Mohu obnovit, WhatsApp krmivo na iPhone. Obnovit vzdálené zprávy WhatsApp z zálohování iTunes pomocí obnovení dat iOS

Jak obnovit zprávy v WhatsApp na iPhone

Messenger WhatsApp je populární mezi uživateli. To vám umožní vyměňovat si zprávy, multimédia, stejně jako volání ostatním účastníkům absolutně zdarma. Jedinou podmínkou bude, že aplikace bude instalována na zařízení uživatelů, kteří chtějí mluvit.

Všechny korespondenty jsou uloženy v oddělených dialogech. Mohou být uloženy nebo odeslány ostatním uživatelům. Pokud dialog již není potřeba, můžete jej odstranit. Ale v některých případech může být nutné obnovit vzdálenou korespondenci.

Aplikace je svázána nejen mobilním telefonem, ale také k samotnému zařízení. Pokud uživatel koupí nový smartphone, potřebuje vědět, jak přenášet všechna data ze starého zařízení. Restore korespondence také spadá v případě různých poruch.

Všechny dialogy v Messengeru jsou odstraněny neodvolatelně. Proto pokud uživatel odstraní korespondenci, nebude možné jej obnovit po chvíli. V některých případech uživatel neodstraní korespondenci, ale přidá jej do archivu. Takový dialog bude moci obnovit.

Archiv často přidává dialogy, které jsou zřídka používány. Zejména pokud je korespondence příliš mnoho. Poté je uživatel dostačující, aby šel do sekce „Archive“ zobrazit všechny skryté zprávy. Kromě toho jsou všechny z nich uloženy lokálně na samotném smartphonu. Proto není vyžadováno žádné připojení k internetu.

obraz

Pokud uživatel musí přenášet všechny dialogy z jednoho zařízení do druhého, musí být nejprve obeznámen s požadavky, které Messenger poskytuje:

 • Pro obnovu budete potřebovat zálohu, která musí být uložena v ICLAD nebo iTunes;
 • Musíte použít jeden účet;
 • Při přenosu informací musí být operační systém zařízení nižší než osmá verze.

S výhradou dodržování všech výše uvedených požadavků, uživatel bude moci obnovit chaty v messengeru.

Jak obnovit vzdálené zprávy z WhatsApp na iPhone

Informace o obnovení jsou nezbytné v případě krádeže zařízení po instalaci aktualizace a útěkce.

Nepohodlí používání aplikace WATSPA je, že příběhy konverzací z Messengeru nejsou uloženy na aplikačních serverech, a proto se vzdálené soubory nejsou vráceny. Existuje několik způsobů, jak vrátit ztracené údaje. Předpokládají použití dat ze skladu v oblaku nebo pomocí programů třetích stran.

Standardní metoda

Klasický způsob obnovení je použití záloh v cloud skladovacích zařízeních. Se stane odstraněním a založením posla.

Stejným způsobem můžete vrátit zprávy vzdálené jiným uživatelem, za předpokladu, že to udělal v intervalu mezi vytvořením zálohy.

Přes ICLAD

Cloudová služba má vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. Umožňuje připojení k vašim datům odkudkoliv, kde internetové úlovky.

Vraťte korespondenci, abyste se obrátili od vlastníků iPhone verze 8.10. Telefony s operačním systémem 5s, 6, 7 nepodporují zotavení.

Na smartphonu musí být připojen pouze jeden uživatel.Přihlaste se do aplikace Icloud a jsou nastaveními, která se zobrazí, synchronizujte data z různých aplikací.

Pro IOS7 Set ‚Dokumenty a Data‘. Přejděte na nastavení, vyberte možnost ICLAD, klepněte na řetězec. Kde je napsáno. dokumenty a data.Pro IOS8 a novější verze instalujte ICloud Drive. Přejděte do nabídky Nastavení, vyberte ICloud řetězec, pak. ICloud Drive.

Zkontrolujte dostupnost dostupnosti v paměti.

Když jsou všechny položky vyrobeny, WhatsApp Messenger je odstraněn a přeinstalován.

V okně, které se zobrazí, potvrďte obnovu historie chatu.

Z zálohování iTunes

Pozornost! Všechna data s aktuálními informacemi z důvodu obnovení záložního souboru iTunes budou přepsány.

Obnovení této metody jde následujícím způsobem:

 • ITunes začíná (nejnovější verze) na osobním počítači.
 • iPhone se připojí k počítači prostřednictvím kabelu USB. Stiskněte ikonu v horní části, po skončení procesu rozpoznávání telefonu.
 • Přechod je spuštěn: zařízení zařízení zařízení obnovit zálohování.
 • Volitelné, pro obnovení, uložené kopie. Stiskněte tlačítko s nápisem „Obnovit“. Proces může nějakou dobu trvat.

S řádnými doporučeními a dostupností uložených dat bude vrácena korespondence WhatsApp.

Co dělat, pokud jste se nepodařilo vrátit

Pokud se při obnově chatu vyskytnou problémy, musíte zkontrolovat správnost všech dat:

 • Ujistěte se, že používáte telefonní číslo, ke kterému je účet připojen, a máte přístup k ní. Použití nového čísla v Messengeru. jeden z nejčastějších problémů. Pokud máte korespondenci pod jiným číslem, můžete jej obnovit pouze-li „resetovat“ do messengeru pomocí starého čísla. Také poslední korespondence se nezobrazí při změně telefonního čísla.
 • To je důležité zejména při přenosu informací do nového iPhone s novým číslem;
 • Zajistěte správnost Icloudového účtu. je těžké udělat chybu zde, ale přesto kontrola jeho správnosti nebude nadbytečný.
 • Zkontrolujte kvalitu připojení k síti. signál musí být stabilní a rychlost je dostatečně vysoká.
 • Použijte iOS Žádná starší verze 8. jinak jsou problémy s restaurováním chatů téměř nevyhnutelné. Restaurování korespondence je možné pouze z verze IOS 8 a vyšší. A nejnovější verzi WhatsApp a vyžaduje iOS 10.
 • Ujistěte se, že zařízení je aktivováno ICLOUD DRIVE.

Stojí také za to pravidelně kontrolovat množství volného místa na iCloudu a na samotném zařízení, t.na. Nedostatek prostoru způsobí problémy během zálohování.

Požadavky na požadavky požadavků

Obnovit chat v WhatsApp po odstranění nejsou všichni uživatelé, ale pouze ti, kteří:

A také pokud paměť zařízení umožňuje stahovat a kopírovat informace.

Navíc se doporučuje v nastavení zakázat používání icloudového disku přes mobilní operátor. To se provádí v pořadí pro kopírování pouze v případě, že Wi-Fi má.

Akce k obnovení zpráv WhatsApp s iPhone 11 a iPhone 11 Pro

Zlepšení dat iPhone může také obnovit data WhatsApp z účtu iTunes, Icloud účtu a přímo z vašeho telefonu pro iPhone. Naučíme vás, jak obnovit vzdálené zprávy WhatsApp s iPhone 11 Pro přímo. Podívejme se na podrobné kroky pomocí verze Windows verze pro obnovu dat iPhone. Pro uživatele Mac se můžete naučit, jak obnovit vzdálený příběh o chatu WhatsApp s iPhone 11 (Pro) na Mac.

Spusťte IOS Toolkit a vyberte iPhone Chcete-li obnovit data Spustit iOS Toolkit a vyberte „Zlepšení dat iPhone“, Inteeis se zobrazí, jak je uvedeno níže.

Připojte iPhone 11 Pro k počítači. Zde jsou tři režimy obnovení: Obnovení ze zařízení iOS, obnovení z itunes zálohování souboru nebo obnovení z iclud záložní soubor. Vyberte si první a pošlete. Poté připojte iPhone 11 do počítače pomocí digitálního kabelu.

Naskenujte svůj iPhone Po připojení iPhone do počítače, program jej zjistí, klepněte na tlačítko „Start Scanning“ pro skenování telefonu přímo.

Program pro obnovu dat iPhone poté skenovat váš iPhone, zatímco skenování zpracování pokračuje v připojení iPhone do počítače. Pokud jste našli požadovaná data, klepněte na tlačítko „Stop“ pro jejich dokončení.

Obnovení zpráv WhatsApp s iPhone 11 Pro Po dokončení skenování, všechna ztracená data budou nalezena a zobrazena v seznamu. Chcete-li zobrazit ztracený kalendář, klepněte na nabídku WhatsApp vpravo a můžete zobrazit podrobný obsah jeden po druhém. Poté musíte vybrat tato data, která chcete obnovit, a klepnutím na tlačítko „Obnovit“ uložíte všechny v počítači.

Poznámka: Odstraněná data naleznete a tato data jsou stále na vašem iPhone. Pokud se chcete vrátit pouze smazané, můžete určit výsledek skenování pomocí posuvníku níže na „Zobrazení pouze vymazané položky“.

Nyní stáhněte tento program, který chcete vyzkoušet!

Jak obnovit chaty v WhatsApp na iPhone

Na iPhone existuje několik způsobů, jak pomoci obnovit chaty v messenger whatsapp. Doporučuje se seznámit se všemi metodami a pak vybrat nejvhodnější.

Jak obnovit Archiv WhatsApp na iPhone přes Icloud

Icloud je jedním z nejužitečnějších funkcí smartphonu. S jeho pomocí může uživatel uložit všechny potřebné informace, stejně jako zálohování na vzdáleném serveru. Při každém okamžiku budou ztracená data obnovena.

Nejprve se musíte ujistit, že funkce zálohování je povolena v iPhone. Doporučuje se vytvořit akci, která vytvoří zálohu v určitých intervalech. Díky tomu se uživatel nemusí bát, že osobní údaje budou ztraceny v důsledku různých poruch v systému.

Chcete-li vytvořit zálohu v ICLAD, měli byste otevřít nastavení Smartphone. Zde musíte jít do icloudové sekce, a pak ICLAD Drive. Posuvník, který je zodpovědný za vytváření záloh, musí být v hodnotě „ON“. Také musíte aktivovat vytvoření zálohy pro aplikaci WhatsApp.

Poté, co uživatel potřebuje jít do posla. Zde musíte otevřít nastavení a vybrat sekci „Chaty a volání“. Po tom musíte jít do „Copy“.

Pokud byly vytvořeny zálohy dříve, zobrazí se na obrazovce. V případě, že nejsou v zařízení, uživatelský konfigurace kopírování. Chcete-li ručně provést zálohu, klikněte na „Vytvořit kopii“.

Ve stejném okně může uživatel konfigurovat automatickou záložní kopii. Jen potřebujete specifikovat frekvenci.

Poté se můžete přesunout na obnovu korespondence. Chcete-li to provést, postupujte podle pokynů:

 • Nainstalujte aplikaci WhatsApp na novém zařízení. Pokud byl stažen před vytvořením zálohy, znovu jej nainstalujte.
 • Spustit messenger.
 • Zadejte telefonní číslo, ke kterému je účet připojen. Pokud změníte číslo, nebudete obnovit korespondenci.
 • Vyberte příkaz „Obnovit z kopie“.

Pokud obnovení úspěšně projde, na obrazovce se zobrazí odpovídající zpráva.

Uživatel během obnovení všech informací musí dodržovat některá pravidla:

 • Na zařízeních by mělo být jeden účet iCloud;
 • Aby nedošlo ke ztrátě dat, doporučuje se vytvořit týdenní tvorbu zálohování;
 • Telefonní číslo, ke kterému je účet připojeno by se nemělo změnit.

Tato instrukce může použít v případě, že uživatel odstranil důležitou zprávu, ale před vytvořením zálohování. Přeinstalujte aplikaci na smartphonu. Po tom, udělejte zotavení z existující zálohy.

V tomto videu lze zobrazit více úložiště cloudů iCloud

Z zálohování v aplikaci WhatsApp

Uživatel se může setkat se s takovou situací, kdy iCloud zálohování nebyl vytvořen dříve. Nebo z některých důvodů je nemožné vytvořit. Proběhne otázka, je možné využít samotnou aplikaci.

WhatsApp Messenger nevytváří záložní kopie aktuální korespondence. V případě operačního systému Android uživatel nezávisle vytváří kopírování a uložení na smartphonu. Pro vlastníky iPhone není taková možnost.

V tomto případě musíte uložit zálohu v cloudovém úložišti nebo použít aplikaci iTunes v počítači. Bez výše uvedených zálohování není možné obnovit korespondenci.

Jak obnovit korespondenci prostřednictvím iTunes

ITunes také umožňuje vytvářet záložní kopie, které jsou uloženy v počítači. S jejich pomocí může uživatel kdykoliv obnovit své zařízení. Existuje však mírný limit zde.

Při vytváření zálohy přes tento program uživatel uloží všechny informace ze svého zařízení. Recovery také umožňuje vrátit celý systém. Neexistuje žádná selektivní ukládání nebo načítání dat.

Chcete-li obnovit pouze korespondenci v WhatsApp Messenger, a ne celý smartphone, musíte použít speciální aplikaci Tenorshare UltData. Program pracuje s zálohování iTunes.

Pro přenos všech chatů z jednoho zařízení do druhého s iTunes, uživatel potřebuje:

 • Stáhněte si aplikaci iTunes do počítače. Program je k dispozici pro všechny operační systémy. Stáhněte si ho pouze z oficiálních stránek. V opačném případě může systém selhat.
 • Vytvořte zálohu starého zařízení standardním způsobem.
 • Připojte druhý smartphone do počítače pomocí kabelu USB.
 • Spustit program Tenorshare ULTDATA.
 • V horní části okna byste měli vybrat sekci iTunes.
 • Všechny zálohy, které jsou uloženy v počítači, zobrazí se na obrazovce. Po výběru požadovaného nastavení začne skenování.

Po dokončení tohoto procesu všechny aplikace, které lze obnovit na levé straně okna. Uživatel by si měl vybrat ze seznamu WhatsApp a nainstalovat odpovídající zaškrtávací políčko. Také stojí za to věnovat pozornost ostatním aplikacím, které nejsou vybrány. Poté klikněte na příkaz „Obnovit“.

Po úplném využití informací může být program uzavřen a zakázat smartphone z počítače.

Ve stejné aplikaci může uživatel obnovit data z jiných poslů. K dispozici také služba ICloud. Je možné selektivně obnovit informace z cloudového úložiště. Chcete-li to provést, budete muset zadat údaje o účtu.

Jaký je rozdíl: Způsoby obnovení vzdálených zpráv WhatsApp na iPhone

Metody pro obnovení vzdálených zpráv WhatsApp Ventily spotřebovává stabilitu vyrovnání staré záložní kopie nejnovějších dat do vašeho IDRESE Apple Idrese zaznamenává nejnovější obnovení dat
Vyžaduje zálohu 30minty-45min (bez softwaru třetích stran) Normální spuštění Ano Záleží na tom, jak často uděláte zálohu Nezbytný Ano Ne (Bez softwaru třetích stran) Zaměňuje se a trvá spoustu času, ale stojí za to pokusit se (bez softwaru třetích stran)
Zálohování není vyžadováno Méně než 10 minut Snadno Ano Ano zbytečné Ne Ano zbytečné Jednoduchý a spolehlivý

Než skončíte čtení tohoto příspěvku. Nepoužívejte svůj iPhone a aktualizujte nic, co zjistíte, že vaše důležité zprávy WhatsApp byly neúmyslně odstraněny. Jinak budou data vašeho iPhone přepsána a skutečnost, že jste omylem odstranili, již nebude obnovena.

Obnovení z místní zálohy

Zálohování je duplicitní korespondence whatsapp. Je vytvořen na elektronickém médiu pro obnovu dat v případě jejich ztráty. Pokud byla automatická funkce zálohování zakázána, poslední kopie je uložena v zařízení pouze 180 dní. Kromě korespondence v ICLAD můžete uložit video soubory a fotografie. Při konfiguraci služby je každý uživatel vybaven volným úložným prostorem v objemu 5 GB.

Pokud zálohování a další data překročí tuto prahovou hodnotu, můžete navíc koupit místo v ICloud Skladování nebo použít jiné metody úložiště. Obnovte vzdálenou korespondenci v WhatsApp v iPhone může dokonce v případech ztráty nebo poškození smartphonu, pokud se uživatel podařilo předtím zálohovat.

Pomocí ICLAD

Icloud je volný cloud skladování od americké společnosti Apple. Chcete-li obnovit korespondenci v WhatsApp po mazání na iPhone, musíte použít pokyny. Nejprve musíte zkontrolovat dostupnost zálohy v ICLAD. Chcete-li to provést, spusťte rychlé zprávy Messenger, přejděte do nabídky Nastavení a přejděte do sekce „Zálohování chatu“. Pokud byla kopie vytvořena dříve, můžete se okamžitě přesunout na jeho obnovu. Uživatelé, kteří nenajdali duplikát, by měli být používáni pokyny pro udržení v ICLAD:

 • Zkontrolujte, zda je smartphone připojen k připojení k Internetu.
 • V telefonu přejděte do nabídky Nastavení a vyberte sekci „Icloud“.
 • Vyberte možnost „Copy Icloud“
 • Na obrazovce se zobrazí sekce „Backup“. Musíte přeložit posuvník do aktivní polohy, aby se zobrazí zeleně.
 • Po těchto akcích klepněte na položku „Vytvořit zálohování“ a počkejte na dokončení procesu.

Po úspěšném stažení bude zálohování vytvořen v ICLAD, který lze obnovit pokyny:

 • Zapněte připojení k Internetu na svém smartphonu a přihlaste se do ICLAD.
 • Na obrazovce se zobrazí uvítací okno. Dále je třeba dodržovat výzvy, které program nabízí. Musíte se dostat do sekce „Aplikace a Data“ a poté vyberte z navrhovaného seznamu „Obnovit z kopie ICLAD“.
 • Přihlaste se do systému pod účtem ICLAD, ve kterém je záloha uložena.
 • Ze seznamu seznamu vyberte poslední zálohování datem vytvoření a stiskněte tlačítko „Obnovit z Icloud“. Na telefonu spustíte stahování dat s zobrazením zobrazení.

Když je proces úspěšně dokončen v WhatsApp zobrazí celou historii zprávy. Zvukové soubory a fotografie zabírají více hlasitosti, takže mohou spustit během několika hodin.

Pomocí UltData

ULTDATA je program, který vám umožní vytvářet a ukládat záložní kopie na iPhone. Chcete-li obnovit chat v Whatsapp na iPhone z ULTDATA, musíte se ujistit, že záloha již byla vytvořena.

 • Chcete-li to provést, přihlaste se do programu a přejděte na nabídku „Obnovit ze zálohy do nabídky ULTDATA“.
 • Obrazovka by měla zobrazit soubory ze data a velikosti zálohování. Pokud je seznam prázdný, musíte uložit duplikát v ručním režimu.
 • Chcete-li to provést, klikněte na „Obnovení zařízení iOS“. Na obrazovce se zobrazí seznam souborů.
 • Zaškrtněte políčko naproti požadovaným položkám a klikněte na tlačítko „Synchronizovat“.
 • Skenovaná kopie se zobrazí v seznamu ihned po dokončení stahování.

Když je záloha vytvořena v ULTDATA, můžete ji obnovit:

 • V programu ULTDATA přejděte na sekci „Obnovit soubory z iTunes“ a zobrazte náhled souborů, které chcete obnovit.
 • Zkontrolujte klíšťata naproti souborům, které jsou předmětem obnovení a klikněte na tlačítko Obnovit.
 • Zálohování lze obnovit na PC nebo Smartphone. Chcete-li to provést, vyberte příslušný klíč a počkejte na proces stahování.

V závislosti na velikosti souborů může kopírování nějakou dobu trvat. Připojte telefon k síti a zkontrolujte signál připojení k Internetu. Po dokončení procesu budou všechny textové zprávy a další soubory dostupné v WhatsApp.

Zřídka se používá na Google Disk Iphone

Disk Google je cloudové úložiště, které vám umožní obnovit vzdálenou korespondenci v WhatsApp v iPhone. Tato metoda je vhodnější pro smartphony Android, ale také na mobilních telefonech s operačním systémem iOS. Před obnovením zálohy nainstalujte jednotku Google a uložte duplikát. To vyplývá:

Po dokončení stahování je třeba restartovat WhatsApp a přihlásit se k existujícímu účtu v Google. Další postupujte podle pokynů:

Po dokončení na smartphonu přijde úspěšná oznámení o zatížení. Textové zprávy se zobrazí v WhatsApp.

Emailem

Korespondence v Whatsappu můžete obnovit bez zálohy pomocí e-mailu:

 • Běh messenger
 • Vyberte dialog ze seznamu, který chcete přenášet poštou.
 • V dolní části obrazovky naleznete položku „Odeslat chat poštou“ a klikněte na něj.
 • Vyberte typ odesílání souborů nebo bez.
 • Zadejte e-mailovou e-mailovou adresu a vyberte klíč Odeslat.

To je snadný způsob, jak uložit data a rychlé obnovení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS