřejmě není terénní skútr, ale nemusíte s ním nutně jezdit na hladkém asfaltu. Dokáže dokonale zvládnout některé příležitostné hrboly a polní cesty.

Má Xiaomi Mi 3 aplikaci?

Protože se jedná o produkt Xiaomi, můžete jej spárovat s aplikací Xiaomi’s MI Home.

Aplikaci můžete použít k zamknutí skútru. Pokud opustíte skútr bez dozoru, někdo to stále může vzít. Ale přesto je to pěkná bezpečnostní funkce.

Také můžete vidět různé statistiky, jako je aktuální úroveň baterie, průměrná rychlost a další z aplikace. I když můžete vidět také tyto statistiky z obrazovky skútru.

Srovnání

Xiaomi Mi 3 vs Pro 2

Elektrický skútr Xiaomi Mi má mnohem méně energie než Pro 2. Zrychlení Xiaomi Pro 2 je mnohem lepší. Pokud porovnáme počet najetých kilometrů, je jasné, že Xiaomi Pro 2 vyhraje tuto bitvu také.

Výhodou MI 3 je vylepšený brzdový systém.

Elektrický skútr Xiaomi 3 vs 1s

Někteří říkají, že skútr Mi 3 je mírně vylepšený 1S. Nemůžeme argumentovat, jestli porovnáme jejich specifikace.

Xiaomi Electric Scooter 3 Review Závěry

Pokud jste obeznámeni s předchozími elektrickými skútry Xiaomi, můžete si být jisti, že většina funkcí, které jste milovali, jsou stále zde. Xiaomi dobře ví, jak stavět dobré elektrické skútry. Jak jinak může být MI M365 stále jedním z nejpopulárnějších elektrických skútrů.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 má jen některé drobné upgrady, aby se uživatel uživatel ještě více zlepšil.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS