Mikrofon nepracuje na iPhone při volání. Apple rozpozná: Některé iPhone 7 nefunguje mikrofon na IOS 11.3 a později

Co když mikrofon nepracuje na iPhone: Jednoduché tipy pro řešení

Nedávno jsme řekli, jak být, pokud na smartphonu s Androidem byly problémy s mikrofonem. Dnes mluvíme o podobných neúspěchech na iPhone, protože se to stává.

Pokud je z nějakého důvodu, kdy vás interlocutor slyší s přerušením nebo neslyší obecně, zaznamenané video a zvuk má špatnou kvalitu zvuku, pak to znamená, že existují problémy s mikrofonem. Níže budeme mluvit, jak je můžete opravit, nehledat do služby nebo nejbližšího Apple Store. I když někdy mohou být problémy hardware, pojďme nejprve analyzovat možnosti softwaru.

Nejnovější modely, jako je iPhone 11, 11 PRO, 11 PRO MAX, X, XS MAX, XR, 8 a 8PLUS jsou vybaveny třemi mikrofony. jeden nahoře, jeden za sebou a třetí. Chcete-li zkontrolovat přední a zadní mikrofon, jednoduše zapište dva rychlé video pomocí samoamery a základní kamery, po kterém poslouchat zaznamenaný zvuk.

Chcete-li zkontrolovat nižší mikrofon, otevřete aplikaci Hlasová poznámka na iPhone a napište hlasovou poznámku. Přehrajte záznam a zkontrolujte kvalitu zvuku. Pokud se hlas zmizí nebo praskliny, musí být mikrofon zkontrolován a může být upevněn.

Nejkolnější situace. mříž se shromáždil prach a nečistoty, po kterém mikrofon přestal fungovat. Můžete si ho vyčistit zubním kartáčkem nebo vyhodit do stlačeného vzduchu. V obou případech je však nutné být opatrný. kartáč by neměl být příliš tuhý, a tok vzduchu je příliš silný. Může poškodit mikrofon a vnitřní iPhone.

Bezdrátová sluchátka Bluetooth lze připojit iPhone. Některé modely to dělají, když jsou kladeny na nabíjecí stanici, protože výzva může automaticky přesměrovat na headsetu, a ne na reproduktorech a mikrofonu iPhone. Totéž platí, pokud je zařízení připojeno informačním a zábavním systémem automobilu.

V takových případech se vždy doporučuje ručně vypnout zařízení Bluetooth z iPhone z řídicího centra.

Dalším typickým problémem je levné nebo nízko kvalitní kryty, které jednoduše zavřete mikrofon úplně nebo částečně. Řešení Jednoduché. Vyjměte případ a zkontrolujte kvalitu zvuku.

Výchozí iOS obsahuje snížení šumu ke snížení okolního šumu pozadí s telefonními hovory. Ačkoli to funguje skvěle ve většině scénářů, funkce může nakonec tah a uživatelský hlas.

Chcete-li jej zakázat, musíte jít do Nastavení Speciální zvuk / video. Tam musíte vypnout šum.

Pokud problém není vyřešen, přejděte na další položku.

Pokud existují problémy s videohovory v aplikacích, jako je FaceTime, Skype nebo WhatsApp, pak musíte zkontrolovat dostupnost oprávnění pro ně. S největší pravděpodobností je povolení mikrofonu pro tyto aplikace zakázáno.

Musíte jít do mikrofonu nastavení důvěrnosti. Tam musíte zkontrolovat, které aplikace mají přístup k mikrofonu a které. ne.

Pro iPhone X a novější modely se to dělá takto:

 • Rychle stiskněte tlačítko hlasitosti a uvolnění;
 • Rychle stiskněte tlačítko hlasitosti a uvolnění;
 • Stiskněte a podržte tlačítko boku;
 • Na obrazovce se zobrazí „utratit vypnout“. musíte strávit prstem, aniž byste uvolnili boční tlačítko, dokud se neobjeví logo společnosti Apple.

Pro modely iPhone 8 nebo staršího algoritmu následovně:

 • Stiskněte a podržte tlačítko Zámek / probuzení na pravé straně iPhone;
 • Současně stiskněte a podržte tlačítko hlasitosti na levé straně
 • Držte obě tlačítka, dokud se obrazovka stane černou a pak zapne a zobrazí se logo Apple.

Je důležité poznamenat, že tvrdý reset není vymazán data

Pokud iPhone mikrofon ještě nefunguje správně po provedení všech výše popsaných kroků, budete muset resetovat iPhone Zpět na tovární nastavení. Přejděte do aplikace pro nastavení iPhone, pak v sekci Obecné reset a vyberte možnost „Obnovit všechna nastavení“.

V tuto chvíli je to iOS 13.5. Možná to problém vyřeší.

Přejít na iPhone Nastavení Obecné aktualizace softwaru a stáhnout nejnovější verzi IOS v zařízení.

Pokud nic z toho nepomohlo, s největší pravděpodobností mikrofon je fyzicky zlomený. Důvodem může být voda, narušení elektrického kontaktu, prachu a mnoho dalších. To je však již vyřešeno pouze ve službě.

Co je za problém?

Lidé si nejčastěji stěžují, že mikrofon nepracuje v jejich iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus:

 • Při volání. Interlocutors prostě neslyší, že majitel vadného iPhone říká.
 • Video. Nahrané video, neobsahují zvuk doprovodné.
 • Siri. Voice Assistant neslyší týmy.
 • Všechny ostatní funkce týkající se mikrofonu.

Tento problém se začal objevovat poté, co uživatelé aktualizovali na IOS 11.3 nebo 11.3.jeden. Proto je nejvíce z toho, že problém je v programu.

Apple tento problém nepopírá. Co o tom říkají?

Velmi známé makřavě známé zdroje, ukázalo se, že se ukázalo, že dokument, který šel do servisních center společnosti Apple a byly zde zajímavé informace o této problematice.

Především se říká, že uživatelé si mohou stěžovat na aktivní tlačítko Dynamics během telefonních hovorů. Tento problém může také zabránit postiženým uživatelům mohou být slyšeni během telefonních hovorů nebo telefonních hovorů facetime.

Co dělat, pokud iPhone 7 nefunguje po aktualizaci na IOS 11.3?

Pokud zaměstnanci servisních středisek splňují takové případy, nejprve mohou být vyzváni k odpojení nebo vypnutí jakéhokoliv zvukového zařízení Bluetooth, aby viděl, nebo to je problém.

Zvuková diagnostika musí být již provedena, kde „zařízení nelze detekovat dokovací stanici nelze zjistit na panelu Výsledky, musí se zobrazit na panelu Výsledky (zařízení není podporováno). Pouze v tomto případě budou moci poskytovat opravy.

Že pokud neexistuje žádná záruka? Dokument říká, že tato zařízení budou opravena, ale bude nutné zaplatit nebo ne pro IT. není specifikováno. Snad závisí na okolnostech.

Apple potvrdil v dokumentu, že důvodem může být aktualizací programu a je to tak, že tak pracoval na vnitřní straně smartphonu.

Veřejně prohlásil toto. Pokud se však objeví nové informace, myslím, že tento článek bude doplněn novými informacemi.

Vyčistěte mikrofon

Kromě selhání softwaru existují i ​​další faktory, které mohou způsobit podobný problém, ve kterém si můžete myslet, že váš mikrofon iPhone 8 Plus nefunguje. Nečistoty a prach uvízl v hnízdě pro mikrofon mohou způsobit takový problém. Obvykle se to stane, pokud zvuky mikrofonů vašeho iPhone jsou tlumené nebo nemají vůbec zvuk. Chcete-li to vyloučit, vyčistěte mikrofon s suchým suchým kartáčkem. Štětec vyčistit mřížku mikrofonu na dně svého iPhone a malý černý bod na zadní komoře. Odstranit přilepené nečistoty, zbytky prachu a kapsy, vložte na zubní kartáček mikrofonu.

Po vyčištění znovu otestujte mikrofony a podívejte se, zda už fungují. Pokud stále nefunguje, přejděte na následující použitelné obtokové stopy.

Co by mohlo být důvodem, proč mikrofon nepracuje na vašem iPhone ?

Různé faktory by mohly vyvolat problémy s mikrofonem na vašem iPhone. Ale je nejlepší přemýšlet o tom, co bylo provedeno nebo došlo dříve, než nastane problém. Pokud se například problém vyskytne ihned po stažení nebo instalaci určitých aplikací do zařízení, můžete se pokusit dočasně zakázat nebo odstranit podezřelé podezřelé a odebrání podezřelých aplikací, protože je přesně to, že výzvy problému.

Mezitím, pokud je váš iPhone nový a všimli jste si, že mikrofon nefunguje od prvního pokusu o použití, pak je to zřejmé, že je to tovární defekt.

Jednoduché řešení se změní na místo, kde jste si zakoupili iPhone. Řekněte jim o problému s mikrofonem a již odtamtete můžete buď požádat, abyste nahradili zařízení nebo hledali záruku.

Zakázat snížení hluku

Funkce zrušení hluku na iPhone obvykle funguje správně. Někdy však existují situace, kdy tato možnost vlaštovne hlas. Naštěstí není těžké vypnout. Chcete-li to provést, musíte provést takové akce:

 • Otevřete smartphone „Nastavení“.
 • Jděte na „Univerzální přístup“.
 • Dotkněte se řádku Audiovizualizace (staré verze IOS musí jít do sekce „Základní“, pak otevřete „Universal Access“.
 • Naproti řádku „telefonový šum“ posuňte posuvník do polohy „OFF“.

Poté se pokuste zavolat interlocutor a zeptejte se lépe, pokud vás slyšíte. Pokud manipulace nepomohla, zapněte snížení hluku.

Pokud zapnete mikrofon a selhal, je možné, že problém je vážnější. Například v případě pronikání vlhkosti by mohly mít kontakty nebo mikrofon oxidovat. V tomto případě se obraťte na servisní středisko IFIV v Kyjevě. Naši odborníci rychle vytvoří příčinu závady a eliminují ji.

Podle informací ze zdrojů v dodavatelském řetězci, Foxconn a Pegatron v roce 2021 budou provedeny společně objednávky pro montáž iPhone 13 mini od Couperinova obra. Zprávy o tom Digitimes

Každá technika ze světoznámého výrobce Apple má svou spolehlivost a nejvyšší úroveň pohodlí s ním. Ale jak říkají, celý svůj čas. Tolik uživatelů.

IPAD AIR 2 je osvědčený model z Apple, z nichž vydání proběhlo v roce 2014, ale zatím se stává populární. Kvalita Apple je navržena po celá léta, protože slabé stránky.

V jakých případech lze opravit v záruce?

Důležitá podmínka. iPhone by měla být v oficiální záruce. Když nebyl čištění pomohl a na zařízení nebyl žádný externí mechanický dopad, můžete bezpečně kontaktovat oficiální službu, abyste tento problém opravili.

Je třeba zdůraznit, že ho otevřou a určitě určují toto manželství nebo například silnou ránu. V případě poškození iPhone bude vaše chyba nabídnuta k výměně nové výši platby ve výši 50% nového zařízení.

V tomto článku jsme podrobněji popsali co nejvíce, což může být důvod pro rozpad mikrofonu a jak efektivně opravit. Shrňte se. Aby se zabránilo selhání mikrofonu v budoucnu,

Musíte to vzít z kapek a vody, také prevence ve formě čištění každých 7 měsíců. Doufáme, že náš článek byl pro vás užitečný, s ohledem na společnost pro opravu technologií Apple Fixtips.

Mikrofon řídil prach

Lidé si zpravidla nevšimnou postupné znečištění mikrofonní sítě. Zvuk pro interlocutor se stává mnohem horší. Používáme telefon denně, vložíme do kapsy nebo kabelky, kde hodně prachu. Chceme si všimnout, že majitel iPhone neprovede tuto nevýhodu, protože slyšení se s vámi nezhorší, ale s kým mluvíte. Máme dobrý článek o tom, jak udělat čištění, jednoduché a rychlé.

Značky: mikrofon pracuje, ale špatný, trvá tichý zvuk.

Další doporučení

Kontaktní podpora Apple získáte další odkaz

Pokud mikrofon iPhone SE stále nefunguje i po provedení všech výše uvedených řešení, vaše další nejlepší volba. Kontakt Podpora Apple k vyřešení problému a získat další doporučení. Problém je zřejmě ve schopnosti vyřešit. Je také možné, že problém s mikrofonem je způsoben poškozením zařízení na iPhone.

Pokud máte podezření, že poškození zařízení je přítomen na vašem přístroji a nemůžete volat podpora Apple, pak byste raději zvážili převod vaší techniky iPhone pro kontrolu a / nebo opravu zařízení.

kontaktujte nás

Navštivte naši stránku Odstraňování problémů a zobrazte další řešení iPhone problémy, které jsme přezkoumali v našich předchozích publikacích. Pokud chcete kontaktovat naši službu Support Service IOS pro další pomoc, můžete to provést vyplněním tohoto formuláře se všemi potřebnými informacemi. Ujistěte se nám, že nám poskytne důležité informace o problému, se kterým potřebujete pomoc, abychom vám mohli poskytnout nejlepší možná rozhodnutí a doporučení, která mohou být provedena.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS