MI MIX 2 Recenze. Xiaomi Mi mix 2

MI MIX 2 Recenze

Displeje k hraně k okraji by mohly být mluvením města právě teď díky iPhone X, ale jak by to věděl kdokoli s průmyslem smartphonu, ale nejnovější vlajkovou loď Apple není prvním smartphonem, který přijme tento design. Toto peří patří do čepice Xiaomi, která minulý rok vydala mix MI, když iPhone X, kdy nebylo nic jiného než pověst, o které jste si přečetli na webu, jako je tento.

Xiaomi vydala mix MI s všestranným tělem a nápadným displejem jako „konceptem“ smartphonu, podobně jako koncepční automobily, které výrobci předvádějí v automobilovém světě. Zatímco většina koncepčních vozů nikdy na trh opravdu nenarazila, design Xiaomi od té doby inspiroval celou řadu smartphonů „bez rámu“. Patřilo mezi ně Samsung Galaxy S8, Galaxy S8, Galaxy Note 8 a LG G6, mimo jiné, s některými více věrnými vůči jejich rámečkové povaze než zbytku. Jak tedy Xiaomiho druhý přebírá trend, který vystupuje ve skutečném světě? Pojďme to zjistit v naší recenzi MI Mix 2.

MI Mix 2 Design and Display

Mnoho smartphonů prohlašuje, že jsou „všechny obrazovky“, ale Mix 2 je pravděpodobně ten, který se k tomuto nejblíže stal skutečností. Stejně jako jeho předchůdce, Mi Mix 2 se téměř úplně zbavil „čela“, což znamená, že selfie kamera musela být přesunuta pod displej. Na rozdíl od původní mixu MI však. který použil piezoelektrické akustické keramické sluchátka k dodávání zvuku „přímo k uchu“. Xiaomi se podařilo najít prostor pro malý, kovintální reproduktor těsně nad displejem. Senzor přiblížení je však stále ultrazvukový a ne infračervený, jak je vidět na většině chytrých telefonů. Brada. část pod displejem. Na mixu MI 2 je znatelně menší než mix MI.

Zadní kamera je obklopena 18-karátovým zlatým dekorativním okrajem, což dává telefonu také výrazný pohled zezadu zezadu. Níže najdete skener otisků prstů a slova „Mi mix navržený Xiaomi“, jen pro případ, že byste měli pochybnosti o smartphonu, který jste používali. Vpravo od modulu fotoaparátu sedí s dvojitým tónem.

MI Mix 2 se zbavuje 3.5mm konektor pro sluchátka, ale dole získáte port USB typu-C pro nabíjení, přenosy dat a zvuk. Typ-C-3.5 mm adaptér je sdružen s telefonem. V maloobchodní krabici získáte také zadní obálku pro MI Mix 2, nabíječku 9V/2A, která podporuje rychlý náboj 3.0, kabel USB typu-C, nástroj pro vysunutí SIM a nějaká dokumentace. Stejně jako jiné telefony Xiaomi neexistují žádná sluchátka. Zajímavé je, že typ-C-3.Adaptér 5 mm spojený s MI Mix 2 nefungoval s jinými chytrými telefony včetně Nexus 6P, Nokia 8 a HTC U11. Na obou stranách portů typu C máte mřížky, s levým umístěním mikrofonu, zatímco ten pravý má reproduktor.

MI MIX 2 má rám z hliníkové slitiny na stupni letectví a keramickou zadní desku, která je zakřivená ze všech čtyř stran. To dává smartphonu opravdu pěkný, prémiový pocit, i když záda je magnet otisků prstů, takže by vám bylo dobře doporučeno, abyste si ho ponechali. V Indii je telefon k dispozici pouze v černé barvě.

Místo 6.4palcový displej 17: 9 Na displeji MI Mix, Xiaomi přešel na 5.99-palcová obrazovka 18: 9 na MI Mix 2, což usnadňuje zpracování smartphonu. Displej 1080×2160-pixelů má poměr kontrastu 1500: 1 a podporu pro barevný gamut DCI-P3 a také funkce, jako je displej a režim čtení, které jsou vidět na jiných chytrých telefonech Xiaomi.

Samotná obrazovka nabízí zářivé barvy s dobrým kontrastem a jasem, dokonce i venku. Sledování videí a čtení textových dokumentů nebo webových stránek je obzvláště příjemné na displejích k okraji, jako je ta na Xiaomi Mi Mix 2. Ve výchozím nastavení se smartphone zobrazuje na spodní části displeje tlačítka na obrazovce, ale můžete si je vybrat, abyste je skryli. a nechte je ukázat pouze tehdy, když přejedete. Pro pohlcující zážitek.

Specifikace MI Mix 2, výkon a výdrž baterie

Xiaomi Mi Mix 2 je poháněn Snapdragon 835 SOC, který byl vidět ve většině vlajkových lodí Android roku 2017, včetně OnePlus 5. což lze považovat za nejbližší konkurent MI Mix 2, alespoň dokud vyjde OnePlus 5t. Tento telefon také zabalí 6 GB RAM a 128 GB ne-expandovatelného interního úložiště, z nichž je k dispozici téměř 118 GB pro konečné použití. MI MIX 2 má duální nano-SIM sloty, i když 4G může být aktivní pouze na jednom sim v daném okamžiku.

Smartphone podporuje Volte a Xiaomi nárokuje podporu pro šest síťových režimů a 43 pásů, které, jak říká, je nejvíce z jakéhokoli smartphonu. Získáte také podporu pro NFC, duální pásmo Wi-Fi 802.11ac včetně mu-mimo a Bluetooth 5.0, což znamená, že MI Mix 2 zaškrtne všechny políčka, pokud jde o možnosti připojení.

Jak byste očekávali, MI Mix 2 se ukázala jako spolehlivý pracovní kůň pro všechny každodenní úkoly a my jsme v žádném okamžiku nezažili žádné problémy související s výkonem. Hry jako Asphalt 8 a Breaknecck běžely bezchybně a telefon se nepohnul ani po prodloužených herních relacích. Skóre benchmarků bylo docela podobné skóre u jiných chytrých telefonů s poháněným Snapdragon 835.

Zpočátku jsme si mysleli, že náhodné dotykové vstupy by byly velkým problémem vzhledem k povaze displeje k okraji, ale s každodenním použitím se tento strach ukázal jako neopodstatněný. Aplikace, které jsme se pokusili správně škálovat na displej 18: 9 na MI Mix 2 bez problémů. Při sledování videí 16: 9 v režimu krajiny si všimnete drobných černých kapel vlevo a doprava. Můžete se rozhodnout jít „na celé obrazovce“ za cenu oříznutí trochu obsahu shora a dole, kompromis, který skončíte při sledování obsahu v poměru nepůvodních stran na jakékoli obrazovce.

Jak jsme již zmínili, MI Mix 2 má svůj snímač otisků prstů vzadu, těsně pod modulem zadní kamery. Zjistilo jsme, že je snadné dosáhnout pokaždé, i když zkušenosti těch s menšími rukama se mohou lišit. Skener pracoval spolehlivě pokaždé, když jsme se dostali k odemčení telefonu, i když jeho umístění znamená, že tak nemůžete udělat, když leží na zádech, aniž byste jej zvedli, pokud nevstoupíte do přístupového kódu.

Kvalita hovoru byla slušná a malý sluchátko se během telefonních hovorů uspokojivě provedl, aby se zabýval stížností, kterou mnozí měli s původní MI Mix. Mono reproduktor je dostatečně hlasitý, ale nemůže samozřejmě odpovídat zvukové věrnosti stereového nastavení.

MI MIX 2 má baterii 3400 mAh, která fungovala skvěle v našem testu HD Video Loop, která trvá jen stín do 13 hodin nepřetržitého přehrávání. Naše zkušenost v reálném světě byla stejně dobrá, s chytrým telefonem snadno trval přes 1.5 dní středně a těžkého využití. S využitím světla by vás Mix 2 mohla zavést od začátku jednoho dne do konce dalšího. Bohužel, naše recenze, dokud nepřišla s nabíječkou, takže jsme nemohli vyzkoušet funkci rychlého náboje pomocí svazkového napájecího adaptéru.

Mix 2 software a fotoaparát

MI MIX 2 běží miui 8.5 z krabice, která je postavena na Androidu 7.1.1. MIUI je samozřejmě Xiaomiho vlastní pohled na Android, který přizpůsobuje téměř každý aspekt operačního systému. Většina OEM se pohybuje směrem k Stock Android. nebo alespoň snížit nadýmání v jedné nebo druhé formě z jejich příslušných kůží. Ale navzdory svému experimentu Android s MI A1 se Xiaomi prozatím drží na svých zbraních s MI Mix 2. Tyto a další smartphony jsou také navrženy tak, aby obdržely aktualizaci na MIUI 9, která přidává spoustu nových funkcí, někdy později v tomto měsíci.

Funkce softwaru, které MI Mix 2 sdílí s jinými chytrými telefony Xiaomi, zahrnují duální aplikace, i.E. Schopnost spustit více instancí aplikací jako a WhatsApp na stejném telefonu; Druhý prostor, který je jako mít v telefonu druhého uživatele/ profil s vlastní sadou základních aplikací; a rychlý míč, který vám umožní umístit virtuální kouli kdekoli na obrazovce a použít ji ke spuštění různých aplikací/ akcí. Získáte také přizpůsobitelný režim s jednou rukou a podporu pro gesta, jako je ten, který vám umožní přejít dolů třemi prsty, aby se pořídil snímek obrazovky. Doporučujeme vám, abyste si přečetli naše recenze dalších telefonů Xiaomi, abyste se dozvěděli více o Miui.

Aplikace fotoaparátu na MI Mix 2 je stejná jako to, co získáte na jiných telefonech Xiaomi, které běží MIUI, s možnostmi pro panorama, manuální, zkrášlené a čtvercové režimy. Můžete také načasovat své snímky, hlas je spusťte pomocí zvukového režimu nebo pomocí režimu skupiny, aby se automaticky zachytili, když je detekována obličej. Režim narovnání vám umožní dokonale zarovnat své snímky, zatímco režim směny naklonění vám umožní rozmazat části výstřelu. Konečně, ruční režim Twilight AKA HHT je navržen tak, aby zlepšil fotografii s nízkým osvětlením spojíním více výstřelů. Občas jsme si všimli, že to automaticky kope za slabého světla.

Mi Mix 2 очередной типа безрамочный смартфон обзор

MI MIX 2 má 12-megapixelovou zadní kameru se čtyřosý optický stabilizace obrazu a schopnost zaznamenávat 4K video při 30fps. Získáte také režim pomalého pohybu, který může nahrávat při 120 snímcích za sekundu, ale je omezen na rozlišení 720p. Přední kamera má 5megapixelový senzor, ale žádný blesk, ani ten druh, kde se displej rozzáří, aby rozjasnil výstřel.

Obrázky nařízené pomocí zadní kamery venku vypadaly v pořádku na telefonu, ale při bližším zkoumání na PC jsme zjistili, že se zdály být přehnané a postrádaly množství podrobností, které byste od telefonu očekávali v této cenové rozpětí. Občas nebyly objekty správně zaostřeny. Videa zaznamenaná s MI Mix 2 byla podobně zklamáním z hlediska vizuálního detailu, i když kvalita zvuku byla slušná.

Obrázky nařízené při slabém světle vykazovaly podobné vlastnosti a dokonce jsme si všimli artefaktů, když existoval více než jeden zdroj světla. Flash na mixu MI 2 může být spíše nadměrné. Dokonce i selfies venku se objevily nadměrně exponované a „bělejší“, než se očekávalo. Nejsme si jisti, zda se jedná o výsledek funkcí „zkrášlení“.

Tap to see full-sized Mi Mix 2 camera samples

Když už mluvíme o selfies, již jsme zmínili, že přední kamera je nyní umístěna na dně telefonu, a to znamená, že budete muset provést několik úprav svých návyků. Nejprve samozřejmě budete muset držet telefon o něco vyšší než obvykle při fotografování v režimu portrétu, ale co je důležitější, možná zjistíte, že část vaší ruky neustále blokuje kameru.

To je důvod, proč se poprvé pokusíte použít přední kameru, Xiaomi doporučuje, abyste drželi MI Mix 2 v režimu krajiny. I když držíte telefon ze spodního okraje, zjistíte, že problém nezmizí úplně a možná ho budete muset držet od horního okraje, což není vhodné. Naštěstí může být naštěstí jedno z tlačítek hlasitosti nebo skener otisků prstů, aby se spustil zachycení, i když to problém zmírňuje jen trochu.

Verdictxiaomi za posledních 12-18 měsíců ochutnal jeden úspěch za druhým a společnost se zdá, že společnost Samsung zmizeje jako objemu číslo jedna na indickém trhu smartphonu. To bylo do značné míry možné díky svému rozpočtu nabídky Redmi, ale nedávno jsme viděli, jak společnost, která chce experimentovat s jinými cenovými pásmami a segmenty produktů, s podobnými Xiaomi Mi A1 a nedávno spuštěnou sérií Redmi Y1.

MI MIX 2 je pravděpodobně nejdůležitější součástí této nové strategie, protože je to první prémiový smartphone, který společnost uvedla v Indii od té doby, co je vlažný recepce MI 5 MI 5. Mezitím se líbí OnePlus 3 a OnePlus 3T. a nedávno The OnePlus 5 a Honor 8 Pro. v kategorii „rozpočtové vlajkové lodě“ si udělali dobře a start MI Mix 2 India je pokus o uchopení plátky tohoto koláče.

Na Xiaomiho kredit, MI Mix 2 je hodně správně. Telefon má design otočení hlavy, skvělý displej, fantastickou výdrž baterie a vynikající výkon. Xiaomi má také slušný záznam o tom, že nakonec doručuje aktualizace softwaru, i když zcela nesledují aktualizační cyklus společnosti Google. Naše jediná skutečná hrozba je s kamerami. Umístění přední kamery je trapné a my bychom byli ochotni odpustit, že kdyby byl její výkon skvělý, ale bohužel tomu tak není.

Stejně jako OnePlus 5, MI MIX 2 zaostává v oddělení kamery, i když nemá žádné problémy s displejem a jeho design je něco jiného než nudného. Pokud váš případ primárního použití bude sdílet obrázky a. MI MIX 2 může dobře sloužit vašemu účelu, i když pokud hledáte lepší kameru v tradičním balíčku, měli byste dát The Honor 8 Pro pohled. Nebo byste mohli počkat a zjistit, co OnePlus 5t nabízí.

Ušetřete přes 200 na nejnovější Xiaomi Mi Mix 2 (pouze prvních 20 jednotek)

Xiaomi vydala svou MI Mix 2 jen o pár měsíců zpět a zařízení se podařilo získat nějaké nadšené recenze za tak krátkou dobu. Představovat 5.Obrazovka 99 palců, zařízení je napájeno procesorem Octa Core Qualcomm Snapdragon 835 a 6 GB RAM. Dobrý fotoaparát, skener otisků prstů, obrovská baterie a ostrá obrazovka jsou jen některé z důvodů, proč uživatelé Androidu tento telefon milují.

Zajímá vás, proč dnes mluvíme o Xiaomi Mi Mix 2. Protože, Cyber ​​pondělí! GearBest nám poslal několik kódů výhradně pro čtenáře WCCFTECH, aby ušetřili trochu navíc s nejnovějším phabletem Xiaomi. Takto můžete získat telefon a ušetřit několik dolarů navíc.

CPU série AMD Ryzen 7000 Get Box Art Redesign, diskontované prázdninové ceny je stále naživo!

Ušetřete více než 200 na Xiaomi Mi Mix 2 4G Phablet 256 GB

Poznámka: Pokud se kód vyběhne (omezen na prvních 30 jednotek), můžete použít výše uvedený odkaz k získání telefonu za 609.99 Během období prodeje blesku.

Xiaomi Mi Mix 2 4G Phablet 64 GB pro 489.99

Poznámka: Pokud se kód vyběhne (omezený na prvních 20 jednotek), můžete použít výše uvedený odkaz k získání telefonu za 539.99 Během období prodeje blesku.

Hledáte něco jiného? Vydejte se sem a podívejte se na všechny obchody Cyber ​​Monday na chytrých telefonech.

Xiaomi Mi Mix 2 Recenze: Skvělý telefon Xiaomi, který můžete použít kdekoli

Tento elegantní telefon s celou obrazovkou stojí méně než poznámka 8.

Aloysius Low je vedoucím editorem CNET pokrývající mobilní a Asii. Se sídlem v Singapuru, miluje hraní Dota 2, když může ušetřit čas a je také majitelem dvou rozkošných koček.

Xiaomi opět prokázal, že nemusíte platit svou tělesnou hmotnost ve zlatě, abyste získali kvalitní telefon nabitý.- Pokud nehledáte špičkové funkce.

Xiaomi Mi mix 2

Špatný

Fotoaparát selfie je stále umístěn na nepříjemném místě pod displejem a telefon se prodává pouze v omezených zemích. Chybí také odolnost proti vodě.

Sečteno a podtrženo

MI MIX 2 je perfektní telefon bez rámečku pro fanoušky Androidu po celém světě, ale může být obtížné získat, pokud nežijete v Číně nebo Indii.

A poprvé budou fanoušci Androidu moci používat telefon Xiaomi na LTE bez ohledu na to, kde žijí. Snapy, All-Screen MI Mix 2 obsahuje správné rádia, která se zařadí do nejrychlejších sítí v USA a dalších zemích po celé Evropě. Předtím by telefony Xiaomi jezdily pomaleji 3G sítě mimo své domovské země, mezi které obvykle patří Čína, Indie a Brazílie, pokud vůbec pracovali.

Ačkoli Mi Mix 2 bude stále prodávat pouze na těchto omezených trzích a několik dalších, skutečnost, že tento sluchátko bude fungovat, kam jde, je krok správným směrem pro fanoušky nebo pro Xiaomi-Crional, které jsou vynalézavé dost na to, aby se dostali do rukou.

Xiaomi’s Mi Mix 2 je o obrazovce

Přesto na to nemyslete jako na telefon určený pro USA nebo Velkou Británii, i když jeho schopnosti duálních SIM znamenají, že tam budete moci použít, pokud často vyměňujete nosiče nebo cestujete na mezinárodní úrovni. Jakýkoli MI Mix 2S zakoupený v Číně přijde bez nainstalovaných služeb Google Play, ale ty prodávané prostřednictvím indických maloobchodních a online prodejen by měly přicházet s aplikacemi Google hned z krabice; Budete chtít hrát bezpečně a dvojité kontrolu.

Ačkoli mi Mix 2 padá na drahý konec Xiaomiho spektra, je to pod ní pod sluchátky, jako je Galaxy S8 Plus. Základní 6 GB RAM, 64 GB na palubním úložném modelu stojí 3 299 juanů, který se přeměňuje na asi 535, 405 GBP nebo AU665. Existují konfigurace s větším úložištěm, které stojí více (128 GB, 256 GB), s nejdražší speciální vydáním ceny 4 699 juanů, které převádí na 720, 545 GBP nebo AU895.

MI MIX 2 přináší zboží

Stejně jako u iPhone X a Samsung’s Galaxy Note 8. MI MIX 2 má oslnivou obrazovku k okraji. Jeho 6-palcový, 2 080×1 080 pixelů displej je menší než loňský 6.4-palce. To vám dává o něco méně pohlcující pocit, který jsem si hned všiml, i když je snazší držet. Její skvělá keramická podložka visí na otiscích prstů, ale také odolává škrábancům a v ruce se cítí skvěle.

MI Mix 2 nemá dvojí kamery, které nyní vidíme na téměř všech vlajkových telefonech, ale osamělý 12-megapixelový střelec vzadu dělá dobrou práci při pořizování jasných, barevných a podrobných obrázků v plném osvětlení po celou dobu dolů na slabé světlo. Fotografie orientované na přední stranu byly v nejlepším případě slušné a přicházejí s režimy kosmetiky Xiaomi, aby vypadali lépe. Jedna hlavní nevýhoda: Budete muset otočit telefon vzhůru nohama, což je bolest, pokud jste fanatik selfie.

V zákulisích MI Mix 2 běží na procesoru Qualcomm Snapdragon 835, stejná čipová sada powerhouse uvnitř her poznámky 8 a S8, jako je Asphalt 8.

Životnost baterie byla také docela dobrá po 15 hodinách běhu během našich testů video smyčky (v režimu letadla) a procesor telefonu Snapdragon 835 odpovídá podobným telefonům. Zatímco baterie netrvala tak dlouho, dokud Samsung Galaxy Note 8 ‚s 17-plus hodiny běhu, dostalo mě celý den na jediný náboj.

Na rozdíl od původní mixu MI, která použila technologii k proměně celého telefonu v reproduktor (Xiaomi to nazval „konzolovým keramickým piezoelektrickým ovladačem“), mix 2 spadne zpět ke skutečnému reproduktoru, který hraje zvuk z malé štěrbiny, která sedí na okraj displeje. Hovory jsou jasné a kvalita zvuku je dobrá.

Odolnost vůči vodě nápadně chybí, nesprávný krok, protože se rychle stal standardem v vlajkových telefonech. Také nenajdete bezdrátové nabíjení, což není překvapivé, protože právě teď přichází pouze na vrchol Samsung Galaxys a letošní iPhony.

S MIX 2, Xiaomi dokazuje, že má design a inženýrské kotlety, aby se vytvořil vlajkový telefon, který se výrazně liší od Apple, a pokud jste příliš nadšení na drahý iPhone X, Mix 2 stojí za to za to chytit Veškerá dobrota obrazovky, nízká cena za vlajkovou loď a globální podporu LTE. V opačném případě vždy existuje LG G6 pro další zařízení s malými obrazovkami na velké obrazovce nebo dražší pixel 2. Důvtipní kupující budou také chtít dávat pozor na OnePlus 5T.

Porovnání hardwarových specifikací

Xiaomi Mi mix 25.99 palce; 2 160×1 080 pixelů403ppi5.98×2.97×0.3 in151.8×75.5×7.7 mm6.53oz; 185GAndroid 7.1 Nougat12-megapixel5-megapixel4KOcta-Core Qualcomm Snapdragon 835 (2.45 GHz1.9GHz)64 GB, 128 GB, 256 GB6 GB nebo 8 GBŽádný3 400 mAhZadní část telefonuUSB-CNeGlobální podpora LTEPřevádí asi 535Převádí asi 405 liberPřevádí asi AU665
Samsung Galaxy Note 8 iPhone 8 Plus Google Pixel 2 XL
6.3 palce; 2 960×1 440 pixelů 5.5 palců; 1 920×1 080 pixelů 6 palců; 2 880×1 440 pixelů
522PPI 401 PPI 538 PPI
6.4×2.9×0.34 in 6.24×3.07×0.30 palců 6.2×3.0x0.3 in
162.5×74.8×8.6 mm 158.4×78.1×7.5 mm 157.9×76.7×7.9 mm
6.9 oz, 195G 7.13 oz; 202 g 6.17 oz; 175 g
Android 7.1.1 Nougat iOS 11 Android 8 Oreo
Duální 12-megapixel Duální 12-megapixel 12-megapixel
8-megapixel 7-megapixel 8-megapixel
4K 4K 4K
Octa-Core Qualcomm Snapdragon 835 (2.35 GHz1.9GHz) nebo Octa-Core Samsung Exynos 8895 (2.35 GHz1.7GHz) Apple A11 Bionic Octa-Core Qualcomm Snapdragon 835
64 GB 64 GB, 256 GB 64 GB, 128 GB
6 GB 3 GB 4 GB
Až 2tb Žádný Žádný
3 300 mAh 2 675 mAh (Apple to nepotvrzuje) 3 520 mAh
Zadní kryt Tlačítko Domů (dotyk ID) Zadní kryt
USB-C Blesk USB-C
Ano Ne Ne
S pen stylus, vodododatelný, bezdrátové nabíjení Odolný vůči vodě (IP67), kompatibilní s bezdrátovým qi Asistent Google; Neomezené cloudové úložiště; Daydream VR-Ready
ATT: 950; Verizon: 960; T-Mobile: 930; Sprint: 960; U.S. Buněčný: 963 799 (64 GB), 949 (256 GB) 849 (64 GB), 949 (128 GB)
869 GBP 799 GBP (64 GB), 949 GBP (256 GB) 799 GBP (64 GB), 899 GBP (128 GB)
AU1 499 AU1 229 (64 GB), AU1 479 (256 GB) AU1 399 (64 GB), AU1 549 (128 GB)

Obrazovka bez rámečku za polovinu ceny iPhone X

Techradar verdikt

MI Mix 2 nabízí neuvěřitelný výkon, skvělý vzhled a vynikající zážitek z uživatelského rozhraní za cenu, která zahanbuje mnoho dalších špičkových telefonů.

Nevýhody

 • – Žádný konektor pro sluchátka
 • – Zadní kamera může být lepší
 • – Žádná odolnost proti vodě nebo prachu

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

V posledních letech jsme viděli některé fascinující inovace chytrých telefonů, ale pokud existuje jeden vývoj, který se stal skutečným otočením hlavy, byl by to 2016 Xiaomi Mi Mix.

Tento setkání trendu odstartoval trend bez rámečku, který pravděpodobně vyvrcholil v iPhone X ničícím peněženku, a nyní se zdá, že celé odvětví je touhou drasticky snížit tyto rámy za každou cenu.

S mixem Mi, čínská firma Xiaomi učinila výrazné prohlášení, nejen z hlediska designu, ale také z podnikání. chce být považována za rovnou velkým hráčům v globální aréně smartphone arény.

Společnost nyní přepracovala původní design a vrátila se s novým MI Mix 2, rafinovanějším, logičtějším a příznivým implementací konceptu bez rámečku, který tolik propagoval.

Od doby, kdy mix MI před rokem vypálil svou stopu, jsme viděli hrst chytrých telefonů ztenčujících rámy a maximalizovali tento důležitý poměr obrazovky k tělu.

Od Samsung Galaxy S8, LG G6 a Essential Phone po výše uvedený iPhone X je velkým bodem mluvícího roku 2017 minimální design rámečku-natolik, že jinak vynikající zařízení, jako je standardní Google Pixel 2 „Nedodržet se stejného trendu.

Nevýhoda pro Xiaomi je zřejmá; Zatímco čínská firma možná zahájila tuto konkrétní stranu, připojili se ji někteří docela populární noví hosté.

MI MIX 2 je šance Xiaomiho znovu potvrdit svou dominanci v této konkrétní říši. a je to také sluchátko, které se společnost rozhodla, že se rozšiřuje expanzi do Evropy. Může doufat, že bude soutěžit s podobnými Apple, Samsung a LG? Pojďme to zjistit.

Xiaomi Mi Mix 2 Cena a dostupnost

Xiaomi Mi Mix 2 byla spuštěna v určitých částech Evropy, ale není oficiálně k dispozici ve Velké Británii, USA nebo Austrálii. Podporuje však LTE téměř všude na světě, takže jej můžete bezpečně importovat od online re-prodejců, jako je GearBest.

Ceny MI MIX 2 ji pevně umisťují do sektoru středního rozsahu trhu, kde je pravděpodobné, že bude čelit tvrdé konkurenci od OnePlus 5T, dalšího výzvy pro velké obrazovky.

Základní model je dodáván s 6 GB RAM a 64 GB úložiště za přibližně 430/575 GBP/AU840. Pokud chcete více interního prostoru, můžete jít až do 256 GB za zhruba 100 GBP/75/AU85 navíc.

V Číně je k dispozici také model super-prémia, který má 8 GB RAM a zcela keramické tělo.

Protože v současné době neexistuje prostředky k zakoupení telefonu bez importu, očekávejte, že zaplatíte trochu za mezinárodní přepravu a případně nějaké další, pokud je váš balík zachycen zvyky, když dorazí do země.

Design

Pokud jde o estetiku, MI Mix 2 opravdu zasáhne míč z parku. Telefon, který si vytvořil slavný francouzský designér Philippe Starck, kombinuje prémiový pocit s nádherným vzhledem, který je v této cenové skupině relativně jedinečný.

Mnoho z designových podnětů, které byly svědky v mixu MI, bylo zachováno, ale použití 5.Namísto obrovského 6 displeje 99 palců.4palcový panel viděný na jeho předchůdci dělá mix 2 kratší o 7 mm a užší o 6.4 mm. Je také o něco tenčí.

Všechno toto oříznutí vedlo k celkové hmotnosti 185G, což je o 24 g lehčí než původní mix MI. Někteří si stěžovali, že model z roku 2016 byl prostě příliš velký na to, aby je mohl použít, a zdá se, že Xiaomi vzal tuto zpětnou vazbu na palubu a vytvořil lépe zvládnutelné zařízení.

MI MIX 2 má keramickou zadní část posílenou hliníkovým rámem. Keramika není běžným materiálem, pokud jde o výrobu smartphonů, a přichází s pozitivy a negativy.

Vypadá to úžasně a nelze jej snadno poškrábat, ale je to velmi křehké a zvedne otisky prstů s alarmující pravidelností; Je to také neuvěřitelně kluzké.

Strany jsou hliník, který propůjčuje telefonu robustní pocit, zatímco obrazovka je pokryta Corning Gorilla Glass 4 pro ochranu.

Do krabice je zahrnuta plastová tvrdá pouzdra-Xiaomiho způsob, jak přiznat, že vytvořil krásný, ale snadno klesající sluchátko-a přestože to stále vypadá skvěle s namontovaným pouzdrem, je škoda zakrýt tento ohromující design.

Na přední straně Mix 2 MI 2 není místo pro rámy s výjimkou brady, těsně pod obrazovkou. Xiaomi nešla do jablko nebo esenciální trasy zahrnutím rušivého „zářezu“ pro přední kameru v horní části displeje.

Místo toho je fotoaparát umístěn pod obrazovkou, což je krok, který určitě rozdělí názor a něco, o čem budeme mluvit později.

Xiaomi tentokrát jen nezavršila rány. také to udělalo pryč s 3.5mm zvukový konektor, s typem USB na 3 až 3.5mm konektor (laskavě poskytovaný v krabici) Poskytování jediného prostředku pro používání kabelových plechovek.

Na horní části displeje uvidíte malé sluchátko, které vyklouzne z malého výřezu uprostřed skla; Působivé, ale nakonec vadné „konzolové piezoelektrické keramické akustické technologie“, které se používá v původní mixu MI, což je rozhodně pozitivní, protože bylo těžké slyšet v hlučném prostředí.

Pokud jde o podrobnější detaily s konstrukcí, je slot Dual-SIM vlevo a pravý okraj má kolébku hlasitosti a klíč napájecí/zámek.

Superrychlý a spolehlivý skener otisků prstů je umístěn v optimální poloze na zadní straně-právě tam, kde je ve skutečnosti váš ukazováček-ve skutečnosti-a je doprovázen značkou Xiaomi, která čte „Mix navržený Xiaomi“ ve zlatém.

Když už mluvíme o tom, fotoaparát má kolem něj zlatý prsten, který se opravdu objevuje proti této krásné černé keramice.

Xiaomi vyvolala trend roku 2017 tím, že neposkytlo MI Mix 2 jakýkoli druh odolnosti vody nebo prachu, takže buďte opatrní používat ji poblíž vody. nemusí to přežít náhodný dunk.

Zobrazit

S poměrem obrazovky k tělu více než 80%by nemělo být žádným překvapením, že definujícím rysem MI Mix 2 je jeho displej. Xiaomi odešel s rozlišením 1080 x 2160 navzdory masivním 5.99palcová obrazovka, která představuje poměr stran 18: 9 s kulatými rohy.

Zatímco někteří se mohou hádat o nedostatku panelu QHD, displej vypadá skvěle bez ohledu na to a je prakticky nemožné vybrat si jednotlivé pixely, dokonce i zblízka.

Displej IPS mírně zjemňuje svůj úder, aby si zachoval zážitek z pozorování očí, zatímco jas obrazovky se podobá tomu, co jsme viděli na displejích LG, a nabízí dobrou rovnováhu jasu a barvy.

Ve srovnání s panely AMOLED na telefonech, jako je Galaxy S8 nebo OnePlus 5T, je to o něco méně nasycené. Reprodukce barev je na místě, a pokud máte rádi živé barvy, pak můžete vždy vyladit věci z nastavení. prostě neočekávejte, že se dostane na dopad super Amoled obrazovky Galaxy S8.

Použití MI Mix 2 venku není problém, protože upravuje jas na čitelný limit téměř v žádném okamžiku.

Jednou z drobných stížností je, že adaptivní jas je často příliš agresivní, když je uvnitř, stmívá obrazovku dolů do bodu, kdy je těžké rozeznat obrázky-naštěstí to můžete kdykoli upravit z podokna Swipe-Down Oznámení.

Pokud jste na honbě za nejlepší možný displej smartphonu, můžete přednost tomuto Galaxy S8. Ale na telefonu s takovým pohlcným předním panelem displej na MI Mix 2 rozhodně nezklame; Je to skvělé pro čtení, sledování video obsahu nebo jen procházení webu. Prohlížení úhlů jsou také opravdu působivé, a to i v dobře osvětlených podmínkách.

MI Mix 2 Xiaomi je nejluxusnější čínský telefon, jaký kdy byl vyroben. a funguje to v USA

Mashable Choice je čestný odznak, vyhrazený pro absolutně nejlepší věci, které můžete vidět, používat nebo dělat. Pokud je to volba, stojí to za váš čas.

Telefony Apple iPhone a Samsung’s Galaxy Dominují po celém světě, ale v Asii.- a konkrétně v Číně.- Domácí značky jako Huawei, Oppo a Xiaomi se na ně rychle uzavírají.

Xiaomi, pátý největší výrobce smartphonů po celém světě, je připraven vést, nikoli opakovaně kopírováním iPhone, ale s průmyslovým designem, který oslňuje. Společnost zahájila tuto cestu v loňském roce s nádhernou mixem rámečku bez rámečku a nyní ji sleduje s Mix 2, keramickým pramenem z budoucnosti, že nemůžu přestat chválit se.

Xiaomi nezahájila pouze další pěkně vypadající prémiový telefon s mixem MI. Vložil to na zemi a vystoupil z Apple a Samsung’s Shadows.

Mix MI byl koncepční telefon, který posunul hranice designu a inovací smartphonu. Používala keramika, přišla s obrovskou obrazovkou bez rámečku a vyhýbala se tradičnímu sluchátku a nevzhledným senzorům pro ultrazvuku, aby tyto věci skryly pod obrazovkou.

Její návrháři dokonce přesvědčili Google, aby změnil dokument pro definici kompatibility Androidu (otevře se na nové kartě) (CDD), aby umožňoval obrazovky s poměry stran větší než 16: 9 (MI Mix měl poměr 17: 9) a se zaoblenými rohy).- Dvě funkce, které jsou přítomny na mnoha vlajkových lodích v roce 2017 a nebyly by možné, kdyby ne pro průkopníku MI Mix.

Mix mix shromáždil kritické uznání, ale byly jen dva problémy: nebylo prodáno v U.S. a nepodporovalo to.S. 4G LTE sítě. Mohli byste to slintat jen z dálky, ai kdyby se vám podařilo importovat telefon, byli byste omezeni na Wi-Fi.

Nový Mix Mix 2 Xiaomi se stále nebude prodávat v U.S., Ale přinejmenším to nyní přichází s u.S. 4G sítě LTE, jako jsou ATT a T-Mobile, takže import skutečně stojí za to. Telefon je k dispozici na vybraných trzích v září. 15.

64 GB bude stát za 3 299 RMB (asi 506); 128 GB pro 3 599 RMB (asi 552) a 256 GB varianta stojí 3 999 RMB (asi 614). Ty jsou neskutečné pro telefon tohoto kalibru, zejména když Apple a Samsung tlačí do 1 000 rozsahu.

Síly přitažlivosti

Mám to štěstí, že jsem držel téměř každý prémiový telefon, jaký kdy byl vyroben, ale nic mě nepřipravilo na Mi mix 2. Je to v vlastní luxusní třídě.

Stejně jako miluji svůj Jet Black iPhone 7, The Glass and-Metal Galaxy Note 8 a dokonce i titan a keramický esenciální telefon, MI Mix 2 se prostě cítí tak leštěné.

Skleněné displej a keramické záda se spláchne do hliníkového rámu s nulovými mezerami. Materiály MI Mix 2 jsou stejně luxusní jako švýcarské hodinky a opravdu na tom není nic, co by se připadalo levně.

Xiaomi je věnována pečlivá pozornost všem podrobnostem.- Všechny řádky a porty a díry reproduktorů jsou dokonale symetrické.- A ocenil jsem to každou chvíli, kdy jsem ho držel v ruce. Je to opravdu jeden z nejelegantnějších telefonů.

Keramika, jak už možná víte, je prakticky odolná proti poškrábání, ale není to snadné s ním pracovat. Přestože je keramika tak obtížná masová produkce (výnosové rychlosti jsou u produktů na bázi keramiky notoricky nízké), Xiaomi se rozhodl, že je třeba zvládnout, aby vynikl.

Чем Xiaomi Mi MIX 2 SE отличается от обычного Xiaomi Mi MIX 2?

Nemohu dostatečně zdůraznit, jak pěkný vypadá a cítí se a cítí.

Donovan Sung, ředitel pro správu a marketing společnosti Xiaomi, mi během briefingu vysvětlil, jak se na keramiku v jeho surovém, kašově, buší dolů, buší dolů na keramiku více než 200 400 tun tlaku na keramiku. Poté se materiál peká v troubě při téměř 2 500 stupních Fahrenheitu po dobu asi 10 dnů. Poté počkáte až 12 hodin, než se vše zchladí a zmenšíte se na správný objem, zjistíte, zda splňuje zajištění kvality, a poté aplikujte techniky CNC, aby ji dále utvářely.

Je to nadměrné množství práce pro telefon, ale stojí za to zpívat. „Po každých 3-4 vzorcích se čepele [používané k řezu keramiky] tak otupělo, že je musíte vyměnit, protože je to opravdu, opravdu tvrdý materiál, se kterým můžete pracovat.“

Obrazovka je 5.99 palců, ale celý telefon se cítí tak malý kvůli prakticky neexistujícím rámům. Kredit: Raymond Wong/Mashable

Podal jsem MI Mix 2 několika kolegům a všichni byli ohromeni tím, jak husté a pevné se cítilo. Je tu jen něco o mírně chladné až dotykové keramice, která se prostě cítí lépe než sklo nebo kov.

Xiaomi také říká, že aplikuje povlak anti-prsty na keramiku, ale upřímně řečeno, jsou stále docela viditelné na zrcadleném povrchu. Další nevýhoda keramiky: je to neuvěřitelně kluzké. Při fotografování jsem upustil telefon a protáhl roh. Ale vložení případu na MI Mix 2 poráží bod jeho designu.

Přesto nemůžu dostatečně zdůraznit, jak pěkné standardní mi Mix 2 vypadá a cítí. Ještě lepší je, že bude existovat ještě lepší model, MI MIX 2 Special Edition s unibody keramickým pouzdrem místo hliníku. Měl jsem jen pár minut na držení modelu SE a je to ještě luxusnější. All-Cýramická verze bude stát více než hliníková/keramická verze, ale Xiaomi neřekl, jak moc.

Smrt na „zářez“

Ohromující design stranou, MI Mix 2 má obrazovku bez okraje k okraji, která vás nasává ve druhém.

Stejně jako původní mix MI se displej telefonu táhne na okraje na třech stranách, s jediným úzkým rámečkem pod obrazovkou. Je to design, který jsem viděl předtím na Sharp’s Aquos Crystal, ale je o to magnetičtější, protože rohy jsou zaoblené a neexistuje žádný zářez, který by se na displeji rozřezal.

Ne, že zářez je problém.- Rychle jsem si to přestal všimnout na základním telefonu.- Ale je to jen esteticky příjemnější bez jednoho.

MI MIX 2’s 5.Obrazovka 99 palců není OLED a její rozlišení je pouze 2 160 x 1 080 (FHD), ale nikdy mě to vůbec neobtěžovalo během prvního týdne testování. Je to stále hodně jasné a barvy jsou živé díky široké barvě DCI-P3. I když to není žádná poznámka 8 displeje, je to stále lepší než základní telefon, který ve srovnání vypadá poněkud slabý.

Specifikace displeje by mohly zklamat nejtěžší občerstvení geeků, ale také to znamená jednu pocitu: vynikající výdrž baterie. Snadno jsem vstal až 1.5 dní použití na jednom nabití z baterie 3 400 mAh. A kromě toho, přichází s rychlým nábojem 3.0, takže jej můžete vždy rychle doplnit, pokud potřebujete.

Vlajkové lodi a specifikace

Telefon stále používá ultrazvukové senzory blízkost namísto těch ošklivých černých teček, které se nacházejí na všech ostatních telefonech, ale sluchátko je nyní pravidelné. Sung říká, že uživatelům MI Mix se nelíbilo, jak piezoelektrický reproduktor, který vibroval zvuk ze skleněného displeje a do uší rozptýleného zvuku ve všech směrech místo přímo dopředu.

Na spodní části „Chin“ rámečku najdete kameru selfie (více na tom níže) zasunutý v pravém dolním rohu. A kolem zad je senzor otisku prstu, který je jedním z nejrychlejších, jaké jsem kdy použil (vážně odemkne téměř příliš rychle) pod kamerou.

Bohužel nenajdete konektor pro sluchátka nebo slot pro paměťovou kartu pro rozšíření interního úložiště. MI Mix 2 je dodáván s 6 GB RAM a buď 64, 128 nebo 256 GB úložiště a speciální vydání Mix 2 s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru. Ale proč žádný konektor pro sluchátka nebo slot pro karty?

Sung říká, že upustili konektor pro sluchátka, protože většina jejích uživatelů již odešla bezdráto. Pokud jde o to, proč neexistuje žádná rozšíření úložiště, obviňuje to ze špatné kompatibility, stejný důvod, proč je telefony OnePlus nemají. „Cítíme, že paměťové karty jsou velmi náchylné k chybám a jsou jedním z největších zdrojů stížností na zákaznický servis. Takže do našich vlajkových telefonů nevkládáme sloty s paměťovými kartami.“

Na druhou stranu, mix MI přichází s duálními sloty SIM karty, pokud opravdu potřebujete žonglovat s dvěma čísly a sítím.

Všechny tyto funkce neznamenají nic, pokud je telefon pomalý a výkon smrdí. Naštěstí tomu tak není na MI Mix 2. Je to stejně rychlé a hladké jako jakýkoli vlajkový telefon Android. Pod kapotou je poháněn čipem Qualcomm Snapdragon 835 a 6 GB RAM.

Xiaomi je stále blázen do své miui (verze 9.0 nyní) Rozhraní, které sedí na vrcholu Android 7.1.1 Nougat. Nelíbilo se mi to tolik před lety, když jsem zkontroloval MI Note a MI 5, hlavně proto, že to vypadá jako iOS knockoff, ale teď to mohu tolerovat.

MIUI 9 má minimalistický design s pěknými plochými ikony a některé z úprav Xiaomi, jako je rychlá koule, malé plovoucí tlačítko na obrazovce, které se podobá tlačítku dostupnosti na obrazovce iOS, vám dává zkratky pro věci, jako je otevření nedávných oken aplikací a obrazovky. Existuje spousta více velmi malých, drobných věcí, které můžete zapnout v aplikaci Nastavení, ale celkově se mi líbí, jak Miui nic nezpomaluje.

Rychlost LTE je také pevná, takže rozhodně nedostáváte rozdávané buněčné antény. Vyskočil jsem do své T-Mobile SIM karty a spustil jsem aplikaci SpeedTest a dostal 27.Stahování 92 Mbps a 28.Rychlost nahrávání 77 Mbps. Je to asi tak rychle jako můj iPhone 7, který 28.23 MBPS ke stažení a 29.64 Mbps Nahrání. Základní telefon spravoval 27.Stahování 76 Mbps a 30.91 Mbps Nahrání. A Galaxy Note 8 spravovala 31.Stahování 19 Mbps a 23.Nahrát 02 Mbps.

Některé ostré, pěkné fotografie

Kamery MI Mix 2 jsou dobré, ale ne to, co bych nazval skvěle. Senzor 12 megapixelů je rychlý na střílení a automatické zaostření je docela rychlý, ale všiml jsem si, že detaily jsou trochu měkké a ne tak svěží jako na iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S8 nebo Note 8. Barvy jsou také na tlumené straně a ne tak živé. Zpracování HDR je také pomalé a fotografie se slabým osvětlením mají nějaký znatelný hluk obrazu.

Tyto věci nejsou ve skutečnosti tak patrné, pokud zveřejňujete zveřejnění na Instagramu, ale na obrazovce počítače můžete vidět rozdíl. Pokud něco, možná aktualizace softwaru může tyto věci opravit.

Jsem trochu zklamaný, že nejsou dvojí kamery.- Toto je vlajková loď, nakonec.- Ale Sung říká, že by raději měli opravdu skvělý jediný fotoaparát než duální kameru, která je napůl pečená. Existuje mnoho druhů systémů s duální kamerou a myslí si, že něco méně než širokoúhlý teleobjektiv, jako je na iPhone 7 Plus nebo note 8, je podřadný.

To znamená, že pokud opravdu chcete duální kamery, pak si místo toho dostanete svůj telefon MI 6.

Nyní, o těch selfies. Jak jsem již zmínil, fotoaparát je umístěn v pravém dolním rohu. Z tohoto úhlu můžete úplně pořídit fotografii, ale pravděpodobně nebudete. Zjistil jsem, že moje vnitřní dlaň vždy zablokovala čočku (tento problém nebudete mít, pokud jste levák) a úhel (vzhled do nosu) byl vždy nelichotivý.

Agedser v aplikaci kamery je Xiaomi Classic. Myslí si, že mi je 15 s kloboukem. Vezmu to! Kredit: Raymond Wong/Mashable

Místo toho telefon ve skutečnosti doporučuje převrátit telefon vzhůru nohama, než si vezmete selfies. Je to menší nepříjemnost, ale jakmile si na to zvyknete, kamera je nahoře a úhel je znovu správný. (To je jeden z důvodů, proč má základní telefon pro kameru selfie a společnost nebyla ochotna jej přesunout na spodní rám.)

Xiaomi se konečně pohybuje

V Asii jsou produkty Xiaomi nesmírně populární a stále se zvyšují, protože se společnost rozšiřuje do více zemí (nyní prodává telefony ve 40 zemích ve srovnání se sedmi před dvěma lety).

Jeho telefony se i nadále vyprodávají téměř okamžitě. Poznámka MI se vyprodala za tři minuty a první dávka mixu MI za 10 sekund (otevře se na nové kartě). Možná jste neslyšeli o Xiaomi v u.S., Ale brzy budete.

Zatímco společnost stále oficiálně nezačala prodávat své telefony v U.S- Je to ponořeno prsty na nohou (otevírá se na nové kartě) s fitness sledovači, příslušenstvím a Mi Box, abychom jmenovali několik zařízení bez telefonu.- v budoucnu to stále plánuje. Xiaomi již prodává telefony v Mexiku a některých jihoamerických zemích.

Co tedy trvá tak dlouho, když je tak populární po celém světě? Sung říká, že jde o zdroje. Říká u.S. Telefonní trh je velmi nasycený ve srovnání s Indií, Indonésií a Ruskem, tři země, na které se rozšíří a rychle stoupá na vrchol.

Podpora u.S. 4G LTE BANDS je dětský krok, ale důležitý, pokud někdy chce hrát v U.S.

„Když se podíváme na nový trh, který má vstoupit, podíváme se na pár věcí. První věc, na kterou se podíváme, je populace země, takže nám pomáhá pochopit celkový adresovatelný trh. Zjevně u.S. je velmi velký trh. Také se podíváme na počet uživatelů internetu a na to, jak rychle to roste. Pak se podíváme na to, kolik z těchto uživatelů již ví o Xiaomi a Xiaomi Brand.“

V sedmi je Xiaomi stále docela mladý. Nemusí vstoupit do u.S. stát se globální technologickou supervelmocí. Existuje spousta velkých jezer, na kterých je možné lovit, a tam se soustředí na své úsilí.

Ale u.S. je trh, který nemůže navždy ignorovat. „Vstoupíme do u.S. v určitém okamžiku v budoucnosti. Právě teď ne. Opravdu chceme udělat velký rozstřik, “říká Sung.

Xiaomi tahá tuto linii roky, ale konečně to dělá správné pohyby. MI MIX 2 nemusí být prodán prostřednictvím internetového obchodu společnosti v U.S., Ale pokud to opravdu chcete, nebude těžké najít to online jiným způsobem. Podpora u.S. 4G LTE BANDS je dětský krok, ale důležitý, pokud někdy chce hrát v U.S.

Zkontroloval jsem několik předchozích telefonů Xiaomi, ale nikdy jsem je nemohl zcela doporučit, protože jste je nemohli použít v U.S., Ale teď můžu s mixem 2. Je to prostě tak krásné a na rozdíl od jakéhokoli jiného telefonu.

Xiaomi Mi mix 2

 • Keramická záda se cítí neuvěřitelná
 • Vlajková loď specifikace a výkon
 • Nakonec podporuje u.S. 4G LTE sítě
 • Ostrý displej bez rámečku
 • Skvělá výdrž baterie
 • Žádný odolnost proti vodě
 • Žádný konektor pro sluchátka
 • Žádné duální kamery
 • Fotoaparát pořizuje měkké fotografie

Sečteno a podtrženo

Xiaomi’s MI Mix 2 je keramický pramen z budoucnosti a nejlepší ze všeho je konečně pracuje v U.S. I když se zde neprodává.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS